مرگ مشکوک یک مخالف دیگر درون تشکیلاتی رجوی در آلبانی

مرگ مشکوک یک مخالف دیگر درون تشکیلاتی رجوی در آلبانی

عیسی آزاده، وبلاگ بیان حقایق، نهم ژانویه 2019:… بهزاد با سابقه 44 سال در ردیف مسئولین بالای فرقه بود. صدور شتابان چنین اطلاعیه ای بی محتوا برای ما روشن می کند که بهزاد نه بیماری طولانی داشته و نه بخاطر بیماری فوت کرده است بلکه زیر فشار وحشتناک تشکیلات فرقه دق مرگ شده و یا خودش را خلاص کرده  و یا به طریقی سر به نیست شده است. کسانیکه عمرشان را در فرقه سپری کرده … 

برده داری مدرن در سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویچند نکته از ما، قضاوت از شما

لینک به منبع

مرگ مشکوک یک مخالف دیگر درون تشکیلاتی رجوی در آلبانی

مرگ مشکوک بهزاد مسعودی از مخالفین داخلی مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانی

مرحوم بهزاد مسعودی از منتقدین درونی سازمان مجاهدین خلق

من که رابطۀ خیلی نزدیکی با بهزاد داشتم هیچ بیماری در وی ندیدم چون غیر ممکن بود افراد کنار دستمان که شبانه روز با هم بودیم بیماری داشته باشند و ما مطلع نشویم. اینکه یک دفعه اعلام میشود وی به دلیل یک بیماری طولانی در بیمارستانی در آلبانی فوت کرده است کاملا ساختگی و دروغ است. در سال 1374 به او مارک بریده می زدند و مشخصا زنی بنام آذر (محبوبه جمشیدی) به وی می گفت این آرزو را باید به گور ببری که بروی بیرون بر علیه سازمان و رهبری مقاله بنویسی. بهزاد مشخصا از بیست و پنج سال قبل از افراد ناراضی بود و همه ما انتظار داشتیم که او زودتر از ما فرقه را ترک کند اما به دلیل حضورش در بخش حساس روابط و اطلاعات همواره برای او “بپا” گذاشته بودند و مرتب تحت نظر بود که یک موقع فرار نکند. 

یکی از دوستان که به تازگی از فرقه رجوی جدا شده است تعریف می کرد که بهزاد بشدت تحت فشار است و به مرحله روانی رسیده و در هیچ جلسه و نشستی شرکت نمی کند.

با توجه به دست بازی که فرقه در آلبانی اخیرا به مدد سازمان سیا پیدا کرده است او و سایر ناراضیان قدیمی را تحت شدیدترین فشار های روحی و جسمی قرار داده اند تا اینکه به احتمال زیاد وی دست به خودکشی زده است.

کسانیکه عمرشان را در فرقه سپری کرده و با ترفند های این فرقه آشنا هستند بخوبی واقفند که اینگونه اطلاعیه های کوتاه و بی سر و ته برای کسانی تنظیم می شود که یا خودکشی کرده اند و یا توسط سران فرقه سر به نیست شده اند.

بهزاد با سابقه 44 سال در ردیف مسئولین بالای فرقه بود. صدور شتابان چنین اطلاعیه ای بی محتوا برای ما روشن می کند که بهزاد نه بیماری طولانی داشته و نه بخاطر بیماری فوت کرده است بلکه زیر فشار وحشتناک تشکیلات فرقه دق مرگ شده و یا خودش را خلاص کرده  و یا به طریقی سر به نیست شده است.

عیسی آزاده – فرانسه

8 ژانویه 2019

(پایان)

*** 

حسن حیرانی تلویزیون کانال چهار انگلستانThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/شو-جدید-مریم-رجوی-عاری-از-هر-گونه-محتوا/

شو جدید مریم رجوی عاری از هر گونه محتوا

عیسی آزاده، وبلاگ شخصی (آزاده)، هفدهم دسامبر ۲۰۱۸:…  شما که برای سخنرانی یک بازنشسته امریکایی در هر دقیقه ده هزار دلار پرداخت می کنید.آیا این از پول قلک هاست یا همان حساب های پس انداز میلیاردی است که از قبل صدام حسین بدست آوردید و یا با راه اندازی صدها شرکت پوششی پول های کثیف را روانه بازار کردید. یکی از دوستانم که از بردن اسمش معذروم مطرح می کرد … 

همیاری سیمای مقاومت پولشویی مزدوری مجاهدین خلق مریم رجویTraitors to the homeland (Mojahedin Khalq, MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult ….)

لینک به منبع

شو جدید مریم رجوی عاری از هر گونه محتوا

سرمایه های شناخته شده این فرقه مانند اماکنی که خریداری ودر اختیار دارد. خوردوها و هزینه ها صنفی اعضا   سر به صدها میلیون دلار می کشد اینها از کجا تامین شده است ؟

اینها با پول اهدایی برنامه همیاری است. ؟!!! واقعا خنده دار است .

دوستان حتما داد و ستد پول توسط اداره اطلاعات صدام حسین را در یوتیوب دیده اند .در لینک های زیر شکستن قلک ها را خواهید دید.!!!

چانه زنی های رجوی با حبوش رئیس سازمان اطلاعات صدام حسین.

پول هایی که مریم قجر مدعی است از همیاری است.

فروش اطلاعات توسط عباس داوری به اطلاعات عراق

عیسی آزاده باشگاه خبرنگاران 2018

عیسی آزاده

سهمیه نفت مجاهدین علاوه بر ۵۰ میلیون دلار دریافتی در هر سال و میلیونها دینار اعطایی صدام حسین به این سازمان هم بوده است.در اخرین سال حکومت صدام حسین.سهمیه فرقه در ماه ۲٫۵ میلیون بشکه نفت بوده است. طبق قرار باید این کوپن ها توسط دلال های فرقه به پول تبدیل میشد و یک بخشی هم به وزارت نفت عراق برگردانده میشد.که فرقه همه را بالا کشید.بالاترین در آمد فرقه در سال ۲۰۰۲ بوده است.که بابت فروش کوپن های نفتی نزدیک به دو ونیم میلیادر دلار سرمایه به هم زد.

هیچ کس فکر نمی کرد که روزی فیلم های جاسوسی و خوش رقصی های مسعود رجوی و سایر سران این فرقه بر ملا و دراینترنت منتشر شود. فرقه غافل از این بود که تمام بده و بستان هایش  و جلسات توسط اداره مخابرات یا همان سازمان امنیت و اطلاعات صدام حسین ضبط می شود.

بدون شک روزی فیلم های جلسات با سران سعودی و دریافت پول از انها هم در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.

فرقه هیچ وقت جرات نکرده پیرامون این فیلم ها اظهار نظر کند و البته چیزی هم ندارد مطرح کند. ایا جعلی هستند و ساختگی یا سند رسوایی انهاست.

حالا این خانم پر مدعا که مدعی رئیس جمهور ی مادالعمر ایران هم هست مطرح می کند که هزینه های ما را مردم ایران می دهند. از قدیم گفته اند دروغگو کم حافظه است  اگر ملت ایران گدایی می کنند و کلیه فروشی .چطوری هزینه های میلیون یورویی شما را تامین می کنند. ؟!!!

شما که برای سخنرانی یک بازنشسته امریکایی در هر دقیقه ده هزار دلار پرداخت می کنید.آیا این از پول قلک هاست یا همان حساب های پس انداز میلیاردی است که از قبل صدام حسین بدست اوردید و یا با راه اندازی صدها شرکت پوششی پول های کثیف را روانه بازار کردید.

یکی از دوستانم که از بردن اسمش معذروم مطرح می کرد که یک شرکت تقلبی فرش درست کرده بودیم به اسم صادرات و واردات فرش که ان زمان حجم مبادلات اش چندین میلیون دلار در ماه بوده است.بعد هم پول ها را بالا کشیدیم و و همه رد ها را پاک کردیم.

بهر حال یک ماه دیگر تاریخ سررسید اخرین وعده سرنگونی هم به اتمام می رسد .و باید شاهد یک فیل هوا کردن دیگر از طرف فرقه بود.

فرقه بر اساس گزارشات دریافتی در حال هر چه بسته تر کردن تشکیلات نموده و تلاش می کند به سیاق قبل  با همان ترفند های سابق افراد را سرگرم جلسات مغز شویی کند و فضا رعب و حشت را افزایش دهد. اما غافل از این است که علیرغم هر تلاشی آلبانی عراق نیست و اضمهلال و فروپاشی اش در تقدیر فرقه است.

این شو ها و بند بازی های سیاسی هم دردی از درد های بی درمان فرقه درمان نخواهد کرد.

عیسی آزاده.پاریس ۱۶ دسامبر ۲۰۱۸

***

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/ریزش-نیرو-در-فرقۀ-رجوی-مجاهدین-خلق-و-دل/

ریزش نیرو در فرقۀ رجوی (مجاهدین خلق) و دلایل آن

عیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، هشتم اکتبر ۲۰۱۸:…  فشارهای سیستماتیک و فوق طاقت انسان در تشکیلات برای برده سازی فکری در فرقه نیروها را به مرز جنون می رساند که یک دفعه مانند چله از کمان خارج می شوند و با قبول همه نوع خطرات از فرقه جدا می شوند. اعمال خشونت طلبانۀ فرقه باعث یک تنش و اصطکاک مستمر بین نیروها شده است. در تشکیلات هیج کس … 

Mojahedin_Khalq_MKO_MEK_Maryam_Rajavi_MerceariesInside the MEK: The Secluded Group Scheduled to Overthrow the Iranian Regime (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

لینک به منبع

ریزش نیرو در فرقۀ رجوی (مجاهدین خلق) و دلایل آن

نوشتۀ عیسی آزاده از مسئولان و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

مقدمه :

موضوع ریزش نیرو یا همان جدا شدن افراد از فرقه رجوی یک پدیده جدید و منحصر به عراق و آلبانی و یا سایر کشورهای اروپایی نیست. در همان سال های اولیه تاسیس سازمان یکی از بنیانگزاران آن یعنی مرحوم عبدالرضا نیک بین از این سازمان جدا شد. دردرون زندان در دهه پنجاه هم تعدادی از مسئولین و کادرهای آن روز سازمان جدا شده و به جریانهای چپ و راست متمایل شدند که شاخص ترین انها آقای مهندس لطف الله میثمی می باشد. در سال ۱۳۵۴ هم که سازمان شقه شد و اکثریت کادرها و مسئولین آنروز سازمان مجاهدین را که وجهه ای اسلامی داشت رها کرده و مارکسیست شدند و عملا در خارج از زندان سازمان مجاهدین به کلی از بین رفت.

در دهۀ ۶۰ با اعلام استراتژی جنگ مسلحانه تعداد قابل توجهی از بدنۀ سازمان جدا شدند و یا به سازمانهای دیگر پیوستند و یا پی زندگی و تحصیلاتشان رفتند و تعداد زیادی هم به صرف خواندن یک اعلامیه یا نشریه روانه زندان شده و اکثریت آنها اعدام شدند.

از سال ۱۳۶۱ تا کنون هم که سازمان مجاهدین ماهیتش توسط آقای رجوی تغییر کرد و به یک فرقه تبدیل شد، ریزش نیرویی بطور مستمر ادامه داشته و خواهد داشت.

قبلا در نشست های دورنی شخص رجوی معمولا سالانه یک بیلان از وضعیت نیرویی سازمان می داد و در آن دوران معتقد بود که جذب و دفع نیرو یک امر کاملا طبیعی است. زیراسازمان ما یک ارگانیزم زنده است بنابراین جذب و دفع موجود زنده یک امر طبیعی و عادی است و در این راستا شخصا جداشدگان از سازمان مجاهدین یا درست تر از فرقۀ او را در یک سخنرانی سخیف به مدفوع تشبیه کرد.

ولی بعد ها با یک چرخش ۱۸۰ درجه ای اعلام کرد که «ما نه می توانیم و نه باید ریزش نیرو داشته باشیم». و عملا اعلام کرد که دیگر پروندۀ جداشدن از سازمان و خرج و مخارج اعزام انها به خارج سوزانده شده است وچنانچه کسی هم اعلام جدایی کرد یا اورا لب مرز می گذاریم که به ایران برود و یا اینکه تحویل عراق می دهیم و عراق هم چون استاتوی سازمانی را به رسمیت می شناسد هر فردی که از سازمان به عراق تحویل داده شود به جرم ورود غیر مجاز زندانی خواهد شد.

رجوی با انواع و اقسام تهدید و ارعاب وایجاد دهها زندان تلاش داشت که جداشدن از فرقه را به صفر برساند اما موفق نشد. حتی به سازمان امنیت مخوف صدام حسین هم متوسل شد و تعداد زیادی از جدا شدگان را روانه شکنجه گاه زندان بدنام ابوغریب کرد اما باز هم فایده نکرد و ریزش نیرو بجای سیر نزولی سیر صعودی به خود گرفت.

دلایل ریزش نیرویی درفرقه:

یکم. ساختار فرقه ای تشکیلات رجوی

دوم. اصرار بر خشونت و جنگ مسلحانه

یکم. ساختار فرقه ای تشکیلات رجوی

با محکم شدن پایه های قدرت رجوی در سازمان مجاهدین این سازمان شکل و محتوایش دچار یک دگردیسی گسترده ای شد و عملا رهبر در جای خدا نشانده شد و نیروها بعنوان مریدان بی چون و چرا خوانده شدند و آشکارا در تشکیلات اعلام شد که: چشم و دهان بسته و فقط گوش باز!! (آن هم فقط به حرفهای رهبری و دستگاه تبلیغاتی فرقه اش).

اندیشه فرقه گرایانه تمام تار و پود سازمان را در بر گرفت و فکر و اندیشه و روح و جسم نیرو ها در انحصار رهبر قرار گرفت و هر گونه اختیاری از افراد سلب شد حتی فکر کردن افراد هم با مغزشویی مستمر و روزانه تحت سیطره و کنترل تشکیلات فرقه قرار گرفت. و فکر کردن جز به رهبر فرقه ممنوع شد و انتقاد و اشکال گرفتن از رهبری به عنوان یک گناه کبیره در تشکیلات میخش کوبیده شد.

هر نیرو بطور ۲۴ ساعت حداقل توسط سه نفر از خودش بالاتر تحت کنترل مستمر قرار گرفت و نیروهای هم سطح هم باید مستمرا دیدبان فرقه برای یکدیگر می شدند و از دوستان و رفقایشان مستمرا گزارش کتبی و یا شفاهی می دادند. دوستی ورفاقت به معنی عام آن در فرقه از بین رفت و ساختار تشکیلاتی شرایط را طوری تغییر داد که هیچکدام از افراد به هم اعتماد نداشتند و به نوعی از هم ترس داشتند. در مواردی هم که افراد خارج از چشم مسئولین با هم گرم می گرفتند و یا خصوصی با هم صحبت می کردند بشدت تحت برخورد قرا گرفتند و با اعلام محفل خارج تشکیلات به همه انگ و مهر دایر کردن شعبه ای از وزارت اطلاعات رژیم در داخل تشکیلات می زدند و افراد را در جلسات جمعی و یا تکی آنقدر تحت فشار قرار می دادند که هر دوی آنها تمام مسایل خصوصی که با هم درد دل کرده بودند را در جمع مطرح کرده و به صورت مکتوب گزارش می کردند.

بخش عمده به اصطلاح افشا گری های فرقه بر علیه جدا شدگان گزارشهایی است که به زور و اجبار از افراد گرفته اند و در مواردی هم افراد آنقدر تحت فشار قرار داده می شدند که به دروغ یک سری چیزی ها را علیه خودشان مطرح می کنند تا تشکیلات دست از سر آنها بر دارد.

سیستم فرقه در کنار مغزشویی افراد ارتباطات نیروها را بطور مطلق با دنیای بیرون قطع کرد و همه را به یک مسیر کانالیزه نمود که آنهم رهبری فرقه بوده است.

در کنار مغزشویی مستمر و قطع ارتباطات بیگاری و کارهای پوشالی بود که بصورت سیستماتیک برنامه ریزی می شد بطوریکه افراد در ۲۴ ساعت روز حتی یک ساعت وقت خالی و فراغت نداشته باشند تا مجالی برای فکر کردن پیدا نکنند.

با این سیستم هولناک که باورش برای افراد خارج از فرقه خیلی سخت است تمام افکار و اندیشه های نهفته در دورن افراد تبدیل به یک کمپلس و عقده و فشار میشد که با کوچکترین جرقه یا تلنگری که به افراد از طریق دست رسی به اطلاعات یا خانواده هایشان وارد میشد افراد مانند فنر فشرده شده باز می شدند و یک انرژی و پتانسیل زیادی آزاد میشد که افراد در تشکیلات عصیان می کردند و در این نقطه بود که فرقه و یا مسئولین تشکیلاتی فرد توان برگرداندن فرد را به حالت نرمال نداشتند. البته در عراق با تهدید و فشار روانی و روحی تا حدودی غلیان نیروهای ناراضی را موقتا خاموش می کردند اما در آلبانی در این زمینه ناکام شده اند و با متوسل شدن به حربه های کثیفی مانند قطع کمک مالی وایزولاسیون نیرویی و یا با تهدید و تطمیع با نیروهای عصیانگر که می خواهند جدا شوند برخورد می کنند.

لذا فرقه برای مقابه با پدیده ریزش نیرویی از روش چماق و حلوا استفاده می کند. چماقش این است که افراد را در خارج از مناسبات و تشکیلات ایزوله می کند و تلاش می کند که به لحاظ سیاسی او را ترور کند و با انواع و اقسام برچسب ها و پرونده سازی و شیطان سازی این چماق را بر سر نیروهای باقیمانده نگه دارند.

سیاست حلوا هم این است که با وعده و وعید ودادن مبلغی بخور و نمیر افراد را کماکان در چنبره تشکیلات قرار می دهد و سایه شوم اش را مرئی و نامرئی بر سر جدا شدگان نگه می دارد.

بجرات می توان گفت که مخوف ترین تشکیلات در حال حاضر تشکیلات فرقه رجوی است هیچ تشکیلات و جریانی پیچیده تر و خطرناک تر از این فرقه در جهان وجود ندارد.

دوم اصرار و بر خشونت و جنگ مسلحانه:

فرقه رجوی که استراتژی اش مبتنی بر جنگ مسلحانه است لاجرم خمیر مایه تمام اصول و تاکتیک هایش خشونت و نابودی است. در دهه هشتاد میلادی اکثر گروههای چپ ایرانی که در نوار مرزی ایران و عراق در کردستان بودند نیروهایشان همواره دستخوش کشت و کشتار های درون گروهی و تصفیه فیزیکی بودند و رهبران و مسئولانشان خیلی راحت با یک برچسب نفوذی فردی را اعدام صحرایی می کردند.

رجوی بارها مطرح می کرد که علیرغم حق قانونی مان من اجازه ندادم کسی در سازمان اعدام شود. که البته این یک بلوف بود و برای اینکه خودش را در اذهان نیروها از همۀ رهبران سایر گروهها بالاتر جلوه دهد این بلوف ها را می زد. به باور همه نیروهایی که از این فرقه جدا شده اند اعدام کردن از زندگی با اعمال شاقه در درون فرقه خیلی راحت تر بود.

–    بر خلاف ادعای رجوی که در فرقه اش اعدام نیست کشته شدن آن تعداد از افراد که در زندان سال ۷۳ در قرارگاه اشرف در عراق زیر شکنجه جان دادند اسمش چیست؟

–    دهها نفری که برای زهر جشم گرفتن از سایرین در مرز و پشت میدان مین ها رها کردید و کادو برای اخوند ها فرستادید که متاسفانه اکثریت انها شب تاریک بدون کمترین اطلاعات و تجهیراتی روی مین رفتن و کشته و یا نقص عضوشدند اسمش چیست؟

–    وقتی دادگاه چند هزار نفره بر گزار می کردید و باید صدها نفر روی یک نفر تف کنند و سیلی بربناگوش آن بینوایی که درخواست جدا شدن کرده است بزنند اسمش چیست ؟

–    دهها مورد خودکشی در درون فرقه اعم از زن و مرد و پیر و جوان که جانشان به لبشان رسیده بود اسمش چیست ؟

–    دستور کشتن جدا شدگان و ترور سیاسی آنها و تعقیب و مراقبت مستمر جدا شده ها و ضرب و شتم های وحشتناک توسط گزمه های فرقه حتی در همین اروپا اسمش چیست؟

–    حتی شما به یک پدر و مادر پیر یعنی اقای مصطفی محمدی و همسرش هم که برای ملاقات دخترشان در آلبانی هستند رحم نکردید و اول اقدام به ترور سیاسی وی کردید و وقتی زورتان نرسید دهها قلاده از ربات ها یتان را به خیابانهای تیرانا گسیل کردید تا این پدر و مادر را ترور فیزیکی و یا در اذهان بد نام جلو دهند اما از ترس پلیس و قانون نشستید و فهمیدید که اینجا قلعه اشرف و عراق صدام حسین نیست. بفرمایید این کارها اسمش چیست؟

نتیجه گیری:

فشارهای سیستماتیک و فوق طاقت انسان در تشکیلات برای برده سازی فکری در فرقه نیروها را به مرز جنون می رساند که یک دفعه مانند چله از کمان خارج می شوند و با قبول همه نوع خطرات از فرقه جدا می شوند.

اعمال خشونت طلبانۀ فرقه باعث یک تنش و اصطکاک مستمر بین نیروها شده است. در تشکیلات هیج کس به نفر کنار دستی اش که سالیان یک جا می خورند می خوابند اعتماد ندارد. این درگیریهای مستمر و نا امنی افراد را به سمت درگیری فیزیکی با هم و با فرماندهانشان سوق می دهد. کمتر روزی است که در تشکیلات درگیری و بزن بزن وجود نداشته باشد. افراد در سطح ومدار بالای تشکیلاتی که جدا شده اند خوب می دانند من چه می گویم. در بولتن تشکیلات نیرویی درگیری های فیزیکی قید می شد.

بنابر این؛ فرقۀ رجوی با دو چالش تشکیلات و مناسبات فرقه گرایانه و خشونت و جنگ مسلحانه تا آخرین روز حیاتش دستخوش جدایی نیروها می باشد و فرقه هر ترفندی هم که بکار بگیرد نمی تواند جلوی خروج افراد و ریزش نیرویی را آن هم با این حجم که اکنون دیگر به سطح فرماندهان و حتی زنان عضو شورای مرکزی سازمان رسیده است، بگیرد.

عیسی آزاده

پاریس ۷ اکتبر ۲۰۱۸

*** 

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32988

لشکر کشی فرقۀ درماندۀ رجوی در تیرانا علیه یک پدر و مادر 

عیسی آزاده، پیوند رهایی، دوم اوت ۲۰۱۸:… پدر و مادر خانم سمیه محمدی اسیر فرقۀ رجوی در آلبانی نزدیک به یک ماه است که برای دیدار با دخترشان در کشور آلبانی بسر می برند و هنوز موفق به دیدن دختر شان نشده اند چرا که مریم قجر مانع این دیدار خانوادگی است. ار بدو ورود این پدر و مادر به تیرانا انگار که آب به لانۀ مورچگان ریخته شده؛ ترس و وحشت سرا پای فرقه … 

حمایت مطبوعات آلبانی از مصطفی محمدی و سمیه محمدی گروگان مریم رجوی مجاهدین خلق در کمپ تروریستی آلبانی 3موج گسترده و بی سابقۀ حملات رسانه های آلبانی به سران فرقۀ رجوی در این کشور

Here is how the Mojahedin el-Halk (Mojahedin Khalq, Maryam Rajavi cult, MEK) militants attack Mostafa Mohammady in the streets of Tirana. They try to illegally detain and later hit Mostafa, who ends up in hospital. The operation against Mostafa was directed by commander Behzad Saffari. He led bands of mojahedin to later protest against Mostafa even in Tirana’s police station number 4

لینک به منبع

لشکر کشی فرقۀ درماندۀ رجوی در تیرانا علیه یک پدر و مادر

حمایت گستردۀ مردم و افکار عمومی آلبانی از درخواست مشروع و بحق مصطفی محمدی و همسرش برای دیدار و صحبت با دخترشان

نوشتۀ عیسی آزاده از مسئولان و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

پدر و مادر خانم سمیه محمدی اسیر فرقۀ رجوی در آلبانی نزدیک به یک ماه است که برای دیدار با دخترشان در کشور آلبانی بسر می برند و هنوز موفق به دیدن دختر شان نشده اند چرا که مریم قجر مانع این دیدار خانوادگی است.

ار بدو ورود این پدر و مادر به تیرانا انگار که آب به لانۀ مورچگان ریخته شده؛ ترس و وحشت سرا پای فرقه را فرا گرفته و هر آنچه را در چنته داشته اند برای سنگ اندازی جلوی خواست بحق و مشروع این پدر و مادر بکارگرفته اند. البته از راه به اصطلاح قانونی و هیاهو و جار و جنجال که شگرد شناخته شده این فرقه است یا انواع و اقسام اتهامات رجوی ساخته تلاش کردند که دولت آلبانی این خانواده را اخراج کند اما تیرشان به سنگ خورد و جز خفت و خواری و بی آبرویی هر چه بیشتر چیزی عایدشان نشد. در گام دوم از اساس منکر شدند که شخصی بنام سمیه محمدی در آلبانی وجود دارد و گفتند چنین اسمی در تشکیلات رجوی نیست!! که این حربه هم با دفتر ثبت کمیساریا و تسلیم آن به وزارت کشور توسط دفتر کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد (UNHCR)و گواهی صدها نفر از جدا شدگان این فرقه در آلبانی نقش بر اب شد تا اینکه سرانجام مجبور شدند اعتراف کنند که خانم سمیه محمدی نزد آنها است اما نمی خواهد با پدر و مادرش دیدار کند.

در برابر این کار کثیف فرقه پدر و مادر سالخورده و زجر کشیده سمیه با پوشیدن تی شرت هایی با عکس دخترشان در میادین و خیابانهای تیرانا شروع به افشاگری کردند و خواهان آزادی دخترشان از زندان فرقه شدند که به طور گسترده ای حرکت اعتراضی این مادر و پدر مورد توجه رسانه های آلبانی قرار گرفت و مردم کوچه و خیابان بشدت از این حرکت ضد انسانی فرقه خشمگین شده و هر کجا این پدر و مادر می رفتند آنها را مورد حمایت قرار می دادند.

فرقه جنایتکار در برابر این حرکت حق طلبانه و قانونی پدر و مادر سمیه از روش نخ نما و پوسیدۀ گسیل تیم های وحشت و تروراش در تیرانا استفاده کرد و دهها تیم را برای مقابله با این پدر و مادر به خیابانهای تیرانا گسیل کرد و به اصطلاح می خواستند با جو سازی در ابتدا این خانواده را ترور شخصیتی کرده و چنانچه از میدان بدر نرفتند با برخورد فیزیکی شرایطی برای حذف انها ایجاد کنند که خوشبختانه با هوشیاری این خانواده و هم چنین دخالت به موقع پلیس و حمایت مردم طرح انها با شکست مواجه شد وتعدادی ازافراد تیم های ترور مریم قجر دستگیر وزندانی شدند و الباقی  هم دمشان را روی کولشان گذاشته و دست از پا دراز تر گریخته و روانه قلعه اشرف ۳ شدند.

مریم قجر و سران فرقه در آلبانی با یک اشتباه محاسبه فکر کردند آلبانی هم همانند عراق است که با چوب و چماق و تیرکمان و فلاخن خانواده را لت و پار می کردند. از این رو در خیابانهای آلبانی هم قصد داشتند پدر و مادر سمیه را هم با ضرب و جرح ترور کرده و یا حد اقل به زعم خودشان و با استخدام وکیل با هزینۀ هنگفت موجب شوند که دولت آلبانی انها را وادار به خروج از آلبانی کند.

بیچاره ها نمی دانند که اگر پشتیبانی مستقیم سیا و سفارت امریکا در البانی نبود دولت و مردم البانی یک روز هم این تروریست های خطرناک را تحمل نمی کردند.

طنز تاریخ این است که یگانه آلترناتیو و انقلاب نوین با ورود یک پدر و مادر به البانی افسار پاره کرد و عنان از کف داد و همانند زمانیکه در عراق بودند داد و هوار برآورد که آی به داد ما برسید که تروریست ها امده اند تاما را بکشند!!!!. جالب تر اینکه وقتی سه ربات مغز شویی شده بنام همایون دیهیم همان معروف به دیوانه و خل و چل با سابقۀ قتل شهروند عراقی در بغداد در زمان صدام حسین و علیرضا حاتمی زندانی سال ۷۳ فرقه ومحمد قارایی بیچارۀ مفلوک که به جز آشپزی و صنفی و کفگیر و ملاقه نگذاشته اند چیزی از دنیای امروز بداند، مصطفی محمدی و همسرش را احاطه کرده بودند تروریست خطاب می کردند، مردم حاضر در صحنه به ریش آنها می خندیدند و می گفتند تروریست شما هستید نه این پدرو مادر انها دخترشان را می خواهند شما چرا بجای دادن ملاقات به ایشان کف کرده اید.

تیم های اعزامی مریم قجر برای مقابله با پدر و مادر سمیه انگار تیزاب استعمال کرده باشند همانند میمون بالا و پایین می پریدند طوریکه حرف زدن معمولی شان را هم فراموش کرده بودند و بد جوری قاطی کرده بودند. فیلم انها بسیار دیدنی است.

برای دیدن فیلم حملۀ تروریستی و بعد هم دستگیری این جانیان توسط پلیس آلبانی اینجا را کلیک کنید.

این کار فرقه انقدر شنیع و غیر سیاسی بود که حتی طرف حساب ها و اربابانشان هم یقه انها را گرفته اند که چرا اجازه نمی دهید این خانواده دخترشان را ببیند؟

بدینگونه حسابی آبروی نداشته فرقه رفته است. ورود این پدر و مادر به آلبانی و حضورشان در عرصۀ مردمی و کوچه و خیابان و رسانه های این کشور، تمام کاسه و کوزه سران فرقه را در هم شکسته و تمام رشته های چند سال اخیر آنان در آلبانی با هزینه های هنگفت برای جذب لابی و برخی جریانات در داخل یا بیرون دولت این کشور را پنبه کرده است، از این رو ناچار به استفاده از همان شیوه ها و حماقتی شدند که بر علیه خانواده ها در عراق استفاده می کردند.

راستی چرا مریم قجر اجازه نمی دهد سمیه پدر و مادرش را ببیند ؟

فرقه از چه می ترسد؟ ایا از این می ترسد که سمیه نزد پدر و مادرش بماند و البانی را ترک کند؟

و یا فرقه از این وحشت دارد که سایر خانواده ها هم به آلبانی برای دیدار فرزندانشان بیایند و تشکیلات عنکبوتی انها متلاشی شود؟.

براساس چه منطق و قانونی مریم قجر مانع دیدار این خانواده با دخترشان شده است؟ آیا هرکس برای دیدار فرزند و یا فامیلش به آلبانی آمد مزدور و تروریست است یا این یک حربۀ کثیفی است که رجوی ملعون و گور به گور شده از ترس متلاشی شدن تشکیلات در اشرف بنای آنرا گذاشت و افراد را مجبور کرد که با سنگ و چوب و انواع و اقسام اشیاء بُرّنده به پدر و مادر های پیر حمله کنند و انها را مضروب و زخمی کنند و بعد هم در اوج بی شرفی خانواده ها را الدنگ و عامل اطلاعات رژیم عنوان کرده و بدترین فحاشی هایی را که برازنده زوج رجوی است نثار خانواده ها کنند.

تنهاآلترناتیو!!! شرایط را برای اعضای نگونبخت از زندان گوانتانامو بدتر کرده است، زیرا تروریست های زندانی در انجا حق ملاقات داشتند اما رئیس جمهور برگزیدۀ همسر مرحومش این حداقل حقوق زندانی را هم از اعضای اسیر دریغ کرده است.

حرکات مذبوحانه فرقه از بدو ورود پدر و مادر خانم سمیه محمدی آبروی نداشته انها را در انظار مردم البانی برد و انها را رسوا کرد و از طرفی ننه من غریبم بازی فرقه پیرامون امنیت و تهدیدات به اصطلاح تروریستی هم نزد پلیس و دولت و وزارت کشور البانی افشا شد. خاطره ای را از شیادی های فرقه در عراق ذیلا نقل میکنم:

یکی از افسران امریکایی که برای خواندن متن استاتوی ما به یکی از مقرات آمده بوده با حالت جوک و مسخره تعریف می کرد که تمام مسئولین شما از صبح تا شب همه اش رژیم رژیم می گویند انگار که پشت هر درختی در اینجا یک پاسدار قایم شده که می خواهند مارا بکشند و اینکه همه جا رژیم است این افسر گفت به ما برخورد که اگر همه جا رژیم است پس ما اینجا چکاره ایم گفت هر چه به انها توضیح می دهیم که ما زمین و هوای این منطقه را و مرز مقابل شما را تحت کتنرل داریم و مانیتور می کنیم از این خبرها نیست اما به گوش مسئولین شما فرو نمی رود تا اینکه یک روز به احمد واقف گفتم که میشه این پاسداران را نشان ما بدهید که انها را دستگیر کنیم؟!!.

در همان سال ۲۰۰۴ امریکایی ها یقه تمام سران فرقه را در اشرف گرفتند که اینقدر دروغ نگویید و داد و قال بیخودی و فضا سازی نکنید.

این فرقه عادت دارد که اگر پشه ای در هوا بپرد فورا به نام کمیسیون به اصطلاح امنیت بی محتوا و دروغینش اطلاعیه صادر می کند که آی داد و هوار؛ سند ومدرک ؛ تروریست تروریست که البته این شگرد هم برای اروپاییان و خوشبختانه برای آلبانیایی ها هم نخ نما شده است و همه به انها می خندند.

این فرقه بجای این همه داد و قال بی محتوا و جیغ های بنفش اجازه دهد این پدر و مادر دخترشان را ببینند.

اما از انجا که خانواده عامل فروپاشی تشکیلات است حاضرند هر خواری و خفتی را متحمل شوند اما اجازه ندهند که پای خانواده ها به البانی باز شود. اینکه خانواده عامل فروپاشی تشکیلات است حرف من نیست این عین حرف مرحوم رجوی است که دهها بار اعلام کرده است.

فرقۀ آبروباختۀ رجوی باید این را بخوبی بداند که البانی عراق نیست و زیادی هم به اربابانش دل خوش نکند زیرا با یک زد و بند سیاسی آنان، فرقه رجوی که به یک باند مافیایی مبدل شده است همانند یک دستمال استفاده شده به زباله دان انداخته خواهد شد.

با آرزوی محقق شدن دیدار مادران و پدران رنج کشیده و حسرت به دل با فرزندانشان و رهایی همۀ اسیران از چنگال خونین فرقه رجوی.

عیسی آزاده

فرانسه – یکم اوت ۲۰۱۸

*** 

_Jila_Deyhim_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Terrorism_AlbaniaAmerican support for MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult) in Albania alienates Iranian public opinion

ضرب و شتم مصطفی محمدی پدر سمیه محمدی در تیرانا آلبانی بدست مزدوران مجاهدین خلق مریم رجویMojahedin Khalq (MKO, MEK, Maryam Rajavi Cult, NCRI … ) hostage takers attack father of Somayeh Mohammadi, in Albania

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32847

فرقه رجوی صدبار جویده اش را باز نشخوار میکند!! (قسمت اول)ا 

عیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، بیست و چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:…  تمام آنچه فرقه در رابطه با اینجانب مطلقا دروغ است و تماما تکراری و «صد بار جویده اش» می باشد که آنها را «بازنشخوار» کرده است. اولا دختر اینجانب وقتی برای دیدار من آنهم طی یک سفر زیارتی و مستقل آمده بود مطلقا متاهل نبود و یک دانشجو بود. وقتی دخترم سه ماهه بود به دلیل هجوم پاسداران به خانه ام برای دستگیری … 

عیسی آزاده پارلمان اروپامتن سخنرانی آقای عیسی آزاده در اجلاس پارلمان اروپاMojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

فرقه رجوی صدبار جویده اش را باز نشخوار میکند!! (قسمت اول)ا

نوشتۀ عیسی آزاده از مسئولان و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

فرقه رجوی در حضیض رسوایی در صحنه بین المللی و داخلی از فرط پیسی و ناتوان از مشکلات و تنگناهای تشکیلاتی و ریزش مستمر اعضا در آلبانی اقدام به پاچه گیری جدا شدگان و مشخصا اینجانب کرده و مدعی است که افشاگری های من بر علیه فرقه جنایتکار رجوی بر علیه کل پناهندگان در اروپاست وادعا کرده که دخترم در آبان ۸۹ به همراه همسرش به عراق اعزام شده و به سمت مجاهدین داخل اشرف سنگ پرانی کرده است. اولا بنده در همان تاریخی که فرقه مدعی است در اشرف بودم و در موضع مدیر ایمنی کمپ اشرف مسئولیت داشتم و تا دیماه ۱۳۹۱ در کمپ لیبرتی در موضع مدیر ایمنی کمپ انجام وظیفه می کردم وتا آن زمان به اصطلاح دجالانۀ رجوی «گوهر بی بدیل و جزء بهترین ؛آگاه ترین ؛ پاکباز ترین و قهرمان ترینها» بودم و هیچکدام از مسئولین فرقه به من اطلاع ندادند که دختر من در اطراف اشرف است تا اینکه یکی از فرماندهان قرارگاه که از دوستانم بود بصورت مخفی و خارج از ریل تشکیلات مرا مطلع کرد. بلافاصله من موضوع را پیگیری کردم که همه مسئولین غافلگیر شدند و شخصی بنام فرشته یگانه که مسئول ستاد جنگ سیاسی فرقه در کمپ اشرف بودم مرا صدا کرد و جریان را تعریف کرد و همراه با من تعدادی دیگری از افراد هم در رده های مختلف تشکیلاتی بودند.

فرشته یگانه با خواندن پیام منصوب به رجوی اعلام کرد که یا خانواده یا سازمان ( منظورش این بود که یا با خانواده تان بروید یا اینکه رجوی را مجددا انتخاب کنید) چند نفر شروع به پچ پج کردند که ما باید خانواده مان را ببنیم و خودمان با آنها صحبت کنیم. این خانم رجوی صفت گفت: «درست است که در دیزی باز است اما حیای گربه کجا رفته؟! و درسته که من از قول رهبری گفتم یا دیدار با خانواده یا خروج از فرقه را انتخاب کنید اما موضع شما چه شد؟ مگر چنین چیزی در سازمان داریم؟» . وی از همه نفرات خواست که کتبا و نیز طی مصاحبه با تلویزین فرقه از خانواده هایشان اعلام برائت کنند و گفت که انچه من گفتم را نشنیده بگیرید! و افزود: «همه ما در اشرف می مانیم و در اشرف هم می میریم».

تمام آنچه فرقه در رابطه با اینجانب مطلقا دروغ است و تماما تکراری و «صد بار جویده اش» می باشد که آنها را «بازنشخوار» کرده است.

اولا دختر اینجانب وقتی برای دیدار من آنهم طی یک سفر زیارتی و مستقل آمده بود مطلقا متاهل نبود و یک دانشجو بود. وقتی دخترم سه ماهه بود به دلیل هجوم پاسداران به خانه ام برای دستگیری من مجبور به فرار از شهر و دیار خود شدم و همۀ کار و زندگی ام را رها کرده و بصورت قاچاق ار مرز خارج شدم. دهها بار هم در سرپل های مرزی فرقه در خواست دادم که بگذارند خانواده و فرزندانم به من ملحق شوند که هر بار به بهانه ای به من جواب منفی دادند و من همواره خودم را سرزنش می کردم که چرا یک طفل سه ماهه را بدون کمترین حمایت و پشتیبانی مالی رها کردم و این گناه نابخشودنی گاهی مرا به مرز جنون می برد.

لطفا برای خواندن «بازنشخوارهای صد بار جویدۀ» یاران رجوی شیطان اینجا را کلیک کنید.

این فرقه جنایتکار باید حساب پس بدهد که بر اساس چه قانونی به یک دختر که از سه ماهگی تا سن ۲۵ سالگی رنگ پدر را ندیده است اجازه نداد که پدرش را ببیند؟. تنها جرم دختر من این بوده که خودش را به آب و آتش زده که بعد از ۲۵ سال پدرش را ببیند. حالا فرقۀ کثیف طلبکار هم شده و مارکهایی را که برازندۀ مریم قجر است به دختر من می زند.

بیچاره های مفلوک و طرد شده!… این مزخرفاتی که سرهم بندی کرده و بر علیه من نوشته اید قبل از هر چیز یک تف سر بالا به سر و روی خودتان و آن مرحوم و مریم قجر است. من که از مسئولین شما بودم و در سری ترین جلسات فرقه چه تشکیلاتی و چه نظامی همیشه حضور داشتم اگر راست می گویید بیایید تمام سوابق تشکیلاتی مرا از سال ۱۳۶۴ تا سال ۱۳۹۱ را هم بنویسید.

من که عمرم را در این فرقۀ تبهکار سپری کردم و همیشه در صف نخست پذیرش خطرات بودم، حتما به یاد دارید که اگر در عملیات مروارید و در ارتفاعات آق داغ صغیر من نبودم تا دشت خانقین همه تان جارو شده بودید. حتما خوب به یاد دارید که فرماندهان عالی مقامتان با اینکه بیش از ۳۰ کیلومتر از خط مقدم فاصله داشتند پا به فرار گذاشته و به دامن نیروهای امنیتی و اطلاعات عراق در خانقین پناه بردند.

چرا به جای پاسخ منطقی به افشاگری های اینجانب و سایر دوستان جدا شده؛ «صد بار جویده های» رجوی ساخته را باز نشخوار می کنید؟!. مگر اطلاعیۀ مریم قجر توسط میلیونها ایرانی با هشتک مریم رجوی خفه! مواجه نشد؟ (#مریم رجوی خفه شو).

آیا همۀ مردم ایران و میلیونها ایرانی که گفته اند «مریم رجوی خفه شو» عضو نیروی قدس و مزدور اطلاعات آخوندی هستند؟ اگر این استدلال پوشالی تان درست باشد پس شما در همان لحظۀ نشخوار این جویده های صد بار تکرار شده کارتان تمام است و ول معطلید!!!.

حتما بخاطر دارید که رجوی ملعون در تمام نشستهای خصوصی و نیمه خصوصی اش با مسئولین نیرویی و تشکیلاتی مستمرا تاکید می کرد که «چه اعضای شورا و چه بچه های خودمان (منظورش اعضای سازمان بود) در صورت بریدن تنها راه در قبال آنها این است که اگر این افراد دنبال زندگی خودشان رفتند که هیچ باید مستمرا تحت نظر و کنترل باشند تا دست از پا خطا نکنند اما اگر کلمه ای بر علیه سازمان زدند فورا باید اطلاعیه داده شود تا آنها را رژیم مالی کنیم و بسوزانیم» و این یعنی که باید به آنان مارک اطلاعاتی و وابسته به رژیم زده شود تا کسی دیگر جرأت نکند بر علیه سازمان کلمه ای بگوید.

این شیطان سازیها و تهمت های رجوی ساخته هیچ تأثیری در ارادۀ جداشدگان وارد نکرد بلکه الملعون رجوی از ترس فروپاشی تشکیلاتش سلاح را از رو بست و با کنار گذاشتن همۀ ملاحظات سیاسی حکم قتل اعضای جدا شده و منتقدین فرقه اش را صادر کرد.

حتما دوستان اسیر و آنها که جدا شده اند یادشان هست که رجوی در چندین نشست اعلام کرد که «اگر پیروز شدیم خود می دانیم با متتقدین و مخالفان فرقه چکار کنیم ولی اگر شکست خوردیم باید تک به تک اعضای جدا شده و منتقدین را بکشید و بالای جنازه شان همانجا بایستید تا پلیس بیاید و بگویید من کشتم، نترسید زندانهای اروپا هتل پنج ستاره است و چند سال بعد هم آزاد می شوید»!!

این است منطق فرقۀ رجوی که همۀ خط و خطوط آن تراوشات ذهنی شخص رجوی است.

من بارها طی مصاحبه هایم با روزنامه ها و تلویزیونها و هم چنین طی مقالاتی که نوشته ام اعلام کرده ام که اگر سران این فرقه به ادعای خودشان تنها آلتر ناتیو و یگانه نیروی سرنگون کننده هستند کارنامۀ بیش از ۳۰ سال حضورشان در عراق را اعلام کنند و نتیجه و جمع بندی آنرا به اطلاع ملت ایران برسانند. رجوی زمانی می گفت تمام ایرانیانی که در غرب هستند همگی خائن و وطن فروش می باشند، اکنون به خودش چه می گوید؟

آیا ما اعضایی که تمام عمرمان و همه چیزمان را صادقانه برای آزادی ایران و به نیت رهایی مردممان نثار کردیم مزدوریم یا کسی که نه زنده اش معلوم است و نه مرده اش و بیشتر عمر سیاسی اش را مزدور بیگانه بوده و همیشه هم از تمام صحنه ها فرار کرده است؟!!

فرض کنیم بر اساس توجیهات مریم قجر رجوی زنده است و بخاطر مسائل امنیتی در غیبت کبری است، در این صورت باید پرسید: این چه رهبری است که وقتی در دیماه گذشته بیش از صد شهر قیام کردند جرات نمی کند از سوراخش بیرون بیاید؟ّ، وقتی که دختران و زنان ایرانی روی سکو ایستاده و رو در روی نیروهای سرکوبگر فریاد می زدند و شال و روسری خود را سر چوب کرده و پرچم می ساختند و روانۀ زندان و به حبس های بلند مدت محکوم می شدند چرا رهبر ضعیف النفس و ترسو و بزدل این فرقه یعنی شخص مسعود رجوی جرأت نکرد از مخفی گاهش حتی پیام صوتی بدهد؟

آیا دادن پیام صوتی ضبط شده هم تهدید امنیتی دارد؟ یا اینکه حرف رئیس سابق دستگاه اطلاعات سعودی درست است و رجوی «المرحوم» شده است؟.

برای فرقۀ رجوی و شخص مریم قجر و خود آن ملعون همواره ژنرال های سابق؛ نمایندگان سابق شهرداران سابق؛ کاندیداهای سابق خلاصه همه السابقون محرم تر و امین تر از ملت ایران هستند. فرقه ای که بصورت علنی در رابطه با رهبر خود این توان و ظرفیت را ندارد که شفاف سازی کند، آیا می تواند مدعی تنها آلترناتیو باشد؟.

فرقۀ رجوی و سرانش هیچ وقت یک کلمه راست به اعضایشان چه در عراق و چه در حال حاضر در آلبانی نگفته اند و بر خلاف ادعاهای دروغین دستگاه تبلیغاتی فرقه مبنی بر اینکه مناسبات حاکم بر آن «فوق دموکراتیک»!! است، آنگونه که تک تک ما با گوشت و پوست واستخوان خودمان لمس کرده ایم این فرقه در طی بیش از سه دهه شستشوی مغزی و بیگاری کشی مفرط و داغ و درفش و شکنجۀ همواره تلاش کرده که همه را «برده» و «ربات» خود بسازد و همیشه مناسبات کاملا برده داری فکری و حتی جسمی را در کل تشکیلات حاکم کرده است. این فرقه یک هیکل پوشالی از خودش ارائه می دهد که در وهلۀ اول هر فردی فریب آنرا می خورد اما وقتی محتوای آن اشکار می شود پوشالی بودن آن کاملا روشن می شود.

معلم و الگوی این فرقه در دروغ پردازی تنها و تنها گوبلز است چنانکه جمعیت کرایه ای چند صد نفری را صد هزار نفر قالب می کند و ده امضا را پنج میلیون و سه میلیون اعلام می کند.

در پایان به سران این فرقه اعلام می کنم که فروپاشی محتوم در انتظارتان هست و الباقی معلولین و بازنشستگان محبوس در زندان موسوم به اشرف ۳ در آلبانی هم شما را ترک خواهند کرد و خودشان را از «بردگی» رجوی رها خواهند ساخت و باید هر چه سریع تر شعار جدیدی را تولید و تکرار و تمرین کرده و آن را بعد از «صد بار جویدن» «باز نشخوار» کنید:

مریم مهرتابان، رو دوش بازنشستگان، به همت رودی و جان، برده میشه به تهران!!!…

ادامه دارد

عیسی آزاده پاریس ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۸

*** 

مصطفی محمدی محبوبه محمدی تیرانا آلبانی Exclusive / Mojahed’s parents say: We are not agents, our daughter was kidnapped by Mojahedin Khalq (MEK, MKO, Rajavi cult, NCRI …)

Mostafa_Mahbube_Somayeh_Mohammadi_MEK_Maryam_Rajavi_AlbaniaWhy are the Iranian Mojahedeen keeping Somayeh Mohamadi as hostage in Albania?

Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëPandli Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianë
Pandli Majko attends the meeting of jihadists promising them Albanian Passports

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

مریم رجوی مسعود رجوی سازمان مجاهدین خلق ایران تروریسم صدام حسین وطن فروشی Albanians angry that America dumps its terrorists on them (Mojahedin Khalq, MEK, ISIS, … )

کمپ اشرف 3 زندان گروگانهای مریم رجوی در تیرانا آلبانیFootage of the MEK’s secret base in Albania
(Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Saddam’s private army, Rajavi cult …)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32317

رازهای پنهان و چالش تجرد اجباری و نتایج آن در فرقه رجوی 

 Issa Azadehعیسی آزاده، پیوند رهایی، بیست و ششم نوامبر ۲۰۱۷:…  اگر شرایط عراق و جنگ اجازه زن و زندگی را نمی داد البانی و خاک اروپا تابع چه فاکتوری است؟ اگر آن طلاقها به خاطر مبارزه بود الآن در آلبانی به ما بفرمایید کدام مبارزه را حضرات پیش می برند؟ اما داستان فراتر از اینهاست و موضوع نه عراق و نه توجیهات بی پایه رجوی بوده است بلکه فقط یک نکته مد نظر اقای رجوی بوده … 

 کمپ اشرف مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانیلطفا اطلاع رسانی کنید. آخرین فرصت برای نجات

لینک به منبع

رازهای پنهان و چالش تجرد اجباری و نتایج آن در فرقه رجوی

نوشتۀ عیسی آزاده از مسئولان و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

در سال ۱۳۶۸ شمسی طلاق های اجباری در فرقه رجوی با شعار یا هیچ چیز و یا همه چیز شروع شد. البته این طلاقها در آن سال فقط برای مسئولین رده بالای سازمان بود و رده های پایینتر را در جریان این مسئله قرار ندادند اما از همان ابتدا مشخص بود که این بلا  بزودی بر سر سایرین هم توسط رجوی نازل خواهد شد تا اینکه در سال ۱۳۷۰ شمسی طلاق های اجباری همگانی شد و  با شعار یا طلاق یا اخراج از تشکیلات آغاز گردید.

کسانیکه در تشکیلات متاهل بودند اعم از زن یا مرد باید طلاق می دادند وکسانی هم که مجرد بودند اعم از زن یا مرد به اصطلاح رجوی زنی را که در ذهنشان بود باید طلاق می دادند یعنی فکر ازدواج را تا ابد از سرشان دور می کردند و متعهد می شدند که دیگر مطلقا به زن و زندگی فکر نکنند.

با این حساب مسئولین سازمان الان ۲۸ و سایر افراد ۲۶ سال است که توسط مسعود رجوی در تجرد اجباری نگهداشته شده اند. یکی از پایه های توجیه رجوی برای تجرد اجباری ظرف عراق و اینکه شرایط جنگی اجازه زن وزندگی را نمی دهد بود!!. معلو م نیست که چرا قبل از سال ۶۸ شرایط اجازه می داد اما به یکباره در سال ۶۸ همه چیز عوض شد؟!.

یک بار هم رجوی در یکی از نشستهای عمومی گفت: اصلا این طلاقها را باید از سال ۶۵ که به عراق آمدیم شروع می کردیم و ما اشتباه کردیم، ولی می ترسید یک سال دیگر به عقب برود و بگوید ۶۴ چون در آن سال خودش با مریم رجوی ازدواج کرده و آن را سرآغاز تحکیم روابط خانوادگی در مجاهدین هم توصیف کرده بود و گفته بود که مطلقا این طلاق مریم از ابریشمچی قابل الگو برداری نیست!!!

و الان باید این سئوال را از سران این فرقه پرسید:

اگر شرایط عراق و جنگ اجازه زن و زندگی را نمی داد البانی و خاک اروپا تابع چه فاکتوری است؟ اگر آن طلاقها به خاطر مبارزه بود الآن در آلبانی به ما بفرمایید کدام مبارزه را حضرات پیش می برند؟

اما داستان فراتر از اینهاست و موضوع نه عراق و نه توجیهات بی پایه رجوی بوده است بلکه فقط یک نکته مد نظر اقای رجوی بوده انهم برای اعمال قدرت مطلقه رهبر عقیدتی وتکمیل کودتایش در سازمان برای تکمیل پایه های فرقه یعنی او باید هر انچه را که ممکن است خدشه ای در تشکیلات ایجاد کند از سر راهش بردارد. نخست جدا کردن کودکان از مادران سپس طلاق های اجباری و بعد هم تنزل رده و مسئولیت مردان در سازمان و در صدر قرار دادن زنان بدون کمترین تجربه پراتیک وکار عملی در سازمانی که بقول رجوی انقدر درگیر جنگ با رژیم است که مجالی برای زندگی نمی ماند!!

تا سال ۱۳۶۸ برای مسئولین و سال ۱۳۷۰ برای همه نیروها یک تناقض عجیب و کمرشکن در بین نیروهای مجرد و متاهل ایجاد شده بود و از پنجشنبه تا صبح شنبه همه نفرات مجرد در ماتم بودند و زیر لب همه پچ پچ می کردند که این است جامعه بی طبقه توحیدی چرا یک عده باید الان پنجشنبه و جمعه در عشق وحال خودشان باشند و ما باید سماق بمکیم. خود رجوی در یکی از نشستهای عمومی این صحنه های حسرت مجردها در شبهای جمعه رد آنجا که تختهای فرماندهان و افراد بالا را خالی می دیدند چون پیش همسرانشان در بخش اسکان اشرف رفته بودند اینگونه توصیف کرد: این رزمنده خوب وقتی می بیند شب جمعه فرماندهش رفته پیش زنش او عزا می گیرد و مسأله دار می شود و تو سر خودش می زند، بعد هم آن نوحۀ معروف حضرت فاطمه را خواند که: دختر بدر الدجا امشب سه جا دارد عزا!!

قبل از طلاقها؛ حول این تضاد و تناقض عجیب چندین بار شریف یا همین مهدی ابریشمچی نشست گذاشت و گفت انهایی که در تشکیلات ازدواج می کنند همه ازدواج هایشان تشکیلاتی است و مختص مسئولین و رده های بالای سازمان است و رو کرد به الباقی نیروها و گفت شماها فعلا سماق بمکید!. البته خودش هم که با طلاق و تقدیم همسرش به اربابش رجوی و ازدواج با دختری زیر سن بیست سالگی حق داشت دیگران را به سماق مکیدن حواله دهد!!.

نشست ها و جلسات این اقا مهدی دردی از تشکیلات و تناقض افراد دوا نکرد و طبق معمول وقتی موضوعی در تشکیلات پیچ می خورد فقط رهبری بود که می توانست انرا باز کند. لذا جلسات متعددی رجوی در این باره برگزار کرد و علنا اعلام کرد که: آقایان برادران در تشکیلات به تعداد مردان زن نداریم که به همه بدهیم!! هر کدام از شما دوستی یا فامیلی دختر خاله یا دختر دایی یا دختر عمویی دارید آدرس بدهید که من بگویم بیاورند اینجا تا شما از تنهایی در بیایید!!.

خر مرد رندی را می شود در اینحا بخوبی دید. با یک تیر دو نشان می زد؛ هم اوردن نیروی جدید و افزایش نیرو در زمانیکه به شدت با کمبود نیرو روبرو بود و کسی از خارجه یا داخله برای آمدن به تشکیلات فرقه رغبت نشان نمی داد، و هم حل تناقض به اصطلاح خودشان و از همه بدتر انداختن توپ دوباره در زمین نفرات که من دلم می خواهد همۀ شما متاهل باشید! اما خودتان باید دست بالا بزنید و فک و فامیلتان را از ایران یا خارج بعراق بیاورید تا بساط عروسی را برایتان در تشکیلات مهیا کنیم!!.

تقریبا رجوی آب پاکی را روی دست تمام مردان و زنان مجرد ریخت و همه رفتند در محاق سماق مکیدن یعنی همان مسیری که قبلا مهدی خان ایریشمچی برای مجردها ترسیم کرده بود و حتی بحث روی همین تجرد اجباری هم متوقف نشد بلکه رجوی از همه اعم از زنان و مردان می خواست که حتی فکر جنسی و احساس جنسی هم نباید داشته باشند که بر این اساس بعدها نشستهای شکنجۀ روانی و جنسی موسوم به «غسل هفتگی» را اختراع کرد که در آن افراد باید احساسات و افکار ناشی از فشار غریزۀ جنسی خود را نوشته و در حضور جمع دوستانش بخواند تا به اصطلاح عرق شرم ریخته و مورد تحقیر و تمسخر دیگران قرار بگیرد.

در همان اوائل مطرح کردن این اندیشۀ ارتجاعی و ضد انسانی رجوی در سال هفتاد یعنی دور کردن افکار و عواطف و احساس جنسی از اذهان بود که در یکی از نشستهایش در اشرف فردی بلند شد و فقط به عنوان سؤال گفت: یعنی آیا انگار شما از ما می خواهید غذا نخوریم ولی حق هم نداریم گرسنه بشویم؟!! که به شدت موجب عصبانیت رجوی و طعن و تشر و ناسزای نوچه هایش علیه آن فرد گردید.

بحث تجرد اجباری برای متاهل های سازمان از سال ۱۳۶۸ شروع شده است  اما جوانانی که از بدو ورود به سازمان در فاز سیاسی یعنی از سال ۱۳۵۸ مجرد بودند اکنون در آستانۀ شصت سالگی هستند  که عمرا مجرد مانده اند.

الآن ما با افرادی در آلبانی مواجه هستیم که شصت سالشان است و به اجبار در تمام این مدت عمرشان مجرد نگه داشته شده اند به علاوۀ افرادی که قبلا همسر داشتند ولی اکنون مدت ۲۶ تا ۲۸ سال است که انها هم به اجبار در تجرد بسر می برند.

روانشناسان و متخصصین روح و روان و اعصاب و پزشکان باید نظر بدهند که عواقب این تجردهای اجباری چیست و چه مسائل و مشکلاتی را در این فرقه برای اعضایش ایجاد کرده است؟. به راستی آیا ریشۀ خیلی از بیماری ها و افسردگی های اعضای این فرقه ناشی از همین مسئله نیست؟

هیچ نیاز و غریزه و قانونمندی طبیعی در ارگانیسم جسمی و روانی انسان بیهوده و بی دلیل نیست و تعطیل کردن و پاسخ ندادن و مراعات نکردن آن حتما عوارض و زیانهای خود را خواهد داشت.

دوست عزیزم آقای حسین نژاد که به علت تخصصش در زبان عربی نامه ها و مکاتبات رجوی و دیگر سران سازمان به مقامات بالای دولت عراق را ترجمه می کرد ضمن بیان خاطره ای در این رابطه می نویسد: «وقتی در قرارگاه اشرف بودم با خودم می گفتم چرا ما با این تعداد کم اینهمه مریض داریم و بیمارستان اشرف همیشه پر از بستری است؟ می گفتم مگر یک مؤسسه یا دانشگاه با همین تعداد یعنی سه هزار نفر که در خیلی جاها هست آیا اینهمه مریض دارد؟ تا اینکه نامه ای به من برای ترجمه دادند و حد اقل یکی از علل و عوامل این بیماریها برایم روشن شد و به پاسخ بخشی از سؤال خودم دست یافتم. حمید باطبی با نام تشکیلاتی رحیم از مسئولان بخش ما یعنی روابط خارجی و مسئول حقوقی و رابط اداری قرارگاه اشرف با بیرون که در سال ۹۲ در حملۀ تروریستی به قرارگاه اشرف کشته شد در سال ۸۹ در اشرف نامه ای به وزیر بهداری عراق نوشت و به من داد که آن را به عربی ترجمه کردم. وی در این نامه ابتدا گله و شکایت از این کرده بود که چرا آن پزشک زن عراقی متخصص بیماریهای زنان که فرستادید و زنان بیمار ما را در بیمارستان اشرف معاینه کرد فقط یک بار آمد و رفت و دیگر برنگشت خواهش می کنیم به آن خانم پزشک دستور بدهید که مجددا برای معاینه و درمان بیماران ما به اشرف بیاید (بعدا اطلاع یافتم که آن خانم پزشک عراقی وقتی فهمیده بود همۀ این زنان بیمار مجاهدین آن هم در سنین بالا مجرد هستند به شدت متعجب شده و بهم ریخته بود). بعد هم این مسئول مجاهدین در نامه اش به وزیر بهداری عراق تأکید کرده بود که پنجاه در صد زنان ما دچار بیماری های خاص زنانه هستند».

در کجای دنیا سابقه دارد یک عمر انسانی را با زور و اجبار در تجرد نگه دارند؟ به جز افراد محکوم به حبس ابد که حتی آنها هم حق ملاقات با همسر و خانواده و در برخی جاها حق مرخصی دارند.

  فرقۀ رجوی از چه می ترسد که جرات نمی کند علیرغم خروج از عراق و استقرار در اروپا بازهم همان اعمال و روش های دیکتاتوری را نسبت به اعضا اعمال می کند؟

شرایط که عوض شده است البانی هم که عراق نیست بحث محاصره اقتصادی و فیزیکی هم که نیست ترس از رژیم هم که نیست دیگر بهانه چیست؟

برای ما که عمری را در این فرقه سپری کرده ایم خیلی روشن است و به وضوح می دانیم که به چه دلیل بازماندگان این فرقه این محدودیت ضد انسانی را بر نمی دارند. بارها و بارها همه افراد این را از زبان مریم قجر و شخص رجوی شنیده اند که فکر کردن ولو در حد یک اپسیلون جز به رهبری ممنوع و گناهی نا بخشودنی است. رجوی بارها در جلسات عمومی و خصوصی تر مطرح می کرد که در قلبتان غیر از رهبری عقیدتی هیچ عنصر دیگری نباید باشد و در صدر همه انها زن و شوهر را مطرح کرد. بنابرین رجوی از کانون کوچک خانواده در دورن تشکیلات هم وحشت دارد و بی سبب نیست که این همه جور و جفا در حق خانواده های اسیران روا می دارد و با مغزشویی اسیران خانواده را در اذهان آنها بعنوان دشمن جا انداخته و می اندازد. بدیهی است که افراد ایزوله و بی خبر از دنیا هم بدون اینکه فکر کنند با اطاعت تشکیلاتی این را پذیرفته اند.

فرقه ای که دم از حقوق و آزادی و برابری می زند چرا قبل از هر چیز به سرکوب و دیکتاتوری در تشکیلاتش خاتمه نمی دهد؟

یک زمانی رجوی می خواست در اذهان همه جا بیندازد که پاک ترین مناسبات در دورن فرقه است اما این یک دروغ بزرگ بود وبیش از صدها فاکت و نمونه وجود دارد که روزانه افراد به دلیل مشکلات ناشی از مسائل جنسی مورد باز خواست تشکیلات قرار می گرفتند و یا به زندانهای طولانی مدت محکوم می شدند. به دلیل تجرد اجباری واعمال سخت گیرانه جداسازی زنان و مردان بحران های زیادی در تشکیلات ایجاد شد که کماکان ادامه دارد.

بعد از ورود چند صد نفر از نیروهای اجتماعی و غیر سیاسی به فرقه که با فریب کار و وعده اروپا انها را به عراق اورده بودند یا از اردوگاههای اسرای جنگی صدام به تشکیلات رجوی منتقل شده بودند این افراد غیر سیاسی و بعضا معتاد تازه وارد به تشکیلات با فشار به سران سازمان شروع به پرورش و نگهداری حیوانان خانگی و پرندگان کردند. این مسئله باعث شد که توری و قفس های پرندگان و خرگوش و… در همۀ مقرات ایجاد شود. حتی تعدادی حیوان مانند بز و میش کوهی را هم گوشه پارک اشرف قرار دادند.

یک سال نگذاشت که سر و صدای مسئولین در آمد که وای بدبخت شدیم زودتر این بساط را جمع کنید که این حیوانات همه را بفکر زن و زندگی و جنسیت انداخته است!! و با شایع کردن بیماری پرندگان همۀ حیوانات و پرندگان را شبانه توسط افراد عراقی از قلعه اشرف خارج کردند. البته افراد می دانستند علت چیست. چون در جلسات به اصطلاح غسل یا همان بیان تناقضات جنسی، افراد فاکت هایی را می خواندند مبنی بر اینکه: وقتی دیدم پرندگان یا حیوانات با هم جفت گیری می کنند متناقض شدم و گفتم آیا ما از خرگوش و مرغ عشق هم کمتریم که ما را به زور در تجرد نگه داشته اید؟. این مرحله خود داستانی طولانی دارد که میشود یک کتاب حول موارد و فاکت های آن نوشت بطوریکه در برخی نشستهای غسل فاکتهای حیوانات به موضوع رایج و مضحکی تبدیل شده بود به حدی که موضوع به سگ و گربه های قرارگاه اشرف و در مواردی کشتن آنها به جرم جفت گیری علنی جلوی چشم مجاهدین مجرد!! هم کشیده شد!.

اما موضوع به همین جا ختم نشد. یادم هست قبل از طلاق های اجباری در همه ماموریت ها در کوه و بیابان ما و زنان دوش به دوش هم کار می کردیم حتی دونفره در یک بشقاب غذا می خوردیم و یک مورد هم من خطای جنسی نه دیدم و نه شنیدم اما بعد از داستان طلاق های اجباری روزانه شاهد جمع بندی تشکیلات از وجود فساد در میان مردان و زنان بودم و بولتن های خاص تشکیلات که به این موارد فاکت به فاکت اشاره میشد را مطالعه می کردم. این بخش هم نیازمند یک کتاب است تا روشن شود موضوع طلاق های اجباری چه بلایی بر سر تشکیلات آورده است که هنوز هم ادامه دارد.

حالا سئوال پایه ای این است: آیا زندگی حق هر انسانی هست یا خیر؟ اگر هست چرا جوانانی را که به مرز شصت سالگی رسیده اند هنوز به اجبار در تجرد نگه داشته اید؟. تا کی باید این طلم و ستم ادامه داشته باشد؟. آیا این نقض پایه ای ترین حقوق هر انسانی نیست؟.

متأسفانه به دلیل  اینکه نزدیک به سی است افراد در فرقه به زور و اجبار در تجرد نگه داشته شده اند هویت خودشان را هم فراموش کرده اند. من خودم یکی از همان موارد هستم. وقتی یک دختر یا پسر جوان و بالغ نزدیک به سی سال از زندگی مشترک منع شده است ایا الآن احساسی برایش مانده است؟. یک بار در صحبت با یک خانم که از تشکیلات جدا شده بود از او سئوال کردم چرا ازدواج نمی کنی؟ گفت باور کن زنانگی خودم را هم فراموش کردم و هنوز در کابوس دورانی هستم که رجوی می گفت بالاترین خطا و گناه برای فرد در تشکیلات فکر کردن به زندگی است و آنقدر این را در اذهان ما جا اندخته بود که زن و شوهر تبدیل به یک تابو شده بود. زنان به شوهران سابقشان موقع صحبت یا اشاره به آنها باید می گفتند: «آن ملعون» و شوهران به زنان سابقشان موقع صحبت یا اشاره به آنها باید می گفتند: «آن عفریته»!! در حالیکه هر دو در تشکیلات و مجاهد بودند!! و رجوی برای ایجاد چندش و تهوع هر گونه فکر کردن و صحبت از زندگی زناشویی را به «خوردن استفراغ خشک شده» تشبیه می کرد!.. به راستی ایا این اعمال ضد انسانی جز در دورن فرقه ها و سکت های خطرناک در جایی دیگر از این کره خاکی هم وجود دارد؟

در اینجا سخنم رو به اعضای باقیماندۀ شورای دست ساز رجوی به نام شورای ملی مقاومت است. کدامیک از شما با اجبار از زنان یا شوهرانتان جدا شدید؟ کدامیک از شما بخاطر یک نامه یا یک تلفن به خانواده تان در تشکیلات محکوم به زندان و اعدام شدید؟ کدامیک از شما در حسرت بچه خود خوری کردید و به هزار نوع مرض مبتلا شدید؟.

واما هوادارانی که هنوز فکر می کنند از فرقه رجوی آبی گرم می شود!؛ شما کمی با انصاف تر هستید چون برخی از شما و لو به عنوان یک مسافرت گذرتان به عراق و داخل تشکیلات مجاهدین افتاده است. آیا حاضرید تا ابد مجرد باقی بمانید؟ یا حاضرید تا ابد با خانواده تان در حالت قطع ارتباط باشید؟؟

اما دوستان عزیزم در البانی؛ شما بهتر از هرکسی حرفهای من را درک می کنید زیرا با گوشت و پوستتان آنها را لمس کرده اید. می دانید بدترین خیانت چیست؟ باور کنید خیانت به آگاهی خودتان است. اگر معتقد هستید که رجوی همان نایب امام زمان و مریم قجر منجی ایران است بمانید سرتان سلامت اما اگر به واقعیتها اشراف دارید یک روز هم زودتر برای هر کدام از ما ها یک روز است؛ تا مریم قجر قفل و زنجیر زندان فرقه اش را این بار در آلبانی همچون و بلکه بدتر از عراق محکمتر نکرده است خودتان را از بند فرقۀ رجوی برهانید. عمر بر باد مده تا ندهند بر بادت.

به امید آزادی و رهایی همۀ اسرای فرقۀ رجوی.

ادامه دارد……….

عیسی آزاده

پاریس ۲۵ نوامبر ۲۰۱۷

*** 

تیرانا آلبانی مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسم فساد قاچاقAlbania’s Modern Slavery Problem Alienates Europe

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31894

سوز و گداز فرقۀ در حال فروپاشی از حضور جداشدگان در پارلمان اروپا وسایر مجامع بین المللی 

Issa Azadehعیسی آزاده، پیوند رهایی، بیست و نهم اکتبر ۲۰۱۷:… فرقه رجوی بازهم با استفاده از همان شیوه های نخ نما شده قبلی اش اخیرابا جمع آوری جعلیات و دورغپردازیهایش در اطلاعیه های کذایی مجددا آنها را باز نشخوار کرده است و این بار به اسم یکی از لابی های شناخته شده دلاری اش به اصطلاح یک کتاب بنام کمیته ای موهوم که اصلا وجود خارجی ندارد منتشر کرده است. انتشار این  ورق پاره دقیقا در شرایطی صورت می گیرد … 

علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی در بروکسل بلژیکوحشت فرقۀ رجوی از ریزش نیرویی در آلبانی

لینک به منبع

سوز و گداز فرقۀ در حال فروپاشی از حضور جداشدگان در پارلمان اروپا وسایر مجامع بین المللی

نوشتۀ عیسی آزاده از مسئولین و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

فرقه رجوی بازهم با استفاده از همان شیوه های نخ نما شده قبلی اش اخیرابا جمع آوری جعلیات و دورغپردازیهایش در اطلاعیه های کذایی مجددا آنها را باز نشخوار کرده است و این بار به اسم یکی از لابی های شناخته شده دلاری اش به اصطلاح یک کتاب بنام کمیته ای موهوم که اصلا وجود خارجی ندارد منتشر کرده است.

انتشار این  ورق پاره دقیقا در شرایطی صورت می گیرد که فشار بی امان اعضا در آلبانی برای جدا شدن از این فرقه امان را از انها بریده است و برای جلوگیری از ریزش نیروهای باقیمانده آسمان به ریسمان می بافد. و هر روز به ترفند جدیدی متوسل می شود.

یک روز به اسم برخی افراد جدا شده در البانی اطلاعیه می دهد و با سوء استفاده از شرایط اقتصادی و هم چنین وضعیت بی سرانجام آنها برخی را به استخدام خود در می آورد. و یک روز هم نشخوار های قبلی را باز نشخوار می کند.

این فرقه فاقد حداقل های پرنسیب انسانی است و سعی می کند با جوسازی و دروغ های نجومی وانمود کند که حیات سیاسی دارد. در صورتیکه ننگ ابدی مزدوری این فرقه  برای هر ایرانی وطن پرستی فراموش نخواهد شد. از مزدوریهایش برای ارباب سابقش یعنی دیکتاتور قبلی عراق تا امروز که تمام پایه های وجودی و حیاتش را بر دو عنصر بنا کرده است:

ترامپ و جنگ.

دوستان و مشخصا اعضای این فرقه بخاطر دارند که  طی مدت ده سال بعد از سرنگونی رژیم سابق عراق این فرقه در تشکیلات خود در قرارگاه اشرف در عراق چنانکه همه مان شاهد بودیم جار و جنجال راه انداخت که به زودی توسط امریکا به بهترین سلاحهای روز مسلح می شویم و آمریکا مرز را هم برایمان باز می کنند و پشتیبانی هوایی هم از ما خواهد کرد و طولی نخواهد کشید که همه مان در تهران خواهیم بود!!!!

ماهها یکی از بعد از دیگری سپری شد اما از تسلیح که مطلقا خبری نشد بماند ودیگر از آن شور و فتور و روز شماری برای تحویلگیری سلاحهای مدرن خبری نبود. تا اینکه به تمام مسئولین سازمان خط داده شد که تحت عنوان بریفینگ سیاست سازش و مماشات دروغهای رجوی را به خورد اعضا بدهند که همه چیز درست شده بود ولی این مخالفت وزارت خارجه بود که نگذاشتند به ما سلاح بدهند.

مجددا با اشاره رجوی  سران فرقه دست به دامن ژنرالهای آمریکایی در عراق شدند که حداقل اجازه بدهید ما سلاح شکاری برای دفاع از خود داشته باشیم چون شنیده بودیم هر فردی می تواند سلاح شکاری برای دفاع از خود داشته باشد.

البته قبل تر هم با باج های نجومی دست به دامن ایاد علاوی نخست وزیر عراق هم شدند که اجازه استفاده از سلاح انفرادی را بدهد که او هم اب پاکی روی دست رجوی ریخت و گفت امکان ندارد.

آمریکایی ها هم آب پاکی روی دست سران فرقه ریختند و گفتند شما مجاز هستید که چوبدستی و سرنیزه برای دفاع از خودتان داشته باشید.

همۀ سران فرقه در محاق فرورفتند و طبق اصطلاح تشکیلاتی «واو» شدند یعنی وامانده شدند و در پاسخ به سئوالهای مستمر نیروها که سلاحها چه شد گفتند همه چیز درست شده بود ولی وزارت خارجه جلوی وزارت دفاع پیچید و با سیاست مماشات این اجازه را از دست وزارت دفاع گرفت و لغوش کرد!!!

سران فرقه ولی از رو نرفتند و شروع کردند به آموزش های نظامی و با ساختن سلاح چوبی و هم چنین چوبدستی تمریناتی را شروع کردند که آمریکاییها  جلوی تمرینات با سلاح چوبی را هم گرفتند. شاید خنده دار بنظر برسد ولی من بعنوان یکی از مسئولین ستاد آموزش برای این تمرینات کتاب و جزوه و طرح تمرین تدوین کردیم و حتی مانور گذاشتیم . البته همه بدون استثنا متناقض بودند اما خط این بود که چاره ای نیست و باید یک طوری روحیۀ جنگ مسلحانه را در افراد زنده نگهداشت!!!!

این فرقه اگرذره ای صداقت داشت تمام فراز ونشیب های عراق را که حاصل کثافتکاری های رهبرمفقودش است به رشته تحریر می کشید و منتشر می کرد. نه اینکه کارش مستمرا پاچه گیری اعضا و مخالفینش باشد. البته تقصیری هم ندارد چون اعضای جدا شده تمام جوانب پنهان و کثافتکاری های رهبری این فرقه را علنی کردند.

صداقت و شرافت واژه هایی هستند که دهها سال قبل با کودتای رجوی در سازمان محو و نابود شده اند واز سازمانی که به یک فرقۀ مافیایی تبدیل شده است انتظاری غیر ازاین دروغپرازی و دجالی سیاسی نیست.

بارها دوستان جدا شده در رابطه با اکاذیب این فرقه به مناسبت های مختلف پاسخ داده اند و یا سران این فرقه و بنگاه دروغپراکنی آنرا به مناظره و بحث رو در رو دعوت کرده اند اما هیهات که این فرقه به  هیچ وجه شهامت و جسارت رودررو شدن با افشاگری های جدا شدگان را نداشته و فقط خوابیده پارس کرده است.

فرقه مدعی است که اقای حسین نژاد قبل از کشتار اسیران در اشرف به همراه تعدادی افراد نقابدار در اطراف اشرف دیده شده و ایشان بعد از کشتار اشرف به فرانسه آمده است!!

اولین اطلاعیۀ فرقه با امضای دبیر خانۀ شورای موهومش علیه اقای حسین نژاد بعد از ورود ایشان به فرانسه ژانویۀ ۲۰۱۳  است که در آن علیه ورود وی به فرانسه قلمفرسایی کرده است ولی با آنکه خود فرقه میداند و نوشته و اعلام کرده که ایشان ژانویۀ ۲۰۱۳ از عراق وارد فرانسه شده بازهم با دجالگری و نیرنگ در این کتاب قلابی خود نوشته که ایشان بعد از کشتار اشرف در سپتامبر ۲۰۱۳ یعنی ۹ ماه بعد از آن تاریخ که خودشان اطلاعیه ورود ایشان به فرانسه را صادر کرده اند وارد فرانسه شده است!!!! (در این لینگ اطلاعیۀ فرقه در این مورد را بخوانید)

https://www.hambastegimeli.com/index.php?option=com_content&view=article&id=39056:2013-01-15-10-03-51&catid=21:2010-01-17-21-49-36

یعنی این پدر پیر بازنشسته از فرانسه قاچاقی برگشته عراق و اشرف را که خودش حد اقل بیست سال از سی سال عمر تشکیلاتی اش را آنجا بوده شناسایی کرده است!!! تا به عراقیها که خودشان اشرف را ساخته و بهتر از همۀ ما آنجا را می شناختند و آن موقع هم به جز یک مقر تمام اشرف دست آنها بود اشرف را بشناساند!!!.

پس هر کس چند سال قبل هم به اشرف می رفته از جمله خود این آقای ویدال که به اشرف آمده پس زمینه ساز کشتار بوده!!! پس مسأله مخالف و موافق است که اگر موافق به اشرف بیاید دوست و الا دشمن است و زمینه ساز کشتار؟؟؟!!!!

فرقه رجوی برای خراب کردن چهرۀ مخالفانش همه چیز را امنیتی و تروریستی می کند مثلا چنانکه در این کتاب کذایی شان آمده از ترور یک مدیر تلویزیون در ترکیه که همۀ رسانه ها نوشتند حادثه شخصی و مالی بوده است نتیجه میگیرد که جداشدگان در اروپا مأمور برای ترور ما هستند یا جداشدگانی را که سالیان متمادی در اورسوراواز با خود آنها بوده اند میگوید آمده بودند که اور را شناسایی کنند؟؟!!! آن هم بعد از ۳۵ سال برقراری اور که حتی یک حادثۀ تروریستی هم علیه آن در این ۳۵ سال روی نداده است. (پاسخ آقای حسین نژاد به این اراجیف فرقۀ رجوی را اینجا و همچنین در این لینگ بخوانید).

http://peyvande-rahaee.fr/index.php/typography/212-2015-08-14-14-44-52

http://peyvande-rahaee.fr/index.php/typography/198-3

فرقۀ در هم شکستۀ رجوی درنهایت پیسی و واماندگی سیاسی است که از قول نایب رئیس سابق پارلمان اروپا اسامی جداشدگان را ردیف می کنند که آه و واویلااینهاهمیشهبهپارلماناروپا تردد دارند،لابیرژیمزمنیهساز حضور آنهاست.!!!!!. هر کس بخواند اول می پرسد خوب پس خودت چرا و چه جوری میروی پارلمان اروپا و هر روز نفرات علافت مثل آن طاهر تارزن ( این فرد در فرقه معروف به طاهر تارزن است) در راهروهای پارلمان آنجا پرسه می زند تا لابی بخرد.

این فرقه بارها اعلام کرده است که اینجانب اطلاعات داخل کمپ لیبرتی را به رژیم داده ام و بعد از آنهمه اطلاعیه و تکرار مکررات بازهم همانها را در این کتاب به نام لابی خود کپی چسبان کرده است!!

این دروغ دیگر واقعا مرغ پخته را به خنده وا می دارد. اولا این کمپ قبلا متعلق به ارتش امریکا بود که بعد از خروج نیروهای امریکایی آنرا به ارتش عراق تحویل دادند. ارتش عراق هم با توافق سفارت آمریکا و نمایندۀ ویژۀ دبیر کل ملل متحد آقای مارتین کوبلر و کمیساریای عالی پناهندگان آنرا به فرقۀ رجوی تحویل دادند.

نیروهای عراقی در اطراق کمپ از قبل دوربین نصب کرده و بطور ۲۴ ساعته و هفت روز هفته تمام تحرکات داخل کمپ را مانیتور می کردند. علاوه بر این در هشت نقطۀ این کمپ کمتر از دو کیلومتر مربع نیروهای عراقی پست نگهبانی ۲۴ ساعته داشتند.

روزی که عراقیان این کمپ را به فرقه تحویل دادند همۀ امکانات و سیستم های آنرا با نقشۀ کامل و جزء به جزء حضوری و با نقشه تحویل دادند پس نقشه وجزئیات همۀ اماکن و امکانات آنجا را خود آنها به فرقه دادند.

علاوه بر این با یک سرچ ساده در گوگل هم می توان به عکسهای ماهواره ای و نقشۀ این کمپ دسترسی پیدا کرد.

علاوه بر این عراقی ها به طور مستمر در این کمپ برای ملاقات با سران فرقه وکارهای خدماتی مثل آب و فاضلاب و سایر موارد پشتیبانی تردد داشتند.

عراقی ها یک واحد بهداری هم در این کمپ بطور دائم دایر کرده بودند.

همه اعضا از بالا تا پایین می دانستند که هیچ چیز در این کمپ از چشم نیروهای عراقی پنهان نیست.

از همۀ اینها مهمتر این است که اساسا این فرقه هیچگونه اطلاعات سری که رژیم دنبالش باشد نداشته و ندارد به جز قریب به سه هزار نفر که از فرط تنگی مکان از صبح تاشب زیر دوربین های اطراف کمپ و جلوی چشم نیروهای عراقی در هم می لولیدند. آیا این فرقه در صدد عملیات بود یا در حال ساخت سلاحهای عجیب و غریب بود که اطلاعات مهم و سری داشته باشد؟؟!!. نام و مشخصات همۀ افراد را هم که عراقیها فرد به فرد حضوری ضمن سرشماری نوشته و از تک تک ما عکس و اثر انگشت گرفتند لذا دیگر نام و مشخصات افراد داخل تشکیلات این فرقه هم اطلاعات محسوب نمی شود.

اما این فرقۀ کثیف ببینید چطوری دورغهایش را با یک سس ضد رژیمی لعاب می دهد: «اطلاعات داخل کمپ را به رژیم داده است».

این قبیل دروغ های فرقه مربوط به دورانی است که همۀ ما مثل اصحاب کهف در غار بودیم که نه از اینترنت چیزی می فهمیدیم و نه از دنیای بیرون و امکانات واطلاعاتی که هر فرد می تواند به آن دسترسی داشته باشد.

لذا هیچ چیز این فرقه از نیروهای عراقی پنهان نبود. و به قول خود نیروهای عراقی هم که وابسته به رژیم ایران بودند رژیم روزانه آنها را مانیتور می کرده است.

بگذریم که بعد از خروج من از کمپ لیبرتی توسط کمیساریای عالی پناهندگان، بدترین برخورد با من توسط عراقی ها صورت گرفت زیرا من از مسئولین فرقه بودم و آنها نیز به علت جنایتهای سران فرقه علیه عراقیان در زمان صدام، شدیدا مرا تحت فشار قرار دادند و همین مسئله هم باعث شد که من از دست آنها فرار کنم . متأسفانه ما جدا شدگان در دوارن اسارتمان در فرقه با بدترین برخوردها مواجه بودیم و بعد از جدا شدن هم  بلایی نبوده که سرمان نازل نشده باشد.

تنها وسیله و حربۀ فرقه رجوی هم نه از امروز بلکه از سه دهه قبل که رجوی مفقود الاثر با اعمال دیکتاتوری و کودتا سازمانی را به یک فرقه تبدیل کرد استفاده از همین تهمت هاست که هر کس با ما نیست مزدور است و اطلاعاتی،  و با دروغ و شیادی هم یک مشت لاطائلات را علیه او سرهم بندی می کند و وقتی به اوج فلاکت می رسد تمام نشخوار های قبلی اش را باز نشخوار کرده و کتاب تولید می کند آن هم کتابی که چون می داند اگر به اسم خودش بنویسد از فرط بی آبرویی اش کسی باور نمی کند لذا آن را به اسم یکی از لابیهای دلاری خودش در اروپا نوشته و منتشر می کند.

لذا این قبیل کثافتکاری های فرقه کاملا لو رفته ست و دیگربرای حتی نزدیکترین اعضایش هم خریدار ندارد.

سران فرقه باید بدانند که نه از ترامپ آبی برایشان گرم خواهد شد و نه از این قبیل تهمت و دروغ های نجومی  و بدون شک آلبانی برای آنها باتلاقی خواهد بود که پایانی بس دردناک را برای آنها رقم خواهد زد و دلیل این ادعا هم رقم بالای جداشدگان از این فرقه است که هر روز بر تعدادشان در آلبانی و کشورهای دیگر افزوده می شود اعم از افراد داخل تشکیلات و یا آنهایی که خارج از تشکیلات خودرا سمپات فرقه می دانستند که امروز همه شان علنا با سیاستها و ایدئولوژی و استراتژی سران این فرقه مخالفت می کنند.

دل خوش کردن به ترامپ و جنگ و حساب نظامی روی افرادی با متوسط سنی ۵۸ با کلکسیونی از بیماریها سرابی بیش نیست زیرا همین افراد پیر و فرتوت و بیمار و کمتر از ۲۰۰۰ نفر هم دارند مثل یخ آب می شوند یا از تشکیلات فرار می کنند و یا به دلیل فشار طاقت فرسای تشکیلات دارفانی را وداع می کنند.

عیسی آزاده – پاریس ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷

***  

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

Debate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31091

جعلیات فرقۀ رجوی بر علیه منتقدین و جدا شدگان از این فرقه 

 Issa Azadehعیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، سی ام اوت ۲۰۱۷:…  بنابراین در اینجا لازم است یک هشدار به کلیۀ خانواده های اسیران فرقه بدهم که توسط جاسوس فرقه رجوی تخلیه تلفنی نشوند. و هم چنین در رابطه با دوستان جدا شده نیز لازم است این را یاد آوری کنم که با توجه به کارهای کثیف هکر های فرقه رعایت های لازم و ضروری را پیرامون هک نشدن انجام داده و سعی کنند که محل و مشخصات هکر ها را در بیاورند که سران … 

علامه حسینی مشاور مریم رجوی اعلام جدایی کردجدایی آقای علامه حسینی مشاور ارشد مریم رجوی از فرقه مجاهدین 

لینک به منبع

جعلیات فرقۀ رجوی بر علیه منتقدین و جدا شدگان از این فرقه

نوشتۀ عیسی آزاده از مسئولین و فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

مرحوم رجوی در دوران عراق بطور متوسط سالی سه بار از کلیه نفرات به عناوین مختلف بر اساس فرمی که خودش تنظیم کرده بود تعهد و سوگند نامه می گرفت.

وقتی همۀ نفرات تعهد می دادند چمدانها را از برگه های تعهد پر می کرد می گفت اینها را برای آقا (امام زمان) و خلق قهرمان ایران در جوادیه و نازی آباد نگه می دارم. افراد هم با توجه به اعتمادی که به فرقه داشتند هر فرم از قبل اماده شده ای را امضا میکردند چون قبل از این فرم ها اعضا جان خودرا در طبق اخلاص گذاشته بودند و غافل از این بودند که رجوی این اسناد را بعنوان گروی از نفرات نگه می دارد که به موقعش بتواند با استفاده از همین اسناد افراد جدا شده و ناراضی را خفه کند.

علاوه بر این هر فرد دارای یک پروندۀ پرسنلی است که مهمترین گزارشهای فرد و مسئولینش و فراز و نشیب های فرد در تشکیلات در ان ثبت میشد و همۀ گزارشها هم اسکن و در پروندۀ افراد ثبت می میشود.

کلیۀ افرادیکه از فرقه جدا میشوند توسط یک بخش در تشکیلات تحت عنوان جی اس یا جنگ سیاسی در هر کجا که باشند شناسایی و تحت کنترل قرار می گیرند. البته متناسب با محل فرد جدا شده کنترل ها هم روش های مختلفی دارد.

برای کسانیکه در داخل هستند از طریق تلفن  و با پوشش ها و عناوین مختلف افراد را رد یابی کرده و تخلیه تلفنی را انجام می دهند.

در خارج به روش های زیر کار جاسوسی از جدا شدگان را انجام می دهند:

 از طریق استخدام مزدور

از طریق هواداران شناخته نشده

از طرق افراد تشکیلاتی و شناخته شده

از طریق هک کردن حساب های نفرات در صفحات مجازی مانند فیس بوک وغیره

بنابر این فرد جدا شده وقتی در تشکیلات بود یک خروار از او تعهد و دست نوشته دارند.

وقتی هم که به خارج می آید با کثیف ترین روش های جاسوسی و البته غیر قانونی کار جمع آوری اطلاعات را انجام می دهند.

حالا هر فردی چنانچه بر خلاف فرقه موضع بگیرد و افشاگری کند بلافاصله ماشین جعل و دروغ فرقه شروع به کار می کند و فرقه در سایت ها و وبلاگ های رنگ وارنگ و پوششی و رسمی خود مدام علیه او اطلاعیه صادر می کند.

طنز قضیه هم اینجاست فرقه طوری وانمود می کند که انگار فرقه به هر نفر جدا شده یک میکروفون مخفی و یک دوربین مخفی در بدنش جاسازی کرده که هر لحظه افراد را مانتیور می کند و تحت نظر دارد.

اخرین مورد از این جلعلیات مربوط به اقای علامه حسینی و اقای حسین نژاد است. هکر های فرقه حساب فیس بوک عربی اقای حسین نژاد و صفحه فیس بوک اقای حسینی را هک کردند و با بدست آوردن چت های نوشتاری انها همه مطالب رد و بدل شده را تحت عنوان اطلاعاتی که از داخل ایران!! توسط اجنه برای فرقه مخابره شده است!! در سایت رسمیش منتشر کرده است.

مورد بعدی در رابطه با شماره پاسپورت های افرادی است که از فرقه در عراق جدا شده اند.

کلیه نفراتی که از فرقه در عراق جدا شده اند توسط کمیساریای عالی پناهندگان ثبت و نام نویسی می شدند و تحت کنترل و حمایت کمیساریا قرار می گرفتند. طبعا این افراد که از فرقه جدا شده بودند فاقد هر گونه مدرک قانونی و شخصی و هویتی بودند.

یک سری از این افراد بنا به خواست و اراده خودشان به داخل کشور برگشتند که عمده اینها نفرات جدید ویا اسیران جنگی خود سازمان و یا اسیران جنگی عراق بودند که عراق به فرقه تحویل داده بود.

طبعا این نفرات که با مسئولیت صلیب سرخ به داخل برده می شدند می بایست پاسپورت برایشان تهیه می شد.

فرقه هم از این روند قانونی به خوبی مطلع بود و بر همین اساس در بخش صدور روادید و بخش ترانزیت فرودگاه بغداد با پول هنگفت چند نفر را خریده بود و این نفرات از پاسپورت های افرادیکه قصد سفر به ایران یا ترکیه یا کشورهای اروپایی را داشتند اسکن می گرفتند و اسکن ها را به فرقه تحویل می دادند و پول هنگفتی هم از فرقه می گرفتند.

بعدا فرقه اطلاعیه می داد که این اطلاعات توسط ستاد خبری و اطلاعاتی سازمان از داخل کشور به دستشان رسیده است!!.

طبعا در عراق که یک کشور بی در و پیکر بود و در فساد غرق بود این قبیل کارها عادی بود.

 اما در اروپا که حرف اول و اخر را قانون می زند فرقه مسافرت جداشدگان را با ان روش عراق نمی تواند کنترل کند لذا با کثیف ترین روشهای جاسوسی وارد حریم خصوصی افراد در حساب های اینترنتی انها می شود و بعنوان سند منتشر می کند که البته این کارهای فرقه جاسوسی محض است و باید تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد.

بنابراین در اینجا لازم است یک هشدار به کلیۀ خانواده های اسیران فرقه بدهم که توسط جاسوس فرقه رجوی تخلیه تلفنی نشوند. و هم چنین در رابطه با دوستان جدا شده نیز لازم است این را یاد آوری کنم که با توجه به کارهای کثیف هکر های فرقه رعایت های لازم و ضروری را پیرامون هک نشدن انجام داده و سعی کنند که محل و مشخصات هکر ها را در بیاورند که سران فرقه و سردسته انها مریم قجر را به دادگاه بکشانیم.

اخیرا هم تعدادی از مسئولین فرقه با اسامی جعلی و بدون اسم و رسم در فیس بوک برای نفرات جدا شده پیام های تهدید آمیز ارسال می کنند و صراحتا در صدد خفه کردن صدای جداشدگان هستند.

در رابطه با خود بنده هم چندین مورد اتفاق افتاده است که بنده انها را شناسایی کرده ام و معرفی می کنم. یکی از نفراتیکه در این رابطه مستمرا برای همه جدا شده ها نامه های تهدید و تطمیع می نویسد فردی است بنام عمویی که همان محسن عباسی از افراد بالای تشکیلات فرقه در فرانسه و از مسئولین حفاظت و اطلاعات و امنیت مریم قجر است که البته در فرانسه با نام و مشخصات جعلی، مدارک پناهندگی و اقامت گرفته است.

عیسی آزاده – فرانسه

۲۸ اوت ۲۰۱۷ 

*** 

آشنایی با جعلیات سازمان مجاهدین خلق ایران فرقه رجویآشنایی با جعلیات مجاهدین خلق فرقه رجوی

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31043

آقای عیسی آزاده مهمان این هفته تلویزیون مردم 

مردم تی وی (کانون آوا)، بیست و هفتم اوت ۲۰۱۷:… روزجمعه ۲۵ اوت ۲۰۱۷ برابر با سوم شهریورماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲ ظهر بوقت واشنگتن – ساعت ۱۸ بوقت آلمان وساعت ۲۰:۳۰ بوقت ایران  آقای عیسی آزاده  ازمسئولین وفرماندهان سابق سازمان مجاهدین از فرانسه درباره موضوعات زیر: – ترس و وحشت فرقه از موج ریزش اسیران در البانی – جعلیات و سند سازی های پوچ و بی محتوای فرقه رجوی بر علیه متقدین … 

عیسی آزاده پارلمان اروپاشرط بندی عربستان سعودی روی اسب بازنده 

لینک به منبع 

آقای عیسی آزاده مهمان این هفته تلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون MardomTV.com

https://youtu.be/CuYQctSSPJk

عیسی آزاده

آقای عیسی آزاده

روزجمعه ۲۵ اوت ۲۰۱۷ برابر با سوم شهریورماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲ ظهر بوقت واشنگتن – ساعت ۱۸ بوقت آلمان وساعت ۲۰:۳۰ بوقت ایران  آقای عیسی آزاده  ازمسئولین وفرماندهان سابق سازمان مجاهدین از فرانسه
درباره موضوعات زیر:

– ترس و وحشت فرقه از موج ریزش اسیران در البانی
– جعلیات و سند سازی های پوچ و بی محتوای فرقه رجوی بر علیه متقدین و جدا شدگان از این فرقه

– سراب آلبانی و بی اینده بودن فرقه رجوی

– دخیل بستن فرقه به اربابانش

– خانواده های اسیران فرقه رجوی و مطالبات انها

– جلسات مستمر مغزشویی فرقه برای اسیران درالبانی و ساحل مدیترانه با صحرای سوزان عراق چه تفاوتی دارد

– تهدید به قتل جدا شدگان از زبان یک فریب خورده که خودش انبانی از تناقض است

– سخنی با دوستان و همرزمان سابق در البانی

صحبت کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.

ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.

توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

قابل ذکرمی باشد که این برنامه همزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم نیزپخش گردید.

(پایان)

***

علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی در بروکسل بلژیکحضور فعال هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی در سمینار باشگاه خبرنگاران اتحادیۀ اروپا در بروکسل

همچنین:

دیدار و گفتگوی سه تن از منشعبین سازمان مجاهدین خلق، اعضای انجمن «نه به تروریسم و فرقه ها» با آقای دکتر بنی صدر

پیوند رهایی، دوم می ۲۰۱۵:… روز سه شنبه ۸ اردیبهشت ۹۴ برابر با ۲۸ آوریل ۲۰۱۵ هیأتی از اعضا و مسئولین قدیمی منشعب از سازمان مجاهدین خلق ایران شامل آقایان قربانعلی حسین نژاد عضو و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین و داوود باقروند ارشد از اعضا و مسئولین قدیمی سازما
پیوند رهایی، شانزدهم آوریل ۲۰۱۵:…  حقایقی تلخ در مورد سرنوشت سازمان و مسیری که طی میکند. پایگاه مردمی سازمان مجاهدین از ادعا تا واقعیت (حقایقی درمورد جعل اسناد حمایت مردمی). دخالت های آقای رجوی در سیاست داخلی عراق. اعتراضات مردمی و رسمی مقامات عراق نسبت به دخالتهای آقای رجوی در عراق. استخدام
پیوند رهایی، دوازدهم مارس ۲۰۱۵:…  بیش از سی سال در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران (mek) بودم بعد از سرنگون شدن شاه ایران و ایجاد یک فضای باز سیاسی نشاًت گرفته از پتانسیل انقلاب به امید تحقق آزادی و دموکراسی در ایران و ساختن یک کشور جدید مبتنی برعدالت و رفاه اجتماعی و آزادی و برا