مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادیعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، بیست وششم ژانویه 2020:… ابوالفضل قنادی بعد از نزدیک به 40سال اسارت در زنجیر دروغ و فریب فرقه رجوی روز پنجشنبه 2 بهمن ماه در آلبانی با زندگی سراسر رنج و درد و مصیبت وداع کرد. فرقه ضدبشری مجاهدین و رهبران و مریم رجوی همانند موارد گذشته با تعریف و تمجید از به اصطلاح مبارزه و علاقه او به رجوی سعی کرد که از جسد وی هم بهره برداری تبلیغاتی نماید . کسانی که طی سالیان ابوالفضل را در یگانهای ترابری در قرارگاه اشرف دیده و می شناختند همگی اذعان دارند که وی همیشه زیر فشارهای روحی و روانی و جسمی تشکیلات رجوی بود. وی که یک پایش را سالیان قبل وضمن یک تصادف از دست داده بود تحت شدیدترین بیگاری ها قرار می گرفت. وی بارها با توجه به مشکلات جسمی وقتی درکارهای سخت بکارگرفته می شد اعتراض می کرد ولی هربار از طرف مسئولین فرقه به تمارض و سوء استفاده از مشکل جسمی اش متهم می شد. مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

Maryam Rajavi is the acting leader of the People's Mujahedin. Her husband has not been seen since 2003گزارش دویچه وله آلمان از تحقیق اشپیگل از وضعیت مجاهدین خلق در آلبانی و سابقه این گروه

مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

1- ابوالفضل قنادی بعد از 4 دهه اسارت در زنجیر دروغ فرقه مجاهدین با زندگی وداع کرد

انجمن نجات مرکز خوزستان۶ بهمن ۱۳۹۸

علی اکرامی انجمن نجات مرکز خوزستان

 آقای علی اکرامی انجمن نجات مرکز خوزستان

ابوالفضل قنادی بعد از نزدیک به 40سال اسارت در زنجیر دروغ و فریب فرقه رجوی روز پنجشنبه 2 بهمن ماه در آلبانی با زندگی سراسر رنج و درد و مصیبت وداع کرد. فرقه ضدبشری مجاهدین و رهبران و مریم رجوی همانند موارد گذشته با تعریف و تمجید از به اصطلاح مبارزه و علاقه او به رجوی سعی کرد که از جسد وی هم بهره برداری تبلیغاتی نماید .

کسانی که طی سالیان ابوالفضل را در یگانهای ترابری در قرارگاه اشرف دیده و می شناختند همگی اذعان دارند که وی همیشه زیر فشارهای روحی و روانی و جسمی تشکیلات رجوی بود. وی که یک پایش را سالیان قبل وضمن یک تصادف از دست داده بود تحت شدیدترین بیگاری ها قرار می گرفت. وی بارها با توجه به مشکلات جسمی وقتی درکارهای سخت بکارگرفته می شد اعتراض می کرد ولی هربار از طرف مسئولین فرقه به تمارض و سوء استفاده از مشکل جسمی اش متهم می شد.

وی حتی با وجود قطع بودن یکی از پاهایش و داشتن مشکل تردد توسط فرماندهان سنگدل رجوی درعملیات های نظامی از جمله عملیات موسوم به چلچراغ به صحنه نظامی فرستاده شد. تمام اعضای قدیمی تر که بنوعی با ابوالفضل آشنایی داشته و او را از نزدیک می شناسند گواهی می دهند که او هیچگاه نیروی ایدئولوژیکی رجوی نبود.

مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

مگر ابوالفضل قنادی در اسارتگاه مشترک سیا و مجاهدین خلق در آلبانی – نامی دیگر در لیست اهدایی مریم رجوی به اربابانش

درسال 1384 از تشکیلات رجوی درخواست جدایی داد وبه کمپ آمریکایی ها موسوم به تیف که محل نگهداری اعضای جداشده از فرقه مجاهدین خلق بود آمد ولی بعد از مدتی درجریان یک ملاقات با یکی از مسئولین فرقه از طرف مریم رجوی به او پیام داده شد که اگر به تشکیلات اشرف برگردد وی را مستقیم به کشور کانادا خواهند فرستاد. اعضایی که بهنگام بازگشت مجدد ابوالفضل قنادی درپادگان اشرف بودند و بعد جدا شدند می گویند که بعد از بازگشت ابوالفضل به پادگان اشرف مسئولین علیرغم اینکه به او وعده ی اعزام به کشور کانادا داده بودند اما وی را دریک محل قرنطینه کرده و روزانه دادگاه های تفتیش عقاید موسوم به عملیات جاری برایش برگزار و تحت شدیدترین برخوردها وتوهین ها قرار می گرفت.

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

جالب اینجاست که دراطلاعیه فرقه مجاهدین که به مناسبت مرگ وی صادر شده هیچ اشاره ای به پروسه جدایی وی و وعده های فریبنده سران فرقه برای برگرداندن مجدد او به اشرف نشده است. ابوالفضل قنادی نماد عبرت انگیزی برای دیگر اعضا است که نباید آنها به وعده های سران فرقه بخصوص مریم ومسعود اعتماد کنند. به امید اینکه دیگر اعضایی که هنوز دراسارت فرقه آزادی کش رجوی اسیرهستند سرنوشت ابوالفضل درس عبرتی برای انها شود وهرچه زودتر خود را از بند اسارت فرقه رجوی رهایی بخشند.

اکرامی

لینک به منبع

2- مجاهدین ؛ از منع ملاقات تا قرار گرفتن در لیست بازیچه ها

انجمن نجات مرکز خوزستان۱ بهمن ۱۳۹۸

سیما و سایت های خبری فرقه مجاهدین خلق دربخش های خبری خود با انتشار و زیرنویس مستمر خبر مصاحبه برایان هوک رییس میز ایران در وزارت خارجه آمریکا در مورد ضرورت استفاده و بکارگیری نیروهای مخالف رژیم درسرنگونی جمهوری اسلامی بخود می بالید که گویا دستورالعمل منع مذاکره با این سازمان از طرف وزارت خارجه لغو شده است .

این سازمان از قول برایان هوک در کنفرانس مطبوعاتی گفت خیلی از گروههای ایرانی احساسی قوی و شور زیادی از خود درمورد آینده ایران نشان می دهند. خیلی مهم است که ما با مخالفان حکومت ایران در مورد آینده ایران ملاقات کنیم و نگرانی های آنها را بشنویم. سیاست خارجی ما تضعیف رژیم ایران و نیروهای نیابتی آنهاست. ما هیچ گروهی را بر دیگری ترجیح نمی دهیم.

این صحبت های هوک درشرایطی اعلام میشود که حدود یکماه پیش پمپئو وزیر خارجه آمریکا طی یک دستورالعمل به مسئولین وزارت خارجه اعلام کردند با نمایندگان سازمان مجاهدین خلق و 5 گروه دیگر ایرانی بدون اطلاع وزارت خارجه حق ملاقات ندارند . وزارت خارجه آمریکا بخاطر سیاست متناقض و دوگانه اش درحین بکارگیری شیوه های تروریستی و نظامی درقبال ایران بقول خودش دریچه ای راهم برای انجام مذاکرات سیاسی ودیپلماتیک باز گذاشته است و به همین دلیل نمی خواهد ضمن مذاکره با گروههای ایرانی دولت ایران را تحریک و راه مذاکره احتمالی را کاملا مسدود نماید .

ایالت متحد آمریکا ودولت های جمهوری خواه ودمکرات هیچگاه به نقش مجاهدین خلق درفرایند قدرت اینده ایران اعتقادی نداشته و همواره و بخصوص از کانال وزارت خارجه اعلام کرده اند که براساس تحقیقات آنها مجاهدین خلق هیچ پایگاهی درمیان مردم ایران ندارند و مردم ایران بشدت از آنها تنفر دارند و هیچگاه بعنوان یک گزینه جدی روی آنها حساب نکرده ونمی کنند.

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

مضاف براینکه شیوه های ضددمکراتیک مناسبات آنها ونقش مجاهدین درترور مستشاران آمریکایی وتسخیر سفارت آمریکا موانع جدی در ارتباط آمریکا با آنها ایجاد می کند. ولی از انجایی که سیاست آمریکا درقبال مجاهدین خلق استفاده ابزاری از آنهاست هیچگاه بصورت کامل آنها را درمحاسبات ایجاد فشار بر جمهوری اسلامی حذف نکرده است.

درسال 82 و بعداز سرنگونی صدام علیرغم اینکه ارتش آمریکا آنها را خلع سلاح و وزارت خارجه آنها را درلیست تروریستی قرار داد ولی همزمان فرماندهان ارتش آمریکا از نیروهای نظامی مجاهدین درسیطره های مشترک گلوگاهها وورودی شهرها استفاده می کردند ویا بااستفاده وهمکاری اطلاعاتی مجاهدین خلق بسیاری از مقامات حزب بعث و مسئولین رژیم صدام را دستگیر کرد. ولی نکته عبرت آمیز والبته شرم آور برای رهبران مجاهدین حلق که بایک موضع گیری برایان هوک قند تودلشان اب شده وافتخار می کنند که توسط یکی از مقامات وزارت خارجه به بازی گرفته شده اند این است که گویا فراموش کرده اند این همان امپریالیستیاست که روزگاری و درلفافه انقلابی گری و ضدامپریالیست نمایی ادعای نابودی آنها را داشتند و آنها را بزرگ ترین سد تکامل زمان می دانستند. همان آمریکایی است که رهبران جمهوری اسلامی ودولت موقت انقلاب را متهم به سازش می کرد و آمریکایی می نامید. سازمانی که بافاصله گرفتن از آرمانها وشعارهای ادعایی اوایل انقلاب که با سواستفاده از ان شعارها بسیاری از جوانان پرشور واحساسی را جذب کرد الان به نقطه ای رسیده است که اشاره تلویحی برایان هوک که آنها هم می توانند توسط آمریکا ودرراستای منافعش بکار گرفته شوند این چنین عنان از کف میدهند .ایا این سرنوشت رقت برانگیز ومایه عبرت تاریخ نیست؟

اکرامی

لینک به منبع

مجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

***

برادران مجاهد خلق و روسپی خانه های آلبانیبرادران مجاهد خلق و روسپی خانه های آلبانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/انقلاب-خواهر-مریم-سوراخ-شد-شکل-و-محتوی/

انقلاب خواهر مریم سوراخ شد. شکل و محتوی در فرقه رجوی

 انقلاب خواهر مریم سوراخ شد. شکل و محتوی در فرقه رجویعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، نوزدهم می 2019:… مسئولین فرقه دو دستی بر سرمی زدند که فرهنگی کجاست که انقلاب خواهر مریم برباد رفت. زنان مویه می کردند که وا مصیبتا انقلاب خواهر مریم سوراخ شد. تعدادی از اعضا را بدنبال فرهنگی فرستادند تا بیاید تلویزیون را خاموش کند عجیب هیچکدام از نفرات وبخصوص فرماندهانی که ادعا داشتند می خواهند عملیات سرنگونی را فرماندهی کنند به ذهنشان نزد که می توان دگمه تلویزیون را از همان داخل سالن خاموش کرد. تحت تاثیرهمین عملکرد وقتی به ایران برگشتیم تا مدتها نمی توانستیم با ریموت تلویزیون را روشن وخاموش کنیم و همچنان منتظر فرهنگی بودیم.  انقلاب خواهر مریم سوراخ شد. شکل و محتوی در فرقه رجوی

 انقلاب خواهر مریم سوراخ شد. شکل و محتوی در فرقه رجویانقلاب تو خالی مریم رجوی

1- ژست مدرن گرایی در قالب واپسگرایی – قسمت اول

انقلاب خواهر مریم سوراخ شد. شکل و محتوی در فرقه رجوی

لینک به منبع

در دنیای واقعیت ها هرجریان و یا تشکل سیاسی و یا عقیدتی اگر بخواهد با هوادارانش برخوردی صادقانه داشته باشد و ریگی درکفشش نباشد ماهیت خودرا همانطورکه هست بروز داده وعلنی می کند. برای مثال جریانی که تمایلات وخط مشی چپ و یا راست گرایانه دارد، درعالم واقع ودرموضع گیری هایش همان را تبلیغ می کند. ولی فرقه رجوی که بزرگ ترین چالشش صداقت و یکرنگی است درعصرما از این بدیهی ترین اصول وقاعده مستثنی است. درصحنه بیرون و انظار خارج از مناسبات خود را دمکراتیک، ترقی خواه معرفی کرده و ژست مدرن گرایی می گیرد ولی انچه درمناسباتش بروز پیدا می کند اوج ارتجاع و واپسگرایی و ابتذال است. بطوری که گاها انسان خودرا درقالب انسان های اولیه تجربه می کند. برای روشن شدن اذهان واینکه سخنی به گزاف نگفته باشیم به چند مورد ان اشاره ای گذرا ومختصر میکنم تا افکارعمومی که بهترین قضاوت کننده است بداند که درمناسبات فرقه ای که یکی از رهبرانش خانم مریم قجرعضدانلو از منشور حقوق بشر دم می زند وبرنامه های چندین ماده ای درستایش ازادی، پیشرفت وترقی خواهی و حمایت از نظم نوین ارائه می دهد تا کجا مناسبات وظرف تشکیلاتش را عقب مانده واعضایش را سالیان درقالب فناتیک وبیگانه با واقعیت های دنیای مدرن امروزی به اسارت گرفته است.

درخاک عراق و بر سرسفره و بساط خیانت پیشگی که صدام برایشان گسترده بود گروه نظامی کوچکی بنام ارتش ازادیبخش که تمامی ابزار لجستیکی ونظامی ومواد غذایی اش توسط صدام تامین می گردید ومستشاران ارتش صدام هم نقش طراح عملیات نظامی ان را برعهده داشتند وبدون کسب اجازه از صدام ونیروهای امنیتی قادر به خوردن یک لیوان اب هم نبودند را تشکیل دادند. درهمان دوران فعالیت شناسایی خود را درنوار مرزی بمنظور کسب اطلاعات از تحرکات و ارایش نظامی ارتش ایران شروع کردند.بخشی از کاراطلاعاتی انها بوسیله دستگاهای شنود و بیسیمی صورت می گرفت ولی عمده فعالیت انها بمنظور کسب اطلاعات با رخنه شبانه به خاک ایران ودستگیری اهالی روستاهای نوارمرزی وچوپانان محلی تامین میشد. اعضایی که برای این ماموریت ها اعزام می شدند تعریف می کردند که نفراتی که دستگیرشده اند همگی دستگاههایی شبیه بیسیم بدست داشتند که خیلی کوچک ولی قدرت انتقال صوتی بالایی دارند واین برای مامشخص می کرد که از نیروهای وزارت اطلاعات هستند. گاهی وقت ها بصورت مخفیانه این دستگاهها را که درانبار مخابرات نگهداری می شد را به ما نشان می دادند! بیسیم های کوچک ومشکی رنگ که درکف دست جا می گرفت. مدتها این دستگاها مشغله اصلی ذهنم شده بود چون برایم خیلی عجیب می امد. سال 85 که به ایران امدم دریکی از همان روزهای اول که به اتفاق دوستان بازگشتی درخیابانهای تهران قدم می زدیم درکمال شگفتی ودرمنتهای ناباوری به چشم خود می دیدیم که دردست هرشهروند تهرانی از پیر وجوان، زن و مرد، کوچک وبزرگ یکی از این بیسیم ها هست. با اهستگی خطاب به دوستانم که انها هم از تعجب داشتند شاخ درمی اوردند گفتم یعنی جمهوری اسلامی این همه نیروی اطلاعاتی دارد اینجا که از هر10نفر، نه نفراطلاعاتی هستند؟ بعدها وباگذشت زمان فهمیدیم که اولا اینها بیسیم نیستند وموبایل هستند ودوما نه وسیله جاسوسی بلکه یک امکان پیشرفته ارتباطی است و سوما نه به نیروهای وزارت اطلاعات بلکه دردسترس تمامی مردم ایران است.در ان لحظه دلم اول برای شهروندان مرزی وچوپانان محلی سوخت که به جرم داشتن موبایل بعنوان نیروی وزارت اطلاعات دستگیر وبرای تخلیه اطلاعاتی تحویل نیروهای دژخیم وشکنجه گران ضداطلاعات ارتش صدام می شدند تا وحشیانه تحت شکنجه قرار گیرند وبعد بحال خودم ودیگردوستانم دلم سوخت که بدلیل قطع از دنیای ازاد و واقعیت های ان درغار رجوی درچنان بی خبری از تحولات وپیشرفت های علمی ودستاوردهای دنیای معاصر قرار گرفتیم که هنوز موبایل را به چشم ندیده بودیم.

2- ژست مدرن گرایی در قالب واپسگرایی – قسمت دوم و پایانی

انقلاب خواهر مریم سوراخ شد. شکل و محتوی در فرقه رجوی

لینک به منبع

درتشکیلات فرقه رجوی درپادگان اشرف اطلاع رسانی و تغذیه اخبار وتحلیل های سیاسی از طریق کاست هایی که گزارشات خبری از قبل روی آن ضبط شده بود دراختیار اعضا قرار می گرفت. ویدئو و سیستم پخش کننده در یک اتاق که به ان اتاق فرهنگی گفته می شد قرار داشت و یک نفر تحت عنوان فرهنگی در سه نوبت صبح (صبخانه)، ظهر(نهار) وشب(شام) بمدت نیم ساعت مسئولیت داشت که اخبار روز که البته از قبل توسط مسئولین مربوطه دست چین وسانسور شده بود را پخش کند. مسئول فرهنگی بدلیل اینکه بعداز اتمام برنامه خبر و اتمام مدت زمان کاست برنامه زنده تلویزیون عراق درسالن پخش میشد مجبور بود جهت کنترل، نهار را درهمان اتاق فرهنگی صرف نماید.

دریکی از روزها که مسئول فرهنگی برای انجام کاری به بیرون از سالن رفته بود نوار کاست قطع و برنامه زنده تلویزیون عراق در سالن پخش شد. رقص عربی زنان با بدن های نیمه برهنه غوغایی عجیبی براه انداخته بود. همه هاج وواج به یکدیگر نگاه می کردند! مسئولین فرقه دو دستی بر سرمی زدند که فرهنگی کجاست که انقلاب خواهر مریم برباد رفت. زنان مویه می کردند که وا مصیبتا انقلاب خواهر مریم سوراخ شد. تعدادی از اعضا را بدنبال فرهنگی فرستادند تا بیاید تلویزیون را خاموش کند عجیب هیچکدام از نفرات و بخصوص فرماندهانی که ادعا داشتند می خواهند عملیات سرنگونی را فرماندهی کنند به ذهنشان نزد که می توان دگمه تلویزیون را از همان داخل سالن خاموش کرد و نفرات به دنبال مسئول فرهنگی درسطح مقر فرستادند .تحت تاثیرهمین عملکرد وقتی به ایران برگشتیم تا مدتها نمی توانستیم با ریموت تلویزیون را روشن وخاموش کنیم وهمچنان منتظر فرهنگی بودیم. خویشاوندان واشنایان از این میزان دست وپا چلفتی ما تعجب می کردند وسئوال اساسی انها این بود که با این طرز تفکر واین میزان عقب ماندگی درعصر تکنولوژی می خواستید دولت ایران را سرنگون ومردم ایران را ازاد کنید؟! ایا اول بهتر نبود خودتان را از ذهنیت عقب مانده و طرز تفکر ارتجاعی ازاد می کردید؟! عملکرد هر عضوفرقه ونگرش او به دنیای خارج از تفکر، دگم وبسته فرقه ای نماد عینی و واقعی تناقض وحشتناک شکل و محتوای فرقه رجوی است. این عملکرد در تمامی باورهای مذهبی، تاریخی و سنتی خود رانشان می دهد .

علی اکرامی

(پایان)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/از-نبش-قبر-رجوی-تا-دم-تکانی-برای-امپریال/

از نبش قبر رجوی تا دم تکانی برای امپریالیستهای سابق

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندعلی اکرامی، انجمن نجات، خوزستان، شانزدهم آوریل ۲۰۱۹:… نکته جالب دراین پیام منتسب به مسعود رجوی آنجاست که گویی وی اصلا درصحنه اجتماعی ایران تاکنون حضور نداشته و دستش به خون اعضا و مردم ایران آغشته نیست. رجوی با یک قیافه حق بجانب و از موضع جنت مکانی سراز قبر در اورده و زمین وزمان را زیرسوال برد. گویی فراموش کرده این مردمی که در جریان سیل اخیر برای آنها اشک تمساح می ریزد همان مردمی هستند که درسال ۶۰ آنها را به خاک و خون کشید و ناجوانمردانه ترور کرد. 

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندThe Proof of US Cold shoulder to Maryam Rajavi

۱- یکبار دیگر نبش قبر رجوی در اوج استیصال و فلاکت تشکیلاتی

علی اکرامی، انجمن نجات، خوزستان

جریان و حوادث سیل در ماههای اخیر مشکلات وخسارات زیادی برای مردم استانهای گلستان، لرستان و خوزستان ایجاد کرده است. هزاران نفر مجبور به ترک خانه های خود شده و متاسفانه تعدادی از مردم این استانها جان خود را از دست دادند. حادثه سیل عکس العمل و انتقاد و همبستگی و ابراز همدردی بسیاری در برداشت و از جانب دیگر تحریم ظالمانه وضدانسانی امریکا باعث گردید که شهروندان، نهادهای انسان دوست ودولت های مختلف نتوانند درمقابل این حادثه تاسف بار درکنارمردم ایران باشند.

فرقه تروریستی رجوی که بنیاد و فلسفه وجودی ان برمبنای سوء استفاده از عوامل طبیعی و شکاف و اختلافات سیاسی دولت ها با جمهوری اسلامی است، درجریان سیل اخیرهم تلاش کرد بواسطه لابی گری با برخی از عناصرمواجب بگیر امریکایی و اروپایی و دم تکان دادن برای ترامپ و دیگر مقامات امریکایی مانع از همبستگی و کمک رسانی جهانی گردد و باجعل اخبار و تحریک افکار عمومی از حادثه سیل به سود خودش ماهی بگیرد .

مریم رجوی درشرایطی که افکارعمومی مردم ایران وبخصوص درشهرهای سیل زده بکلی جریحه دار گردید ودرگیر مصیبت بزرگی شده بودند انها را به درگیری مسلحانه بانیروهای نظامی که جهت کمک به انها به منطقه امده بودند تحریک میکرد تاهمزمان با مصیبت بی خانمانی و رنج اوارگی خونشان هم روی زمین ریخته شود . همبستگی و اتحاد مردم درجریان کمک های مالی و امدادرسانی و زدن سیل بند چنان مستحکم بود که تمامی نقشه های پلید فرقه را نقش براب کرد .

مریم رجوی و دیگر سرکردگان فرقه که ازاین ترفند طرفی نبسته بودند مجبور شدند که یکبار دیگر رجوی را نبش قبرکرده و به صحنه بیاورند . رهبران کودن فرقه گویا فراموش کرده بودند وارد کردن مترسک مجهول المکان که مراسم ختمش درمراسم خودشان توسط ترکی فیصل اعلام شده بود و طی این سالیان از بیم بی آبرویی و حساب پس دادن به نیروهایش حتی اینقدر شهامت ندارد که یک پیام تصویری بدهد و با نیروهای مورد اعتمادش چت نوشتاری میکند! نشان دهنده اوج فلاکت و استیصال تشکیلاتی ست ونشان می دهد که سرکردگان فرقه ومترسکی بنام مریم تاکجا به این جسد متعفن در قبرمجازی و یا حقیقی وابسته هستند و برای انگیزه دادن به اعضای روحیه باخته به آن نیاز دارند .

نکته جالب دراین پیام منتسب به مسعود رجوی آنجاست که گویی وی اصلا درصحنه اجتماعی ایران تاکنون حضور نداشته و دستش به خون اعضا و مردم ایران آغشته نیست. رجوی با یک قیافه حق بجانب و از موضع جنت مکانی سراز قبر در اورده و زمین وزمان را زیرسوال برد. گویی فراموش کرده این مردمی که در جریان سیل اخیر برای آنها اشک تمساح می ریزد همان مردمی هستند که درسال ۶۰ آنها را به خاک و خون کشید و ناجوانمردانه ترور کرد. همان مردمی هستند که د رجریان تجاوز وحشیانه صدام در مقابل آنها و بعنوان متحد و ستون پنجم ارتش صدام صدها نفر از فرزندان آنها را که گناهی بجز دفاع از شرف وناموس خود درقبال نیروی متجاوز نداشتند را قتل عام کرد. فراموش کرد که با دادن گرای نظامی درجنگ موسوم به شهرها باموشک های غول پیکر عراقی سقف خانه هایشان را برسرشان خراب وصدها نفر را به کشتن داد.

گویا فراموش کرده که دسته دسته سربازان مدافع میهن را درمرز دستگیر وتحویل ضداطلاعات ارتش صدام داد تا زیر وحشیانه ترین شکنجه ها از انها اطلاعات واسرار نظامی بگیرد. فراموش کرده درحالیکه ایران به قطعنامه ۵۹۸ سازمان ملل پاسخ مثبت داد درعملیات موسوم به فروغ جاویدان دهها سرباز را که مشتاقانه منتظر بازگشت به کانون گرم خانواده هایشان بودند را به زیرخاک فرستاد ودرطرف دیگر صدها عضوسازمان را بافریب سرنگونی ۴۸ساعته دردشت حسن اباد و چهارزبر مدفون ساخت.

رجوی فکر می کند خانواده های اعضا فراموش کرده اند چگونه انها را سالیان از حق تماس وملاقات عزیزانشان درعراق و البانی محروم ساخته است. رجوی بیشرمی را از حد گذرانده و فکر می کنند حافظه تاریخی مردم انقدر ضعیف است که جنایات وخیانت های چهل سال اخیر او را فراموش کرده اند؟ مردک ابلهه وشیاد بعداز چهل سال سردادن شعارسرنگونی و تعیین سرفصل ۶ ماه تا ۴۸ ساعته سرنگونی تازه از ورود به دوران امادگی سرنگونی خبر میدهد .

مضحک انجاست کسی که مردم را به قیام مسلحانه وشورش وایجاد کانون های شورشی فراخوان میدهد خودش انقدر بزدل و بی باور به شعارخویش است که جسارت ندارد یک پیام تصویری بدهد. رجوی که فراخوان شورش ومبارزه مسلحانه می دهد چرا خودش به داخل که زمینه اش از هرجهت فراهم شده نمی اید واین ارتش شورشی را فرماندهی نمی کند ؟ این سوالات بی پاسخ و نبش قبر دوباره رجوی بخوبی نشان میدهد، فرقه جهنمی اش تا کجا درگرداب فروپاشی وبن بست لاعلاج درخاک البانی فرورفته که متوسل به یک مرده سیاسی شده است .فرقه رجوی همانطور که از استراتژی وتاکتیک جاسوسی هسته ای، ایفای نقش ستون پنجمی ارتش صدام وفروش اطلاعات توانمندی موشکی ونظامی ارتش ایران به رژیم کودک کش اسراییل نتوانست خود را تحمیل کند از جریان سیل ودرد ورنج مردم هم سودی نخواهد برد .

اکرامی

۲- دم تکانی فرقه رجوی برای امپریالیزم سابق

علی اکرامی، انجمن نجات، خوزستان

با قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی از طرف ترامپ، فرقه رجوی سراز پا نشناخته و با دم تکانی ولیس زدن چکمه امپریالیزم، یکبار دیگر ماهیت واقعی خود را نشان داد. انچه مرا بر ان داشت که دست به قلم ببرم موضوع اقدام امریکا و یا میزان تاثیرگذاری ویا عدم تاثیرات ان وحمایت از سپاه پاسداران نیست. بلکه دقیقا کند و کاو موضع گیری فرقه مجاهدین خلق وتحسین وتشویق اقدام دولتی است که روزی ان را امپریالیزم جنایتکار ودشمن اصلی خلق و سد تکامل می دانست .

فرقه مجاهدین خلق براساس همین تحلیل وجمع بندی ماهیت امریکا، شاه را سگ زنجیری امپریالیزم امریکا لقب داده بود. براستی چه چیزی تغییرکرده است؟ ایا امریکا خوی جهانخواری وماهیت ضد خلقی اش تغییرکرده ؟ ایا درکنار جنبش های ازادی خواهی منطقه و از جمله فلسطین ولبنان که روزگاری همین فرقه رجوی از اینکه درکنار انها باامپریالیزم مبارزه می کند افتخار میکرد و بخود می بالید قرار گرفته؟

با مروری به عملکرد امریکا در عراق، افغانستان و لیبی و سوریه بخوبی می توان فهمید که دولت امریکا در تاکتیک و استراتژی هیچگونه تغییری نکرده و انچه تغییرماهیت داده فرقه رجوی است که از دامن خلق به اغوش امپریالیزم تغییرمکان داده است. تا انجا که قرار دادن نام سپاه درلیست تروریستی از طرف امریکا را خانم مریم رجوی درخواستی از طرف این فرقه عنوان کرد.

واقعیت این است که سالها فرقه مجاهدین خلق که از حمایت مردم بخاطر اقدامات تروریستی وشیوه های سکتاریستی وقرارگرفتن درصف رژیم متجاوز عراق محروم است وبه همین دلیل برای اظهار وجود وکسب قدرت به امپریالیزم امریکا متوسل شده است. البته بخوبی سرکردگان این فرقه می دانند که سردمداران دولت امریکا به انها بمثابه یک ابزار برای تن دادن رهبران جمهوری اسلامی به مذاکره استفاده میکند وچنانچه سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه امریکا اعلام کرد مجاهدین خلق هیچ پایگاهی درمیان مردم ندارند .

فرقه رجوی سالهاست با بکارگیری تز هدف وسیله را توجیه میکند وبرای رسیدن به هدف از هرشیوه ولو غیر ثواب می توان وباید استفاده کرد؛ تمامی آرمان ها واصول و پرنسیب های اخلاقی ومبارزاتی خود را که درظاهرخود را پایبند ان نشان میداد از دست داده است. علی زرکش جانشین رجوی بعداز کشته شدن خیابانی درهمان سال ۶۰ که رجوی فرمان ترورهای کور وانفجارات مهیب را صادر کرد. گفت: بااین کار عملا مردم را از صف مبارزه خارج کرده ایم واین اقدام محکوم به شکست است و اخر این خط پرت افتادگی از توده های مردم و وابسته شدن به یک قدرت و یا نیروی خارجی است.

علی زرکش بدلیل همین اظهارات از دفتر سیاسی برکنار وحکم اعدامش صادر شد ومدتها زندان بود.حال که رجوی حمایت خلق وپشتیبانی مالی ولجستیکی صدام را از دست داد خود را به امریکا ونوکر منطقه ایش پادشاه سعودی اویزان کرده است. انها درخواب های اشفته وپنبه دانه خود چنین تصور میکنند که با ایجاد یک جنگ نظامی می توانند همچون احمد چلبی درهامرهای امریکایی نشسته وبه اتفاق به ایران بروند وباحمایت دولت امریکا قدرت را بدست بگیرند ولی سرکردگان فرقه رجوی از یک اصل غافل هستند وان این است که هیچگاه مزدوران و وطن فروشان برغم تمامی خیانت ها وجنایاتشان مورد اعتماد اربابانشان قرار نخواهند گرفت. زیرا سردمداران امپریالیزم وقدرت های استعماری بخوبی تجربه کرده اند رهبران وجریاناتی که به مردم ومنافع ملی شان پشت می کنند نمی توانند افراد مورد اعتمادی برای انها باشند پس هرچه بیشتر رجوی برای امپریالیزم دم تکان دهد کمتر از طرف انها به بازی گرفته خواهد شد.

اکرامی

(پایان)

انقلاب خواهر مریم سوراخ شد

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مروری-بر-سوء-استفاده-تبلیغاتی-فرقه-رجو/

مروری بر سوء استفاده تبلیغاتی فرقه رجوی (مجاهدین خلق) از سیل و حوادث طبیعی

 Ù…اهیگیری مریم رجوی (مجاهدین خلق) از آب گل آلود سیل و درد و رنجم مردم ایرانعلی اکرامی، انجمن نجات، مرکز خوزستان، ششم آوریل ۲۰۱۹:…  دراین بین فرقه ضدانسانی رجوی که درجریان حیات خفیف خائنانه اش هیچ احساسی نسبت به سرنوشت و وضعیت مردم ایران نداشته است درجنین شرایطی و صرفا برای سوء استفاده سیاسی و تبلیغی از درد ورنج مردم سیل زده به پخش فیلم هایی از خسارت سیل به مردم اکتفا کرده است. 

ماهیگیری مریم رجوی (مجاهدین خلق) از آب گل آلود سیل و درد و رنجم مردم ایرانماهیگیری مریم رجوی (مجاهدین خلق) از آب گل آلود سیل و درد و رنجم مردم ایران

مروری بر سوء استفاده تبلیغاتی فرقه رجوی (مجاهدین خلق) از سیل و حوادث طبیعی

همزمان بافرارسیدن بهار وعیدباستانی نوروز جاری شدن سیل دراستان گلستان وبرخی از شهرهای دیگر کام هموطنان مارا تلخ کرد سیل متاسفانه منجر به خسارت مالی وکشته  شدن برخی از هموطنان شد دیدن خرابی خانه ها وکوچ اجباری خانوادها ووضعیت سخت شرایط استقراری انها بخصوص زنان وکودکان وافراد سالخورده قلب هرانسانی را بدرد می اورد خوشبختانه درچنین شرایطی احاد مختلف مردم علیرغم اینکه خودشان شرایط معیشتی مناسبی ندارند وزیربارفشار وتنگنای مالی هستند حس انسان دوستی واحساس درد مشترک درقبال هموطنانشان انها را بران داشت تا باتمامی توان به کمک بشتابند.

اما دراین بین فرقه ضدانسانی رجوی که درجریان حیات خفیف خائنانه اش هیچ احساسی نسبت به سرنوشت و وضعیت مردم ایران نداشته است درجنین شرایطی و صرفا برای سوء استفاده سیاسی و تبلیغی از درد ورنج مردم سیل زده به پخش فیلم هایی از خسارت سیل به مردم اکتفا کرده است و تلاش نموده  با سیاسی نمودن این حادثه طبیعی از مصیبت مردم بسود خودش شیادانه بهره برداری نماید .سران این فرقه علیرغم ولخرجی های گسترده در مراسم های خود و هزینه کردن های هنگفت در قبال میهمانان خارخی برای گرم کردن تنور شوهای تبلیغاتی خود تا این لحظه از اختصاص کمک مالی به هموطنان سیل زده خوداری نموده است. آنها بیشتر تلاش نمودند با تحریک احساسات ودامن زدن به نارضایتی هموطنان سیل زده انها را به درگیری با مسئولین اجرایی ودولتی بکشانند تا از ان بنفع اهداف خود واربابانشان سواستفاده نمایند.درسال ۵۸بدلیل بارندگی شدید وطغیان رودخانه های مارون .کارون وکرخه  از ۲۲ لغایت ۲۸ بهمن ماه درشهرهای مسجدسلیمان.شوشتر.اهواز.شادگان وماهشهر وسربندر دراستان خوزستان دفاتر موسوم به جنبش ملی مجاهدین دراستان خوزستان  با راه اندازی سرپل ها وزدن چادر وباسازماندهی نیروهای هوادار درشهرهای مختلف اقدام به جمع اوری کمک های مالی از مردم نمود من دران سال جز نیروهای میلیشایی بودم که باهدف کمک رسانی به شهروندان سیل زده بصورت تمام وقت وشبانه روزی درچادرهایی که به پا کرده بودیم حضور داشتم وکمک های مردمی را جمع اوری میکردم البته دران مقطع من احساس می کردم این اقدام سازمان از موضع دلسوزی برای همشهریان سیل زده است ولی درادامه شاهد بودم چگونه سازمان بدنبال سواستفاده تبلیغاتی از درد ورنج مردم بود سازمان کمک های مالی وغذایی واستقراری مردم را بنفع خود مصادره میکرد وبا زدن اتیکت ارم سازمان بر روی کالاهای اهدایی مردم چنین وانمود میکرد که گویا تمامی این کالاها توسط خود سازمان خریداری شده است.دریک مورد وبشکل مضحک ومشمئزکننده آرم سازمان را برروی تخم مرغ هایی که یک پیرزن روستایی از شکم خانواده اش گرفته بود زدند که موجب اعتراض تعدادی از میلیشاها گردید و یا به هنگام  تحویل وسایل گرم کننده  به سیل زدگان عکس های مسعود را بدست انها می دادیم ومشغول کارتوضیحی وتبلیغات برای مسعود میشدیم ودرضمن کارتبلیغی تلاش میکردیم انها را برعلیه دولت ودست اندرکاران جمهوری اسلامی تحریک کنیم واز انها طومار امضا شده درحمایت از سازمان بگیرییم نکته مضحک تر این بود که میزان پوسترهای رجوی واعلامیه های سازمان که جهت نصب درمنازل اهالی ومساجد روستاها می بردیم از میزان کالاها بیشتر بود انقدر کارتبلیغی وسواستفاده از اهالی سیل زده برای سران فرقه مهم بود که گاها از دادن کالاهای موردنیاز به روستاهای که علاقه ای به سازمان از خود نشان میدادند ویا از رهبران جمهوری اسلامی حمایت می کردند  علیرغم نیاز شدیدشان به مواد غذایی ودارو خوداری میکردیم وانها را درلیست تحریم قرار می دادیم  دران سال مسئولیت جنبش ملی مجاهدین خلق شاخه ابادان با ابراهیم ذاکری (کاک صالح)بود دران شرایط که همشهرهای سیل زده تحت شدیدترین فشارها قرار داشتند ونیاز مبرمی به موادغذایی ودارویی داشتند وبدلیل محاصره شدن درسیل ارتباط انها بکلی قطع شده بود رهبران فرقه رجوی بی توجه به مشکلات اهالی بدنبال تبلیغات وپیشبرد خط وخطوط خود بودند.درجریان سیل ۵۸ خسارت زیادی به مردم وارد شد وحدود ۵۰ نفرجان خود را از دست دادند .درجریان سیل امسال که متاسفانه تا این لحظه منجر به بروز خسارات مالی وجانی زیادی شده مسئولین فرقه درتبلیغات رسانه ای وپیام های مریم رجوی درصد سواستفاده از این حادثه تلخ افتاده اند البته صرف نظر از سومدیریت ها وفقدان کارکارشناسانه وفقدان مجریان ومسئولین مجرب وبی توجهی دولت ها وحاشیه های اختلاس وراند خواری که متاسفانه تمرکز را برای پرداختن وحل ریشه ای مشکلات مردم وحوادث طبیعی از بین برده موضع گیری ها واشک تمساح ریختن های رهبران فرقه صرفا برای ارضای منافع حقیرانه انها صورت می گیرد ومردم ایران به این دعاوی مضحک که صرفا ضربه زدن به منافع ملی وحقوق شهروندان را هدف قرار داده دست رد می زنند

علی اکرامی

انجمن نجات خوزستان

(پایان)

*** 

سیل در آلبانی و بی تفاوتی مجاهدین خلق مریم رجوی به درد و رنج همسایگانرجوی ها علت اصلی سیلاب و توفان در سراسر جهان را معرفی نمیکنند!

همچنین: