محمد ملکی، محمد نوریزاد و دیگر فعالین مدنی مرتبط با مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلقش

محمد ملکی، محمد نوریزاد و دیگر فعالین مدنی مرتبط با مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلقش

محمد ملکی، محمد نوریزاد مرتبط با مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلقمحمد کرمی وبلاگ عیاران، چهارم اوت 2019:… آقای محمد ملکی چه رابطه ای با فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین ) دارد؟. تا کنون بیش از پنجاه مطلب یا بیانیۀ وی در سایتهای رسمی فرقۀ رجوی انتشار یافته است از جمله در  سایت «همبستگی». آقای محمد ملکی  صد ها سؤال از شما می توان کرد که چند ده سال است تحت عنوان فعال مدنی فعالیت میکنید وباید شفاف روشنگری کنید و پاسخگو باشید.  اگر ریگی به کفش ندارید این آینه ایست مقابل شما پس خودتان را خوب در آن بنگرید تا اگر یک فعال حقوق بشر هستید نه یک دلال حقوق بشر، پاسخ بدهید. محمد ملکی، محمد نوریزاد و دیگر فعالین مدنی مرتبط با مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلقش 

نامه سرگشاده به آقای محمد ملکینامه سرگشاده به آقای محمد ملکی
برخلاف شما که هیچ آشنایی با مهری جنت پور (داعی الاسلام) ندارید بنده این وی و خانواده را به خوبی میشناسم

محمد ملکی، محمد نوریزاد و دیگر فعالین مدنی مرتبط با مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلقش

کنشگران سیاسی یا ۱۴ فعال مدنی که دم بعضی از آنان به فرقۀ رجوی وصل است!!؟

محمد ملکی، محمد نوریزاد مرتبط با مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلق

چندی قبل چهارده نفر تحت عنوان فعالین مدنی  بیانیه ای مشترک انتشار دادند مبنی براینکه خواهان اصلاحات و رفرم در جمهوری اسلامی هستند. آنها به ظاهر خواستۀ خیلی خوبی دارند که نه تنها خواسته فعالان سیاسی وجریانات روشنفکری است بلکه خواستۀ عامه مردم ایران نیز می باشد. از آنجائی که تجربه فراوان مبارزات مردم ایران در طی بیش از صد سال گذشته وجود دارد قانون مند است که از تجربه گذشته ها استفاده کنیم. افرادی که  تحت عنوان مبارز یا فعال مدنی و… که خواهان رفراندم یا تغییر یا رفرم هستند قبل از هر چیز می بایست وضعیت خودشان را شفاف و روشن کنند بخصوص ارتباطات خودشان را با جریانات و نیروها و شخصیت های سیاسی.

ماجرای تکدی گری امضا توسط حسن داعی الاسلام عضو فعال فرقه

مردم ایران تا به حال بهای زیادی در این رابطه پرداخته اند. این وظیقۀ مبازران و روشنفکران سیاسی است که این موارد را به چالش بکشند تا  همه موارد برای عموم مردم روشن و شفاف شود.

اینکه عده ای در دنیای مجازی به عمد فضا را شلوغ می کنند با عناوینی مانند: الان وقت این حرف ها نیست که دو دستگی پیش بیاید  و الان از این حرف ها آخوند ها بهره برداری می کنند و الان باید همه با هم متحد شوند وو…. عده ای آگاهانه به این جو دامن می زنند و فضا را شلوغ می کنند که به نوعی تبدیل به سرباز پیاده نظامی شوند که نه چیزی به بار است نه به دارعده ای هم نااگاهانه به دنبال آنها کشیده می شوند. البته خود دو بیانیه ای که با امضای این افراد انتشار پیدا کرده است نکته ها دارد که در این مقاله نمی گنجد. بعد از این مقدمه ای که نوشتم میرویم سراغ اصل مطلب که اقایان محمد ملکی و محمد نوریزاد و زرتشت احمدی راغب موضع خودشان را شفاف و روشن قبل ازهر چیز روشن کنند.

– آقای محمد ملکی چه رابطه ای با فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین ) دارد؟. هر زمان آقای ملکی بیانیه  یا پیام یا مقاله ای نوشته است اول در سایت رسمی فرقۀ رجوی انتشار پیدا کرده است! تا کنون بیش از پنجاه مطلب یا بیانیۀ وی در سایتهای رسمی فرقۀ رجوی انتشار یافته است از جمله در  سایت «همبستگی».

سخنرانی محمد ملکی در مزار داعی الاسلام

زمانی که مادر زهرا و ژیلا  و حسین و حسن داعی الاسلام ( به عمد الاسلام را از از نام خود حذف کرده اند ) فوت کرده بود آقای ملکی سخنرانی جالبی می کند و بطور علنی سخنگو و صاحب عزای خانواده داعی الاسلام می شود. وی از سویی سخنگوی فرقه رجوی است و از سویی دیگر فرزند ایشان عمار در پاریس با تشکیلات فرقه رجوی در تماس است و در برنامه های آنها شرکت می کند.

آقای محمد ملکی  صد ها سؤال از شما می توان کرد که چند ده سال است تحت عنوان فعال مدنی فعالیت میکنید وباید شفاف روشنگری کنید و پاسخگو باشید.  اگر ریگی به کفش ندارید این آینه ایست مقابل شما پس خودتان را خوب در آن بنگرید تا اگر یک فعال حقوق بشر هستید نه یک دلال حقوق بشر، پاسخ بدهید.

– آقای محمد نوریزاد چه رابطه ای با فرقۀ رجوی دارد؟ تمامی حرکات و اقدامات وی در سایت رسمی فرقه رجوی انتشار پیدا می کند. فرزند ایشان یعنی اباذر در برنامه ها و متینگ های فرقۀ رجوی شرکت می کند! و این همکاری با فرقۀ رجوی اتفاقی یا نااگاهانه نبوده است که بگویند این فرقه را نمی شناخته و همین طور رفته است به پایگاه های فرقۀ رجوی در خارج در حالیکه همینطور کسی نمی تواند به آنجاها تردد کند .

آقایان : محمد ملکی . محمد نوریزاد. احمد زرتشت راغب؛

هرگونه مسائل حقوق بشری که اتفاق می افتد شمایان موضع می گیرید و اگر ضرب و شتمی شده باشد به ملاقات می روید . تا اینجا کارعالی است اما نمی شود یک بام و دو هوا بود. چرا در زمانی که خانوادۀ اعضای اسیر در فرقه رجوی توسط فرماندهان فرقۀ رجوی به شدت مورد ضرب و شتم قرارگرفتند به دیدار این خانواده های مجروح نرفتید؟؟! و حتی یک بیانیه ای صادر نکردید که این جنایت را محکوم کنید؟!

در باره حسن داعی الاسلام عضو مجاهدین خلق در آمریکا

شما نمی توانید مطرح کنید که از موضوع آگاه نبودید. در این رابطه کاملا اطلاع رسانی کردم ودرخواست کردم که بیانیه ای بدهید یا یک بیانیه با اعضای جدا شده در اروپا یعنی یک بیانیه مشترک بدهیم که در جواب گفتید اگر لازم باشد خودتان اقدام می کنید.

نمی شود فعال مدنی و حقوق بشر بود و دوهوا داشت. تمام مردم ایران و آنهایی که ازسال ۱۳۵۷ در ایران هستند بخصوص فعالین سیاسی شاهد جنایت هایی که فرقۀ رجوی در ایران انجام داده است بوده اند. بخصوص طی هشت سال جنگ با صدام حسین که همه می دانند فرقۀ رجوی نه تنها تمامی اطلاعات نظامی ایران  و اطلاعات شهر های ایران را برای بمباران ها به ارتش صدام می داد بلکه با دینار و دلار آغشته به خون که صدام در اختیار آنان می گذاشت مردم ایران را می کشتند و هزاران جنایتی که مردم ایران به خوبی به یاد دارند.

سوال از اقایان ملکی . نوریزاد و احمدی راغب این است که آیا شما شناختی از فرقه رجوی و جنایاتی که انجام داده است ندارید؟

فعالان مدنی و کنشکران سیاسی که درد وطن دارید و قلبتان با قلب مردم زجر و درد کشیده می تپد و زندگی خود را وقف مردم ایران کرده اید؛ هوشیار باشید و هر تجمعی که شکل گرفت باید از اول شفاف و روشن باشد و ببینید چه کسانی تشکیل دهندۀ آن هستند؟

اباذر نوریزاد

اباذر نوریزاد مزدور عربستان سعودی در مجاهدین خلق فرقه رجوی

اباذر نوریزاد در برنامه ویلپنت۱۳۹۷

(پایان)

محمد ملکی، محمد نوریزاد و دیگر فعالین مدنی مرتبط با مزدور مریم رجوی و مجاهدین خلقش

لینک به منبع

***

نوریزاد! درس عبرتی برای آقای محمد ملکی و همفکران شاننوریزاد! درس عبرتی برای آقای محمد ملکی و همفکران شان

مسعود رجوی، مهدی ابریشمچی، ژنرال حبوش و کشتار اکراد عراقیمسعود رجوی، مهدی ابریشمچی، ژنرال حبوش و کشتار اکراد عراقی

عملیات انتحاری مجاهدین خلق تروریستعملیات انتحاری مجاهدین خلق

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسمتاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

کیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانشکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش


Massoud Khodabandeh ArticleMassoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین: