مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و دم خروس حمایت از داعش

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و دم خروس حمایت از داعش

شهروز تاجبخش، ایران قلم، بست و هفتم نوامبر 2014:… سایت مجاهدین پس از سقوط موصل در یک خبر به نقل از الجزیره نوشت، تسخیر کامل شهر موصل توسط انقلابیون و عشایر عراق. سازمان مجاهدین خلق در این خبر و خبرهای دیگر نیروهای داعش را نیروهای انقلابی و عشایر عراقی می نامند که برای سقوط مالکی تلاش می کنند.زمانیکه داعش دردیگر مناطق عراق پیشروی می کرد ،اماکن مذهبی وتاریخی مردم …

مریم رجوی داعش تروریسم European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

لینک به منبع

مجاهدین و دم خروس حمایت از داعش

بدون هیچ مقدمه ای ، ابتدا نظر خوانندگان محترم را به سطر اول نوشته ای از آقای کاظم مصطفوی با عنوان ” اندر شقاوت ابوداعشی هاي وطنی ” در سایت آفتابکاران جلب می کنم :

”اين روزها بحث داعش و ابوداعش داغ است. همه از شقاوتهايي سخن مي گويند كه داعشي هاي عراقي و سوري مرتكب مي شوند. ولي آن جنايتها به هرميزان كه ضد انساني و تكان دهنده هم باشند براي من زياد تعجب برانگيز نيست. چرا؟ براي اين كه،طي سالهاي حاكميت آخوندها، ابوداعش هاي وطني براي همة ما خاطراتي باقي گذاشته اند كه داعشي هاي عراقي و سوري نزدشان موجودات مهربان و پر ترحمي به نظر مي رسند ”

به هر صورت که به این آغاز نگاه کنیم حتی اگر قصد نویسنده ، مقایسه صرف بوده باشد ، باز هم نمی توان چشم پوشی کرد که ایشان به عنوان یک مجاهد خلق که ناگفته پیداست که نمی تواند و نباید تحلیلی از خود داشته باشد و نیزهرچند به صورت ضمنی و غیر مستقیم ،اما در مقام سفید سازی جنایت های داعش برآمده است و این رویه ایست که مجاهدین با حمایت کردن از اقدامات داعش و منسوب کردن آن به عشایرعراقی از مدتی پیش آغاز کرده اند .

سایت مجاهدین پس از سقوط موصل در یک خبر به نقل از الجزیره نوشت، تسخیر کامل شهر موصل توسط انقلابیون و عشایر عراق. سازمان مجاهدین خلق در این خبر و خبرهای دیگر نیروهای داعش را نیروهای انقلابی و عشایر عراقی می نامند که برای سقوط مالکی تلاش می کنند.زمانیکه داعش دردیگر مناطق عراق پیشروی می کرد ،اماکن مذهبی وتاریخی مردم عراق را منفجرمی کرد مریم رجوی وسایت های فرقه سکوت اختیار کرده بودند واز”پیروزی و پیشروی عشایر انقلابی وجوانان به ستوه آمده ازدست مالکی” خبرمی دادند، زمانیکه داعش گروه گروه سربازان ومردم بی دفاع عراقی را درچاله ها می ریختند وتیرخلاص می زدند ویا سرمی بریدند وشلاق می زدند و زنان ایزدی ودیگر زنان را موردتجاوز قرار می دادند باز هم مجاهدین سکوت کرده و از آن اقدامات ضد انسانی و تروریستی حمایت می کردند .

تنها زمانی که حمایت از تروریستهای داعش دامن سازمان را گرفته و باعث بی آبروئی بیشتر برای تشکیلات رجوی شده بود هراسان توسط این فرقه دست به دامان تلویزیون العربیه شده اند تا اینکه این قضیه را جمع کنند و مریم رجوی از داعش و مترادف آن از نفرت عمومی بیش از پیش مردم عراق تبری جست و گفت:

” همچنان که گفتم داعش یک گروه افراطی است، گروهی که ترور می کند، مراقد ائمه و انبیا را منفجر می کند، مسیحیان را کوچ می دهد. به همین دلیل ما داعش را محکوم می کنیم. این در واقع تبلیغات رژیم ملاها هست که می خواهند مجاهدین را به داعش مرتبط کنند. و آن را وسیله ای کنند برای حمله به مجاهدین. این واقعیت ندارد”

سازمان مجاهدین خلق ایران پس از سقوط صدام حسین هم پیمان استراتژیک خود در طول سالهای گذشته تلاش نموده است که به هر صورت شده با بازماندگان صدام حسین در عراق رابطه خوبی داشته باشد. آنان برای این ارتباط از شیوه های مختلف استفاده نموده اند از جمله می توان به برگزاری جشن های بزرگ در عراق، دعوت سران قبایل به اروپا، کمک و درست کردن سازمانها و انجمن های مختلف در عراق و کمک مالی به آنها می توان نام برد. مجاهدین خلق اگر چه پس از سقوط صدام می دانستن جایی در عراق ندارد ولی تا به امروز حاضر نشده است که از امکانات مالی و دست بالایش در انتقال نیرو به اروپا برای انتقال نیروها در عراق استفاده کند( مجاهدین در جنگ اول خلیج بیش از ۱۰۰۰ کودک و نوجوان را در کمتر از دو هفته بصورت قاچاق وارد کشورهای غربی کردند). رهبری مخفی سازمان مجاهدین فکر می کند که در نهایت با کمک نیروهای باقی مانده بعث بار دیگر دست آنان در عراق باز می شود و یا اگر هم کسی از نیروهای آنان کشته شود صف شهیدان! آنان طولانی تر می شود و آنها می توانند برای تبلیغ زندگه ماندن خودشان از آن استفاده کنند.

تا آنجا که به فرقه رجوی بر می گردد مادامی که داعش و یا هر گروه دیگری اوضاع منطقه و به طور خاص عراق را متشنج می کند و آقای رجوی می تواند امید داشته باشد که تغاری بشکند و ماستی بریزد ! آنها از این گروه حمایت می کنند حتی اگر مانند همیشه در بیرون از خودشان به مصلحت طور دیگری موضع گیری کنند . اما آنچه که آقای رجوی چشم خود را به آن بسته این است که این بار تحلیل های اشتباهش ممکن است به قیمت سنگینی تمام شود هرچند که امیدوارم این بها از جیب ساکنان لیبرتی پرداخته نشود .

***

Below see some screen shots of the official Mojahedin Khalq site showing support for ISIS

رجوی داعش 1

رجوی داعش 2

رجوی داعش 3

رجوی داعش 4

رجوی داعش 5

رجوی داعش 6

رجوی داعش 7

link to one of the Mojahedin Khalq songs
advocating terror and killing Americans

(In Persian)

Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)

(Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people)

(Saddam used Rajavi in the massacar of Iraqi Kurds)  


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)

همچنین:

چرا رجوی ساکنان لیبرتی را از تیررس گروه تروریستی داعش دور نمی کند؟ قسمت دوم

شهروز تاجبخش، ایران قلم، پانزدهم نوامبر 2014:… به نظر من اینها ( رجوی ها ) به خوبی به این امر واقف هستند که اگر داعش به کمپ موقت لیبرتی دست پیدا کنه چه فاجعه ای رخ می دهد . اما باز این سوال پیش میاد که خب چرا تلاشی برای تامین امنیت جانی این افراد نمیکنند مگر سازمان مجاهدین نان این ۲۸۰۰ نفر رو نمی خوره هرچند که نفس

چرا رجوی ساکنان لیبرتی را از تیررس فرقه تروریستی داعش دورنمی کند؟ قسمت اول

شهروز تاجبخش، ایران قلم، نهم نامبر 2014:… گذشته این رو نشون داده که جان اعضای سازمان مجاهدین هیچ گاه برای رهبران این سازمان ارزشی نداشته .همانطوری که در آخرین قتل عام در اشرف صورت گرفت و ۵۴ نفر کشته شدند و قبل از اون درگیری هایی که باز هم در اشرف صورت گرفت که مسبب البته در واقع سران مجاهدین بودند که ت

آیا مجاهدین صلاحیت محکوم کردن اسید پاشی را دارند ؟

شهروز تاجبخش، ایران قلم، سوم نوامبر 2014: … آنچه اکنون و بیشتر از هر زمان مورد تاکید و تصریح زنان جدا شده از سازمان است حمل تضاد حاصل از نمایشات بیرونی سازمان از زن، در مقابل آن حقیقت ایدئولوژیکی است که از درون زنان سازمان را هزار بار بدتر و مشمئزکننده تر از مناسبات استثماری و سرمایه داری و قرون وسطایی به