جداشدگان مجاهدین در زندان ابوغریب

جداشدگان مجاهدین در زندان ابوغریب

مجاهدین در زندان ابوغریبحمید دهدار، انجمن نجات، مرکز خوزستان، چهاردهم ژانویه 2022:… بالاخره رجوی ناصادق و جنایتکار که کینه عمیقی نسبت به اعضای خواهان جدایی داشت برای وارد کردن آخرین زخم خیانت خود به ما در 10 دی ماه سال 80 در همدستی با استخبارات صدام (سازمان اطلاعات و امنیت عراق) بدون اطلاع ما را بجای بردن به مرز ایران به زندان مخوف ابوغریب که خروج از آن نیاز به یک معجزه الهی داشت فرستاد. تا ما درآنجا هم متحمل ضربات روحی و جسمی شویم. البته تفکر شیطانی رجوی این بود که افراد جدا شده بعد از مدتی بدلیل عدم تحمل فشارهای زندان ابوغریب مجبور خواهند شد دوباره درخواست بازگشت به جمع فرقه را بدهند. جداشدگان مجاهدین در زندان ابوغریب 

تشکیلات مافیایی مریم رجوی ، از سرکوب در عراق تا اعتراف گیری در آلبانیتشکیلات مافیایی مریم رجوی ، از سرکوب در عراق تا اعتراف گیری در آلبانی

روز تلخ ورود به زندان ابوغریب

جداشدگان مجاهدین در زندان ابوغریب 

حمید دهدار

آقای حمید دهدار

انجمن نجات مرکز خوزستان چهارشنبه 22 دی 1400

روزی روزگاری در سال 58 در عنفوان جوانی و در حالی که هنوز شور و هیجانات دوران پیروزی انقلاب اسلامی در سر داشتم تحت تاثیر صحبت های مسعود رجوی که با سو استفاده از نام و مکتب حسینی فریاد عدالت خواهی سر می داد و ادعای آوردن رفاه و خوشبختی برای مردم ایران را داشت، هوادار سازمان مجاهدین خلق شدم. بطوریکه از آن زمان به بعد فکر می کردم که هرچه او بگوید همان درست است و متاسفانه بر سر همین تفکر ماندم تا اینکه روزی دریکی از روزهای گرم خرداد ماه سال 66 براثر گرفتن یک تصمیم عجولانه و با پذیرش ریسک دستگیری و مخاطرات دیگر به قصد پیوستن به صفوف ارتشی که رجوی درعراق مثلا برای مبارزه و تحقق آرمان مردم ایران درست کرده بود حرکت کردم. که بعد از سه شبانه روز پیاده روی به همراه چند نفر دیگر خودم را به پایگاه سازمان در پاکستان رساندم.

بعد از حدود یک ماه حضور در پایگاه سازمان مرا به همراه تعدادی دیگر به عراق اعزام و وارد مقر نظامی سازمان بنام سعید محسن در شهر کوت شدم. آن زمان فکر می کردم به اوج آرزوهای خود رسیدم. همه ما که در این مسیر قدم برداشته بودیم افراد صادقی بودیم که با گذشتن از خانه و خانواده، عمر و جوانی، خودمان را با این تفکر که هرچه رجوی  بگوید درست است تمام عیار در خدمت اهداف و افکار پوچ او قرارداده بودیم و خط استراتژی جدیدی که رجوی در عراق پی گرفته بود را بهترین راه برای تحقق آرمانهای مردم ایران می دانستیم و فدای جان را هم پذیرفته بودیم. سالها با همین افکار ساده انگارانه در مناسبات فرقه روزگار سپری کردیم تا اینکه متوجه شدیم نه تنها سرنوشت و آینده مردم ایران برای رجوی مهم نیست بلکه او ما را هم تبدیل به ابزاری برای خدمت به ارتش متجاوز صدام کرده است تا شاید ازاین طریق رویای احمقانه قدرت طلبی اش در ایران را محقق کند.

اکثر اعضا سرخورده و مایوس شدند، جریان مسئله داری اعضا شروع و بدنبال آن درخواست آنها برای جدایی بیشتر شد. اکثر اعضا سرخورده و فقط می خواستند بدنبال زندگی خود بروند. اما متاسفانه بیان چنین تصمیمی در مناسبات فرقه رجوی به همین سادگی نبود! هرچند خیلی ها با پذیرش ریسک و به جان خریدن انواع تهمت ها و اذیت و آزارها در فواصل مختلف موفق شدند خود را نجات دهند. برخی ها هم مثل من تا سالها پشت حصارهای تو در تویی که رجوی در ذهنمان ایجاد کرده بود ماندیم تا اینکه برحسب اتفاق و بقول معروف که گویند عدو سبب خیر شود اگر خدا بخواهد، خردادماه سال 80 بود که به تعدادی از نفرات مقر ما در قرارگاه سعیدمحسن در شهر کوت عراق گفته شد بیایید با خانواده هایتان تماس بگیرید و افراد جوان خانواده را تشویق به پیوستن به سازمان کنید. همه ما در اوج نا امیدی به این دلیل قبول کردیم که حداقل بعد از سالیان صدای گرم خانواده خودمان را بشنویم.

من با  شنیدن صدای خواهر و برادرانم و بقیه خانواده چنان قدرت و جرات عجیبی پیدا کردم که بعد از خروج از اتاق تلفن به خودم نهیب زدم که باید غل و زنجیرهایی ذهنی که رجوی در ذهنم ایجاد کرده بشکنم و خودم را رها کنم و با همین جراتی که پیدا کرده بودم هر خطر و ریسکی را به جان خریده و چند روز بعد به مسئولم نامه زده و اعلام کردم که از این لحظه به بعد من فردی آزادم و دیگر حاضر نیستم یک ساعت هم در مناسبات پر از نفرت و تباهی شما بمانم.

چندین بار مسئولین برایم جلسه گذاشتند تا من از تصمیم خود صرفنظر کنم، اما من بر سر تصمیم خود پافشاری کردم. و وقتی موفق نشدند در اول مردادماه سال 80 مرا به قرارگاه باقرزاده برده و در آنجا جلسه محاکمه و سرکوب با حضور بالاترین مسئولان فرقه که مهوش سپهری از فرماندهان دریده و بدنام فرقه در راس آنها بود تشکیل دادند. 9 شبانه روز جلسه وحشتناک همراه با تهمت و تهدید برایم گذاشتند. اما من درمیان سر و صداهای وحشت آلود همراه با فحش و تهدید سرکردگان فرقه منفور رجوی فقط به خانواده ام و به صدای نازنین خواهرم که به من برای رهایی از بند فرقه قوت قلب داد، فکر می کردم و همین باعث شد تا از تونل وحشت انگیزی که برای من ایجاد کرده بودند، عبور کنم. در نهایت مسئول جلسه حکم 2 سال بودن در زندان فرقه برای مثلا سوختن اطلاعاتم صادر کرد و مرا در شب نهم به کمپ اشرف برده و در یکی از اتاق های قدیمی قسمت اسکان که پر از حشرات بود و پنجره آن از بیرون پیچ شده و درب ورودی آن قفل و فقط موقع غذا دادن به من باز می شد، زندانی کردند.

بعد از گذراندن 6 ماه شرایط سخت زندان فرقه بدلیل اوج گرفتن احتمال حمله آمریکا به عراق در شب 9 دی ماه سال 80 مهوش سپهری (نسرین) ازمسئولین بدنام فرقه مرا صدا زد و گفت ما تو را به مرز ایران می بریم، از آنجا به بعد خودت می دانی! به وی گفتم شما که می دانید اگر پای من به ایران برسد ممکن است دستگیر و زندانی و احیانا اعدام شوم! حال به حرمت 15 سال عمر و جوانی ام که برای شما صرف کردم لااقل مرا به خارج کشور بفرستید تا درآنجا زندگی آرامی داشته باشم. اما این زن شقاوت پیشه  پاسخ داد: کور خواندی ما کسی را به خارج نمی فرستیم. به ما ربطی ندارد که در ایران چه بلایی بر سر تو خواهد آمد!

بالاخره رجوی ناصادق و جنایتکار که کینه عمیقی نسبت به اعضای خواهان جدایی داشت برای وارد کردن آخرین زخم خیانت خود به ما در 10 دی ماه سال 80 در همدستی با استخبارات صدام (سازمان اطلاعات و امنیت عراق) بدون اطلاع ما را بجای بردن به مرز ایران به زندان مخوف ابوغریب که خروج از آن نیاز به یک معجزه الهی داشت فرستاد. تا ما درآنجا هم متحمل ضربات روحی و جسمی شویم. البته تفکر شیطانی رجوی این بود که افراد جدا شده بعد از مدتی بدلیل عدم تحمل فشارهای زندان ابوغریب مجبور خواهند شد دوباره درخواست بازگشت به جمع فرقه را بدهند.

مجاهدین در زندان ابوغریب

به همین منظور رابط استخباراتی او بنام ابوسیف هفته ای یکبار به زندان ابوغریب می آمد تا ببیند کسی درخواست بازگشت به کمپ اشرف دارد یا نه؟! اما ما که از این خیانت و نامردی رجوی شوکه شده بودیم با یاری خدا و به یمن قوت قلبی که از خانواده خود گرفته بودیم عزم جزم کردیم که شرایط سخت زندان ابوغریب را تحمل کنیم و چون در صورت آزادی به غیر از بازگشت به ایران راه دیگری برایمان متصور نبود حتی پذیرفتیم که اگر در ایران دستگیر و اعدام هم شویم اما هرگز به فرقه پر از نفرت و تباهی رجوی بازنگردیم. برای ما حتی یک روز نفس کشیدن آزادانه در خاک وطن ارزش داشت تا پدیرش خفت انگیز بازگشت به  فرقه.

بالاخره بعد از ماهها تحمل رنج و درد زندان ابوغریب و تحمل زخم خیانت رجوی دست تقدیر و لطف خدای بزرگ و همچنین دعای خیر خانواده شامل حالمان شد و دولت عراق در بحبوحه حمله آمریکا مجبور شد ما را به ایران بفرستد. اما برخلاف همه دروغ های رجوی ما در ایران نه تنها زندان نرفتیم بلکه با حمایت و پشت گرمی خانواده به زندگی عادی خود بازگشتیم .

حال با  گذشت سالیان از آن دوران سخت و زجرآور حضور در فرقه، بودن در زندان های فرقه و ابوغریب و تحمل زخم خیانت رجوی که باعث تباهی عمر و جوانی ام  شد ناخودآگاه دی ماه هر سال یاد آن روزهای تلخ بودن در فرقه و رفتن به زندان ابوغریب برایم تداعی می شود. ولی باز خدای خود را شکر می کنم و از خانواده ام کمال تشکر را دارم که با ابراز محبت و دعایشان به من نیرو و قوت قلب بخشیدند تا بتوانم غل و زنجیرهایی که رجوی برای بهره کشی از ما در اذهانمان ایجاد کرده بود پاره کرده و رهایی خودم را بدست آورده و به زندگی عادی خود در کانون گرم خانواده بازگردم .

امیدوارم که اعضای فعلی دربند فرقه بتوانند هر چه زودتر رهایی خود را از بند اسارت فرقه رجوی بدست آورند و زندگی جدیدی درهر کجای دنیا که دوست دارند برای خود آغاز کنند .

حمید دهدار

لینک به منبع

جداشدگان مجاهدین در زندان ابوغریب

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مستند-ناتمام-برای-دخترم-سمیه-فیلم-نات/

“مستند ناتمام برای دخترم سمیه ” فیلم ناتمام همه اعضای دربند فرقه رجوی است

برای دخترم سمیه محمدیحمید دهدار، انجمن نجات، مرکز خوزستان، سی و یکم اوت 2014: … مگر این تنها سمیه است که قربانی شیادی های فرقه رجوی شده است ؟! که حالا بخواهند با جست وخیزهای میمون وارچنین سند گویایی را جعلی عنوان وازسرفرقه خود باز كنند ؟!! چرا كه قریب به 3000 نفراز اعضای نگون بخت فرقه همچون سمیه محمدی درفرقه اسیرند که هرکدام “یک مستند ناتمام” درفرقه دارند که اگر به رشته تصویر کشیده شود شاید که …

مجاهدین خلق صدام حسینگزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

لینک به منبع

“مستند ناتمام برای دخترم سمیه ” فیلم ناتمام همه اعضای دربند فرقه رجوی است

برای دخترم سمیه محمدیطی ماه گذشته مستندی بنام “فیلم ناتمام برای دخترم سمیه” درشبکه های مختلف صدای وسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. دراین مستند که بخوبی ماهیت فرقه منحوس رجوی در فریب ،جذب ،مغزشویی وتخریب کانون خانواده را درسیمای “سمیه محمدی ” بعنوان یکی از 3000 عضوقربانی این فرقه را نشان می داد با استقبال گسترده ای درداخل وحتی خارج ازایران روبروشد که آبروریزی هرچه بیشتری را برای فرقه رجوی بدنبال داشت .سران فرقه غرق دربحران رجوی که ازفاش شدن ماهیت فرقه گرایانه خود دراین مستند مات ومبهوت شده بودند بعد ازحدود یک ماه سکوت خفت باردرمقابل پخش این مستند دریک سناریوی تکراری که طبق معمول بجای اینکه خود پاسخگوی عملکرد ضدانسانی شان باشند ! به نحو مضحکی سعی کردند تا با سوء استفاده ازقربانی داستان یعنی”سمیه محمدی ” ویا به زبان عنصرمفلوک وکچل مغزشویی شده خود یعنی “حمید آراسته” ساخت این مستند را جعلی ،اباطیل وپخش آن را توطئه ایران علیه فرقه خود عنوان کنند !! اما با همه تشبثاتی که سران فرقه رجوی حتي با سوء استفاده از قرباني خود برای مخدوش کردن این سند زنده بکارگرفتند بازنتوانستند واقعیت تلخ بکارگیری روش های کنترل ذهن همراه با تهدید و فشار برای مغزشویی ، به بند کشیدن ، تخریب کانون خانواده وارزش های انسانی را دراذهان اعضای خود که طی سالیان بطورسیستماتیک در دستور کار سران فرقه بوده وهست بپوشانند زيرا كه این موضوع درچهره به هم ريخته وترس آلود سميه هم بخصوص در ديدارآخرخود با پدرش بخوبي آشکار بود !!

واقعیت این است که سران فرقه زهوار در رفته رجوی طی سالیان با ایجاد یک فضای بسته درتشکیلات فرقه ای خود درکشورعراق ،تمامی تکنیک وتاکتیک های فرقه ای را بکارگرفتند تا با درهم شکستن وتهی کردن اعضای نگون بخت خود ازتمامی ارزش های انسانی و خدایی بتوانند آنها را تمام عیار در جهت اهداف شوم و تروریستی رهبر فرقه بکارگیرند.اما ازطرف دیگرسران این فرقه دردنیای بیرون ازفرقه همواره سعی کردند با بزک کردن چهره کریه خود وگرفتن ژست های سیاسی ومدرن ،افکارعمومی وبخصوص دولت های غربی را متقاعد کنند تا شاید آنها سران این فرقه را در معادلات سیاسی به بازی بگیرند! به همین دليل چون اين مستند تناقض رفتاری و فکری فرقه را فاش مي كرد می خواهند باهمان سیاست هوچیگری همراه با توهين وزدن اتهام به پدر سميه باآن مقابله كنند !! ولی سئوال اساسی اینجاست که مگر این تنها سمیه است که قربانی شیادی های فرقه رجوی شده است ؟! که حالا بخواهند با جست وخیزهای میمون وارچنین سند گویایی را جعلی عنوان وازسرفرقه خود باز كنند ؟!! چرا كه قریب به 3000 نفراز اعضای نگون بخت فرقه همچون سمیه محمدی درفرقه اسیرند که هرکدام “یک مستند ناتمام” درفرقه دارند که اگر به رشته تصویر کشیده شود شاید که سرنوشتی تکاندهنده ترازسرنوشت غم بار”سمیه محمدی “را داشته باشند ! دراینصورت است که به همگان ثابت خواهد شد درد و رنجی که به واقع آقای مصطفی محمدی برای نجات دخترش ازدست بوزینه های رجوی کشیده است تازه مشتی ازنمونه خروار دجالیت ،شقاوت وجنایات رجوی ها درحق اعضای نگون بخت خود وخانواده های آنهاست .

آری اگر فرقه رجوی بازهم طبق معمول مذبوحانه تلاش دارد تا هرطورشده با فاش شدن چنین اسنادی ازجنایات خود با سوء استفاده از قربانیان به بند کشیده خود مقابله و آن را توطئه و یا شیطان سازی علیه فرقه عنوان کند! به راستی با رازهایی که صدها تن ازاعضای رها یافته از فرقه بعنوان شاهدان زنده ، اصرار هزارتوی شقاوت ودجالیت رجوی ها را درسینه های خود دارند چکار خواهد کرد ؟! وهمچنین چگونه وبا چه توجیهی می خواهد گواهی خانواده های دردمند اسیران که طی سه سال تحصن پشت کمپ بدنام سابق اشرف برای اینکه شاید با عزیزان خود ملاقات کنند ولی طی این مدت با چشم و گوشت و پوست خود ددمنشی ، توهین ،بدرفتاری ،سنگ اندازی واقدامات هیستریک مسئولین فرقه رجوی را لمس کردند را جعلی و بقول خود اباطیل عنوان کنند ؟!! اما هیهات که هرکدام از آنها یک گواه واقعی هستند برای ثبت جنایات فرقه رجوی درسینه تاریخ که باند خائن رجوی با بکارگیری هر رذالت و فریبکاری هرگز قادر نخواهد بود گواهی آنها را كتمان و يا جعلی عنوان کند؟! البته این مشیعت خداست که خائنین و جنایتکاران و شیادانی همچون رجوی ها را کور، کر و بعد رسوا و در این بازي سیاسی و تاريخي روسياه کند .باشد تا در محضرعدالت مردم ایران فرقه رجوی وسران جنایتکارش بخاطر همه خیانت و جنایاتی که طی سالیان عمر ننگین خود مرتکب شدند محاکمه و برای عبرت روزگار به زباله دان تاریخ فرستاده شوند و دیرنیست که این امر به لطف خدا و با همت تمامی اعضای نجات یافته از فرقه رجوی و با یاری و تلاش همه خانواده های دردمند اسیران محقق خواهد شد .انشاءاله

حمید دهدار

An Unfinished documentary for my daughter – Trapped in Rajavi cult, Mojahedin Khalq

http://youtu.be/CEb5-ZBuk4k

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خانم-رجوی-اشکی-نریختید-وقتی-صدام-موشک-ب/

خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کرد ما ایرانیان را با گرایی که شما میدادید

خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کردانجمن نجات، مرکز خوزستان، هفدهم ژانویه 2020:… فرقه رجوی همان فرقه ای است که وقتی ارتش جنایتکار آمریکا هواپیمای مسافربری ایران را بر فراز خلیج فارس سرنگون کرد وجان 290 نفر ایرانی بی گناه را گرفت اصلا ابراز همدردی ویا مراسم یادبودی برای جان باختگان آن برگزار نکرد. سالها با اقدامات تروریستی در داخل کشور شمار کثیری از مردم را به شهادت رساند. سالها در عراق رسما با ارتش عراق برای کشتن سربازان ایرانی مشارکت داشت. سرکردگان فرقه درزمان موشک باران شهرهای ایران توسط ارتش صدام با این تحلیل که اگر تعداد بیشتری از مردم کشته شوند نارضایتی ها بالا می گیرد در تنظیم گرای موشک های عراقی برای کشتن تعداد بیشتری از مردم نقش موثری داشتند. خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کرد. 

خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کردچهره وطن فروش رجوی خیلی وقت پیش از شهادت سردار سلیمانی رو شده بود

خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کرد ما ایرانیان را با گرایی که شما میدادید

انجمن نجات مرکز خوزستان۲۶ دی ۱۳۹۸

مردم ایران هنوز در حال شور و شوق از گرفتن انتقام ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی بودند که بامداد چهارشنبه 18/دیماه شنیدن خبرسقوط هواپیمای اوکراینی در حوالی تهران وجان باختن 176 سرنشین آن کامشان را تلخ کرد.سه روز گذشت ومردم هنوز درشوک بودند که چرا و به چه علت این هواپیما ساقط شده!

در روز اول خبرهای ضد و نقیضی حول این موضوع در فضای مجازی پخش شد. مسئولین امر هم متاسفانه در سکوت بودند و اطلاع رسانی دقیقی نمی کردند فقط رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نشست خبری گذاشت ودریک صحبت غیر کارشناسی نقص فنی را عامل سقوط هواپیما عنوان کرد .تا اینکه بعد از 3 روز ستاد کل نیروهای مسلح کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد هواپیما بطور اشتباهی توسط یگان پدافندی سپاه مورد اصابت قرارگرفته. روشن شدن علت سقوط هواپیما شوک بزرگی را به جامعه وارد کرد تا اینکه سردار حاجی زاده نشست خبری گذاشت و ضمن عذرخواهی صادقانه وبطور شفاف اعلام کرد که خطای انسانی نیروی پدافندی سپاه عامل سرنگونی هواپیمای اوکراینی شده ودراین رابطه ما پاسخگو هستیم. بعد از وی هم دیگر مسئولین به صحنه آمده ودرمورد حادثه سقوط نکاتی را ارائه داده و قول دادند با جدیت این موضوع را پیگیری وخطاکاران را تحت پیگرد قراردهند اما بیان این واقعیت ها مردم را راضی نکرد وبه اعتراضات خیابانی پرداختند وخواستارمجازات عاملین آن شدند.به هر ترتیب این موضوع همچنان در دست پیگیری می باشد و تحلیل های دیگری از علت حادثه هم به میان آمده که باید منتظر نتیجه قطعی باشیم.

اما دروانفسای اعتراضات به حق مردم ایران دررابطه با روشن شدن علت سقوط هواپیمای اوکراینی طبق معمول گروه ها ودستجات خارج کشوری به صحنه آمده وبا ریختن اشک تمساح سعی کردند در راستای رسیدن به اهداف خود روی اعتراضات مردم اهداف شوم خود را دنبال کنند.  به همین خاطرخبرها و مطالب فریبنده ای را جهت متشنج کردن اوضاع جامعه منتشر کردند .  قبل از آنها که ترامپ به دروغ در توئیت خود به مردم ایران نوشت من از اول ریاست جمهوری ام حامی شما بودم ! اما فرقه منحوس رجوی که درموج سواری و سوء استفاده از بحران های مختلف ید طولایی دارد ابتدا درسایت ها وتلویزیون خود شروع به عوامفریبی کرد و سرکرده فریبکارآن در مقر سالمندان فرقه اش در آلبانی مراسم یادبودی برای جان باختگان هواپیمای اوکراینی گرفت وتا توانست اشک تمساح ریخت .حال برای فهم شناخت عوامفریبی وموج سواری فرقه رجوی درچنین مواقعی ذکر چند نمونه ازفریبکاری آن را ضروری می دانم :

فرقه رجوی همان فرقه ای است که وقتی ارتش جنایتکار آمریکا هواپیمای مسافربری ایران را بر فراز خلیج فارس سرنگون کرد وجان 290 نفر ایرانی بی گناه را گرفت اصلا ابراز همدردی ویا مراسم یادبودی برای جان باختگان آن برگزار نکرد.

سالها با اقدامات تروریستی در داخل کشور شمار کثیری از مردم را به شهادت رساند. سالها در عراق رسما با ارتش عراق برای کشتن سربازان ایرانی مشارکت داشت.

سرکردگان فرقه درزمان موشک باران شهرهای ایران توسط ارتش صدام با این تحلیل که اگر تعداد بیشتری از مردم کشته شوند نارضایتی ها بالا می گیرد در تنظیم گرای موشک های عراقی برای کشتن تعداد بیشتری از مردم نقش موثری داشتند

همچنین این فرقه ودیگر گروه های سلطنت طلب سالها با جعل اخبار و دادن اطلاعات دروغ به اربابان خود نقش به سزایی در اجرایی شدن تحریم های اقتصادی علیه مردم ایران داشتند .

بنابراین فرقه فریبکاررجوی همواره علیه مردم و فقط بدنبال موج سواری است تا شاید تکه نانی به او برسد اما مردم ایران وبخصوص خانواده های جان باختگان هواپیما علیرغم اینکه حق دارند پیگیر روشن شدن همه حقایق و علت سقوط هواپیما و مجازات عاملین آن باشند اما براساس شناختی که از ماهیت گروههای خائن خارج کشوری و بخصوص فرقه رجوی که کارنامه سیاهی از خیانت و جنایت علیه مردم ایران دارد اجازه نخواهند داد تا ازاحساسات واعتراضات آنها سوء استفاده کنند.

حمید

خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کرد ما ایرانیان را با گرایی که شما میدادید

لینک به منبع

***

عملیات فروغ جاویدان در کمینگاه مرصادعملیات فروغ جاویدان در کمینگاه مرصاد

همچنین: