محدثین و حملات عربستان به کشور یمن

محدثین و حملات عربستان به کشور یمن

مصطفی آزاد، وبلاگ قاصد، پانزدهم آوریل 2015:…  کشوری که : · مجلس ملی ندارد / زنان حق رانندگی ندارند /· وهابیت بصورت ایدئولوژیک در نهادهای دولتی ریشه دوانده است / وسران آن توجهی به ایجاد اصلاحات ظاهری توصیه شده امریکا نیز ندارند .· در تیررس قطعی و زودرس بهار عربی قرارگرفته و شرایط کنونی اش علی الخصوص با فوت پادشاه قبلی بشدت …

مریم رجوی کشتار یمنجایتکار خوب، جنایتکار بد!


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

محدثین و حملات عربستان به کشور یمن

این روزها هیچ خبر و حرفی در خصوص فرقه رجوی در رسانه ها یافت نمی شود . همایش های شصت نفره مریم در اورسورواز دیگر مزه ای برای اندک اعضای اروپایی هم ندارد از بس موضوع لورفته هست که شاید اگر در سال 1393 مریم قجر 30 همایش در اور برپا نموده به جرات میتوان گفت که یک گردهمایی هم از شبکه درجه ششم فرانسه منعکس نیافته است . البته مصاحبه مریم با العربیه ، شبکه دولتی رژیم جهل و جنایت و وهابیت عربستان را در اسفند سال گذشته از یاد بردم . میتوان گفت هیچ مسئول سیاسی حتی در سطح کشورهای عربی هم رغبتی به مصاحبه با این شبکه را ندارد . سازمان در این راستا ضمن موازی کاری با عربستان بعنوان دشمن آشکار و پنهان ایران ……….

…سعی دارد هم دل خود را از بمباران مواضع شیعیان حوثی در یمن خنک کند تا مبادا گسترش فرهنگی ایران پیش نرود!! . در این حول و حوش محمد محدثین در مصاحبه ای اظهار داشته که وی در کتابی منتسب بخود پیش بینی نفوذ ایران را خیلی پیشترها در کشورهای منطقه نموده و آن را بعنوان خطری بزرگتر اعلام نموده بود . جالب اینجاست برخلاف دروغ بازی های بیشرمانه رجوی و دارودسته اش کارشناسان سیاسی منطقه به حماقت عربستان در گیرکردنش در باتلاق یمن اذعان نموده وآن را هشدار نموده اند . کشوری که :

· مجلس ملی ندارد / زنان حق رانندگی ندارند /

· وهابیت بصورت ایدئولوژیک در نهادهای دولتی ریشه دوانده است / وسران آن توجهی به ایجاد اصلاحات ظاهری توصیه شده امریکا نیز ندارند .

· در تیررس قطعی و زودرس بهار عربی قرارگرفته و شرایط کنونی اش علی الخصوص با فوت پادشاه قبلی بشدت آبستن حوادث هست .

· اختلافات عمیق و چاک شده شاهزاده های پادشاه قبلی با امیرزاده های پادشاه فعلی و چالش های اساسی آنها در صحنه سیاسی عربستان به همراه اوج گیری اعتراضات شیعیان تحول گرای عربستان روزبروز حادتر میشود .

· برتری جویی های سیاسی و قدرت طلبی های بی ریشه اش در قبال کشور قطر ، چندی پیش عربستان را در بازی ضعیف امریکا برای ایجاد گروهک تروریستی و وهابی داعش وارد میدان نموده و ضمن ایجاد خسارت به مردم و ملت کشورهای سوریه و عراق فضای امنیتی منطقه را تضعیف نمود . این دیوانه بازی عربستان چنان کودکانه بود که اینکه همان مزدوران وسوسه دیار حجاز نموده اند .

در این اوضاع نابسامان تحمیل شده بر اقدامات منفی عربستان ، ناگهان محدثین حملات هوایی عربستان را در موازات مبارزه با بنیادگرایی ارزیابی میکند . واقعا این گروه رجوی تا کی ماهیت و ظاهر نحس و پلید خود را در بازیهای محتوم به شکست مرتجعین کشورهای عربی مخلوط خواهند نمود .

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17522

دست به دامن شدن عضدانلو این بار به سعودی

ادوارد ترمادو، کانون آوا، سی ام مارس ۲۰۱۵:… این اطلاعیه یا بقول خودشان فراخوان در چنین مقطعی اثبات افشاگری های اعضای سابق و جدا شده و منتقدین مجاهدین است که سالیان سال فریاد برآورده اند که عربستان سعودی مجاهدین را تغذیه می کند، برای عده ای باور این جریان مشکل بوده اما صدور چنین اطلاعیه ای آنهم در بحبوحه حمله هوائی سعودی به مردم یمن نشان از حمایت نوکر از ارباب است، دوم اینکه در تنگنا …

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسموقت دفاع از جنایات عربستان هم رسید! (رجوی آبرو را خورد و حیا را …)

لینک به منبع

دست به دامن شدن عضدانلو این بار به سعودی

در پی بحران یمن و حمله هوائی سعودی و متحدانش به این کشور و تشکیل کنفرانس سران عرب، مریم رجوی برای اینکه نه تنها به سعودی ها بلکه به تمام سران عرب چشمک زده باشد سراسیمه بیانیه ای صادر کرد وبه شیوخ دست نشانده در منطقه فرمود:

ائتلاف علیه اشغال یمن باید به خلع ید از رژیم ایران در سراسر منطقه گسترش یابد.

این اطلاعیه یا بقول خودشان فراخوان در چنین مقطعی اثبات افشاگری های اعضای سابق و جدا شده و منتقدین مجاهدین است که سالیان سال فریاد برآورده اند که عربستان سعودی مجاهدین را تغذیه می کند، برای عده ای باور این جریان مشکل بوده اما صدور چنین اطلاعیه ای آنهم در بحبوحه حمله هوائی سعودی به مردم یمن نشان از حمایت نوکر از ارباب است، دوم اینکه در تنگنا قرار گرفتن مجاهدین به دلیل مزاکرات برنامه هسته ای ایران و نزدیک شدن به توافق غرب با ایران، باعث شده که کشورهای غربی تا حدودی بسیار زیادی دست از حمایت از مجاهدین بردارند و به این نتیجه برسند که شرطبندی روی اسب مرده فایده ای ندارد، پس دراین اوضاع بهم ریخته مجاهدین دست به دامن سعودی ها می شوند و با حمایت از حملات هوائی عربستان به مردم یمن هم بابت پولهای دریافتی از سعودی تشکر کرده باشند و هم به امریکا بگویند که سازمان مجاهدین با سیاست پرزیدنت اوباما هم خط است چون آقای اوباما هم از عملکرد سعودی ها حمایت کرده.

اما در بخش دیگری مجاهدین چرندیات اردوغان را تائید کرده و با حمایت از کسی که کشورش نه تنها پس از یک قرن پاسخ کشتار بیش از یک و نیم میلیون ارامنه را نداده و زیر بار نرفته بلکه با سرکار آمدن اردوغان و حمایت اردوغان از داعش در کشتار مردم سوریه شریک بوده و برگ تاره ای از جنایت را برجنایت های سابق اضافه کرده، حمایت های مجاهدین از جنایتکاران تاریخ البته تازگی ندارد تا اینان نان مزدوری می خورند از جنایتکارانی چون اردوغان و شاه سعودی حمایت خواهند کرد.

واقعیت این است که مجاهدین دست در دست جنگ طلبان امریکائی و مزدوران منطقه ای در پی ایجاد هرج و مرج در ایران هستند، در حالیکه بافت جامعه ایران با کشورهائی مثل عراق یا سوریه تفاوت دارد و ملت بزرگ و شریف ایران هم آن مردمی نیستند که کشور خود را با سیاست های خارجی ها و مزدوران حقوق بگیر آنها به هرج ومرج بکشانند.

مجاهدین بایستی بپذیرند که در استراتژی خود شکست سختی خورده اند و دست به دامن شدن به عربستان سعودی که خود هم ناقص حقوق بشر است و هم سلطه طلب در منطقه نه تنها دردی از دردهایشان را درمان نمی کند بلکه بیشتربه عمق منجلاب فرو می روند.

(پایان)

***

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمحنیف حیدر نژاد: جنایتکار خوب، جنایتکار بد!

پیام تسلیت داریم تا پیام تسلیت!

همچنین:

نظری به کشته سازی نوزده فروردین نود

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1مصطفی آزاد، وبلاگ قاصد، دوازدهم آوریل 2015:… فرماندهان خودشان که نترسید گلوله ها مشقی !! است جلو فرستاده شدند تا مسعود و مریم رجوی چند صباحی به آبروی نداشته خود ببالند و ننگ ابدی را برای خود بخرند و بتاریخ بگویند ما در راس این فرقه چنین توتالیترو کاریزمایی از خود داشتیم که �

عادت به فرار یا شادی های کوچک رجوی

رجوی و گروگانهامصطفی آزاد، وبلاگ قاصد، ششم آوریل 2015:… ….عراق تکرار شد . این بار با مریم عضدانلو گریخت !! …. پرچم های سفید برافراشته شد . 39 کشته بمباران امریکا در حمله به اشرف بجا گذاشته شد ولی سازمان �

سال جدید ، نتایج مذاکرات هسته ای ، و فرقه رجوی

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسممصطفی آزاد، وبلاگ قاصد، چهارم آوریل 2015:… پنجشنبه شب نتایج بیانیه توافق ایران با گروه 5+1 منتشر و ایران در یک اقدام روبه جلو و توام با حفظ عزت و سربلندی صحنه دیگری از موفقیت را به کشورهای منطقه و جهان نشان داد . آنچه �

این دفعه کج راهه هم گم شده

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1مصطفی آزاد، وبلاگ قاصد، سی ام مارس 2015:… چنان سردرگمی گریبان رجوی را گرفته که سایت فرقه مجاهدین با نشان دادن چند عکس افراد سراپا سیاهپوش داعش در عراق !! از آنان با عنوان ارتش آزادی