مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویند

مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویند

مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویند 2عثمان محمدزاده ، راه نو، هشتم ژوئن 2020:… این دلقکان متوهم و مفلوک اگر زنده باشند چند سالی بیشتر عمر نخواهند کرد و آنچه در سالیان گذشته از آنها باقی مانده جز مزدوری و خدمت به بیگانگان بیش نبوده و آنقدر سند و مدرک هست که حتی نیاز به دادگاهی کردن و اثبات جرم را هم منتفی می کند. بنابراین از همین حالا باید سران این فرقه  را مردگانی در جمیع جهات به حساب آورد. مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویند .

مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویندمجاهدین خلق از عراق تا آلبانی

مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویند؟ 

عثمان محمدزاده شهروند بوکانی خطاب به عبدالرحمن گورکی: اگر اتهام جاسوسی و مزدوری به صدام حسین را قبول ندارید خودتان بگویید در طول این ۳۷ سال چه می کردید. 

مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویند

“با توجه به اینکه شما ۳۷ سال پیش دیپلم گرفتید و از آن زمان تا به اکنون تماما در حصارهای قرارگاههای مجاهدین در اشرف و آلبانی بودید، و مثل زندانی ها هیچ ارتباطی با دنیای بیرون نداشتید آیا منطقی نیست که فکر کنیم این مطلب را شما ننوشته اید؟” 

توضیح: عثمان محمدزاده یکی از اهالی شریف شهرستان بوکان است. آنچه که ذیلا آورده می شود مطلبی است که از سوی ایشان خطاب به آقای عبدالرحمان گورکی به هیات تحریریه سایت راه نو ارسال گردیده است.

ایشان از سردبیر سایت راه نو خواسته اند به رسم امانت داری ی رسانه ای آنرا در اولین فرصت در معرض دید مخاطبان بویژه اهالی شهرستان بوکان در فضای مجازی قرار دهیم تا مشخص شود آنچه که در مورد آقای عبدالرحمان گورکی پیرمرد ۶۰ ساله  بوکانی که ۳۷ سال پیش به فرقه رجوی پیوست و هم اکنون در آلبانی در اردوگاه این گروه بسر می برد چقدر واقعیت دارد؟ ما می خواهیم  از ایشان بعنوان یک کُرد بوکانی در صورتی که بتواند خود را از اتهامات وارده تبرئه کند اعاده حیثیت شود.

سایت راه نو ضمن درج مطالب آقای عثمان محمدزاده این آمادگی را نیز دارد تا پاسخ های آقای عبدالرحمان گورکی در مورد تک تک  اتهاماتی که به ایشان در مطلب  مورخه اول بهمن ۹۹ دراین سایت زده شده  را درج کند تا فرصتی برابر به ایشان در دفاع از خودشان داده باشد.

اما مطلب آقای عثمان محمدزاده:

در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ مطلبی تحت عنوان «نگاهی به معنا و مفهوم اقدامات توطئه‌گرانه اخیر رژیم آخوندی علیه مجاهدین در آلبانی» که در زیر آن نام آقای عبدالرحمان گورکی بعنوان نویسنده مطلب درج شده بود در سایت ایران افشاگر  وابسته به مجاهدین را خواندم.

مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویند

بنظر میرسد این نوشته پاسخی باشد به دو مطلب در ارتباط با ایشان تحت عناوین «عبدالرحمان گورکی صفابخش کیست؟» به تاریخ اول بهمن ۱۳۹۹ و نامه آقای عبدالله گورکی برادر رحمان گورکی خطاب به ایشان  در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ که در پایگاه خبری – تحلیلی سایت راه نو و همچنین سایر رسانه ها درج گردیده است.

مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویند

مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویند

بنابراین آقای عبدالرحمن گورکی را خطاب قرار داده و از ایشان می پرسم:

بنده هرچه مطلب شما  را بالا و پائین کردم پاسخ درخور و قابل توجی در مقابل اتهاماتی که به شما زده شده است نیافتم. حتی اینکه  پاسخ شما به کدام مطلب و در کدام سایت و با چه عنوان و محتوایی است. اگر بنده آن مطالب را مطالعه نکرده بودم هرگز متوجه اصل موضوع از میان انبوه کلمات گنگ و مبهم شما نمی شدم . این شکلی می خواهید شفاف سازی کنید؟ حداقل به مخاطبانتان لینک مطالب درج شده را بدهید تا آنها را هم بخوانند و سپس قضاوت کنند. اما سوالات بنده:

چرا در مقابل اتهامات وارده مبنی بر مزدوری تان به صدام و شغلی که در « مجاهدین » داشتید سکوت پیشه کرده و صرفا به حاشیه راندید؟؟!!

چرا بجای درگیر کردن خودتان در مسائل فرعی، روشنگری نمی کنید تا دست کسانی که  اتهامات جاسوسی و آدم کشی را به شما می زنند رو شود؟

آیا بهتر نیست برای رفع هرگونه شبهه شما خودتان سوابق ۳۷ سال حضورتان در مجاهدین و  مسئولیت هایی که در عراق داشتید را تک به تک بیان کنید؟  تا مشخص شود که شما هیچگونه فعالیتی علیه مردم نداشتید و هیچ اطلاعاتی از نظامیان ایران که در حال جنگ با نیروهای صدام حسین بودند به دستگاههای اطلاعاتی این کشور ندادید؟ تا لااقل ننگ همشهری هایتان در شهر بوکان نشوید؟

بسنده کردن به یک حرف کلی تحت عنوان «مبارزه» صرفا عوامفریبی است.

چی شد از میان این همه اتهام های وحشتناک که شما را به قتل و آدم کشی و خیانت و جاسوسی متهم می کند تنها به این چسبیده اید که کلمه «صفابخش» در فامیلی شما نیست؟ و اینکه چرا  شما را کودکی ۶۰ – ۷۰ ساله در اشرف ۳ خوانده اند؟ پس بقیه اتهامات چی می شود؟

بخشعلی علیزاده : پرونده مریم رجوی

حال می خواهم کمی آن اتهامات را مرور کنیم و پاسخ شما را بشنویم و بخوانیم. امیدوارم پاسخی مناسب و منطقی و نه فحش و ناسزا حداقل در خور توجه همشهریان خود داشته باشید.

۱ – گفته شده است شما متولد ۱۳۳۹ هستید ولی شناسنامه تان ۱۳۴۰ است آیا درسته؟

۲- سطح سواد شما چقدر است. آیا همچنانکه در آن مقاله نوشته شده شما صرفا یک دیپلمه هستید؟ یعنی تحصیلات دانشگاهی ندارید؟

با توجه به اینکه شما ۳۷ سال پیش دیپلم گرفتید و از آن زمان تا به اکنون تماما در حصارهای قرارگاههای مجاهدین در اشرف و آلبانی بودید، و مثل زندانی ها هیچ ارتباطی با دنیای بیرون نداشتید آیا منطقی نیست که فکر کنیم این مطلب را شما ننوشته اید؟

۳ – نوشته شده شما درسال ۱۳۶۲ از کشور خارج و به عراق رفته و به مجاهدین پیویستید. یعنی اکنون ۳۷ سال است که در عراق و آلبانی در اردوگاههای مجاهدین بسر می برید؟ طی این مدت و مشخصا در زمان حضور صدام حسین در عراق به چه کار و مسئولیت هایی مشغول بودید؟

۴ – از دیگر اتهامات شما این است که شما در تعدادی از عملیات سازمان همراه با نیروهای عراقی در مناطق مرزی شرکت داشتید. یعنی شما دقیقا به چه کسانی شلیک کرده و کشتید؟ آیا کسانی را که شما کشتید همان سربازان و نظامیانی نبودند که در مرزها از کشورشان در مقابل هجوم صدام دفاع می کردند؟ چرا؟

 5 – آیا شما قبل از اینکه به مجاهدین بپیوندید کسی را با گلوله کشته بودید؟ یا آدم کشی بدون  اینکه طرف مقابل تان بشناسید اولین تجربه تان در تشکیلات مجاهدین بود؟ آیا شما برای همین به مجاهدین پیوستید که برای صدام آدم بکشید؟

۶ – گفته شده شما چندین سال در ستاد اطلاعات مجاهدین مشغول بکار بودید یعنی در آنجا چکار می کردید و به چه خدمتاتی  در حق مردم ایران مشغول بودید؟!

۷ – از دیگر اتهامات شما تخصص تان در شنود بی سیمی است. این تخصص را از کجا بدست آوردید آیا این درست است که شما تحت آموزش های افسران ارتش عراقی بودید؟ و چرا؟

۸ – شما چرا مکالمات نظامیان ایرانیانی که در جبهه های جنگ علیه ارتش عراق می جنگیدند را شنود می کردید؟ آیا صرفا برای تفریح بود یا نه مطابق آنچه که گفته شده شما با اینکار اطلاعات نظامیان ایرانی را برای حمله به ارتش عراق می دادید. واقعا چرا؟ هر جا که فکر می کنید اغراق شده و یا غلط است  از خودتان دفاع کنید و درستش را شما بنویسید.

۹ – گفته شده در  تابستان سال ۱۳۷۱ یا ۱۳۷۲ زمانیکه بین احزاب کُرد عراقی بر سر نحوه اداره کردستان و سرزمین هایی که در اختیارشان بود اختلافاتی پدیدار گشت و نهایتا کار به درگیریهای نظامی کشید، شما مسئول شنود بی سیمی مکالمات هر دو طرف در قلعه جنب ستاد فرماندهی بودید و اخبار و اطلاعات کسب شده را از طریق نماینده سازمان بدست نظامیان عراقی می رساندید. آیا این هم جزئی از مبارزه شما بود؟!

۱۰- با توجه به اینکه به زبان کُردی مسلط  بودید نقش اساسی را در شنود بی سیمی ایفا می کردید. نوشته شده با رصد روزانه و با کشف پیام های کددار دو حزب کُرد عراقی  اطلاعات بدست آمده را از طریق سیستم روابط عمومی سازمان (عباس داوری و مهدی ابریشمچی) به دولت عراق تحویل می دادید؟ آیا غیر این بود؟

۱۱ – در مطلبی که به اسم شما در سایت ایران افشاگر آمده از قول شما نوشته شده است:

« مایل هستم به عنوان یک کرد سوال کنم، در حالی که بنیانگذار این رژیم ضدمردمی،‌ . . . از ابتدا علیه ما کردها فتوای جهاد صاد کرده و تاکنون دهها هزار تن از ما کردها به دست سپاه پاسدارانش به قتل رسیده‌اند چگونه است بازماندگان جنایتکار این رژیم دم از مهر و محبت خانوادگی می‌زنند؟! . . . »

این ادعا در حالی است که یکی از اتهامات شما شرکت در عملیات موسوم به «مروارید» ، کُردکشی «مجاهدین» در خاک عراق در بهار سال ۱۳۷۰ که با استقرار در قالب یک تیم شنود بی سیمی در مقر سپاه دوم عراق در استان دیالی بوده است.

گفته شده شما با کسب اطلاعات از شنود بی سیمی به نیابت از ارتش عراق افراد زیادی از  احزاب و گروههای کردی و همچنین مردم عادی این منطقه را به کشتن دادید.

شما که ادعا داریدیک کُرد هستید چگونه در چنین جنایتی شریک شدید ؟  و با چه رویی جمله بالایی را نوشتید؟

مهاجرت رجوی به عراق وطن فروشی و جنایتخبرت هست که در شهر شکر ارزان شد؟!ا

یادداشت کوتاه سردبیر:

پاسخ های بی سر و ته، غیر مرتبط و کلیشه ای قلم به مزدان ، نقطه مشترک تمامی یاوه گویی های سینه چاکان رجوی در تشکیلات مجاهدین بر علیه منتقدین این فرقه است.

رجوی با تمام توان تشکیلاتی و رسانه اش به عمد مخالفان خود را به همکاری با وزارت اطلاعات متهم می کند تا ذهن مخاطبان و افکار عمومی را از طن فروشی ها و جنایت هایی که به نفع بیگانگان و در نوک آن صدام حسین انجام داده اند، منحرف سازند.

سران فرقه با وقاحت و پروریی تمام  پاچه کسانی را می گیرند و متهم به همکاری با وزارت اطلاعاتی ایران می کنند که حداقل نصف بیشتر عمرشان را در خدمت همین سران پفیوز و بی مقدار مجاهدین گذرانده و در جنایات آنها بر علیه مردم شان شریک بودند. حال که به خود آمده  از این جانیان وقیح تبری جسته اند و می خواهند ماهیت واقعی این جانیان وحشی و درنده خو را در مقابل مردم ایران و جهانیان برملا کنند  باید هزاران مارک از این فرقه بخورند.

همین بس که این دلقکان متوهم و مفلوک اگر زنده باشند چند سالی بیشتر عمر نخواهند کرد و آنچه در سالیان گذشته از آنها باقی مانده جز مزدوری و خدمت به بیگانگان بیش نبوده و آنقدر سند و مدرک هست که حتی نیاز به دادگاهی کردن و اثبات جرم را هم منتفی می کند.

بنابراین از همین حالا باید سران این فرقه  را مردگانی در جمیع جهات به حساب آورد.

لینک به منبع

فرقه رجوی از صدام حسین تا بن سلمان، بولتون و ترامپ

مجاهدین مزدوران صدام حسین چه میگویند

***

قتل خاشقچی قاشقچی مجاهدین خلق مریم رجوی عربستان سعودی جنایت قتل خاشقجی، معیاری جهت سنجش ارزش ها

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خانم-رجوی-اشکی-نریختید-وقتی-صدام-موشک-ب/

خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کرد ما ایرانیان را با گرایی که شما میدادید

خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کردانجمن نجات، مرکز خوزستان، هفدهم ژانویه 2020:… فرقه رجوی همان فرقه ای است که وقتی ارتش جنایتکار آمریکا هواپیمای مسافربری ایران را بر فراز خلیج فارس سرنگون کرد وجان 290 نفر ایرانی بی گناه را گرفت اصلا ابراز همدردی ویا مراسم یادبودی برای جان باختگان آن برگزار نکرد. سالها با اقدامات تروریستی در داخل کشور شمار کثیری از مردم را به شهادت رساند. سالها در عراق رسما با ارتش عراق برای کشتن سربازان ایرانی مشارکت داشت. سرکردگان فرقه درزمان موشک باران شهرهای ایران توسط ارتش صدام با این تحلیل که اگر تعداد بیشتری از مردم کشته شوند نارضایتی ها بالا می گیرد در تنظیم گرای موشک های عراقی برای کشتن تعداد بیشتری از مردم نقش موثری داشتند. خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کرد. 

خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کردچهره وطن فروش رجوی خیلی وقت پیش از شهادت سردار سلیمانی رو شده بود

خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کرد ما ایرانیان را با گرایی که شما میدادید

انجمن نجات مرکز خوزستان۲۶ دی ۱۳۹۸

مردم ایران هنوز در حال شور و شوق از گرفتن انتقام ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی بودند که بامداد چهارشنبه 18/دیماه شنیدن خبرسقوط هواپیمای اوکراینی در حوالی تهران وجان باختن 176 سرنشین آن کامشان را تلخ کرد.سه روز گذشت ومردم هنوز درشوک بودند که چرا و به چه علت این هواپیما ساقط شده!

در روز اول خبرهای ضد و نقیضی حول این موضوع در فضای مجازی پخش شد. مسئولین امر هم متاسفانه در سکوت بودند و اطلاع رسانی دقیقی نمی کردند فقط رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نشست خبری گذاشت ودریک صحبت غیر کارشناسی نقص فنی را عامل سقوط هواپیما عنوان کرد .تا اینکه بعد از 3 روز ستاد کل نیروهای مسلح کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد هواپیما بطور اشتباهی توسط یگان پدافندی سپاه مورد اصابت قرارگرفته. روشن شدن علت سقوط هواپیما شوک بزرگی را به جامعه وارد کرد تا اینکه سردار حاجی زاده نشست خبری گذاشت و ضمن عذرخواهی صادقانه وبطور شفاف اعلام کرد که خطای انسانی نیروی پدافندی سپاه عامل سرنگونی هواپیمای اوکراینی شده ودراین رابطه ما پاسخگو هستیم. بعد از وی هم دیگر مسئولین به صحنه آمده ودرمورد حادثه سقوط نکاتی را ارائه داده و قول دادند با جدیت این موضوع را پیگیری وخطاکاران را تحت پیگرد قراردهند اما بیان این واقعیت ها مردم را راضی نکرد وبه اعتراضات خیابانی پرداختند وخواستارمجازات عاملین آن شدند.به هر ترتیب این موضوع همچنان در دست پیگیری می باشد و تحلیل های دیگری از علت حادثه هم به میان آمده که باید منتظر نتیجه قطعی باشیم.

اما دروانفسای اعتراضات به حق مردم ایران دررابطه با روشن شدن علت سقوط هواپیمای اوکراینی طبق معمول گروه ها ودستجات خارج کشوری به صحنه آمده وبا ریختن اشک تمساح سعی کردند در راستای رسیدن به اهداف خود روی اعتراضات مردم اهداف شوم خود را دنبال کنند.  به همین خاطرخبرها و مطالب فریبنده ای را جهت متشنج کردن اوضاع جامعه منتشر کردند .  قبل از آنها که ترامپ به دروغ در توئیت خود به مردم ایران نوشت من از اول ریاست جمهوری ام حامی شما بودم ! اما فرقه منحوس رجوی که درموج سواری و سوء استفاده از بحران های مختلف ید طولایی دارد ابتدا درسایت ها وتلویزیون خود شروع به عوامفریبی کرد و سرکرده فریبکارآن در مقر سالمندان فرقه اش در آلبانی مراسم یادبودی برای جان باختگان هواپیمای اوکراینی گرفت وتا توانست اشک تمساح ریخت .حال برای فهم شناخت عوامفریبی وموج سواری فرقه رجوی درچنین مواقعی ذکر چند نمونه ازفریبکاری آن را ضروری می دانم :

فرقه رجوی همان فرقه ای است که وقتی ارتش جنایتکار آمریکا هواپیمای مسافربری ایران را بر فراز خلیج فارس سرنگون کرد وجان 290 نفر ایرانی بی گناه را گرفت اصلا ابراز همدردی ویا مراسم یادبودی برای جان باختگان آن برگزار نکرد.

سالها با اقدامات تروریستی در داخل کشور شمار کثیری از مردم را به شهادت رساند. سالها در عراق رسما با ارتش عراق برای کشتن سربازان ایرانی مشارکت داشت.

سرکردگان فرقه درزمان موشک باران شهرهای ایران توسط ارتش صدام با این تحلیل که اگر تعداد بیشتری از مردم کشته شوند نارضایتی ها بالا می گیرد در تنظیم گرای موشک های عراقی برای کشتن تعداد بیشتری از مردم نقش موثری داشتند

همچنین این فرقه ودیگر گروه های سلطنت طلب سالها با جعل اخبار و دادن اطلاعات دروغ به اربابان خود نقش به سزایی در اجرایی شدن تحریم های اقتصادی علیه مردم ایران داشتند .

بنابراین فرقه فریبکاررجوی همواره علیه مردم و فقط بدنبال موج سواری است تا شاید تکه نانی به او برسد اما مردم ایران وبخصوص خانواده های جان باختگان هواپیما علیرغم اینکه حق دارند پیگیر روشن شدن همه حقایق و علت سقوط هواپیما و مجازات عاملین آن باشند اما براساس شناختی که از ماهیت گروههای خائن خارج کشوری و بخصوص فرقه رجوی که کارنامه سیاهی از خیانت و جنایت علیه مردم ایران دارد اجازه نخواهند داد تا ازاحساسات واعتراضات آنها سوء استفاده کنند.

حمید

خانم رجوی اشکی نریختید وقتی صدام موشک باران می کرد ما ایرانیان را با گرایی که شما میدادید

لینک به منبع

***

عملیات فروغ جاویدان در کمینگاه مرصادعملیات فروغ جاویدان در کمینگاه مرصاد

مجاهدین خلق از کمین سر کوچه علیه امریکایی ها تا امروز قتل مستشاران امریکایی توسط مجاهدین خلق ایران فرقه رجوی 

Saddam’s Private ArmySaddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

life of camp AshrafThe Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton)  and Massoud Khodabandeh

همچنین: