مرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

مرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

مرحوم رجوی ماموریت سرنگونیایران فانوس، هشتم نوامبر 2019:… شما که از سرنگونی جمهوری اسلامی سخن می گویید بدون این که اسباب و وسایلش را داشته باشید و بدون این که قادر به هزینه دادنش باشید، آیا این ماموریت را مردم ایران به شما داده اند؟ اگر مردم ایران به شما ماموریت سرنگونی داده اند، بفرمایید لطفاً سند و مدرکش را که در کدام نظرخواهی و همه پرسی به دست آورده اید، ارائه فرمایید. همچنین، آیا با اطلاعات و اخباری که از درون مناسبات شما به مردم ایران و جهان رسیده است شما اپوزسیون حکومت ایران هستید؟ لطف کنید این را نیز با سند و مدرک ارائه نمایید که در کدام نظرخواهی و همه پرسی مردمی مقام اپوزسیون را به چنگ آورده اید. سوم، آیا مردم ایران شما را به عنوان جانشین جمهوری اسلامی، قبول دارند؟ اگر دارند، بفرمایید همین الآن یک نظرخواهی اینترنتی از مردم ایران انجام دهید، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد. مرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال 

خواسته هاى به حق مردم لبنان و عراق و نقش فتنه گرى رجوىخواسته هاى به حق مردم لبنان و عراق و نقش فتنه گرى رجوى

مرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

چه کسی به شما ماموریت سرنگونی می دهد؟

ایران فانوس، 07.11.2019

مسعود رجوی رهبر مفقودالاثر مجاهدین خلق در پیام شماره پانزدهم خود برای نیروهایش شرایط آماده باش و سرنگونی جمهوری اسلامی را بشارت داده است. او اعتراضات اخیر کشور عراق و لبنان، تحریمات اخیر آمریکا علیه ایران و کانون های شورشی خیالی در ایران را گواه سرنگونی و آمادگی حداکثر نیروهای خود ارزیابی می کند.

https://leader.mojahedin.org/i/مسعود-رجوی-پیام-شماره-۱۵-عراق-لبنان-تحریم-کانون‌های-شورشی-قیام-ارتش-آزادی-لرزه‌های-سرنگونی-پیش-‌روی-حاکمیت-آخوندی

مرحوم رجوی ماموریت سرنگونی

کشور عراق، تنها کشوری نیست که مردم آن نسبت به مسایل و مشکلات اجتماعی و سیاسی شان، اعتراض دارند. در همین روزها، کشورهایی چون لبنان، الجزایر، مصر، هنگ کنگ، شیلی، فرانسه، آلمان و جاهای دیگر، مردمش از مشکلاتی که حول و حوش خود می بینند، به ستوه آمده اند اما مطالبات و شیوه اعتراض مردم این کشورها و کشورهای دیگر با هم فرق دارد و دارای ماهیت یکسانی نیست. اعتراضات و جنبش هایی که یاد شد و تقریباً در بسیاری از نقاط دیگر فراگیر است، در مجموع دو نقطه اشتراک دارند که جملگی شان از طریق شبکه های اجتماعی نضج گرفته و به دیگران سرایت و خبررسانی می شود دوم این که جملگی جنبش ها به ویژه در خاورمیانه، سازماندهی افقی و غیر عمودی دارند. جملگی بدون رهبر و تشکیلات و ایدئولوژی و آنچه که جنبش های قدیمی و چریکی به آن متوسل می شدند، ندارند.

جنبش چریکی مجاهدین خلق که از زبان و پیام رهبرش همه را به کیش خود می پندارد و هر دو پا را در یک کفش کرده و هم اکنون نیز دارای رهبر و تشکیلات و نیروهای حرفه ای و ارباب و ایدئولوژی و خشونت و وسایل دیگر است، هیچ گونه مطابقت و سنخیتی با جنبش های موجود در جهان ندارد و نخواهد داشت.

کانونهای شورشی عراق رجوی و توک توک ها

مجاهدین خلق در زمان شاه مبارزه مسلحانه علیه دیکتاتوری و آمریکا را از طریق وسایل موجود و مرسوم در جهان سوم آغاز کردند. شیوه و متدی که در اکثر نقاط جهان متداول و مرسوم بود اما امروز اگر کسی بخواهد از آن شیوه ها استفاده کند، بهتر است به آخرین مدل و جنبش اعتراضی یعنی داعش و رهبرش ابوبکر البغدادی، نگاهی بیندازد و درس عبرت بگیرد.

در گذشته یعنی نیم قرن سال قبل که هنوز اینترنت و وسایل ارتباط جمعی مثل امروز نبود و نظرخواهی و همه پرسی محلی از اعراب نداشت، می شد بدون اطلاع و به نام مردم دست به خشونت و مبارزه مسلحانه زد و آن را مبارزه برای آزادی خلق نام گذاشت اما هم اکنون که عصر بیداری معنوی نیز آغاز شده، مردم، حداقل، سره از ناسره را می بینند و می دانند.

با این وصف از رهبری و رهبران مجاهدین که در اثر داغ کردن خر در عراق، داغ شده و به نیروهای زواردررفته شان آماده باش صد در صد داده اند، اگر بتوانند دو یا سه کلمه حرف حساب امروزی را پاسخ دهند، مابقی ناز شصت شان.

شما که از سرنگونی جمهوری اسلامی سخن می گویید بدون این که اسباب و وسایلش را داشته باشید و بدون این که قادر به هزینه دادنش باشید، آیا این ماموریت را مردم ایران به شما داده اند؟ اگر مردم ایران به شما ماموریت سرنگونی داده اند، بفرمایید لطفاً سند و مدرکش را که در کدام نظرخواهی و همه پرسی به دست آورده اید، ارائه فرمایید.

همچنین، آیا با اطلاعات و اخباری که از درون مناسبات شما به مردم ایران و جهان رسیده است شما اپوزسیون حکومت ایران هستید؟ لطف کنید این را نیز با سند و مدرک ارائه نمایید که در کدام نظرخواهی و همه پرسی مردمی مقام اپوزسیون را به چنگ آورده اید.

سوم، آیا مردم ایران شما را به عنوان جانشین جمهوری اسلامی، قبول دارند؟ اگر دارند، بفرمایید همین الآن یک نظرخواهی اینترنتی از مردم ایران انجام دهید، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

اعتراضات عراق و لبنان و فتوشاپ های مجاهدین

با این وجود اما شما ماموریت سرنگونی جمهوری اسلامی، تجزیه ایران و تلاشی حرث و نسل ایرانی را دارید. ماموریت تان، از درون و از جانب مردم نیست بلکه ماموریت تان از بیرون و از جانب ایران ستیزان است و این را شما و مردم خوب می دانند و این چنین است که به قول حافظ بایست گفت؛

 ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ عرض خود می بری و زحمت ما می داری.

کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس

مرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

لینک به منبع

***

وقتی آمپریالیسم با تروریسم آشتی می کندمجاهدين خلق و امپریالیسم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سرنوشت-تروریسم/

سرنوشت تروریسم

سرنوشت تروریسمایران فانوس، سی ام اکتبر 2019:… آنان که مسعود رجوی را می شناسند می دانند که او همیشه فرار به پیش، کارش بود. او به خاطر این که نزد نیروهایش خود را شجاع جلوه دهد، دائماً از عاشورای حسینی دم می زد و نیروهایش را در بزنگاه حادثه از عاشورا می ترساند. اما زمان گذشت و دستش برای همگان رو شد همان طور که تحلیل و تفسیرمان در مورد سایر و عاقبت تروریست ها درست از آب درآمد. تروریست ها به دلیل جهالت مفرط و منافع سطحی، سازمانی و مقطعی که در اختیار دارند سرنوشت شومی در انتظارشان است و جملگی نزد اربابان شان تاریخ مصرف مشخص دارند. ابوبکر البغدادی، یکی از آن ها و آخرین تروریستی بود که تاریخ مصرفش تمام شده و باید قربانی „سیاست و قدرت“ می شد. سرنوشت تروریسم 

رجوی البغدادی مجاهدین داعش سرنوشت تروریسمسرنوشت مشترک عقب مانده ها – رجوی صدام حسین بن لادن البغدادی

سرنوشت تروریسم

ایران فانوس، 29.10.2019

تروریست ها به دلیل جهالت مفرط و منافع سطحی، سازمانی و مقطعی که در اختیار دارند سرنوشت شومی در انتظارشان است و جملگی نزد اربابان شان تاریخ مصرف مشخص دارند. ابوبکر البغدادی، یکی از آن ها و آخرین تروریستی بود که تاریخ مصرفش تمام شده و باید قربانی „سیاست و قدرت“ می شد.

دونالد ترامپ روز یکشنبه 27 اکتبر 2019 در یک کنفرانس خبری گفت که به همراه وزیر دفاع، فرماندهان ارتش و دیگر مقامات آمریکا عملیات کشتن رهبر داعش را به صورت زنده دنبال کرده است.

https://news.gooya.com/2019/10/post-31501.php

ابوبکر البغدادی اهل بغداد که زمان مرگش 48 سال سن داشت رهبر گروه داعش(دولت اسلامی عراق و شام) بود و او در روستای بریشا در استان ادلب به دست نیروهای ویژه آمریکا کشته شد. این محل با مرز ترکیه فاصله زیادی ندارد. این بخش از خاک سوریه در کنترل شورشیان مسلح سوری است که از پشتیبانی ترکیه برخوردار است و ارتش ترکیه در این منطقه پست دیدبانی دارد. داعش در این سرزمین هیچگاه حضور نداشته و ابوبکر البغدادی برای رسیدن به آن بایستی راهی دراز را از دل نیروهای دشمن طی کرده باشد.

ابوبکر البغدادی، تنها تروریست تاریخ مصرف تمام شده نیست و آخرین آن ها نیز نخواهد بود. در گذشته ای نه چندان دور تروریست های دیگری همچون اسامه بن لادن، صدام حسین، معمر قذافی و کسانی دیگر کشته شدند در حالی که اکثر آن ها مثل عبدالله اوجالان می توانستند زنده بمانند.

از به دام افتادن و مردن ابوبکر البغدادی که توسط افرادی در عراق ردیابی و لو داده شد می توان تحلیل کرد و به این نتیجه راسخ رسید که البغدادی دارای توانمندی های سیاسی و نظامی و تشکیلاتی نبود اما او که چنین بی جربزه و ترسو بود و هنگام مرگ در حین فرار می گریست و کودکانی را با خود به کام مرگ فرستاد، چه کسی و کسانی به او دلار و سلاح و قشون و ساز و برگ می دادند تا همزمان در خاورمیانه در اروپا نیز بجنگد، چه کسی و کسانی برای او پول و سلاح تهیه می کردند و نفراتش را که غالباً از اروپا و از طریه ترکیه ارسال می شدند، کدام دست های مرئی و نامرئی و به دنبال کدام منافعی در منطقه بودند که البغدادی را تا امروز زنده نگهداشتند؟

ابوبکر البغدادی بنا به گفته نیروهای عراقی و کردی مدت ها یعنی حدود یک ماه در دام بود و او به راحتی می توانست دستگیر شود و زبان به اعتراف بگشاید و شرکاء و اربابانش را به اصطلاح لو بدهد اما او همانند تروریست های دیگر همچون صدام حسین و اسامه بن لادن و مسعود رجوی و دیگران، به راحتی کشته شد و از دسترس عموم خارج شد.

با این وجود اما یک جنبه مثبت در تروریست ها را نباید فراموش کرد، همان طور که کشتند خود نیز کشته شدند اگرچه یکی از آن ها به مثابه البغدادی و صدام حسین و اسامه بن لادن، نیز کشته نشد بلکه پا به فرار گذاشت و ظاهراً از مرگ گریخت اما مرگ او را رها نکرد. آنان که مسعود رجوی را می شناسند می دانند که او همیشه فرار به پیش، کارش بود. او به خاطر این که نزد نیروهایش خود را شجاع جلوه دهد، دائماً از عاشورای حسینی دم می زد و نیروهایش را در بزنگاه حادثه از عاشورا می ترساند. اما زمان گذشت و دستش برای همگان رو شد همان طور که تحلیل و تفسیرمان در مورد سایر و عاقبت تروریست ها درست از آب درآمد.

جالب این جاست، اسامه بن لادن که یک عرب وابسته به آمریکا و کشورهای عربی بود، به همان شکل و منظوری کشته شد که ابوبکر البغدادی، کشته شد. اسامه بن لادن که هشت سال قبل در پاکستان و در تور امنیتی به سر می برد در راستای انتخاب مجدد حسین اوباما از حزب دموکرات و برای ریاست جمهوری دوم، به صورت نمایشی به قتل رسید و امروز نیز ابوبکر البغدادی که در نزدیکی مرز ترکیه در محاصره به سر می برد در راستای انتخاب مجدد دونالد ترامپ از حزب جمهوریخواه و برای نوبت دوم ریاست جمهوری، به صورت نمایشی و حصول پیروزی مسخره به قتل رسیده است.

تروریست های دیگر که هم اکنون در رکاب آمریکا در راستای منافع جنگ طلبانه آن ها علیه منافع ملی و مردم شان از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، می بایست مرگ اسامه بن لادن و ابوبکر البغدادی، را درس عبرت بگیرند وگرنه روزی فراخواهد رسید که آنان نیز در راستای منافع سیاسی و نظامی و جنگ طلبانه و قدرت طلبانه آمریکا قربانی شوند.

کانون سیاسی/ فرهنگی ایران فانوس

سرنوشت تروریسم

***

ترور افسران و کارمندان امریکایی توسط مجاهدین خلق در تهرانترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

Trump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

همچنین: