مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل و آغاز پایانی دیگر

مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل و آغاز پایانی دیگر

مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل و آغاز پایانی دیگرمنابع مختلف، هجدهم ژوئن 2019:… آنچه که در پس گرد و خاک ساختگی رهبری مجاهدین دیده میشود، سکوت مرگ بار حاکم در اورسورواز پاریس و تخلیه تدریجی آن به عمق اردوگاه آلبانی از یک سو و از جور افتادن اجناس دکان فریب کاری این گروه از سوی دیگر است که نفس  مریم رجوی را بریده است. محتوای پیام ویدئویی مریم رجوی به کسانی که در تظاهرات بروکسل شرکت کرده بودند ورشکستگی سیاسی این گروه وامانده و بی صاحب را به نمایش گذاشت. مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل و آغاز پایانی دیگر .

MEK Impunity Undermining Democracy in AmericaMEK Impunity Undermining Democracy in America

مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل و آغاز پایانی دیگر

1- از ویلپنت پاریس تا تظاهرات بروکسل، عقب گرد تا عمق اردوگاه آلبانی

راه نو، هجدهم ژوئن 2019:

تظاهرات روز ۲۵ خرداد ۹۸ در بروکسل نقطه عطفی در شکست فعالیت های تبلیغی مجاهدین در عرصه بین المللی محسوب می شود.

شکاف بوجود آمده از ویلپنت پاریس ۹۷ تا تظاهرات بروکسل ۹۸ ، حاصل پروباگاندای ناکارآمد مجاهدین در عرصه جنگ روانی بر علیه مردم ایران و تلاشی بی حاصل برای سرپا نگه داشتن تشکیلات این گروه در آلبانی است. روندی که سازمان مجاهدین را بعد از خروج از عراق و تمرکز در آلبانی در سراشیبی یک بحران عمیق تشکیلاتی و فعالیت در عرصه بین المللی قرار داده است.

مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل و آغاز پایانی دیگر

تناقض ساختاری در تشکیلات مجاهدین ؛  یعنی مناسبات فرقه ای و قرنطینه اعضای تشکیلات این گروه  در آلبانی و قطع ارتباط آنان از دنیای بیرون از یک سو و همراهی تبلیغاتی و رسانه ای تمام عیار مجاهدین از تحریم های ضد انسانی آمریکا بر علیه مردم ایران از سوی دیگر از جمله دلایل ریزش حامیان ایرانی و بین المللی این گروه محسوب می شود.

یادمان هست که همین نهم تیر ماه سال ۱۳۹۷ برابر با سی ام ژوئن ۲۰۱۸ بود که مجاهدین با تبلیغات وسیع  و کر کننده  اعلام کردند با بیش از ۱۰۰ هزار نفر نمایش ویلپنت  پاریس را برگزار کرده اند؟!

بازهم یادمان نرفته است که مریم رجوی در این نمایش مسخره اعلام کرد: «چرخهای تغییر مردم ایران شروع به حرکت کرده و چیزی نمی تواند آنرا متوقف کند.» وی در ادامه توهمات خود گفت: «مجاهدین در قیام مداوم مردم در تمامی كشور مشاركت دارد. ؟؟!!».

تظاهرات امسال مجاهدین در بروکسل که رسانه های مجاهدین در تبلیغات خود با تیتر «هزاران تظاهر کننده ایرانی» از این تجمع نام می بردند علیرغم اغراق بیش از حد، بازهم  فاصله ای فاحش با نمایشات ویلپنت پاریس که عدد آن از یکصد هزار نفر پائین نمی آمد دارد. در حالیکه واقعیت بازهم چیز دیگری است. 

در همین رابطه در ۱۵ ژوئن ۲۰۱۹ سایت رادیو بین المللی فرانسه فارسی ( rfi ) نوشت:

«با فراخوان شورای ملی مقاومت، ارگان سیاسی سازمان مجاهدین خلق چند صد نفر در بعداز ظهر روز شنبه ۲۵ خرداد/‌ ١۵ ژوئن در میدان “شومان” بروکسل جمع شدند تا مخالفت خود را با رژیم ایران نشان دهند.»

محتوای پیام ویدئویی مریم رجوی به کسانی که در تظاهرات بروکسل شرکت کرده بودند ورشکستگی سیاسی این گروه وامانده و بی صاحب را به نمایش گذاشت.

مریم رجوی در پیام خود قبل از هر چیز از افشاگریهای ماندگار جداشدگان که ماهیت فرقه ای و تروریستی مجاهدین را برملا کرده و مانع جدی در عملی کردن فریب کاریهای این گروه منفور بشمار می رود ناله سر داده و می گوید: «. . .  شیطان‌سازی از مجاهدین . . . به تروریسم راه می‌برد. با شیطان‌سازی باید میز را طوری چید تا نتیجه گرفت که همین رژیم بهتر است . . . ».

گنده گویی های بی پایان مریم رجوی حاکی از وضعیت فلاکت بار درون تشکیلاتی این گروه است.  وضعیت این روزهای مریم رجوی به شباهت به این ضرب المثل که می گوید: یکی را تو ده راه نمیدادند سراغ خانه کدخدا را میگرفت، نیست.

وی در حالیکه از برگزاری هرگونه مراسم اعم از گردهمایی و تظاهرات خیابانی در برخی از کشورهای مطرح  اروپایی از جمله فرانسه و آلمان محروم است، در پیام ویدئویی خود از اتحادیه اروپا می خواهد مردم  ایران را مورد تحریم های همه جانبه و  سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهد؟؟!!

این درحالی است که محدویت های اعمال شده بر فعالیت های تبلیغی این گروه تروریستی در اروپا وارد یک فاز کیفی شده و آنان را در بحرانی لاعلاج فرو برده است.

استفاده از سخنرانان دست چندم و معلوم الحال گذشته در تجمع بروکسل نیز وجه دیگری از واماندگی این مدعی «آلترناتیو» را به نمایش می گذارد.؟؟!!.

جولیو ترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا؛ اینگرید بتانکور کاندید انتخابات ریاست ‌جمهوری کلمبیا، آلخو ویدال کوادراس، معاون پیشین پارلمان اروپا ؛ استرون استیونسون و مارک دمسماکر نماینده پارلمان اروپا از بلژیک از جمله کسانی بودند که در ویترین دکان بی مشتری این گروه چیده شدند تا با سخنان تکراری و ملال آورشان صرفا اجرتشان از مجاهدین را طلب کنند.

بدین ترتیب باید گفت ؛ آنچه که در پس گرد و خاک ساختگی رهبری مجاهدین دیده میشود، سکوت مرگ بار حاکم در اورسورواز پاریس و تخلیه تدریجی آن به عمق اردوگاه آلبانی از یک سو و از جور افتادن اجناس دکان فریب کاری این گروه از سوی دیگر است که نفس  مریم رجوی را بریده است.

مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل

لینک به منبع

2- سوری ها در تجمع مجاهدین چه می کردند؟

توسط انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان آخرین بروزرسانی 27 خرداد 1398

سرکردگان فرقه مفلوک رجوی، با از دست دادن موقعیت برگزاری سیرک سالانه در فرانسه، مجبور شدند به کارناوال خیابانی روی آورند و برای این کارناوال، میدان شومان بروکسل را انتخاب و گمان می کردند جمعیتی قابل قبول را از سطح اروپا جمع کنند و به بروکسل برسانند. حتی یکی از اعضای شورای مقاومت فرقه اعتراف کرده شرایط و آبروی فرقه آنقدر بحرانی است، که مریم رجوی دستور داده هر هوادار باید هزار نفر را به تجمع بروکسل بیاورد.

اما آنچه در واقعیت اتفاق افتاد، این بود که جمعیت حاضر در این تجمع حتی به هزار نفر هم نرسید و فضاحت بار تر اینکه همین جمعیت هم با دعوت از پناهندگان سیاه پوست در بروکسل و ادغام مجاهدین در تجمع همزمان اپوزیسیون سوریه در همان زمان و همان مکان حاصل شد و اِلا رسانه فرقه جز به تصویر کشیدن تریبون سخنرانان چیزی برای انتشار نداشت.

این فیلم مربوط به تجمع اپوزیسیون دولت بشاراسد است که همزمان با فرقه رجوی در بروکسل تجمع اعتراضی برگزار کرده بودند.

مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل

3- مضحکه 17 ژوئن را بازبینی کنیم و بیشتر بشناسیم

توسط انجمن نجات مرکز گیلان آخرین بروزرسانی 28 خرداد 1398

علی پوراحمد انجمن نجات مرکز گیلان

علی پوراحمد انجمن نجات مرکز گیلان

قوای اشغالگر امریکایی به بهانه تجهیز صدام به سلاحهای کشتار جمعی ضمن تهاجم ددمنشانه زمینی و هوایی خاک آن کشور را تسخیر و مردمان مظلوم و بی دفاع آن سامان را بی سامان و خانمان کرد و در خون خود غلطاند و بسا جنایاتی مرتکب شد که بیانش دراین سطور نمی گنجد.

خواهی و نخواهی شعله های گدازان این جنگ نابرابر تشکیلات فرقه رجوی بمثابه ستون پنجم عراق را نیز در برگرفت و بسا ضایعات جانی و مالی جبران ناپذیرهم به دنبال داشت.

با برافراشتن پرچم صلح وسازش ومزدوری بتوسط رجوی و سران تشکیلات در مقابل قوای متجاوز امریکایی؛ فرصتی به دست آمد که ارتش آزادی بخش! ساخته و پرداخته صدام دیگر از زیر ضربات سهمناک امریکا معاف بماند و تحت حمایت و حفاظت نیروهای امریکایی به ستون شده و به سمت فیلق 2 با نام جدید ذاکری و از آنجا به سمت قرارگاه اهدایی صدام بنام اشرف رهنمون شود.
پیشتر در یک اجتماع عمومی با محوریت و سخنرانی شخص رجوی آن هنگام که مریم قجرهم کنارش نشسته بود به نیروهایش قول اکید داده بود: اول اینکه امریکا توان تهاجم به صاحبخانه قدرتمند ما را ندارد. در ثانی چنانچه حمله ای محال صورت بگیرد ماهم بدمان نمی آید کنار مرز کشور خودمان خط نشستیم و به امریکا میگوییم ما با توکاری نداریم و میخواهیم برویم مملکت خودمان!! طبعا امریکا هم کاری با ما نخواهد داشت و اینطوری به واسطه شعب ایجاد شده درعراق ما که سالیان منتظرچنین صحنه ای بودیم راحت و بسیارکم هزینه به تهران میرویم و حکومت میکنیم!!

رجوی خائن در آن جلسه مذکور خطاب به نیروهایش اضافه کرد که خاطر جمع باشید که من و مریم دم مرز پشت شما حضور داریم و از عراق جایی نمیرویم چونکه میخواهیم به مجرد حضور شما ولو حضور تیمی شما در جمع های کوچک سه نفره و یا چهارنفره درخاک میهن فرصت را ازدست نداده و زودی خود را با هواپیما به تهران و به ستاد علوی مورد علاقه خودم برسانم و از آنجا هدایت و رهبری ایران را بدست بگیرم!!

این مقدمه را داشته باشید چونکه میخواهم 17 ژوئن را دریابیم. من الان از موضع کارشناس مسایل سیاسی و امور فرقه رجوی وارد این بحث نشدم بلکه بعنوان شاهد و حاضر در صحنه دارم با شما ارتباط برقرارمیکنم و میخواهم مشاهداتم را خدمت شمایان عرض کنم.

پس مقدمه را یکبار دیگر بخوانید الان رسیدیم به 17 ژوئن همان تیرماه 1382………. من و سایرین خسته از جنگ و تهاجم امریکا و سراپا متناقض حول مواضع خطی استراتژیکی شخص رجوی حول موضوع جنگ دیگر رمق فعالیت در مناسبات را نداشتیم و یک جورهایی در فکر خروج از این مهلکه و بن بست بودیم.

ناگهان به طرز ناشیانه و مضحکی همه را در سالن غذاخوری هر یکان جمع کردند و با سوز و گداز و گریه و زاری مصنوعی فرماندهان، به سطوح و لایه های پایین تر اطلاع دادند که فرانسه هم به خدمت ایران و اطلاعات آن درآمد و در یک حمله حساب شده به پایگاهایمان درفرانسه خیلی ها را دستگیرکردند از جمله خواهر مریم را….

خبر را آنچنان ماهرانه و برآمده از یک فرقه مخرب کنترل ذهن طراحی کردند که کسی نتواند سوال کند که خواهر مریم مگر در فرانسه بود که دستگیر شود!!؟؟ خواهر مریم مگر درعراق و در همین اشرف نیست!؟

عطف به همان جلسه رجوی که گفته بود من و خواهرمریم پشت مرز هستیم و شما را تنها نخواهیم گذاشت حال چه شده است!!؟؟

جلسه پشت جلسه که الان خواهر مریم را دریابید که در زندانهای مخوف!! فرانسه عواقب خطرناکی وی را تهدید میکند از جمله میتواند استرداد ایشان به ایران باشد!!

توضیح را کم کنم این فرقه سکت همان کرد که درجریان هستید که در اثر ایجاد جو شانتاژ و مغزشویی توانست شماری را در اروپا به عمل قبیح خودسوزی وادار کند و جان دو نفر را بگیرد نکند که به خواهرمریم در زندان! فرانسه بد بگذرد.

همزمان دراشرف هم یادمان دادند که مطلق سوال نکنیم که کی و چگونه خواهر مریم با چهارصد نفر به فرانسه گریختند ببخشید عزیمت کردند!! فقط شرم کنید که نتوانستیم خواهر مریم و برادر را به تهران برسانید و اینکه چرا هواداران خارج کشورغیرت به خرج دادند و زودی خودسوزی کردند ولیکن شما اعضای اصلی و زادگان عقیدتی مریم در عراق و اشرف ول معطلید و دست روی دست گذاشتید.!!

این چندروز با شارلاتانیزم برآمده از تفکرات سکت و فرقه ای رجوی برما گذشت و خیلی هم سخت گذشت و درپس آن ماه ژوئیه و روز سوم آن از راه رسید.

تازه از نشست رها شده بودیم و با یک تاخیر دو ساعته به سالن غذاخوری رفتیم تا به اتفاق سایر فرمانده یکانها ناهار میل بکنیم. هنوز ناهار را نصفه و نیمه میل نکرده از طرف حکمیه سعادت نژاد صدایمان زدند که با همان ترکیب ستادش نزدش برویم و زودی هم برویم و خبرش خیلی مهم است!!

وارد اتاقش که شدیم هرچند ایشان تیپ روستایی داشت ولی خیلی بلد بود که با افاده با مردان رفتار کند والبته خیلی هم دهن دریده و فحاش که در این زمینه دست مهوش سپهری (نسرین) را از پشت بسته بود.

بگذریم هرطور بود در جایمان نشستیم تقریبا هشت نفر بودیم. علی العموم خوشم نمی آمد با وی چهره به چهره بشوم و لذا سرم پایین بود که به اسم صدایم زد و گفت زودی برو تمام فرمانده دسته ها را نیز صدا بزن و بیاور اتاقم. میخواهم لایه پایین تر از شما هم در جلسه باشد!!

تا از جایم بجنبم فحش رو نوش جون کردم…مگر با تو نیستم تنبل تن لش! فقط اسم درکردید و فرمانده هستید!؟

با فشار زیادی که به خودش آورد دروغ نگم یک قطره اشکی هم ازگوشه های چشمش بیرون ریخت!

هنگامه ترک اتاق کارش یک نیم نگاهی به سایرین انداختم وهمه را درتعجب دیدم که چه خبرشده که خواهرحکیمه اشک بریزد!!؟؟

با هجوم سرخ پوستی فرمانده دسته ها دیگراتاقش جای سوزن انداختن نبود. جمع مان جمع بود.

خواهرحکیمه حسابی حول شده بود نه آن بد دهنی واشک ریختن دقایقی پیش و نه حالت خوشحالی و شادمانی غیرمنتظره ایشان در نزد جمیع فرماندهان یکان و دسته.

خلاصه با صورت خندان وبا یک اشوه دوست داشتنی گفت بچه ها خوب گوش کنید خبر خوبی برایتان دارم و پشت آن حسابی کار داریم!؟

خواهرمریم از زندان آزاد شده است!

کیک و شیرینی و آبمیوه یخچالی که انگار از قبل برایمان رزرو شده بود سریع السیر بین مان توزیع شد ونوش جان کردیم و قرارشد هر فرماندهی به نیروهایش اطلاع داده تا درسالن غذاخوری جمع شوند تا بلاواسطه خبرش را از فرمانده حکمیه دریافت کنند.

تمام صحنه ها فرمایشی واز قبل طرح ریزی شده بود یعنی یک سناریوی بی روح که باید جشن گرفته شود. باورکنید که نفهمیدم چگونه اینهمه تابلو و بنر و نوشته را از کی و از کجا پیشاپیش آماده کرده و میخواستند در جمع نیروها پخش کنند که حال آدم از اینهمه کارهای کلیشه ای و فرمایشی و فرمالیستی بی روح به هم میخورد.

این سناریو در تمام مراکز موجود در اسارتگاه اشرف پیاده شد و در یک چشم به هم زدن صفوف یکانها به هم پیوستند ودستجمعی به سمت خیابان اصلی قرارگاه و جلوی درب ورودی راه افتادند و شعار میدادند و شاد بودند که خواهر مریم از زندان آزاد شده است واین جشن مصنوعی چندین روز ادامه یافت و هرساله هم تکرارش را پاس! میدارند.

پوراحمد

مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل

لینک به منبع

4- رجوی و سوزش از ممنوعیت برگزاری ویلپنت در پاریس

توسط انجمن نجات مرکز تهران آخرین بروزرسانی 28 خرداد 1398

زهرا سادات میر باقری انجمن نجات مرکز تهران

زهرا سادات میر باقری انجمن نجات مرکز تهران

باید از مسعود رجوی سوال کرد : چرا با این موضعگیری ها در پوشش “سخنگوی مجاهدین” تلاش می کند با سیلی صورت خود را سرخ کند؟! و با تصور ابلهانه ، دمیدن در تنور جنگ و با هلهله از هدف قرار گرفتن نفت کش ها خیال می کند به اصطلاح فرقه اش روآمده است ! و دوران سکونش به پایان رسیده است !

باید از مسعود رجوی که در پوشش “سخنگوی مجاهدین” سخن پراکنی می کند، پرسید : چرا رسماَ ازسوراخ بیرون نمی آیی؟! آخر تا به کی می خواهی قبر نشین باشی؟!

رجوی !

بیهوده آب درهاون اپوزیسیون می کوبی! و با شقاوت ، جنایتکاری و ددمنشی درتنورجنگ می دمی تا جنگ آمریکا علیه ایران زمین شروع شود ، الان شدیداً در بد مستی درحال بد رقصی هستی ! ، وفقط خود گویی و خود خندی !

( شما بخوانید تایید کننده سخنان رجوی تنها و تنها غارنشینان اشرف 3 هستند که آنها هم بشدت درحال ریزش روزانه و ساعتی هستند .)

باید بگویم بیهوده نگران سوء استفاده از حملات بر روی کشتی ها هستی !! و سوزش و نگرانیت از این بابت در 24 خرداد در پوشش سخنگوی مجاهدین را خواندیم :

اتهام حملات ایران به کشتی ها تحت هر عنوان، مانند سمبل کردن بمب گذاری و تروریسم در ویلپنت، همچنین بازی سخیف نسبت دادن به یکی از جناحهای داخل کشور بر خلاف تمایل جناح دیگر…

آقای رجوی !

لطفا ً کمی هم از سوزش و علت کنسل و ممنوع شدن ویلپنت در پاریس و تظاهرات دربرلین آلمان هم بگو !!!

بند کردن به “حملات به کشتی ها” و … دردی ازهزاران درد بی درمان تو درمان نمی کند ، از ریزش شدید نیروها در اردوگاه سیاه اشرف 3 و ممنوعیت برگزاری سالگرد 30 خرداد در پاریس و ممنوعیت برگزاری تظاهرات در برلین آلمان برای گرامی داشت روز نمایش جنگ طلبی خودت ، کمی اشاره بنمایی بد نیست !.

و مجدداً تکرار می کنم :

دموکراسی و همبستگی ملی برای تو پشیزی ارزش ندارد واز آنجا که هیچ نیروی عاقل و دمکراسی طلب و میهن پرست در داخل و بویژه خارجه تو را قبول ندارند، و در رسانه های خارجه هم به سربازان آل سعود بن سلمان – امریکا – نتانیاهو مشهور شده اید.

چرا ؟ زیرا همانطورکه در مطالب قبلی ام گفتم، دیگربا آدم های متفاوت که شخصاً تجربه من و سایر جداشدگان از سازمان مجاهدین را طی نکرده اند ، اکنون هم صدا و هم موضع شده ایم ونگاه ها در باره کیس رجوی ها، یکسان تحلیل می کند و یکسان می نگرند و این در تاریخ بی سابقه هست ، همگان متحد و یک نظر در باره سازمان مجاهدین و رجوی یک تحلیل دارند وبه اعتراف همه ازجمله تحلیل گران مجرب و قدیمی درسراسر جهان و نیز در بریتانیا و حتی بی بی سی ، و برای نمونه دوست دارم این تحلیل را در زیر مجدداً بیاورم :

تحلیل گر ایرانی مقیم بریتانیا میگوید: این دسته بندی را که یک طرف انتخاب مسیر مجاهدین خلق و سوی دیگر کمک به تندروهای حکومت و سپاه پاسداران است رد می کند و حادثه بزرگی مثل جنگ را برهم زننده این مرزبندی‌ها می داند. او می گوید: “اپوزیسیونی (مجاهدین خلق ) که به آن اشاره می کنید، بخش اندک از جامعه ایرانیان خارج از کشور است که تا امروز نتوانسته در یک گردهم‌آیی بیش از ۳۰۰ نفر را جمع کند. بنابراین صحبت از میزان اثرگذاری این اپوزیسیون شوخی است.”

زهرا سادات میرباقری

مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل

لینک به منبع

5- کفگیر مجاهدین در سی خرداد ته دیگ خورد

وبلاگ ادوارد 17/06/2019

ادوارد ترمادو آلمان

ادوارد ترمادو آلمان

سایت نامبارک همبستگی ضد ملی فرقه رجوی از تظاهراتی که در بروکسل بمناسبت سی خرداد ( روز ترور،کشتار و وحشت) برگزار کرده با نام تظاهرات بزرگ ایرانیان در برکسل یاد کرده و در گزارش خود از این تظاهرات به قول خودش بزرگ چند عکس به نمایش گذاشته که با دیدن عکس های مزبور تظاهرات بزرگ زیر علامت سؤال قرار میگیرد،عکس ها بوضوع نشان می دهند که تعداد شرکت کننده ها را می توان شمرد، با کمی دقت و تمرکز روی همین عکسها می توان به دروغگوئی این فرقه سرتاپا دروغ در مورد تجمع یکصدهزارنفری در ویلپنت در سال های گذشته پی برد، در واقع پاریس با ممنوع کردن برگزاری تجمع مجاهدین در خاک خود باعث شد تا دروغ مجاهدین در مورد یکصدهزار ایرانی که هر ساله در بوق و کرنا می کرد روی آب بیفتد و این فرقه بیش از پیش رسوا گردد.

اما صفحه دیگری را تمامآ به سخنرانان این تظاهرات اختصاص داده تا بدین ترتیب با جداکردن تظاهرات و سخنرانی ها چند صفحه گزارش جداگانه داشته باشد تا از نظر خواننده بزرگ جلوه داده شود، جالبتر اینکه سخنرانان امسال هیچ کدام امریکائی نیستند چرا؟ چون شرایط ایران با امریکا در منطقه گوئی افسار پولپرست های هر ساله را کشیده و امسال جرآت نکرده اند که عربده جنگ جنگ و بمباران ایران را در حضور خانم رجوی و برای دلخوشی خانم رجوی سر بدهند، اگر امسال هم جنگ طلبان امریکا در تظاهرات مجاهدین عربده جنگ جنگ سر می دادند با سیاست ترامپ همخوانی نمی داشت و ایران هم بهانه ای داشت تا بگویید امریکا دنبال جنگ است، پس بدون تردید همان آقایان امریکائی پولپرست که هرساله تعزیه گردان تجمع یکصدهزارنفری مجاهدین بودند امسال اجازه حضور پیدا نکرده اند، دل خانم رئیس جمهور خود خوانده هم از عدم حضور دوستان صمیمی و جنگ طلبش پر خون است.

اما سخنرانان کسانی بودند که در اروپا دستشان به جائی بند نیست و در ضمن اگر منفعتی هم در کار نبوده باشد حتمآ در دستگاه کاری خود کارهای مهمتر دارند، ولی حضور چند سخنران خارجی که البته اجاره ای هستند اصلآ مهم نیست، مهم حضور ایرانیان است که تعدادشان اندک بود و این همان تودهنی محکم از طرف مردم شریف ایران به کسانی است که از صبح تا شام با دردست داشتن دستمال ابریشم کشمیری به دنبال شدیدکردن تحریم های ظالمانه امریکا علیه مردم ایران هستند و تمام تلاش و تبلیغات خود را بر آن داشته اند تا امریکا را با ایران وارد جنک کنند، تا مردم ایران را درگیر مسیبت دیگری نمایند تا جوانان میهن را بکشتن دهند تنها برای به قدرت رسیدن و استقرار یک حکومت دیکتاتوری از نوع مجاهدین که طمع و مزه آنرا در اردوگاه اشرف چشیده ایم، ایرانیان خارج از کشور هم به موضع کثیف این فرقه که همانا آتش افروزی و جنگ است پی برده اند، و کفگیرشان در سی خرداد هم به ته دیگ خورده.

لینک به منبع

مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل و آغاز پایانی دیگر

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سازمان-مجاهدین-خلق-منفورترین-در-طول-تا/

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایرانابراهیم خدابنده، انجمن نجات، هفدهم می ۲۰۱۹:…  سازمان مجاهدین خلق تلاش می کند تا به هر وسیله ممکن خود را به این جریان بچسباند، به این امید که شاید به این طریق به اهداف فرقه ایش برسد. ولی بازنده همیشه بازنده است. آینده ایران هرچه باشد، مجاهدین خلق قطعا جایی در صحنه سیاسی و اجتماعی ایران نخواهند داشت چرا که این فرقه منفورترین در نزد مردم ایران در طول تاریخ این کشور است.

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایرانسازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

لینک به منبع 

لینک به متن انگلیسی

سازمان مجاهدین خلق ، منفورترین در طول تاریخ ایران

توسط انجمن نجات مرکز تهران در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

سازمان مجاهدین خلق هیچ جایی در آینده ایران ندارد – بازنده همیشه بازنده است

ابراهیم خدابنده

ابراهیم خدابنده

زمانی که جوان بودم، به خاطر دارم که چقدر حزب توده در میان ایرانیان مورد تنفر بود. نه تنها به این خاطر که آنها کمونیست بوده و به اسلام اعتقاد نداشتند، بلکه بیشتر به این خاطر که برای آنان منافع ملی ایران اهمیتی نداشت. آنان به اصطلاح بین المللی فکر می کردند و البته اعتقاد داشتند که تمامی انقلاب های سوسیالیستی در جهان می بایست تحت هدایت اتحاد شوروی سابق باشد.

ایرانیان از آنان متنفر بودند زیرا آنان به دنبال منافع و سیاستهای اتحاد جماهیر سوسیالیستی شوروی سابق بودند. آنان در برابر محمد مصدق نخست وزیری که در یک انتخابات دموکراتیک در ایران پیروز شده بود ایستادند که به سقوط او توسط یک کودتای انگلیسی-آمریکایی در سال ۱۳۳۲ منجر گردید.

از زمانی که من از سازمان مجاهدین خلق در سال ۱۳۸۲ جدا شدم و به ایران بازگشتم متوجه شدم که این فرقه در حال حاضر بسیار منفورتر از حزب توده در میان ایرانیان است، و این ایرانیان شامل مخالفان جمهوری اسلامی در داخل و خارج از کشور هم می شود.

سازمان مجاهدین خلق هزاران نفر بیگناه را به قتل رساند، با دشمن مهاجم صدام حسین علیه مرزبانان میهن همکاری نمود، و بسا بیشتر از حزب توده هرگز اعتقادی به حفظ امنیت و منافع ملی ایران نداشت.

اخیرا، در یک مصاحبه با فاکس نیوز، وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف در خصوص “تیم B” توضیح داد که ایالات متحده را به سمت فاجعه درگیری با ایران سوق می دهد، و سازمان مجاهدین خلق تلاش می کند تا به هر وسیله ممکن خود را به این جریان بچسباند، به این امید که شاید به این طریق به اهداف فرقه ایش برسد.

ولی بازنده همیشه بازنده است. آینده ایران هرچه باشد، مجاهدین خلق قطعا جایی در صحنه سیاسی و اجتماعی ایراننخواهند داشت چرا که این فرقه منفورترین در نزد مردم ایران در طول تاریخ این کشور است.

ابراهیم خدابنده

***

Bolton’s Plans For A False Flag Op Involving MEK Are Already Underway 1 Bolton’s False Flag Op Involving MEKBolton’s Plans For A False Flag Op Involving MEK Are Already Underway

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/به-اصطلاح-خیریه-مجاهدین-خلق-،-نقض-قوانی/

به اصطلاح خیریه مجاهدین خلق ، نقض قوانین غیر سیاسی بودن کمیسیون خیریه انگلستان

خیریه مجاهدین خلق مریم رجوی در لندن برای پولشویی و تروریسم در خاورمیانهابراهیم خدابنده، انجمن نجات، بیست و یکم مارس ۲۰۱۹:… یک سازمان خیریه ای ثبت شده در لندن موسوم به “انجمن بین المللی کتابخانه” یک کارزار گسترده را تحت عنوان “حمایت از صدای خلق” برای جمع آوری کمک مالی برای کانال تلویزیونی متعلق به سازمان مجاهدین خلق براه انداخته است. این به اصطلاح سازمان خیریه ای این واقعیت را پنهان نمی سازد که از اهداف سازمان مجاهدین خلق، یک فرقه تروریستی که نه تنها حامی خشونت و خونریزی برای تغییر رژیم در ایران است بلکه ۱۲۰۰۰ نفر از مردم ایران را از سال ۱۹۸۱ کشته است، حمایت می نماید. و در تمامی این سالها، لندن مرکز فعالیت های اقتصادی غیرقانونی مجاهدین خلق از خیریه های ساختگی گرفته تا مجتمع ها و هتل ها و فروشگاه های زنجیره ای که ظاهرا به این خیریه ها به عنوان کمک مالی منتقل شده اند بوده است.

al_Ahwaz_Arab_People_Democratic_Front_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Terrorists_2018_1Concern over UK-based Iranian TV channel’s links to Saudi Arabia

لینک به منبع 

لینک به متن انگلیسی

به اصطلاح خیریه مجاهدین خلق ، نقض قوانین غیر سیاسی بودن کمیسیون خیریه انگلستان

یک سازمان خیریه ای ثبت شده در لندن موسوم به “انجمن بین المللی کتابخانه” یک کارزار گسترده را تحت عنوان “حمایت از صدای خلق” برای جمع آوری کمک مالی برای کانال تلویزیونی متعلق به سازمان مجاهدین خلق براه انداخته است.

لینک به سایت متعلق به مجاهدین خلق در این رابطه:

http://iliberty.org.uk/what-we-do/support-the-voice-of-the-iranian-peoples-human-rights/

خیریه مجاهدین خلق مریم رجوی در لندن برای پولشویی و تروریسم در خاورمیانهمسعود کلانی، یک عضو رده بالای مجاهدین خلق و مجری تلویزیون ماهواره ای آنان، درخواست کمک مالی برای فرقه می نماید.

این به اصطلاح سازمان خیریه ای این واقعیت را پنهان نمی سازد که از اهداف سازمان مجاهدین خلق، یک فرقه تروریستی که نه تنها حامی خشونت و خونریزی برای تغییر رژیم در ایران است بلکه ۱۲۰۰۰ نفر از مردم ایران را از سال ۱۹۸۱ کشته است، حمایت می نماید. و در تمامی این سالها، لندن مرکز فعالیت های اقتصادی غیرقانونی مجاهدین خلق از خیریه های ساختگی گرفته تا مجتمع ها و هتل ها و فروشگاه های زنجیره ای که ظاهرا به این خیریه ها به عنوان کمک مالی منتقل شده اند بوده است.

لندن به عنوان بهشت فعالیت های پولشویی مجاهدین خلق طی سالیان گذشته معرفی گردیده است. در دهه ۱۹۸۰ میلادی ثابت شد که یک سازمان خیریه ای ثبت شده به نام “ایران اید”، که حمایت بسیاری از سیاستمداران انگلیسی را هم داشت، یک گروه پوششی برای مجاهدین خلق بوده که برای فریب و کلاهبرداری تأسیس گردیده است. در کمال تعجب مقامات انگلیسی اجازه فعالیت بدون برخورد با هیچ چالشی را به این سازمان های خیریه ای که توسط مجاهدین خلق گشایش یافته و به ثبت رسیده اند می دهند.

خیریه مجاهدین خلق مریم رجوی در لندن برای پولشویی و تروریسم در خاورمیانهلندن به عنوان بهشت فعالیت های پولشویی مجاهدین خلق طی سالیان گذشته شناخته میشود

برای همه کسانی که با مجاهدین خلق آشنایی دارند روشن است که هدف از به ثبت رساندن این گونه خیریه ها پول شویی است. پول کثیف به عنوان کمک مالی توسط چک یا به صورت نقد در ارقام کلان به حساب این خیریه ها واریز گشته و سپس به دوبی در امارات متحده عربی برای فعالیت های به اصطلاح خیریه ای منتقل می گردد و سپس در آن نقطه تمامی رد این پول ها پاک می شود. خیریه های مجاهدین خلق به اسم اعضای رده پائین سازمان به ثبت می رسند که به راحتی چنانچه هر زمان مشکلی پیش بیاید ناپدید می گردند و سپس یک خیریه دیگر فورا به ثبت می رسد تا جایگزین گردد. مجاهدین خلق همچنین در کار قاچاق انسان علاوه بر پولشویی فعالیت دارند.

خیریه مجاهدین خلق مریم رجوی در لندن برای پولشویی و تروریسم در خاورمیانهآیا رسم انگلستان است که گروه تروریستی بتواند خیریه به ثبت رسانده و کمک مالی برای برنامه های افراطی خود جمع نماید؟

آیا رسم کشور انگلستان بر این است که یک گروه تروریستی – یا حتی یک سازمان سیاسی – بتواند یک ارگان خیریه ای را به ثبت رسانده و کمک مالی برای مصرف برنامه های تبلیغات سیاسی – خصوصا برنامه های افراطی – جمع نماید؟ آیا کمیسیون خیریه انگلستان (ارگانی که در این کشور ناظر بر فعالیت های ارگان های خیریه ای می باشد) چنین رفتاری که ناقض قواعد خودش است را تأیید می نماید؟ قطعا، سازمان مجاهدین خلق یک گروه ناشناخته نیست. کمیسیون خیریه انگلستان باید مطمئن گردد که تحقیقات کامل در خصوص این نقض آشکار قوانین خودش به عمل آید.

ابراهیم خدابنده

***

Mossad To Use MEK Maryam Rajavi For Fatal False Flag Op In AlbaniaFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

Rudy_Giuliani_Maryam_Rajavi_Terrorists_MEK_Albanian_Mafia_The MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

Are The MEK And Regime Change Finally Running Out Of RoadAre The MEK And Regime Change Finally Running Out Of Road?

Ex members accuse @Maryam_Rajavi of coordinating routine sexual abuse. Many of these women lost their wombs.Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Sir_David_Amess_MP__Maryam_Rajavi_Cult_MEK_Mojahedin_Khalq_Saddam_TerrorismSir David Amess MP, paid head lobby for Mojahedin khalq terrorists
(aka Maryam Rajavi cult, MKO, MEK, Saddam’s private army)
in British Parliament

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/چه-وقت-مریم-رجوی-ناپدید-خواهد-شد؟/

چه وقت مریم رجوی ناپدید خواهد شد؟

مریم رجوی مجاهدین خلق ترکی الفیصل عربستان سعودی تروریسمابراهیم خدابنده، انجمن نجات، سوم مارس ۲۰۱۹:… بعد از سقوط دیکتاتور بغداد – تنها حامی دولتی فرقه رجوی – سازمان مجاهدین خلق به دنبال آلترناتیوی برای وی، این بار در غرب، گشت. ولی ایالات متحده و متحدین منطقه ایش تنها به شرطی راضی به استفاده از مجاهدین خلق بودند که مسعود رجوی حضور نداشته باشد. آنها عبور از رهبر فرقه را می خواستند تا سوابق ننگین فرقه را با وی پشت سر بگذارند. 

مریم رجوی مجاهدین خلق ترکی الفیصل عربستان سعودی تروریسم When will Maryam Rajavi disappear?

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

چه وقت مریم رجوی ناپدید خواهد شد؟

توسط انجمن نجات مرکز تهران آخرین بروزرسانی ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

مسعود رجوی به مدت بیش از دو دهه رهبر بلامنازع فرقه تروریستی مجاهدین خلق بود. او درست همزمان با سقوط صدام حسین در عراق در مارس ۲۰۰۳ ناپدید گردید. از آن زمان هیچ کس اطلاعی از او ندارد، همسرش مریم در حال حاضر سازمان را رهبری می کند. 

طی شانزده سال گذشته، بسیار در خصوص دلایل ناپدید شدن وی گفته و نوشته شده و اینکه چرا او حتی خودش را به هوادارانش هم نشان نمی دهد. حتی شایعاتی مبنی بر مرگ او نیز بوده که سازمان مجاهدین خلق واکنش روشن و قاطعی در این رابطه نشان نداده که به شایعات قوت بیشتری بخشیده است. 

حقیقت غیرقابل انکار اینست که سازمان مجاهدین خلق تاریخچه ای تیره و تار از ترور، جنایت و خیانت دارد و لذا مورد تنفر مردم ایران، حتی کسانی که مخالف جمهوری اسلامی هستند، می باشد. مسعود رجوی که محبوبیت خود را در داخل ایران از دست داده بود، قمار نمود و سرنوشت خود را به سرنوشت صدام حسین گره زد که در نهایت بازنده شد. 

بعد از سقوط دیکتاتور بغداد – تنها حامی دولتی فرقه رجوی – سازمان مجاهدین خلق به دنبال آلترناتیوی برای وی، این بار در غرب، گشت. ولی ایالات متحده و متحدین منطقه ایش تنها به شرطی راضی به استفاده از مجاهدین خلق بودند که مسعود رجوی حضور نداشته باشد. آنها عبور از رهبر فرقه را می خواستند تا سوابق ننگین فرقه را با وی پشت سر بگذارند. 

بهرحال، مقامات بالای مجاهدین خلق می دانستند که فرقه بدون رهبر کاریسماتیک یعنی مسعود رجوی پابرجا باقی نخواهد ماند، و این مسئله سازمان را در یک پاردوکس مرگبار قرار داد. حامیان جدید از قبیل سعودی می خواستند که مسعود رجوی از صحنه کنار برود، در عین حال سازمان مجاهدین خلق بدون او قادر به ادامه بقا نبود. 

دو سال پیش، رئیس سابق اطلاعات سعودی، شاهزاده ترکی بن فیصل خبر مرگ مسعود رجوی را اعلام نمود. در عین حال مریم رجوی همچنان از او به عنوان رهبر سازمان یاد می کند، اگرچه هیچ آثاری از وی مشاهده نمی شود. 

ولی سازمان مجاهدین خلق تحت رهبری مریم رجوی از پس برآورده کردن نیازها و خواسته های حامیان جدید بر نیامده است. بنابراین اکنون زمان آن فرارسیده که چهره جدیدی، اگر سازمان مجاهدین خلق بخواهد بدرد تقابل با جمهوری اسلامی ایران بخورد، ظاهر گردد. ما منتظر هستیم تا زمان ناپدید شدن مریم رجوی هم بعد از شوهرش فرا برسد. 

ابراهیم خدابنده

(پایان)

*** 

مریم رجوی مسعود رجوی سازمان مجاهدین خلق ایران تروریسم صدام حسین وطن فروشی MEK and other fake oppositions discrediting Iran’s authentic opposition 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سازمان-مجاهدین-خلق-چه-فایده-ای-ممکن-است/

سازمان مجاهدین خلق چه فایده ای ممکن است برای آمریکا داشته باشد؟

استفاده مریم رجوی مجاهدین خلق فرقه رجوی برای ترامپ امریکا اسرائیل عربستان سعودی علیه اتحادیه اروپا استابراهیم خدابنده، انجمن نجات، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۹:… تروریست های مجاهد خلق در اروپا به عنوان شمشیر داموکلس Damocles مورد استفاده قرار گرفته و بالای سر اتحادیه اروپا توسط جنگ طلبان واشنگتن برای وارد شدن در تضاد بین آمریکا و اتحادیه اروپا نگاه داشته شده اند. همه می دانند که دولت ترامپ تعلق خاطری به سیاست های داخلی و بین المللی اتحادیه اروپا در بسیاری موارد از جمله موضوع ایران ندارد. و اعضای تروریست مجاهدین خلق که حالا در همسایگی آنان مستقر شده اند به راحتی می توانند برای تهدید اتحادیه اروپا مورد استفاده قرار گیرند. حالا بیش از هر زمان دیگری مطمئن هستم که بازسازی مجاهدین خلق در آلبانی یک تهدید امنیتی برای اروپاست تا برای ایران باشد.

Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_RajaviLatest Testimony On The Murder Of An MKO (MEK) Member in Albania

 

لینک به متن انگلیسی 

سازمان مجاهدین خلق چه فایده ای ممکن است برای آمریکا داشته باشد؟

توسط انجمن نجات مرکز تهران آخرین بروزرسانی ۸ اسفند ۱۳۹۷

استفاده مریم رجوی مجاهدین خلق فرقه رجوی برای ترامپ امریکا اسرائیل عربستان سعودی علیه اتحادیه اروپا است

همیشه متعجب بودم که چرا دولت ترامپ مجاهدین خلق را به یک کمپ دورافتاده ایزوله در آلبانی منتقل نمود تا آنان را به صورت یک پارچه حفظ نماید، حال آنکه از ابتدا قرار بود آنان در آلبانی بازپروری شده و سازمان منحل گردد.

ابراهیم خدابنده

آقای ابراهیم خدابنده

تعجب می کردم که آنان چه فایده ای ممکن است برای دولت ترامپ، زمانی که بیش از هزار مایل از مرزهای ایران دور هستند و در داخل خاک اروپا قرار دارند داشته باشند.
چرا باید دولت ترامپ به آنان اهمیت بدهد؟ آمریکایی ها به خوبی می دانند که چقدر آنان در ایران، و حتی نزد گروه های اپوزیسیون، منفور هستند. و آمریکا و متحدان منطقه ایش به خوبی آگاه هستند که نزدیک شدن به مجاهدین خلق برایشان به قیمت وجهه سیاسی و بین المللی شان تمام خواهد شد.

این سؤالات تا زمانی بود که اخبار تأیید شده ای از جانب دوستانم در آلبانی کسب کردم که اعضای مجاهدین خلق برای تهدید و فشار بر روی سیاستمداران کشورهای بالکان و اروپای شرقی برای تمکین در برابر خواسته های آمریکا در منطقه مورد استفاده قرار گرفته اند.

حالا متوجه شدم. تروریست های مجاهد خلق در اروپا به عنوان شمشیر داموکلس Damocles مورد استفاده قرار گرفته و بالای سر اتحادیه اروپا توسط جنگ طلبان واشنگتن برای وارد شدن در تضاد بین آمریکا و اتحادیه اروپا نگاه داشته شده اند.

همه می دانند که دولت ترامپ تعلق خاطری به سیاست های داخلی و بین المللی اتحادیه اروپا در بسیاری موارد از جمله موضوع ایران ندارد. و اعضای تروریست مجاهدین خلق که حالا در همسایگی آنان مستقر شده اند به راحتی می توانند برای تهدید اتحادیه اروپا مورد استفاده قرار گیرند.

حالا بیش از هر زمان دیگری مطمئن هستم که بازسازی مجاهدین خلق در آلبانی یک تهدید امنیتی برای اروپاست تا برای ایران باشد. و اتحادیه اروپا باید حقا نسبت به حضور یک فرقه تروریستی مورد حمایت آمریکا در اروپا نگران باشد.

ابراهیم خدابنده

(پایان)

***

Spiegel_MKO_MEK_Rajavi_Cult_in_Albania_horrific_trainingPrisoners of Their Own Rebellion.The Cult-Like Group Fighting Iran

Guardian_MEK_MKO_ALbania_Terrorism_Maryam_Rajavi_1Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فکر-می-کنی-چه-کسی-را-داری-گول-می-زنی-آقای/

فکر می کنی چه کسی را داری گول می زنی آقای پمپئو؟ شرط بندی روی اسب مرده 

ابراهیم خدابنده، انجمن نجات، سی و یکم ژانویه ۲۰۱۹:… بی شک، تمامی این موارد در واشنگتن طراحی و به مجاهدین خلق دیکته شده است، که البته استراتژی ضعیف و بی اثر دولت ترامپ علیه ایران را نشان می دهد.  به سختی می توان کسی را یافت که در خصوص ایران بداند اما نداند که سازمان مجاهدین خلق منفورترین در نزد مردم ایران است. آنان همچنین به آمریکا به عنوان عامل … 

Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

 

لینک به متن انگلیسی

فکر می کنی چه کسی را داری گول می زنی آقای پمپئو؟

شرط بندی روی اسب مرده 

فکر می کنی چه کسی را داری گول می زنی آقای پمپئو؟

بار دیگر سازمان مجاهدین خلق به نیابت از جنگ طلبان کاخ سفید وارد می شود تا موج دیگری از جنگ سیاسی علیه ایران و مردم ایران براه بیندازد. 

در پایان نشست (کال کنفرانس) بهزاد نظیری، مجری اعلام کرد که همین الان خبری رسیده که وزارت امور خارجه آمریکا به مردم ایران پیام داده تا خواسته ها و آرزوهایشان را برای آینده ایران بنویسند. او همچنین اعلام نمود که این پست در اینستاگرام هم درج شده و تاکنون بالای هزار کامنت گرفته است و بنابراین باید فعالانه همین الان وارد شد. 
در این رابطه بهزاد نظیری بیان می کند که افراد می توانند از هشتگ چهل سال استفاده کنند و این موارد را: “انتظار تغییر رفتار ایران واقعی نیست، گذاشتن سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در لیست تروریستی آمریکا، بردن پرونده ایران به شورای امنیت، به رسمیت شناختن شورای ملی مقاومت و رئیس جمهور برگزیده آن، دعوت از شورای ملی مقاومت در اجلاس ورشو، اعمال تحریم های شدیدتر علیه ایران، و …” روی تویتر و فیس بوک بگذارند. 

واضح است که هم اکنون ماشین ترول مجاهدین خلق در فضای مجازی فعال شده تا نتایج را به نفع جنگ طلبان در کاخ سفید بگرداند و نظرات آنان را تأمین نماید. تا جایی که به مردم ایران بر میگردد، آنان اعتقاد ندارند که خواسته ها و آرزوهای مردم ایران کوچکترین ربطی به وزارت امور خارجه آمریکا پیدا می کند. 

فکر می کنی چه کسی را داری گول می زنی آقای پمپئو؟

جان بولتون وعده تغییر رژیم در ایران می دهد

در یک گردهمایی در پاریس در سال گذشته، جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، به اعضای مجاهدین خلق گفت که دولت ترامپ باید از هدف آنان مبنی بر تغییر فوری رژیم در ایران استقبال کند و این گروه را به عنوان آلترناتیو به رسمیت بشناسد. 

بولتون گفت: “خروجی سیاست رئیس جمهور باید بر این مبنی استوار باشد که انقلاب ۱۹۷۹ آیت الله خمینی نباید تا تولد ۴۰ سالگی خود دوام بیاورد (۱۱ فوریه ۲۰۱۹). سیاست اعلام شده ایالات متحده باید سرنگونی رژیم ملاها در تهران باشد. رفتار و اهداف رژیم تغییر نخواهد کرد و لذا، تنها راه حل تغییر خود رژیم است”. 

این بیانات اگر در هر جایی گفته می شد قطعا و فورا با مخالفت روبرو می گردید مگر اینکه در یک اجتماع به اصطلاح نیروی اپوزیسیون ایران مطرح شود. به همین دلیل است که مجاهدین خلق بعد از مزدوری برای صدام حسین (تنها حامی دولتی آنان) حال به بلندگوی خواسته های پنهان کاخ سفید تبدیل شده اند. 

برنامه ریزی گردهمایی در پاریس

در حالیکه ایالات متحده میزبان یک کنفرانس در ورشو در لهستان در فوریه امسال برای بحث حول خاورمیانه و خصوصا ایران است، سازمانی با عنوان “ایران آزاد” که ارگان پوششی برای مجاهدین خلق می باشد اعلام گردهمایی در ۸ فوریه در پاریس نموده است. 

بر اساس بیانیه منتشره از جانب برگزار کنندگان یا همان مجاهدین خلق “طرح های تروریستی رژیم ایران، سوء قصدها، موشک ها، و نقض حقوق بشر نباید بیش از این تحمل گردد؛ اعتراضات سراسری و اعتصابات در ایران منعکس کننده خواست مردم ایران مبنی بر تغییر رژیم است. بیایید صدای مردم ایران باشیم و در گردهمایی ایران آزاد شرکت کنیم”. 

بی شک، تمامی این موارد در واشنگتن طراحی و به مجاهدین خلق دیکته شده است، که البته استراتژی ضعیف و بی اثر دولت ترامپ علیه ایران را نشان می دهد. 

به سختی می توان کسی را یافت که در خصوص ایران بداند اما نداند که سازمان مجاهدین خلق منفورترین در نزد مردم ایران است. آنان همچنین به آمریکا به عنوان عامل کودتای ۱۹۵۳ علیه تنها دولت دموکراتیک در ایران، حامی شاه زمانی که قاطبه ملت ایران خواستار برکناری او بودند، و حالا مدافع سازمان مجاهدین خلق – که کارنامه ای شامل سوء قصد به آمریکایی ها در تهران در زمان شاه، کشتار ۱۲۰۰۰ نفر در ایران به ادعای خودشان، و همکاری با صدام حسین در تجاوز علیه ایران دارد – نگاه می کنند. 

تکیه بر مجاهدین خلق درست مانند شرط بندی روی اسب مرده است که دست خالی دولت ترامپ علیه ایران را برملا می سازد. مایک پمپئو با ترتیب دادن بازی های سیاسی بی معنی مانند آنچه در بالا گفته شد نمی تواند کسی را فریب دهد و به دروغ وانمود نماید که آنچه که جنگ طلبان آمریکایی می کنند خواست مردم ایران است.

ابراهیم خدابنده

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ابراهیم-خدابنده-ماندن-روسیاهی-به-ذغال/

ابراهیم خدابنده: ماندن روسیاهی به ذغال بعد از خوش رقصی مشمئز کننده

ابراهیم خدابنده: ماندن روسیاهی به ذغال بعد از خوش رقصی مشمئز کنندهابراهیم خدابنده، انجمن نجات، بیست و هشتم ژانویه ۲۰۱۹:…  مسعود رجوی ادعا می نمود که جمهوری اسلامی نهایتاً به آمریکا وابسته خواهد شد و تنها سازمان مجاهدین خلق به عنوان یک نیروی ضد امپریالیست در صحنه باقی خواهد ماند.  بعد از سقوط صدام حسین در عراق در سال ۲۰۰۳ که تغییرات بنیادی را در سازمان مجاهدین خلق به وجود آورد و منجر به حذف مسعود رجوی از صحنه ی سیاسی گردید … 

مجاهدین خلق مریم رجوی و ضدیت با آزادی بیان مرضیه هاشمی#freemarziehhashemi suffocated MEK (Rajavi cult) propaganda

 

لینک به متن انگلیسی

ابراهیم خدابنده: ماندن روسیاهی به ذغال بعد از خوش رقصی مشمئز کننده

توسط ابراهیم خدابنده آخرین بروزرسانی ۸ بهمن ۱۳۹۷

کارزار #freemarziehhashemi، تبلیغات فرقه رجوی را خفه کرد. 

مقامات قضایی آمریکا هیچگونه اتهامی را متوجه خانم هاشمی، که مجری برنامه های شبکه بین المللی پرس تی وی Press TV بوده و برای دیدار با خانواده ی خود به آمریکا سفر کرده بود، ننمودند و صرفاً اعلام کردند که وی به عنوان مطلع تحت بازداشت قرار گرفته شده تا در دادگاه به عنوان شاهد حضور پیدا کند و بلافاصله بعد از دادن شهادت آزاد خواهد گردید. خانم ملانی فرانکلین Melanie Franklin، شهروند آمریکا، متولد ۲۱ دسامبر ۱۹۵۹ در نیواورلنز New Orleans، که بعد از مسلمان شدن با نام مرضیه هاشمی شناخته می شود، در تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۱۹ توسط FBI آمریکا در فرودگاه سنت لوئیز St. Louis دستگیر، و بعد از ۱۰ روز بازداشت آزاد گردید.

به بخش آمریکایی و بازی سیاسی این قضیه که البته زیاد گفته و نوشته شده است کاری ندارم. اما برخورد فرقه ی رجوی در این رابطه فوق العاده رقت انگیز و البته عبرت آموز است که چگونه کاسه ی از آش داغ تر می شود و همچون همیشه بور و رسوا می گردد. البته، وقاحت رجوی ها فراتر از این است که قدری شرم کنند. 

در حالی که نه تنها مقامات قضایی آمریکا بلکه هیچ کس و هیچ رسانه ای در دنیا و حتی هیچ گروه مخالف جمهوری اسلامی طی این ده روز هیچ گونه اتهامی را متوجه خانم هاشمی نکردند، این فرقه ی رجوی بود که خوش رقصی مشمئز کننده برای امپریالیسم را به اوج رساند و هر اتهامی در چنته داشت را در رسانه های خود متوجه ایشان نمود و مذبوحانه تلاش کرد تا مهمات برای جنگ سیاسی آمریکا تأمین نماید. البته، توطئه از ابتدا رسواتر از این حرف ها بود که نتیجه بدهد. 

به یاد می آورم که بعد از انقلاب اسلامی سال ۱۹۷۹ چگونه با شعارهای ضد امپریالیستی جذب مجاهدین خلق شدم و چگونه مسعود رجوی ادعا می نمود که جمهوری اسلامی نهایتاً به آمریکا وابسته خواهد شد و تنها سازمان مجاهدین خلق به عنوان یک نیروی ضد امپریالیست در صحنه باقی خواهد ماند. 

بعد از سقوط صدام حسین در عراق در سال ۲۰۰۳ که تغییرات بنیادی را در سازمان مجاهدین خلق به وجود آورد و منجر به حذف مسعود رجوی از صحنه ی سیاسی گردید، سازمان هرچه علنی تر به بلندگوی تبلیغاتی و ایادی منطقه ای آمریکا تبدیل شد و هر آنچه که آنان از ابرازش شرم داشتند را این فرقه تحت عنوان یک گروه اپوزیسیون ایرانی اعلام نمود. 
سازمان مجاهدین خلق که از شروع بحران سازی هسته ای گرفته تا تبلیغ تشدید تحریم ها علیه ملت ایران و دادن شعار تغییر رژیم – تماماً دیکته شده از جانب کاخ سفید – را در کارنامه دارد، این بار وارد بازی سیاسی مرضیه هاشمی، که از ابتدا معلوم بود عاقبت خوشی نخواهد داشت، شد و خواسته های پنهانی دولت ترامپ را مطرح نمود. 
کارزار گسترده ی جهانی #freemarziehhashemi هیچ جایی برای عرض اندام مجاهدین خلق و حامیانش باقی نگذاشت و این پروژه ی امپریالیستی با شکست طراحان آن بسته شد و عاقبت هیچ نتیجه ای جز روسیاهی و آبروریزی برای فرقه ی رجوی نداشت. 

ابراهیم خدابنده

*** 

Ebrahim_Khodabandeh_MEK_MKO_Rajavi_Cult_Terrorists_Rudy Giuliani_Israel_Iran
Trump administration plotting to use MKO (MEK, NCRI …) terrorists against Iran: Ex-MKO member 
ابراهیم خدابنده زهرا میرباقری انجمن نجات
MKO (MEK, NCRI Rajavi cult …) is destructive mind control cult pursuing US policy: Ex-member

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/کال-کنفرانس-بهزاد-نظیری-نمایش-ورشکس/

کال کنفرانس بهزاد نظیری – نمایش ورشکستگی استراتژیک رجوی

کال کنفرانس بهزاد نظیری – نمایش ورشکستگی استراتژیک رجویابراهیم خدابنده، انجمن نجات، بیست و هفتم ژانویه ۲۰۱۹:…  مطلب پیاده شده ی این نشست را بارها مطالعه کردم و به دنبال حداقل یک سطر “استراتژی سازمان مجاهدین خلق” بودم که بالاخره در این میان چه کاره است و چه ابتکار عمل استراتژیک در پیش دارد؟ ظاهراً “آماده باش” همان “ابن الوقتی و فرصت طلبی” سالیان گذشته ی این سازمان است که منتظر می ماند اتفاقاتی به وقوع بپیوندد و موجی به راه … 

مزدور و وطن فروش بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویمریم رجوی در اجلاسیه ورشو! (+ اجلاس لهستان، مجاهدین خلق در هر جبهه ای علیه ملت ایران)ا

لینک به منبع

کال کنفرانس بهزاد نظیری – نمایش ورشکستگی استراتژیک رجوی

توسط انجمن نجات مرکز تهران آخرین بروزرسانی ۷ بهمن ۱۳۹۷

اخیراً بهزاد نظیری از مسئولین بخش روابط بین المللی سازمان مجاهدین خلق یک کال کنفرانس (نشست) برگزار نمود که ظاهراً هواداران سازمان از کشورهای مختلف روی خط بودند. در این نشست، سال ۲۰۱۸ به عنوان سال قیام مطرح گردید و سال جدید یعنی سال ۲۰۱۹ نیز سال آماده باش و سال تحولات بزرگ که در پیش روست عنوان شد و تمامی بحث ها حول همین به اصطلاح “آماده باش” صورت گرفت. 

مطلب پیاده شده ی این نشست را بارها مطالعه کردم و به دنبال حداقل یک سطر “استراتژی سازمان مجاهدین خلق” بودم که بالاخره در این میان چه کاره است و چه ابتکار عمل استراتژیک در پیش دارد؟ ظاهراً “آماده باش” همان “ابن الوقتی و فرصت طلبی” سالیان گذشته ی این سازمان است که منتظر می ماند اتفاقاتی به وقوع بپیوندد و موجی به راه بیافتد و او در این میان موج سواری کند. البته، این سیاست تاکنون حاصلی برای رجوی نداشته خصوصاً موج سواری خیانت بار روی “جنگ ایران و عراق” موجب به بن بست رسیدن عمیق استراتژیک گردید. 

سرتاسر نشست بیان آنچه که دیگران کردند، می کنند یا باید بکنند (از رؤسای جمهور پیشین آمریکا گرفته تا اتحادیه اروپا و غیره) است که کدام به نفع فرقه ی رجوی و کدام به ضرر آن تمام شده است. از این که مجاهدین خلق به صورت مستقل چه استراتژی و چه سیاست و ابتکار عملی دارند – و در این میان چه نقشی به غیر از تماشا و تشریح صحنه و تشویق آمریکا و اروپا برای تحریم ایران و برای پیش بردن سیاست تغییر رژیم و احیاناً حمله ی نظامی ایفا می کنند – سخنی به میان نیامده است. 

بن بست مجاهدین خلق بعد از غایب شدن رهبریش از صحنه ی سیاسی و اجتماعی ایران و ورشکستگی استراتژیک آن در این نشست کاملاً مشهود است. با سقوط و اعدام صدام حسین در عراق، مسعود رجوی نیز به تبع وی حذف گردید. در حال حاضر، تنها راهی که سازمان می تواند در پیش بگیرد این است که نظاره کند تا “تغاری بشکند و ماستی بریزد و جهان به کام کاسه لیسان گردد.” 

سیاری حتماً داستان زیر را به خاطر دارند که مسعود رجوی بارها به اشکال مختلف در نشست ها مطرح کرده و به ریش همه ی ما خندیده بود. 

رجوی می گفت: “یک روز یک نفر با ماهی تابه و با روغن آماده در کنار پیاده رو نشسته بود. عابران بالاخره از او پرسیدند که چه می کند؟ گفت نشسته است تا اگر مرغان در هوا تخم کردند و داخل ماهی تابه ی او افتاد نیمرو درست کند. پرسیدند آیا خوش خیال تر از تو هم کسی در دنیا پیدا می شود؟ گفت بله، این عده که در کنار نشسته اند پول داده و نیمروها را پیش خرید کرده اند.” 

این مثل را در خصوص یک نفر که در پیاده رو با قلاب ماهی گیری نشسته بود هم بیان می کرد و بعد به ریش اعضای فرقه اش می خندید که به امید سرنگونی عمر و هستی خود را در عراق هدر داده اند و در کنار رجوی و حتی خوش خیال تر از او نشسته اند. 

وقتی به بیانات بهزاد نظیری نگاه می اندازیم بی اختیار همین داستان به خاطر می رسد که آیا واقعاً خوش خیال تر از این جماعت هم پیدا می شود؟ قطعاً خوش خیال تر کسانی هستند که در کاخ سفید روی این فرقه ی ورشکسته سرمایه گذاری کرده و امید بسته اند. 

به هر حال سازمان مجاهدین خلق می تواند از الآن تا به ابد “در حالت آماده باش برای فرصت طلبی و موج سواری” بماند و برخی هم از سر درماندگی چشم امید به آن داشته باشند. همه می دانند هر اتفاقی به هر نحوی که در ایران بیافتد قطعاً آبی برای امثال رجوی و آمریکا گرم نخواهد شد. 

در پایان این نشست، دستور وزیر خارجه ی آمریکا با این منظور مطرح می شود که همچون گذشته خواسته ها و آرزوهای کاخ سفید از زبان فرقه ی رجوی و به اسم مردم ایران تبلیغ گردد. بهزاد نظیری هم از همه ی کسانی که پشت خط هستند می خواهد تا فرمان ولی نعمت را اجابت کرده و همراه شوند و نظر کاخ سفید را تأمین نمایند. 

ابراهیم خدابنده

***

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/قتل-بهزاد-مسعودی-توسط-مجاهدین-خلق-فرقه/

مرگ های مشکوک در انتظار اعضای فرقه رجوی در آلبانی (قتل بهزاد مسعودی با زهر)ا

مرگ های مشکوک در انتظار اعضای فرقه رجوی در آلبانی (قتل بهزاد مسعودی با زهر)اابراهیم خدابنده، انجمن نجات، هجدهم ژانویه ۲۰۱۹:… مسئولین می گفتند که اگر او پایش به بیرون از مقر برسد حتما فورا سر از سفارت ایران در می آورد و علیه سازمان موضعگیری می کند. همچنین گفته می شود که اگر چه او درگیر بیماری بود ولی علت مرگ مسمومیت گزارش شده است و چه بسا از آنجا که مجبور بودند او را برای معالجه به خارج از مقر بفرستند او را مسموم کرده … 

مرگ مشکوک بهزاد مسعودی از مخالفین داخلی مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانیمرگ مشکوک یکی دیگر از ناراضیان تشکیلاتی در فرقه تروریستی رجوی

مجاهدین خلق ایران – از تقی شهرام تا مسعود رجویمجاهدین خلق ایران – از تقی شهرام تا مسعود رجوی

لینک به منبع

مرگ های مشکوک در انتظار اعضای فرقه رجوی

درگذشت بهزاد مسعودی در آلبانی 

توسط انجمن نجات مرکز تهران آخرین بروزرسانی ۲۶ دی ۱۳۹۷

ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات

آقای ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات

مطلع شدم که بهزاد مسعودی فرزند عبدالحسین متولد تهران از اعضای سازمان مجاهدین خلق مستقر در آلبانی دار فانی را وداع گفت. بنا بر اطلاعیه سازمان او گرفتار بیماری بوده و در بیمارستانی در تیرانا فوت نموده است. مجاهدین خلق در خصوص او گفته اند که وی به مدت ۴۴ سال در قبل و بعد از انقلاب اسلامی عضو این سازمان بوده است. 
خبرهای رسیده از جانب دوستان جداشده در آلبانی که با متوفی رابطه نزدیک در درون تشکیلات داشتند حاکی است که وی در سال ۱۳۶۰ در ترکیب تیم های عملیاتی در داخل کشور سازماندهی شد و پس از انتقال به عراق به لحاظ ساختار تشکیلاتی با سازمان مشکل داشت. 

او همچنین در قرارگاه اشرف قبل از تهاجم آمریکا مدتی توسط شخص مسعود رجوی به دلیل تمرد از دستورات و عدم شرکت در نشست ها بایکوت و منزوی گردید. او بارها به خاطر مسئله دار بودن تحت فشارهای فیزیکی و روانی قرار گرفت. 

بسیاری در جریان هستند که وی در آلبانی مسئله دار و به همین دلیل بر اساس یک ترفند قدیمی تشکیلاتی متهم به ارتباط با جمهوری اسلامی بود و هرگز اجازه خروج از مقرهای مجاهدین خلق به وی تحت هیچ شرایطی داده نمی شد. 

برخی اطلاع دارند که حتی مسئولین می گفتند که اگر او پایش به بیرون از مقر برسد حتما فورا سر از سفارت ایران در می آورد و علیه سازمان موضعگیری می کند. 
همچنین گفته می شود که اگر چه او درگیر بیماری بود ولی علت مرگ مسمومیت گزارش شده است و چه بسا از آنجا که مجبور بودند او را برای معالجه به خارج از مقر بفرستند او را مسموم کرده باشند که دیگر امکان افشاگری نداشته باشد. 

لازم به ذکر است که مرگ های مشکوک، که آشکارترین آنها غرق شدن مالک شراعی قهرمان شنا و غریق نجات در یک مخزن آب reservoir کم عمق و کوچک مصنوعی بود، این مدت در آلبانی زیاد اتفاق افتاده است. تا امروز هم مقامات آلبانی برای سرپوش گذاشتن بر روی چنین قتل هایی همکاری نشان داده اند. 

متأسفانه چنین سرنوشتی می تواند در انتظار بسیاری دیگر هم باشد. سازمان مجاهدین خلق به رهبری مسعود و مریم رجوی، مانند سلف خود تقی شهرام، از ارتکاب به هیچ جنایت و خیانتی با توجیه مصالح سازمانی رویگردان نیستند. از نظر آنان کشتن یک عضو اگر به نفع تشکیلات ارزیابی شود واجب بوده و جای درنگ ندارد. 

ابراهیم خدابنده

*** 

مجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل

اعتراف رجوی به جنایات ۷تیرو ۸شهریور/ سازمان مجاهدین دست بولتون استاعتراف رجوی به جنایات ۷تیرو ۸شهریور/ سازمان مجاهدین دست بولتون است

جان بولتون مجاهدین خلق ایران تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

جان بولتون مجاهدین خلق ایران تروریسم آلبانییک “فرقه سیاسی” مخالف رژیم ایران، که یک کشور در داخل کشور آلبانی خلق کرده است

Shadi Sadr of Justice4Iran is the nominal head of several organisations supported by anti-Iran neoconservatives. She frequently travels to Albania and Paris to liaison with MEK and Maryam Rajavi. She has written pro-MEK articles and takes a pro-MEK stance. She has no credibility whatsoever in the wider Iranian community.Shadi Sadr of Justice4Iran is the nominal head of several organisations supported by anti-Iran neoconservatives. She frequently travels to Albania and Paris to liaison with MEK and Maryam Rajavi. She has written pro-MEK articles and takes a pro-MEK stance. She has no credibility whatsoever in the wider Iranian community.

مرگ مسعود رجوی
The death of Massoud Rajavi

https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟


https://youtu.be/26Mps-OQLTU

Open Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK membersOpen Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK members

Mossad To Use MEK Maryam Rajavi For Fatal False Flag Op In AlbaniaMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

همچنین: