مردم بمیرند و منابع ایران برای رجوی ها بماند ؟

مردم بمیرند و منابع ایران برای رجوی ها بماند ؟

Mohammad Mohaddesin MEKصابر تبریزی، ایران اینترلینک، یازدهم ژوئن 2019:… ” محدثین ابراز امیدواری کرد که تحریم‌های بیشتری از جمله بر صادارات گاز اعمال گردد تا دست رژیم باز هم بیشتر و بیشتر از سرمایه‌های مردم ایران کوتاه شود تا این سرمایه‌ها در جهت خدمت به بازسازی ایران بعد از سرنگونی این رژیم حفظ شود “. معنی این حرف خبیثانه این است که ازگاز موجود کشور برای بازسازی ایران استفاده نشود وبجای ان هر قدر که امکان داشته باشد ، به خرابی کشور و رنج ودرد ” خلق قهرمان ایران ” کمک شود! . مردم بمیرند و منابع ایران برای رجوی ها بماند ؟ 

Mohammad Mohaddesin MEKمحمد محدثین شورای ملی مقاومت ایران یا عربستان؟

باکی نیست که مردم بمیرند و منابع ایران برای رجوی ها بماند!

21/03/1398

در رسانه های رجوی میخوانیم :

“محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران روز یکشنبه ۱۹خرداد۹۸ در مصاحبه با ایلاف لندن گفت:‌ تحریم پتروشیمی رژیم ایران یکی از خواستهای طولانی‌مدت مقاومت ایران بوده است. درآمد صنعت پتروشیمی و ارز حاصله از آن در اساس به جیب سپاه پاسداران جهل و جنایت و بیت خامنه‌ای منتقل شده و برای سرکوب مردم ایران و گسترش تروریسم و جنگ‌افروزی در منطقه بکار گرفته می‌شود. درآمدی که حتی یک دلار آن صرف مردم ایران نمی‌شود “.

شما این آرزوی خبیثانه را بخاطر دشمنی با مردم ایران وتصرف منابع مالی آنها که فکر میکنید که زمانی نصیب تان خواهد شد تا برای رجوی کاخ ها وحرمسراهای مجلل بسازید ، دارید و اتفاقا دراین مورد خاص دروغ نگفته اید!

با وجودی که من از نحوه ی مالکیت صنعت پترو شیمی ایران اطلاع درستی ندارم ولی این صنعت را بعنوان صنعت کلیدی ایران وصنعتی که به سایر عرصه ها کمک کرده وایران را به استقلال اقتصادی میرساند ، میشناسم.

کالاهای حاصل از پترو شیمی ، جزو کالاهای صنعتی محسوب شده وصدور آن برخلاف کالاهای خام، صادرات اصولی ودر راستای توسعه وخود کفایی کشور است وصدها بار بر صدور نفت خام ومواد معدنی برتری دارد وبصلاح تراست !

باند رجوی ازاین حیث است که دچار تشویش است که مبادا ایران رفته رفته به صدور کالاهای صنعتی خود رونق بخشیده وکشور را از مشکلاتی که خاص خام فروشی صرف است ، نجات دهد وحرف های او – که کم شنونده است- کم شنونده تر از حال باشد!

اگرهم واقعا قسمتی از اموال پترو شیمی درخدمت اقتصاد کشور قرار نمیگیرد ، دولت ومجلس براحتی میتوانند این نقیصه را ازبین ببرند واین مسئله فرع بر قضیه است!

مهم انست که ما صنعت پترو شیمی خود را برپا داشته ایم و میتوانیم نقصان های احتمالا موجود در عرصه های مالکیتی این صنعت را برطرف کنیم!

همچنین :

” محدثین ابراز امیدواری کرد که تحریم‌های بیشتری از جمله بر صادارات گاز اعمال گردد تا دست رژیم باز هم بیشتر و بیشتر از سرمایه‌های مردم ایران کوتاه شود تا این سرمایه‌ها در جهت خدمت به بازسازی ایران بعد از سرنگونی این رژیم حفظ شود “.

معنی این حرف خبیثانه این است که ازگاز موجود کشور برای بازسازی ایران استفاده نشود وبجای ان هر قدر که امکان داشته باشد ، به خرابی کشور و رنج ودرد ” خلق قهرمان ایران ” کمک شود!

خواننده ی گرامی!

وطن فروشی آشکار تر ازاین وخباثتی غلیظ تر دیگری را سراغ دارید که آقای محدثین – بعنوان ملیجک دربار رجوی – نشان میدهد؟!

دوباره :

” وی به افزودن صادرات گاز و صنایع مرتبط با آن به لیست تحریم‌ها فراخواند تا رژیم نتواند از سرمایه مردم ایران برای سرکوب مردم ایران و کشتار مردم منطقه استفاده کند “.

یعنی میفرمایید که دولت قادر به پرداخت حقوق کارگران وزحمتکشان ( ستون اصلی خلق قهرمان ایران ” نباشد و آنها نتوانند کالاهای مصرفی خود را ازکسبه ( بخشی از خلق قهرمان ایران ) خریده و کسبه را هم مانند خود به بیکاری و خاک ذلت بنشانند؟!

هزینه های بهداشت وآموزش ، دفاع از سرحدات و …از کجا تامین شود؟!

درادامه :

” تحریم‌های جدید در حالی اعمال می‌شود که دولت دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا تلاش دارد فشارهای اقتصادی و نظامی بر رژیم ایران را به‌خاطر برنامه‌های سلاح اتمی و موشکهای بالستیک و همین‌طور به‌خاطر انجام جنگهای نیابتی در سوریه و عراق و لبنان و یمن و ارتباطش با حملات اخیر به نفتکشهای سعودی و نروژی و اماراتی که واشنگتن تهران را مقصر آن دانست اعمال شده است…. “.

موضوع برنامه ی هسته ای با امضای برجام  وتایید رسمی شورای امنیت سازمان ملل متحد منتفی است !

میماند تولید موشک که ترامپ خوشتر دارد که ایران با نداشتن آن ودرحالی که از بهره برداری از هواپیماهای جنگی لازم ومدرن  محروم است، دست بسته دربرابر دشمن تسلیم باشد ویا بگذارد پشت جبهه ها وخاکریزهای اولش فتح شده وبا مثلا اسرائیل هم مرز شود!!

این پیشنهاد بشدت خطرناک وتحقیر آمیز را کدام کشور میپذیرد که ایران هم یکی از انها باشد؟!

صابر  تبریزی

باکی نیست که مردم بمیرند و منابع ایران برای رجوی ها بماند!

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شما-مجاهدین-که-سرآمد-برقراری-حجاب-اجبا/

شما مجاهدین که سرآمد برقراری حجاب اجباری هستید ، چرا ؟

شما مجاهدین که سرآمد برقراری حجاب اجباری هستید ، چرا ؟صابر تبریزی، ایران اینترلینک، نهم ژوئن ۲۰۱۹:… اگر فرض بکنیم که شما درمورد رفتار جمهوری اسلامی در خصوص زنان راست میگویید ، آنگاه ازشما خواهم پرسید که خودتان چی ؟ آیا شما همسران و بچه های تمامی زنان تشکیلات خود را از آنها نگرفتید و حق ازدواج و تشکل خانواده را از زنان مجرد سلب نکردید؟! آیا لباس یک دست با روسری ای که تا نزدیک ابروها را شامل میشود، برآنها تحمیل نکردید؟ البته که کردید و آنگاه اگر وجدانی داشتید ، ازطرح مسائل اینچنینی خودداری میکردید! من بدون اینکه نظر خاصی د رباره ی حجاب داشته باشم ، ازشما میپرسم این حجاب چرا برای زنان تحت اسارت شما خوب است و برای زنان داخل کشور بد؟! شما مجاهدین که سرآمد برقراری حجاب اجباری هستید ، چرا ؟

شما مجاهدین که سرآمد برقراری حجاب اجباری هستید ، چرا ؟حجاب اجباری یا اختیاری. زنان در سازمان مجاهدین خلق ( دروغ های رجوی )ا

شما مجاهدین که سرآمد برقراری حجاب اجباری هستید ، چرا ؟

۱۹/۰۳/۱۳۹۸

وقتی تلاش های بی وقفه ی باند رجوی برای برقراری مراسم خیمه شب بازی ویلپنت و به نمایش درآوردن سیرک ” السابقون- بعنوان روسپیان سیاسی ) به شکست میانجامد. زمانی که برآوردش از حضور ناوگان آبراهام لینکن در ۳۰۰ کیلومتری خلیج فارس ، غلط ازآب درمیآید.

آن هنگام که سیاست های محتاطانه ی ایران و سندردم عراق وافغانستان ، ترامپ را از جنگ برعلیه ایران بازمیدارد وعلیرغم فشار بی امان مربع خبیث ” ب ”  بازهم دم به تله نمیدهد.

درموقعی که بعد از جارو جنجال های اولیه مشاهده میشود که تحریم پتروشیمی ایران درهمان اوایل حالت عملی بخود گرفته بود و اعلام تحریم مجدد، تکرار مکررات بوده و جنبه ی سمبلیک وتشدید جنگ روانی بی فایده دارد.

فرقه ی رجوی دچار استیصال شده وبه موضوع حجاب اجباری وانتقاد از جمهوری اسلامی ایران میپردازد!

درپاراگرافی از یک متن نسبتا طویل منتشر شده توسط این گروه ، آمده است :

” واقعیت این است که رژیم ولایت فقیه که مهمترین خصیصه‌اش زن‌ستیزی است، حاکمیت‌اش را بر اساس تبعیض و ستم علیه زنان بنا کرده و با سرکوب و تحقیر زنان هویت یافته است “.

اگر فرض بکنیم که شما درمورد رفتار جمهوری اسلامی در خصوص زنان راست میگویید ، آنگاه ازشما خواهم پرسید که خودتان چی ؟

آیا شما همسران و بچه های تمامی زنان تشکیلات خود را از آنها نگرفتید و حق ازدواج و تشکل خانواده را از زنان مجرد سلب نکردید؟!

آیا لباس یک دست با روسری ای که تا نزدیک ابروها را شامل میشود، برآنها تحمیل نکردید؟

البته که کردید و آنگاه اگر وجدانی داشتید ، ازطرح مسائل اینچنینی خودداری میکردید!

من بدون اینکه نظر خاصی د رباره ی حجاب داشته باشم ، ازشما میپرسم این حجاب چرا برای زنان تحت اسارت شما خوب است و برای زنان داخل کشور بد؟!

بازهم بدون اینکه قصد دفاعی از سیاست های جمهوری اسلامی ا زاین بابت داشته باشم ، با قاطعیت تمام میتوانم بگویم که در ایران هرگز ۶۰۰ زن پیدا نخواهید کرد که بطور اجباری- اجباری تا آن سطح که مقاومت در برابر آن مرگ و ناپدید شدن را درپی داشته باشد و …- ملعبه ی شخص خود شیفته و هوسرانی مانند مسعود رجوی قرار گرفته باشند!

ازاین روست که انتقاد ازسیاست های جمهوری اسلامی درمورد زنان در صلاحیت شما نیست و دفاع شما از زنان ایران ، کاملا مزورانه و برای لاپوشانی جنایات بزرگی است که شما درحق زنان تشکیلات رجوی ، فرزندان وهمسران آنها انجام داده اید!

صابر  تبریزی

شما مجاهدین که سرآمد برقراری حجاب اجباری هستید ، چرا ؟

صابر تبریزی,

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-ایران-را-به-تسلیم-دعوت-می-کند/

مریم رجوی ایران را به تسلیم دعوت می کند

مریم رجوی ایران را به تسلیم دعوت می کندصابر تبریزی، ایران اینترلینک، سوم ژوئن ۲۰۱۹:… مریم رجوی میگوید: ” مقاومت ایران در همان روز توافق اتمی بین رژیم آخوندها و کشورهای ۵+۱، کمبودها و امتیازهای ناموجهی که در آن به رژیم آخوندها داده شده بود را خاطرنشان کرد. خانم رجوی در همین رابطه گفته بود: «دور زدن ۶قطعنامه شورای امنیت و یک توافق بدون امضا که الزامات یک معاهدهٔ رسمی بین‌المللی را ندارد، البته راه فریبکاری ملایان و دستیابی آنها به بمب اتمی را نمی‌بندد  “. البته شما همان روزها از باخت کامل ایران هم سخن بعمل آورده بودید و حالا ما کدامیک از حرف هایتان را مبنا بگیریم؟! مریم رجوی ایران را به تسلیم دعوت می کند

مریم رجوی ایران را به تسلیم دعوت می کنداین غلط مریم رجوی برای چیست؟

مریم رجوی ایران را به تسلیم دعوت می کند حجاب اجباری

۰۸/۰۳/۱۳۹۸

در تحلیل ارائه شده توسط فرقه ی رجوی وازمطبوعات خود آنها چنین میخوانیم :

” مقاومت ایران در همان روز توافق اتمی بین رژیم آخوندها و کشورهای ۵+۱، کمبودها و امتیازهای ناموجهی که در آن به رژیم آخوندها داده شده بود را خاطرنشان کرد. خانم رجوی در همین رابطه گفته بود: «دور زدن ۶قطعنامه شورای امنیت و یک توافق بدون امضا که الزامات یک معاهدهٔ رسمی بین‌المللی را ندارد، البته راه فریبکاری ملایان و دستیابی آنها به بمب اتمی را نمی‌بندد  “.

البته شما همان روزها از باخت کامل ایران هم سخن بعمل آورده بودید و حالا ما کدامیک از حرف هایتان را مبنا بگیریم؟!

با صلاحیت ترین ارگان دراین مورد که اظهار نظر کند ایران به سلاح اتمی دسترسی پیدا میکند ویانه، آزانس بین المللی کنترل سلاح های هسته ایست!

این نهاد بین المللی ، بارها اجازه یافته بصورت ناگهانی از مراکز علمی- هسته ای ایران بازرسی کند و همواره گزارش داده که ایران وفق توافق عمل میکند و ایرادی برکارش نیست.

پس مریم پیش بینی غلط ومغرضانه ای کرده ونتوانسته ویا نخواسته بگوید ، که این دولت آمریکا ست که دست به فریبکاری میزند!

درادامه :

” این رژیم با یک قیام سهمگین سراسری در داخل و پشت در منزل خامنه‌ای رو به‌ روست که با یک آلترناتیو سازمان‌یافته هم پیوسته شارژ و تنظیم می‌شود “.

نه تنها قیام، بلکه اعتراضات هم شکل سهمگینی ندارد و ملت و دولت امید خود را باصلاح امور از دست نداده اند!

ضمنا باطری این آلترناتیوی که سبک سرانه مدام به رخ ما میکشید، از دهه ها قبل فاسد شده و قدرت شارژ کردن ندارد!

بازهم :

” آخوندها در بدترین مخمصه تاریخ نظامشان گیر افتاده‌اند. نه راه پیش دارند و نه راه پس! نه یاوری در داخل دارند و نه مماشات گری جرأت می‌کند از خارج به کمکشان بیاید “.

این گیر کردن، بیش از آخوندها، گریبانگیر مردم است و برای هر کشوری اتفاق میافتد!

مردم ودولت قادرند وبایدکه راهکارهای تدریجی عبور ازاین بحران را پیدا کرده وبسوی وضعیت نرمال حرکت کنند.

وضعیت جهانی حکومت بارها بهتر از گذشته است و مسئله ی مماشات ، موضوعی است جهانی وبدون آن، کارها پیش نمیرود وبازهم خواهد بود!

اما مسئله این نیست ، بلکه آن است که باند رجوی بشکل عریان مطرح کرده است :

“تجربه ۴۰ساله می‌گوید هر چیزی کمتر از تسلیم بی‌قید و شرط اتمی، موشکی، منطقه‌یی و تروریستی نطفه خسارت‌های عظیم بعدی است. آخوندها وقتی اتمی ندارند، این‌گونه تلاش می‌کنند از جهان باج‌ بگیرند، تصور کنید که بمب اتمی داشته باشند “.

ما هم این مسئله را بارها مطرح کرده وگفته ایم که مشکلات نظام سلطه گر با ما ، در داشتن ونداشتن بمب و موشک نیست!

مسئله عبارت از این است که نظام جبار وسلطه گر جهانی که باند رجوی منافع شیطانی خود را درهمسویی با آن می بیند ، زعامت بی چون وچرا برسراسر جهان است وما که در قلب این جهان واقع شده ایم ، ازنظر آنها باید که بیشتر مورد فشار قرار گیریم!

خوشبختانه باند رجوی با اذعان کردن باین مسئله ، ماهیت پلید خود را بنحو شایسته ای بنمایش گذاشته وازما میخواهد تسلیم بلاقید وشرط شویم که این کار هیچ سودی برای ما ندارد!

صابر  تبریزی

مریم رجوی ایران را به تسلیم دعوت می کند حجاب اجباری

https://iran-interlink.org

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وقتی-دست-جنگ-طلبان-رو-شده،-شادی-مجاهدین/

وقتی دست جنگ طلبان رو شده، شادی مجاهدین خلق احمقانه است

وقتی دست جنگ طلبان رو شده، شادی مجاهدین خلق احمقانه استصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و پنجم می ۲۰۱۹:… هر روزی که میگذرد، استناد باند رجوی به جنگ طلبان حاکم آمریکائی که قبل از اینکه مدافع منافع ملی آمریکا باشند، به نوکری صهیونیزم مشغولند، بیشتر وبیشتر میشود! در زمانی که برای تبلیغات شبانه روزی این فرقه ی مافیایی وضد ملی، آبی هم گرم نشد، سران فرقه به این نتیجه رسیده اند که حرف های این جنگ طلبان را درنشریات خود مطرح کنند تا اگر هم نتایج دلخواه آنها را نداد، اقلا مردم ایران را بترسانند تا میل تسلیم گرایی را در آنها تقویت کنند! وقتی دست جنگ طلبان رو شده، شادی مجاهدین خلق احمقانه است.

وقتی دست جنگ طلبان رو شده، شادی مجاهدین خلق احمقانه استمجاهدین خلق ناموفق بودند. ایران آرام است

وقتی دست جنگ طلبان رو شده، شادی مجاهدین خلق احمقانه است!

۴ خرداد ۱۳۹۸

هر روزی که میگذرد، استناد باند رجوی به جنگ طلبان حاکم آمریکائی که قبل از اینکه مدافع منافع ملی آمریکا باشند، به نوکری صهیونیزم مشغولند، بیشتر وبیشتر میشود!

در زمانی که برای تبلیغات شبانه روزی این فرقه ی مافیایی وضد ملی، آبی هم گرم نشد، سران فرقه به این نتیجه رسیده اند که حرف های این جنگ طلبان را درنشریات خود مطرح کنند تا اگر هم نتایج دلخواه آنها را نداد، اقلا مردم ایران را بترسانند تا میل تسلیم گرایی را در آنها تقویت کنند!

این فرقه ی ضد ملی ، از زبان مایک پمپئو که یک جنگ طلب قهار و مدافع سرسخت صهیونیزم جهانی است ، چنین نقل میکند :

” مایک پمپئو: ما چهل سال است شاهد تروریسمی هستیم که منشأ آن رژیم ایران است “.

اگر وجدانی دراین فرد وجود داشت به عملکرد ۴۰ ساله ی هیئت حاکمه ی آمریکا که دراین مدت جهانی را به خاک وخون کشیده وبزرگترین سازمان های تروریستی را خلق کرده ، از طرح اینچنینی مسئله خود داری میکرد وبجایش عرق شرم برپیشانی اش جاری میشد واز رجوی ها میخواست که اینقدر بی شرم وطن فروش نباشند!

بازهم :

” مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا روز پنجشنبه ۲خرداد۹۸ در مصاحبه با فاکس‌ نیوز با اشاره به تهدید رژیم آخوندی گفت:‌ ما چهل است که شاهد تروریسمی هستیم که منشأ آن رژیم ایران است و دونالد ترامپ مصمم است این رویه رژیم را تغییر دهد. وی افزود «در صورتی که رژیم ایران تصمیم به حمله به آمریکایی‌ها یا منافع آمریکا در منطقه بگیرد، می‌توانید مطمئن باشید که دونالد ترامپ از همه منابع لازم برای پاسخ به آن برخوردار خواهد بود “.

ایران هرگز قصد حمله به امریکائی ها را ندارد و تمامی این تحرکات فتنه گرانه در راستای تحریک ایران به آغاز جنگ است!

جنگ ها برای زورمداران خوب است وایران در شرایط صلح وامنیت منطقه ای است که میتواند که به مقام واقعی خود که سده ها قبل داشت وبسیار عالی بود، دست یابد والبته امپریالیست ها ازاین امر که ایران چنین شود ، بغایت ناخشنود وهراسان هستند وتمامی این تشبثات رذیلانه برای جلوگیری ازتوسعه ی ایران است!

 دوباره :

” وزیر خارجه آمریکا درباره تاثیر تحریم‌ها علیه رژیم آخوندی گفت: «قطعا تحریم‌ها تاثیری را که می‌خواستیم داشته است. توان سران رژیم ایران برای دامن زدن به ترور را محدود کرده است. نیروهای حزب‌الله دیگر نمی‌توانند حقوق دریافت کنند، یا فقط بخشی از دستمزد خود را می‌گیرند. توانایی آنها برای گسترش شبکه ترورشان با رژیم ایران کم شده است “.

رئیس خودت که ترامپ باشد ، کار ایران درمنطقه را عین مبارزه با تروریزم ارزیابی کرده بود ودیگر حق سوء استفاده ازاین واژه را ازدست شما گرفته بود و شما نمیتوانید دراین مدت کوتاه ، افکار عمومی جهان را فریفته و به باند رجوی هم فضای تنفس بدهید !

شماها برای فریب افکار عمومی دم از مذاکره میزنید و این مسئله بگونه ای فریب دهنده است که شخص محتاظی بنام وزیر خارجه ی عمان ، درلفافه ی دیپلماتیک ، پته ی شما را روی آب انداخته والبته رجوی ها هم موافق شنیدن این حرف ها نیستند:

” روز گذشته وزیر خارجه عمان که یک سیاسی کار قدیمی و مسلط است بسیار زیرکانه اعلام کرد : ما نقش میانجی بین ایران و آمریکا نداریم، ما از وضعیت فعلی به شدت نگران هستیم و فکر می‌کنیم که با کمک دیگران می‌توانیم تنش فعلی در منطقه را مهار کنیم. در عین حال فکر می‌کنیم دو طرف یعنی ایرانی‌ها و آمریکایی‌ها هر دوی آنها با دوستانشان متوجه شده‌اند که تنش فعلی ممکن است به فاجعه منجر شود و البته شاید هم به توافق ختم شود. من نگران اشتباهات معمولی آنها نیستم. نگران اشتباهاتی هستم که ممکن است کل منطقه را شعله‌ور کند. در سفر به تهران دیدم از نظر آنها تحریم‌های آمریکا بی‌دلیل و بی‌منطق است. ایرانی‌ها آماده‌اند که در مورد سیاست خارجی‌شان گفت‌وگو کنند اما در شرایطی متفاوت و نه زیر فشار “.

کارشناسان زبده و مردمگرا اعتقاد دارند که جوی که در زمان حمله به عراق توسط روزنامه ی ” نیویورک تایمز – سخنگوی اصلی دولت واقعی و پنهان آمریکا ” ، براه انداخته بود ، درمورد ایران وجود نداشته و بنابر این میتوان درک کرد که جنگ طلبی های حاضر هنوز سیاست دولت در سایه نیست و لازم است که باند رجوی، وعده های شیرین بخود ندهد :

” اتحادیه اروپا که در محاصره اقتصادی ایران با آمریکا همکاری می کند اینبار با آمریکا همراه نشد. خانم موگرینی گفت:به جای فشار حداکثری علیه ایران احتیاط حداکثری کنیم .  روز چهارشنبه مقاله مهمی در نیویورک تایمز منتشر شد که تفاوت آن با لحن نیویورک تایمز در زمان حمله به عراق بسیار مهم است. این مقاله توسط اریک اشمیت و هلن کوپر بود. آنها به نقل از یک ژنرال انگلیسی نوشته بودند: در حالیکه ترامپ دارد به بهانه تهدید های ایران علیه نیروهای آمریکایی در منطقه برنامه ریزی می کند شاهد هیچ گونه افزایش خطر از سوی ایران و شبه نظامیان ایران علیه آمریکا در منطقه نیستیم.

یکی از مقامات آمریکایی که نمی خواهد اسمش فاش شود می گوید: هدف تحریم های اقتصادی یکساله اخیر علیه دولت ایران کشاندن ایران به عملیات نظامی است. ترامپ نه تنها از برجام بیرون آمده است بلکه شدیدترین تحریم های اقتصادی علیه ایران را اعمال کرده است. و از متحدین خواسته است یا از ایران نفت بخرند یا رابطه اقتصادی با آمریکا داشته باشند   “.

صابر  تبریزی

وقتی دست جنگ طلبان رو شده، شادی مجاهدین خلق احمقانه است!

https://iran-interlink.org

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سخنگویان-رجوی-و-حامیان-ترامپ،-کدام-کشو/

سخنگویان رجوی و حامیان ترامپ، کدام کشورها را عادی میدانند؟

سخنگویان  رجوی و حامیان ترامپ، کدام کشورها را عادی میدانندصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و دوم می ۲۰۱۹:… یکی از گماشته های رجوی ، در کسب مقبولیت برای دولت آمریکا که از دست زدن به هیچ ظلم و ستمی درمورد مردم ایران خودداری نکرده ، چنین مینویسد : ” ترامپ هم بارها گفته است که اگر رژیم به موارد پیشنهادی که پمپئو ارائه داده است گردن بگذارد و تغییر رفتار دهد، و از دخالت و جنگ افروزی دست بردارد و مثل یک کشور عادی باشد، آمریکا با رژیم مسئله ای نخواهد داشت… “. سخنگویان  رجوی و حامیان ترامپ، کدام کشورها را عادی میدانند؟

Bolton’s Plans For A False Flag Op Involving MEK Are Already UnderwayBolton’s Plans For A False Flag Op Involving MEK Are Already Underway

صابر تبریز

سخنگویان رجوی و حامیان ترامپ، کدام کشورها را عادی میدانند؟

۰۱/۰۳/۱۳۹۸

سخنگویان  رجوی و حامیان ترامپ، کدام کشورها را عادی میدانندسخنگویان رجوی و حامیان ترامپ، کدام کشورها را عادی میدانند؟

یکی از گماشته های رجوی ، در کسب مقبولیت برای دولت آمریکا که از دست زدن به هیچ ظلم و ستمی درمورد مردم ایران خودداری نکرده ، چنین مینویسد :

” ترامپ هم بارها گفته است که اگر رژیم به موارد پیشنهادی که پمپئو ارائه داده است گردن بگذارد و تغییر رفتار دهد، و از دخالت و جنگ افروزی دست بردارد و مثل یک کشور عادی باشد، آمریکا با رژیم مسئله ای نخواهد داشت… “.

مایک پمپئو از ایران چه خواسته است:

جز اینکه دربرابر کشور گشائی های آمریکا در منطقه حرفی نزند و حتی شریک جرم آن باشد؟

غیر از آنکه توان دفاعی خود را طوری ضعیف کند تا کوچکترین قدرت مقابله با حملات سلطه گران را نداشته باشد؟

او گفته است که حکومت ایران ، بر مردمش جفا کرده و آنها را گرسنه و ضعیف نگه داشته است.

برای لحظه ای فرض کنیم که حکومت ایران این عمل را انجام داده است!

آیا به دولت هایی مانند ونزوئلا که نفت کشور را بنفع مردم ملی کرد و برای اولین باردر تاریخ پرنکبت این کشور، گذاشت که بومیان این کشور یک دانشگاه بزرگ دولتی داشته باشند و ازتحصیلات رایگان بهره مند گردند ، آفرین ها گفت و جایزه ی صلح وسازندگی داد؟

یا چندین کودتا برای دولتی که دموکراتیک ترین شیوه ها را دراداره ی کشورمرسوم کرده، بکار انداخت؟! دولتی که برخلاف رسم رایج، هیچکدام از کودتاگران را اعدام و … نکرد و… واکنون آمریکا درصدد حمله ی نظامی برعلیه ونزوئلاست ؟!

پس مطرح کردن لزوم رعایت حقوق مردم ایران ، کاری مزورانه و دروغی است و مثل مردم ونزوئلا، این سلطه گر اصلی جهان ، با ماهم دشمنی دارد واین باند رجوی بطور رذیلانه ای بنفع این ستمگر تبلیغ میکند!

دشمنی بی حد دولت آمریکا با چین که با کسی جنگی نداشته وتجاوزی درکارنامه ی این کشور باستانی وجود ندارد، ازبهر چیست ؟

آیا این مسئله، نشانه ی آن نیست که وقتی ما اراده ی بزرگ ملی خود را برای آباد وخود کفا کردن کشور بکار انداختیم واصلا حرفی هم از آمریکا نزدیم- کاری که چین میکند – بازهم مورد دشمنی آمریکا قرار نخواهیم گرفت؟!

آیا این کشور متعارف نیست ؟!

اگر نیست ، لابد عربستان است که بدون اینکه ربطی داشته باشد، اینگونه کودکان یمن را زیر بمباران های بشدت وحشیانه و وسیع خود قرار داده وچنان این کشور را محاصره نموده که سازمان ملل متحد هم نمیتواند دارو وغذا به این مردم با اکثریتی گرسنه ، برساند!

بدین ترتیب ازما خواسته میشود که مثل اسرائیل وعربستان رفتار کنیم تا بعنوان یک کشور متعارف برسمیت شناخته شویم!

خواننده ی محترم این یادداشت کوتاه!

متوجه معنی واژه ها ازطرف آمریکا و باند رجوی شدید ودانستید که ازما چه میخواهند ومارا بخاطر قبول نکردن این ننگ وجنایت ، اینقدر زیر فشار اقتصادی و تهدیدهای جنگی قرار میدهند؟!

اساس دشمنی آمریکا با ما این است که طرح خاورمیانه ی بزرگ او وتکه پاره شدن کشور خود وهمسایگان مان نمیپذیریم و میخواهیم سری درمیان سرها داشته وبه عضمت ۴۰۰ سال پیش خود برگشته و زندگی سعادتمندانه وآرام لایق یک انسان داشته باشیم!!

صابر  تبریزی

مریم رجوی ایران  حجاب اجباری

*** 

مواضع خائنانه فرقه رجوی در تنش ایران و امریکامواضع خائنانه فرقه رجوی در تنش ایران و امریکا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/باند-رجوی،-مذاکره-و-تسلیم-را-یکسان-میبی/

باند رجوی، مذاکره و تسلیم را یکسان میبیند

باند رجوی، مذاکره و تسلیم را یکسان میبیندصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیستم می ۲۰۱۹:… راستی از جریان لو رفته ی خرید قایق های تند رو از طرف شما که روزنامه های کویتی افشایش کردند چه خبر؟! اینها را میخریدید که مریم را سوار آنها بکنید یا در خلیج فارس خرابکاری کرده و ایران را متهم کنید؟ راستی چرا فتیله ی خبر حمله به کشتی های اماراتی وعربستانی که  ظاهرا خسارت زیادی هم درکار نبود ، پایین کشیده شد ونتیجه ی تحقیقات اعلام نشد؟! باند رجوی، مذاکره و تسلیم را یکسان میبیند!!

باند رجوی، مذاکره و تسلیم را یکسان میبیندچه وقت مریم رجوی ناپدید خواهد شد؟

https://iran-interlink.org

باند رجوی، مذاکره و تسلیم را یکسان میبیند!!

مریم رجوی ایران 

۳۰/۰۲/۱۳۹۸

سرمقاله ی وبسایت اصلی فرقه ی رجوی ، ” مذاکره برای نجات برجام، یا برجام بهانه مذاکره؟! “ نام دارد که مفصل است وبی فروغ و بهتر که تنها به پاراگراف هایی ازآن پرداخته شود.

درجایی ازاین سرمقاله میخوانیم :

  1. ” ظریف یکبار در مجلس گفت من و حتی رئیس‌جمهور نمی‌توانیم به شما تضمین بدیم برجام مسائل اقتصادی ما را حل کند؛ اما دست کم امنیت ما را تأمین می‌کند “.

حرف درستی زده است آقای دکتر ظریف.

مشکلات اقتصادی ما تنها با دادو ستد با خارجی ها حل نمیشود و احتیاج به سرمایه گذاری های زیربنایی ومدیریتی مطالعه شده دارد تا به درجاتی ازخود کفایی صنعتی رسیده ودرمقابل تهدیدات مداوم وتحریم ها که در طی این ۴۰ سال مانند شمشیر داموکلسی بر بالای سرما آویزان است ، مقاوم باشد.

ثانیا ، با قبول برجام ، ما تهدیدات جهانی را که شورای امنیت سازمان ملل متحد هم پشت سر آن بود ، ازخود رانده و امنیت مان را تامین کردیم.

با این  کار ، با وجود عهد شکنی آمریکا ، ایران به وضعیت انزوائی خود که قبلا داشت ، برنگشت وشورای  امنیت کوچکترین اعتراضی به کارهای هسته ای ایران ندارد والبته این مسئله اهمیت زیادی دارد!

سپس :

” رژیم می‌خواست با تهدید خروج از برجام اروپایی، آنها را از جنگ بترساند. زیرا گفته شده بود که برجام برای اروپا هم فایدهٔ امنیتی دارد و به‌نظر می‌رسد که رژیم از اینجا به فکر باجگیری از اروپا افتاد “.

هیچ هم باجگیری درکار نبود.

اکثریت امضاء کنندگان توافق برجام ، اروپایی ها بودند و مسئولند که به تعهدات خود وفادار بمانند و اخطار ایران در این مورد بجا بود و معنی خروج از برجام را نداشت!

اروپا بی غیرتی زیادی از خود نشان داد و میبایست با این برخورد، شوکی بر او  وارد شود و افکار عمومی بیشتر درجریان کار قرار گیرند.

چنانکه تا حدی چنین شد و پمپئو در سفر بلژیکی اش ناکام ماند ودر روسیه هم نتوانست که سران این کشور را با خود همراه کند.

” ضربه بعدی از سوی «شرق» بود! و موضع پوتین که به صراحت پشت رژیم را پس از ملاقات با پومپئو خالی کرد “.

درگفتگوی بین طرفین ( پمپئو، لاوروف- پوتین) ، هیچ توافقی بدست نیآمد که معنی خالی کردن پشت ایران باشد.

روسیه  که خود باندازه ی ایران تحت تحریم ها قرار دارد ، گفت که انجام تمام تعهدات برجام بعهده ی او نیست و اروپا و … باید وظیفه ی خود را انجام دهند و روسیه به تنهائی قادر به انجام وظیفه ی دیگران نیست والبته حرف نادرستی هم درکار نبود.

مجددا :

” اما اکنون وبا مرور آنچه که گفته شد روشن است که بحث نجات برجام فقط محملی است برای دریوزگی مذاکره و التماس و درخواست ظریف از طرفهای مختلف (چین و ژاپن، عراق و عمان و…) برای میانجیگری بین رژیم و آمریکا “.

درتمام اختلافات وجنگ های فیزیکی یا روانی، این اقدامات مرسوم است و این دیپلمات ایرانی باید که دست به افشاگری بزند وهمراه آن، ازتضادهای موجود استفاده کند.

ضمنا ایران اقدامی تازه شروع نکرده که مجددا مجبور به مذاکره با آمریکا وآنهم درزمانی که تحت شدید ترین فشار ممکن است ، باشد.

آمریکا ازایران میخواهد که تمامی قدرت ها را بکنار گذاشته و تسلیم نامه ای را فقط وفقط درمقابل آمریکا امضاء کند وایران ملزم است که این مسائل را به دیگران منتقل نماید!

اساسا آمریکا خود را صاحب جهان میداند و  بدون استثناء ازکشورها توقع داردکه مطیع محض او باشند!

کاری که با چین، روسیه ، کره شمالی ودیگران هم میکند که این کار هرچه معنی داشته باشد ، ازچهارچوب مذاکره بمعنی واقعی آن، خارج است!

بازهم :

” ابهامی که باقی می‌ماند این است که در چنین شرایط ملتهبی، چرا رژیم دست به اقدامات تروریستی می‌زند  “؟

این ابهام را شما میخواهید تولید کنید با شرکت در توطئه هایی که اسرائیل و عربستان برای کشیدن آمریکا به جنگ در خلیج فارس انجام میدهند !

راستی از جریان لو رفته ی خرید قایق های تند رو از طرف شما که روزنامه های کویتی افشایش کردند چه خبر؟!

اینها را میخریدید که مریم را سوار آنها بکنید یا در خلیج فارس خرابکاری کرده و ایران را متهم کنید؟

راستی چرا فتیله ی خبر حمله به کشتی های اماراتی وعربستانی که  ظاهرا خسارت زیادی هم درکار نبود ، پایین کشیده شد ونتیجه ی تحقیقات اعلام نشد؟!

جزاینکه ترامپ حداقل برای مدتی کوتاه نخواست دردام جنگ بیافتد و غیر ازاینکه توطئه ی مشترک اسرائیل، عربستان و … وشرکت شما دراین توطئه ها افشا نشود؟!

صابر  تبریزی

مریم رجوی ایران  حجاب اجباری

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حمایت-کامل-باند-رجوی-از-تجاوزگری-های-آم/

حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکا

حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکاصابر تبریزی، ایران اینترلینک، هجدهم می ۲۰۱۹:…  مجاهدین رجوی باید جواب دهند که چرا خروج قلدرانه و عهد شکنانه ی آمریکا از برجام بد نیست ولی استفاده ی قانونی ایران از برخی تبصره ها و … همان برجام تهدید آمیز و پر مخاطره است؟ چرا خروج آمریکا از برجام عیبی ندارد و اقدامات ایرانی که هنوز قصد خروج ازآنرا ندارد ، پر پیآمد است؟!  ایران صراحتا اعلام کرده که هشدارها و اطلاعات داده شده به آمریکا جعلی است و قصد حمله به کشوری را ندارد! بخصوص اینکه ما با داشتن قدرت محدود وفاصله ی ده ها هزار کیلومتری با آمریکا ، ابدا نمیتوانیم اقدامی بر علیه آمریکا بکنیم و بخاطر منافع خود، هرگز حاضر نیستیم که خلیج فارس را با درگیری با همسایگان ، نا امن کنیم! حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکا!

حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکاسازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت بکمک کاخ سفید شتافتند

https://iran-interlink.org

حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکا!

مریم رجوی ایران  حجاب اجباری

۲۴/۰۲/۱۳۹۸

این باند تبهکار و وطن فروش، به سخنان برایان هوک که مسئول تغییر رژیم ایران درکاخ سفید است  تکیه نموده وآورده است :

” برایان هوک گفت که با توجه به گزارش هایی درباره تهدید رژیم ایران مبنی بر خروج از برجام و نیز خروج از پیمان منع گسترش که منتشر شده است، ما در واکنش به تهدیدهای تازه رژیم ایران مدت معافیت های باقیمانده را کوتاهتر کرده ایم. البته رئیس‌جمهور آمریکا گفته است که هرگونه تصمیم رژیم ایران برای خروج از برجام پیامدهای بسیار بزرگی خواهد داشت “.

وقتی خودتان از برجام خارج میشوید و دهه ها قبل از آن سلاح اتمی خود را ساخته و بکارش برده اید، نمیتوانید به ایران که موافق بعضی از مواد همان برجام میتواند برخی از تعهدات خود را اجرا نکند ، خرده بگیرد!

مجاهدین رجوی باید جواب دهند که چرا خروج قلدرانه و عهد شکنانه ی آمریکا از برجام بد نیست ولی استفاده ی قانونی ایران از برخی تبصره ها و … همان برجام تهدید آمیز و پر مخاطره است؟

چرا خروج آمریکا از برجام عیبی ندارد و اقدامات ایرانی که هنوز قصد خروج ازآنرا ندارد ، پر پیآمد است؟!

درادامه :

” این رژیمی است که اگر قرار بود مشکل با آن از طریق گفتگوی دوستانه حل شود، ما این مشکل را مدتها پیش حل کرده بودیم “.

شما با چه کسی گفتگوی دوستانه انجام دادهاید که بخواهید با ایران نیز چنین کنید؟!

همین که آمریکا دست از تجاوزگری ها وسلطه طلبی ها بردارد ، مشکلی وجود نخواهد داشت و مذاکره مفهومی نخواهد داشت!

فلذا بنظر میرسد که باندرجوی درتبعیت از آمریکا ، مذاکره را طوردیگری تفسیر میکند وتوقعش تسلیم بلا قید وشرط طرف دیگر مذاکره است!

دوباره :

” مسئول اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا درباره علت حرکت یک نیروی ضربت آمریکا به سوی منطقه خاورمیانه و خلیج فارس گفت: هم چنان که کاخ سفید دربیانیه یی توضیح داده به دلیل هشدارها و نشانه هایی که دریافت کرده ایم ایالات متحده هر اقدامی که لازم باشد را انجام خواهد داد و هر حمله به منافع یا همپیمانان آمریکا با واکنشی سریع و قاطع روبرو خواهد شد “.

ایران صراحتا اعلام کرده که هشدارها و اطلاعات داده شده به آمریکا جعلی است و قصد حمله به کشوری را ندارد!

بخصوص اینکه ما با داشتن قدرت محدود وفاصله ی ده ها هزار کیلومتری با آمریکا ، ابدا نمیتوانیم اقدامی بر علیه آمریکا بکنیم و بخاطر منافع خود، هرگز حاضر نیستیم که خلیج فارس را با درگیری با همسایگان ، نا امن کنیم!

هرچه که هست ، زیر سر آمریکائی است که خارج از مرزهای خود مستقر میشود ، درامور داخلی کشورها دخالت میکند، جنگ همسایگان براه میاندازد و وضعیت تیره وتاری درهرجای جهان که مقدور افتد ، بوجود آورد وباند رجوی هم مانند گرگی گرسنه ، خواستار چنین تیرگی ها وسیاهی هاست!

همینطور :

” وی با استناد به گفته مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا اضافه کرد: امروز رژیم ایران چشمگیرترین تهدید برای صلح و ثبات خاور میانه است. ما فکر می کنیم برای مقابله با این تهدید چشم گیر سیاست خارجی درستی را در پیش گرفته ایم. این شامل فشار شدید اقتصادی، انزوای سیاسی و آمادگی برای انجام هرگونه اقدامات لازم جهت محافظت از منافع آمریکا است “.

با توجه به آنچه که درخاورمیانه گذشته ومیگذرد، براحتی میتوان دریافت که غرب بطور اعم و آمریکا بطور اخص، برهم زننده ی صلح وثبات درخاورمیانه بوده وهستند.

اگر نیروهای غرب ازخاورمیانه بیرون کشیده شوند، کشورهای منطقه قادر به تامین امنیت پایدار وبرقراری صلح وثبات لازم دراین منطقه خواهند بود و اگر باور ندارید ، امتحان کنید ودریابید که ایران مسئول تجاوزگری های امریکا نیست!

جالب اینکه ، سران آمریکا مسائل دروغی را مطرح میکنند و باند رجوی بعنوان شاهد شیاد، بنفع آنها وارد میدان میشوند!

ونیز :

” وی افزود: ما تحریم هایمان را به نحوی اعمال کرده ایم که در تاریخ هیچ نمونه ای مانند آن وجود ندارد. طی دو سال گذشته بیش از ۲۵ دور تحریم اعمال کرده و ما بیش از ۱۰۰۰ فرد و سازمان را هدف قرار داده ایم.. بنابراین فکر می کنم که جهان، مردم ایران و رژیم جمهوری اسلامی می دانند که ما در زمینه اعمال تحریم هایمان بسیار جدی هستیم “.

کارهای جنایتکارانه ی زیادی انجام داده اید و خوبی اش این است که با صراحت تمام بر تنگنا قرار دادن مردم ایران صحه گذاشته وبدان افتخار هم میکنید!

جدیت تان دراین تجاوزگری، ازطرف باند رجوی  مورد ستایش قرار میگیرد و تنها میماند که ملت ودولت ایران چه باید بکنند.

بنظر میرسد که باید  دشمن خود را بهتر بشناسند وچنان کنند که بصلاح ملک وملت است.

مجددا :

”  میخواهیم شاهد یک توافق تازه و بهتر باشیم “.

فرمان ۱۲ ماده ای تان را که چیزی جز قبول تسلیم کامل ایران نیست، ملاحظه کردیم!

آیا فکر میکنید که ایران باین تسلیم تن خواهد داد؟!

درعمل خواهیم دید!

صابر  تبریزی

(پایان)

مردم بمیرند و منابع ایران برای رجوی ها بماند ؟

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/این-غلط-رجوی-برای-چیست/

این غلط رجوی برای چیست؟

این غلط رجوی برای چیستصابر تبریزی، ایران اینترلینک، ششم می ۲۰۱۹:…  مریم رجوی و مایک پمپئو! اگر مردم ایران را همسو با نیات خود میبینید و فکر میکنید آنها قادر به تغییر رژیم ایران هستند و مشکلات  پایان ناپذیر و لاعلاج شما را حل خواهند کرد، چرا با اینهمه تحریم های بشدت غیر قانونی، آنها را زیر شدید ترین فشارها قرار میدهید؟؟!! بنظر میرسد که این ابراز دوستی ؟؟!! شما با مردم ایران ، شبیه دوستی ای است که باند رجوی ابراز میدارند و اگر نام آنرا دوستی ” خاله خرسه ” بنامیم ، درحق شما و باند رجوی، ارفاق بزرگی کرده ایم!!

باند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!باند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

اگر مربوط به مردم است، غلط کردن رجوی ها و اربابش برای چیست؟!

۱۶/۰۲/۱۳۹۸

درخبری در رسانه های رجوی آمده است :

” مایک پمپئو در گفتگو با شبکه خبری سی.بی.اس به این پرسش که آیا کسی درون رژیم ایران  توانایی تغییر را دارد یا نه گفت: تنها مردم ایران هستند که می‌توانند رژیم را تغییر بدهند؛ روحانی تغییری نمی‌دهد، ظریف و قاسم سلیمانی هم همین طور؛ یا فرمانده جدید سپاه پاسداران. اینها همانی هستند که بودند “.

شما که بعنوان رئیس سابق سازمان سیا که کارنامه ی ننگینی در خیانت به بشریت داشته اید و به دولت آلبانی فشار میآورید که رجوی قادر به تداوم بردگی و اسارت اسرای خود باشد و در زمانی که میخواهید رژیم ایران را تغییر دهید یا وادار به تغییر رفتارش ( ازقبیل برسمیت شناختن اسرائیل، کمک به سقوط حکومت هایی که استقلال طلبی ازخود نشان میدهند، دادن پایگاه نظامی به شما ، پذیرش تصرف بلندی های جولان ونوار غزه  به اسرائیل و …) کنید، اولا این را بدانید که مردم ایران هیچ سودی دراین تغییر رفتار جمهوری اسلامی ایران که مورد نظر شماست، ندارند!

ثانیا اگر مردم ایران را همسو با نیات خود میبینید و فکر میکنید آنها قادر به تغییر رژیم ایران هستند و مشکلات  پایان ناپذیر و لاعلاج شما را حل خواهند کرد، چرا با اینهمه تحریم های بشدت غیر قانونی، آنها را زیر شدید ترین فشارها قرار میدهید؟؟!!

بنظر میرسد که این ابراز دوستی ؟؟!! شما با مردم ایران ، شبیه دوستی ای است که باند رجوی ابراز میدارند و اگر نام آنرا دوستی ” خاله خرسه ” بنامیم ، درحق شما و باند رجوی، ارفاق بزرگی کرده ایم!!

یک ادعای عجیب وبکلی مسخره :

” مأموریت ما واضح است. اگر بودجه سپاه قدس را پایین بیاوریم، دیگر توانایی پرداخت به حقوق بگیرانش را نخواهد داشت و ایجاد ترور خارجی برای آنها سخت‌تر و دشوارتر می‌شود “.

شما درکنار اختلاس گران داخلی ، بودجه ی معیشتی مردم را پایین میآورید .  چرا که میدانید ، دولت ایران مانند تمامی دولت های جهان، با وجود تمامی مشکلات ، بودجه ی نیروهای مسلح خود را که حقوق کارکنان سپاه هم جزو این بودجه است ، به هر شکلی تامین خواهد کرد !

بازهم :

” وی در مورد سیاست خارجی آمریکا در قبال رژیم ایران گفت: ایران مهم است، چرا که در مرکز سیاست خارجی ما در قبال خاورمیانه و پایین آوردن خشونت و بی‌ثباتی قرار دارد “.

حالا اگر بشود گفت که حضور شما برای باند رجوی قوت قلب است ، ازنظر منافع مردم آمریکا کاملا غلط بوده و خود ترامپ زمانی که اینهمه مرعوب نشده بود ، این حضور را قبول نداشت وبراین حرف من صحه میگذاشت!

وقتی حضورتان مشروعیت ندارد، بشما چه ربطی دارد که ایران درمنطقه اش چگونه زندگی وعمل میکند؟!

شکست بزرگ وتاریخی شما در خاورمیانه ، نه کار تروریست ها که کار مردم قهرمان سوریه بود  درکنارمتحدانش وبنابراین با وارونه نشان دادن حقایق درصدد فریب مردم برنیآیید!

دوباره :

” چرا عراق نمی‌تواند مستقل بایستد، می‌بینید همه از یک جا جاری می‌شود و آن رژیم ایران است. از همین رو ایران به یکی از نقاط بنیادین تلاشهای خاورمیانه ما تبدیل شد “.

آیا عراق توسط ایران اشغال شد واستقلالش ازبین رفت ویا شما بودید که بعد از بخاک سیاه نشاندن مردم این کشور ، دربرابر مقاومت آنان از در فرار کردید و درزمان مناسب، دوباره از پنجره ای که داعش خودتان برویتان بازکرد، وارد شدید؟!

مهمترین ثروت فعلا قابل رویت عراق ، ذخایر نفتی آنست وحالا شما ورجوی ها بما بگویند که آیا این ذخایر که سنگ بنای حفظ استقلال این کشور میتواند باشند ، در دست ایران است یا عمو سام؟!

حالا علت عدم استقلال یا استقلال شکننده ی عراق را فهمیدید؟!

صابر  تبریزی

منبع: ایران اینترلینک

مریم رجوی حجاب اجباری مردم بمیرند و منابع ایران برای رجوی ها بماند ؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/باند-رجوی-مجاهدین-خلق-ایران-و-دشمنان-مل/

باند رجوی مجاهدین خلق ایران، به مقام های امنیتی آمریکا و دشمنان مردم استناد می کند

باند رجوی، مجاهدین خلق ایران، به مقام های امنیتی آمریکا و دشمنان مردم استناد می کندصابر تبریزی، ایران اینترلینک، چهارم می ۲۰۱۹:… باند رجوی مجاهدین خلق ایران: کتاب «فرستادگان ترور رژیم ایران، چگونه سفارتهای آخوندها شبکه قتل و جاسوسی را هدایت میکنند» معرفی شد. این کتاب شامل سه تقریظ است که توسط فرماندار تام ریج، وزیر پیشین امنیت داخلی آمریکا، فرانسیس تاونزند مشاور سابق امنیت داخلی آمریکا، و لوئی فری رئیس پیشین اف بی آی در ضرورت انتشار این کتاب نوشته شده است. 

False Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And IranFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

https://iran-interlink.org

باند رجوی، مجاهدین خلق ایران، به مقام های امنیتی آمریکا و دشمنان مردم استناد می کند !

۱۴/۰۲/۱۳۹۸

مریم رجوی حجاب اجباری مردم بمیرند و منابع ایران برای رجوی ها بماند ؟

” روز چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه، در یک کنفرانس مطبوعاتی که با حضور خبرنگاران و نمایندگان رسانه های خبری بین‌المللی در دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشینگتن برگزار شد، کتاب «فرستادگان ترور رژیم ایران، چگونه سفارتهای آخوندها شبکه قتل و جاسوسی را هدایت میکنند» معرفی شد. این کتاب شامل سه تقریظ است که توسط فرماندار تام ریج، وزیر پیشین امنیت داخلی آمریکا، فرانسیس تاونزند مشاور سابق امنیت داخلی آمریکا، و لوئی فری رئیس پیشین اف بی آی در ضرورت انتشار این کتاب نوشته شده است “.

خود متن پاراگراف فوق نشان میدهد که این کتاب بدستور ویا خواست روسای سازمان های امنیتی واطلاعاتی آمریکا نوشته شده و مجاهدین رجوی دراین میان بعنوان ” سخن چینان بدبخت وهیزم کش ” عمل میکنند!

خواننده ی محترم!

آیا شما انتظار دارید که این عوامل خونریز ومدافعان نیم درصدی های مردم آمریکا که خواستار تسلیم همه کس و سلطه برهمه چیز جهان اند وازنظرشان کشورهایی مانند ایران موانعی ولو کم دربرابر این سلطه ورزی نشان میدهند ، مینوشتند که ایران مقررات بین المللی را رعایت میکند وبا وجود این ، ما برعلیه مردم آن به انواع دسیسه ها متوسل شده ایم تا ازپایش درآورده وسلطه ی بلامنازعی برآن وکشورهای همجوار داشته باشیم و نیروهای نظامی ایران را بعنوان گماشتگان خود درسرکوب اعتراضات هرجنبنده ای ، بکار گرفته واز مراکز نظامی واداری ایران بعنوان تخته ی پرش برعلیه کشورهای دیگر استفاده کنند؟!

البته اینطور که نمیتوانند بنویسند وباید ابتدا شیطان سازی نموده وسپس ازپایش درآوریم؟!

و وظیفه ی مجاهدین خلق دراین مورد ؟!

آنها هم بعنوان مزدوران با ویا بی جیره و مواجب ، دراین راستا بکار گرفته میشود تا قضیه را کمی رنگ وبوی ایرانی بدهند تا کارشان  مثلا مشروعیتی؟! داشته باشد؟!

غافل ازاینکه مجاهدین خلق ( فرقه ی رجوی ) ، باندازه ی خود این نمایندگان سلطه گران منفور اند!

بازهم :

” سپس علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت، به تشریح اجزاء این کتاب پرداخت. وی گفت: سفارتهای رژیم در کشورهای غربی، پایگاه امنی برای حضور ماموران وزارت اطلاعات برای انجام عملیات تروریستی هستند. این سفارتها در گذشته نقش کلیدی در عملیات تروریستی رژیم در کشورهای مختلف ایفا کرده اند “.

من قصد تکذیب ویا تصدیق خبر را نداشته و دربرابر سئوالی از فرقه ی رجوی میپرسم:

آیا حضور دائمی ” آتاشه” های نظامی درسفارت کشورها امری متداول نیست؟!

اگر هست ، آنها به چکاری مشغول اند؟!

آیا آن شب پر راز ورمز ۲۷ مرداد ۱۳۳۲را که طی آن “لویی هندرسون ” بعنوان سفیر آمریکا در تهران،مصدق را بنحوی تهدید نکرد که او جرات یک نطق رادیویی و فراخواندن مردم به خیابان ها را پیدا نکرد تاکودتای ننگین ۲۸مرداد به پیروزی برسد ؟

آیا کیم روزولت ( مامور برجسته ی سازمان سیا ) درتهران حضور نداشت  ورهبری کودتا را بعهده او نبود؟!

آیا برادران والس وزیر خارجه ورئیس سیا نبودند و هندرسون وکیم روزولت درهماهنگی با آنها کار نمیکردند؟!

وقتی ما چنین شواهد ومدارک غیر قابل انکاری دردست داریم ، شما رجوی ها میخواهید چه چیزی را بما یا دولت آمریکا که تماما اینکاره است ، ثابت کنید؟!

بازهم :

” وی با یادآوری اقدامات و توطئه های رژیم علیه مقاومت در کشورهای مختلف  گفت: رژیم تنها در سال ۲۰۱۸ ده اقدام یا توطئه تروریستی در اروپا و آمریکا را علیه مجاهدین سازمان داد. وی خواستار لیست گذاری تروریستی وزارت اطلاعات رژیم و بستن سفارتخانه های رژیم در کشورهای مختلف بعنوان مراکز پیشبرد تروریسم حکومت آخوندی شد  “.

 صحت این توطئه های تروریستی ذکر شده ابدا باثبات نرسیده ودولت جمهوری اسلامی ایران هیچ مسئولیتی را بعهده نگرفته است!

اربابان رجوی برای ثبوت این ادعاهایشان، چرا این دستگیر شدگان را همراه پرونده ی شان به ایران تحویل نمیدهند تا دولت ایران را درمقابل فاکت قرار داده و موفقیتی بدست آورند؟

بنظر میرسد که با وجود انکار شدید دولت ایران ، راز ورمزی دراین کار است و باندرجوی یکی از بازوهای تشکیل چنین پرونده های مشکوک میباشند!

صابر  تبریزی

مریم رجوی حجاب اجباری مردم بمیرند و منابع ایران برای رجوی ها بماند ؟

*** 

همچنین: