مراسم گرامیداشت ترور و خشونت را تحریم و محکوم کنید

مراسم گرامیداشت ترور و خشونت را تحریم و محکوم کنید

ایران قلم، یازدهم ژوئن 2015:… ما به شما توصیه می کنیم که در چنین مراسمی که از جانب یک سازمان فرقه گرا و تروریستی برگزار می شود شرکت نکنید. چون که این سازمان علی رغم اینکه خودش را دمکراتیک ترین گروه سیاسی می داند و مدره نمایی می کند ولی همه ساله سالروز خشونت و ترور را گرامی می دارد و روی استراتژی ترور و خشونت اصرار می ورزد. لذا شما با شرکت در چنین مراسمی به تقویت جبهه ضد …

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

لینک به منبع (و متن انگلیسی)

نامه سرگشاده ایران قلم به اتباع خارجی که قصد شرکت در گردهمایی فرقه مجاهدین در پاریس را دارند

مراسم گرامیداشت ترور و خشونت را تحریم و محکوم کنید

با سلام و احترام خدمت شما

کانون ایران قلم متشکل از کادرهای با سابقه بیش از ۲۰ سال در سازمان مجاهدین خلق هست . ما مطلع شده ایم که مریم رجوی طبق روال هر ساله می خواهد امسال هم در سالن ویلپنت پاریس سالروز خشونت و ترور را گرامی بدارد و شما را نیز به این مراسم رسوا دعوت کرده است. لذا کانون ایران قلم تصمیم گرفت نامه‌ای خطاب به شما بنویسد و نکاتی را در مورد سازمان فرقه گرای مجاهدین خمت شما یادآوری کند.

دوستان عزیز

آیا شما مطلع هستید که سازمان مجاهدین خلق از صفت یک سازمان سیاسی و انقلابی خارج شده است و به صورت فرقه ای توسط مسعود و مریم رجوی اداره می شود و به سبب عملکرد فرقه گرا یا نه و اقدامات تروریستی اش ؛ دارای کارنامه سیاه خیانت و جنایت علیه مردم ایران است؟

آیا می دانید که این سازمان علی رغم اینکه ادعای دموکراتیک بودن و مدافع حقوق بشر و مبارزه با بنیاد گرایی می کند ؛ در مناسبات قرون وسطایی اش نقض فاحش حقوق بشر و سانسور و تفتیش عقاید و خفقان و سرکوب شدید بیداد می‌کند و رهبری سازمان تحمل شنیدن کوچک ترین انتقاد از جانب دیگران را ندارد و در تاریخ 11 آبان 1393 در یک نوار صوتی که فرستاده بود منتقدان و بطور خاص جدا شدگان از سازمان را تهدید و فرمان قتل آنها را صادر کرده است؟

آیا شما در جریان هستید که سازمان مجاهدین علی رغم اینکه ادعای حمایت از جنبش آزادی خواهی زنان می کند و شعار رهایی زنان را می دهد ؛ در تشکیلات قرون وسطایی اش زنان توسط رجوی مورد اذیت و آزار جنسی قرار می گیرند و آنها را وادار به تن دادن به طلاق اجباری و جدایی از فرزندان خود کرده است؟

آیا میدانید که این سازمان تروریستی از گروههای تروریستی در کشور سوریه و گروه تروریستی داعش در عراق تحت عنوان عشایر انقلابی عراق حمایت می کند و بسیار خطرناک تر از گروه تروریستی داعش می باشد؟

آیا میدانید که این سازمان با دخالت در امور سیاسی عراق و به بهانه های مختلف نظیر حفظ اشرف و حفظ اموال اشرف تعداد زیادی از نیروهای سازمان را در عراق به کشتن داده است و الان هم به بهانه های مختلف مانع ملاقات حضوری خانواده ها با فرزندان خودشان در کمپ لیبرتی عراق می شود و در امور مسائل انتقال نیروهای گرفتار در کمپ لیبرتی در کشور ناامن عراق سنگ اندازی و کار شکنی می کند؟

رجوی ها و سران فرقه رجوی به دلیل خیانت هایی که علیه مردم ایران مرتکب شده اند نه تنها از هیچ پایگاه مردمی برخوردار نیستند بلکه به شدت مورد تنفر و انزجار آحاد ملت ایران قرار دارند و به همین دلیل قادر نیستند که ایرانیان آزاده خارج کشوری را به این مراسم رسوا بکشاند. لذا می خواهند با کشاندن شما به این مراسم رسوا و گرامیداشت سالروز ترور و خشونت کمال سوءاستفاده را برای پیشبرد اهداف و مقاصد سیاسی خاص خود بنمایند.

بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که در چنین مراسمی که از جانب یک سازمان فرقه گرا و تروریستی برگزار می شود شرکت نکنید. چون که این سازمان علی رغم اینکه خودش را دمکراتیک ترین گروه سیاسی می داند و مدره نمایی می کند ولی همه ساله سالروز خشونت و ترور را گرامی می دارد و روی استراتژی ترور و خشونت اصرار می ورزد. لذا شما با شرکت در چنین مراسمی به تقویت جبهه ضد دموکراتیک و تروریستی کمک می کنید. و مسلما شما قصد تقویت جبهه ضد دموکراتیک و تروریستی را ندارید بنابراین نه تنها از شرکت در چنین مراسمی خود داری کنید بلکه آنرا تحریم و محکوم نمایید.

با احترام ، کانون ایران قلم

10.06.2015

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18856

آقای بوجار نیشانی، در تصمیم خود برای شرکت در گردهمایی مجاهدین تجدید نظر کنید (نامه سرگشاده)

ایران قلم، سوم ژوئن ۲۰۱۵:… آیا شما از دخالتهای این سازمان در امور سیاسی عراق از زمان بعد سرنگونی صدام که ریشه اصلی کشته شدن افراد سازمان در کمپ های اشرف و لیبرتی که ناشی از دخالتهای بی جا و تحریک نیروهای عراقی بوده است خبر دارید؟ آیا با رفتن شما به گردهمایی مجاهدین خلق در ویلپنت پاریس خودتان این سازمان فرقه گرا را وارد دخالت های سیاسی در آلبانی نمی کنید؟ ما مایل هستیم که توجه …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRILe Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

نامه سرگشاده کانون ایران قلم به آقای بوجار نیشانی رئیس جمهور آلبانی + ترجمه

آقای بوجار نیشانی، ریاست جمهوری آلبانی. در تصمیم خود برای شرکت در گردهمایی فرقه مجاهدین در ویلپنت پاریس تجدید نظر کنید

آقای رئیس جمهور،

اخبار دریافت شده از تشکیلات سازمان مجاهدین خلق در فرانسه حاکیست که قرار است جنابعالی و تعدادی از همکارانتان در گردهمایی مجاهدین خلق در ۱۳ ژوئن در سالن ویلپنت پاریس شرکت داشته باشید. البته ما امیدوار هستیم که خبر دریافت شده دقیق نباشد و در صورت صحت ، از جنابعالی به عنوان نخست وزیر آلبانی درخواست جدی و مصرانه داریم که در تصمیم خود تجدید نظر نمایید.

واقعا این شایسته مردم آلبانی و جنالعالی به عنوان نخست وزیر این کشور نیست که مورد فریب این فرقه خشونت طلب و تروریستی به رهبری مسعود رجوی ومریم رجوی قرار گیرید.

آیا واقعا ما باید باور کنیم که همکاران شما سوابق این فرقه تروریستی را به اطلاع شما نرسانده اند؟ آیا به اطلاع شما نرسانده اند که سازمان مجاهدین خلق که یک گروه ایرانی هست، ولی ۹۰ در صد صندلی های سالن ویلپن پاریس را با استخدام آدم های اجاره ای از کشورهای لهستان و چک و پناهنگان آفریقایی پر می کند؟

آیا شما از وضعیت نقض فاحش حقوق بشر در سازمان مجاهدین، از جمله کمپ لیبرتی ، اطلاع دارید؟ آیا شما می دانید که سازمان مجاهدین خلق افراد زیر حتی شانزده سال را در عملیات نظامی بکار گرفته است؟ آیا شما مطلع هستید که ارتباط اعضای سازمان با خانواده هایشان سال های طولانی است که ممنوع می باشد؟ آیا گزارشات گوناگون در مورد اذیت و آزار جنسی زنان و وادار کردن آنها به طلاق اجباری و جدایی از فرزندان را به اطلاع شما نرسانده اند؟

آیا شما از دخالتهای این سازمان در امور سیاسی عراق از زمان بعد سرنگونی صدام که ریشه اصلی کشته شدن افراد سازمان در کمپ های اشرف و لیبرتی که ناشی از دخالتهای بی جا و تحریک نیروهای عراقی بوده است خبر دارید؟ آیا با رفتن شما به گردهمایی مجاهدین خلق در ویلپنت پاریس خودتان این سازمان فرقه گرا را وارد دخالت های سیاسی در آلبانی نمی کنید؟

ما مایل هستیم که توجه جنابعالی را به عاقبت و سرنوشت سیاسی آقای ویدال کوادراس از اسپانیا، آقای کازاکا از پرتغال و آقای استیونسون از انگلستان را به دلیل همکاری با سازمان مجاهدین جلب کنیم و به جنابعالی توصیه کنیم که آینده سیاسی خود را با فرقه مجاهدین خلق گره نزنید.

در پایان مجددا درخواست خود را برای لغو تصمیم احتمالی شما جهت شرکت در گردهمایی فرقه مجاهدین خلق در ویلپن پاریس اعلام می کنیم و طبعا در صورت شرکت احتمالی جنابعالی مردم و اپوزیسیون ایران این رفتار شما را همسو با با فرقه مجاهدین خلق تلقی می کنند.

با تقدیم احترام

کانون ایران قلم

همچنین:
نامه سرگشاده به نخست وزیر آلبانی، ادی راما

A list of some MEK agents trained by Saddam’s Republican Guard now operating in Tirana (In Persian)

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18214

باز ویل پنت، باز سخنران اجاره ای، باز تماشاچی اجاره ای

حسن پیرانسر، ایران قلم، پنجم می ۲۰۱۵:… حالا هم متوسل به کنگره آمریکا و اسرائیل شده تا به آرزوهای شوهر فراری و خائن خود که به قدرت رسیدن و سرکوب مردم ایران است جامه عمل بپوشاند. ایشان به همان اندازه که شوهر خائن و مزدورش گناهکار است ایشان هم هست و باید یکروز در مقابل عدالت قرار بگیرد و پاسخ دهد و مطمئن باشد که در آنروز همه جداشدگان و خانواده …

چرا رهبری فرقه رجوی از جدا شدگان و منتقدین متنفر است؟

لینک به منبع

باز ویل پنت، باز سخنران اجاره ای، باز تماشاچی اجاره ای

حسن پیرانسر ـ ۰۴٫۰۵٫۲۰۱۵ هر سال فرقه رجوی در ژوئن مراسمی در سالن گرانقیمت و مجلل ویل پنت در پاریس برگزار میکند و حرفهای تکراری و بی محتوئ ، مهمانان خارجی بازنشسته و اجاره ای به عنوان سخنران با دستمزدهای صدها هزار دلاری ، و جمعیتی کثیر از آفریقا ، لهستان، رومانی، بلغارستان، و پناهندگانی از افغانستان و کشورهای عربی و تعدادی ایرانی پناهنده و پناهجو ، تشکیل دهنده این مراسم هستند.

خانم رجوی که به عنوان رئیس جمهور منتخب شورای ملی سرکاری در این مراسم هر ساله شرکت میکند و با لباسهای گرانقیمت و مرتب با تکان دادن پرچم شیرو خورشید و با خنده ملیح که دندانهای ردیف شده و صدفی وی را برجسته میکند وارد سن میشود و این عمل هر ساله تکرار میشود و بعد از خوشامدگویی به جمعیت اجاره ای شروع به خواندن متنی از پیش تهیه شده توسط دیگران میکند که مرا یاد سخنرانیهای خسته کننده و بی محتوی شاهنشاه آریامهر می اندازد که جز پرت و پلاگویی و چرندیات هیچ دستاورد دیگری نداشت و ندارد.

هدف از برگزاری مراسم ۲۰ ژوئن لانسه کردن مریم رجوی و فرقه ایشان به عنوان تنها آلترناتیودمکراتیک !!! در بین سایر جریانات و احزاب موجود در ایران و در خارج از ایران است.

ایشان هر کاری میکند و انجام میدهد بخاطر شوهر دومش مسعود رجوی است یادم می اید خانم مریم رجوی در یک نشست که فقط لایه ام او به بالا در آن شرکت داشتند گفت من یک تار موی مسعود را با ۷۵ میلیون مردم ایرانی عوض نمیکنم . ایشان فقط میخواهد شوهر خود را راضی نگه دارد و اساسا هیچ اهمیتی به مردم ایران نمی دهد ایشان بدلیل اینکه دل پری از مردم ایران در عدم حمایت از شوهر جنایتکار و خائن خود دارد از تحریم ها حمایت میکند و به اینطریق میخواهد از مردم ایران انتقام بگیرد. او همیشه در نشستهای ام او به بالا میگفت مردم ایران خیلی خرفت و احمق هستند و مسعود خیلی زیاد از سر آنها است.

حالا هم متوسل به کنگره آمریکا و اسرائیل شده تا به آرزوهای شوهر فراری و خائن خود که به قدرت رسیدن و سرکوب مردم ایران است جامه عمل بپوشاند.

ایشان به همان اندازه که شوهر خائن و مزدورش گناهکار است ایشان هم هست و باید یکروز در مقابل عدالت قرار بگیرد و پاسخ دهد و مطمئن باشد که در آنروز همه جداشدگان و خانواده ها در دادگاه حضور خواهند داشت تا ایشان و شوهر فراری و خائن و ترسوی ایشان طبق رای دادگاه بسزای اعمال خودشان برسند به امید آنروز.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=12020

مریم رجوی و نمایش ضعیفی که در ویلپنت اجرا کرد؛ چرا رجوی نمی تواند کلاه غرب را بردارد؟

ایران دیدبان، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۴: … در مقابل اتخاذ چنین رویکردی که به معنای ناتوانی مجاهدین از عمل در صحنه داخلی و نداشتن پایگاه مردمی است، این سئوال پیش می آید که پس چرا دار و دسته رجوی آن را دنبال می‌کنند که در پاسخ بایستی گفت که فقط امیدواری به تشدید اختلافات تا سطح جنگ بین غرب با ایران است که آنها را وادار به اجرای چنین نمایشاتی می‌کند و از نظر رجوی باید در همین دوران مجاهدین را به عنوان …

والتر نت: همایش ویل پنت؛ به نام مجاهدین خلق به کام داعش

لینک به منبع

مریم رجوی و نمایش ضعیفی که در ویلپنت اجرا کرد؛

چرا رجوی نمی تواند کلاه غرب را بردارد؟

هنوز خبرپراکنی دستگاه تبلیغاتی مجاهدین در باره تجمع ویلپنت پایان نیافته است، ظاهراً قرار است تجمع سالی یک بار، با تبلیغاتی یک ساله همراه باشد تا خلاء بی عملی با آن پرشود و در مقابل چشم مخاطبان بماند!

در فضای مجازی نیز جدال هواداران مجاهدین با کسانی که مچ دروغ پردازیهای آنان را در باره تعداد شرکت کنندگان گرفته اند ادامه دارد و چنین استدلال می کنند« برفرض که ۳ هزار نفر در ویلپنت شرکت کرده باشند (که ظرفیت سالن هم همین است و نه صد هزار نفری که مجاهدین از طرق مختلف سعی در القای آن داشتند*) اگر کسان دیگری غیر از مجاهدین مخالف رژیم در خارج هستند چرا ما در هیج جای دیگر چنین تجمعی نمی ببینیم؟» و یا «چرا بقیه غیر از حرافی و سخنرانی و لاف دمکراسی زدن و هر از گاهی لگد زدن به مقاومت ایران کاری ازشان نمی آید!؟» و یا این که «میشه یک اپوزیسیون برانداز که از نظر شما پایگاه مردمی داره رو به من معرفی کنی» … و بعد تأکید روی این که مجاهدین«تشکیلات»، «انسجام»، «هماهنگ و متحد» و « کور شود هر آن که نتواند دید!»

از خلال مجادلات هواداران مجاهدین پس از پذیرش این که تعداد شرکت کنندگان در ویلپنت حداکثر ۳ هزار نفر بوده و سپس ارائه پاسخهایی که در بالا ذکر شد، البته این حقایق را هم می‌توان فهمید که:

اولاً از میان ۴ میلیون ایرانی خارج از کشور، مجاهدین که مدعی «داشتن پایگاه مردمی»، «تشکیلات و انسجام» و حتی «محبوبیت» هم هستند فقط ۳ هزار نفر را می‌توانند گردهم بیاورند!

دوماً همین ادعا هم از اساس زیر سوال است، چون بنابر اقرار صریح گردانندگان تجمع و از جمله مریم رجوی، افراد حاضر در سالن از ۵ قاره شرکت بودند، که بیش از آن که علامت اعتبار و یا انسجام تشکیلاتی مجاهدین باشد، نشان شیادی و کلاهبرداری بقایای رجوی و گواهی بر دهها گزارش در باره به دام انداختن شهروندان اروپای شرقی با تور پاریس گردی است. واقعیتی که خود مجاهدین هم دیگر تلاشی برای پوشاندن آن ندارند، چرا که هدفشان نه گردآوردن ایرانیان – که می‌دانند جمع شدن ایرانی جماعت زیر پرچم مجاهدین محال است و به همین دلیل هم خام خیالانه آرم مجاهدین را بالا نیاوردند ـ بلکه نشان دادن تواناییهایشان به کشورهای غربی و به خصوص به آمریکاست.

اما این توانایی‌ها که مجاهدین اینقدر اصرار برنشان دادن آن دارند چیست و چرا اصولاً چنین اصراری دارند؟

– نشان دادن این که هیچ گروه منسجم مخالف حکومت ایران به جز مجاهدین وجود ندارد. که البته با توجه به شناختی که کشورهای غربی از تواناییهای واقعی مجاهدین دارند و اطلاعات دقیقی که در باره چگونگی برگزاری چنین تجمعاتی دارند، باند رجوی را نیز گروه مخالف قابل به عرضی در برابر ایران نمی‌دانند و نتیجه این خواهد شد که چنین تلاشی در وهله اول به کشورهای غربی تفهیم می‌کند که در صحنه تقابل با ایران هیچ نیروی مخالف قابل اعتنایی وجود ندارد و مستندتر از گذشته درمی یابند که بر روی گروههای مخالف در تقابل با حکومت ایران نمی توانند حساب کنند.

– یادآوری این که مجاهدین علیه ایران از هیچ کاری فروگذار نمی‌کنند. واقعیتی که البته نیاز به یادآوری نیز ندارد و کشورهای غربی از این همه خیانت و وطن‌فروشی درحیرتند.

– دمکراتیک‌نمایی؛ با هدف ارسال این پیام که می‌توانید مجاهدین را به عنوان نیروی دمکراتیک جا زده و مورد حمایت قرار دهید. از رهگذر این پیام و اصراری که مجاهدین برای قبولاندن آن به غرب دارند، می‌توان به کوشش عوامفریبانه‌ای که رهبری مجاهدین برای سرپوش گذاشتن بر ماهیت و روابط و عملکرد غیردمکراتیک خود می‌کند و نیازی که به این مهم دارد پی برد. کوششی که می‌تواند مجاهدین را دو شقه کند، چرا که برای برآوردن چنین نیازی لازم است اقلاً روابط خود را از حالت فرقه‌ای خارج ساخته و کمی بهبود ببخشند، ‌رویدادی که در صورت وقوع به فروپاشی تشکیلات آنان منجر خواهد شد.

اما اصرار مجاهدین بر نشان دادن آنچه در بالا ذکر شد، از وقوف بر این حقیقت است که بدون حمایت خارجی امکان ادامه بقا نخواهند داشت، حتی روحیه صبر و انتظاری که در بین نیروهایش با توسل به سیاه نمایی وضعیت داخل کشور و ایجاد توهم سرنگونی ترویج می کند، خرید زمانی است که به زعم رجوی، لازم است تا بتوانند حمایت آمریکا را کسب کنند.

در مقابل اتخاذ چنین رویکردی که به معنای ناتوانی مجاهدین از عمل در صحنه داخلی و نداشتن پایگاه مردمی است، این سئوال پیش می آید که پس چرا دار و دسته رجوی آن را دنبال می‌کنند که در پاسخ بایستی گفت که فقط امیدواری به تشدید اختلافات تا سطح جنگ بین غرب با ایران است که آنها را وادار به اجرای چنین نمایشاتی می‌کند و از نظر رجوی باید در همین دوران مجاهدین را به عنوان تنها اپوزیسیون موجود به اثبات رساند تا انتخاب دیگری پیش روی غرب نباشد.

این که آیا به تفاهم نرسیدن غرب با ایران در مذاکرات و یا افزایش اختلافات به جنگ بیانجامد احتمالی است یک در هزار و با قاطعیت نمی توان در باره آن اظهار نظر کرد، چرا که حتی بسیاری از بدبینانه ترین دیدگاهها نیز حاکی از آن است که فقط تحریم‌ها تشدید خواهد شد، اما آنچه به طور قطع و یقین می توان گفت آن است که مجاهدین به رغم تمام توسریهایی که از غرب می خورند، هیچ چاره‌ای جز آویزان ماندن و چشم دوختن به تحولات احتمالی ندارند و در این بیچارگی است که هزینه کرد صدها هزار دلار برای برگزاری تور پاریس گردی معنا پیدا می کند!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

*جای تعجب است که چطور رهبری مجاهدین با داشتن تجربه عدد و رقم سازی برای افراد مستقر در قرارگاه اشرف در زمان صدام که با هزاران لطایف الحیل صورت می‌گرفت و گاه آمار ۴۰ هزارنفره ارائه می دادند که با یک سرشماری ساده یک آبروریزی تاریخی برای آنان رقم خورد و معلوم شد از ۴۰۰۰ نفر موجود در آن مکان، ۶۰۰ نفر خواهان خروج هستند، بازهم دست به چنین عددسازیهایی می زنند.

***

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRILe Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

***

همچنین:

خانواده، عشق و عاطفه پاشنه آشیل تشکیلات مافیایی-پلیسی فرقه رجوی

حسن پیرانسر، ایران قلم، بیست و نهم آوریل ۲۰۱۵:… شعارهای آزادی و دمکراسی در این فرقه هیچگونه پایه مادی و عملی ندارد و فقط جهت تبلیغات و فریب اذهان مورد استفاده قرار میگیرد اگر تحلیل من اشتباه است از فردا خانم رجوی و مسئولین فرقه هیچ ممانعتی در دیدار خانواده ها با اعضای فرقه ایجاد نکنند و با دست باز اجازه دهند تا ملاقاتها بصو

تبریک به مناسبت آغاز بکار سایت نجات یافتگان در آلبانی

حسن پیرانسر، ایران قلم، پاریس، بیست و سوم آوریل ۲۰۱۵:… فرقه رجوی از تجارب ضدبشری خود در عراق در حفظ تشکیلات مافیایی – پلیسی خود در آلبانی هم استفاده کرده و میکند که میتوان به ممانعت از دیدار اعضای خود با دوستان و آشنایان و خانوادهایشان چه در لیبرتی و چه در آلبانی اشاره کرد و با مزدورو مامور خواندن خانواده ها که خواستار دید�

تیف تفی بر استبداد رجوی – قسمت اول

حسن پیرانسر، پاریس، دوازدهم آوریل ۲۰۱۵:…  در سال ۱۳۸۴ برابر با ۲۰۰۴ از قرارگاه اشرف فرار کردم و به کمپ تیف رفتم هیچوقت لحظه ورودم به کمپ آمریکا ، تیف، را فراموش نمیکنم ،لحظه ای رهایی از قوانین فرقه ای ،از قوانین خشک و غیر انسانی، از فضای مرده و منجمد،از ترورو خرد شدن شخصیت ، از خاک پاشیدن بر روی احساسات و عواطف ، از نفس عمیق�

جدا شدگان، منشعبین، و منتقدین فاکتور و عنصر حیاتی در مبارزه علیه بنیادگرایی

حسن پیرانسر، پاریس، بیست و نهم مارس ۲۰۱۵:… یکی از این تشکلات بنیادگرا و فرقه ای سازمان مجاهدین یا فرقه رجوی است که در کشور فرانسه ساکن میباشد اینفرقه در کارنامه خود خیانت به اعضای خود و خیانت به آرمانها و اهداف بنیان گذارهای سازمان مجاهدین ، خیانت به مردم ایران در همدستی با قاتل ودیکتاتور معدوم صدام حسین ، همدستی با اسرائی