مجاهدین خلق ناموفق بودند. ایران آرام است

مجاهدین خلق ناموفق بودند. ایران آرام است

مجاهدین خلق ناموفق بودند. ایران آرام استعماد آبشناس، سپوتنیک، هجدهم می 2019:… حدود پنج هزار نفر فقط در کشور آلبانی به کار گرفته شده اند تا در شبکه های اجتماعی ایران رخنه کنند و اقدام به فضا سازی نمایند، آنهایی که در اسرائیل و عربستان و امارات و ایالات متحده و انگلیس و آلمان و فرانسه و … فعال هستند به کنار. چندین هزار حساب جعلی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده اند و انواع و اقسام اخبار کاذب را می سازند و در برهه هایی می توان گفت بسیار هم موثر بودند و توانستند حد اقل در زمینه اقتصادی فضای جامعه را ملتهب کنند، اما آنچه مشخص است در زمینه امنیتی بسیار نا موفق بودند. مجاهدین خلق ناموفق بودند. ایران آرام است

مجاهدین خلق ناموفق بودند. ایران آرام است“Faking the online debate on Iran”(Mojahedin Khalq, Maryam Rajavi, MEK, NCRI Trolling base in Albania exposed)

لینک به منبع

مجاهدین خلق ناموفق بودند. ایران آرام است

چرا ایران آرام است؟ 

هفته اخیر شاهد تنش ها و تهدید ها بسیار شدید میان ایران و ایالات متحده آمریکا بودیم و بسیاری باور داشتند که بزودی یک جنگ تمام عیار میان دو کشور راه خواهد افتاد، اما نکته قابل تامل این بود که در داخل ایران آرامشی غیر قابل تصور بر جامعه حکم فرما بود که تعجب بسیاری از ناظران را به خود جلب کرد.

هفته گذشته با تعداد زیادی دیپلمات ها و خبرنگاران خارجی در تهران گفتگو داشتیم و حتی برخی آنقدر جو گیر شده بودند که به فکر خارج کردن زن و بچه هایشان از ایران بودند و جالب اینکه حتی برخی بستگان از خارج کشور تماس می گرفتند و اظهار می داشتند دلواپس هستند که جنگ شود و نتوانیم از ایران فرار کنیم!

اما حد اقل می توانم بگویم در تهران هیچ خبری نبود و مردم بیش از اینکه ماجرا را جدی بگیرند تهدید های آمریکا را به سخره گرفته بودند.

شاید واکنش خبرنگار سی ان ان در تهران در مورد ارسال تلفن ترامپ برای ایرانی ها را بتوان نمونه ای از این واکنش ها دانست، وی در کوچه خیابان های تهران از مردم در مورد اینکه ترامپ تلفن مستقیمی برای گفتگو با ایرانی ها در اختیار سفارت سوئیس قرار داده بود پرس و جو کرده بود و از برخی سوال کرده بود که اگر شما جای آقای روحانی بودید چه کار می کردید و برخی در کوچه خیابان در پاسخ به او گفته بودند که هرگز به ترامپ زنگ نمی زنند اما اگر تلفن ملانیا را در اختیارشان قرار دهد ممکن است زنگ بزنند.

نکته قابل تامل این است که چرا علیرغم همه این هجمه های رسانه ای مردم ایران هیچ واکنشی نشان نداده اند؟

آیا به خاطر این نیست که به قدرت کشور خود اطمینان دارند و باور دارند که این شاخ و شانه کشیدن های آمریکا طبل تو خالی است؟

شاید اگر این اتفاق برای هر کشور دیگری پیش آمده بود شاهد سقوط شدید بورس و به هم خوردن بازارها و حمله مردم به بانک ها جهت خارج کردن سرمایه هایشان وفرار از کشور و هرج و مرج و… می بودیم اما در ایران چنین نبود.

می توان گفت شوک اصلی بازار طی یک سال اخیر وارد شده بود و سیاست های تیم اقتصادی دولت ایران بر اساس مهار هرگونه شوک که بتواند مملکت را در این شرایط به هم بریزد طی یکسال اخیر به جامعه وارد شده بود و دیگر شرایطی وجود ندارد که سیاست های آمریکا بتواند شوک جدیدی به اقتصاد ایران وارد کند.

از سوی دیگر ایرانی ها بخوبی متوجه هستند که علیرغم همه توانمندی های نظامی ایالات متحده ولی ایران سالهاست خود را برای چنین روزی آماده می کند و نیروهای مسلح ایران و متحدین ایران در منطقه می توانند هزینه هرگونه ماجراجویی و یا حمله به ایران را برای آمریکا و متحدین آن آنقدر بالا ببرند که حمله به ایران حتی موجب فروپاشی و یا سقوط آنها نیز گردد.

علیرغم اینکه ایالات متحده ناوهای جنگی خود را به منطقه اعزام کرده و در حال خارج کردن اتباع خود از عراق می باشد تا فضای روحی روانی پیش از جنگ را القا کند اما مشخص است که داخل ایران مردم بسیار مطمئن هستند که خبری نیست.

می توان گفت همین رفتار مردم ایران هم منجر شده که آمریکایی ها به فکر تجدید نظر در سیاست خود نسبت به ایران بیافتند.

مشخص است که آمریکایی ها به دنبال جنگ با ایران نبودند و نیستند، البته هیچ وقت نمی توان بصورت قاطع در این مورد نظر داد ولی باید توجه داشت که شواهد و سخنان مقامات طرفین چنین نشان می دهد.

پس هدف از این های و هوی چه بود.

در واقع همانگونه که شواهد و قرائن نشان می دهد که آمریکایی ها به دنبال حمله به ایران نبودند همین شواهد نشان می دهد که ظاهرا برخی مشاوران تصور داشتند که شرایط داخلی ایران بگونه ای است که با کوچکترین تحرک آمریکایی ها ممکن است فضای داخلی ملتهب گردد و مملکت به هم بریزد.

آنها تصور می کردند که همزمانی این ماجرا با اعلام لغو معافیت واردات نفت ایران منجر به آن می شود که ترس در دل مردم ایران رخنه کند و خوب طبیعتا آنهایی که مدت ها است اجیر شده اند در چنین شرایطی جو جامعه را به هم بزنند می توانند دست به کار شوند و با فضا سازی خود مملکت را از درون به هم بریزند.

شاید برای برخی جالب است که بدانند حدود پنج هزار نفر فقط در کشور آلبانی به کار گرفته شده اند تا در شبکه های اجتماعی ایران رخنه کنند و اقدام به فضا سازی نمایند، آنهایی که در اسرائیل و عربستان و امارات و ایالات متحده و انگلیس و آلمان و فرانسه و … فعال هستند به کنار.

این افراد چندین هزار حساب جعلی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده اند و انواع و اقسام اخبار کاذب را می سازند و در برهه هایی می توان گفت بسیار هم موثر بودند و توانستند حد اقل در زمینه اقتصادی فضای جامعه را ملتهب کنند، اما آنچه مشخص است در زمینه امنیتی بسیار نا موفق بودند.

طبیعی است که دشمنان هر کشوری نیز بخوبی می دانند تا وقتی که مردم یک کشور نخواهند هیچ توطئه خارجی ای نمی تواند نتیجه بخش باشد و حتی لشکر کشی دشمنان نیز شکست خواهد خورد.

با این شرایط می توان گفت اینبار مردم ایران بودند که توانستند توطئه دشمنان را خنثی کنند.

(پایان)

مجاهدین خلق ناموفق بودند

*** 

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/گزارش-شبکه-الچزیره،-افشاگری-عملیات-رب/

گزارش شبکه الچزیره، افشاگری عملیات رباتیک منافقین علیه ایران، تویت های مرتبط مقامات جمهوری اسلامی ایران در این رابطه

Maryam Rajavi MEK MKO NCRI keyboard warriors trolls Albaniaخبرگزاری صدا و سیما و باشگاه خبرنگاران، تهران، هفدهم سپتامبر ۲۰۱۸:…  سفیر ایران در انگلیس با اشاره به توئیت وزبر امور خارجه کشور، مسدود شدن حساب جعلی منافقین را خواستار شد.  حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس ساعتی پیش با انتشار پستی  در صفحه  توئیتر خود ضمن اشاره به توئیت  محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در اعتراض … 

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Massoud khodabandeh: No decent American intelligence officer would say MEK is trustworthy because it is a Destructive Cult.Massoud khodabandeh: No decent American intelligence officer would say MEK is trustworthy because it is a Destructive Cult.

گزارش شبکه الچزیره، افشاگری عملیات رباتیک منافقین علیه ایران، تویت های مرتبط مقامات جمهوری اسلامی ایران در این رابطه

گزارش ویژه و بی سابقه شبکه الجزیره؛ افشاگری عملیات روباتیک منافقین علیه ایران

خبرگزاری صدا و سیما، هفدهم سپتامبر ۲۰۱۸
لینک به منبع

گروهک تروریستی منافقین در آلبانی، از شبکه‎های روباتی اینترنتی برای نشر اکاذیب علیه ایران استفاده می‎کند.

Maryam Rajavi MEK MKO NCRI keyboard warriors trolls Albaniaبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما، شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی درپی تحقیقات ویژه‎ خود گزارش داد گروهک تروریستی منافقین که در آلبانی مستقر است، از شبکه‎های روباتی اینترنتی برای نشر اکاذیب علیه نظام ایران در فضای سایبری و همچنین کمک به دستورالعمل «تغییر رژیم ایران» که واشنگتن به دنبال آن است، استفاده می‎کند. 
مجری برنامه «لیسِنینگ پُست» الجزیره گفت:  با توجه به خروج آمریکا از توافق هسته ای در ماه مه امسال، آن کسانی که خواستار اتخاذ سخت‎ترین مواضع علیه جمهوری اسلامی بودند تقویت شدند. 

در سوی دیگرِ این مباحثه، کسانی قرار دارند که با سیاست آمریکا در قبال ایران مخالفند. همین افراد تلاش دارند این سیاست آمریکا را که بسیاری می گویند در واقع همان سیاست «تغییر رژیم» است، به عقب رانند. این اشخاص با واکنش های برخط (آنلاینِ) بسیار منفی و آنچنان گسترده ای روبرو شده اند که شبیه آن را در گذشته ندیده اند. این در حالی است که حساب های توئیتری که به این افراد (مخالف سیاست ضد ایرانیِ آمریکا) حمله می کنند، شاید- آن چنان که جلوه داده می شود- واقعاً صداهای طبیعی و نقطه نظرات حقیقی مردم نباشند بلکه به صورت خودکار و با استفاده از نرم‎افزارهای روباتی تولید می شوند.

مجری افزود: با توجه به اتهاماتی که به هر دو طرف در خصوص دروغ پراکنی و انتشار اخبار جعلی  زده می شود، این بسیار نادر است که ما در شبکه الجزیره انگلیسی اکنون می توانیم به حقایق، مکان ها و کارکنان واقعی اشاره کنیم که طرز عملکرد و اسلوب کارکرد یک کارخانه تولید حساب های جعلی در شبکه توئیتر و امثال آن برای انجام حملات (آنلاین) با نرم افزارهای روباتی را به خوبی تشریح می کند.
ویل یانگ، خبرنگار ما این مسئله را پیگیری کرده است، ولی ردِ پای آن نه به تهران، نه به واشنگتن دی سی و نه به ریاض رسیده است، بلکه به شهر تیرانا در کشور آلبانی، محل استقرار عناصر گروهک تروریستی منافقین ختم شده است.

ویل یانگ، خبرنگار این شبکه، در ابتدای گزارشِ خود گفت: با وجودی که اسناد و شواهد مربوط  به مؤثر بودن برنامه مداخلات اینترنتی ایران اصولاً قانع کننده ومحکمه پسند نیست، شرکت توئیتر در ماه گذشته اعلام کرد حدود ۸۰۰ حساب را در پایگاه اینترنتی این شرکت بسته است، زیرا گفته می شود این حساب ها در دستکاری های هماهنگ شده دخیل بوده اند و توئیتراعلام کرده است که آن حساب ها ی تعطیل شده با ایران مرتبط بوده اند.
خبرنگار افزود: اما این داستان یک جنبه‎ دیگر نیز دارد. هزاران حساب- که احتمالاً تعداد بسیار زیادی از آنان به صورت خودکار (با نرم افزارهای روباتی) عمل می کنند- وجود دارند (که تعطیل نشده اند) و این روند را تقویت می کنند که ایران را به عنوان دشمنِ سرسخت و آشتی‎ناپذیر غرب و ناقض حقوق مردمِ خودش جلوه دهند.
آزاده معاونی، محقق در اندیشکده «نیو آمریکا»، در مصاحبه با خبرنگار این شبکه گفت: در واقع نقطه‎ی عطف، انتخاب ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا بود. از همان بدو امر، روشن شد که دشمنی آمریکا با ایران بالا خواهد گرفت. از آن پس، با وفور حساب های جدید اینترنتی و حساب های ناشناس (آنلاین) روبرو شدیم که تنها هدف شان انجام حملات هدفمند به کسانی بود که با ظرافت درباره ایران مطلب می نوشتند.
شبکه الجزیره انگلیسی در این بخش تصاویری از حملات توئیتری به «شورای ملی ایران-آمریکا» و همچنین به شخص آزاده معاونی را پخش کرد. این توئیت ها آزاده معاونی را متهم کرده بودند که صرفاً یکی دیگر از عروسک های خیمه شب بازی حاکمان ایران است. در آن پیام های توئیتری به کسانی که در مقالات‎شان به حکومت ایران حمله نمی‎کنند، اتهام خیانت و مزدوری زده شده و به آنان خطاب شده است: شرمتان باد! 
آزاده معاونی افزود: اکثریت این پیام های توئیتری (علیه من و امثال من) حاوی فحاشی، بدنام کردن، افترا و حملات شخصی است و هدف اصلیِ آن ساکت کردن ما است.
تریتا پارسی، نویسنده ایرانی تبار در آمریکا که پایه‎گذار و رئیس کنونی شورای ملی ایران-آمریکا است، در گفتگو با خبرنگار این شبکه گفت: با توجه به مشکلاتی که خبرنگاران غربی برای دسترسی به ایران دارند، اکثریت خبرنگاران از توئیتر به عنوان منبع کسب اطلاعات استفاده می کنند تا متوجه شوند مباحثات به چه سمت و سویی می روند و گرایش ها و روندها چیستند. حملات توئیتری و برنامه های رسانه های اجتماعی دست کم در بدو امر موفق بوده اند که چنین برداشت اشتباهی را در میان خبرنگاران غربی ایجاد کنند که اقلیت کوچک حامی سیاست دولت ترامپ در قبال ایران، در واقع تشکیل دهنده یک اکثریت یا اکثریتِ در حال رشد است.
خبرنگار افزود: ساده ترین نوع مهندسیِ رسانه های اجتماعی چیزی بیش از بازیِ اعداد نیست. صدها یا هزاران بات (روبات نرم افزاری) را در وبگاه توئیتر می توان برنامه ریزی کرد که به صورت خودکار توئیت کنند و توئیت های مورد نظر را نیز بازنشر دهند، تا روندهای دلخواه را به صورت مصنوعی تقویت کنند. در اندازه ای کوچک‎تر، افراد یا گروه ها خودشان می توانند از چندین حساب، به صورت همزمان استفاده کنند و با نسخه برداری از سایر توئیت ها و الصاق آن به حساب های خود، آن ها را در فضای مجازی بازنشر دهند، تا تأثیرات ایده ها و عقاید خود را چند برابر جلوه دهند اما نرم افزارهای روباتی می توانند این کار را در مقیاس بسیار بزرگ‎تر و گسترده‎تر انجام دهند.
 
خبرنگار افزود: شرکت توئیتر در این باره به ما چیزی نگفت که با چه روش هایی متوجه می شود که برخی از حساب ها در وبگاه این شبکه به صورت روباتی و خودکار (نه از سوی اشخاص حقیقی) تولید شده اند. در عین حال، داده های انبوه که به صورت آزادانه در شبکه جهانی اینترنتی در اختیار ما قرار دارند، ما را در این زمینه راهنمایی می کند که باید به کجاها سرک بکشیم تا متوجهِ این قضیه بشویم. 
مارک اوئن جونز، استاد مطالعات تاریخ خاورمیانه  در دانشگاه اکسِتِر، در گفتگو با خبرنگار این شبکه گفت: وقتی از بات‎ها (روبات های نرم افزاری) استفاده می شود، شما می توانید متوجه آن شوید، زیرا می بینید صدها یا حتی در برخی از موارد، هزاران حساب (در شبکه توئیتر و امثال آن) همگی در یک روزِ خاص ایجاد شده اند. وی افزود: اکثریت حساب هایی که پیرامون «هشتگ های» «ایرانِ آزاد» یا «تغییر رژیم ایران» از اواخر دسامبر پارسال تا ماه مه امسال، ایجاد شده اند، در یک بازه‎ی زمانیِ ۴ ماهه خلق شده اند. این نشان می دهد که بسیاری از فعالیت های مربوط به «هشتگ های» «ایران آزاد» یا «تغییر رژیم ایران» توسط بات ها (روبات های نرم افزاری) انجام شده است
ویل یانگ، خبرنگار این شبکه، اضافه کرد: اما فقط مقدار محدودی از اطلاعات است که شما می توانید به صورت آنلاین کشف کنید (لذا برای کسب اطلاعات بیشتر، باید خودتان به محل مورد نظر سفر کنید). از اینرو، ما شایعاتی را دنبال کردیم مبنی بر این که یک کارخانه تولید حساب های جعلی در شبکه توئیتر و امثال آن برای فعالیت های ضد حکومت ایران در آلبانی وجود دارد. 
خبرنگار افزود: بین سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶، سازمان ملل به درخواست آمریکا، حدود ۲۹۰۰ عضو گروهک تروریستی منافقین را به این اردوگاه در آلبانی منتقل کرد که در فاصله یک ساعت رانندگی با تیرانا، پایتخت این کشور، قرار دارد. اعضای سابق این گروه تأیید کرده اند که بخشی از این تأسیساتِ به شدت حفاظت شده، کارخانه تولید حساب های جعلی در فضای مجازی است که به دستکاری رسانه های اجتماعی در سطحی گسترده اختصاص یافته است. 
حسن شهباز، عضو سابق گروهک منافقین، در گفتگو با خبرنگار این شبکه گفت: ما به صورت روزانه دستوراتی دریافت می کردیم که بر موضوعات اصلی و مشکلات جاری در ایران تأکید داشت. به عنوان مثال، گرانی ، بیکاری و فقر که ما می بایست با توئیت کردنِ آن ها، توجه جهانیان را به آن معطوف می داشتیم و تقصیرها را به هر نحوِ ممکن، به گردن نظام اسلامی می انداختیم. این وظیفه‎ی روزانهِ ما در فضای مجازی بود. 
حسن حیرانی، یکی دیگر از اعضای پیشین گروهک تروریستی منافقین، گفت: مثلاً در دستورات روزانه که دریافت می کردیم، به ما درباره مقالاتی که در برخی از روزنامه ها به نفع ما منتشر شده بود، اطلاع رسانی می شد، یا از این مطلع می‎شدیم که مثلاً یک سیاستمدار، مانند جان مک‎کین یا جان بولتن در مصاحبه‎ای علیه  نظام ایران صحبت کرده است. آنگاه مسئولیت ما بود توئیت بفرستیم یا درباره آن اخبار به نحوی اظهار نظر کنیم که چنین به نظر آید که این توئیت ها و اظهار نظرها واقعاً از سوی مردم در داخل ایران ارسال می‎شود. هر نوع خبری که آنان (سرکرده های منافقین) می توانستند به نفع خود یا برضد نظام ایران از آن استفاده کنند، حکمِ طلا را داشت و دیگر هیچ تفاوتی نمی کرد که آن خبر از کجا آمده باشد؛ چه آمریکا، چه اسرائیل یا از سوی ترامپ یا از هر شخص دیگری باشد، هیچ فرقی برای آنان نداشت. 
حسن شهباز افزود: موضع ما نسبت به کسانی که حتی به میزان بسیار ناچیزی طرفداری ازنظام ایران می کردند یا از سازمان ما (گروهک تروریستی منافقین) انتقاد می کردند- مانند تریتا پارسی- این بود که این افراد با نظام ایران مرتبطند یا عروسک خیمه شب بازی ایران هستند. ما به آنان لقب «سربازان صادراتی از سوی نظام ایران » لقب می دادیم که دارند در آمریکا خوش می‎گذرانند. 
تریتا پارسی گفت: به علت خط مشی و اصولی که من دارم، من حملات توئیتری بسیار زیادی از این نوع (از نوع روباتی) دریافت کرده ام. البته من اصلاً در این خصوص تنها نیستم، زیرا این در حقیقت پدیده ای بسیار فراگستر است که اشخاصِ زیادی قربانی این گونه حملات می شوند، زیرا ما در آمریکا گفتگویی عاقلانه و منطقی درباره سیاست های مان در قبال ایران نداریم. ما حتی نمی دانیم در حال حاضر، شرایط در داخل ایران چگونه است. 
خبرنگار افزود: در این خصوص، می توانیم به یک نمونه اشاره کنیم: در اواخر سال ۲۰۱۷ و اوایل امسال، یک سری تظاهرات در تعدادی از شهرهای ایران ناگهان به راه افتاد، که در پی آن «هشتگ های» حامی «تغییر رژیم» در شبکه اینترنت به شدت افزایش یافت، که طرز فکر بسیاری از خبرنگاران در رسانه های معمولی را شکل داد. ما اکنون می دانیم که اکثریت آن فعالیت های آنلاین از خارج از ایران مهندسی می‎شده است. 
مارک اوئن جونز گفت: بسیاری از فعالیت ها در رابطه با اغتشاشات در ایران، از سوی هرکس که شبکه های بات را در فضای مجازی راه اندازی کرده بود، مورد بهره برداری قرار می گرفت. افرادی بودند که از ناآرامی ها در ایران برای تبلیغ و ترویج  گروهک تروریستی منافقین استفاده می کردند. وی افزود: من حساب هایی را در این خصوص کشف کرده ام که باور دارم حساب های روباتی (جعلی) است. 
حسن شهباز گفت: در دستورهای روزانه، به ما می گفتند از کدام «هشتگ ها» در توئیت های خود استفاده کنیم. هشتگ های محبوبی برای ما وجود داشت، مانند: «تظاهرات ملی» یا «من براندازی خواهم کرد» به ما می گفتند از این هشتگ ها استفاده کنیم تا این نوع هشتگ ها در فضای مجازی فعال تر شوند. این وظیفه ما بود که تظاهرات را پوشش خبری دهیم و ما این کار را با گشتن به دنبال ویدیوهای تظاهرات و توئیت کردن و بازنشرِ آن ها انجام می دادیم. ما سپس نقطه نظرات خود را نیز زیر آن تصاویر ویدیویی اضافه می کردیم. 
حسن حیرانی گفت: اگر بخواهیم از لحاظ  اندازه و مقیاسِ کار صحبت کنیم، باید بگویم حدود هزار الی هزار و پانصد عضو گروهک تروریستی منافقین هزاران حساب را با نرم افزارهای روباتی و به صورت خودکار مدیریت می کنند. این مسئله بسیار خوب سازماندهی شده بود و دستوراتی کاملاً روشن در این خصوص که باید چه کارهایی انجام شود، صادر می شد. هرگونه فعالیتِ دیگرِ آنلاین یا جستجوهای اینترنتیِ دیگر برای ما ممنوع بود. آنان (سرکردگان منافقین) به ما می گفتند: تجهیزاتی که سازمان برای شما مهیا کرده است، به مثابه اسلحه است و توئیت های ما نیز به منزله گلوله هایی است که ما آن ها را به سوی دشمن (منظور نظام جمهوری اسلامی ایران) شلیک می کنیم. از اینرو، چرا باید آن ها (این تجهیزات و گلوله ها) را هدر بدهیم؟ 
خبرنگار افزود: گروهک تروریستی منافقین که بیشتر شبیه یک «فرقه» است، از هیچ نوع حمایتی در داخل ایران (از سوی مردم این کشور) برخوردار نیست. بسیاری از مردم ایران برنامه های گسترده‎ی ترورهای داخلی را که این گروهک تروریستی در سال های پس از انقلاب به راه انداخته بود، هنوز به یاد دارند. مردم هنوز فراموش نکرده اند که چگونه عناصر این گروه در خلال جنگ ایران و عراق، در کنار صدام جنگیدند. 
در عین حال، این  گروهک دوستان قدرتمندی در خارج از ایران به دست آورده است (تصاویر رودی جولیانی در حال لبخند زدن در کنار مریم رجوی نشان داده شد). انگلیس، این گروه را از فهرست سازمان های تروریستیِ خود در سال ۲۰۰۸ خارج کرد. اتحادیه اروپا نیز در سال ۲۰۰۹ همین کار را کرد. آمریکا هم در سال ۲۰۱۲ این کار را انجام داد. پس از آن که منافقین به زور از عراق اخراج شدند، آمریکا پا درمیانی کرد و توافقی به دست آورد که براساس آن، عناصر این گروهک در کشور آلبانی اسکان داده شدند. از آن زمان به بعد، برنامه تبلیغات رسانه های اجتماعی این گروهک علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در حال حاضر نیز این فعالیت های شان ادامه دارد. 
آزاده معاونی گفت: این فعالیت ها به میزان قابل توجهی مبتنی بر مباحثات در غرب درباره ایران است، زیرا فکر می کنم بخشی از نیت های آنان این باشد که افکار عمومی غرب را  برای هر نوع دستورالعمل «تغییر رژیم» که واشنگتن آن را دنبال می کند، آماده کنند.
آزاده معاونی گفت: اعضای  منافقین هیچ راهِ بازگشتی ندارند. آنان کاملاً مستأصل هستند و شاید متمایل باشند از هر چیزی (که سرکردگان این گروهک به آنان دستور دهند) حمایت کنند. 
مارک اوئن جونز گفت: دیگر چنین نیست که هر آنچه در رسانه های اجتماعی رخ دهد، در همان رسانه ها باقی بماند، بلکه این مسائل به رسانه های معمولی نیز نفوذ می کند. از اینرو می بینیم که چقدر تبلیغات ساختگی و اخبار جعلی در این رسانه های رسمی نیز وجود دارد. به تلاش های بسیار ناچیزی نیاز است تا بتوان موجی از تبلیغات راه انداخت که چنین به نظر آید که افکار عمومیِ مردم ایران برضد حکومتشان است، که البته این تبلیغات الزاماً واقعیت ندارد. 
خبرنگار این شبکه در خاتمه تأکید کرد: گروهک منافقین با درخواست ما برای انجام مصاحبه موافقت نکرد و ادعا کرد: توطئه هایی وجود دارند که مأموران ایرانی در آن ها دخیل هستند و خود را به عنوان خبرنگار جا می‎زنند و از اینرو هرگونه تماس ما با شما غیرممکن است. خبرنگار اضافه کرد: به همین دلیل، ما فقط توانستیم با فراری هایی (اعضای سابق این گروهک) که در آلبانی سرگردان مانده اند، مصاحبه کنیم تا آنان این حکایت را برای ما نقل کنند که چگونه «جنگجویانِ صفحه‎کلیدِ رایانه» از رسانه‎های اجتماعی «استفاده» و «سواستفاده» می‎کنند تا دستورالعمل «تغییر رژیم» را ترویج و تبلیغ کنند.

توئیتر باید به درخواست دکتر ظریف برای بستن حساب های جعلی منافقین اقدام کند

باشگاه خبرنگاران، هفدهم سپتامبر ۲۰۱۸:
لینک به منبع

سفیر ایران در انگلیس با اشاره به توئیت وزبر امور خارجه کشور، مسدود شدن حساب جعلی منافقین را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛  حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس ساعتی پیش با انتشار پستی  در صفحه  توئیتر خود ضمن اشاره به توئیت  محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در اعتراض به بی توجهی توئیتر به ربات های ایجاد شده توسط گروهک تروریستى منافقین، اعلام کرد که توئیتر باید به درخواست وزیر امور خارجه ایران عمل کند. 

بعیدی نژاد در توئیتر نوشت:

با گزارش شبکه کانال۴و شبکه الجزیره در خصوص اینکه ۱۵۰۰ نفراز اعضای سازمان منافقین در پایگاه اشرف در آلبانی روزانه میلیونها پیام در قالب هشتگ های براندازانه با هویتهای جعلی تولید و در شبکه های مجازی تکثیر می کنند، توئیتر باید به درخواست دکتر ظریف به بستن این حسابهای جعلی اقدام کند.

بعیدی نژاد همچنین در خصوص فعالیت های براندازانه گروهک منافقین با هزینه آمریکا و عربستان و رژیم صهیونیستی بر علیه ایران، پیامی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. 

متن پیام بعیدی نژاد در اینستاگرام به شرح زیر است :

زمان کوتاهی پس از زمانی که آقای دکتر ظریف به واقعیت تلخ وجود شبکه ی گسترده ی تولید و تکثیر توئیتهای جعلی اشاره نمودند، ‏شبکه کانال چهار انگلیس و شبکه الجزیره برنامه های مستندی پخش نمودند که چهره ی پنهان این واقعیت تلخ را افشا نمود. بر اساس این گزارشات مستند، سازمان منافقین بعنوان اولویت کار تشکیلاتی خود و با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژیهای اطلاعاتی که از سوی آمریکا و اسرائیل و به هزینه عربستان در اختیار این سازمان در پایگاه اشرف در آلبانی قرار گرفته است، به هزار و پانصد عضو خود ماموریت داده است که در کاری تمام وقت روزانه میلیونها پیام در قالب هشتگ های براندازانه با هویتهای جعلی تولید و در شبکه های مجازی تکثیر نمایند. با مستند شدن این واقعیت ضمن آنکه از تمامی کاربران فضاهای مجازی انتظار می رود در برخورد با هشتگ های براندازانه هوشیاری بیشتری بخرج دهند، بویژه از توئیتر نیز درخواست میشود که به درخواست رسمی دکتر ظریف در چارچوب وظیفه ی قانونی خود به بستن این حسابهای جعلی اقدام کند.

گفتنی است محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران نیز در صفحه شخصی توئیتر خود به مدیر عامل آن درباره بستن حساب کاربران واقعی ایرانی اعتراض کرد و نوشت: “سلام جک. توییتر حساب کاربران واقعی ایرانی شامل مجری‌های تلویزیونی و دانشجویان را با فرض اینکه که بخشی از یک عملیات نفوذ هستند، بست. چطور است به روبات‌های واقعی! در تیرانا که برنامه تبلیغی تغییر رژیم در ایران که از واشنگتن هدایت می‌شود را نشخوار می‌کنند، نگاهی بیندازید؟”.

انتهای پیام /

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33405

مستند شبکه انگلیسی درباره منافقین؛ از هویت جعلی در فضای مجازی تا واگویی تفکرات جنسی+فیلم 

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_1خبرگزاری تسنیم، تهران، هشتم سپتامبر ۲۰۱۸:… در این سند عنوان شده است: «اعضای مجاهدین، به شدت تحت تلقین‌های فکری قرار گرفته‌اند، جزئی از سازه‌های نظامی هستند و در فعالیت‌های تروریستی و جنگی مشارکت کرده‌اند.” در این سند آمده است: “در عراق، برخی از اعضای سابق این سازمان به قتل رسیده‌اند…ظن‌های قابل اعتنایی وجود دارند مبنی بر … 

The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian governmentThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

لینک به منبع

مستند شبکه انگلیسی درباره منافقین؛ از هویت جعلی در فضای مجازی تا واگویی تفکرات جنسی+فیلم

کانال شبکه ۴ انگلیس در فیلم مستند جدیدی که برای معرفی گروهک تروریستی منافقین پخش کرده تصویری از سندی مربوط به پلیس آلبانی را پخش می‌کند که در آن به سلوک فرقه‌ای و خصلت تروریستی این سازمان اشاره شده است.

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ – ۱۲:۵۵ بین الملل

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، کانال شبکه ۴ انگلیس در یک فیلم مستند جدید زوایای تازه‌ای از خصلت‌های گروه تروریستی منافقین را بازگو کرده و به فعالیت‌های جعلی اعضای این گروه در فضای مجازی اشاره کرده است.

در این فیلم مستند تصویری از سندی مربوط به پلیس آلبانی هم پخش شده که در آن به سلوک فرقه‌ای و خصلت تروریستی این سازمان اشاره شده است.

در زیر جزئیات این مستند و توضیحات مربوط به بخشی که سند مورد نظر پخش شده است را آورده‌ایم.

حمله به فیلم‌بردار و مترجم

“لیندسی هیلسام”، تهیه‌کننده این مستند با پخش تصاویری در ابتدای فیلم می‌گوید قصد دارد وارد اردوگاهی در آلبانی شود که محل اسکان اعضای “مجاهدین” است، اما نگهبان‌ها فوراً جلوی او را گرفته‌اند. او می‌گوید: “اینجا آلبانی است. مشخص نیست چرا به ما اجازه نمی‌دهند جلوتر برویم.”

هیلسام می‌گوید که اعضای «مجاهدین» به فیلمبردار و مترجم او حمله کرده‌ و او و اعضای تیمش را به جاسوسی برای ایران متهم کرده‌اند.

این مجری تلویزیونی روی تصویری از زن و مردی که عکس دختری روی لباسشان نقش بسته و در حال توزیع برگه‌هایی میان عابران در شهر تیرانا، پایتخت آلبانی هستند می‌گوید: «در تیرانا، زوجی را مشاهده کردم که سعی می‌کردند مردم آلبانی را متقاعد کنند که مجاهدین خلق نیت خوبی در کشورشان، ایران ندارد.»

او می‌گوید مصطفی و همسرش قبلاً حامیان مجاهدین خلق بودند، اما حالا این همه راه را از کانادا آمده‌اند تا دخترشان سمیه را که به گفته انها ۲۰ سال پیش توسط مجاهدین ربوده شده و در اردوگاه بازداشت‌ شده ملاقات کنند.

مصطفی پدر سمیه می‌گوید: “من مخالف مجاهدین نیستم. به من ارتباطی ندارد” و سپس، با صدایی لرزان، در حالی که به عکس دخترش روی پیراهنش اشاره می‌کند اضافه می‌کند: “فقط می‌خواهم دخترم را ببینم، فقط برای ۱۰ دقیقه.”

به گفته مجری تلویزیونی، مصطفی در کنار شمار زیادی از خانواده‌های دیگر دو دهه برای آزادکردن دخترش از گروه «مجاهدین» تلاش کرده است.

روایت جداشدگان؛ هویت جعلی در توئیتر و بازگویی لحظات جنسی

هیلسام می‌گوید در یکی از حومه‌های ناشناخته تیرانا حدود ۱۲۰ نفر از کسانی که از گروه مجاهدین جدا شده‌اند را پیدا کرده است. او می‌گوید این افراد نگران هستند که ممکن است فرماندهان سابقشان هنوز انها را تحت نظر داشته باشند، اما برخی از آنها باز هم می‌خواهند سرگذشتشان را بازگو کنند.

“حسن”، یکی از این جداشدگان از منافقین است که به گفته مجری، «پیکارجوی کیبوردی» این سازمان بوده و وظیفه داشته که در توئیتر پیام‌هایی جعلی در حمایت از “مریم رجوی”، سرکرده منافقین و این گروه منتشر کند.

مجری می‌گوید: «حسن می‌گوید وظیفه‌اش منتشر کردن نظرات جعلی در توئیتر و مبالغه در حمایت مردم ایران از مریم رجوی و اصرار بر نقش این گروه در اعتراضات اخیر در ایران بوده است.»

حسن می‌گوید: «باید با حساب کاربری متفاوتی نسبت به حساب مجاهدین، نظر منتشر کنی و نه با اکانت عضو مجاهدین، چون می‌خواهیم نشان بدهیم که مردم ایران از مریم رجوی حمایت می‌کنند.»

او می‌گوید خواندن مطالب در اینترنت او را به این نتیجه رسانده که زندگی در میان اعضای مجاهدین عادی نیست، به ویژه تلقین‌های فکری اجباری، جداسازی سفت و سخت زنان و مردان و مجبور کردن اعضا به اعتراف علنی هر فکری درباره روابط جنسی.

حسن می‌گوید: «در طول روز، تمام اعضا باید هر فکری که درباره مسائل جنسی به ذهنشان می‌رسد را ثبت کنند و بعد باید آن را جلوی دیگران و فرماندهان آنها بخوانیم.»

محسن، یکی دیگر از اعضای جداشده منافقین که در این مستند تصویرش نشان داده نمی‌شود، کسی است که ۲۴ سال پیش توسط این گروه شکنجه شده و آثارش هنوز روی بدنش نمایان است.

او پس از نمایش آثار شکنجه روی پا و دستانش می‌گوید: «من نزدیک به ۴۵ روز تحت همه‌جور شکنجه اینها بودم، یعنی اینجوری شکنجه‌ام می‌کردن که من حرف بزنم… من خودم واقعیت اینه که اصلا احساس امنیت نمی‌کنم  توی کشور آلبانی به دلیل اینکه مجاهدین هستند. می‌خوام سر به نیستشون کنم، اونا دنبال سربه نیست کردن من هستن.»

اعتراف پلیس آلبانی

مستند شبکه چهار در ادامه تصویری از سندی که به گفته مجری، “سند محرمانه پلیس آلبانی از ارزیابی تهدیدات” است را پخش می‌کند. در این سند عنوان شده است: «اعضای مجاهدین، به شدت تحت تلقین‌های فکری قرار گرفته‌اند، جزئی از سازه‌های نظامی هستند و در فعالیت‌های تروریستی و جنگی مشارکت کرده‌اند.”

در این سند آمده است: “در عراق، برخی از اعضای سابق این سازمان به قتل رسیده‌اند…ظن‌های قابل اعتنایی وجود دارند مبنی بر اینکه اوضاع در اینجا هم شبیه اوضاع عراق است.”

هیلسام می‌گوید مقام‌های امنیتی آلبانی نگران این هستند که اعضای مجاهدین در حال تشکیل «دولت درون دولت» هستند.

“یلی زایلا”، رئیس سابق واحد اطلاعات نظامی آلبانی بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ درباره منافقین می‌گوید: “این گروه، سازمانی با قوانین بسیار سخت‌گیرانه است و هر کسی که قوانینشان را نقض کند، ممکن است توسط سایر اعضای گروه اعدام شود.”

فیلم کانال ۴ انگلیس را در زیر ببینید:

The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian governmentThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_

(پایان)

*** 

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Kidnaped_Canadian_woman_AlbaniaCanadian family asks Top Channel’s “Fiks Fare for help: “MEK mujahedeens took our daughter”

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted membersAlbania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

Mijear_Yje_Margarita_Kola_Margarita_Kolës_Paid_Mercenary_Mojahedin_Khalq_MEK_AlbaniaMijear_Yje_Margarita_Kola_Margarita_Kolës_Paid_advocate_Mojahedin_Khalq_MEK_Albania

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلقهلند: ارتباطی میان ترور علی معتمد و ایران پیدا نشده است

گفتگوی تلویزیون بی بی سی با مسعود خدابنده – ۲۰۱۱
بررسی وضعیت پادگان اشرف و تلاش بان کی مون برای یافتن محل جدید 

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شد-غلامی-که-آب-جوی-آرد،-آب-جوی-آمد-و-غلام/

شد غلامی که آب جوی آرد، آب جوی آمد و غلام ببرد

Massoud Khodabandehمسعود خدابنده، ایران اینترلینک، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۶:… این روزها هم این “آتش بست سیاسی” بیشتر از آن “آتش بس نظامی” پوزه رجوی را به خاک نمالیده باشد کمتر نمالیده. ترس از ارباب آنقدر بالا گرفته که حتی از آوردن لهستانی ها و راه اندازی جلسات بزم و رقص روحوضی معمول (خانم وسط و یک سری لاشخور سمت چپ و راست و یک سری لشگر سیاهی رنگارنگ بدبخت کرایه ای جلوی ویترین خانم خانما) هم … 

The Huffington Post: Khodabandeh co-authored the book ‘The Life of Camp Ashraf – Victims of Many Masters’ with his wife Anne Singleton. Much of his knowledge comes from first hand experienceThe Huffington Post: Khodabandeh co-authored the book ‘The Life of Camp Ashraf – Victims of Many Masters’ with his wife Anne Singleton. Much of his knowledge comes from first hand experience

https://iran-interlink.org 

شد غلامی که آب جوی آرد، آب جوی آمد و غلام ببرد.

این روزها رجوی را کاردش بزنی خونش در نمی آید. راستش نباید هم در آید. خود کرده را تدبیر نیست.

این روزها بالاخره با دو حرکت قلم و سه امضا و چهار دیدار بین پنج بعلاوه یک و منهای سه چهارم و ضرب در هفتاد و پنج صدم، توافقی و “آتش بس”ی شد و جوهر آتش بس خشک نشده باز درب رقاص خانه رجوی را گل گرفتند و رفتند.

خودش که فراری است. میگویند زنش و شوهر قبلی هم یک روز در میان از ترس بازداشت مجدد وسط حیاط اور سور اواز غش می کنند و ننه شهرزاد “کورامین” بدست بالا و پایین میپرد.

در همین چند هفته اخیر سفر روحانی به نیویورک و سفر بعدی او به پاریس آمد و رفت و الان هم که سخت مشغول معاملات تصویب شده و چانه زنی های مربوطه شده اند. سفر ظریف به لندن و وین و بروکسل  و ملاقاتهای خصوصی و عمومی پی در پی هم انگار نه انگار که این روزها ربطی به آقای رجوی و سازمان پر سرو صدایش داشته یا دارد. اینها راستی همانهایی هستند که روزی “تخم مرغ” به “خاتمی” پرت می کردند؟ اینها همانهایی هستند که سفارتخانه های ایران در کشورهای غربی را همزمان در ده ها پایتخت “تسخیر!!” می کردند و عربده می کشیدند و حریف می طلبیدند و همین اواخر همدیگر را در سال ۲۰۰۳ آتش زدند؟ پس چه شد که آن همه باد یکباره خوابید؟ عجب!

در لندن باطلاع شان رسانده بودند که به منطقه حضور ظریف و هیات ایرانی نزدیک شوید همان شب  همان دو سه  تا خانه تیمی باقی مانده یا بقول خودتان “پایگاه”تان را هم جمع می کنیم. یاد بیچاره استراون استیونسون افتادم که خودش در نوشته هایش کتبی نوشته و اعلام کرده که “مامورین امنیت انگلیس این مدت چند بار به من هشدار داده اند که دست از حمایت از تروریسم و مجاهدین خلق بردارم”. بدبخت را به جایی رساندند که هم کرسی نمایندگی پارلمان اروپا را از دست داد و هم ترجیح میدهد این روزها کمتر در بریتانیا (کشور خودش) آفتابی شود.

کم نبوده اند. آن کازاکای پرتقالی بدبخت و آن ویدال کوادراس اسپانیایی آبرو باخته هم سرنوشتشان همان شد که شد. هم چوب اخراج را خوردند و هم پیاز بی آبرویی را.

و آن لرد کوربت انگلیسی که خدا از سر تقصیراتش بگذرد و رحمتش کند هم که روزهای آخر عمرش هر وقت میخواست حرف بزند اول باید قسم میخورد که “من پول نگرفته ام” و همه میزدند زیر خنده.

بگذریم

بله آن لندن بود. بروکسل هم که از قبل کتبی گفته بودند “اصلا طرف ساختمانهای پارلمان پیدایتان نشود” و “عناصر مجاهد خلق آب دیده انقلاب کرده” نزدیک نشدند. میگوید در “پیغام” به “خانم خانومها” به نوعی کلمه “گابن” را هم گنجانده بودند دوزاری اگر کج هم باشد حتما بیافتد.

تردد به وین و ژنو هم که این روزها عملا بواسطه “خود سانسوری انقلابی” و “ادای اطاعت در آوردن” منتفی است و در موارد بشدت ضروری (و غیر سیاسی) باید از خود خواهر مریم شان “تاییدیه” بگیرند. چوب را که برداری گربه دزده در میروه ولی گربه های “مجاهد خلق” این روزها دیگر منتظر چوب ارباب هم نمیشوند. مجاهد خلق این روزها “آرام” شده است.”تغیر می‌کند اما به گرمی، تشرد می‌کند لیکن به نرمی”. ببر کاغذی چنان رامشان کرده که نگو و نپرس.

بگذریم.

این روز ها سخت است آدم یاد “ارتش آزادیبخش ملی ایران” رجوی نیافتد و به مقایسه آن با وضعیت امروز جماعت رجوی ننشیند.

چقدر مزخرف گفت آن روزها. “میروم تا بر افروزم آتشها در کوهستانها”.  آل برده تا “آتش بس” بین ایران و عراق برقرار شد مثل بادکنک ترکید و زمین گیر شد. چقدر “کشک مجاهد خلقی” سابید و یکباره همین که “آتش بس نظامی” شد ارتشش را جمع کرد و رفت سراغ “کله پزی ایدئولوژیک و انقلاب رقص رهایی”.

این روزها هم این “آتش بس سیاسی” بیشتر از آن “آتش بس نظامی” پوزه رجوی را به خاک نمالیده باشد کمتر نمالیده. ترس از ارباب آنقدر بالا گرفته که حتی از آوردن لهستانی ها و راه اندازی جلسات بزم و رقص روحوضی معمول (خانم وسط و یک سری لاشخور سمت چپ و راست و یک سری لشگر سیاهی رنگارنگ بدبخت کرایه ای جلوی ویترین خانم خانما) هم وحشت می کنند. راستی فکر می کنید خانم رئیس جمهور مادام العمر  روزی که ظریف در پارلمان اروپا پای رابطه ایران و اروپا بعد از توافقنامه و آتش بس سیاسی را محکم می کرد چه کار مهمی را در اور سور اواز دنبال می کرده؟ به قول نویسنده الجزایری “پس این زنه چرا تظاهرات راه می اندازه بعد خودش نمیاد؟”

زبان بریده به کنجی نشسته صم بکم… همان بهتر.

باز یاد الدورم بولدورم هایش افتادم که “میرویم با دست خالی بطرف مرز” . “با همین سلاح فردی حمله می کنیم به ایران” و هزار مزخرف دیگر. آل برده تا دو تا شلیک کردند تمام نفراتش را کت بسته تحویل داد به امریکایی ها که خودشان بروند لوله سلاحهای خودشان را بدست خودشان ببرند و تازه طبخ شام و نهار و شستن ظروف سربازان امریکایی را هم با افتخار بعهده گرفت که یکوقت متهم به “دشمنی با امریکا” نشده باشد. (آره ارواح عمه صدام. “گلوله ها بگیرید مرا؟؟”)

آن روزها با شروع جنگ وحشیانه صدام و پشتیبانانش با ایران خودش را به هر دری زد تا بلکه دشمنان آن روز ایرانیان تکه استخوانی برایش بیاندازند و ببرندش در خیمه گاه صدامی که میگفت “نسل یهود و فارس را باید از زمین برداشت”. (یادم نمیرود روزی که پیش ژنرال حبوش آدم خوار عشوه آمد که “آخه من منتظر بودم سید رئیس من را هم در کنار وزرای دیگر برای رژه دعوت کند” و آن حبوش آدم خوار  چنان سرخ شد و خجالت کشید که من تعجب کردم و بصورتی درگوشی تر به مصطفی مترجم گفت “آخر آن روز رژه از زیر دروازه قادسیه و روی کلاهخودهای سربازان ایرانی بود و گفتیم شاید مناسب شما نباشد). رفت تا توانست برای صدام آدم کشت. از فارس و عرب و شیعه و کرد و …. که بعد چی؟ که آتش بست بشود و با اردنگی خود صدام برود زیرزمین اشرف بنشیند و نطق نکشد.

و این روزها چطور؟ از سیزده سال پیش خودش را هر روز پاره کرد که آی اتمی این، آی اتمی اون. که درازایش دقایقی چند به زنش اجازه حضور مجازی در این اطاق یا آن اطاق را بدهند و سیزده سال جان کند که حالا قبول کنید که ما امریکایی نکشته ایم و حالا تو را به خدا دیگر نگویید ما با صدام بودیم نگویید ما تروریستیم. غلط کردیم. نوکریم. چاکریم. دامن که هیچ اصلا لخت برایتان رقص رهایی می کنیم. حالا قبول کنید که دیگر نوکر و کلفت در بست خودتان هستیم و امر دیگری نبود آقای نتانیاهو؟ کفشتان را واکس بزنیم خانم راس لهتینن کوبایی صهیونیست؟ یک کلاغ چهل کلاغ بکنیم آقای سی آی ای؟ دم و دستگاه آپوزیسیون را در داخل به هم بریزیم و به خشونت بکشیم آقای ام ای سیکس، یا اگر لازم است در خارج در خدمت باشیم. راستی ور دستتان باشیم برای کشتن اساتید دانشگاه تهران آقای موساد؟ (یادم نمیرود مامور سیا برگشت رک گفت اینها بدرد ما میخورند. پرسیدند به چه دردی؟ گفت اینها کارهایی برای ما می کنند که خودمان شرممان میشود بکنیم!). بله رفتند و تا توانستند وطن فروشی و آدم کشی و دزدی و قاچاق و .. کردند برای دشمنان ملت ایران و … و بعد چی؟ بالاخره آتش بست سیاسی شد و خود صهیونیست ها با اردنگی فرستادندش زیر زمین اور و رفت و نشست و نطق هم نکشید و نخواهد کشید بی اجازه.

راستی این که بدانیم بالاخره بعد از هشت سال کشت و کشتار”آتش بس نظامی” بین ایران عراق خواهد آمد نبوغ میخواست؟ یا این که “آتش بس سیاسی” و توافقنامه بین ایران و غرب خواهد آمد چیز عجیب و غریب و غیر مترقبه ای بود؟

خیلی ها زمانی که میرفت لای دست صدام هشدار دادند که احمق بخاطر خودت هم شده “برسر شاخ ننشین و بن ببر”. خیلی ها هم زمانی که میرفت لای دست نتانیاهو هشدار دادند که نتانیاهو خودش خودش را از ترس مسموم شدن در آینه نگاه نمی کند. تو چرا اینقدر خرفت شده ای این روزها؟

یکی از دوستان بیادم آورد که نوامبر سال ۲۰۰۴ نت کوتاهی نوشته بودم با تیتر “شد غلامی که آب جوی آرد. آب جوی آمد و غلام ببرد”. خیلی های دیگر هم نوشتند نه یکی دو بار که هزاران بار. ولی چه فایده برای آنهایی که ” الذین فی قلوبهم مرض”؟ چه فایده؟

به امید آزادی هر چه زودتر الباقی اسرای کمپهای فرقه رجوی در عراق و آلبانی و دیگر نقاط.

این هم مطلبی است که سال ۲۰۰۴ نوشته بودم:
لینک به منبع

آب جوی آمد و غلام ببرد

 مسعود خدابنده، ایران اینترلینک

 بیست و نهم نوامبر دوهزار و چهار

برگرفته از”اطلاعیه دبیرخانه شورای رجوی”:

…در یک دهه گذشته, جهان تنها پس از افشاگریهای سازمان مجاهدین خلق ایران از بخشهایی از پروژه های شوم اتمی ملایان مطلع شده است

برگرفته از”خبرگزاری بی بی سی” :

 …شورای حکام سرانجام درباره ایران قطعنامه صادر کرد

این قطعنامه که پیش نویس آن توسط سه کشور بریتانیا، فرانسه و آلمان تهیه شده بود، با اجماع ۳۵ عضو شورای حکام و بدون رای گیری به تصویب رسید… متن قطعنامه ای که بعداز ظهر دوشنبه به تصویب رسید به طور محسوسی نسبت به پیش نویس اولیه آن تغییر کرد تا رضایت مقام های جمهوری اسلامی را جلب کند… در این قطعنامه، درخواست معرفی ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد که همواره به صورت تهدیدی جدی درباره فعالیت های ایران مطرح می شد و آمریکا نیز خواهان اعمال آن بود، مطرح نشده است.

برگرفته ازنشرمجلس، هنسارد، بریتانیا، بیست و چهارم نوامبر:

 …نماینده محافظه کار مجلس عوام (سر تدی تیلور) ،همچنین از دولت انگلیس خواست تا بطور شفاف تاکید نماید که مجاهدین خلق و یک تشکل وابسته به آنان با نام “شوراى ملى مقاومت ” که همچنان داراى فعالیت در این کشور است ، هیچ پایگاه و جایگاهى در میان مردم ایران ندارد.

 وى در این بخش از سخنان خود به سفر اخیرش به ایران اشاره کرد و گفت که در این سفر با تعدادى از قربانیان اقدامات تروریستى مجاهدین دیدار کرده و براى وى مشخص شده است که این گروه مورد تنفر مردم ایران هستند…

برگرفته از”نامه ابراهیم خدابنده به مسعود رجوی”:

 … و اما این که بالاخره در مقطع فعلی در رابطه با مواردی همچون فرستادن افراد ناراضی که سالیان سال در کنار خودت و گوش به فرمانت بوده اند به اردوگاه رمادی و یا زندان ابوغریب و شرکت در جنگ علیه کردهای عراقی در اتحاد با نیروهای بعثی و همسوئی و هم نوائئ عملی با آمریکا و اسرائیل در صحنه بین المللی چه پاسخی داری و چه می گویی؟ آیا همه این ها نیز همچون انقلاب ایدئولوژیک و به عرش اعلی بردن رهبری و طلاق ها و همینطور آواره کردن کودکان بی گناه و بی پناه در تمام دنیا از ضرورتهای به اصطلاح سرنگونی توهمی که قرار است به هر قیمت و به هر شکلی کسب شود بود؟  آیا وقت آن فرا نرسیده است که توضیحی در خصوص مسائل پشت پرده طی این سالها و آنچه در عراق و سایر نقاط گذشته است بدهی و به این واقعیت اذعان کنی که بن بستی که در حال حاضر در آن قرار گرفته ای نه از قدرتمندی نظام و نه از زد وبندهای بین المللی بلکه خود کرده ای است که در حال حاضر آنرا تدبیر نیست؟

(پایان)

*

دسیسه بولتون با شرکت مجاهدین خلق

بعد از تحریر: اخبار حاکی از آن است که رجوی و زنش این روزها با قطع امید و حتی ترس از اروپا و امریکا بشدت بدنبال مورد قبول افتادن در خدمت مافیای آلبانی هستند. آلبانی با جمعیتی کمتر از سه میلیون نفر فقیر ترین و فاسد ترین کشور در قاره اروپا محسوب میشود (به نقل از منابعی همچون سایت سی آی ا، خبرگزاری بی بی سی و دیگران). انتقال مسعود رجوی و زنش به آلبانی تحت الحفظ مافیای مواد مخدر، اگر چه آلبانی را حتما از مرکز ترافیک و پخش مواد مخدر به مرکز صدور تروریسم ارتقاء داده و آرزوی مردم این سرزمین برای پیوستن به اروپا را برای ابد از بین خواهد برد، ولی برای وسیله ای تاریخ در رفته مثل رجوی حکم محکومیت به “هویج شدن” و “ترشی انداختن” و “خروج از رده” را خواهد داشت.

*** 

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سی بولتون در برابر ظریفلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا


https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟


https://youtu.be/26Mps-OQLTU

***
Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser 1
پایان یک راه – تیزر اول

Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser ۲
پایان یک راه – تیزر دوم 

همچنین: