مجاهدین رجوی زیر آوار مذاکرات وین

مجاهدین رجوی زیر آوار مذاکرات وین

مجاهدین رجوی ، قادر به بیرون آمدن از زیر آوار مذاکرات وین نخواهند بودصابر تبریزی، ایران اینترلینک، دهم آوریل 2021:… درمیان دوستان مردم ایران، افراد بیطرف وحتی دشمنان ما ، کسی منکر موفقیت های  نسبتا درخشان مذاکرات  اخیر وین نبوده الا روسپیان سیاسی و مجاهدین خلقی که دروغگویی و بی حیایی به سرشت آنها تبدیل شده وبا نشر مطالب خلاف واقع ، تلاش دارند که این پایداری ایران وموفقیت هایش را منکر شده ووعده ی سر خرمن بخود بدهند. وقتی که تنها صحبت از برجام باشد ، مذاکرات وین دراین مورد از سرعتی قابل توجه برخوردار است والبته ایران نمیخواهد وتوقع هم ندارد که پیشرفت سریعی در سایرمسائل  انحرافی رخ دهد. مجاهدین رجوی ، قادر به بیرون آمدن از زیر آوار مذاکرات وین نخواهند بود 

مجاهدین رجوی ، قادر به بیرون آمدن از زیر آوار مذاکرات وین نخواهند بودمجاهدین رجوی ، قادر به بیرون آمدن از زیر آوار مذاکرات وین نخواهند بود

21/01/1400

درمیان دوستان مردم ایران، افراد بیطرف وحتی دشمنان ما ، کسی منکر موفقیت های  نسبتا درخشان مذاکرات  اخیر وین نبوده الا روسپیان سیاسی و مجاهدین خلقی که دروغگویی و بی حیایی به سرشت آنها تبدیل شده وبا نشر مطالب خلاف واقع ، تلاش دارند که این پایداری ایران وموفقیت هایش را منکر شده ووعده ی سر خرمن بخود بدهند.

دراین مورد ، یکی از رسانه های این باند وطن فروش چنین نوشته شده است :

” دور دوم مذاکرات برای احیای برجام، روز جمعه ۲۰فروردین در وین پایان یافت. هنوز هیچ اثر ملموسی از گشوده شدن بن‌بست دیده نمی‌شود. خبرگزاری رویترز طی تفسیری در پایان نشست وین خاطرنشان کرد که طرفین انتظار ندارند پیشرفتی سریع طی این دور از مذاکرات حاصل شود. علت اصلی این قضیه، تنیده شدن موضوع با جنگ و دعوای درونی رژیم است که به‌خصوص در پیش بودن نمایش انتخابات رژیم به‌آن ضریب زده است”.

آیا اعلام آمادگی آمریکا برای قبول پیشنهاد روسیه، چین واروپا که برای جلوگیری ازوقفه درمذاکرات واحیای مجدد برجام به هر نحو ممکن ، اثری ملموس نیست ؟

آیا قبول صدور 2میلیون بشکه نفت از طرف ایران که مدتی قبل تصورش هم سخت بود ، ایران را به میزان زیاد ازتنگناهای مالی خارج نخواهد کرد وبمنزله ی شکست فشار حداکثری آمریکا محسوب نمیشود؟

وقتی که تنها صحبت از برجام باشد ، مذاکرات وین دراین مورد از سرعتی قابل توجه برخوردار است والبته ایران نمیخواهد وتوقع هم ندارد که پیشرفت سریعی درسایرمسائل  انحرافی رخ دهد.

بعبارت دیگر، طرف ایرانی رغبتی به طرح مسائل حاشیه ای ندارد تا عجله ای هم در پیشرفت آن داشته باشد.

طرف ناقض برجام گنجاندن موضوعات غیر برجامی ومخصوصا هدف قرار دادن توان  مشروع دفاعی ومخصوصا موشکی ایران را مد نظر دارد که ایران قبول ندارد ودراین شرایط حتی موفق به تحمیل قسمتی از حقوق ضایع شده ی خود میباشد و آیا این امر میتواند معنی غیر موثر بدهد یا آوار وحشتناکی است که بر سر رهبری مجاهدین خلق ویران شده وتوان حرکت وادامه ی زندگی را ازاو گرفته است؟

موضوع انتخابات 1400 ریاست جمهوری ایران هم میتواند مطرح باشد ولی این مسئله درمقایسه با موضوع صحبت ما فرع بر قضیه است وجریان هرچه باشد ، ایران را ازاصل اعاده ی حقوق خود منحرف نخواهد کرد.

دوباره :

“خبرگزاری ژاپنی کیودو روز پنجشنبه، گزارش داد که رژیم یک طرح ابتکاری گام به‌گام را به‌طرفهای مقابل ارائه داده است. یک مقام ارشد رژیم به‌شرط ناشناس ماندن به‌این خبرگزاری گفته است: «اگر آمریکا در کمتر از دو ماه قادر به‌انجام یک توافق با رژیم ایران قبل از اتمام ضرب‌الاجل با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نباشد، دیگر هرگز تضمینی برای رسیدن به‌یک توافق با تهران وجود نخواهد داشت… اگر آمریکا این فرصت اندک را از دست بدهد، آنگاه تمامی طرف‌ها باید ۷ماه صبر کنند تا دولت جدید برای مذاکرات آماده شود “.

قسمتی ازمنویات ایران برآورد شده ومیشود ومطمئن باشید ، قضیه به هر مسیری که کشیده شود ، مانع برآورده شدن حقوق حقه ی ایران نخواهد شد.

بخصوص اینکه تصمیم سازان اصلی ایران ، هیچ تمایلی برای کوتاه آمدن از مواضع اصلی خود ندارند.


دلواپسیان واکسن امریکایی انگلیسیمریم رجوی و کرونا . وعده سرنگونی از صدام تا بولتون. از ارتش آزایبخش تا ویروس کرونا


ونیز :

” … نفس رژیم به‌خاطر تحریم‌ها به‌شمارش افتاده؛ مکیدن شیرهٔ حیاتی مردم برای تأمین هزینه‌های سرکوب و صدور تروریسم به‌نهایت خود رسیده .. از سوی دیگر تن‌دادن به‌مذاکره در شرایط تعادل‌قوای موجود معنایی جز کوتاه‌آمدن از توان هسته‌یی، پروژهٔ موشکی و دخالت‌های منطقه‌یی و نقض حقوق‌بشر ندارد…؟ “

من حیث المجموع، اوضاع بنفع منافع ملی ایران به پیش میرود  وبا تمهیداتی که اندیشیده شده و شکستی که فشار حداکثری آمریکا متحمل شده، ما مردم ایران روزهایی بدتر از چند سال گذشته را تجربه نخواهیم کرد ودرعوض گشایش های مورد اعتنایی درکارمان خواهد بود و هر روزی که میگذرد تناسب قوا بنفع ما چرخش پیدا کرده ومیکند .

اولا ما توان هسته ای بیشتر ازآنچه که دربرجام قبول کرده ایم داشته باشیم ، نمیخواهیم.

ثانیا مسئله ی موشکی ومذاکره درمورد آن ابدا دردستور کار ما نیست .

ثالثا ، دشمنان ما مشکلی بنام رعایت شدن یا نشدن حقوق بشر درایران ندارند واگر حرفی میزنند، برای سرپوش گذاشتن به دیگر اقدامات شیطانی شان هست.

اینجانب برای متنوع تر کردن این یاد داشت خود، متن نوشته ای کوتاه را از یک رسانه ی اپوزیسیون غیر برانداز نقل میکنم تا قضیه درابعاد بزرگتر مورد بر رسی قرار گیرد وخواننده ی محترم ، توشه ای پربارتر ازاین یاد داشت بردارد :

” چند دیدار و جلسه فشرده برجامی در وین پایان یافت و دو هیات ایرانی و امریکائی به کشورهایشان بازگشتند تا جزئیات مذاکرات را با مقامات ارشد در میان بگذارند. در امریکا معلوم نیست نماینده ویژه و جدید امریکا در برجام گزارش خود را غیر از رئیس جمهور در اختیار چه کس و یا چه نهادی خواهد گذاشت، اما در ایران تکلیف روشن است. هیات ایرانی که سرپرستی آن را عراقچی معاون ظریف بر عهده داشت و بی شک در طول مذاکرات وین بی وقفه با تهران در تماس بود، گزارش کامل مذاکرات را با روحانی و ظریف و رهبر جمهوری اسلامی و احتمالا صالحی رئیس آژانس اتمی ایران درمیان خواهد گذاشت. در وین تفاهم هائی برای لغو تحریم ها و حتی اجرای لغو تحریم ها از یکسو و بازگشت مرحله به مرحله امریکا به برجام بدست آمده است. اجازه فروش و صادرات نفت ایران تا سطح دو میلیون بشکه در روز، سفر فوری نخست وزیر کره جنوبی به تهران برای به هم وصل کردن پیوندهای پاره شد و آزاد سازی 7 میلیارد دلار پول نفت ایران که در آن کشور توقیف است، … وعده هائی که روحانی و سخنگوی دولت و رئیس دفتر و معاون اول رئیس جمهور درباره تحولات مهم اقتصادی و ارزی در آینده نزدیک میدهند و یک سلسله نشانه های دیگر همگی نتایج مذاکرات وین است. سخنان سفیر چین در تهران روز گذشته که گفت چین در مذاکرات وین نقش سازنده ای برعهده داشت. قرار است جلسه بعدی برجام 26 فروردین تشکیل شود و دو روز پیش از آن، یعنی 24 فروردین لاوروف وزیر خارجه روسیه به تهران سفر می کند. روزنامه نیویورک تایمز نیز به نقل از دیپلمات ها نوشت: «در ادامه دومین دور نشست کمیسیون مشترک برجام در وین گروه های تخصصی تحریم ها و غنی سازی اورانیوم در حال پیشرفت هستند. دیپلمات های ارشد دخیل در این گفتگوها روز جمعه توافق کردند که اقدامات اولیه در دو گروه کاری که برای بازگرداندن ایالات متحده و ایران به توافق هسته ای برجام انجام می شود در هفته آینده نیز ادامه یابد .لغو تحریم ها یک موفقیت ملی است، زیرا از بار فشار کمر شکن بر روی مردم ایران کم می کند و…”.

صابر  تبریزی

(پایان)

مجاهدین رجوی ، قادر به بیرون آمدن از زیر آوار مذاکرات وین نخواهند بود 

***

مقایسه احمقانه مسعود رجوی بقصد دلبری از شیخ سعودیAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تأثیر-ات-تفاهم-هسته-ای-و-رفع-تحریم-بر-فر/

تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجوی

تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجویعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، آلمان، نهم آوریل 2021:… مریم رجوی این شیطان مجسم و فریبکار که از کشور فرانسه اخراج و به آلبانی رانده شده است، در آستانه سال نو با ویزا آنهم با هزار بار لابیگری موفق شد به فرانسه بیاید و مجدداً برگردد. ببینید این شیاد و حیله گر چطور از فرصت سفر به فرانسه سوء استفاده کرد و با تشکیل جلسه شورای خود خوانده اش و چند جلسه با لابیهای دلاری اش چنان وانمود می ‌کرد که مریم رجوی و دیگر مسئولین تروریستش در فرانسه هستند و از آن کشور اخراج نشده اند. اما واقعیت هیچوقت پوشیده نخواهد ماند و مریم رجوی با ظاهر سازی اینکه دارد نفس میکشد نمیتواند بر واقعیتها سرپوش بگذار. تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجوی 

تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجویاتحاد علیه ایران هسته ای یا دور همی تشنگان به خون ملت ایران

تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجوی

عبدالکریم ابراهیمی، یران فانوس، 08.04.201

عبدالکریم ابراهیمی

عبدالکریم ابراهیمی ، آلمان

قرارداد ایران و چین و همچنین روی آوردن آقای بایدن برای لغو تحریم های ضد انسانی و ظالمانه دوران ترامپ علیه مردم شریف ایران و زمزمه بازگشت آمریکا به برجام، نفس سیاسی و تشکیلاتی فرقه رجوی و در رأس آن مریم رجوی را، بریده است. بخصوص که ایندفعه فرقه رجوی در انزوای کامل سیاسی، تشکیلاتی و ایدئولوژیکی قرار دارد و دیگر گرز  جان بولتون و پمپئو خوراک موریانه شده و پوسیده و توخالی شده اند و لابیهای دلاری فرقه هم فسیل شده و دیگر چرندیاتشان در حمایت از جانی ترین تروریست‌ها هیچگونه خریداری ندارد و تاریخ انقضاء فرقه به سر آمده است .

در این بحبوحه مریم رجوی این شیطان مجسم و فریبکار که از کشور فرانسه اخراج و به آلبانی رانده شده است، در آستانه سال نو با ویزا آنهم با هزار بار لابیگری موفق شد به فرانسه بیاید و مجدداً برگردد.

ببینید این شیاد و حیله گر چطور از فرصت سفر به فرانسه سوء استفاده کرد و با تشکیل جلسه شورای خود خوانده اش و چند جلسه با لابیهای دلاری اش چنان وانمود می ‌کرد که مریم رجوی و دیگر مسئولین تروریستش در فرانسه هستند و از آن کشور اخراج نشده اند. اما واقعیت هیچوقت پوشیده نخواهد ماند و مریم رجوی با ظاهر سازی اینکه دارد نفس میکشد نمیتواند بر واقعیتها سرپوش بگذارد و دیگر مریم رجوی و سران جانی اش نمیتوانند شهری از کشور فرانسه را به پادگانی برای فرقه تبدیل نمایند و دوران طلایی مسعود و مریم رجوی با توافق هسته ای ایران با کشورهای غربی و آمریکا به سر آمد و از این پس شاهد این واقعیتها خواهیم بود که چگونه فرقه با فشار از بیرون در درون خود پوکیده خواهد شد.


مریم رجوی پس از دو سال با برگه شناسایی آلبانی و ویزای موقت به فرانسه رفت (انگلیسی)مریم رجوی پس از دو سال با برگه شناسایی آلبانی و ویزای موقت به فرانسه رفت (انگلیسی)


در خبرها آمده است که شبکه های پر مخاطب فیس بوک و اینستاگرام شمار زیادی از حساب های جعلی سایبری فرقه رجوی که به تبلیغ دروغ و شیطان سازی و حمایت از تروریسم میپرداختند، حساب‌های آنان را مسدود کرده است. خبری بس شعف آور برای وجدانهای انسانی و حقوق بشری و نویدی برای مریم رجوی و فرقه اش که زمان یکه تازی تان به سر آمده است. سالی که نکوست از بهارش پیداست و ما جدا شده های از این فرقه که خوب جنایات و فریبکاری های آنان را شناخته و اشراف داریم این را در آستانه تفاهم هسته ای غرب و آمریکا با ایران میمون و مبارک میدانیم و آنرا زمینه ای برای محدودیت فیزیکی مریم تروریست و سران جانی اش میبینم که انشاءالله با رفع تحریم از سر ملت ایران، بلای این تفاهم با چشم انداز ایزوله فرقه و رهبری آن ، اروپا گامی درست و احترام متقابل در رابطه با ملت ایران بردارد و فرصت  شاکیان و قربانیان از رهبری این فرقه در دادگاه های اروپا فراهم نمایند آنوقت مریم رجوی و سران شکنجه گرش خواهند فهمید که باید سزای جنایات خود را پس بدهند.


Link to the detailed report by Facebook (PDF)


خبرهایی هم از پادگان آلبانی بیرون آمده است که مریم رجوی انقلابی که خودش در ظاهر سخت بهش چسپیده بود و هرگونه عواطف به خصوص عواطف عاشقانه ‌و جنسی به شدت سرکوب می ‌شد و حکم آن مساوی با اعدام بود، این روزها شنیده میشود که این زن شیاد برای اسیر نگه داشتن و مغزشویی افراد، توسط زنان زمینه عشق بازی فراهم آورده است تا از نفوس جدا شدگی و فرارها بکاهد. اگر این واقعیت داشته باشد یعنی رجوی با دست خود قبر تشکیلاتش را کنده است و باعث روی آوردن افراد به زندگی طلبی میشود که از آن استقبال خواهیم کرد اما رجوی موجودی بس کثیف و فریبکار است و باید دید که عاقبت اینکار مریم رجوی به سربه نیست کردن هر چه بیشتر نیانجامد.

در پایان از رفع تحریم‌های ظالمانه آمریکا بر ضد مردم ایران استقبال نموده و امیدوارم توافقی بین مردم ایران و غرب و آمریکا فراهم شود که خیر و برکت برای همه داشته باشد و صلح و دوستی برای جهان و منطقه به ارمغان بیاورد و شر تروریسم از سر مردم مظلوم خاورمیانه برچیده شود.

„پایان“

لینک به منبع

تأثیر ات تفاهم هسته ای و رفع تحریم بر فرقه رجوی

***

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شداخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

مسعود خدابنده : بایدن بر سر دوراهیبایدن بر سر دوراهی : ایرانیان ترامپ را دیوانه می دانند، اما آمریکا را مقصر می بینند

همچنین: