مجاهدین خلق فرقه مافیایی است. مراقب فرزندانتان باشید

مجاهدین خلق فرقه مافیایی است. مراقب فرزندانتان باشید

مجاهدین خلق فرقه مافیایی استفریاد آزادی به نقل از تی وی کانال آلبانی، ششم نوامبر 2019:… آنها می خواهند با بهره‌برداری از جوانان آلبانی ، قدرت خود را در آلبانی افزایش دهند. این فقط یک مافیا است. با چشمان ما مدتی قبل در میدان Skenderbeg دیدیم ، خانواده ای آلبانیایی با پرچم MEK در دستان خود هستند و اعضای دیگر آنها را به منظور استفاده از این فیلم ها به عنوان تبلیغات برای ترغیب آلبانیایی ها به فیلمبرداری ، فیلمبرداری می کردند. بخش. اجازه ندهید که این سازمان هنوز رشد کند. آنها پول کثیف زیادی از صدام حسین گرفته اند که به طور غیرقانونی وارد آلبانی شد. فرض کنید به هر 3500 عضو که به آلبانی آمده اند 30،000 دلار پول نقد داده شده است. به بیشترین اعتماد 200000 دلار داده شد. مجاهدین خلق فرقه مافیایی است. مراقب فرزندانتان باشید 

خاطرات غلامعلی میرزاییمجاهدین خلق از عراق تا آلبانی

مجاهدین خلق فرقه مافیایی است. مراقب فرزندانتان باشید

گزارشی از تلویزون تی وی کانال آلبانی در رابطه با : MEK یک فرقه مافیایی است ، شما باید از فرزندان خود مراقبت کنید»

مجاهدین خلق فرقه مافیایی استDeshmite e muxhahedineve: Si u behet lavazh truri te rinjve shqiptare! 

MEK یک فرقه مافیایی است ، شما باید از فرزندان خود مراقبت کنید»

موضوع اردوگاه مجاهدین آلبانی امروز سه شنبه در نمایش «توقف» در تلویزیون تی وی کلان مورد بررسی قرار گرفت. این اردوگاه چند سال پیش ساخته شده است و دارای هزاران عضو مجاهدین خلق است. آلبانی مکانی بود که یک فضای 26 هکتاری در مانزا به سازمان داد و «شهر» آنها را در آنجا بنا کرد. اما هیچ کس قبلاً در آن اردوگاه نیست.

گروه های تیراندازی مداوم علیرغم اینکه در خارج از اردوگاه های عمومی قرار دارند با خشونت و کفر روبرو هستند. این سیستم کنترل فوق العاده ای دارد. هرکدام از این اعضا وقتی به اردو می آمدند با هرکدام هزار دلار پول نقد داشتند.
اعضای سابق مجاهدین خلق ، روز به روز به دوربین فیلمبرداری گفتند که تلاش می کنند کودکان آلبانی را دستکاری و آموزش دهند تا بخشی از ساختار آنها باشند.

فرید شاکارمی به دلیل شرایط بد ، بیش از یک سال و نیم از اردوگاه خارج شده است. اما اپوزیسیون ، که قبلاً با رژیم وحشیانه مخالف بود ، دیگر به او اجازه نمی دهد خانواده خود را ملاقات کند.

فرید شاکارمی: عصر بخیر برای همه بینندگان تلویزیون کلان! اسم من فرید شاکرامی است! من در خانواده ای بزرگ شدم که مخالف رژیم فعلی ایران بود. در سال 2009 ، من و خانواده ام در اردوگاه اشرف به سازمان مجاهدین خلق در عراق پیوستیم. من 16 ساله بودم و در یک بخش جداگانه از اردوگاه با جوانان دیگر ، جایی که سیستم «شستشوی مغزی» کار می کرد. به مدت 8 سال من در سازمان در عراق بودم تا اینکه در سال 2016 وارد آلبانی شدیم. من مجاهدین خلق را ترک کردم ، اما مادر ، خواهر و برادرم در اردوگاه هستند. از زمان جدایی من ، می خواستم خانواده ام را ببینم ، اما آنها اجازه نمی دهند که من آنها را ببینم و هر روز که تنها هستم ، مضطربم. حتی مجاز نیستم از طریق تلفن با آنها صحبت کنم. ما اینجا در عراق نیستیم ، در اروپا هستیم ، در کشوری آزاد و دموکراتیک. من از شما می خواهم به من کمک کنید ، برای دیدار با مادرم. درست است که من متعلق به یک کشور دیگر هستم ، اما من یک انسان هستم و همه باید بدون محدودیت خانواده را ببینند. بیش از یک سال و نیم است که حتی صدای آنها را نمی شنوم. این آخرین امید من است و از شما کمک می خواهم.
در همین حال ، رحمان محمدیان در مورد مشکلات آنها و جوانان آلبانیایی به سازمان مستقل انتخابات می گوید. او می گوید که از طریق اعضای مجاهدین خلق ، آلبانیایی های جوان به روش های خطرناک کشیده می شوند.

به گفته وی ، مجاهدین خلق یک فرقه مافیایی است و آلبانی را انتخاب کرد زیرا این کشور جزء اتحادیه اروپا نیست ، اعضا نمی توانند فرار کنند و می توانند از آن برای اهداف خاص خود استفاده کنند.

وی تصریح کرد: کودکان آلبانیایی به آموزه های قرآن فرستاده می شوند و پولی را که استفاده و استفاده می کنند با خود آورده اند. محمدیان اعتراف کرد که در هنگام ورود ، به هر عضو هزاران دلار پول نقد داده می شد. اما او گفت که این پول کثیف است و از صدام حسین گرفته شده است.

مخاطب علی صفوی و مریم رجوی گرفتاران داخل فرقه مجاهدین است

رحمان محمدیان: عصر بخیر برای همه بینندگان تلویزیون کلان! اسم من رحمان محمدیان است. به مدت 28 سال در سازمان مجاهدین خلق بوده ام و به مدت سه سال فرار کرده ام. یکی از انگیزه هایی که من با مجاهدین وارد کردم این بود که تبلیغ آنها از آرمان ها و آزادی های دموکراسی مرا متقاعد کرد. من می خواستم کشور من آینده لیبرال تری داشته باشد. اما به محض ورود ، فهمیدم که هرچه به من گفته شده برعکس است. در سال 2015 با سازمان مجاهدین خلق وارد آلبانی شدم و بعد از 11 روز فرار کردم. انتخاب مجاهدین خلق آلبانی استراتژیک بود ، زیرا سازمان مجاهدین خلق یک سازمان مافیایی می خواست کشوری باشد که جزئی از اتحادیه اروپا نباشد و اعضای آن را گریز ندهند و از آنها برای اهداف خود استفاده کنند. می خواهم برای مردم آلبانی توضیح دهم که چگونه مکه با کسانی که بیرون آمده اند رفتار می کند. این سازمان تمام تلاش خود را برای جلوگیری از تبدیل شدن به 100٪ پناهنده ، فساد رامسا ، دفتر پناهندگی ، و قرار دادن ما در زیر چرخ ها انجام می دهد. من می خواهم به مردم آلبوم هشدار دهم که MEK یک فرقه مافیایی است ، بنابراین شما باید مراقب فرزندان خود باشید! ما می دانیم که فرزندان شما مورد استفاده قرار می گیرند و در جلوه های درونی آنها شرکت می کنند. آنها به تعالیم قرآن و پولی که برای کمک به فرزندان شما نزدیک می کنند فرستاده می شوند. هرچه زمان بیشتر می گذرد ، بیرون کشیدن آنها غیرممکن تر خواهد بود. آنها می خواهند با بهره‌برداری از جوانان آلبانی ، قدرت خود را در آلبانی افزایش دهند. این فقط یک مافیا است. با چشمان ما مدتی قبل در میدان Skenderbeg دیدیم ، خانواده ای آلبانیایی با پرچم MEK در دستان خود هستند و اعضای دیگر آنها را به منظور استفاده از این فیلم ها به عنوان تبلیغات برای ترغیب آلبانیایی ها به فیلمبرداری ، فیلمبرداری می کردند. بخش. اجازه ندهید که این سازمان هنوز رشد کند. آنها پول کثیف زیادی از صدام حسین گرفته اند که به طور غیرقانونی وارد آلبانی شد. فرض کنید به هر 3500 عضو که به آلبانی آمده اند 30،000 دلار پول نقد داده شده است. به بیشترین اعتماد 200000 دلار داده شد. همچنین می خواهم بگویم بخش رامسا که به پناهندگان ایرانی اختصاص یافته است ، بسته شده است و ما کاملاً رها شده ایم. ما حداقل برای دیدن خانواده هایمان در آلبانی به کمک نیاز داریم. ما می خواهیم مجوز به ما داده شود

در یک فیلم Sky News ، بارونس نیکلسون از امور و پول صدام در ارتباط با سازمان های تروریستی بین المللی از چند سال پیش صحبت کرد. یکی از فیلم های ضبط شده توسط سرویس های اطلاعاتی عراق نشان می دهد که مقامات عراقی به مقامات مجاهدین خلق پول می دهند. برخی افراد را که مبالغ زیادی از صندوق ها برداشت می کنند ، متمایز می کند.

«صدام اعتماد کمتری به مردم داشت. او از سربازان مجاهدین خلق برای حمل و نقل و پنهان کردن چیزها ، به وضوح سلاح های شیمیایی و بیولوژیکی با دقت حمل شده استفاده کرد. من از اعضای سابق مجاهدین خلق اطلاعات زیادی دارم که با آنها در منطقه عراق ، ایران و جاهایی که اسلحه های بیولوژیکی را در آن ذخیره کرده اند ، ملاقات کرده ام. «
کارگردان نمایش ، سعیمیر کدرا گفت: برخی از آپارتمان ها در تیرانا وجود دارد که اعضای MEK به کشور ما می روند و پول دریافت می کنند که با مهر و موم های عربی بسته شده است. وی این سؤال را پرسید که آیا آنها بیان شده اند یا نه.

«پس از همه اینها بخشی از کشور آلبانی است که توافق کرده است. البته این جایگاه خاص خود را دارد ، اما رویکردی که آنها با جوانان این منطقه داشته اند تا آن را بکشند و ایدئولوژی خود را به آن بدهند اصلاً کثرت گرا و دمکراتیک نیستند زیرا آنها ادعا می کنند زیرا رویکرد اردوگاه خود دارای یک دیکتاتوری سخت است. افرادی که به خارج از کشور رفته اند و به دنبال کار هستند و کشور آلبانی حق کار خود را تشخیص نمی دهد ، دیگر آنها را نمی پذیرد. این یک وحشت بزرگ است. من آن را با ماوتهاوزن مقایسه می کنم که در آنجا نمی سوزد ، اما کسی که به آنجا می رود دیگر نمی تواند بیرون برود. » /tvklan.al

مجاهدین خلق فرقه مافیایی است. مراقب فرزندانتان باشید

لینک به منبع

***

Former People's Mujahedin member Gholamreza ShekariFormer People’s Mujahedin member Gholamreza Shekari (ALESSANDRO INCHES / DER SPIEGEL)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی-مزدور-و-تروریست-است-و-ما-نجات-یافتگ/

رجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقه

رجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقهنجات یافتگان در آلبانی، بیست و هشتم اکتبر 2019:… فرقه مجاهدین خلق  آنقدر  بزدل است  که حتی جرات نمی کند حرفهای به اصطلاح رهبر پوشالی انقلاب نوین ایران را رسانه ای کند تا مشخص شود ما تروریست هستم یا او و فرقه مجاهدین .  چون پول باد آورده دارید و همه را با پول میخرید، فکر می کنید  می توانید جلوی ریزش نیرو و بحرانهای تشکیلاتی خود را بگیرید.  ولی شما نمیتواند وجدانهای بیدار را بخرید ، این رسم روزگار بوده است وقتی یک قمار باز بازنده بازی میشود سعی میکند برای سرخ نگه داشتن صورت خود به صورت خود سیلی بزند و حالا بعد از شکستهای پی در  پی و  با پول دادن به این و آن و برای مصرف داخلی به هر کثافت کاری دست بزند شاید که چند صباحی اعضای فریب خورده خود را در چنبره ظلمت و سیاهی نگه دارد. پرسش از فرقه خشونت طلب و تبهکار مجاهدین خلق این است که ما تروریست هستیم یا شما ؟ ما مزدور هستیم یا شما ؟  ای کاش یک دادگاه واقعی در این دنیا وجود داشت تا همه خیانت ها و جنایت  های شما را رسانه ایی میکردیم ولی افسوس که بسیاری دوست دارند ” پول خون ” بگیرند  تا  خشونت وترور را توجیه کنند و نه حقیقت ، تف بر شما که همه چیز خود را به اندک فروختید. رجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقه 

هزیان گوی های مریم قجر عضدانلو بعد از افشاگری های جدا شدگانهزیان گوی های مریم قجر عضدانلو بعد از افشاگری های جدا شدگان

رجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقه

تروریست کیست ؟ ما مزدور هستیم یا شما؟

تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 27.10.2019

فرقه مجاهدین خلق با یاری رسانی بخشی از حکومت آلبانی مدعی هست در چند روز اخیر گویا شبکه ای از تروریست‌ها را که قصد عملیات داشتند را شناسایی و متلاشی کرده اند شبکه ای که یک سر آن در اتریش و سر دیگر آن در ترکیه و سر دیگر آن در ناکجا آباد بوده  است.  اما وقتی در جزئیات خبر  دقت می کنی متوجه می شوی که این موضوع ، چه واقعی و چه غیر واقعی ، به یک سال و نیم بر می گردد و  علیه فرقه بکتاشیه آلبانی بوده است  و فرقه مجاهدین خودش را جای این فرقه جا می زند و دوباره آن را  مصرف می کند. داستان هر چه باشد ، اما به اعضای جداشده از مجاهدین خلق چه ربطی دارد؟

رجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقه

در اطلاعیه فرقه مجاهدین آمده است که هموطنان عزیز هر کس از این شبکه های تروریستی خبری دارد اطلاع دهد، در اطلاعیه آمده است که تعدادی هم در آلبانی هستند ، باید به این ابلهان گفت کدام تروریست ؟ تروریستی که از شماره تلفن ،  آدرس خانه ، و حتی هر چند روز یکبار به وزارت کشور آلبانی و اداره پلیس مراجعه میکنند دیگر نیازی به کشف کردن دارند؟ اما تروریست شما هستید که برای جلوگیری از ریزش نیرو  و کنترل نیروی موثر تر در  زندان اشرف 3  و در فشار گذاشتن اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی به هر ترفند رسوایی دست می زنید.

همه عالم داستان آی دزد را شنیده اند و نیازی به شرح آن نیست.  کمیسیون امنیت و  تروریستی فرقه مجاهدین خلق فراموش کرده است که در آن دوران چطور سرود آمریکایی بیرون شو، خونش روی زمین است  را میگذاشت و حتی تا زمانیکه آمریکا عراق را اشغال نکرده  بود یکی از سرودهای صبحگاهی نبرد  با آمریکا بود ، گویا گربه عابد شده است ! نباید تعجب کرد که این فرقه برای مصرف داخلی و با دادن پول کلان دست به چنین خزعبلاتی بزند چون در وهله اول حرف جدیدی برای سر پا نگه داشتن نیروهای ناراضی و وارفته خود ندارد،  مانع سرنگونی و رسیدن به قدرت را همین چند نفری که در آلبانی و کشورهای دیگر هستند قلمداد می کند.

فرقه رجوی بعد از ضربات پیاپی و سرمایه گذاری که روی آمریکا و مزدوران خود همچون بولتون و جولیانی کرد و در نهایت وقتی با خفت و خواری نماینده فرقه را بقول خودشان با لگد از کاخ سفید بیرون انداختند از فرط سوزش دست به چنین اقدامی زده است و گویا شبکه جدیدی را کشف کرده است.

جای تعجب ندارد وقتی آمریکا سوریه را ترک  میکند و وقتی عربستان از موضع خود عقب نشینی میکند و وقتی که آمریکا از موضع جنگ طلبی به مذاکره روی میآورد و از طرفی طرح گرسنگی دادن به مردم ایران که این فرقه از طرفداران پرو پا قرص آن است بجایی نمیرسد لذا باید کسانی را آماج حملات خود قرار بدهد ، دیگ به دیگ میگوید رو سیاه ای کاش این فرقه مضمحل جرات داشت و همه حرفهای سر کرده خود را رسانه ایی میکرد بعد مشخص میشد که چه کسی تروریست است .

فرقه مجاهدین خلق  آنقدر  بزدل است  که حتی جرات نمی کند حرفهای به اصطلاح رهبر پوشالی انقلاب نوین ایران را رسانه ای کند تا مشخص شود ما تروریست هستم یا او و فرقه مجاهدین .  چون پول باد آورده دارید و همه را با پول میخرید، فکر می کنید  می توانید جلوی ریزش نیرو و بحرانهای تشکیلاتی خود را بگیرید.  ولی شما نمیتواند وجدانهای بیدار را بخرید ،

این رسم روزگار بوده است وقتی یک قمار باز بازنده بازی میشود سعی میکند برای سرخ نگه داشتن صورت خود به صورت خود سیلی بزند و حالا بعد از شکستهای پی در  پی و  با پول دادن به این و آن و برای مصرف داخلی به هر کثافت کاری دست بزند شاید که چند صباحی اعضای فریب خورده خود را در چنبره ظلمت و سیاهی نگه دارد.

پرسش از فرقه خشونت طلب و تبهکار مجاهدین خلق این است که ما تروریست هستیم یا شما ؟ ما مزدور هستیم یا شما ؟  ای کاش یک دادگاه واقعی در این دنیا وجود داشت تا همه خیانت ها و جنایت  های شما را رسانه ایی میکردیم ولی افسوس که بسیاری دوست دارند ” پول خون ” بگیرند  تا  خشونت وترور را توجیه کنند و نه حقیقت ، تف بر شما که همه چیز خود را به اندک فروختید، شما خود تروریست هستید ولی دیگران را متهم به تروریست میکنید ، این بود صحبت رجوی که میگفت اگر هر کجای دنیا یا قطره آزادی باشد ما برنده هستیم پس تف بر شما و انقلابیگری شما. ولی این دوران شما نیز به سر خواهد آمد و یکه تازی شما به پایان خواهد رسید همچنان که قبلا رجوی میگفت دولت ایران تضادهایی خود را به بیرون خود منتقل میکند حالا نوبت شما است بعد از شکستها و بن بستهای سیاسی استراتژیک و تشکیلاتی تضادها را به بیرون از فرقه مجاهدین منتقل کنند شاید چند صباحی باقی بمانید ولی بزودی شاهد فروپاشی این فرقه خشونت طلب خواهیم بود

رجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقه

لینک به منبع

***

پانزدهم شهریور 1344 و رویکرد فرقه گرایی و تروریستی رجویآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

مجاهدین خلق ایران، فرقه مریم رجوی در آلبانیمجاهدین خلق ایران، فرقه مریم رجوی در آلبانی

پلیس آلبانی مجاهدین خلق و وضعیت دولت ادی راماپلیس آلبانی مجاهدین خلق و وضعیت دولت ادی راما

همچنین: