این اشکالات فنی برای دیگران هم پیش میآید! (مجاهدین خلق مریم رجوی بلندگوی فارسی زبان اسرائیل)

این اشکالات فنی برای دیگران هم پیش میآید! (مجاهدین خلق مریم رجوی بلندگوی فارسی زبان اسرائیل)

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، ششم فوریه 2019:…  درخبری با تیتر ” شکست موشکی رژیم در سالروز فرار شاه و یک تداعی تاریخی ” که در رسانه های مجاهدین رجوی منتشر شده ، آمده است : ” بامداد روز سه‌شنبه ۲۵دی ۹۷ خبرگزاریهای حکومتی فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران اعلام کردند پرتاب موشک «ماهواره‌بر»شان به مدار زمین شکست خورده و موشک قبل از رساندن ماهواره مربوطه به مدار مشخص شده، سقوط کرده است “… 

مجاهدین خلق مریم رجوی بلندگوی اسرائیل و عربستانMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

http://iran-interlink.org

این اشکالات فنی برای دیگران هم پیش میآید! (مجاهدین خلق مریم رجوی بلندگوی فارسی زبان اسرائیل)

17بهمن 1397

درخبری با تیتر “ شکست موشکی رژیم در سالروز فرار شاه و یک تداعی تاریخی ” که در رسانه های مجاهدین رجوی منتشر شده ، آمده است :

” بامداد روز سه‌شنبه ۲۵دی ۹۷ خبرگزاریهای حکومتی فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران اعلام کردند پرتاب موشک «ماهواره‌بر»شان به مدار زمین شکست خورده و موشک قبل از رساندن ماهواره مربوطه به مدار مشخص شده، سقوط کرده است “.

از این وقایع برای تمامی کشورهایی که مبادرت به این عمل میکنند ، اتفاق میافتد وچیز تازه ای نیست!

فراموش نکنید که آمریکا بعنوان معبود شما، بارها این حوادث را تجربه کرده ودر موارد زیادی ” ناسا ” مجبور به استفاده ازموشک های روسی برای پرتاب فضا پیماهایش نمود !

هرکشوری مانند ایران که قصد ازتقای تکنولوژی خود را دارد، مانند هر طفلی که آماده برای راه رفتن میشود، بارها باید زمین بخورد و راه رفتن درست را تجربه نماید!

بازهم :

“آخرین تست‌های موشکی اعلام‌شده خامنه‌ای در خرداد ۹۷ بود که تلاش کرد ۶موشک به سوریه پرتاب کند اما حداقل ۳فروند از آن موشکها در حوالی منطقه شلیک(حومه کرمانشاه) سقوط کرده و باعث یک آبروریزی دیگر برای آخوندها شدند. خبرگزاری تروریستی تسنیم همان هنگام فاش ساخت که ساخت آن موشکها باعجله و در همان ۸ماه قبل از پرتاب آغاز شده بوده و کمی قبل از شلیک، تحویل سپاه پاسداران شده بودند “.

تاکنون به مقصد نخوردن موشک های هیچکس ومخصوصا ایران که دراین عرصه ها تازه کار است ، باعث آبرو ریزی کسی نشده است.

کشورها دراین موارد به یکدیگر کمک های فنی بهمدیگر میکنند که درمورد ایران شمشیر داموکلس آمریکا بر بالای سر آنها آویزان است و این آلت تهدید، مانع همکاری آنها با ماست وما فعلا چاره ای جز استفاده از پتانسیل های داخلی خودمان نداریم!

وانگهی، در زمانی که که با وضوح تمام مورد تهدید نظامی سلطه گران قرار داریم، نمیتوانیم دست بر روی دست گذاشته و منفعل باشیم!

جهانخوار اعظم اقداماتی برعلیه ما انجام داده ومیدهد که براساس عرف انسانی ، ما مجاز به دست زدن به هر گونه اقدام دفاعی بوده وکسانی که ما را ازاین کار منع میکنند ، مقررات بین المللی درمورد حق دفاع  مشروع هرکشور ازخود را نقض میکنند!

درادامه :

” خرج این پروژه‌ها البته از جیب مردم ایران به حساب‌ برخی کشورها مانند کره شمالی و امثالهم می‌رود. موشکهای کره‌ای با قیمت‌های گزاف به آخوندها فروخته می‌شوند تا آخوندها با شلیک و گاه با مهندسی معکوس، کپی کم‌ارزش‌تر آنها را مونتاژ کنند. پروژه‌ای که تاکنون حاصل جدی برای آخوندها نداشته …”.

من از سازوکارهای تهیه ی این آلات  اطلاع درستی ندارم ولی این را با ایمان کامل اعلام میکنم که قرار نیست که کسی، کالا و تکنولوژی مجانی دراختیار ما قرار دهد!

مسلما که ساخت و آزمایش این ادوات، ازبودجه ی عمومی تامین میشود و دیگران تعهدی در این مورد در برابر ما ندارند.

فراموش نکنید که چین تازه انقلاب کرده دراوایل 1950، با وجود قحطی و گرسنگی که ب راین کشور تحمیل شده بود، درب رابر اشغال کره شمالی از طرف آمریکا وارد میدان شد و مانع گردید که با اشغال کره شمالی، خود نیز مورد محاصره ی آمریکا شود!

اینرا هم میدانیم که در جنگ دوم جهانی ، شوروی مجبور شد که حتی با جمع آوری ظروف فلزی خانگی، برای خود فشنگ و … تهیه کند!

زندگی نشان داد که حق با رهبران این دو کشور بوده ودر موقع بحرانی ، حکومت ها میتوانند از دارایی مردم برای حفظ استقلال کشور خود استفاده کنند وبعد میتوانند وباید اموال مصرف شده ی مردم را بتدریج بازگردانند.

دیگر اینکه اگر این تحرکات دفاعی سودی برای آخوندها نداشته، دلواپسی شما ازبهر چیست؟!

صابر

***

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)
چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf). 
(Mojahedin English Language paper April 1980)

American servicemen killed by Mojahedin Khalq MEK MKO Rajavi Cult in IranThe MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همیاری سیمای مقاومت مجاهدین خلق مریم رجوی صدا و سیمای رجوی ، جلوه ای از مقاومت و مطالبات مردم نیست و بلکه بسان سم مهلکی است که بر این مطالبات مشروع زده میشود تا نامشروعشان جلوه دهد !

مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق وطن فروش علیه ملت ایرانThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

مریم رجویجمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلق

Jamal_Khashoggi_Maryam_Rajavi_Saudi_TerrorismUS, MEK and Ahwazia Coordination

Amir_S_Nasimeh_N_MEK_Terrorist_Maryam_RajaviUsing Mojahedin Khalq (aka MEK, MKO, Rajavi cult) to damage Iran EU relationship

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-مجاهدین-خلق-مشروعیت-و-به-رسمی/

برسمیت شناخته شدن مجاهدین خلق، با درخواست  بی پشتوانه مریم رجوی عملی نیست

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، سیزدهم ژانویه ۲۰۱۸:… اصلا برای لحظه ای فرض کنید که من دبیر کل سازمان ملل متحد باشم و شما را برسمیت بشناسم! این برسمیت شناخته شدن شما بدون وجود کمترین ساز و کارهای ابتدائی، به چه دردتان میخورد؟! ضمنا ، اگر مردم ایران قرار است که قدرت را راسا بعهده بگیرند، طبق روال معمول جهانی، خود بخود برسمیت شناخته خواهند شد و … 

دپوی افراد سالمند فرقه رجوی (مجاهدین خلق) در آلبانی جبر تاریخیستدپوی افراد سالمند فرقه رجوی (مجاهدین خلق) در آلبانی جبر تاریخیست

http://iran-interlink.org

برسمیت شناخته شدن مجاهدین خلق، با درخواست  بی پشتوانه مریم رجوی عملی نیست

۲۳دی۱۳۹۷

حکومت ها تنها بعد ازروی کار آمدنشان است که توسط مراجع بین المللی برسمیت شناخته میشوند واینطور نیست که هر ازراه رسیده ای وبدون داشتن حمایت اقلا بخش بزرگ مردم ، درخواست کند که برسمیت شناخته شود.

باند رجوی این مسئله را درک نمیکند ویا مانند مریضی تبدار ، هوس های گوناگون بسرش میزند وتوقع دارد که  این هوس هایش برآورده شوند!

غافل ازاینکه تحقق این هوس ها ، با موافقت  منطقی اطرافیان مریض و پزشک معالج او میسر است وگرنه با گفتن اینکه طرف براثر تب هذیان میگوید ، توجهی به امیال بیمار نمیشود!

مریض تبدار ما- مریم رجوی ، توجهی باین مسئله نداشته وکماکان هذیان های تب آلود خود را نشخوار میکند!!

در اطلاعیه شوای ملی مقاومت ایران؟؟!! که به پشتگرمی سخنان مداخله جویانه ی مایک پمپئو در مصر صادر شده ، چنین آمده است :

” مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در قاهره اعلام کرد که آمریکا دیگر از آخوندهای حاکم بر ایران محافظت نمیکند و ما به مردم ایران پیوستیم که خواهان آزادی و حسابرسی هستند. ازاین‌رو دوران شرمی که آمریکا برای خودش به وجود آورده بود و همچنین دوران سیاست‌هایی که باعث چنین رنج‌های دردآوری شده‌اند، به پایان رسیده است “.

معنی ساده ی این حرف آنست که روحانیون دریک طرف ومردم ایران درطرف دیگر قرار داشتند وکار آمریکا محافظت از روحانیون و لابد دشمنی با مردم بوده است!

ممکن است توضیح داده شود که دشمنی  با مردم ایران برای چه بوده وحالا که قصد جبران گناه دارید، به چه دلیل است که مردم ایران را درمعرض غیر انسانی ترین تحریم ها قرار داده اید؟!

آیا این چیزی بدتر ازدوستی خاله خرسه نیست که شما با مردم ایران میکنید؟!

شما  آقای پمپئو!

درثبوت دوستی تان با مردم ایران ، باید که تمام تحریم های ۴۰ ساله را بردارید واگر این کار را نکنید، شارلاتان وحقه باز اعظم لقب خواهید یافت والبته عملا هم هستید وبودید!

درادامه :

” وزیر خارجه تصریح کرد هنگامی‌که آمریکا با دشمنانی از قبیل ملایان همدستی می‌کند «آن‌ها جلو می‌آیند و پیشروی می‌کنند “.

لطفا نمونه های این همدستی را توضیح داده وکسانی را که این همدستی را انجام داده و ازنظر شما بمردم ایران ظلم کردند، بدست دادگاه های بین المللی بسپارید که اگر اینطور نکنید ، حرف هایتان چرندیاتی بیش نیست و بلکه درصدد فریب مردم ایران وگمراه کردن آنها درشناخت دوست دشمن شان دارید!

دوباره :

“خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، با استقبال از فاصله گرفتن آمریکا از سیاست‌هایی که مردم و مقاومت ایران نخستین قربانیان آن بوده‌اند، بار دیگر خاطرنشان کرد… راه‌ حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی، تغییر این رژیم نامشروع به دست مردم و مقاومت ایران است. به رسمیت شناختن شورای ملی مقاومت، یگانه جایگزین دموکراتیک دیکتاتوری دینی و تروریستی، لازمه جبران و پایان دادن به سیاست فاجعه‌بار مماشات در چهار دهه گذشته است… “.

دلیل اجرای این سیاست ها که مردم قربانی آن بودند چه بوده وحالا بموجب کدام تغییر ماهیتی ، هیئت حاکمه ی  جدید آمریکا – که شدید تر ازاسلافش درحق ما ستم میکند-  دوست ما شده است؟!

از این خانم حقه باز که حقه بازی اش در حرمسراهای رجوی رشد بیشتری یافته ، باید پرسید که ایران صاحب کدام سلاح کشتار جمعی است که دشمنانش ، محروم از آن هستند؟!

دیگر اینکه مردم ایران و باند رجوی ، درد و منافع مشترکی ندارند و بنابراین همکاری ای در سرنگونی حکومت درمیان نخواهد بود و منظور اصلی شما ، دادن زمام امور ایران بدست شما ست که مردم ایران نفعی در آن ندارند و بلکه ضرر میکنند و قدری هم بیشتر!

ضمنا ، اگر مردم ایران قرار است که قدرت را راسا بعهده بگیرند، طبق روال معمول جهانی، خود بخود برسمیت شناخته خواهند شد و رسم نیست که جریان فرقوی شما ، پیشاپیش و بدون اینکه مردمی همسو با شما حکومت را در دست گیرند ، برسمیت شناخته شوند! 

اصلا برای لحظه ای فرض کنید که من دبیر کل سازمان ملل متحد باشم و شما را برسمیت بشناسم!

این برسمیت شناخته شدن شما بدون وجود کمترین ساز و کارهای ابتدائی، به چه دردتان میخورد؟!

خواننده ی محترم!

با این بحث کوتاه متوجه شدید که مسئله این نیست ونظر واقعی مریم آنست که انواع پمپئو ، حکومت ایران را ساقط کرده واورا برتخت حکومت بنشانند!

وشما مریم خانم!

با توجه به اوضاع واحوال کنونی ، فکر نمیکنید که دچار هذیان تب شده اید ودردرجه ی اول باید میزان تب خود را پایین بیآورید؟!

صابر

*** 

امریکا مریم رجوی مسعود رجوی مجاهدین خلق را به بازی نگرفتوطن فروشی مجاهدین خلق فرقه رجوی و ضدیت مزدور مریم رجوی  با ایران و ایرانی 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق،-فرقه-مزدور-رجوی-و-امید-به-ر/

ائتلاف قبلی که دردی از رجوی و مجاهدین خلق دوا نکرد ، این یکی خواهد کرد؟

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دهم ژانویه ۲۰۱۹:…  فرقه ی ضد میهنی رجوی با دیدن این وضع، مدتی سکوت غمناکی کرد و درحاشیه ها به سخن پراکنی و مطلب نویسی پرداخت و به روی نامبارک خود نیاورد که چگونه چنین شد ! اخیرا درپی شکست هایی که نصیب آمریکا در منطقه شد، جنگ طلبان آمریکائی وارد منطقه شد ه و دست به تشبثاتی زدند که امید باند رجوی را برای میوه چینی ناممکن از این مسافرت ها ، زنده ، زبانش را باز و تشویق به نوشتن نمود! دراین رابطه، دریکی ازنوشته ها … 

اعتلاف جدید مجاهدین خلق موساد وطن فروسی خیانت مریم رجوی

http://iran-interlink.org

ائتلاف قبلی که دردی از رجوی دوا نکرد ، این یکی خواهد کرد؟!

۲۰دی ۱۳۹۷

بقراری که اطلاع داریم، سال گذشته ائتلافی تا حد ایجاد ” ناتوی عربی ” برعلیه ایران تشکیل شد و باند رجوی چه ابراز مسرت هایی که ازاین ائتلاف نکرد!

آن ائتلاف ، بدون اینکه قادر به انجام کاری باشد ، لبخند فتح وظفر را برلبان مجاهدین رجوی منجمد کرد بخاطر تضادهای درون ضدخلقی موجود بین ائتلاف کنندگان وباز شدن ورق تازه ای که میرود بر جهان تک قطبی فاتحه بخواند  و …

فرقه ی ضدمیهنی رجوی با دیدن این وضع، مدتی سکوت غمناکی کرد و درحاشیه ها به سخن پراکنی و مطلب نویسی پرداخت و به روی نامبارک خود نیاورد که چگونه چنین شد !

اخیرا درپی شکست هایی که نصیب آمریکا در منطقه شد، جنگ طلبان آمریکائی وارد منطقه شد ه و دست به تشبثاتی زدند که امید باند رجوی را برای میوه چینی ناممکن از این مسافرت ها ، زنده ، زبانش را باز و تشویق به نوشتن نمود!

دراین رابطه، دریکی ازنوشته هایش آمده است :

” مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا که در آغاز سفر خود به خاورمیانه وارد اردن شده است، یک روز پیشتر طی مصاحبه یی گفت: بخشی از سفرمن به خاورمیانه قطعاً برای ادامه ساختن ائتلافی است شامل کشورهای خلیج‌فارس و همچنین شامل کشورهای اروپایی و کشورهای آسیایی در سراسر جهان تا بدانند بزرگترین حکومت حامی تروریسم در جهان را باید وادار کرد که از تروریسم دست بکشد “.

آمریکا مشکلی با تروریزم ندارد و بنابراین وقتی صحبت از آن و مبارزه برعلیه اش میکند، باید جستجو کرد و دید که منظورش ازاین مسافرت ها چیست و درپی پی ریزی چه فتنه ایست تا بعنوان پدر تروریزم جهانی ، ایفای نقش نموده و یا وظایف هر کشور وابسته در منطقه را در مورد اجرای برنامه های شیطانی اش ، روشن کند!!

من با کمال قاطعیت و ازصمیم قلب میگویم که با رفع سیستم سلطه و تابعیت که رهبری آن دردست هیئت حاکمه ی آمریکا قرار دارد، نه تروریزمی وجود خواهد داشت و نه انجام این سفرهای توطئه گرانه لازم خواهد آمد!

بدین ترتیب باند رجوی ، باید به یکی ازمعبودهایش- پمپئو – این تذکر مهم مرا برساند!

درادامه :

” وزیر خارجه آمریکا در آستانه سفرش به خاورمیانه در مصاحبه با سی.ان.بی.سی خاطر نشان کرد: هیچ تغییری در استراتژی ایالات متحده برای مقابله رژیم ایران در کار نیست آمریکا متعهد به مقابله با مداخلات شرورانه رژیم ایران و فعالیت‌ها و خطراتی است که برای جهان ارائه می‌کنند “.

البته که هیچ تغییری نیست واین تغییر زمانی اتفاق خواهد افتاد که ما تسلیم بلا قید وشرط آمریکا شده وبهمراه عربستان وزیر رهبری اسرائیل، منطقه را برای چپاول آمریکا امن تر کنیم!

بنظر نمیرسد که دولت وملت ایران درکلیت خود چنین تصمیمی داشته باشند ، بخاطر تجربه ای که دراین موارد دارند!

ایران اقلا از چند صد سال پیش، تعرضی به کشوری نداشته وآنچه بوده ، قربانی بودنش ازبابت تعرضات جهانخواران ونوچه های آنها بوده و بنابراین، خطر واقعی برای جهان که گویا ازجانب ایران است ، یک اتهام ویک تصور مالیخولیایی است وباند رجوی باوجود آگاهی ازاین مسئله ، بیهوده تلاش دارد که کشور خود را به زیر سم ستوران دشمنان خارجی ببرد!

همچنین :

” پومپئو گفت: خروج نیروهای آمریکایی از سوریه تغییری در ماموریت ایالات‌متحده برای مهار مداخلات رژیم ایران در خاورمیانه ایجاد نمی‌کند. این تصمیم هم چنین تعهد آمریکا به شکست داعش را تغییر نمی‌دهد “.

حالا این حرف را ترامپ با چه قصد ونیتی زده، روشن نیست وآنچه روشن است ایجاد موانعی است که  برای این خروج فرضی سربازان آمریکا انجام میگیرد!

ضمنا با خروج آمریکا ازسوریه ، داعش درعرض یکماه کلا ازاین کشور رانده میشود و حضور آمریکا مانع اصلی وجدی این کار است!

بازهم :

” خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد: مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد آمریکا استراتژی وسیعی را برای مقابله با رژیم ایران در سراسر منطقه دنبال می‌کند و متعهد است که رژیم جمهوری اسلامی و دست نشاندگانش را از سوریه بیرون کند. ..”.

وضع بگونه ایست که با خروج آمریکا، سوریه سروسامانی میگیرد واحتیاجی به حضور نیروهای ایران و … وجود نخواهد داشت وقبلا هم همینطور بود و این اقدامات آمریکا وحواریونش بودند که پای ایران را به سوریه کشاندند!

باند رجوی باید به این مرشد خود این مسئله را توضیح دهد که البته نفعی دراین کار ندارد وابدا میل وجرات دادن چنین توضیحاتی را نخواهد داشت!!

صابر

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/نقل-قولهای-رجوی-و-مجاهدین-خلق-در-محکومی/

نقل قول ها ی مجاهدین خلق، فرقه رجوی در محکومیت خود و اربابانشان

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پنجم ژانویه ۲۰۱۸:… مریم رجوی و مجاهدین خلق ایران میگویند: آمریکا است که این تصمیم غیر قانونی را گرفته و آنهم در راستای دخالت خشن در امور داخلی آلبانی و نشان دادن کینه ی حیوانی برعلیه ایران و با این وصف ، باند رجوی میخواهد از چه چیزی بهره برداری کند؟! مثلا بگویند که اربابانشان قوی هستند و به این افتخار کنند؟ … 

مجاهدین خلق مریم رجوی موساد علیه منافع آلبانی و اتحادیه اروپاMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

http://iran-interlink.org

این نقل قول ها ی مجاهدین خلق، فرقه رجوی در محکومیت خود و اربابانشان است!

۱۵ دی ۱۳۹۷

رسانه های رجوی بنقل از سفیر اخراج شده ی ایران ازآلبانی مینویسد:

“رییس جمهوری آمریکا نامه تشکر از نخست وزیر آلبانی را ۱۴دسامبر ارسال کرده، این در حالی است که وزارت خارجه آلبانی در۱۹دسامبر دستور اخراج سفیر ویک دیپلمات دیگر ایرانی رااعلام کرد.یعنی پنج روز قبل از اینکه وزارت خارجه آلبانی اعلام کند “.

معنی ساده وصریح تر این حرف آناست که دراصل ، گردانندگان آمریکا هستند که این تصمیم غیر قانونی و خلاف عرف دیپلماتیک و آنهم در راستای دخالت خشن درامور داخلی آلبانی و نشان دادن کینه ی حیوانی آنها برعلیه ایران است و با این وصف ، باند رجوی میخواهد از چه چیزی بهره برداری کند؟!

مثلا بگوید که ارباب وحامیان آمریکائی ما قوی و قادر بانجام هرکاری ولو شرورانه هستند و این موجب افتخار برای وعده دهندگان ایجاد جامعه ی بی طبقه ی توحیدی است؟؟!!

باز هم سخنان سفیر ایران را بخوانیم :

” مهمترین هدف سناریوسازان برخورد با ایران چه در آلبانی و چه کشورهای دیگر، مقابله با تلاش‌هایی است که برای حفظ برجام انجام شده است.به طور طبیعی از همان زمان مذاکرات که بنده هم به عنوان عضو تیم مذاکره کننده هسته ای حضور داشتم شاهد تلاش‌های حداکثری از سوی چهره‌های افراطی و تندرو در آمریکا و رژیم صهیونیستی بودیم. دشمن از اقدامات خود برای برهم زدن روابط ایران و اروپا فروگذار نخواهد کرد و تلاش کردند تا مناسبات ایران و آلبانی را نیز با ادعاهای امنیتی خدشه دار کنند “.

طبیعی است که او بعنوان یک عضو هیئت شرکت کننده در مذاکرات سخت و نفس گیر وطولانی برجام، فرد ذیصلاحی برای ابراز اینگونه اظهار نظرهاست .

البته باند رجوی درنوشته های قبلی خود ایراد گرفته که او عضو وزارت اطلاعات بوده وقاعدتا نمیتوانست جزو هیئت مذاکره کننده ی وزارت خارجه ی ایران ، دراین نشست ها حضور داشته باشد!

یعنی اینکه طرف های مقابل با شرط درست بودن این وابستگی ، اعتراضی به حضور او نداشته اند و رجوی  داشته واینجاست که معلوم میشود که خان بخشیده ونوکر رضایت نمیدهد!

در زمانی که تعداد قابل توجهی از روسای جمهوری آمریکا ، مامور و رئیس سیا، اف .بی .آی وپنتاگون بوده اند وکسی ایرادی براین امر نگرفت، این ایراد باند رجوی ازنوع بنی اسرائیلی اش میباشد و ضمنا ، اگر صرفه ای دراین کار برای مجاهدین وجود دارد ، میتوانند گشته ودرمیان اعضای هیئت های نمایندگی دیگر کشورها هم ازمامورین امنیتی سابق پیدا کنند!!

راقم این سطور هم در همراهی با نظریات سفیر ، این اقدامات را زبونانه ودر راستای وارد کردن فشار حداکثری برایران تلقی میکند!

دوباره  از زبان سفیر:

“نقض عرف و قواعد دیپلماتیک، به شکل قاطعانه از سوی جمهوری اسلامی ایران و بنده رد می‌شود..همان شبی که تبلیغات منفی رسانه ای آغاز شده بود من به ضیافت دیپلماتیک دعوت بودم حتی روزهای بعد هم مکاتبات از سوی دولت البانی دریافت کردیم. یعنی سفارت و شخص سفیر از چارچوب وظایف دیپلماتیک خارج نشده است “.

بلی ماهم گفتیم که عجله ی بیحد آمریکا وتعدادی ازگماشته هایش که باند رجوی حقیرترین این گماشته هاست وهمه ی این بی طاقتی محصول بحران های داخلی خودشان است در درجه ی اول ، بیگدار به آب زده و ضعف نشان داده ودروغ گفته اند !!

سفیر ایران درادمه ی پاسخ به خبرنگار میگوید :

” دلیل اصلی ( نگرانی افرادی مثل ترامپ و …)گروهک و فرقه تروریستی مجاهدین است. طی ۲۷ ماهی که بنده مسولیت روابط ایران و آلبانی را عهده دار بودم، گام‌های بلند و خوبی در روابط دوجانبه برداشته شد .برای اولین بار درتاریخ روابط دوجانبه وزیر خارجه آلبانی به ایران سفر کرد و برای اولین بار دو خبرگزاری ایرنا و خبرگزاری دولتی آلبانی تفاهمنامه همکاری امضا کردند و هیات اقتصادی اتاق بازرگانی ایران به آلبانی سفر کرد و با طرف‌های آلبانیایی قرارداد همکاری امضا کرد. حتی در حوزه ورزشی مسئولان فدراسیون فوتبال البانی به ایران سفرکردند و قرارداد امضا کردند. این اقدامات با نظریه مجاهدین در زیست در شکاف میان ملت‌ها و دولت‌ها سازگاری نداشت “.

این توضیح با نظریاتی که ما قبلا درنوشته های خود آورده ایم، هم ارز بوده واحتیاجی به اظهار نظر مجدد وجود ندارد !

باند رجوی واربابان ریز ودرشت اش، تحمل پذیرش هرنوع روابط دوستانه ای که ایران ایجاد میکند، نداشته و مرگ خود را دروجود این روابط که مدام باید توسعه یابد، میبینند!

فرقه ی رجوی میخواهد مردم ایران درانزوای مطلق باقی مانده وازسر استیصال ، مثلا تسلیم بی قید وشرط آمریکا شده ودراین میان چیزی شبیه ” تنبان فاطی ” برای رجوی ها هم برسد !

رجوی های ناامید به حمایت مردم ، سخت به دامن دشمنان ایران چسبیده اند ودراین میان میدانند که تنها ” احمد چلبی ” ایران نیستند وواهمه ی شان ازاینروست!

آمریکا دربازی هایش با گروه های ضد مردمی اپوزیسیون ، با دیگران نشست وبرخاست کافی دارد وباند رجوی دراین میان بدرستی نمیداند که باتوجه به وفور ” چلبی های ایرانی ” ، تکلیف قطعی اش چه خواهد بود وتمام جنجال سازی ها ونگرانی هایش را علیرغم اینکه آنها را مخفی نگه میدارد ، ازهمین روست !

صابر

*** 

اسرائیل مجاهدین خلق آلبانی سفارت ایران دیپلمات ایرانی اخراج ترور مزدوری جنایتAlbania fell prey to Israeli-US scenario (Albania also hosts MEK terrorists Israel)

همچنین: