مجاهدین خلق همگام با تروریست ها، هر کس در هر کجا

مجاهدین خلق همگام با تروریست ها، هر کس در هر کجا

Maryam Rajavi terrorist syriaمزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، اول ژوئن 2014: …  سوابق همکاری مجاهدین خلق با تروریست های مناطق مختلف خاورمیانه موضوعی است که پرونده ی جنایات مجاهدین خلق را هر روز قطورتر می کند . رابطه ی مجاهدین با گروه های رادیکال و افراطی به اصطلاح اسلامی در وخیم ترین نوع خود شامل اتحاد با سردمدار این گروه ها یعنی القاعده می شود که اکنون یکی از خشن ترین شاخه هایش در سوریه مشغول جنگ و غارت …

Maryam Rajavi terrorist syriaدر دیدار با سرکرده منافقین، احمد جرباء «منافقین» را برادران معارضان سوریه خواند (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

مجاهدین خلق همگام با تروریست ها، هر کس در هر کجا

سوابق همکاری مجاهدین خلق با تروریست های مناطق مختلف خاورمیانه موضوعی است که پرونده ی جنایات مجاهدین خلق را هر روز قطورتر می کند . رابطه ی مجاهدین با گروه های رادیکال و افراطی به اصطلاح اسلامی در وخیم ترین نوع خود شامل اتحاد با سردمدار این گروه ها یعنی القاعده می شود که اکنون یکی از خشن ترین شاخه هایش در سوریه مشغول جنگ و غارت است . اتحاد مجاهدین و ارتش به اصطلاح آزادی سوریه به طور ویژه ای عمیق شده است که ناشی از نیاز شدید آن ها به ادامه ی بقا در بحران مرگبار خاورمیانه است.

احمد جربا رئیس ائتلاف سوریه اعضای مجاهدین خلق را برادران اپوزیسیون سوریه نامید. به گزارش خبرگزاری فارس ، جربا در ملاقاتی با مریم رجوی در پاریس از عملیات های تروریستی مجاهدین در ایران تمجید کرد.

دیدار میان این دو رئیس جمهور خودخوانده چند روز پس از دیدار هیأت های نمایندگی شان صورت گرفت. جلسه میان نمایندگان مجاهدین و بدرجاموس ، دبیر کل ائتلاف اپوزیسیون سوری بنا به گفته ی خود بدرجاموس به درخواست مجاهدین خلق ، برگزار شد. جاموس افزود که این نشست به هدف تقویت دوستی و همکاری و تبادل تجارب میان دو طرف برگزار شد.

خدمات متقابل میان این دو گروه تروریستی آن ها به سمت شراکت با حامی اصلی ترور در منطقه یعنی اسرائیل سوق داده است. در ماه مارس روزنامه ی هاآرتص اسرائیل گزارش کرد :”اپوزیسیون سوریه مایل است که در عوض دریافت کمک نقدی و نظامی اسرائیل دست از ادعا بر بلندی های جولان بر دارد.”

در ایران نیز، مجاهدین خلق بازوی عملیاتی اسراییل برای قتل دانشمندان هسته ای و جاسوسی در برنامه ی هسته ای ایران هستند علیرغم آن که سازمان ادعا می کند که خشونت را کنار گذاشته است.

از سوی دیگر، درست مانند مجاهدین در ایران ، ارتش به اصطلاح سوریه حمایت مردمی و پایگاه نظامی در سوریه ندارد . بیشترین حرکات نظامی قال توجه تروریست های سوری در واقع توسط القاعده علیه حکومت سوریه انجام گرفته است . حملات انتحاری در دمشق و حلب و قتل مقامات حکومتی و نظامی سوری و انفجار خط لوله ها و زیر ساخت ها همه توسط القاعده انجام شده است.

مسلماً ، منافع مشترک ، دشمنان مشترک را می سازد و نتیجه ی اتحاد گروه های تروریستی با اسرائیل تاکنون چیزی نبوده است جز ویرانی کشورها و قتل هموطنان تروریست ها . تصاویر ویرانی ها در شهرهای سوریه نشان می هد که نهایتاً نتیجه ی شورش ها ، غارت ها و وطن فروشی های این تروریست ها که مدعی آزادی برای مردم هستند ، چیزی جز ویرانی نیست. بدیهی ست آنچه مریم رجوی با عنوان “حکومت دمکراتیک سکولار در ایران” به حامیان و پیروان گمراهش قول داده است جز ویرانی نخواهد بود.

با توجه به عدم وجود حمایت مردمی برای مجاهدین خلق در ایران ، اتحاد آن ها با بدنام ترین گروه های تروریستی نه تنها به سیر قهقرایی که مجاهدین در آن گرفتار هستند کمکی نمی کند ، بلکه به پرونده ی بدنامی ها و شرارت ها و خیانت های آنها می افزاید هم می کند.

مزدا پارسی


http://youtu.be/oScrIJO6q0M

Defected Member: Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Training Militants in Syria

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfirese

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

در دیدار با سرکرده منافقین، احمد جرباء «منافقین» را برادران معارضان سوریه خواند (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

رجوی و تروریستهای سوریهخبرگزاری فارس، بیست و  پنجم می 2014: …  رئیس ائتلاف معارضان سوری در دیدار با «مریم رجوی»، از سرکردگان گروه تروریستی منافقین در پایتخت فرانسه، این گروهگ را برادران معارضا ن سوریه خواند. رجوی در این دیدار  گفت با ادامه مبارزات «نیروهای مقاومت

دیدار اعضای ائتلاف مخالفان سوری با سرکردگان گروهک تروریستی منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در پاریس

خبرگزاری مهر به نقل از المنار، بیست و یکم می 2014: …  در این دیدار برخی از سران دو طرف حضور داشته اند و درباره مسائل مهم به ویژه تحولات سوریه گفتگو کرده اند. در این دیدار “بدر جاموس” نماینده دبیرکل ائتلاف مخالفان سوری و “عبد الاحد اسطیفو” معاون سیاسی این ائتلاف حضور داشته اند. بدر جاموس در این

حضور آقای هادی شبانی (نجات یافته از فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مجاهدین خلق رجوی امام امریکاانجمن نجات، مرکز تهران، پنجم می 2014: … دانشجویی می گفت من چند بار برنامه تلویزیونی آنها را دیده ام و آنها طوری تبلیغات می کنند که گویا  بهترین مناسبات را پیاده سازی کرده اند . ولی وقتی صحبتهای شما را شنیدیم که رو در رو با شما صحبت می کنم ، احساس می کنم تمام تبلیغات