مرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستان

مرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستان

مرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستانعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، شانزدهم دسامبر 2019:… شیادی مریم رجوی را ببینید که اولاً اگر به قول خودش مجاهد پنجاه ساله و يار ديرين مسعود فوت شده چرا مجاهد صدیق و مدال های پوچ رجوی را نثار صمد ساجدیان نکردید!؟ نکند مرحوم ساجدیان به قول خودتان طناب دور گردن شما و شوهر مفقود شده شما بوده است و از دستش راحت شده اید! ثانیاً تا جايى كه من خبر دارم خانواده ساجديان در خدمت دستگاه سركوب و ضد انسانى مسعود رجوى بوده اند و با توجه به نارضايتى  كه داشتند و هيچوقت جرأت مقابله يا انتقادى أز اين سركوبگرى وحشيانه رجوى به اسم انقلاب از خود بروز ندادند.  مرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستان 

مرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستانمرگ نیروهای فرقه رجوی از میلیشیای بی شعور در ایران تا بیمار فرتوت در آلبانی

مرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستان

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 15.12.2019

صمد ساجدیان یکی از با سابقه ترین اما توسری خورترین و مظلوم ترين اعضای سازمان محاهدین صبح امروز بر اثر سکته قلبی درگذشت. این سیکل مرگ و میر غیر عادی در اردوگاه مرگ رجوی در کشور آلبانی بدون شک بر اثر فشارهای روحی و روانی است که مسعود و مریم رجوی برای مهار و اسیر نگهداشتن  هر چه بيشتر اعضاء بر  تشكيلات تحميل مي كنند.

مرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستان

راستی چرا از یک تشکل هزار و اندی پرسنل باید این قدر مرگ و میر از دوستان اسیرمان در چنگال اختاپوس رجوی شاهد باشیم و بشنویم!؟

عبدالکریم ابراهیمی

عبدالکریم ابراهیمی ، آلمان

واقعیت یک چیز بیشتر نیست و رجوی برای بقاء خود و نگه داشتن افراد در اسارت به شنیع ترین رفتار و تنظیمات غیر انسانی و به دور از انسانیت در حق افراد تشکیلات در كشور آلبانى دست زده است و پادگان اشرف ۳ همچون پادگان اشرف در کشور عراق، به یک مکان مخوف و ترسناک و زندان تبدیل کرده است تا جلوی فرار افراد را بگیرد و از طرف دیگر با اهرم به اصطلاح انقلاب ایدئولوژیک سرکوب وحشیانه درونی راه انداخته است که این فشارهای روحی و روانی قاعدتا منجر به مرگ و میر این چنینی افراد می شود. بی شک مسعود و مریم رجوی با هر مرگی از عناصر تشکیلات باری را از روی دوش خود کم شده می بینند و از مرگ این افراد مزورانه سوءاسفاده و مظلوم نمایی می کنند، در صورتی که خودشان تماماً باعث و بانی این همه مرگ و میر هستند. به متن زیر توجه کنید و پیام مریم رجوی را ببینید.

«مجاهد پاکباز راه خدا و خلق صمد ساجدیان پس از ۵۳سال مجاهدت و نبرد در برابر دو دیکتاتوری شاه و شیخ، صبح شنبه ۲۳آذر ۹۸در اثر ایست قلبی در آلبانی درگذشت و رستگار و جاودانه شد.

صمد ساجدیان در سال ۱۳۲۲ در شیراز متولد شد. پس از تحصیلات ابتدایی و متوسطه، در رشته فوق‌لیسانس مهندسی مکانیک فارغ‌التحصیل شد.

وی در جریان فعالیت‌های سیاسی و مبارزاتی آن دوران از سال ۱۳۴۵ در ارتباط با حنیف کبیر قرار گرفت و قدم در مسیر مجاهدت نهاد».

«خانم مریم رجوی درگذشت این مجاهد بزرگوار و یار دیرین مسعود را به‌عنوان نمونه و الگویی درخشان از اخلاص و پاکبازی و تواضع انقلابی و مظهری از شرافت مبارزاتی در زمانه ما تسلیت گفت و خاطرنشان کرد که مجاهدت آنان اکنون در قیام و در راه آزادی و سعادت مردم ایران به ثمرمی‌نشیند».

شیادی مریم رجوی را ببینید که اولاً اگر به قول خودش مجاهد پنجاه ساله و يار ديرين مسعود فوت شده چرا مجاهد صدیق و مدال های پوچ رجوی را نثار صمد ساجدیان نکردید!؟ نکند مرحوم ساجدیان به قول خودتان طناب دور گردن شما و شوهر مفقود شده شما بوده است و از دستش راحت شده اید!

ثانیاً تا جايى كه من خبر دارم خانواده ساجديان در خدمت دستگاه سركوب و ضد انسانى مسعود رجوى بوده اند و با توجه به نارضايتى  كه داشتند و هيچوقت جرأت مقابله يا انتقادى أز اين سركوبگرى وحشيانه رجوى به اسم انقلاب از خود بروز ندادند.

از مرگ بدون فاتحه رجوی تا خاکسپاری اسماعیل بدون حضور خانواده اش

پيام تسليت مريم رجوى براى اين اسير فوت شده، خود گواه  اين واقعيت است كه رجوى با وجود اين همه خدمتى كه افراد تشكيلات برايش انجام داده اند اما باز كينه نكرده هاى افراد در ذهنش برجسته بوده كه اين هم أز أهرام هاى ابداعى رجوى براى سركوب و بدهكار بودن أفراد به انقلاب و رجوى بوده است.

اين مرگ هاى غير عادى و روزافزون در تشكيلات البانى زنگ خطرى براى تك تك افراد است كه تا دير نشده و شما هم چون صمدها به كام مرگ نرفتيد أز  تشكيلات بغايت غير انسانى رجوى و أز اين اسارتگاه لعنتى در البانى خود را رها سازيد و زندگى به دور أز خداى بالأسر و در آرامش روحى و روانى داشته باشيد. دروغگويى و شيطان سازى رجوى در مورد تظاهرات ايران و عراق و لبنان مطلق منجر به خواسته هاى رجوى نخواهد شد همانگونه كه تاكنون وعده هاى دروغين سرنگونى آخوندها توسط رجوى كذب محض و فريبكارى براى نگهداشتن ما در تشكيلات و درخدمت به جنايات و خيانت ها و مزدورى اش  بوده است. از تك تك دوستانم مي خواهم كه صفوف رجوى را سريع تر ترك كنيد، يك ساعت زودتر هم غنميت است. فرصت را از دست ندهيد.

وعده سرنگونى بوسيله تظاهرات دروغ محض است و هدف رجوى براى نگهداشتن شما در اسارت خودش مي باشد. به اميد رهايى هر چه زودتر دوستان و اسران در بند.

„پایان“

مرگها در تشکیلات رجوی سراغ سران نمی رود. چرا؟

مرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستان

لینک به منبع

***

جنایات مریم رجوی ، عزای مریم رجوی و سخنی با هموطنانروزگار سیاه مجاهدین خلق . مزدوری از عراق تا آلبانی 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پيام-های-اخیر-رجوى-از-سر-استيصال-و-سردرگ/

پيام های اخیر رجوى از سر استيصال و سردرگمى است

پيام های اخیر رجوى از سر استيصال و سردرگمى استعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، سوم دسامبر 2019:… اخيراً رجوى از لانه مخفى خود براى دومين بار در يك ماه اخير، پيام داده است و محتواى آن روحيه دادن به افراد واداده و مسئله دار و متناقض در آلبانى است و يكسرى چرنديات تكرارى و تحليل هاى آبكى بيرون داده كه قيام مردم عراق پايانى بر حكومت آخوندى است و با قيام مردم ايران گره خورده است و آن هم توسط كانون هاى نداشته شورشى اش به انقلاب و رهسپار شدن لشكر پير و پاتال رجوى در البانى به ايران منجر خواهد شد، البته اين حرف درست است كه عاقبت با فروپاشى تشكيلات رجوى تمام اسيران در ارتباط با خانواده خود قرار خواهند گرفت و آن روز چندان دور نخواهد بود اما رجوى اين آرزو را به گور خواهد برد. پيام های اخیر رجوى از سر استيصال و سردرگمى است

پيام های اخیر رجوى از سر استيصال و سردرگمى استمرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

پيام های اخیر رجوى از سر استيصال و سردرگمى است

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 02.12.2019

فرقه رجوى كه هيچ پايگاهى در بين مردم ايران ندارد و مطرود مردم است و هر ايرانى وطن خواه و با شرف به رهبرى اين فرقه به ديده دشمن غدار و مزدور و خيانت پيشه به ملت و مملكت خود نگاه مي كنند و هيچ وقت جنايات وحشيانه اين فرقه را فراموش نكرده و نخواهند كرد و همواره در سرفصل هاى مختلف انزجار خود را از رهبرى فرقه ابراز كرده و مي كنند.

خوب مي دانيم كه فرقه و شخص مسعود و مريم رجوى خود را نخود هر آشى مي كنند و هر اتفاقى در هر كجاى دنيا بيفتد سعى مي كنند با شيادى و خرمردرندى به نحوى نقش خود را در آن برجسته كرده و بر عليه مردم و كشور خود تبليغات سوء و دسيسه هاى شيطان صفتى راه انداخته و به نحوى افكار جامعه ايرانى خارج از كشور را به خودشان معطوف نمايند و عرض اندام كنند، اما واقعيت اين است كه حناى اين فرقه براى هيچ ايرانى با غيرتى رنگى ندارد و هر چه رجوى فرقه اش را در اين باتلاق ها فرو كند تنفر و انزجار ايرانيان را نسبت به خود بيشتر مي نمايند.

اخيراً رجوى از لانه مخفى خود براى دومين بار در يك ماه اخير، پيام داده است و محتواى آن روحيه دادن به افراد واداده و مسئله دار و متناقض در آلبانى است و يكسرى چرنديات تكرارى و تحليل هاى آبكى بيرون داده كه قيام مردم عراق پايانى بر حكومت آخوندى است و با قيام مردم ايران گره خورده است و آن هم توسط كانون هاى نداشته شورشى اش به انقلاب و رهسپار شدن لشكر پير و پاتال رجوى در البانى به ايران منجر خواهد شد، البته اين حرف درست است كه عاقبت با فروپاشى تشكيلات رجوى تمام اسيران در ارتباط با خانواده خود قرار خواهند گرفت و آن روز چندان دور نخواهد بود اما رجوى اين آرزو را به گور خواهد برد.

فرقه مرموز و خيانت پيشه رجوى با تبليغات شيادانه اى كه حول قيام مردم ايران و عراق، راه انداخته است مي خواهد خون كشته شدگان و رنج مردم زحمت كش و به جان آمده از فقر اقتصادى حاصل از فساد در اين دو كشور را به نفع خود مصادره نمايد؛

اولا رجوى جز صرف پول از جيب مرتجعين عرب و اسرائيل و آمريكا و با اهرم بعثي هاى به جا مانده از داعش، سعى در فتنه انگيزى و شرارت غير انسانى در كشور عراق دارد و مي خواهد خون مردم اين كشور را با تبليغات خود به نفع اهداف شومش مصادره كند.

ثانياً هر جا كه اتفاقى در حال رخ دادن بوده است و رجوى جفت پا با تبليغات و هياهو وارد شده صد در صد پاشنه آن اتفاق بر ضد رجوى و اربابانش و به نفع حکومت در ايران چرخيده است و اين هم نشأت گرفته از نحوست و نفرت مردم منطقه و مردم ايران از سران اين فرقه است.

ثالثاً كانون هاى شورشى كه رجوى از آن نام مي برد و به عنوان ارتش داخل ايران به خورد مخاطب خود مي دهد كسى نيست جز محدود انگشت شمارى از جوانان ايران كه در شبكه هاى اجتماعى در دام اين فرقه گرفتار شده و فريب وعده و وعيدهاى دروغين آن ها را مي خورند و با پرداخت پول به آن ها در خدمت خود مي گيرند كه اين تعداد عددى نيستند كه در واقعيت روى آن حساب باز كرد و مانور داد، اين غوغاى تبليغاتى رجوى از داشتن كانون هاى شورشى چيزى نيست جز بيان فوق و رجوى با اين كار در اصل دام فريب و مغزشويى و در اسارت بيشتر نگه داشتن افراد در تشكيلات است و لاغير.

رابعاً تشكيلات رجوى در آلبانى به نقطه اى رسيده است كه براى رجوى نقطه پايانش را نشان مي دهد و نارضايتى در تشكيلات به درجه اعلاى خود رسيده كه تا كنون اين قدر نارضايتى و اعلام جدايى روى دست فرماندهان شان نگذاشته بودند. به همين دليل رجوى و زنش چاره را در چنين چرنديات دروغينى مي بينند تا شايد مرحمى بر الام اسرا گذاشته و موقتا ذهن آن ها را به قول تشكيلات آبندى نمايند و مغزشويى كنند اما باز اين ترفندهاى رجوى مثل هزاران ترفند ديگرش كارساز نيست و نخواهد بود.

خامساً تحليل رجوى و اربابان منطقه اى و فرامنطقه اش از پيشروى ملت ايران و محبوبيت آن در بين كشورهاى همسايه و نقش گسترش يابنده باعث شده است كه منافع خود را در خطر ببينند و در امور داخلى اين كشورها دخالت نمايند. اما مطمئنا دولت مردان اين كشورها به خصوص كشور عراق اين خواب رجوى و اربابانش را به يأس و نااميدى تبديل خواهند كرد و مطمئناً اين طور خواهد شد و رجوى گندم رى را به چشم نخواهد ديد و بر عكس هر چه جلوتر مي رويم چشم انداز فروپاشى فرقه رجوى و عرب هاى مرتجع منطقه كه ضد ملت ايران توطئه چينى مي كنند، برجسته تر مي شود و شكل واقعى ترى به خود مي گيرد.

از همين رو است كه بايد به رجوى گفت آرزويت را به گور ببر و ملت ايران مقتدرانه در برابر زورگويان و مرتجعين مي ايستند و آن ها را عقب خواهند زد و رو سياهى براى شما خواهد ماند و اين را خودتان به خوبى مي دانيد، اما كيش شخصيت و تشنگى قدرت اجازه تن دادن به اين واقعيت را به شما نمي دهد، پس باش تا روز حسابرسى و قرار گرفتن شما در مقابل يك محكمه عادلانه و منصفانه، آن وقت است كه بايد شما و خانم تان تاوان اين همه جناياتى كه مرتكب شده ايد را پس بدهيد. به اميد آنروز.

„پایان“

پيام های اخیر رجوى از سر استيصال و سردرگمى است

***

وقتی آمپریالیسم با تروریسم آشتی می کندمجاهدين خلق و امپریالیسم

ترور افسران و کارمندان امریکایی توسط مجاهدین خلق در تهرانترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

Trump Is At War With Iran, Not ISISTrump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

American Hostages and MEKAmerican Hostages and MEK

رویاهای کودکانه رجویمجاهدین خلق پیروزیهای واهی ، شکستهای واقعی

جان بولتون و فرقه مجاهدینهم مجاهدین بور شدند هم مرد پنجاه هزار دلاریشان

همچنین: