مریم رجوی، حقوق بشر، نگاهی به کنفرانس سیاست در قبال ایران

مریم رجوی، حقوق بشر، نگاهی به کنفرانس سیاست در قبال ایران

مریم رجوی، حقوق بشر،  نگاهی به کنفرانس سیاست در قبال ایرانصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و نهم سپتامبر 2020:… تعریف شما از جامعه ی جهانی نادرست است وشما جهان تک قطبی تحت سیطره ی آمریکا را جامعه ی جهانی میدانید که دراین نوع جامعه، ازفرمول سلطه وتابعیت محض استفاده میشود که مورد تایید اقلا 90درصدازمردم ایران وجهان نیست. ضمنا ، ایران هرگز به مرزهای این سلطه گر لشگر کشی ننموده ، بلکه خود قربانی این سلطه گری میباشد. این جامعه ی جهانی محبوب شما، هیچ کار مثبتی بنفع مردم ایران نمیکند. ونه تنها نمیکند بلکه تروریزم اقتصادی بی سابقه ای را برعلیه آن اعمال کرده وبا قساوت تمام میخواهد که یک نسل کشی درایران برپا کند. مریم رجوی، حقوق بشر، نگاهی به کنفرانس سیاست در قبال ایران 

مریم رجوی، حقوق بشر،  نگاهی به کنفرانس سیاست در قبال ایرانکرونا ، مریم رجوی و این زندانی سیاسی سابق اپوزیسیون

مریم رجوی، حقوق بشر، نگاهی به کنفرانس سیاست در قبال ایران

نگاهی کوتاه به پیام حقوق بشری ؟!مریم رجوی در کنفرانس سیاست در قبال ایران

08/07/1399

این زن ضد حقوق بشری گفته است :

” مردم ایران در برابر اعدام و قتل‌عام از سازمان‌ ملل و به‌خصوص شورای امنیت می‌خواهند که آن‌ها هم ماشه تحریم‌های مصرح در ۶قطعنامه را علیه این رژیم بکشند. والا خامنه‌ای ادامه می‌دهد. زیرا بقای خود را در سرکوب و اعدام می‌بیند. خامنه‌ای اگر اعدام نکند شیرازه رژیمش از هم می‌پاشد قیام‌هایی که در دل جامعه ایران بی‌تابی می‌کند، دوباره طغیان خواهد کرد و قیام و سرنگونی بر سر رژیم ولایت فقیه فرود خواهد آمد “.

این مردم ایران کیانند که این خواسته ها را از سازمان ملل متحد وبخصوص شورای امنیت میخواهند؟

وانگهی مردم ایران که بصورت دستجمعی نمیتوانند چنین کارهایی بکنند ولابد نمایندگانی انجام این مهم را بعهده گرفته واقدام کرده اند که قاطبه ی اهالی ایران ازاین موضوع بیخبر بوده و وکیل خود خودشان دراین عرصه را نمی شناسند.

مگر اینکه مریم ادعا کند که شخص اوست که خودرا وکیل مردم ایران میداند والبته تکلیف عرفی وقانونی چنین وکیلی روشن است وسوابق مریم دردشمنی با مردم ایران روشنتر!

شکست پروژه فرقه مجاهدین در تصحیح چهره

درادامه :

” آ‌ن‌روز کسی باور نمی‌کرد که هواپیمای مسافربری اوکراینی را رژیم زده است. حالا هم باور‌کردنش مشکل است که خامنه‌ای و روحانی عمداً مردم را به قربانگاه کرونا می‌فرستند. اما استراتژی آن‌ها کلان تلفات و سپر انسانی در برابر خطر قیام و سرنگونی است “.

اولا پس از یک بررسی کوتاه مدت ، ایران قبول کرد که چنین اتفاقی افتاده واشتباهاتی انجام شده وحاضر به هرنوع همکاری در کم اثرتر کردن خسارات جسمی وروحی به بازماندگان حادثه است.

ثانیا مشکلات مربوط به کرونا برای حکومت ایران واقتصاد ومدیریت اش ، ضربه ی بزرگی است و طبعا سران حکومت هیچ سودی در انتشار کرونا و وسیع تر شدن آن ندارد.

مطمئنا اگر ارباب بزرگتان دارایی های ایران را بلوکه نمیکرد و تروریزم اقتصادی برعلیه ایران برپا نمی نمود ، دولت ایران باامکانات صدبرابر میتوانست با اشاعه ی این ویروس همه گیر جهانی موفقتر عمل میکرد.

ونیز :

” … چنان‌که مسعود رجوی گفته است، اگر قصد سرکوب و جنگ‌افروزی و صدور تروریسم ندارید، پس یک ارتش برای شما کافیست و نباید هزینه‌های نجومی سپاه پاسداران را به مردم ایران تحمیل کنید. آن را منحل کنید و مخارجش را صرف بهداشت و درمان و حقوق پرستاران و کارگران و معلمان و کارمندان کنید “.

ایران بودجه ی نظامی بمراتب کمتری نسبت به کشورهای همسان خود دارد ومسئله ی بوجودآمدن سپاه درقانون اساسی آن قید شده وناشی از ضرورتی بودکه انقلاب 57 بوجودآوده بود و برچیدن چنین تشکیلاتی بعنوان اصلی ترین نیروی نظامی کشور، با انجام اقداماتی مانند رفراندوم و اعمال تغییراتی درقانون اساسی ممکن است و اینطور نیست که برچیدن آن به آن سادگی باشد که مسعود رجوی مجهول المکان وبا سرنوشت مبهم ومشکوک، که شما اینقدر به او مینازید ، میخواهد.

روسیاهی فرقه مزدور رجوی مداوم باد

بازهم :

” در آستانه تشکیل اجلاس مجمع عمومی ملل‌متحد، من می‌خواهم از جانب مقاومت و مردم ایران توجه همه دولت‌ها و مجامع بین‌المللی را به سه مسأله اساسی جلب ‌کنم: اول، یادآوری این واقعیت که این رژیم در جنگ با جامعه ایران و جامعه جهانی است.دوم، ضرورت توقف سیاست‌های بین‌المللی، اشتباهی که عملا کمک‌کار قاتلان مردم ایران است و دست فاشیسم دینی را در نقض حقوق‌بشر مردم ایران و جنگ و تروریسم در منطقه بازتر می‌کند.و سوم یک سیاست سه عنصری در قبال این رژیم؛ شامل: حقوق بشر برای تمام مردم ایران، تحریم همه‌جانبه دیکتاتوری دینی، و به‌رسمیت شناختن مقاومت مردم ایران و نبرد شورشگران برای سرنگونی آخوندها و آزادی مردم ایران “.

اولا تعریف شما از جامعه ی جهانی نادرست است وشما جهان تک قطبی تحت سیطره ی آمریکا را جامعه ی جهانی میدانید که دراین نوع جامعه، ازفرمول سلطه وتابعیت محض استفاده میشود که مورد تایید اقلا 90درصدازمردم ایران وجهان نیست.

ضمنا ، ایران هرگز به مرزهای این سلطه گر لشگر کشی ننموده ، بلکه خود قربانی این سلطه گری میباشد.

این جامعه ی جهانی محبوب شما، هیچ کار مثبتی بنفع مردم ایران نمیکند.

ونه تنها نمیکند بلکه تروریزم اقتصادی بی سابقه ای را برعلیه آن اعمال کرده وبا قساوت تمام میخواهد که یک نسل کشی درایران برپا کند.

ثالثا ، زمانی که مردم شما را به هیچ میشمارند ، سازمان های مدافع حقوق بشر نمیتوانند طبق توصیه های شما با مردم وحکومت ایران برخورد کنند.

شمایی که درحد قد وقامت خود، بزرگترین ناقض حقوق بشر بوده و زیر دستان خود را ازحقوق یک جنایتکار محکوم به اعدام هم محروم میکنید!

صابر  تبریزی

جسد مسعود رجوی کجاست ؟ چالش فرقه در درون و بیرون

مریم رجوی، حقوق بشر، نگاهی به کنفرانس سیاست در قبال ایران

*** 

مهوش سپهری شکنجه گر مجاهندینافشای مزدوران و شکنجه گران مخابرات صدام، سازمان مجاهدین خلق، فرقه رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بررسی-اطلاعیه-مسعود-رجوی-قسمت-دوم-و-پ/

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت دوم و پایانی

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت دوم و پایانیصابر تبریزی، ایران اینترلینک، دوازدهم سپتامبر 2020:… مسعود رجوی بعنوان فرمانده اصلی ارتش پوشالی آزادیبخش ؟؟!!ایران، در قسمت دیگر بیانیه ی شماره 28 که در17 شهریور جاری منتشر شده، مینویسد : ” قیام آبان ثابت کرد که تنها ره رهایی، راه آزموده شده ۴۰ساله مقاومت ایران، آتش جواب آتش است. آن‌قدر که امروز مدعیان برای این‌که از قافله عقب نمانند، ناگزیر به حمایت لفظی از همان شورشگران محکوم به اعدام روی می‌آورند، که با عملکرد آتشین آنها با رژیم مخالف بودند”. تظاهرات آبان 98 بعلت نداشتن رهبری ، قادر به جلب حمایت اکثریت مردم ایران نشده و فعلا ایزوله میباشد و شما با متهم کردن شرکت کنندگان آن به اعمال خشونت، دراصل مقدماتی فراهم میآورید که اعمال مجازات سنگین درمورد آنها موجه بنظر رسد. بررسی اطلاعیه مسعود رجوی

بررسی اطلاعیه مسعود رجویمسعود رجوی از گور گم شده اش باز منم منم دیگری کرد

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت دوم و پایانی

بررسی اجمالی اطلاعیه ی شماره ۲۸مسعود رجوی (ارتـش آزادیبخـش مـلی ؟!ایــران )

 قسمت دوم و پایانی

لینک به قسمت اول

22/06/1399

مسعود رجوی بعنوان فرمانده اصلی ارتش پوشالی آزادیبخش ؟؟!!ایران، در قسمت دیگر بیانیه ی شماره 28 که در17 شهریور جاری منتشر شده، مینویسد :

” قیام آبان ثابت کرد که تنها ره رهایی، راه آزموده شده ۴۰ساله مقاومت ایران، آتش جواب آتش است. آن‌قدر که امروز مدعیان برای این‌که از قافله عقب نمانند، ناگزیر به حمایت لفظی از همان شورشگران محکوم به اعدام روی می‌آورند، که با عملکرد آتشین آنها با رژیم مخالف بودند”.

تظاهرات آبان 98 بعلت نداشتن رهبری ، قادر به جلب حمایت اکثریت مردم ایران نشده و فعلا ایزوله میباشد و شما با متهم کردن شرکت کنندگان آن به اعمال خشونت، دراصل مقدماتی فراهم میآورید که اعمال مجازات سنگین درمورد آنها موجه بنظر رسد.

یعنی اینکه آقا مسعود بطور سالوسانه ومزورانه ای تلاش میکند تا با وقوع اعدام ها ونسبت دادن این افراد به خود، به مظلوم نمائی که کار دائمی اش هم هست ، دست بزند.

بدین ترتیب روشن میگردد او با روش های مختلف قصد جان بعضی ازدستگیر شدگان نا آرامی ها گذشته را دارد ومثل همیشه چنان متوهم است که درک نمیکند که مردم این حقه بازی های او را بسادگی درک میکنند!

باردیگر :

“… بسیاری مدعیان، کار ما و ملت ما را ساده کردند و با صراحت بی‌مانند گفتند که همین رژیم را بر شورای ملی مقاومت و مجاهدین ترجیح می‌دهند.به وضوح اذعان کردند که در جنگ بین رژیم و ضدرژیم در طرف رژیم قرار دارند “.

کار حکومت در عرصه هایی هم که مناسب نباشد، دراینکه طرفدار اشغال کشور بدست بیگانگان وتجزیه شدن آن نیست وبرعکس گام های درخور توجهی برعلیه این بدبختی ها برمیدارد ، قابل تقدیر است ومن با وجود اینکه نام آن جریان ویا شخص را که گفته است که اگر کار مقایسه دربین باشد، آنها حکومت ایران را بر باند رجوی ترجیح خواهند داد، نادرست نمیدانم.

دوباره :

” اخیراً پیک نت حزب به‌اصطلاح کمونیست توده اظهار لحیه کرده است که از مار جمهوری اسلامی به افعی مجاهدین پناه نمی‌برد. عمداً از یاد برده است که هم‌چون کرم خاکی در کنار همین مار در نیش زدن و سرکوب و کشتار مجاهدین همکاری می‌کرد و متقاضی اعدام ما بود “.

این سایت  خبری- تحلیلی  که نه وابسته به حزب توده ی رسمی بلکه مستقل است ، معمولا توجهی به مجاهدین خلق رجوی ندارد واگر این حرف را زده، با توجه به عملکرد عمیقا ضد ملی رجوی ها حرف بدی نزده است .

ضمنا زمانی که اعضای تشکیلات شما بی محابا ترور میکردند وپاداش اعدام رادرمقابل آن دریافت مینمودند ، اصلا اینترنتی درکار نبود و به تبع آن، وبسایت پیک نت وجود نداشت تا متقاضی اعدام آنهایی باشد که بدستور شما ترور های بی نظیری را درتاریخ ایران انجام دادند.

همچنین :

” آخوند یونسی وزیر اطلاعات رژیم در شهریور۸۳ گفته بود: «وزارت اطلاعات با نفوذ در سازمانهای برانداز مانع از وحدت و تصمیمات خطرناک آنها علیه نظام می‌شود… وزارت اطلاعات گرایش جریان خودی به غیرخودی را خطرناک دانسته و از آن جلوگیری می‌کند و در تبدیل جریانهای ضدانقلاب به جریانهای بی‌خطر موفقیتهایی نیز داشته است “.

نفوذ در سازمان های برانداز واپوزیسیون دیگر ، کار عادی تمامی سرویس های امنیتی درسراسر جهان است و واضح است که هیچ حکومتی میلی به وحدت سازمان های برانداز نداشته باشد .

اگر این حرف مرا نمیپذیرید، کشوری را نشان دهید که حکومتش تلاش دارد که سبب وحدت نیروهای برانداز باشد ودرآن صورت مرا نقد کرده و به تامل وتفکر بیشتر وادارید.

ضمنا تبدیل جریانات ضدانقلاب به جریانات بی خطر چه عیبی دارد که حرف های این وزیر اسبق دراین مورد ، تورا این چنین آشفته حال کرده است؟

همینطور :

” طبق طرح مصوب شورا «هر گونه آموزش اجباری مذهبی و عقیدتی و اجبار به انجام یا ترک آداب و سنتهای مذهبی ممنوع است. حق آموزش، تبلیغ و برگزاری آزادانهٔ آداب و سنتهای تمامی ادیان و مذاهب و احترام و امنیت همهٔ اماکن متعلق به آنها تضمین می‌شود”.

آن شورا که این مصوبات را تصویب کرده، اکنون وجود خارجی ندارد وبشما  اجازه داده نمیشود که باتوسل به نظریات آنها که عملا هیچگونه التزام عملی بدان نشان نداده اید ، دست به عوامفریبی بزنید.

چرا که بی اعثتقادی خود را به این مصوبات عملا نشان داده ودرحقیقت از شورا خارج شده وشورا هم بنوبه ی خود، خود را منحل کرده است.

این کار تو شباهت زیادی به کار ترامپ دارد که با وجود اینکه از برجام خارج شده  ، در عین حال میخواهد از ماده وتبصره های آن برعلیه جمهوری اسلامی استفاده کند.

بازهم :

” بیانیه‌های نمایندگان منتخب مردم در کشورهای مختلف جهان در آستانهٔ ۳۰خرداد به‌ویژه قطعنامه دو حزبی اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا با ۲۲۱ امضاء در حمایت از قیام مردم ایران، طرح ۱۰ ماده‌ای رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت و برقراری یک جمهوری دمکراتیک، غیرمذهبی و غیراتمی، با تصریح بر این‌که مردم ایران دیکتاتوری سلطنتی را رد کرده و مخالف دیکتاتوری مذهبی هستند، بارزترین آثار قیام آبان و جوشش خون شهیدان در عرصهٔ بین‌المللی است “.

اینها یا سخنگویان نیم درصدی های صاحب اقلا 50 درصد ثروت وامکانات جهان هستند ویا روسپیان سیاسی ولابی های اسرائیل و … ، که اظهار همدردی تمساح گونه ی شان با ما، عین دشمنی با ماست.

ضمنا حتی تمام پارلمانترها وسناتور ها ی غرب و … هم، برعلیه ایران بیانیه بدهند ، ازآنجا که منتخب مردم ایران نیستند، اظهارات ومصوبات شان فاقد هرنوع وجاهت قانونی است وحکم دخالت درامور داخلی ایرانی است . بخصوص که خود واسلافشان  در عقب نگه داشته شدن ایران نقش بزرگی ایفا کرده اند! پایان

صابر تبریزی

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت دوم و پایانی

***

همچنین:
لینک

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت اول

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی صابر تبریزی، ایران اینترلینک، هشتم سپتامبر 2020:… مسعود رجوی !! این قلم نیست که دردست تو به عقرب تبدیل شده، بلکه اوهامات و کج اندیشی ها هستند که مغزت را خورده اند. اگر قرار است مردم سرکوب شود، احتیاج به این سلاح های سنگین نیست وسلاح های سبک است که دراین موارد بکار گرفته میشود وایران ازاین سلاح ها به وفور تولید میکند وبنابراین داشتن سلاح سنگین هیچ منافاتی با منافع ملی ندارد وبلکه ازاوجب واجبات است و تو با همراهی با آمریکای سلطه گر، به منافع ملی خیانت میکنی و بیشرمانه آنرا بحساب دفاع از مردم میگذاری! بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت اول 

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلقجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت اول

بررسی اجمالی اطلاعیه ی شماره ۲۸مسعود رجوی (ارتـش آزادیبخـش مـلی ؟!ایــران )

 قسمت 1

18/06/1399

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی

این مردک باوجود اینکه 16 صفحه نوشته وآنرا کم دانسته ،بعنوان فرمانده ارتش پیر وپاتالی خود چنین مینویسد:

“تلاش می‌کنم بنویسم. اما تصور صدهزار پیکر جان‌باخته، آرام و قرار باقی نمی‌گذارد. خشکم زده. گویی قلم در دستم عقرب است. در پنجاه سال گذشته ضربه‌ها، شکنجه‌ها، شهادت‌ها، صدمات و تلخ‌کامی‌های بسیار دیده‌ام. اما این یکی انگار فرق می‌کند. نمی‌دانم چه بگویم. احساس می‌کنم در برابر خلق اسیر و مردم دردمند که در گرداب کرونا و ویروس ولایت گرفتارند و چاره‌ای نمی‌یابند، سراپا غرق در خجالتم  “.

این قلم نیست که دردست تو به عقرب تبدیل شده، بلکه اوهامات و کج اندیشی ها هستند که مغزت را خورده اند.

تو ازبابت شکنجه چندان هم بدشانس نبودی و تمام این سختی ها را به رهبران وسپس زیردستان خودت منتقل کردی و درعوض حلاوت های نامشروعی درکار بوده که تو ازآنها حظی وافر یافتی!

درست است که درمقابل مردم باید شرمنده باشی  ولی این شرمندگی ازبابت آن باید باشد که تعداد زیادی از فرزندان خلق را به کشتن دادی واطلاعاتی بیش از دانسته هایت را ازاسرائیل و … گرفته ودراختیار دشمنان 99درصدی های مردم جهان قرار دادی تا برعلیه آنها ودر درجه ی اول ملت ایران بکار برند.

تو درمورد ویروس کرونا که نه زورت به آن میرسد ونه مسئول شیوع آنی، ازکسی شرمنده نیستی واین شرمندگی نابجا را برای آن مطرح میکنی که شرمندگی هایت درمقابل اعضای سازمان وخانواده های گرفتار فراق چند دهه ای ازیادها بزدایی و البته این امر زمانی درست است که مقوله ای بنام شرمندگی در مغز وروح تو وجود داشته باشد!!

بازهم :

” در نیمه اسفند گذشته وقتی آمار قربانیان کرونا به ۲هزار نفر رسید، زنگ‌های فاجعه به صدا در آمد. در آن زمان ‌گفتیم که امکانات بهداشتی و درمانی را باید از چنگ رژیم بیرون کشید و در اختیار مردم گذاشت “.

به اعتقاد متخصصان و آگاهان ، علیرغم اینکه مردم باید در جلوگیری از شیوع این نوع بلایا نقش مهمی داشته باشند ، مقابله ی ریشه ای و تقسیم وسازماندهی امکانات ، تنها ازدست دولت برمیآید ومردم سازمان نیافته قادر به انجام کارهایی نیستند که دولت- هرچه که هم خوب نباشد-  با آن تشکیلات عظیم اش میتواند انجام دهد.

برگترین ضعف دولت ما نداشتن منابع مالی است که یک علت عمده اش مواجه شدن با تروریزم اقتصادی است که شما شبانه روز به این جنایت علیه بشریت دامن زده وازارباب خود میخواهید که برمیزان این جنایتکاری خود بافزاید ودرعوض برای ما اشک تمساح میریزید!

تو دراصل ازآنارشی گری که هرگز نتیجه ی خوبی نمیدهد، دفاع میکنی و برضد مردم وبنفع ویروس کرونا عمل میکنی و جزو ادوات کرونا (هرچیز خطرناک ومضر) بشمار میروی:

کند همجنس با همجنس پرواز / کبوتر با کبوتر باز با باز!

درادامه :

” این رژیمی است که روی کلان بازی مرگ سرمایه‌گذاری کرده تا سرنگونی را برای ما دست‌نیافتنی کند. اما شورشگران سردی و سکون و خاموشی نمی‌پذیرند. برمی‌شورند و راه قیام می‌گشایند. پیوسته گفته‌ایم که باید صد بار بیشتر بجنگیم و ایران را پس بگیریم”.

بجان تو ومریم تابان نه!

حکومت ابدا درگسترش ویروس کرونا نفعی ندارد.

این بیماری هزینه های سرسام آوری برای حکومت دارد وحتی این هزینه ها میتواند باعث توقف طرح هایش شده وزبان امثال شماها را درازترنموده والبته با تنگناهای بوجود آمده به مردم مواجه میشود که  سبب تضعیف موقعیت دولت میشود.

ضمنا ما بارها غیر عملی بودن شعارهای تو را دیده ایم واعتمادی باین شعار دهی ها تو حتی بفرض اینکه مخالف دولت باشیم ویا برانداز ، نداریم.

سپس :

” یک دستگاه، دستگاه «نه‌جنگ» و عزا و ماتم است، زانوی غم در بغل گرفتن و نمی‌توان و نباید. در این دستگاه که کمال مطلوب خامنه‌ای است رژیم این پا و آن پا می‌کند تا بایدن بیاید و فرجی حاصل شود. در این دستگاه، کرونا ماده مخدر ضدسرنگونی و باعث انفعال و یأس و افسردگی است تا بعداً رژیم و دنبالچه‌هایش جشن بگیرند و بگویند دیدید امسال هم سرنگون نشدیم “.

علیرغم تمامی این سختی ها، زندگی با بی مروتی هم که باشد، جریان دارد و کسانی که فکر میکنند حقوقی را ازدست داده ومیدهند، درشکل اعتراضات مدنی که حکم مرگ امثال ترا دارد ، این حقوق خود را مطالبه میکنند و یاس وافسردگی ازنوع فلج کننده اش درکار نیست وبجای آن شماها خشمگین شده ودچار جنون بیشتر خواهید شد.

دوباره :

” … ما باید کرونا را به اهرمی برای قیام و سرنگونی تبدیل کنیم. رژیم هر سال و هر بار باید شانس بیاورد تا سرنگون نشود اما برای ما یکبار، کافیست “.

خودت که گفتی با وجود کرونا این کار عملی نیست؟

آیا میخواهی ابتدا میخواهی کرونا را ازبین ببری که ارباب بزرگت جازده وسپس کار سرنگونی را آغاز کنی؟

آیا کارهای 40 ساله ات که ابدا ببار ننشست ، در راستای غیر سرنگونی ومسلمت جویانه ومدنی بود؟؟!!

ویا :

” آیا مخالفت با تمدید تحریم تسلیحاتی این رژیم و روا داشتن سلاح و پول برای این رژیم، به‌رغم ۶۶بار محکومیت به‌خاطر سرکوب و کشتار فرزندان مردم ایران به‌ویژه در قیام آبان، شرم‌آور نیست “.

ایران هم مثل سایر کشورها حق دارد که بنیه ی دفاعی خود ازنظر داشتن سلاح سنگین ومخصوصا هواپیما را تقویت کند و دراین میان اربابت آمریکا بود که میخواست که ایران را ازاین حق خود محروم کند که به درخواستش رای نداده ونشان دادند که کار جهان تک قطبی که تمام محاسبات تو بر روی اقتدار آن است، ترک بزرگی برداشته است.

اگر قرار است مردم سرکوب شود، احتیاج به این سلاح های سنگین نیست وسلاح های سبک است که دراین موارد بکار گرفته میشود وایران ازاین سلاح ها به وفور تولید میکند وبنابراین داشتن سلاح سنگین هیچ منافاتی با منافع ملی ندارد وبلکه ازاوجب واجبات است و تو با همراهی با آمریکای سلطه گر، به منافع ملی خیانت میکنی و بیشرمانه آنرا بحساب دفاع از مردم میگذاری!

وایضا :

” راستی کدام فرد یا جریان سیاسی خواهان تغییر و سرنگونی این رژیم را می‌توان یافت که در عین‌حال دشمن و تضاد اصلی‌اش مجاهدین و مقاومت ایران باشد که ۹۰درصد کل شهیدان مسیر سرنگونی و آرمان آزادی را در این ۴۰سال تقدیم کرده است”.

بفرض که این آمار تو درست باشد، این 90 درصد ازکل شهیدان قربانی بوالهوسی ها تو هستند و ومتاسفانه مرگ وزندگی آنها تاثیری درحال مردم نداشته است.

بله دیگران باندازه ی تو قربانی های این چنینی ندادند ودراین مورد حق با شماست!

در اصرار مجدد به انحصار طلبی غیر قابل علاج که این انحصار طلبی ازنوع فرقه ایست، مسعود رجوی چنین مینویسد :

” اپوزیسیون‌نمایی و رنگ و لعاب مخالفت با رژیم فقط برای این خوبست که رژیم به حساب خودش بریزد و ادعا کند اپوزیسیون آن متفرق و پراکنده و در جنگ و دعوا با یکدیگر است حال اگر تضاد اصلی و دشمن اصلی فرد یا جریانی، مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران است و بالفعل رژیم را ترجیح می‌دهد، اپوزیسیون نیست بلکه یک نوع «پزی‌سیون» همین رژیم و نیروی تقویت راه دور آن است”.

غیر از تو، تمامی رهبران اپوزیسیون قبول دارند که متفرق هستند واگر جمهوری اسلامی هم این حرف را مطرح کرده، کاری پر بیجا نکرده است.

اپوزیسیون ناتوان ایران مدعی اند که نتیجه ی دامن زدن به شورش درزمانی که آلترناتیوی موجود نیست وتوازن قوایی درکار نیست، مستقیما به جیب اسرائیل وآمریکا ریخته میشود و ظاهرا فکر میکنند در زمانی که پیروزی برحکومت را درچشم انداز نمیبینند، درست تر است که اقلا با دامن زدن به تنش بیشتر که نتیجه اش را گفتم، متهم به خیانت به منافع ملی نشوند!

ونهایت اینکه :

” اکنون حرف ما این است که سپاه پاسداران باید منحل شود. بودجه و دارایی‌های آن باید به مقابله با کرونا و بهداشت و درمان مردم اختصاص یابد”.

منهم در تبعیت ازتو، برنامه هایی را دراین مورد به عمه جانم پیشنهاد کرده ومنتظر تایید ازطرف او هستم  .

درموقع خود خبرت میکنم آقا مسعود!

صابر تبریزی

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت اول

*** 

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته استمرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

اراجیف رجوی و انتخابات دوره جدید مجلس در ایرانمشکل مریم رجوی با کلمه “انتخابات” است. خواه در سازمان مجاهدین باشد، خواه در ایران و یا آلبانی


برنامه کلید واژه، بررسی آینده محور مقاومت پس از سردار سلیمانی و سقوط هواپیمای اوکراین

After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in TehranAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

همچنین: