محمد رضا از آلبانی: اشك تمساح مريم رجوي براي نيجريه (چرا رجوی برای نجات سه هزار ساکنین لیبرتی فراخوان نمیدهد؟)

محمد رضا از آلبانی: اشك تمساح مريم رجوي براي نيجريه (چرا رجوی برای نجات سه هزار ساکنین لیبرتی فراخوان نمیدهد؟)

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIبنیاد خانواده سحر، بغداد، پنجم ژوئیه 2014: …  اگر راست ميگويد فراخواني براي نجات جان سه هزار ساكن ليبرتي، البته فراخواني واقعي و نه ساختگي، بدهد. همه ما بارها شاهد پيامهاي بيروني مسعود و كنفرانسهاي تبلیغی مريم بوده ايم كه در آن مي گويند حاضر به خروج از عراق هستند به شرطي كه همه افراد یکجا به ايالات متحده آمريكا يا يكي از كشورهاي اتحاديه اروپا منتقل شده و در آنجا در يك كمپ همانند پادگان اشرف و …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIبزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

لینک به منبع

محمد رضا از آلبانی: اشك تمساح مريم رجوي براي نيجريه (چرا رجوی برای نجات سه هزار ساکنین لیبرتی فراخوان نمیدهد؟)

مقالات وارده: اشك تمساح مريم رجوي براي نيجريه

مقالاتی به قلم جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی به دستمان رسیده است که از این پس آنها را، البته با قدری تلخیص و ویراستاری، در سایت سحر به اطلاع عموم می رسانیم. در زیر در اولین قسمت مجموعه ای از نوشته های حمید رضا را مشاهده می نمائید:

اشك تمساح مريم رجوي براي نيجريه

نويسنده مقاله: حميد رضا (نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی)

خبري خواندم مبني بر فراخوان مريم رجوي برای نجات جان 200 دختر نيجريايي كه توسط يك گروه تروريستي به گروگان گرفته شده اند. البته حمايت از اين دختران و محكوم كردن جنايت اين گروه تروريستي وظيفه تك تك افراد و گروههاي سياسي و اجتماعي است، ولي يك نكته ظريف در اين ميان وجود دارد كه جاي تامل دارد.

خانم رجوي خود را دايه مهربان تر از مادر نشان داده و مي خواهد بگويد که او شدیدا به دنبال حقوق بشر و خواهان نجات جان آن گروگانها است، ولي اگر راست ميگويد اول به فكر هزار زن ايراني و دو هزار مرد ايراني باشد كه الان در اردوگاه ليبرتي جانشان در خطر است، یا به بيان درست تر جانشان توسط او و همسرش مسعود رجوی به خطر انداخته شده است.

اگر راست ميگويد فراخواني براي نجات جان سه هزار ساكن ليبرتي، البته فراخواني واقعي و نه ساختگي، بدهد. همه ما بارها شاهد پيامهاي بيروني مسعود و كنفرانسهاي تبلیغی مريم بوده ايم كه در آن مي گويند حاضر به خروج از عراق هستند به شرطي كه همه افراد یکجا به ايالات متحده آمريكا يا يكي از كشورهاي اتحاديه اروپا منتقل شده و در آنجا در يك كمپ همانند پادگان اشرف و تحت کنترل فرقه رجوی زندگي كنند. همه مي دانند كه اين يك حرف غير واقعي است و هرگز كشوري پيدا نميشود كه چنين خواسته اي را قبول كند و اردوگاهی با حاکمیت مطلق دار و دسته تروريستي رجوي ایجاد نماید.

گروه تروريستي نيجريايي 200 دختر را گروگان گرفته اند و البته در قبال دريافت پول آنها را آزاد خواهند کرد؛ ولي مسعود رجوي بیش از سه هزار نفر را گروگان گرفته و از آنها يك ديوار انساني براي حفظ خود و پيشبرد منافع فردي اش ساخته و دارد با جان و سرنوشت اين سه هزار نفر بازي مي كند و معلوم نیست در ازای چه چیزی آنها را آزاد خواهد کرد.

مگر رجوي مدعي نيست كه می تواند هر نوع دعوای حقوقي و سیاسی را پیش برده و گروهی از وکلای کارکشته در اختیار دارد؟ پس چرا از آنها و لابی های قویش در غرب كمك نمیگیرد و افراد را به كشورهاي مختلف منتقل نمی نماید؟ خود او هم ميداند كه عراق ديگر جاي ماندن نفراتش نيست و جانشان در عراق در خطر است و همچنین استراتژي او در آنجا به بن بست رسیده و شكست خورده است.

بنابراین اگر واقعا مریم رجوی اهل حقوق بشر است بيايد جان اين سه هزار نفر را نجات دهد و طی فراخوانی اعلام نماید كه آماده همه نوع همكاري با ملل متحد و سایر ارگان های بین المللی براي نجات جان این سه هزار نفر می باشد. بهتر است خانم رجوي بيش از اين سنگ حقوق بشر براي مردم كشورهاي ديگر را به سينه نزند. او بهتر است اين مسخره بازي را كنار گذاشته و به فكر آن سه هزار نفر اسیر ساكن در ليبرتي كه دارند روز و شب از آنها بيگاري ميكشند باشد.

وضعیت در آلبانی

ميخواهم اشاره اي به وضعيت 200 نفري بكنم كه از ليبرتي به آلباني آمده اند و در اینجا مستقر هستند. يك تعداد از آنها همچنان اسير ذهنی و عینی فرقه رجوي می باشند و اجازه خروج از ساختمانهايي كه مسئولین سازمان کنترل آنها را بدست گرفته اند را ندارند. بقيه افراد هم در شرايط بدي به سر مي برند و از اوليه ترين استانداردهاي پناهندگي نيز برخوردار نيستند. مسعود و مريم رجوی مدعي هستند كه آنها اين افراد را به آلباني فرستاده اند و این اقدام هيچ ربطي به كمیسيارياي عالي پناهندگان و كمك هاي بين المللي ندارد. اگر اين حرف درست است پس چرا دیگر هيچ كمكي به آنها نمي كند.

در حال حاضر این نفرات در آپارتمان هائی زندگي مي كنند كه كمسيارياي عالي پناهندگان براي آنها اجاره كرده و قرارداد آنها يكساله مي باشد که کمتر از چهار ماه دیگر از مهلت اين قرارداد ها باقی مانده است و بعد از آن ديگر هيچ سرپناهي براي این افراد وجود ندارد. از بابت كار هم دولت آلباني به اين افراد اجازه كار نداده است و اگر هم بدهد در آلباني كار وجود ندارد و اقتصاد فروپاشيده اين كشور توان پاسخگويي به دويست متقاضي كار را نخواهد داشت. مردم و بويژه جوانان خود اين كشورها بيكار مي باشند و هيچ گونه كاري در اين كشور پيدا نميشود. حال رجوي که همیشه مدعی است ميخواهد براي آنها چكار بكند؟

شعار مريم رجوي براي يازدهمين گردهمايي سالانه خود در ويلپنت:

ساختن هزار اشرف در فرانسه و اروپا

بعد از اينكه تمامي سياستهاي مسعود رجوی به بن بست رسید و شکست خورد و نتوانست اشرف را حفظ نماید، حالا برای سرپوش گذاشتن بر عدم توانائی برای پیش برد مبارزه مسلحانه در قالب ارتش آزادیبخش ملی مجبور است بگويد كه: “ميخواهيم هزار اشرف در فرانسه و در اروپا و آمریکا بسازيم”.

باید از مسعود رجوی پرسید که پس آن گلو پاره كردنها و آن داد و فریادها كه ميگفتي “كوهها از جا بجنبند، اشرف از جاي خود تكان نخواهد خورد” چه شد؟ “اشرف شهر شرف” چه شد؟ تا کی می خواهی به فریب و نیرنگ ادامه دهی؟ تا کی میخواهی جسم و روان نفراتت را به تباهی بکشانی و تلف نمائی؟ سی سال است که فقط وعده میدهی که حتی یکی از آنها هم تابحال برآورده نشده و جز هدر دادن عمر و هستی نفرات سازمان حاصل دیگری نداشته است.

فریبکاری فرقه رجوي در اردوگاه پناهندگان در آلبانی

حسن نايب آقا مسئول فرقه رجوی در امور افرادی که به آلبانی منتقل شده اند طوري وانمود میکند و فریبکاری می نماید که گوئی تمامي كارهایی كه دارد صورت میگیرد از جانب سازمان و با پول و تلاش سازمان است. اما در عمل به نمونه هاي زير نگاهي بيندازيد:

کمکی به نفرات مريض که تعدادشان کم نیست و به دلیل کارهای طاقت فرسا در اشرف به این وضع دچار شده اند نمی کند.

كمكي در امورات جاری زندگي نفرات نمی نماید.

توجهي به نيازهاي مالي افراد ندارد.

مدام به نفرات وعده های تو خالي داده میشود كه تاکنون حتی یک مورد عملی نشده است.

نفرات اردوگاه تاکنون چندين بار براي درخواست كمك مالي رفته اند ولی با جوابهاي سربالا روبرو شده اند.

جديدا ترفندي را شروع كرده اند و مي گويند که سازمان دارد كارها را دنبال مي كند تا نفرات بعد از گرفتن پاسپورت به كشورهاي ديگر بروند.

اگر هيچ كس نداند ولی ما كه چندين سال در كنار اين فریبکاران بوده ايم به خوبي مي دانيم كه همه اینها وعده های بی محتواست که هرگز عملی نخواهد شد.

براي هركس بهانه اي مي تراشند تا كاري برايش نكنند. به يكي ميگويند که مامور وزارت اطلاعات است. به آن يكي مي گويند که آشنايي در خارج ندارد و کاری نمیشود کرد. به ديگري ميگويند فعلا صبر کند چون کارش كمي پيچ دارد.

سازمان به تمامي نفراتش در اروپا گفته كه اسپانسر نفراتی است که از لیبرتی به آلبانی منتقل شده اند و از این طریق از اروپائی ها کمک مالی و پول میگیرد. الان چندين ماه است كه نفرات از ليبرتي به آلبانی رفته اند ولي دريغ از هرگونه كمك كه سازمان وعده آنرا به تمامي اروپا و از جمله به كيسارياي عالي پناهندگان داده بود و گفته بود كه تمامي تضادها و مشكلات را خودش حل مي كند اما نکرد.

نشست حسن نايب آقا با نفرات اردوگاه در آلبانی

نشست لايه اي برای انتقالی ها از لیبرتی به آلبانی مجددا گذاشته شد. نايب آقا در این نشست باز تکرار کرد كه سازمان دارد كار نفرات را دنبال مي كند تا بتوانند از كشور آلباني به كشورهاي ديگر بروند و بتوانند در آنجا زندگی جدیدی را شروع کنند. همه این حرفها که سازمان به نایب آقا میگوید تا برای ما تکرار کند يك مشت دروغ بيش نيست. سازمان میخواهد بتواند با چنين ترفندهایی دوباره تمامي نفرات را زیر تشکیلات خود نگه دارد و سياستهاي خود را به راحتي پيش ببرد و دوباره قيمت بلندپروازی های رجوی را از اعضا بگيرد.

مرگ های مشکوک و نابهنگام اعضای مجاهدین خلق در تشکیلات رجوی

براي ما به خوبي روشن است كه چرا مرگهاي مشكوك و نابهنگام اعضاي مجاهدين خلق در تشكيلات فرقه رجوی به وجود مي آيند، چون خط و کار فرقه همين است كه نفرات مخالف و منتقد و ناراضی را یک به یک از بين ببرد و به افراد در لیبرتی نشان دهد که عاقب کار چه خواهد بود. از کشتار در اشرف گرفته تا موشك باران ليبرتي جاي شكی نيست كه خود مسعود رجوی تمامي اين اقدامات را برنامه ريزي و هدایت کرده تا بتواند بر ناکامی های خود سرپوش گذاشته و حیات خفیف و خائنانه خود را قدری طولانی تر نماید.

مسعود رجوی اعتقاد دارد كه خون راه فرقه اش را باز مي كند و با همين منطق تا الان جان صدها نفر را گرفته تا با اين وسيله بتواند خودش را حفظ نماید. در اشرف و در لیبرتی چندین نفر را نگذاشتند تا به مراکز درمانی عراق منتقل شوند و در همان جا جان باختند و به همه ثابت کردند که عاقبت همه مردن در عراق است.

درخواست كمك براي جداشدگان در آلبانی

از تمامي دوستانی كه مي توانند ما را در كشور آلباني یاری برسانند درخواست کمک داریم. ما را در خصوص کارهائی که میتوانیم انجام دهیم مطلع سازید تا بتوانیم تصمیمات بهتری اتخاذ کرده و زندگی خود را که سازمان از ما گرفته است مجددا باز پس بگیریم.

با تشكر حميد رضا

***

جریان مسئله داری در سازمان مجاهدین خلق و سخنی با هواداران (چو می بینی که نابینا و چاه است ..)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=11715

نامه بنیاد خانواده سحر به خانم جین هال لوت (خانواده ها نگران آینده نفرات لیبرتی هستند)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، اول ژوئیه ۲۰۱۴: …  اکنون حدود ۶ ماه است که شما به عنوان مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد جهت انتقال اعضای فرقه رجوی در عراق به کشورهای دیگر منصوب شده اید. اطلاع داریم که شما در مأموریت های قبلی خود همیشه موفق عمل کرده و فردی توانا هستید. سؤال ما از شما اینست که چه اقداماتی طی این مدت برای انتقال این افراد به مکانی امن صورت گرفته و چه موانعی بر سر راهتان است و …

Open letter to Mrs. Jane Holl Lute

هوشیار زیباری جین هال لوتZebari: Iraq has fulfilled its obligations to the UN over removal of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

نامه بنیاد خانواده سحر به خانم جین هال لوت

بنیاد خانواده سحر نامه ای به “مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد بان کی مون جهت انتقال ساکنان اردوگاه لیبرتی به خارج از عراق”، خانم جین هال لوت، نوشته است که در زیر عینا جهت اطلاع خوانندگان سحر آورده میشود. این نامه همچنین در اختیار رسانه ها و ارگان های ذی ربط قرار گرفته است:

خانم جین هال لوت

ملل متحد – عراق

۲۷ ژوئن ۲۰۱۴

خانم عزیز

با توجه به وضعیت جدید در عراق، در حال حاضر شرایط اردوگاه لیبرتی که اعضای سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در آن استقرار دارند بسیار دشوار و خطرناک است؛ اما مسعود رجوی همچنان تلاش میکند تا این نفرات را به هر قیمت شده جهت به کشتن دادن همگی آنها در عراق نگاه دارد.

شاید در جریان باشید که سران سازمان مجاهدین خلق به صورت علنی از گروه های تروریستی در داخل عراق که به قتل و غارت مردم بی گناه مشغول هستند حمایت نموده و از این بابت ابراز خرسندی و شادمانی می نمایند. همچنین شواهدی در دست است که نشان میدهد مسئولین فرقه رجوی، همچون زمان صدام حسین، علیه عالی ترین مصالح و منافع ملت عراق وارد عمل شده و دست به اقداماتی زده اند که طبعا دود آن به چشم کسانی که در اروگاه لیبرتی محبوس بوده و دستشان به جائی نمیرسد میرود و آنان باز همچون گذشته آماج حملات انتقامی قرار خواهند گرفت.

اطلاع داریم که فضای مسئله داری و سرپیچی از فرامین فرماندهان در داخل اردوگاه، که تماما توسط مسئولین فرقه رجوی اداره میشود، افزایش یافته به طوری که مسئولین سازمان حتی به فکر حذف برخی از عناصر درونی افتاده اند. همچنین مطلع شده ایم که در درون اردوگاه زندگی سنگری به راه انداخته شده و نفرات به بهانه مسائل امنیتی مجبور هستند در سنگرهای زیر زمینی زندگی کرده و شرایط سختی بر آنان تحمیل گردیده است.

نشست های سرکوب روانی و تفتیش عقاید روزانه و هفتگی با شدت هرچه بیشتر برای مغزشوئی و القای تفکرات فرقه ای ادامه دارند و این در حالی است که مصاحبه های کمیساریای عالی ملل متحد در امور پناهندگان قطع شده و سران فرقه هرگونه ارتباط اعضا با مسئولین ملل متحد و صلیب سرخ را خط قرمز عبور نکردنی اعلام نموده اند.

اکنون حدود ۶ ماه است که شما به عنوان مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد جهت انتقال اعضای فرقه رجوی در عراق به کشورهای دیگر منصوب شده اید. اطلاع داریم که شما در مأموریت های قبلی خود همیشه موفق عمل کرده و فردی توانا هستید. سؤال ما از شما اینست که چه اقداماتی طی این مدت برای انتقال این افراد به مکانی امن صورت گرفته و چه موانعی بر سر راهتان است و چه تدابیری در این خصوص اندیشیده اید؟

ما، از جانب خانواده های دردمند و رنج کشیده اعضای گرفتار در دست فرقه رجوی در اردوگاه لیبرتی، مصرانه از شما تقاضا می نمائیم تا پاسخی در این خصوص به ما بدهید و تصویری از آینده این نفرات و برنامه اعزام آنها به کشورهای دیگر ارائه نمائید.

بنیاد خانواده سحر

بغداد – ۲۷ ژوئن ۲۰۱۴

***

همچنین:

ابراهیم خدابنده: جریان مسئله داری در سازمان مجاهدین خلق و سخنی با هواداران (چو می بینی که نابینا و چاه است ..)

UNAMI: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK leadership

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

الرای: فرانسه ارتباط خود با سازمان مجاهدین خلق ایران را تکذیب کرد

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۴:  …  وی در ادامه افزود که مجاهدین خلق “اقدامات فرقه گرایانه ای” را مرتکب شده و از توسل به خشونت منصرف نشده اند. وی عنوان کرد که کشورش نسبت به اقدامات این گروه در ایجاد “کمپین فشار و ارائه کردن اطلاعات گمراه کننده و غلط ” که این گروه علیه دولت فرانسه

صد و بیست تن از سازمان تروریستی خلق (فرقه رجوی) در موصل به صفوف داعش پیوستند

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقبنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هفتم ژوئن ۲۰۱۴: …  منابع آگاه از وجود ۱۲۰ تن از عناصر سازمان جنایتکار خلق در شهر موصل خبر دادند که در کنار داعش علیه ارتش عراق مبارزه می کنند. این در حالی است که وزارت خارجه ترکیه از اعضای کنسولگری خود

واکنش ها به خرسندی رجوی از کشتار مردم عراق

بنیاد خانواده سحر، بغداد، شانزدهم ژوئن ۲۰۱۴: …  لازم به ذکر است که ابعاد فجایع بوجود آمده توسط این گروه ها به صورتی بود که حتی حامیان بین المللی آنان که پول و سلاح در اختیارشان قرار میدهند نیز از پشتیبانی علنی از این گروه ها خودداری کرده و در ظاهر اقدامات آنان را محکوم نموده اند. مسعود رجوی که خود در

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، دهم ژوئن ۲۰۱۴: … اصرار عجیبی داشت که من سوژه های نشست را مورد اهانت قرار دهم و کاملا حواسش به من بود و هر زمان وارد چنین قضیه ای نمیشدم به من اشاره میکرد و میگفت که چرا ساکت هستم و گوشی را دستم میداد که اگر به اصطلاح روی دیگران تیغ نکشم به خودم خواهد پرداخت. من هم کامل