مجاهدین خلق پیروزیهای واهی ، شکستهای واقعی

مجاهدین خلق پیروزیهای واهی ، شکستهای واقعی

مجاهدین خلق پیروزیهای واهی ، شکستهای واقعیمیر باقر صداقی، سایت وطنم، دهم اکتبر 2019:… امروز: در مهر ماه ۱۳۹۸ و بعد از گذشت دو سال و اندی از آن تاریخ، ما شاهدیم نه از رودی جولیانی خبری هست و نه از جان بولتون. حتی سه‌شنبه گذشته اقدامی تاریخی برای استیضاح احتمالی ریاست جمهوری امریکا آغاز شد. در تاریخ آمریکا این چهارمین بار است که از بند چهارم اصل دوم قانون اساسی برای مؤاخذه رئیس‌جمهور استفاده می‌شود. از این بند از قانون اساسی آمریکا، اولین بار در قرن نوزدهم، علیه اندرو جانسون، و دوبار در قرن بیستم، علیه ریچارد نیکسون و بیل کلینتون، استفاده شده و اینک دونالد ترامپ در معرض آن قرار دارد. مجاهدین خلق پیروزیهای واهی ، شکستهای واقعی 

با حمله یمن به عربستان کمر مریم رجوی شکستشیون مریم رجوی از درد شیخ عربستان سعودی

مجاهدین خلق پیروزیهای واهی ، شکستهای واقعی

یادآوری: سخنرانی نزدیکان ترامپ در گردهمایی سازمان مجاهدین: وب‌سایت خبری- تحلیلی پولیتیکو

در آمریکا،

در گزارشی نوشت که قرار است روز شنبه نهم تیرماه ۹۶، رودی جولیانی و نیوت گرینگریچ، دوتن از

نزدیک‌ترین معتمدان دونالد ترامپ، در گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین خلق که فردا در پاریس

برگزار می‌شود شرکت و سخنرانی کنند.

پولیتیکو در این گزارش که روز پنج‌شنبه ۷ تیرماه ۹۶ منتشر شد، آورده است:

سازمان مجاهدین خلق که پیش از این به‌عنوان یک گروه تروریستی شناخته می‌شد، با دوستی با نزدیکان ترامپ، شاهد دستیابی به اهداف درازمدت خود شده است.

سخنرانی جولیانی و گینگریچ در گردهمایی روز شنبه این گروه، بار دیگر این پرسش را مطرح کرده است که نفوذ این سازمان در کاخ‌سفید همزمان با سیاست فشار دولت ترامپ بر حکومت ایران، تا چه حد است. رودی جولیانی: حکومت ایران سرنگون خواهد شد:  رودی جولیانی، وکیل ترامپ در گردهمایی سازمان مجاهدین خلق، تحریم‌ها علیه ایران را کارساز دانسته و گفت این تحریم‌ها می‌توانند منجر به یک “انقلاب موفق” شوند.

باز در تیرماه سال ۱۳۹۶ «جان بولتون» سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل (در دولت جورج دبلیو بوش) و مشاور امنیت ملی فعلی کاخ سفید و یکی از تندروترین سیاستمداران آمریکایی طبق روال همیشگی در  گروهمایی سالانه مجاهدین در پاریس شرکت  و اقدام به سخنرانی کرد. این چهره تندرو  و ضد ایرانی در سخنان خود در این گروهمایی  گفت: نتیجه بازنگری دولت ترامپ در سیاست آمریکا در قبال ایران باید این باشد که انقلاب اسلامی آیت الله خمینی تا دو سال آینده دوام نیاورده و جشن چهلمین سالگردش را نبیند

مجاهدین خلق پیروزیهای واهی ، شکستهای واقعی

اما امروز: در مهر ماه ۱۳۹۸ و بعد از گذشت دو سال و اندی از آن تاریخ، ما شاهدیم نه از رودی جولیانی خبری هست و نه از جان بولتون. حتی سه‌شنبه گذشته اقدامی تاریخی برای استیضاح احتمالی ریاست جمهوری امریکا آغاز شد. در تاریخ آمریکا این چهارمین بار است که از بند چهارم اصل دوم قانون اساسی برای مؤاخذه رئیس‌جمهور استفاده می‌شود. از این بند از قانون اساسی آمریکا، اولین بار در قرن نوزدهم، علیه اندرو جانسون، و دوبار در قرن بیستم، علیه ریچارد نیکسون و بیل کلینتون، استفاده شده و اینک دونالد ترامپ در معرض آن قرار دارد.

با حمله یمن به عربستان کمر مریم رجوی شکست

شاید این حکم تاریخ است که دشمنان ایران هرکس که باشند باید ازعرش به زمین بیافتند. معلوم هست « مجاهدین » کیسه گشادی بعد از روی کار آمدن ترامپ دوخته بودند و حال بنگرید تحلیل جدید و دریوزگی سیاسی آنها در وطن فروشی و مقصر شناختن ایران در حمله به پالایشگاه نفتی آرامکو که در تاریخ ۱۴ مهر ۹۸ در سایت این گروه بدنام تحت عنوان «شکست ۳بر هیچ رژیم در نیویورک» درج شده است:

«برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک از ۳ جنبه حائز اهمیت بود.

اول اینکه به گواهی خود رسانه‌های رژیم و مقامات ریز و درشت آن هیچ دست‌آوردی برای رژیم دربرنداشت

دوم شکل‌گیری یک اجماع گسترده با محوریت ۳ کشور اروپایی بود.

سومین و مهمترین جنبه این گردهمایی نقش برجسته و اعتبار بین‌المللی مقاومت سازمان‌یافته و سازمان مجاهدین به‌عنوان یگانه آلترناتیو قوی و قابل‌اتکا رژیم آخوندی در معادلات مربوط به ایران بود. این حقیقت به‌خوبی در جریان فعالیت‌های ۲هفتهٔ اخیر مجاهدین مشهود بود. برپایی ۲رشته تظاهرات گسترده، یک کنوانسیون وزین متشکل از اقشار مختلف ایرانی مقیم آمریکا و حضور و سخنرانی شخصیت‌های سیاسی مهم آمریکایی و نهایتاً برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی که با ارائه مدارک مستدل نقش رژیم را در بمباران پالایشگاه نفتی آرامکو افشا کرد، توجه رسانه‌ها، شخصیتها و ارگانهای مهم بین‌المللی را به خود جلب کرد . . . »

واقعیت ماجرا این است که عربستانی که مدعی بود ظرف چند هفته، کار یمن را یکسره خواهد کرد، اکنون بعد از چندین سال عملا در باتلاق یمن  گرفتار شده ، برای آمریکا و آل‌سعود سرشکستگی است که بگوید مقاومت یمن، روزانه پالایشگاه‌ها و فرودگاه‌ها و مراکز مهم نظامی عربستان را با موفقیت و بی‌هیچ مانعی زیرتهاجم می‌گیرد. حال شازده ما «مجاهدین» هر روز باید هر آنچه که دشمنان ایران میگویند رانشخوار کند راستی «مجاهدین» از این نشخوار چه عایدی دارند؟ تنها عاید؛  تولید مشتی مزخرفات تبلیغاتی برای بستن دهان سالخوردگان محصور در اردگاه آلبانی و دم رقصاندن برای ارباب غربی و عربی برای ادامه حیات ننگن و خائنانه.

مجاهدین خلق پیروزیهای واهی ، شکستهای واقعی

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حمایت-رجوی-از-عربستان-هول-حلیم-یا-ترس-ا/

حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان

حمایت رجوی از عربستانمیر باقر صداقی، انجمن وطنم، سوئیس بیست و سوم سپتامبر 2019:… مریم رجوی:  قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم ملایان و ممنوعیت غنی سازی باید دوباره به کار بیفتد. خلع ید از رژیم آخوندی در منطقه و اخراج پاسداران و شبه نظامیان مزدور از عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان ضرورت مبرم دارد. اتحادیه اروپا باید خامنه‌ای و دفاترش و سپاه و وزارت اطلاعات آخوندها را در لیست تروریستی قرار بدهد. شورای امنیت ملل متحد بایستی پرونده نقض حقوق بشر و جنایت‌های رژیم ولایت فقیه به‌ویژه قتل عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷را به دادگاه بین المللی بسپارد. جامعه بین المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسد. حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان 

حمایت رجوی از عربستانشکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی

حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان

کیف کوک مریم رجوی بی‌عملی در برابر فاشیسم دینی آنرا جری‌تر می‌کند , باور کردم !!!!

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس بیست ودوم سپتامبر 2019

​حمله پهپادی حوثی های یمن به دو پالایشگاه عربستان و متعاقبا پذیرفتن مسئولیت حمله پهپادی به پالایشگاهای “خریص” و “بقیم” بسیاری از تصورات غلط درباره قدرت نظامی ایران را پیش چشم همه زدود .

یادم هست سالیانی که در اسارتگاه اشرف بودم همیشه سازمان سر پیشرفتهای تسلیحاتی ایران برنامه طنز  درست میکرد مثلا درفلان  مانور موشکی در شمارش معکوس صفر گفته شده ولی موشک با تاخیر شکیک شده یا اینکه زیر دریائیهای ایران بشکه هستند به ته آب میروند و غرق میشوند رژیم اینکاره نیست که پیشرفت بکنه و خلاصه هزار عیب و ایراد و منفی بافی , تئوری و تبین دیدگاه رجوی این بود که همیشه باید هر چیز را سیاسی کرد برای این وروجک چون هدف وسیله را توجیه میکرد لازم بود همیشه در مورد ایران سیاه نمائی می شد. اما امروز دقت و گستره حمله به پالایشگاه “خریص” و “بقیم” برای من نوعی ملاک سنجش است  وقتی نیروهای حوثی یمنی چنین دقتی را در شلیک دارند باید بدون اغراق خالق این تکنولوژی را تحسین کرد.

آمریکائیها بعد از این اتفاق در بوق و کرنا گفتند وزارت دفاع آمریکا برای رسیدگی به حمله به تاسیسات عربستان آماده میشود تا اقدامات  نظامی را برسی کنند  بعد از هشت روز در حالیکه  اپوزسیون بر انداز خائن خارجه نشین از جمله مجاهدین  با آب دهان آویزان از لب و لوچه منتظر بودند تا عمو سام دست به ماشه شود اما وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که نیروهای نظامی بیشتری را همراه با تجهیزات دفاع هوایی به عربستان سعودی و امارات متحده عربی میفرستد تا از نیروهایشان و از پالایشگاهها و چاههای نفت دفاع کنند. تا توانائیهای دفاعیشان تقویت شود . یعنی تا به امروز هرچه کرده بودند کشک بود  و حسابی کم آورده اند .

در این میان سخنان اخیر مریم رجوی تنها نشان از دشمنی او با  ایران و مردم ایران هست , شورانده بیگانه برای جنگ آیا نشان از وطن پرستی هست یا خیانت ذیلان متن سخنان مریم رجوی را برای قضاوت مردم ایران میآورم .

مریم رجوی:
حمله به تأسیسات نفتی کشور همسایه گامی بلند و جنگ‌افروزانه بی‌عملی در برابر فاشیسم دینی آنرا جری‌تر می‌کند.  حمله همزمان با موشک و پهپاد از داخل ایران به  تأسیسات نفتی عربستان سعودی توسط رژیم آخوندی یک اقدام تمام عیار جنگی است. خامنه‌ای پس از حمله، هرگونه مذاکره در هر سطحی با آمریکا را هم رد کرد  مگر اینکه آمریکا توبه کند! وی هم‌چنین خاطرنشان کرد: «اینکه بعضی از اروپایی‌ها را می‌اندازند وسط…  که هی اصرار کنند بیایید با رئیس جمهور آمریکا یک جلسه کنید همه مشکلات شما حل خواهد شد این به‌خاطر اینست که اثبات کنند که فشار حداکثری سیاست موفقی است. ما باید در مقابل، اثبات کنیم که سیاست فشار حداکثری پشیزی ارزش ندارد

خانم مریم رجوی حمله به تأسیسات نفتی کشور همسایه را گامی بلند و فصلی جدید در تعرض‌های جنگ‌افروزانه دیکتاتوری دینی حاکم بر ایران توصیف کرد و افزود: قدرت و قاطعیت تنها زبان قابل فهم برای ملایان است. بی‌عملی در برابر فاشیسم دینی آنرا جری‌تر می‌کند. مردم ایران نخستین قربانیان این رژیم هستند.
راه‌ حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی که منشاء همه بحران‌ها در خاورمیانه است، تغییر این رژیم نامشروع به دست مردم ایران و مقاومت سازمانیافته است.
-قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم ملایان و ممنوعیت غنی سازی باید دوباره به کار بیفتد.
-خلع ید از رژیم آخوندی در منطقه و اخراج پاسداران و شبه نظامیان مزدور از عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان ضرورت مبرم دارد.
-اتحادیه اروپا باید خامنه‌ای و دفاترش و سپاه و وزارت اطلاعات آخوندها را در لیست تروریستی قرار بدهد.
-شورای امنیت ملل متحد بایستی پرونده نقض حقوق بشر و جنایت‌های رژیم ولایت فقیه به‌ویژه قتل عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷را به دادگاه بین المللی بسپارد.
-جامعه بین المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۷ شهریور۱۳۹۸ (۱۸ سپتامبر ۲۰۱۹)

میر باقر صداقی

(پایان)

حمایت رجوی از عربستان . هول حلیم یا ترس از پایان

***

مریم رجوی نگران شاخ شکسته عربستان سعودیتلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستان

قتل خاشقچی قاشقچی مجاهدین خلق مریم رجوی عربستان سعودی جنایت قتل خاشقجی، معیاری جهت سنجش ارزش ها

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکارجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

همچنین: