مرثیه خوانی مریم برای کشته های اشرف در پاریس

مرثیه خوانی مریم برای کشته های اشرف در پاریس

مریم رجوی داعش اسرائیل غزههادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، ششم سپتامبر 2014: …  مریم قجر به مناسبت کشته شده های اشرف به مرثیه خوانی پرداخته و با جمع کردن تعدادی از سناتور های از دور خارج شده و پول پرست سعی نمود به تحلیل مسائل روز بپردازد تا بتواند مسئولیت به کشتن دادن این افراد را به گردن دیگران بیندازد و خودش را مبرا از هر گناهی بداند ولی همه می دانند که او مسئول مرگ همه این افراد می باشد چرا که می توانست …

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

لینک به منبع

مرثیه خوانی مریم برای کشته های اشرف در پاریس

مریم قجر به مناسبت کشته شده های اشرف به مرثیه خوانی پرداخته و با جمع کردن تعدادی از سناتور های از دور خارج شده و پول پرست سعی نمود به تحلیل مسائل روز بپردازد تا بتواند مسئولیت به کشتن دادن این افراد را به گردن دیگران بیندازد و خودش را مبرا از هر گناهی بداند ولی همه می دانند که او مسئول مرگ همه این افراد می باشد چرا که می توانست از این زودتر افراد را از اشرف خارج کند .

وی در این سخنرانی همانند دیگر حرفهای گذشته هیچ چیز جدیدی نداشته و دو باره سعی نمود در مورد عراق به اظهار فضل بپردازد که بله ما هم در صحنه سیاسی عراق حضور داریم . این در حالی است که وزارت خارجه عراق اعلام نموده که باید در مدت زمان مشخص از عراق خارج شوند .

اکنون به قسمتهایی از سخنرانی مادر خوانده تروریسم اشاره می کنیم تا متوجه شویم که وی به لحاظ سیاسی خیلی عقب مانده می باشد و قدرت تحلیل ندارد .

وی در همان ابتدا مدعی می شود که باید از حکومت ایران در عراق خلع ید شود . حرفی بی معنا و بی محتوا که وی نشخوار می کند . این در حالی است که دولت های غربی و اروپایی به این نکته اشاره دارند که برای مبارزه با داعش باید با ایران همکاری کنند همانگونه که آقای برژینسکی مشاور امنیت ملی سابق آمریکا در گفت‌ وگو با شبکه تلویزیونی سی ان ان گفت: آمریکا به تنهایی نمی تواند با حملات هوایی، تروریستهای داعش را نابود کند کشورهای مسلمان از جمله ایران نیز باید در این مسئله ایفای نقش کنند.

وی در جای دیگری عنوان می کند که با رفتن آقای مالکی از نخست وزیری عراق سپاه پاسداران هم دوام نخواهد آورد . ولی در ادامه این حرف تناقض وی بیرون زده و عنوان می کند که حکومت ایران در تمام کشورهای منطقه و شاخ افریقا و بقیه جهان دست دارد . اگر وی اینگونه تحلیل می کند این نشانه قدرت می باشد یا نشانه ضعف ، اگر چه وی به همراه شوهر فراریش از ابتدا شعار توخالی سرنگونی را سر داده و هر روز هم خواب آنرا می بینند البته باید به این نکته هم اشاره نمود که ایران در امور هیچ کشوری دخالتی نداشته است .

مریم در ادامه فریبکاری خود عنوان می کند که بی عملی دولت امریکا درباره سوریه باعث شده که بشار اسد در قدرت باقی بماند . وی که خودش را به کودنی می زند یادش رفته که از ابتدای دخالت تروریست ها در سوریه ، کشورهای غربی و آمریکا کمک تسلیحاتی و مالی زیادی انجام دادند و حتی تا مرحله حمله نظامی پیش رفته بود پس گله گذاری مریم دروغی بیش نیست

مریم در جای دیگری از حرفهای پوچ و بی محتوای خودش باز به سراغ مسعود رفته و عنوان می کند که وی اسلامی را رهبری می کند که خواهان عدالت اجتماعی و …. می باشد ولی یادش رفته که از کشتار مخالفین و شکنجه و راه اندازی حرامسرا توسط وی حرفی بزند بهتر است وی به همان کار خودش ادامه داده و در مورد اسلام چیزی نگوید .

ولی نکته ای که وجود دارد سرگیجه گرفتن رهبران فرقه از آمدن شخصیت های ایرانی به عراق می باشد و تحلیل می کنند که در رابطه با فرقه به عراق سفر کردند این در حالی است که از نظر حکومت و مردم ایران فرقه در عراق ارزشی نداشته و نابوده شده می باشد و اگر کمکی در این رابطه انجام می دهد برای انسان دوستی بوده تا دیگر اعضای گرفتار در بند رهبران فرقه نمانند و خانواده هایشان را خوشحال کنند پس بهتر است اینقدر رجوی ها از مسافرت شخصیت های ایرانی به عراق وحشت نداشته باشد و ….

وی در جای دیگری باز به مسئله امنیت و آمدن کلاه آبی به لیبرتی اشاره می کند و باز هم سعی دارد اعضای گرفتار خود را در عراق نگهدارد اگر مریم قجر به فکر اعضای خود بود تاکنون می توانست نفرات خود را از عراق خارج کند پس می توان نتیجه گرفت که وی فقط به فکر کشتن اعضای فرقه در عراق می باشد تا بتواند از مرگ آنان برای کارهای تبلیغاتی استفاده کند .

وی در ادامه سخنرانی پوچ خود عنوان نمودکه از حمایت مردم عراق و عشایر برخوردار است اگر چه این حرف برای طرفداران پولکی خود در غرب خریدار داشته باشد ولی نفراتی که در فرقه بودند می دانندکه چگونه مسئولین سازمان امضا قلابی جمع کرده و چگونه با دادن پول به افراد عراقی آنان را به اشرف می آوردند پس بهتر است مریم در این مورد زیاد به امضای جعلی باور نداشته باشد .

مریم قجر هر چقدر می تواند در مورد کشتار اشرف !! حرف بزند ولی باید بداند که مسئول مرگ آنان خود وی می باشد که چرا اجازه نداد زودتر از اشرف خارج شوند و اکنون با راه انداختن این گونه برنامه های مسخره و بی محتوا نشان دهد که هنوز مبارزه خیالی وی ادامه دارد بهتر است شما با همین پزهای دموکراسی مابانه ادامه دهید

هادی شبانی

***

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

زهره قائمی کمپ اشرف 2در سالگرد شکستن ظرف ایدئولوژی مجاهدین؛ آخرین ساکنان اشرف قربانی توهمات رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=12958

اخراج از عراق و سکوت رجوی ها

اخراج مجاهدین خلق فرقه رجوی از عراقهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، پنجم سپتامبر ۲۰۱۴: …  بعد از اعلام وزارت خارجه عراق مبنی بر اخراج ۸۵۰ نفر از اعضای گروه تروریستی رجوی از عراق سران فرقه سعی نمودند با سکوت و نپرداختن به این مسئله این گونه نشان دهند که خبری از اخراج نیست و هنوز می توانند در عراق باقی بمانند . البته خواست رجوی باقی ماندن در عراق به هر قیمت می باشد چرا که وی نفرات را می تواند در اینجا با …

حیدر العبادی ظریف بغداددرد اصلی رهبری مجاهدین چیست؟ رفتن مالکی هم بحران تشکیلات رجوی را حل نکرد

بارونس نیکلسون عراقخاموش شدن صدای طبل جنگ طلبان و رجوی (مجاهدین خلق) توسط سفیر تجاری بریتانیا در عراق بارونس نیکلسون

لینک به منبع

اخراج از عراق و سکوت رجوی ها

بعد از اعلام وزارت خارجه عراق مبنی بر اخراج ۸۵۰ نفر از اعضای گروه تروریستی رجوی از عراق سران فرقه سعی نمودند با سکوت و نپرداختن به این مسئله این گونه نشان دهند که خبری از اخراج نیست و هنوز می توانند در عراق باقی بمانند .

البته خواست رجوی باقی ماندن در عراق به هر قیمت می باشد چرا که وی نفرات را می تواند در اینجا با توجه به وضعیت امنیتی عراق به کشتن داده و حکومت عراق را مقصر نشان دهد و مریم هم در فرانسه با ردیف کردن قاب عکس شان عکس یادگاری بگیرد و اشک تمساح بریزد .

سئوال این است چرا سران فرقه در این مورد حرفی به میان نمی آورند و سعی می کنند که نشان دهند خبری از اخراج نیست ؟

البته جواب مشخص است اگر سران فرقه در این مورد حرفی به میان بیاورند باید به سئوالات زیادی پاسخ دهند که البته اولین سئوال اساسی پیش روی سران فرقه این است که آیا درب استراتژی مسلحانه و ارتش به اصطلاح آزادی بخشش گل گرفته شده است ؟ و آیا دادن این شعار و سرنگونی دیگر شکست خورده و باید به مبارزه سیاسی همانند گروه های ورشکسته در اروپا روی آورد ؟

از آنجایی که سران فرقه در فریبکاری و شیادی سابقه زیادی دارند در این مورد هم سعی می کنند سیلابی که در حال از بین بردن تشکیلات فرقه در عراق می باشد را به روی خود نیاورده و هنوز هم بر طبل توخالی سرنگونی با شعار ارتش بی یال و دمش ادامه دهند .

سران فرقه اگر به فکر جان اعضای خود بودند به جای رشوه دادن به سناتورهای شکم پرست غربی می توانستند اعضای خود را از عراق با توجه به شرایط بد امنیتی خارج کنند .

رجوی تروریست حساب زیادی روی پیشروی گروه تروریستی داعش باز کرده و فکر می کرد که همکاری با آنان می تواند فرقه را در عراق باقی نگهدارد دارد ولی اکنون این تحلیل همانند بقیه تحلیل های آبکی وی از بین رفت .

با توجه به انتخابات نخست وزیری عراق و انتخاب نفر دیگر فکر می کرد که می تواند روی این مسئله مانور داده و تشکیلاتش را در عراق نگهدارد ولی همانند دیگر تحلیل های مسخره و بی متحوای وی با انتخاب نخست وزیر عراق آقای حیدر العبادی باز هم روسیاهی برای رجوی باقی ماند چرا که آقای حیدر العبادی در همان پیام اولش عنوان نمود که ” همه گروه های تروریستی باید از عراق اخراج شوند “.

اکنون رجوی باید خوار و سرافکنده از عراق اخراج شود و دور نیست روزی که اعضای به جان آمده فرقه در اروپا و آمریکا دست به افشاگری زده و ابعاد مختلفی از جنایت رجوی را افشا کنند .

هادی شبانی

***

Camp Ashraf Iraq January 13 2014

http://youtu.be/zrl9D14Wlw8?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

گزارش عراق در مورد مجاهدین خلق فرقه رجوی 2014وزارت حقوق بشر عراق پژوهشی پیرامون سازمان خلق تدوین کرده است

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014شرایط حاکم بر لیبرتی در عراق

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

مریم رجوی و حرفهای بی سر و ته همیشگی

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، ششم ژوئیه ۲۰۱۴: …  هر روز که می گذرد سران فرقه بیشتر ماهیت جنایت کارانه خود را نشان می دهند و اکنون به جایی رسیدند که عملا در سایت های خود از گروه تروریستی داعش به اسم انقلابیون عراق نام می برنند اگر چه ماهیت همه تروریست ها یکی می باشد

حضور آقای هادی شبانی (نجات یافته از فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مجاهدین خلق رجوی امام امریکاانجمن نجات، مرکز تهران، پنجم می ۲۰۱۴: … دانشجویی می گفت من چند بار برنامه تلویزیونی آنها را دیده ام و آنها طوری تبلیغات می کنند که گویا  بهترین مناسبات را پیاده سازی کرده اند . ولی وقتی صحبتهای شما را شنیدیم که رو در رو با شما صحبت می کنم ، احساس می کنم تمام تبلیغات

خفه خون گرفتن رجوی ها در مورد آزادی چهار سرباز ایرانی

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، سیزدهم آوریل ۲۰۱۴: … رجوی ها که از مردم ایران کینه حیوانی به دل دارند خیلی مایل بودند که همه این افراد کشته شوند و این مسئله به اختلافات داخلی در منطقه دامن زده شود ولی دیدیم که با پا

کمیسیون ضد امنیت یا کمیسیون اتهام زنی فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، چهارم مارس ۲۰۱۴: …  این یکی از هزاران دروغی است که رجوی سعی دارد باز هم به نشخوار آن بپردازد جدا شدگانی که قبلا در تیف بودند گواهی می دهند در آن مقطع حتی فرماندهان فرقه در اشرف راضی نمی شدند لباسهای فردی افراد در قرارگاه را به آنان بدهند چرا که آن موقع