محکومیت مجاهدین خلق (فرقه رجوی) توسط وزارت خارجه و کمیسیون خارجه مجلس فرانسه

محکومیت مجاهدین خلق (فرقه رجوی) توسط وزارت خارجه و کمیسیون خارجه مجلس فرانسه

غفور فتاحیان، یاران ایران، پاریس، پنجم ژوئیه 2014: … وزارت خارجه فرانسه با انتقاد شدید از این فرقه جنایتکار این فرقه را دارای تفکرات غیر دموکراتیک و خشن خواند و منکر هر گونه ارتباطی با این فرقه شده است ومطرح کرد که :  «ایدئولوژی خشونت‌آمیز و غیردموکراتیک این گروه تاکنون توسط چندین سازمان حقوق بشری افشا شده، از جمله سازمان عفو بین‌الملل که اقدامات فرقه‌ای و خودداری این گروه از محکوم …

رومین نادال علیه مجاهدین خلق فرقه رجویانتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛ این گروه غیردموکراتیک و خشن است

لینک به منبع

محکومیت مجاهدین خلق (فرقه رجوی) توسط وزارت خارجه و کمیسیون خارجه مجلس فرانسه

فرقه رجوی با چمع آوری تعدادی افرادر معلوم الحال و اتباء کشورهای افریقایی و عربی و افغانی در نمایش به اصطلاح ویلپنت متحمل یک رسوایی شده است

از طرف دیگر وزارت خارجه فرانسه با انتقاد شدید از این فرقه جنایتکار این فرقه را دارای تفکرات غیر دموکراتیک و خشن خواند و منکر هر گونه ارتباطی با این فرقه شده است ومطرح کرد که :

«ایدئولوژی خشونت‌آمیز و غیردموکراتیک این گروه تاکنون توسط چندین سازمان حقوق بشری افشا شده، از جمله سازمان عفو بین‌الملل که اقدامات فرقه‌ای و خودداری این گروه از محکوم کردن رسمی خشونت را گزارش کرده است» .

از سویی دیگر مجلس ملی فرانسه، “فیلیپ کوشه” از اعضاء کمیسیون امور خارجه عنوان کرد:” از تمامی همکاران از صمیم قلب تقاضا کنم که در پاسخ هایشان به اصرار و دعوت مکرر گروه مجاهدین خلق نهایت احتیاط را به خرج دهید. اعضای پارلمان فرانسه می دانم که اینها امکانات و ارتباط قوی و بسیار زیادی در فرانسه دارند ولی این نکات به هیچ وجه نماد جایگاه آنها در ایران نیست.”

در همین حال “ژاک میارد” عضو دیگر کمیسیون امور خارجه ضمن تایید سخنان “فیلیپ کوشه” ، افزود:” ما باید مراقب باشیم. مجاهدین خلق خشن بوده و از همین رو کاملا در ایران بی اعتبار هستند.”

خانم “الیزابت گیگو ” رئیس کمیسیون امور خارجه مجلس ملی فرانسه نیز به شدت توصیه کرد تا از این سازمان دوری شود.

در همین حال “الن مارسود” از دیگر اعضائ کمیسیون هم موافقت خود را با ضرورت دوری جستن از فرقه رجوی را عنوان کرد. وی در جریان گفتگو با دیگر اعضاء کمیسیون گفت: “من هم با این صحبت ها کاملا هم نظر هست”.

سالیان است که اعضاء جدا شده از فرقه رجوی مستمرا جنایان و نقض وحشتناک حقوق بشر توسط فرقه رجوی نسبت به اعضا و هم چنین خط مشی قهر آمیز و خشونت طلب فرقه افشا گری می کنند و در این رابطه همواره توسط مریم قجر و هم چنین سایت های رنگارنگ انها مورد بدترین دشنام هاو فحاشی ها و هم چنین تهدید به قتل می شوند. اما علیرغم همه این تهدید ها و مارک زدن های دروغین افراد جدا شده با قیمت و بهاء سنگینی مرعوب تهدید ها و تهمت های ناجوانمردانه این فرقه نشده اند و در تمام دنیا دست از افشا گری نزده اند و در راستای همین تلاش هاست که ماهیت کثیف این فرقه بیش ار پیش برای تمام دولت مردان و پارلمان های اروپایی روشن شده است . موضع گیری اخیر وزارت خارجه فرانسه و هم چنین کمیسون خارجی مجلس ملی این کشور منکر هر گونه رابطه با این فرقه شدند و اعمال خشونت امیز انرا را محکوم کردند.

ما خواهان اقدام عملی دولت مردان فرانسه هستیم که به قاطعیت هر چه بیشتر ابن فرقه جنایتکار را محکوم کرده و لانه فساد و جاسوسی و مرکز فرماندهی این فرقه در اور را بسته و مریم قجر را که عامل اصلی تمام اقدامات خشونت بار در عراق و سوریه و هم چنین مبلغ اصلی خشونت است را از خاک فرانسه اخراج کنند.

مریم قجردر خیمه شب بازی اخیرش با پرویی تمام اذعان به دخالت در عراق و سوریه کرد که این البته ناشی از ایدئولوژی خشونت بار این فرقه است . و به زعم خودش می خواهد از این آب گل آلود ماهی بگیرد و چند صباحی بیشتر اسیران فرقه را در کمپ لیبرتی بیشتر نگه دارد. چون مریم قجر می داند که هر اسیری که از چنبره تشکیلاتش است خارج شود و چشم اش یه دنیای ازاد باز شود دیگر هیچ گاه در فرقه نخواهد ماند.

زیرا تا کنون هزاران نفر در طی این سالیان از این فرقه جدا شده اند. و این همان ترسی که همواره سرکردگان فرقه از آن خواب راحت ندارند.و تمام سرمایه گذاری انها در حال حاضر رویگروههای تروریستی در عراق وسوریه است که در این شکاف با منطق “از این ستون به آن ستون” شاید امدادهای غیبی به سراغ سرلن این گروهک بیاید و انها از این مهلکه جان سالم بدر ببرند.

اما سی و چند سال گذشته بخوبی اثبات کرده است که استراتژیش شکاف زی رجوی اخرش بر سر خودش خراب شده و اورا به عقب پرتاب کرده است. و همان چیزی را هم که داشته باخته است.

این همان منطق رجوی در اتحاد استراتژیک با صدام حسین بود که سرنوشت خود را با آن گره زد و ارتش خصوصی صدام که تا دندان مسلح بود به یک باره خلع سلاح شد و دود شد و به هوا رفت.

قلعه اشرف که نقطه اتکا رجوی برای به اصطلاح خودش پرش به داخل ایران بود .دود شد و به هوا رفت و وو و اکنون هم به شعر وسرود و با حیله ونیرنگ مدعی هزار اشرف است انها در اروپا و از طرفی رجوی خاءن با ناجوانمری اعتراض زندانیان بند ۳۵۰ را هم به بنام اشرف ۳۵۰ در اوین نام گذاری کرد و می خواهد با این اقدام کثیف اش تعدادی دیگر از زندانیان دربند را به کشتن بدهد و از خون آنها ارتزاق کند.

ما خواهان این هستیم با توجه به اقدامات کثیف وخوشنت طلب هم سوبودن فرقه رجوی با گروه داعش و هم چنین تروریست های سوری و…. تمام دفاتر و لانه های فساد انها در اروپا و امریکا جمع اوری و تعطیل شود و سران جناتیکار این فرقه محاکمه شوند

ما بعنوان اعضا جدا شده حاضریم در محاکم بین المللی شهادت داده و با سند ومدرک جنایت های مریم قجر و همسر فراری اش را افشا نماییم.

غفورفتاحیان

انجمن یاران ایران- پاریس

***

همچنین:

رابعه شاهرخی (مادر رضوان)توزیع هزاران بروشور در ویلپنت و پاریس-انجمن یاران ایران

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ادا و اطورهای مریم قجر (رجوی) در خیمه شب بازی ویلپنت

غفور فتاحیان، انجمن یاران، پاریس، اول ژوئیه 2014: …  اما بشنوید از مریم قجرکه با وقیحانه ترین شکل به دخالت های گسنرده فرقه درده سال گذشته در عراق اعتراف کرد و مدعی شد که آنچه الان در عراق شاهد ان هستید حاصل تلاش های فرقه و به واسطه حضور و مقاومت آنها در عراق بوده است. و از این جنگ خانمان سوز که خشک وتر در حال

مسئولیت های خطیر در لیبرتی؟!

غفور فتاحیان، انجمن یاران ایران، پاریس، هفدهم ژوئن 2014: …  یکی از دوستانم که توانست از زندان لیبرتی و از دست فرقه جنایتکار رجوی جان سالم بدر ببرد و به خارج از عراق بیاید از مشاهداتش برایم گفت که من یکی از این موارد را نوشتم  که بدانید سران فرقه برای گمراه کردن اسیران و پرکردن وقت آنها چه کارهای پوشالی را تحت

جست وخیز های میمون وار فرقه رجوی در حمایت از جنگ طایفی در عراق

غفور فتاحیان، انجمن یاران ایران، سیزدم ژوئن 2014: … بیش از ۶ ماه از بحران جدی جنگ طایفه ای در عراق می گذرد بحرانی که با دستیگیری یکی از نمایندهای  پارلمان سنی که از حامیان سرسخت تروریست های وفرقه رجوی در استان الانبار شعله ور شد. در طی این چند ماهه باند رجوی با تمام توان وبا کلیه رسانه ها و سایت های رسمی و پوششی