مجاهدین خلق، فرقه رجوی ابزار بازی کثیف اسرائیل، عربستان و امریکا

مجاهدین خلق، فرقه رجوی ابزار بازی کثیف اسرائیل، عربستان و امریکا

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و یکم دسامبر 2018:… فرقه رجوی، مجاهدین خلق، این پاپوش را برای من (علیرضا نصرالهی) هم تدارک دیده بودید ولی با هوشیاری من و پلیس فرانسه نقشه های شوم شما را خنثی کردیم، ولی در آن طرف داستان شخصی با نام علی پاک در دام شما قرار گرفت و برای چند صدر یورو خودش،شرافتش،انسانیتش،و خلاصه همه چیز خودش را به شما  … 

اسرائیل مجاهدین خلق آلبانی سفارت ایران دیپلمات ایرانی اخراج ترور مزدوری جنایتAlbania fell prey to Israeli-US scenario (Albania also hosts MEK terrorists Israel)

Mossad To Use MEK Maryam Rajavi For Fatal False Flag Op In AlbaniaMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

لینک به منبع

بازی کثیفی که آمریکا و اسراییل و عربستان،توسط فرقه رجوی آغاز کرده اند!

انجمن یاران ایران بیست و یکم دسامبر ۲۰۱۸

(علیرضا نصرالهی یکی از اعضای جداشده از سازمان مجاهدین)

علیرضا نصراللهی

علیرضا نصراللهی

 از آغاز روی کار آمدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌ جمهور کشور آمریکا،تنش بین خیلی کشورها شدت گرفت.و این هم از سیاست به شدت اشتباه سیاستمداران آمریکایی و به خصوص شخص خود ترامپ است.راستش من در این مدت خیلی تحقیق کردم و تاریخچه و زندگینامه دونالد ترامپ زیر و رو کردم تا ببینم این احساس ضد ایرانی ترامپ از کجا سر چشمه می گیرد؟

ولی متاسفانه چیزی که بتونه منو به این امر برسونه پیدا نکردم.ترامپ آشکارا و بی پروا به اصطلاح دولت ایران را تحت فشار اقتصادی قرار داده است،ولی در محتوا همه شاهد هستند که این مردم ایران هستند که از این تحریم ها در حال آسیب دیدن هستند.و در اصل این ملّت کشور من است که تحریم شده و آمریکا خودش خوب می داند که با سیاست غلت و اشتباه مجاهدین هر شب پدر و مادرهای ما را خجالت زده ی فرزندان خودشان می کنند.

ولی تا آنجا که همه دنیا شاهد این هستیم که آمریکا بزرگترین تحریمها را در طول تاریخ نسبت ایران اعمال کرده است ولی به کوری چشم دشمنان ایران می بینیم که مردم و دولت دست در دست هم در حال تلاش برای رفع این مشکل هستند.درست است که همه درگیر این فشار اقتصادی شدند ولی نمی گذارند که دست نامحرم و وطن فروش به مملکت برسد.

ترامپ و همه ی سیاستمداران غربی از اینکه دولت ایران قبول نمی کند همانند کشورهای دیگر از فرمان بی چون و چرای آنها اطاعت کنند مورد خشم این آقایان قرار گرفته اند،و آنها جز اینکه با مدل های متفاوت به دولت ایران فشار وارد کرده و همیشه ایران را سر تیتر خبرها قرار دهند کار دیگری از دستشان برنمی آید.

حالا شما حساب کنید در این میان تعدادی وطنفروش هم پیدا شود تا بخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند دیگه قوز بالا قوز می شود.البته همه کسانی که در حال کارگردانی این سناریو هستند،متاسفانه هنرپیشه های خوبی(سازمان مجاهدین) برای این فیلمنامه انتخاب نکردنند،لزا میتوانستند با این سناریو و انتخاب درُست هنرپیشه ،فروش این فیلم و تاثیرگذاری آن را بر  روی مخاطب،صد چندان کنند،ولی از آنجا که خدا جای حق نشسته و نمی گذارد که یک مشت آدم از خدا بی خبر و بی اصل و نسب وارد این داستان شوند و بخواهند از فرصتهای باد آورده کامل استفاده را ببرند.

چون زمانی که ترامپ یک طرفه از برجام خارج شد و چند تایی از سیاستمداران بازنشسته و راس کار کشورهای غربی و بخصوص آمریکا وارد بازی با کسانی شدند،که زمانی این عده با جون و دل آماده کشتن همین آقایان بودند.و بنیاد تاسیس سازمانشان را هم با شکست به اصطلاح(Impérialisme)امپـِریالیسم بنا کردنند،چطور می شود به یکباره همه گذشته یک سازمان تروریسی را فراموش کرد و یا به باد فراموشی سپرد؟

این سازمان چه تضمینی و چه قولی به شما داده که شماها حاضر شدید که با همه ی ضدیتی که به این فرقه دارید با او همگام شوید؟

اگر به خاطر ندارید که غیر ممکن است که مطبوعات خارجه از یادشان رفته باشد که سازمان مجاهدین،همان کسانی هستند که مستشارهای آمریکایی را ترور کردنند،و در انقلاب ۱۳۵۷که باز هم توسط سیاستمداران غربی طراحی شد بود،سفارت لانه جاسوسی را تسخیر کردنند.و آن داستانها را برپا کردنند،و شما با برزگترین ارتش در همان جریان طبس شکست خوردید اینها همان آنها هستند!

البته بازیکه شماها با این فرقه شروع کرده اید برای شماها شرم آور خواهد بود ولی خودشان با همه زرنگی که داشتند،اینبار در دام شماها گرفتار شدند و نفهمیدن که هم سو شدن با دشمن ایران یعنی از دست دادن تمامیت ایران،

اینا (فرقه رجوی ) فکر میکنند،چون دولت ایران در حال حاضر به خاطر وجود خیلی از مسایل زیر فشار اجتماعی است میتوانند با هر آشغالی طرح دوستی بریزند و توسط قدرت آنها در یک صبح کاملا رویایی وارد فرودگاه تهران شوند،ولی نمی دانند که به قول معرف بوی کباب می آید ولی دارن…….

بعد از پاپوش درست کردن برای دیپلماتهای اتریشی که با نقشه بسیار ماهرانه با سناریو از قبل طراحی شده توانستید به هدف شوم خودتان برسید. و آنها را به دام خودتان انداختید.!

ولی مریم رجوی هم تو و هم همه کسانی که پشت این داستان بودند خوب میدونند که این موضوع صحت نداشت ولی بالاخره این کم عقلی دیپلماتهای ایرانی بوده که به دام افتادند.. ماه هیچ وقت پشت ابر نمی ماند،مثل جریان لو رفتن دلارهای پدر صدام و فیلم های اطلاعات عراق

اگر به خاطر داشته باشی (فرقه رجوی) در حدود هشت الی نه سال پیش این پاپوش را هم برای من (علیرضا نصرالهی) تدارک دیده بودید ولی با هوشیاری من و پلیس فرانسه نقشه های شوم شما را خنسا کردیم،ولی در آن طرف داستان شخصی با نام علی پاک در دام شما قرار گرفت و برای چند صدر یورو خودش،شرافتش،انسانیتش،و خلاصه همه چیز خودش را به شما فروخت،و در عوض شما هم بعداز مدتی با یک پاپوش به راحتی آنرا به زندان انداختید،این است که باید هر کسی که با شما میخواهد وارد معامله شود خوب همه ی حواسش را جمع کنند چون شما به بچه های خودتان هم رحم نکردید چه برسه به بقیه.

برگردیم به اتفاق تازه که درباره دیپلماتهای ایرانی تکرار شد امّا اینبار توسط دولت آلبانی،دولتی که قبل از وارد شدنه فرقه رجوی،رابطه خوبی با دولت ایران داشت.ولی با روی کار آمدن ترامپ و اخراج مجاهدین از عراق و رابطه کشورهای اروپایی و قول مساعد دادند به دولت وقف آلبانی با پشتیبانی مالی و وام های قرض والحسنه،بالاخره این کشور پذیرفت که این تعداد سالمند را به عنوان پناهند قبول کند،البته با عرض کنم یکی از دلیل های قبول این فرقه شرایط بد اقتصادی این کشور نو ظهور بود،که با پذیرش این تروریستهای تواب میتوانست فشار اقتصادی کشورش را کم کند چه بسا کمک های کشورهای گردن کلفتی مثل آمریکا شرایط سیاسی اقتصادی،جغرافیایی این کشور نوپا را دگرگون کند،حالا خیلی زود است که قضاوت کنیم ولی نشانه ها  همیشه بر خلاف حرفهای این سیاستمداران بوده است ولی شاید اینبار بر خلاف همیشه که زیر حرفهایشان میزنند اینبار به قول خودشان عمل کنند،الله اعلم

االبته ناگفته نماند این رابطه خاص و تلاش آلبانی برای نزدیکی بیشتر به واشنگتن از جمله موضوعاتی بودند که موجب شدند پذیرش سازمان مجاهدین خلق از سوی آلبانی که در پی درخواست دولت باراک اوباما رئیس‌جمهوری آمریکا انجام شد، برای برخی ناظران قابل درک توصیف شود. آلبانی اساسا در موقعیتی قرار نداشت که به چنین درخواستی پاسخ رد بدهد.البته یکی از درخواستهای آلبانی پذیرفتن کوزوو به عنوان پایتخت این کشور از اسرائیل و دگر طرفهای حساب بود

جدیدأ در بازهای این فرقه ردپای اسرائیل هم دیده میشود که آشکارا بی هیچ شرمی نسبت به گذشته شوم خودشان به همین کشوری که الان دوست آنهاست یک زمانی دشمن آنها بوده،من و خیلی از کسانی که در مجاهدین بودیم خوب میدانیم که سازمان مجاهدین یکی از طرفدارترین کسانی بود که با فلسطین رابطه نزدیک داشته است،که این دوستی از زمان محمدرضا شاه پهلوی در جریان بوده،و این سازمان نیروهای خودش را برای آموزش چریکی به آنجا اعزام  می کرده است،و خوب به یاد دارم که در یکی از نشستهای به مسعود رجوی اخبار رسید که  اسرائیل همه نوار غزه را محاصره کرده و یاسر عرفات هم گیر افتاده که مسعود رجوی موضوع نشست را عوض کرد چنان به همه نشان داد که از این موضوع حالش خیلی خراب شده و به نظر می رسد در حال فکر این است که کاری انجام دهد،باور کنید همش فیلم بود میخواست نشان دهد که از این کار اسرائیلبهم ریخته که اگه قدرت داشت به اسرائیل حمله میکرد.چون راه می رفت و می گفت چکار می شود کرد؟

حالا داستان بر عکس شده همین فرقه رجوی که دشمن سرسخت این چند کشور بود حالا باهم شدند داداش،دست در دست هم میخواهند دنیا را گلستان کنند البته با باروت و فشنگ و بمب و خمپاره .

بازی اسرائیل و دیپلمات‌های ایرانی

ماجرای دیپلمات‌های ایرانی، هنوز موضوع مبهمی است که شاید در نهایت اطلاعات دقیقی هم درباره آن منتشر نشود. تا اینجای کار تنها نقاط ویژه‌ای از داستان وجود دارند که پیوند دادن آنها به همدیگر بیشتر به گمانه‌زنی‌ها دامن می‌زند تا فهمیدن اینکه واقعا چه اتفاقی افتاده است.

ایران می‌گوید که آنچه آلبانی گفته اتهامات بی‌اساس است و بخشی از یک پروژه گسترده‌تر که ازسوی واشنگتن و تل‌آویو هدایت می‌شود و هدفش برهم زدن روابط ایران و اروپاست.

به گفته رسانه‌های محلی، اخراج دیپلمات‌ها به دلیل نقش آنها در ماجراهای بازی فوتبال اسرائیل و آلبانی است که در چارجوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی برگزار شد. اسرائیل، تنها کشور خاورمیانه است که به جای بازی کردن در مقدماتی جام جهانی در آسیا (قاره‌ای که در آن قرار دارد) در رقابت‌های مقدماتی اروپا بازی می‌کند.

در آستانه آن بازی، نیروهای امنیتی آلبانی ۲۰ تن را به اتهام تلاش برای خرابکاری و حمله به اسرائیلی‌ها دستگیر کردند. در آن زمان صحبت از ارتباط مظنونین با داعش و گروههای جهادگرای تندرو بود.

نکته حاشیه‌ای دیگر در ارتباط با این اخراج، واکنش سریع جان بولتون، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ بود. آقای بولتون از چهره‌های نزدیک به سازمان مجاهدین خلق در دولت دونالد ترامپ است که پیش از رسیدن به این مقام‌، بارها در مراسم سازمان مجاهدین خلق شرکت کرده و رهبران این سازمان را ستایش کرده است. آقای بولتون، نخستین منبعی بود که اصولا خبر اخراج دیپلمات‌های ایرانی را از آلبانی در توییترش منتشر کرد. او همچنین تنها منبعی است که تا این لحظه، یکی از دو دیپلمات را سفیر ایران در آلبانی خوانده است.

ضمن اینکه اخراج این دیپلمات‌ها با استقبال مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا نیز روبه‌رو شده است.

داستان عربستان و فرقه رجوی

اعدام شیخ نمر باقر النمر روحانی سرشناس شیعه در عربستان سعودی و حمله به سفارت این کشور در تهران، به قطع روابط دو کشور انجامید. تحولات جاری در یمن، عراق، سوریه و سرآخر دور تازه تهدیدهای رهبران ایران علیه حکومت بحرین، ظاهرا جایی برای پرده پوشی و احتیاط نزد رهبران عربستان سعودی باقی نگذاشته است.

در چنین شرایطی، حمایت آشکار و مستقیم از نیروی مخالفی که رهبران جمهوری اسلامی از همان آغاز استقرار نسبت به آن حساسیت فوق العاده ای نشان داده اند، پیامی است که تندی آن به خوبی در تهران احساس خواهد شد و ناگزیر در واکنش ها و مناسبات و تحولات منطقه ای بازتاب خواهد یافت.

از سوی دیگری، فرقه رجوی  نیز که در سال های اخیر و به دنبال از دست دادن پایگاه اصلی خود در عراق در کمپ اشرف به طور فزاینده ای تحت فشار بوده است، دلیلی نمی بیند که از این همکاری علنی و صدور چنین پیامی به تهران استقبال نکند.

هدف اصلی و اولویت غیرقابل جایگزین سازمان مجاهدین خلق ایران، برانداختن حکومت جمهوری اسلامی است. استقرار در خاک عراق، هنگام جنگ این کشور علیه ایران، به روشنی ثابت کرد که این سازمان تا کجا حاضر است برای دستیابی به هدف خود هزینه بپردازد. به همین دلیل، برای این فرقه، به ویژه در شرایط کنونی داشتن متحد یا یاریگری علنی مانند عربستان سعودی، رخدادی مثبت به حساب خواهد آمد.

ولی با همه این کمک ها و پشتیبانیها که این کشورها در حال حاضر در حال انجام هستند و با تمام قوا میخواهند که از اهرم فشار از طریق این فرقه به دولت ایران فشار وارد کنند ولی از یک موضوع غافل هستند که مهمترین آن است آنهم مردم ایران هستند که به خون این فرقه تشنه هستند

آقایان و خانمهای طرفدار این فرقه بیاید یکبار برای همیشه خیال خودتان را راحت کنید مگه نه اینکه شما می گویید مردم ایران پشتیبان آنها هستند بیاید و در یک آزمون شرکت کنید ببینید چند درصد مردم ایران خواهان (سازمان مجاهدین)هستند،باور کنید حتی شما بگویید یک درصد من یک شما را صد قبول میکنم آخه بابا هر چیزی حساب و کتابی داره اینها با خانواده های اعضای خودشان هم مثل دشمن برخورد کردید! همین خانواده های اعضای فرقه رجوی  تشنه به خون سرکرده های این فرقه هستند چه برسد به مردم عادی که شماها رو باعث بدبختی خودشان می دانند

*** 

Edi Rama, Prime Minister of Albania | CEEC-China 2018Open Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK members

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

link to one of the Mojahedin Khalq songs advocating killing Americans celebrating killing of Captain Hawkins
(Recorded and distributed by MEK even years after the revolution. In Persian) 

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق،-فرقه-رجوی-و-تاپ-مدل-آنها-مر/

فشن تی وی مریم رجوی تحت پوشش گردهمایی‌ جوامع ایرانی

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، هجدهم دسامبر ۲۰۱۸:… اخیرأ فرقه رجوی و بخصوص شخص تاپ مدل اوّل آنها مریم رجوی باز شروع به توهم زدایی کرده،و تحت پوشش گردهمایی جوامع ایرانی،نطقی ایراد کردنند.در این کنفرانس ویدئویی،طبق اخبار دروغ همیشگی،که کارکرد درونی دارد عنوان کرده اند که ۴۲ شهر اروپا و آمریکا و استرالیا همزمان این کنفرانس را به طور زنده دنبال می کردند؟ 

فشن تی وی مریم رجوی رقاصه سابق صدام امروز شیخ سعودیMeet Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult): the Terrorist Cult Supported by Trump Administration

لینک به منبع

فشن تی وی مریم رجوی تحت پوشش گردهمایی‌ جوامع ایرانی

انجمن یاران ایران هفدهم دسامبر ۲۰۱۸
(علیرضا نصرالهی یکی از اعضای جداشده از سازمان مجاهدین)

اصلا طبق گفته خودتان ۴۲ شهر بعلاوه شخصیتهای دعوت شده از کشورهای مختلف و ایاب و ذهاب آنها در آلبانی و سایر نقاط،مخارج آن سر به فلک می زند،سوال من به عنوان یک شهروند ایرانی که شما میخواهید یکی از کاندای ریاست جمهوری آن باشید این است که پول این مراسم را چه کسی و چه کشورهایی پرداخت کرده اند؟ اخیرأ فرقه رجوی و بخصوص شخص تاپ مدل اوّل آنها مریم رجوی باز شروع به توهم زدایی کرده،و تحت پوشش گردهمایی جوامع ایرانی،نطقی ایراد کردنند.در این کنفرانس ویدئویی،طبق اخبار دروغ همیشگی،که کارکرد درونی دارد عنوان کرده اند که ۴۲ شهر اروپا و آمریکا و استرالیا همزمان این کنفرانس را به طور زنده دنبال می کردنند؟ مالیات که ندارد بگویید ۱۰۰۰ شهر!

آیا پول این کنفرانس ویدئویی گردهمایی‌ جوامع ایرانی،را خوتان پراخت کرده اید؟

آیا این مخارج را توسط گلریزان هفته های گذشته تامین کرده اید؟

در هر صورت شما از نظر من و خیلی های دگر در مورد مالی ؛تاکید می کنم فقط در مورد بخش مالی،به عنوان ریس جمهور  تایید صلاحیت نمی شوید.چون در این چند سال گذشته اگر بخواهیم جمع کل مخارج شخصی خوتان را عنوان کنید سر به فلک می کشد،و این برای مردم ایران قابل قبول نیست!

حالا سوال اصلی من از شما این است که خاندان رجوی که سنگ حقوق بشر و کتیبه آن را به سینه میزنید،بگوید ببینم؟

چرا در مورد جلیقه زردها و برخورد پلیس با مردم و پلیس ضد شورش فرانسه،موضع گیری نکردید و چرا ساکت نشستید و فقط تماشا کردید؟

هر آدم عاقلی میتونه حدس بزنه که چرا (Bouche fermée)دهنتان را بسته نگه داشتید،ولی ما از تاریخ یاد گرفته بودیم که انقلابیون در هر شرایطی انقلابی هستند،نه باد و نه طوفان و نه هیچ چیز دیگری مانع از هدف آنها نمی شود.!

البته عرض کردم انقلابیون ،این به شما هیچ ربطی نداره،فقط خواستم اطلاعاتان بیشتر شود همین و بس.

خانم رجوی نمیدونم چرا من امروز سوال زیاد دارم،میخواستم بپرسم شما از این همه دروغ خسته نشدید؟

آخه قدیمیا میگن اگه دروغ زیاد بگی خودت هم باورت می شه که دروغت راست است خواستم ببینم شما هم اینجوری شده اید؟

چون اگه شما به این حد رسیده باشی که مسلما رسیده اید اون بدبختهایی که در آلبانی گیر کرده اند چه گناهی دارند که باید با آدمی توهم زای درگیر باشند؟

این همه سخنران جمع کردی برای ۳۰۰۰ هزار نفر آدمه  اسیر در دستت خودت؟

که تا ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ در کنارت بمانند و اگه رژیم سرنگون نشد هر کس میتواند هر کجا خواست برود!؟

سر تا سر همه حرفهایت تکراری و بی محتوا،بود با یک مشت کلمات اسیر در دستت بازی می کنی تا روزگارت بگذرد،هر آدمه بالغ و عاقل که ذره ای اطلاعات سیاسی داشته باشد متوجه خواهد شد که دولت حاکم بر ایران تا ۲۲ بهمن هیچ اتفاقی برایش نخواهد افتاد،حالا شما چرا هر سال با تحلیل های آبکی خودتان دوست دارید که رژیم ایران را سرنگون کنید الله اعلم.

ولی من اگه جای شما بودم به فکر بعد از ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ بودم که کاسه چکنم در دست نگیرم البته شماها آنقدر بی چشمو رو هستید که برایتان مهم نیست این ۲۲ بهمن نه صد تا بعدیش،نه؟

فقط میخواهیم به عنوان یک فرد ایرانی بهتان بگم همه کسانی که بوی کباب را حس کرده اند اشتباه نکنند “از هول حلیم افتاد توی دیگ”

چون انگار همه در فکر چپاول ایران هستند،از همپاله رضا پهلوی گرفته تا دگر اپوزیسونهای پفکی،همه از مصادره اموال رژیم صحبت می کنند،همتون سر تا پا یه کرواسید،همه به دنبال قدرت و چپاول ثروت ایران هستید هیچکدام از شماها ذره ای،دلش به حال این مردم نسوخته که اگه سوخته بود! برای بیچاره کردن مردم ایران،به دنبال بیانیه و رایزنی با این سناتور و آن کنگره،نمی گشتید و برای هرچه بیشتر کردن تحریم ها به مردم ایران این همه پول خرج نمیکردید،و اگه ذره ای شرافت داشتید تازه تلاش میکردید تا مردم تان در بهترین جایگاه چه به لحاظ سیاسی و چه به لحاظ اجتماعی قرار بگیرند،نه اینکه با دشمنی با دولت ایران آوار را بر سر مردم آن خراب کنید.

این است حقوق بشری که شما خارج نشینان از آن صحبت می کنید.رژیم ایران چه خوب و چه بد،نباید دودش از بابت وطن فروشی شماها در چشم مردم فرو رود،آخه بابا کجاست انسانیت شماها؟

حاضرید به خاطر قدرت همه مردم را یکجا فنا کنید ولی خودتان به خواسته هوس بازی خودتان برسید،یعنی این حاکمیت آنقدر شماها را در خودش غرق کرده که چشمانتان را روی همه چیز بسته اید؟

البته در مورد سازمان مجاهدین و شخص اوّل ناپدید آن،یعنی مسعود رجوی حجت بر مردم ایران تمام است،چون آنها از چهار دهه قبل آب پاکی را بر دست همه ریختند،و نشان دادند که در هر شرایطی که به نفع آنها نباشد دست به هر کاری خواهند زد.

از جمله وطنفروشی،آدم فروشی،جاسوسی،مزدوری،خیانت،جنایت،اطلاعات فروشی،از همه مهمتر فروختن اعضای خودشان را هم باید به همه ی مدالهای بی شرافتمندانه خودشان اضافه کنند.

درضمن یادتان باشد وقتی از گذشته صحبت می کنید اصالت سازمان خودتان هم یادتان باشد نه اینکه مرگ برای همسایه،لطفأ به این چند جمله این مریم رجوی گوش کنید:

«آنها ضمن اعلام آمادگی برای حمایت همه‌جانبه از مجاهدین و کانونهای شورشی در فاز پایانی رژیم آخوندی، گفتند: مقاومت ایران به‌ رهبری آقای مسعود رجوی با پایگاه گسترده اجتماعی، سازمان یافتگی و طرحها و مصوبات پیشرفته و دموکراتیک آن برای آینده ایران، هم قادر به تغییر رژیم آخوندی است و هم توان و امکان انتقال قدرت به مردم را دارد و از ظرفیتهای بی‌نظیری برای بازسازی ایران آینده، تأمین عدالت اجتماعی و بازگرداندن امید و اعتماد به مردم برخوردار است، مردمی که در یکصد سال گذشته تحت دیکتاتوریهای شاه و شیخ مورد بیشترین خیانت و سرکوب و تبعیض و فشار قرار گرفته‌اند.»

این خانم یادش رفته که بنیانگذاران این سازمان طبق کدام ضوابت این سازمان را پایه گذاری کردنند،لازم به گفتن نیست ولی امپریالیسم هنوز هست ولی با این تفاوت،که قبل از انقلاب دشمن خونخوار بوده ولی الان دوست غمخوار هست، نه!؟

البته باید بهت صد آفرین داد که بین برنامه ۱۰ ماده ایت،بعد از سخنرانی رضا پهلوی در بین حرفهایت به این شاهزاده گوشزد کردی که نه شاه و نه شیخ،ولی از نظر من و خیلی های دگر سگ دم در خونه رضا پهلوی شرف دارد به همه سازمان مسعود رجوی،حداقل خیلی از حرمتهای این مرز و بوم را نگه داشته،نه مثل شما به خاطر یک مشت دلار،تن به هر کاری دادید و می دهید.

*** 

حسن_حیرانی_تلویزیون_الجزیره_مصاحبه_مجاهدین_خلق_،فرقه_رجوی_آلبانیحسن حیرانی: ارتش سایبری مریم پاک رهایی (قسمت اول)ا

مجاهدی،ن خلق و قتل عام اکراد عراق به فرمان مستقیم رجوی،سالگردعملیات کردکشی توسط فرقه داعش صفت رجوی

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/همیاری-همکاری-پولشویی-مزدوری-مجاهدین/

حال و روز این روزهای فرقه رجوی – همیاری،همکاری،پولشویی،مزدوری

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، سیزدهم دسامبر ۲۰۱۸:…  لعنت خدا بر شما که با دورغهایتان باعث کشته شدن هزاران هزار از شریف ترین فرزندان این مهین شده اید و با این قدرت طلبی چه خانواده هایی را داغدار و عزادار کرده اید،و هنوز که هنوز دست از این مزدوری بر نمیدارید. هیچ اشکالی ندارد ولی این را بدانید که شماها جاگزین رژیم ایران نخواهید بود،چون اگه پایتان به ایران برسد همین مردم که … 

حیله همیاری، دستور جمع کردن تلفن ها، فشار بر سمیه محمدیشیوه پولشوئی فرقه رجوی تحت پوش همیاری سیمای حقارت

لینک به منبع

حال و روز این روزهای فرقه رجوی «همیاری،همکاری،پولشویی،مزدوری»

انجمن یاران ایران سیزدهم دسامبر ۲۰۱۸

علی رضا نصرالهی یکی از اعضای جداشده از سازمان مجاهدین

علیرضا نصراللهی باشگاه خبرنگاران بروکسل

علیرضا نصراللهی

به تازگی سران فرقه رجوی به این نتیجه رسیدند که باید تحت پوشش همیاری و گلریزان پول های سیاه خود را سفید کنند،و با این ترفند سر این اروپایی ها رو کلاه بگذارند،که البته باید به این هم شک کرد که واقعآ چرا اروپا می گذارد به این راحتی این ترویسم های بالقوه در اروپا به این راحتی پولشویی کنند.

مریم رجوی با بازی با کلمات میخواهد فقط در مرحله اوّل تشکیلات خودش را در آلبانی حفظ کند چون حفظ آلبانی نه به معنای کمپ،بلکه به معنای سپر انسانی با ارزش می باشد،مریم رجوی به خوبی اوضاعی وخیم آلبانی را حس کرده و همین ترس باعث شده که همه تلاش خودش را بکار گیرد برای جمع و جور کردن آدمها،همانطور که در جریان هستید با ریزش نیروهای قدیمی این فرقه، رازهای پنهان بیشتری را از دست میدهد.. این یعنی دو سره باختن،یک:نیروهایش کم می شود،دوّم: اطلاعات درونیش فاش می شود.

مریم رجوی به خوبی فهمیده که اوضاع آلبانی خیلی وخیم هست و باید دست به کار شود تا دیر نشده،برای همین به خواهرهای شواری رهبریش دستور داده که به مقاله نویسی و خاطره نویسی رو آورند،آنها هم دست بکار شدند و به جای مقاله رومان عشقی می نویسند.

معصومه اقبال در همین رابطه نوشته:وقتی در سال ۱۳۶۶ از زندان آزاد شدم صدای برادرم مسعود کلانی منو با نوای روح بخش آزادی و آزاده گی پیوند زد،و من هم برای رهایی مردم اسیرم عزم را راسختر ‍کردم؛یکی نیست به این شیاد دروغگو بگه آخه کم دروغ بگو اولّا تو چرا از زندان آزاد شدی؟ دوّم صدای برادرت کلانی تو را به عزمت راسختر کرد! پس چرا  صدای مادران و زنها و بچه ها که پدارن و برادران و همسرانشان را در جنگ از دست میدادنند تو را شرمنده نکرد و چرا لحظه ای به این فکر نکردی که من دارم به سمت دشمن وطنم میروم و میخواهم در برابر همین مردم که اسیر هستند و من میخواهم آنها را آزاد کنم بجنگم،من واقعآ نمیفهم که این تناقض را چگونه میتوان حل کرد؟

خانم معصومه اقبال که معلوم نیست که ریشه ات چیست و از کدام نژاد هستی مسلما ایرانی که نیستی چون اگه ایرانی بودی حداقل بعد از سرنگونی صدام و با شنیدن واقعیتهای رهبری سازمان وجدان نداشته ات بیدار می شد و در صدد جبران بر می آمدی،نه اینکه تازه در این چند خط نوشته ات از خلل‌ناپذیر مردم  برای سرنگونی صحبت کنی شماها واقعآ در قار هستید و از اخبارهای واقعی به دور،چون از این تعداد باقی مانده برای رجوی که همه آنها بالای ۶۰سال را دارند،یه جورایی مغزتان در یک سال مشخصی ایست کرده مثلا سال ۱۳۶۰،چون یه حرفهایی میزنید که هر خوانده ای را به تعجب و یا خنده وادار می کنید.

این را برای خوتان می گویم قبل هر نوشته و یا مقاله ای قبلش کمی تحقیق کنید و بعد شروع به نوشتن کنید،فکر میکنی دیگه خلق قهرمانی وجود دارد؟و یا کانونهای شورشی،و یا رزمندگان آزادی،شماها فقط مثل مریم رجوی با کلمات بازی می کنید و فکر میکنید با اینکار مردم همانند سالهای دهه ۶۰ قول حرفهای پوچ شما را میخورند.

شماها با خون هزاران شهید این آب و خاک و رساندن اطلاعات به صدام در زمان جنگ تحمیلی میلیونهای دلار دریافت کردید،و بعد از پدر صدام چسبیدید به برادر آمریکا و بعد از به خواهر اروپا و حالا هم به مادر عربستان و اسراییل،شماها همه جوره امتحان مزدوری را خوب به اربابانتان پس داده اید و شما هیچ احتیاج به همیاری و گلریزان ندارید،پس چرا میخواهید به اعضای خودتان در آلبانی اینجور نشان دهید که با مالی اجتماعی دارید این سازمان تروریستی را میچرخانید؟

تازه ببینید دروغ بدتر از گناه را در نوشته هایشان از کسانی که اصلا وجود جارجی ندارند تشکر و  دست مریزاد و خداقوتی می گویند،تو رو خدا این چند جمله را که این معصومه اقبال به عنوان تشکر نوشته را بخوانید:

“پس هزار سلام و درود بر مادری که با فروش خانه مسکونی خود تاریخ آینده ایران را در یک آزمون تاریخی رقم می‌زند،

بر کارگر دلاوری که با پرداخت هزینه خوراکی روزانه فرزندش به گلریزان همیاری می‌پیوندد،

بر هموطن فقیری که قوت یکروز خویش را که نان خشکی بیش نیست تقدیم می‌کند، “

لعنت خدا بر شما که با دورغهایتان باعث کشته شدن هزاران هزار از شریف ترین فرزندان این مهین شده اید و با این قدرت طلبی چه خانواده هایی را داغدار و عزادار کرده اید،و هنوز که هنوز دست از این مزدوری بر نمیدارید.

هیچ اشکالی ندارد ولی این را بدانید که شماها جاگزین رژیم ایران نخواهید بود،چون اگه پایتان به ایران برسد همین مردم که شماها از آنها نام می برید همه ی شما را تکه تکه خواهند کرد چون مردم ایران شما را باعث و بانی کشته شدن فرزندان خودشان می دانند.

 در ضمن همین خانوادها که بی صبرانه منتظر دیدن بچه هایشان هستند هم جزوه همین مردم هستند و جدا از این مردم نیستند این را فراموش نکنید

حالا باز دروغ بنویسید،بازم تشکر کنید از آدمهای خیالی و بی نام و نشان،شماها باید از مرگ رهبرتان مسعود رجوی درس عبرت بگیرید،دیدید که چگونه بی صدا خواهر مریمتان را بیوه کرد و رفت الان هم در کنار دگر مزدوران فاسد آن دنیا در حال نقشه کشیدن برای خدا هستند،ولی به قول معرف دیگه…

*** 

پولشویی سیمای آزادی مجاهدین خلق همیاری مریم رجویمجاهدین خلق فرقه رجوی، همیاری یا فریب برای پولشویی

همچنین
http://iran-interlink.org/wordpressfa/امریکا-و-حمایت-از-تروریسم-مجاهدین-خلق-م/

آمریکا و سیاست «یک بام و دو هوا»ی تقابل با تروریسم

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و چهارم نوامبر ۲۰۱۸:…  یکی از حمایتهای آشکار دولتمردان آمریکا جانبداری از سازمان مجاهدین هست سازمانی که خودش آنرا زمانی در لیست سیاه تروریسم گنجانده بود ولی با عوض شدن شرایط به یکباره نظرش عوض شد و سازمانی را که خودش با مدارک و شواهد کتبی باعث و بانی کشته شدن مستشارهای آمریکایی می دانست حالا شدن دوست و حامی … 

تروریسم امریکایی مجاهدین خلق مریم رجوی فرقه رجویWhy is this Iranian regime change cult ( Mojahedin-e Khalq) building a base … in Albania?

لینک به منبع

آمریکا و سیاست «یک بام و دو هوا»ی تقابل با تروریسم

نوشته:علیرضا نصرالهی عضو جدا شده از سازمان مجاهدین (فرقه رجوی)

ترامپ با سرپوش گذاشتن بر همه اقدامات تروریستی هم پیمانانش راه را برای آینده تجاری خود باز نگه می دارد،چون اگه الان با همه شواهد قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی،آقای جمال خاشقجی ،ولیعهد عربستان را متهم کند،باید همه راه های دوشیدن عربستان را فراموش کند و این یعنی مرگ نفت و دلار، خشونت و افراطی گری را نمی توان محدود به دوره ای خاص و مکانی مشخص دانست اما این که این موج در بخش هایی از آسیا و به ویژه خاورمیانه شدت گرفته به اوایل هزاره سوم می برمی گردد؛ سال های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ که به ترتیب افغانستان و عراق مورد تهاجم آمریکا و متحدان غربی این کشور قرار گرفتند.

متعاقب آن، بهار عربی و تشدید درگیری ها در درون کشورهای عرب زبان منطقه به افزایش مداخله بازیگران خارجی سرعت بخشید و مزید بر علت شد تا این که تروریسم به پدیده ای پیچیده و گسترده ای تبدیل شود تا جایی که تقابل با آن با دشواری زیادی همراه باشد.

امروز اما ایالات متحده ایران را بانی و حامی تروریسم معرفی می کند؛ موضوعی که در دو سال گذشته همواره از زبان «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا جاری و ساری بوده است.

ترامپ دیروز (سه شنبه) با انتشار بیانیه ای ایران را بزرگ ترین حامی تروریسم در دنیا معرفی کرد که مسوول جنگ یمن، بی ثبات کردن عراق و حمایت از حکومت «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه، است. ترامپ همچنین نظامیان آمریکایی را در کنار مردم بی گناه جهان قرار داد و گفت: ایرانی ها بسیاری از آمریکایی ها و مردم بی گناه را در سراسر خاورمیانه کشته اند!

ادعاهای ترامپ علیه ایران در حالی مطرح می شود که مردم خاورمیانه، حضور نظامیان غربی و مداخله گری های آنها را در خاک خود، دلیل اصلی تنش ها و درگیری ها می دانند. اقدامات تروریستی که در خاک اروپا و آمریکا نیز اتفاق می افتد و یا پیش از وقوع خنثی می شود؛ در اثر چنین نگرشی است.

آمریکا اینک نه از جایگاه متهم بلکه خود را در جایگاه شاکی می بیند و ایران را حامی تروریسم در جهان معرفی می کند و مهمتر این که در تشریح تروریسم و مسائلی همچون نقض حقوق بشر برای متحدان خود استثنا قائل می شود که نمونه آشکار آن را می توان در ماجرای قتل «جمال خاشقجی» روزنامه نگار منتقد سعودی توسط آل سعود مشاهده کرد.
در بیانیه ای که ترامپ دیروز (سه شنبه) منتشر کرد از عربستان به عنوان «شریک ثابت قدم» نام برده شده است که پرونده خاشقجی نیز بر روابط ریاض-واشنگتن تاثیری نخواهد گذاشت. ترامپ در این بیانیه گفته بود که «حتی اگر محمد بن سلمان از طراحی قتل جمال خاشقچی مطلع بوده باشد، باز عربستان متحد اصلی آمریکا باقی ‌می‌ماند.» این در حالی است که مقامات آمریکایی پس از گزارش اخیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) به این نتیجه رسیده اند که قتل خاشقجی به دستور ولیعهد سعودی صورت گرفته است.
به دنبال طرح چنین مواضعی از سوی ترامپ،  «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در صفحه توئیتر خود بیانیه رئیس جمهوری آمریکا را شرم آور دانست و نوشت: آقای ترامپ به طور عجیب و غریبی اولین پاراگراف بیانیه شرم آورش درباره جنایت های سعودی را اختصاص داده به اینکه ایران را به هر تخلفی که به ذهنش رسیده است متهم بکند.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که آمریکا نه تنها چشم خود را روی پرونده قتل روزنامه نگار منتقد سعودی بسته بلکه همواره از سیاست های ریاض در حملات چند ساله به یمن و کشتار مردم بی دفاع این کشور حمایت می کند. البته از متن بیانیه ترامپ، اهمیت توافقات تسلیحاتی با عربستان قابل روئیت است. به گفته ترامپ، «لغو معاملات میلیاردی اسلحه با عربستان اقدامی ابلهانه است که تنها روسیه و چین از آن منفعت می‌ برند.»

ترامپ که در دوره رقابت های انتخاباتی، عربستان را گاو شیرده توصیف می کرد که باید آن را دوشید پس از ورود به کاخ سفید، ریاض را به عنوان اولین مقصد سفر خارجی خود برگزید. رقص شمشیر وی با سران سعودی و توافق تسلیحاتی ۱۱۰میلیارد دلاری در آن زمان انعکاس جهانی یافت. ترامپ در حالی پس از ترور خاشقجی بر تداوم روابط خود به عربستان اصرار دارد که دولت آلمان کلیه مبادلات تسلیحاتی خود با عربستان را متوقف کرده است و حتی سلاح‌ هایی را که قبلا قرارداد آنها بسته شده به عربستان تحویل نخواهد داد.

به باور ناظران، آمریکا چشم خود را روی جنایت های متحدان خود بسته و علیه ایران از حربه تروریسم کمک می گیرد اما مهمترین هدف وی آن است که ایران را به کشوری ضعیف و حتی فروپاشیده تبدیل کند تا متحدان و همپیمانان عبری- عربی خود را در حاشیه امن نگهدارد. از این رو کاخ سفید به بهانه های مختلف تلاش می کند تنگناها و تحریم های ضد ایرانی را افزایش داده و دامنه ارتباطات و تعاملات تهران و جهان را قطع کند.

در همین راستا «برایان هوک» مسئول «گروه ویژه اقدام ایران» در توییتر رسمی وزارت امور خارجه آمریکا که به زبان فارسی انتشار یافت هر نوع همکاری با ایران را مصداق کمک به تروریسم ارزیابی کرد و نوشت «وقتی شرکت‌ ها با رژیم ایران معامله می‌ کنند، آنها احتمالا به تروریسم کمک مالی می کنند– شاید حتی تروریسم در خاک خودشان. تحریم‌ های ما قصد دارند مانع توانایی رژیم در صدور تروریسم شوند. ما نسبت به فرار از تحریم‌ ها هوشیاریم و برای متوقف کردن آنها تردید نمی‌کنیم.»

افزون بر آن، دیروز (سه شنبه ) نیز وزارت خزانه ‌داری آمریکا چند نهاد و فرد ایرانی، روسی و سوری را به بهانه هایی چون انتقال نفت ایران به سوریه و حمایت مالی از حماس و حزب ‌الله لبنان در لیست تحریمی خود قرار داد. کارشناسان بر این باورند یکی از مهمترین هدف های آمریکا از اقدامات تحریمی، بی اثرسازی طرح ساز وکار کانال مالی ویژه موسوم به «اس ‌پی‌ وی» است که برای تقابل با تحریم های این کشور در دستور کار اتحادیه اروپا قرار دارد.

علاوه بر همه سیاست های مبارزه با تروریسم دولت ترامپ همگان شاهد هستند که دولت فعلی آمریکا نه تنها با تروریسم مبارزه نمی کنند بلکه به شکلی با آن همکاری هم می کنند،در این جهان که همه با شعار مبارزه با تروریسم به قدرت می رسند بعد از رسیدن به قدرت فقط به منافع شخصی خودشان فکر میکنند،نه حتی به منافع کشورشان

تازه این خودت به تنهایی مشکلی نیست که ترامپ نخواهد از دوست و شریک تجاری خودش چشم پوشی کند،چون با روش کاری که دولت فعلی آمریکا در پیش گرفته است میخواهد با گروه های مخالف دولت های کشورهای آسیایی کار را بر دولت های فعلی از جمله ایران،سوریه،فلسطین،افغانستان،عراق،سخت کند،که همانطور که شاهد بودیم عراق و افغانستان را چگونه به تاراج و جنگ زده تبدیل کرد

حالا هم با دست پس می زند و با پا پیش می کشد،یکی از حمایتهای آشکار دولتمردان آمریکا جانبداری از سازمان مجاهدین هست سازمانی که خودش آنرا زمانی در لیست سیاه تروریسم گنجانده بود ولی با عوض شدن شرایط به یکباره نظرش عوض شد و سازمانی را که خودش با مدارک و شواهد کتبی باعث و بانی کشته شدن مستشارهای آمریکایی می دانست حالا شدن دوست و حامی دولت آمریکا،در کجای دنیا می شود این همه تناقض را حل کرد،و چگونه میتوان برای این همه چرایی جواب قانعه کننده آورد.

این روش که سیاست فعلی آمریکا در پیش گرفته است برای همین دوره می باشد یعنی سیاستمداران آمریکابا این رویکرد ترامپ را که الف بای سیاست را نمی داند،ریس جمهور کردنند که به همین اشفتگی دامن بزند و بعد از این دوره با انتقاد از دولت قبلی که همین دولت آقای ترامپ می باشد همه چیز را سرجایش برگردانند فقط با این تفاوت که خزانه دولت آمریکا در طی این دوره چهار ساله پرُ شود و همانطور که شاهد هستید درُست همان چیزی که پیش بینی کرده بودن در حال اتفاق هست ولی فقط یک تغییر در ان حاصل نشد آنهم بهم ریختگی ایران به لحاظ سیاسی نه اقتصادی

چیزی که سردمداران فرقه رجوی با همه روشهای مختلف در گوش ترامپ می خوانند،که برای سرنگون کردن دولت فعلی ایران فقط با با روش نظامی و جنگ میتوان آنها را سرنگون کرد،که البته این تئوری از هم پاشیده ذهن خراب آنها می باشد که همواره فقط به نابودی و خرابی فکر میکنند نه به آبادی و آبادانی.

همه کسانی که با این فرقه سر کار دارند به خوبی به این امر آگاه هستند که اگر زمانی به هر دلیلی اینها(فرقه رجوی)به حاکمیت برسند کار بر همه کشورها سخت تر از دولت فعلی ایران خواهد بود ولی اینها (فرقه رجوی)نمی خواهند قبول کنند که بابا اینها ( سیاستمداران جهان )فقط از اینها(فرقه رجوی)استفاده ابزاری دارند و بس نه چیز بیشتری،و کو گوش شنوا.

***

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/جان-بولتون-رهبر-جدید-سازمان-مجاهدین-فر/

جان بولتون رهبر جدید سازمان مجاهدین (فرقه بولتون)ا

جان بولتون لابی مزدوران مجاهدین خلق فرقه رجویعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، هجدهم نوامبر ۲۰۱۸:…  و بعد از گم و گور شدن رهبر عقیدتی مان حالا دوباره کسی پیدا شد که جای مسعود رجوی را میخواهد پر کنند و آن شخص هیچ کس نیست جز جناب آقای جان بولتون! مثل اینکه کمال هم نشینی در ایشان هم تاثیر گذاشته است چون ایشان هم همانند مسعود رجوی تابلو رسم می کند،و همانطور که همه شنیده اند ایشان هم وعده سر خرمن داده اند و گفته اند … 

جان بولتون لابی مزدوران مجاهدین خلق فرقه رجویچشم رجوی روشن و نورانی باد! (اگر ایرانی ها غذا میخواهند باید از امریکا حساب ببرند)ا

لینک به منبع

جان بولتون رهبر جدید سازمان مجاهدین (فرقه بولتون)

علیرضا نصراللّهی انجمن یاران ایران هفدهم نوامبر ۲۰۱۸

علیرضا نصراللهیهمه کسانی که به شکلی یا در ،دورن این سازمان بودنند،و یا هوادار این فرقه و یا از هر طریقی اطلاعاتی از این تشکیلات دارند،خوب می دانند که از زمانی که،سازمان مجاهدین اعضای اصلی و کادر مرکزی خودش را به علت خیانت و آدم فروشی در زمان سلطنت پهلوی از دست داد،مسعود رجوی که مدتّها به دنبال تسخیر این سمت بود بالاخره توانست با خیانت به این آرزو دست پیدا کند.

مسعود رجوی با در دست گرفتن این پست(رهبری سازمان مجاهدین) آن هم به طریق نامحسوس در زندان شاه توانست برای خودش و هم کیشان خودش جایگاهی باز کند،و با وعده های پوشالی به همه آنها نوید دهد که سازمان مجاهدین تمام نشده و از این به بعد من این سازمان را رهبری خواهم کرد.

شاید برای خیلی ها عجیب و برای خیلی ها غریب و برای خیلی ها یقین باشد که انقلاب سال هزار و سیصدو پنجاه و هفت ایران هیچ ربطی به هیچ کسی نداشت،البته سوتفاهم نشود،منظور سمت و سوی تغییر حکومت شاه است نه مردم،خیلی از پدران و بزرگان ما به خوبی در خاطرشان هست که رفتن محمدرضا شاه پهلوی،یک حرکت کاملا سیاسی و حساب شده از طرف غرب بود و با مهارت تمام طراحی شده بود و هیچ کس هم به غیر از شخص خود شاه توانایی جلو گیری از آن را نداشت،البته شاید با کشتار انبوه مردم می شد جلوی آن را گرفت ولی از ترو شاه نمی شد جلوگیری کرد.

آن زمان هم از طرف آمریکا و هم از طرف انگلستان شاه به شدت تحت فشار قرار گرفته بود تا جایی که به صراحت بهش اعلام شده بود که اگه کشور را ترک کنند حتما کشته خواهد شد،که شاه هم بین مرگ و زندگی راه حل دوّم را انتخاب کرد.

اگر همه به خاطر داشته باشند شاه پس از خروج از ایران برای اقامت در اروپا و امریکا دشوار مشکل شد و تا آنجا که مصر با تشریفات شاهنشاهی خانواده پهلوی را پذیرفت،پس به این نتیجه میرسیم انقلاب ایران توسط مجاهدین و حزب الله طراحی نشده بود بلکه این نقشه به دست آقایان و سیاستمداران پر قدرت آن زمان طراحی شده بود،تا بتوانند از قدرتمند شدن ایران به دست مردم و شاه جلو گیری کنند و دیدید که چقدر هم قشنگ همه چیز را به ویرانه تبدیل کردنند.

وگرنه چه کسی بهتر از شاه برای غرب بود کشوری که در تاریخ های مختلف مورد چپاول کشورهای غربی قرار گرفته بود،و با سیاست همان آقایان اداره می شد،ولی از همه مهمتر این بود فساد اقتصادی در دستگاه های دولتی  نبود،و اگر هم بود خیلی کم بود برای همین مردم در رفاه و آرامش زندگی میکردنند.

من از همین آقایان مجاهد سوال دارم،رابطه ایران در آن زمان با آمریکا و یا به قول این سازمان( امپریالیسم )چه بود و شاه چه چیز این مملکت را به تاراج گذاشته بود و ریشه اختلاف شما با کدام سیاست این حکومت بود؟

تا آنجا که همه میدانند بنیانگزاران این سازمان هدفشان مبارزه با امپریالیسم جهانخوار یعنی همین آمریکایی که الان شما تمام قد در مقابل آنها کمر خم می کنید و برایشان مهمانی و پارتی و چشن تولد میگیرید،بوده،و مورد اختلاف باج ندادن به شغال بوده،یعنی همین کاریی که الان شما انجام میدهید!

مثل مراسمهای برزگ و کوچک که توسط شما با مخارج های کلان و با پخش شراب و غذاهای آنچنانی گرفته می شود و برای هر یک سخنرانی که،سخنرانی به نفع شما می کنند بسته های دلار در نظر میگیرید،التبه این همان پول هایی هست که از طریق همانان به دست شما می رسد و شما هم به طریقی دیگر پس میدهید!

شما را چه شده است ؟و آیا واقعآ شما ذره ای انسانیت و آزادی خواهی در وجودتان هست؟بعید میدانم از شناختی که از شما و این سازمان دارم انسانیت  رحم هم داشته باشید!

خانم رجوی اگر هیچ کس یادش نباشد خود شما خوب به یاد خواهید داشت که مسعود رجوی در تمامی سالهایی که در عراق بود و بودیم همیشه و در اکثر نشستهای سیاسی و غیره با تابلوهای مختلف رژیم ایران را سرنگون میکرد،و از این سال به سال بعد و از این عید تا عید بعدی و از این ماه رمضان تا ماه رمضان بعدی خلاصه با هر بهانه ای ما رژیم را سرنگون شده به حساب می آوردیم،ولی در دنیای واقعیت ذره ای از یک نشانه از سر نگونی!

و بعد ماجرای کشور عراق و گم و گور شدن رهبر عقیدتی مان حالا دوباره کسی پیدا شد که جای مسعود رجوی را میخواهد پر کنند و آن شخص هیچ کس نیست جز جناب آقای جان بولتون!

مثل اینکه کمال هم نشینی در ایشان هم تاثیر گذاشته است چون ایشان هم همانند مسعود رجوی تابلو رسم می کند،و همانطور که همه شنیده اند ایشان هم وعده سر خرمن داده اند و گفته اند امسال پیروزی را در تهران چشن میگیرند،فکر کنم آقای بولتون هم جوگیر شده باشد.

به هر حال حامی که به خاطر پول حامی بشه عاقبتش هم معلومه،ولی چیزی که خیلی زشت است این است که شماها در مقابل مردم قرار گرفته اید و میخواهید از دیوار مردم و خون آنها برای رسیدن به مقاصد شوم خودتان استفاده کنید،شما با قرار گرفتن در پناه و کنار عربستان،اسراییل،و آمریکا،به همه مردم ایران ثابت کردید که در تمامی سر فصلهای مهم و تاریخ ساز ایران جز خیانت و همکاری با دشمن هیچ کاری دیگری بلد نبوده و نخواهید بود.

خطاب به خانم رجوی و تمام کسانی که از کنار این سازمان در حال خیانت به ایران و مردم ایران هستید،خوب این روزها را به یاد داشته باشید که سرنوشت خیانتکاران که در تاریخ کم هم نبوده اند،معلوم است شما به زودی در دادگاه عدالت مردم ایران محاکمه خواهید شد و مردم در برابر این چهل سال خیانت شما پاسخ خوبی به تک تک شما خواهند داد،حالا هر که میخواهد پشتیبان شما باشد چه بولتون و چه …

*** 

John_Bolton_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_MEKThe MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult, NCRI …) And The Bankrupt U.S. Policy On Iran

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/بیست-و-دوِّم-بهمن-هزار-و-سیصدو-نود-هفت،/

بیست و دوِّم بهمن هزار و سیصدو نود هفت، خط پایان فرقه رجوی

Alireza_Nasrollahiعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۸:…  هماطور که می دانید امسال در مراسم ویلپنت سازمان  مجاهدین (فرقه رجوی)پیامی از طرف حامیهای خودش به طور مشخص  آقای جان بلتون که بعداً مشاور امنیت ملی دولت دونالد ترامپ در آمریکا شد،مبنی بر سرنگونی دولت ایران در جشن هر ساله بیست و دوّم بهمن هزار و سیصدو نود هفت خبر دادند و با پخش این خبر هم زمان دولت آمریکا … 

مرگ مسعود رجوی توسط پرنس ترکی الفیصل عربستان اعلام شدپیام آماده باش مسعود رجوی و بحران بهمن

لینک به منبع

بیست و دوِّم بهمن هزار و سیصدو نود هفت «خط پایان فرقه رجوی»

علیرضا نصراللّهی انجمن یاران ایران یازدهم نوامبر ۲۰۱۸ 

نوشته علیرضا نصراللّهی از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

هماطور که می دانید امسال در مراسم ویلپنت سازمان  مجاهدین (فرقه رجوی)پیامی از طرف حامیهای خودش به طور مشخص  آقای جان بلتون که بعداً مشاور امنیت ملی دولت دونالد ترامپ در آمریکا شد،مبنی بر سرنگونی دولت ایران در جشن هر ساله بیست و دوّم بهمن هزار و سیصدو نود هفت خبر دادند و با پخش این خبر هم زمان دولت آمریکا فشار را بر روی دولت ایران را مبنی بر اینکه باید به خواسته های یک جانبه آقای ترامپ جامعه عمل بپوشانند تا آمریکا تازه بر سر میز مذاکره با ایران بنشیند.

خوب از اینکه ترامپ از ورود به کاخ ریاست جمهوری آمریکا با کینه به دولت ایران و مردم ایران کارش را شروع کرد شکی در آن وجود ندارد،ولی باید ریشه این دعوا را پیدا کرد،البته آقای ترامپ به نظر من بیمار می باشد و این بیماری عاقبت خوبی نخواهد داشت،چون با این عمل کرد دولت مردان آمریکا ،همانطور که خودتان هم ناظر ماجرا هستید جهان را به سوی یک جنگ جهانی دیگر سوق میدهند،یعنی همان چیزی که تروریست ها به دنبال آن هستند

پیامی از جانب رهبر ممنوع التصویر، ممنوع الصدا و مجهول المکان مجاهدین خلق که هنوز مرده یا زنده بودنش تعیین تکلیف نشده، خطاب به ارتش آزادی بخش ملی در رسانه های فرقه رجوی قرائت گردید  آقای مسعود رجوی بعد از مدتها غیبت دوباره با انتشار نوار ویدیویی مبنی بر اینکه امسال سال سرنگونی رژیم ایران هست و باید امسال در بیست و دوّم بهمن در تهران جشن بگیریم پدیدار گردیدند،حالا باید دید این سازمان انقلابی که تمامه پایه و بنیادش بر نابودی امپریالیسم شکل گرفته بود خودش را در مقابل چه چیزهایی فروخته است چون مامعله یک طرفه نیست باید دید اینها در مقابل آمریکا چه وعدهایی داده اند که آنها تصمیم بر این گرفته اند که شخصی به نام جان بلتون بیاید و در نشست هفتاد و دو ملت شرکت کند،و،وعده سرنگونی دولت ایران را به مردم ایران توید دهد؟

این با عقل جور در نمیاد چون سازمان مجاهدین به تازگی از لیست تروریستی آمریکا بیرون آمده است و آنهم فقط به خاطر فشار بر روی دولت ایران و ماجرای جابجایی نیروهای فرقه از عراق به کشور ثالث بود،و اگر آنها همچنان در لیست باقی می ماندن باید به جای کشور سوّم برایشان به دنبال زندان می گشتند.

حالا جالب اینجاست چون میدانستند که اعضای در بند آنها دگر برای حرفهای آنها تره هم خورد نمیکنند دست به دامن جان بلتون شدند که ما از شما خواهش میکنیم که بیایید و در مقابل هزاران دلار فقط وعده سرنگونی دولت ایران را به تاریخ امسال عنوان کنید.

و امّا شما خانم رجوی این پیام ها نه بدست جان و نه به دست هیچ کس دیگری دگر رنگی ندارد،و همانطور که خودت شاهد هستی و الان مدتهاست برای این بندگان بی خبر از همه جا،نشست وعده سر خرمن میدهی،روز به روز از تعداد آدمّها در بند تو کم می شود و خواهی دید که این بیست و دوّم بهمن هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

خانم رجوی شما نه الان بلکه هزاران سال دگر هم نخواهید توانست حتی بر یک جوی آب حاکمیت کنید چه برسد به ایران،امسال هم مثل هر سال روی سیاهتان بر مردم و همه ی آن جند هزار نفری که هوادار شما هستند و یا بهتر بگویم جیره خوارهایتان خواهد ماند.

به قول معرف شب بلند است و قلندر بیدار

*** 

مریم رجوی تجاوز کمپ اشرفMaryam Rajavi helped Massoud Rajavi to abuse female MEK members over the years

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/دروغ-های-میرواقف-صداقی-در-برنامه-پروند/

دروغ های میرواقف صداقی در برنامه پرونده علیه جداشدگان

Alireza_Nasrollahiعلیرضا نصراللهی، دوم اکتبر ۲۰۱۸:… این همه دروغ که پشت سرهم در مورد جداشدگان سر هم می کنند برای چیست؟ چرا سازمان این همه وقت و انرژی را صرف گفته ها و مقاله های جداشئگان می کند؟ راستش وقتی دیدم برادر آقای میرباقر به این راحتی برادر و هم خونش را میفروشد،و به این راحتی پشت خانواده خودش دروغ می بافد،و آنها را عضو وزارت اطلاعات خطاب می کند … 

میر باقر صداقی: جوابی به یاوه های مریم رجوی علیه منمیر باقر صداقی: جوابی به یاوه های مریم رجوی علیه من

لینک به منبع

دروغ های میرواقف صداقی در برنامه پرونده علیه جداشدگان

نوشته علیرضا نصراللًهی از اعضا سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

وقتی داشتم برنامه مربوط به پرونده آقایان میرباقر صداقی و مهدی نیکبخت و خانم نسرین ابراهیمی نگاه می کردم، از این همه دروغ که پشت سرهم در مورد جداشدگان سر هم می کنند برای چیست؟

چرا سازمان این همه وقت و انرژی را صرف گفته ها و مقاله های جداشئگان می کند؟

راستش وقتی دیدم برادر آقای میرباقر به این راحتی برادر و هم خونش را میفروشد،و به این راحتی پشت خانواده خودش دروغ می بافد،و آنها را عضو وزارت اطلاعات خطاب می کند،به این فکر فرو رفتم که چرا سازمان به این نکته توجه ندارد؛کسی که خانواده و برادر خودش را به راحتی زیر پا می گذارد وای به حال بقیه!

مادر و پدر و حتی برادر و خواهری که سالیان سال در کنار هم در بدترین و بهترین لحظات پای به پای هم زندگی کردنند،چجوری می شود که به یکباره تبدیل به بزرگترین دشمن هم شوند؟

این مزدور میرواقف صداقی که هم اکنون در آلبانی به سر میبرد آنقدر به راحتی دروغ می گوید که هر کسی این فرقه را نشناسد فکر میکند که همه حرفهای آنها واقعی و درُست است.

ولی آقای میرواقف خودت بهتر از هر کسی می دونی که درون این خانه وحشت چه جانورانی ساکن هستند،البته منظور کسانی هست که مثل سگ پاچه بچه های رو میگرند.

چجوری میشود که همه شما موبایل دارید ولی اکثر بچه ها از تلفن های شهری که مدتهاست از دور خارج شده استفاده می کنند؟

آن تعدادی که موبایل دارند از رده بالاهای فرقه هستند که در حال حاضر خود فرقه هم به هیچکس اعتماد ندارد برای همین برای تلفن و تردد از تیم های دو الی سه نفر استفاده می کند.

بعد اگه تو راست مگی چرا این فرقه اجازه نمیدهد که اعضای سازمان با خانواده و دوستان خودشان ارتباط برقرار کنند؟

آقای میر واقف صداقی یکبار در تمامی این دوران از خود پرسیدی که برادرم میرباقر چکار میکند،اگه گرفتار وزارت اطلاعات شده کمکش کنم،ولی خودت بهتر از هر کسی میدونی تمام حرفهایتان دروغی بیش نیست وگر نه برای نجات او حداقل کمی تلاش میکردی.

آقای میر واقف شرایط مبارزه بعد از سقوط صدام سخت نشده بود برعکس تازه شرایط راحتر از دوره صدام شده بود و فرم آن تغییر کرده بود،ما برای مبارزه در راه خلق از همه وجودمان مایه گذاشتیم ولی این شما هستی که از مرحله پرت شدی چون سازمان نمی گذارد اخبار درُست به دست اعضای خودش برسد و همه اخبار را فیلتر شده به شماها تحویل می دهند.

بعد شما در برنامه پرونده به دروغ می گویی همه ما به اینترنت دسترسی داریم،اگه شما به نت دسترسی داشتید الان حتی یک نفر هم در آلبانی باقی نمانده بود،چون هر کدام از شما با دیدن و شنیدن اخبار مربوط به خیانت و جنایت مسعود رجوی به عنوان رهبر این سازمان لحظه ای هم درنگ نمی کردید و از این فرقه جدا می شدید.

البته این را هم باید به شماها حق دهیم کسانی که الان جیره خوره رجوی هستند باید هر کاری که سازمان از آنها بخواهد بدون چون و چرا انجام دهید.

ولی میر واقف شب که به رختخواب میروی و به کارهای روزانه ات فکر میکنی از خودت و از خانواده ات و از مردم ایران شرم و خجالت نمی کنی؟

آیا وجدان تو در هنگام سکوت شب بیدار نمی شود،و از تو بخاطر همه دروغها و نیرنگ ها و کارهایی که خودت بهتر از هر کس میدونی شرم نمی کند؟

شما شاید بتوانید در یک مقطع سر خودتان را کلاه بگذارید و نمی توانید به مردم دروغ بگویید چون نفراتی در بیرون از شما شاهد همه ی جنایتهای این سازمان بوده و هست و تا جایی که جان در بدن داشته باشند به افشای این فرقه تروریستی ادامه خواهند داد،چون این فرقه نباید به حاکمیت برسد،چون از لحاظ فکری و سیاسی کثیف ترین افکار را در سرشان دارند.

اگر شما راست می گویید بگذارید کسانی که می خواهند با خانواده های خودشان بدون مزاحمت ملاقات کنند،و آنوقت ببینید از سوار نامی میماند و نه اسب،

همه ترس شما( سران فرقه رجوی ) از این است که خدای نکرده نکنند روزی برسد و همه اخبار مربوط به رهبری به دست نفرات آلبانی برسد،که دیگه آنوقت روز عزاست برای فرقه رجوی.و دیگه نمی تواند این داستان را جمع کند.

و در آخر من هم مثل بقیه دوستان هر چه میخواهید در مورد من بگویید برایم مهم نیست چون هدف بالاتری دارم آنهم برهم خوردن تشکیلات سکت سازمان مجاهدین هست،و رساندن دوستانم در آلبانی به خانواده هایشان،من به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نیستم من خودم هستم خودم،و چون شما قوم یزید هستید باید در مقابل دجال بازهای شما ایستادگی کنم و شماها رو افشا کنم تا مردم عزیز ایران بدانند با چه شیاطینی رو به رو هستند.

*** 

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33647

رسانه های ایرانی خارج کشور چه تعهدی در مقابل مردم ایران دارند؟ 

Alireza_Nasrollahiعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۸:… البته در مورد شبکه فساد سازمان مجاهدین که تمامأ خبرهای دورغ به خورد مخاطبین خودش که اگه وجود داشته باشد،میدهد حرفی نیست،چون این سازمان اساسأ بر پایه دروغ و جاسوسی بنا شده و توسط همین شبکه ها و سایتهای وابسته به این فرقه هست که آنها میتواند برای دورغهای خودشان از دولتهای غربی … 

دو واکنش دیگر به برنامه شرم آور پرگار بی بی سی (معرفی برادر مجاهدخلق شارلاتان مجید رفیع زاده بعنوان “مستقل!” بدون پرسش حتی یک سوال؟!)ا

لینک به منبع

رسانه های ایرانی خارج کشور چه تعهدی در مقابل مردم ایران دارند؟

نوشته علیرضا نصراللًهی از اعضا سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

به راستی نقش این همه سایت و رسانه های ایرانی خارج از کشور در بخش های مختلف خبری و تلویزیونی چیست؟

مقدمه کوتاه در مورد کار گروهی و خبری در بخش رسانه ها به طور عام

رسانه های اصیل باید بخاطرتحقق انسانیت، اخلاق و شرافت که در محور فطرت و آئین آزاده گی کار نمایند.رسانه ها به عنوان رکن چهارم و یک قوه با تحرک در جهان شهرت دارند و از آن ها به حیث جهت دهنده افکار عامه و وسیله اطلاع رسانی برای مردم استفاده صورت میگیرد این وسیله را می توان از چندین جهت مورد ارزیابی قرار داد که در حال حاضر به عنوان قوه چهارم در جوامع دیموکراتیک گفته شده است.

شیوه به کارگیری و نحوه فعالیت رسانه ها در کشور های جهان از هم تفاوت زیادی دارند در عده ای از کشور های مترقی، رسانه ها به حیث تربیون سیاست های جهانی استفاده می شود و نشرات چنین رسانه ها بالای تمامی افراد جهان تاثیرگذار بوده و دیدگاه های مردم را در قبال مسایل جهانی و فرا منطقوی تغییر میدهد و باعث قیام و نهضت ها و یا هم منسجم شدن کتله های بزرگی مردمی در برابر حاکمان مستبد می گردد

به همین مناسبت ۹ تیرماه (۳۰ ژوئن )به عنوان روز جهانی سواد و مطبوعات هر سال در سراسر جهان تجلیل می گردد که ارزش و اهمیت رسانه ها در جهان به معرفی گرفته می شود و هر کشور سیر تاریخی رسانه های خود را با شرایط فعلی به مقایسه می گیرند. رسانه ها نیز در تاریخ معاصر ایران فراز و نشیب های زیادی را در دوران نظام های سیاسی مختلف تجربه نموده است، نظام های استبدادی، کمونیستی و آزادی گرا از نظام های اند که رسانه های ایران در طول عمر کوتاه خود آن را تجربه نموده است.

صاحب نظران علوم ارتباطات اجتماعی در ایران از میان نظریه‌های هنجاری رسانه‌ها، مناسب‌ترین تئوری برای جامعه ایران را نظریه مسئولیت اجتماعی می‌دانند. نظر مزبور بر پایه این فرض بنا شده است که آزادی همیشه تعهداتی را به همراه دارد و رسانه‌ها که قدرت ویژه‌ای دارند، باید در مقابل جامعه مسئول باشند. به عبارتی آزادی و تعهد ۲ روی یک سکه‌اند و همان‌طور که رسانه‌ها و به‌ ویژه مطبوعات آزادند از دولت و سایر نهادها انتقاد کنند، در قبال مصالح و منافع ملی و پاسخ به نیازهای جامعه نیز مسئولیت دارند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نظریه، پایبندی به اصول اخلاقی حرفه روزنامه‌نگاری و تأکید براصولی نظیر استقلال، بی‌طرفی و عینی‌گرایی است. آفتی که امروزه رسانه‌ها و بخصوص فضای مجازی را تهدید می‌کند، فاصله گرفتن از اخلاق است و به همان میزان که رسانه‌ها از اخلاق فاصله بگیرند، جامعه نیز از آن‌ها فاصله می‌گیرد. مقصود از «اخلاق رسانه‌ای» مجموعه قواعدی است که باید دست‌اندرکاران رسانه‌ها، داوطلبانه و براساس ندای وجدان و فطرت خویش، در انجام کارهای حرفه‌ای رعایت کنند، بدون آن‌که از سوی دولت‌ها یا کانون‌های قدرت و ثروت، تحت فشار قرار گیرند که در این زمینه همان گونه که احترام به حقوق روزنامه‌نگاران از سوی دولت و مردم حیاتی است تا بتوانند نقش کلیدی و بنیادی خود را به راحتی ایفا کنند، رعایت موازین و مقررات حرفه‌ای نیز ضروری و الزامی است تا جامعه دچار هرج و مرج نشود.

یکی از استثناهای حق کسب خبر، که خبرنگار مجاز نیست از آن اطلاعاتی به دست آورد «حریم خصوصی» است. حریم خصوصی بخشی از زندگی اشخاص است که یک فرد مربوط به خود می‌داند و ورود به آن را برای دیگران، جایز نمی‌شمارد. لطمه‌هایی که از ناحیه رسانه‌ها متوجه شخصیت افراد می‌شود، عمدتاً تمامیت معنوی آنان را نشانه می‌رود. رسانه‌ها ممکن است ناخواسته و یا خدای ناکرده مغرضانه آبروی یک فرد را لکه‌دار و مسائل خصوصی افراد را افشاء کنند، از نام و شهرت یک شخص سوء استفاده به عمل آورند و یا فردی را به غلط به افکار عمومی معرفی و چهره نادرستی از وی در انظار دیگران، ترسیم کنند.

فراموش نکنیم که در دنیای رسانه‌ای شده امروز، اخلاق مسئولانه رسانه‌ای به جای منطق قدرت، منطق حقیقت را می‌پذیرد و به جای نفرت، بر دوست داشتن تکیه می‌کند، به جای دیگر ستیزی به نوع‌دوستی می‌اندیشد، دیگران را به جای تیرگی به گفت‌وگو فرا می‌خواند و به جای برجسته سازی، به عینیت‌گرایی رو می‌آورد و بالاخره به جای جنگ و ستیز، در پی صلح و آرامش است و از این‌رو «حق ارتباط»، «ارزش‌های دموکراتیک جریان آزاد اطلاعات» و «مسئولیت اجتماعی رسانه‌ها» در این جهت اهمیت می‌یابند.

زبان ارتباطات عاری از اخلاق و متکی بر قدرت، زبان تفرقه و مبالغه و شرور جلوه دادن «دیگری» در برابر خود است، اما زبان ارتباطات مبتنی بر اخلاق و منتهی به گفت‌وگو، زبان مدارا به جای نفرت، زبان تفاهم به جای تیرگی، زبان تنوع پذیری به جای بیگانه هراسی و زبان صلح به جای جنگ و از همه بالاتر، زبان عدالت به جای بیداد و نابرابری است.

به راستی کدام یک از رسانه های خارجی در چارچوب خبر براصولی نظیر استقلال، بی‌طرفی و عینی‌گرایی است.

در خارج کشور سایت و رسانه های بسیار داریم،ولی دریغ از یک خبرگزاری که واقعأ از روی اصول و حس وطن پرستی کار کند.البته من نمی خواهم همه رسانه ها را زیر تیغ ببرم،ولی هر چه فکر کردم ندیدم در طول چهل سال گذشته رسانه ای بی هیچ چشم داشتی و فقط از روی وطن پرستی برای مردم داخل ایران کاری را که شایسته آن بوده و هستند رو انجام دهد.

شما نگاه کوتاهی به شبکه های ماهواره ای سیاسی ایران بکنید،آدم از ایرانی بودن با چنین آدم هایی خجالت می کشد،صبح تا شب یا در حال فحش دادند بهم هستند و یا در حال دادن شماره حساب برای کمک های مالی،که بتواند به قول خودشان خرج ماهانه تلویزیون را پرداخت کنند،

ولی از آنجا که اینجور آدم ها همیشه دستشان برای مردم رو می شود،نمتواند دوام بیاورند و در یک دوره ظهور می کنند و بعد از یک مدت ناپدید می شوند،و به قول بعضی ها پولهای  کمک های مردمی در کازینو ها خرج می شود.

خیلی از این رسانه ها وابسته به کشور های غربی هستند و با کمک به رسانهای آنها از طرف دولت های مربوطه موظف هستند در راستای خط سیاسی آنها حرکت بکنند،البته این رسانه ها چنین وانمود می کنند،که به هیچ ارگانی وابسته نیستند.

من نمیخواهم از دولت جمهوری اسلامی حمایت کنم ولی ما همه هر چقدر هم که با هم بد باشیم در آخر ایرانی هستیم،و اگه گوشت همو بخوریم استخوان های همدیگر رو دور نمی ریزیم،ما با دولت و قانون اسلامی مشکل داریم و این آرای مردم ایران هست،که باید در مورد این موضوع قضاوت کنند نه هیچ کس دیگر!

آدم حالش بد می شود، از خبرهای یکطرفه شما که همه مشکل را به دولت ربط می دهید،پس سهم شما و ما این وسط چی هست؟

آیا از اینکه همش چوب لای چرخ این رژیم می کنید خسته نمی شوید،وقتی شما به هر دلیل به مقام های غربی اخبار می دهید،این دولت نیست که زیر فشار قرار میگیرد این مردم شریف ایران هستند که با سیلی صورت خودشان را سرخ نگه می دارند،و زیر بار این تورم کمرشان خم می شود،ولی نه من و نه شما در داخل نیستیم که این فشار را متحمل شویم.

بهتر نیست کمی عاقلانه تر به این جریان نگاه کنیم؟
بهتر نیست به جای بد اندیشی،کمی هم خوب فکر کنیم؟
بهتر نیست به جای گزارش دادن به دیگران کمی هم تغییر روش دهیم؟
بهتر نیست به جای تشویق کردن به تحریم ها کمی هم انتقاد کنیم؟
بهتر نیست بگذاریم مردم داخل ایران برای خودشان تصمیم بگیرند؟
بهتر نیست به جای بزرگ کردن اخبار مربوط به ایران واقعیت ها رو بنویسیم؟
بهتر نیست به جای رفتن به دنبال تروریسم،او را محکوم کنیم؟

و خیلی دگر از این بهترها که شما بهتر از من میدانید!

در طول چهل سال گذشته کدام رسانه خارج از کشور برای مردم ایران دستی بالا زده و به آنها کمک کرده است؟

در طول چهل سال گذشته کار همه رسانه ها ایرانی این بوده که دست همو برای یک دیگر رو کنند،و بهم مارک جاسوسی بزنند.

این وضع رسانه های ماست،چه برسد به شبکه های تلویزیونی،که واقعأ باید در همه آنها رو به غیر از چند مورد گِل گرفت،وقتی میخواهی به حرفهای آنها گوش کنی،یا در حال فحش دادن بهم هستند،یا دارند گدایی می کنند.

البته در مورد شبکه فساد سازمان مجاهدین که تمامأ خبرهای دورغ به خورد مخاطبین خودش که اگه وجود داشته باشد،میدهد حرفی نیست،چون این سازمان اساسأ بر پایه دروغ و جاسوسی بنا شده و توسط همین شبکه ها و سایتهای وابسته به این فرقه هست که آنها میتواند برای دورغهای خودشان از دولتهای غربی پول دریافت کنند البته باید بگویم که عربستان چیز تازه ای نیست ولی اسراییل و آمریکا به تازه گی به این لیست اضافه شدند.

همانطور که در نشست سازمان ملل نخست‌وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو با نشان دادن پلاکاردی محل این تاسیسات «مخفی» را در حومه تهران اعلام کرد.واقغأ شما فکر می کنید بنیامین نتا از خودش این خبر را در آورده است نه به خدا اینها همان جاسوسانی هستند که بهش خبر میدهند،حالا بعضی از وقتها درست و بعضی از وقتها غلت،و در محتوا فرقی نمی کند خبر از ایران بهش میرسد.ولی آیا به نظر شما به هر دلیل اینکار که آدم کشور خودش را به این آدمها که  میخواهند سر به تن هیچ یک از ما ایرانیها نباشد بفرشد صحیح است.

به خدا قسم نه امریکا و نه اسراییل و حتی کشورهای دیگر،هیچ کدام دوست ندارند پیش رفت ایران و ایرانی را ببیند،و برای همین بود که همین آقایان که خودشان را دوست مردم ایران می نامند،که دشمن سرسخت مردم ایران هستند بدون اغراق ،وقتی دیدند محمدرضا شاه پهلوی دارد به قدرت میرسد سرش را زیر آب کردند و ایران را پنجاه سال به عقب راندند،پس لطفأ نگویید در کنار مردم ایران هستیم بهتر است بگویند در کنار نفت ایران هستیم

مجاهدین خلق فرقه رجوی اسرائیل عربستان سعودی مطبوعات و تبلیغات خارج از کشوری 1

از همه بدتر سایت اینترنشال هست که به سلامتی با همه رفیق هست و دست رد به سینه هیچ تروریستی نمیزند،تازه داوطلب خودش میرود تا در مورد حمله تروریستی به اهواز گزارش هم تهیه کند!

مثلا روز یازدهم سپتامبر ، مجری یک شبکه زنگ می زد به اسامه بن لادن و می گفت : آقای اسامه بن لادن خوش آمدید… توضیحاتتون را ارائه بدید!!

مجاهدین خلق فرقه رجوی اسرائیل عربستان سعودی مطبوعات و تبلیغات خارج از کشوری

شبکه ایران اینترنشنال که قبلاً گردهم‌آیی مجاهدین خلق رو پخش زنده کرده بود الانم داره گفتگوی تلفنی می‌کنه با سخنگوی الاحواز! مجری: آقای یعقوب حر خوش آمدید…

در مورد مجاهدین باید سوال کرد که آقای رمضان پور ضما به قول خودتان حرفه ای هستید،پس چرا نمی دانید که با پخش مستقیم و غیر مستقیم این گروه فساد و منفور در نزد ایرانیان لطمه به خبرگزاری خودتان می زنید،شما با اینکار در مقابل میلیونها ایرانی ایستاده اید و به شعور آنها توهین می کنید!
شما بهتر از هر کسی سابقه این فرقه را می دانید،و از خیانتها و جنایتها این فرقه به خوبی آگاه هستید.

آقای رمضان پور در این نوع پوشش خبری چند حالت وجود دارد:

شما ناخداسته به پخش این خبرها دست زده اید؟
شما با گرفتن مبلغی فراتر از آن چیزی که باید می گرفتید دریافت کرده اید؟
شما به دنبال شهرت رسانه خودتان هستید و از این طریق می خواهید خودتان را در این جهان مطرح کنید؟
شما آگاهانه دست به چنین کاری زده اید و می خواهید به طرف مقابل خودتان اعلام موجودیت کنید؟

پاسخ این سوالات با خود شما می باشد و شما باید جواب درست را به مخاطب خودتان بدهید؟

واقعأ آدم نمیدونه چی باید بگه!تازه بعد هم گزارش میدهند که کار ما یک کار کاملا حرفه ای بود،آیا واقعأ کارتون از روی حرفه ای بودنتان بوده؟

شما نگاه کنید به سخنان مدیر اینترنشنال:

       

ولی سوال اینجاست که آقای اصغر رمضان پور مگه شما نمی خواستید که صحت اخبار با اطلاع شوید،پس چرا بعد از مطلع شدن آن را پخش کردید؟

به گفته خودتان شما هم مثل خبرگزاری های دیگر که نام بردید اطلاع رسانی کردید،شما به بقیه چکار دارید شما آنچه را که صحیح است انجام دهید،شاید بقیه بخواهند خودشان را بکشند،آیا شما هم خودتان را می کشید؟

ولی این شما بودید که برای عقب نماندن از غافله این خبر را پخش کردید؟

شما هم می توانستید به عنوان یک ایرانی اوّل از این حمله تروریستی انتقاد کنید،بعد می گشتیم  به دنبال گروهی که اینکارو  انجام داده و یا مسئولیت آن را پذیرفته،ولی هرگز شما این عمل را محکوم نکردید چرا؟

امیدوارم در آینده همه رسانه های فارسی زبان خارج کشور بجای اینکه مدافع منافع غربی ها باشند کمی هم مدافع حقوق از دست رفته ملّت ایران باشند و به قول معرف کمی هم برای خانه دل بسوزانند.

به خدا باور نمی کنید در اروپا و آمریکا چه باند و باند بازیهایی هست و همه آنها برای رقابت که کی زودتر خبرچینی کند از هم سبقت میگیرند،که مبادا از قافله عقب بماند،البته منظور از قافله دلار سبز  است نه چیز دیگری.

ما تعدادی از جداشده گان فرقه رجوی مدّتهاست که در مورد یک خبرگزاری که دستش تا آرنج به کارهای جاسوسی( خبرچینی و پولشویی و…)آلوده می باشد در حال تحقیق می باشیم که البته رو به اتمام می باشد و به زودی همه مدارک این لانه فساد را به مردم ایران معرفی خواهیم کرد.

باشد که درس عبرتی برای دگر رسانه های ایرانی باشد که با مردم ایران و دیگر هموطن های خودشان صادق باشند.

به امید سر بلنذی برای همه ایرانی های عزیز داخل ایران که رگ غیرتشان اجازه نمی دهد تا هر بی سروپایی بخواهد  به آنها دستور دهد و برایشان تصمیم بگیرند

*** 

عربستان سعودی مجاهدین خلق فرقه رجوی توی تروریسمSaudi Arabia Secretly Sent Truckloads of Gold and Rolex Watches to the Iranian MEK (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult …)MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

MSNBC_Massoud_KhodabandehMassoud khodabandeh: No decent American intelligence officer would say MEK is trustworthy because it is a Destructive Cult.

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشSaudi Arabia’s ambivalent relationship to terrorism

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Kidnaped_Canadian_woman_AlbaniaCanadian family asks Top Channel’s “Fiks Fare for help: “MEK mujahedeens took our daughter”

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

MEK_MKO_Mojahedin_Khalq_demo_khomeiniRussiagate Conceals Israeli Meddling and Coming War with Iran

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

بی بی سی، سرویس جهانی: دنیای عجیب مجاهدین خلق

Captain Lewis Lee Hawkins killed by Mojahedin Khalq terrorists.
Wondering at those Americans who stand under the flag of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to LOBBY for the murderers of their servicemen

link to one of the Mojahedin Khalq songs advocating killing Americans celebrating killing of Captain Hawkins
(Recorded and distributed by MEK even years after the revolution. In Persian) 

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

***
Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser 1
پایان یک راه – تیزر اول

Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser ۲
پایان یک راه – تیزر دوم 


https://youtu.be/yt-rXbs8014

IMPAKT 97: Jihad 2.0? What are the Iranian Jihadis (MKO, Rajavi cult) doing in Albania? (part 1)

https://youtu.be/WYEGkiTvyJc

IMPAKT 97: Jihad 2.0? What are the Iranian Jihadis (MKO, Rajavi cult) doing in Albania? (part 2)

https://youtu.be/9tWjpDHPktE

 http://youtu.be/JsFF3wp5oMw


http://youtu.be/-HtZBV_uqDs

سیرک سعودی ها با بازیگری مریم رجوی علیه ایران و ایرانی

مریم رجوی ویلپنت سالگرد گرامیداشت تروریسم در فرانسه توسط مجاهدین خلقفراخوانهای شوی سالانۀ مریم قجر به خلق قهرمان لهستان!!

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانسرنوشت تلخ فرقه ای که از صد دام به مک دام رسید

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult Flaqsgrooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeThe Enemy of My Enemy is NOT Always My Friend…

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

NEW YORK, NY - JANUARY 11: President-elect Donald Trump speaks at a news cenference at Trump Tower on January 11, 2017 in New York City. This is Trump's first official news conference since the November elections. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)Trump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

مریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2مزدور کیست؟ من یا مسعود و مریم رجوی؟!ا

Maryam Rajavi terrorist syriaگروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) رسما از داعش حمایت کرد 

ترامپ عرستان سعودی داعش تروریسم وهابیت فساداز “عصبانیت انتخاباتی منافقین” تا “قرائت ترامپ و شیخ سعودی از مبارزه علیه تروریسم”ا

انتخابات موضع گیری علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویکوه رجوی موش زائید

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق و لباسبازار مکاره مریم رجوی

مزدورمریم رجوی و جنایتکار جان مک کینسناتوری که جمهوری‌خواهان هم به او «افراطی» می گویند!

***

همچنین:

 • Jaberzadeh_Saddam_Mojahedin_Maryam_Rajavi_Death1علیرضا نصراللهی، یاران ایران، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۷:… مجاهدین در زمان صدام توانستند با فشار و همدستی با نیروهای عراقی چنان شرایط را برای اسرای ایرانی سخت و طاقت فرسا کنند که آنها به اجبار تسلیم این سازمان شونند و تعداد خیلی زیادی از آنها به این گروه پیوستند، این اسرا کسانی بودن که ه

  Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، شانزدهم فوریه ۲۰۱۷:… بعد از کنفرانسهای و خرج های کلان این فرقه در اروپا و امریکا و خریدن نتی چند آدمهای سیاسی از تاریخ گذشته، انگار که همه دنیا از اخبار بدور هستند و این فرقه هست که دارد خبرها رو به همه مرد

   مزدوران رجوی و تروریستهاهمایون کهزادی و علیرضا نصراللهی، انجمن یاران، پاریس، دوم دسامبر ۲۰۱۶:…  خنده بازار ودلقک بازی تعدادی از هواداران مجاهدین در کانادا باعث سرگمی خبرنگاران وتفریح مردم شده بود این روزها ما فکر میکردیم که دیگر فقط سازمان پایگاه اجتماعی ندارد اما بعد از درج خبر این تظاهرات در مونترال کانادا

  Alireza_Nasrollahiعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، یازدهم نوامبر ۲۰۱۶:… مسعود رجوی بعد از سی سال نقشه کشیدن برای سرنگوی برای دو حکومت یعنی رژیم شاه و دولت فعلی ایران بعد از تحولات منطقه عراق تمام نقشه هایش نقش بر آب شد. رحوی با هزاران دروغ و نیرنگ در تمامی این سالها به نیروهایش در عراق میتونست آنها را چه به

   انجمن یاران ایران، پاریس، نهم اکتبر ۲۰۱۶:… البته آدم هایی که الان در آلبانی هستند همه میدانند که اینها را دارند فریب میدهند ولی خوب راهی ندارند. چاره ای ندارند. داستان مجاهدین واقعا داستان پیچیده ای است که اگر روزی روزگاری سران این سازمان بخواهند دست به افشاگری بزنند و بگویند د

  انجمن یاران ایران، پاریس، سوم اکتبر ۲۰۱۶:… با سلام خدمت همه بینندگان عزیز. ما اعضای جدا شده از سازمان مجاهدین امروز گرد هم آمده ایم تا مروری داشته باشیم بر عملکرد سی سال گذشته سازمان مجاهدین از زمان ورود این سازمان به عراق تا زمان خروج آن از عراق و بخصوص لیبرتی. از دوست عزیزم غفور می

   Alireza_Nasrollahiعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، بیست و یکم سپتامبر ۲۰۱۶:… رجوی در تمامی این سالها از هیچ جنایت و خیانت کوتاهی نکرد چه در مورد مردم عراق و چه در مورد مردم ایران،چون خوب می دانست با از دست دادن عراق مساوی هست با نابودی تمامی سازمان مجاهدین. مسعود رجوی در هر سر فصلی یک ماده به بندهای تشکیلا

   Alireza_Nasrollahiعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و هشتم اوت ۲۰۱۶:…  آقای رجوی به نظر من اگه شما دست از این دیکتاتوری برمی داشتید و نیروهای خودتان را آزاد می گذاشتید،به خدا اگه حتیً یک نفر از آنها از شما جدا می شد ولی افسوس که سنگ بنای ادامه سازمان مجاهدین را بعد از رفتن به زندان کج گذاشتید.بنی

  Rajavi_Faisal_1محمود سپاهی، علیرضا نصراللهی و همایون کهزادی، یاران ایران، بیست و سوم اوت ۲۰۱۶:… الان هم مریم رجوی با عربستان کارش را آغاز کرده که از قبل نتیجه آن روشن است همان آش و همان کاسه خواهد شد که با صدام داشتند ولی اینبار نه اشرفی هست و نه سلاحی،جالا عربستان اسم آن را ادای مناسک حج بگذارد و یا هر اس

  Alireza_Nasrollahiعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، شانزدهم اوت ۲۰۱۶:… من در قرارگاه شیش بودم. قرارگاه همابون و یا همان شیش،در العماره در جنوب عراق بود که گرمای آن در بعضی از روزها به ۶۵ درجه هم می رسید.بعد ا