مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا ماندهغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، بیستم نوامبر 2020:… مروری بر واکنش های سازمان مجاهدین خلق در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا طی دو ماه اخیر خیلی از مسائل را در خصوص این فرقه برملا می کند. فرقه رجوی قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حساب ویژه ای روی پیروزی دونالد ترامپ برای دور دوم باز کرده بود و عیناً حرف های او و رودی جولیانی و فاکس نیوز را تکرار می کرد. تصور آن ها این بود که ترامپ در دور دوم حتماً رئیس جمهور خواهد شد و با ادامه فشار حداکثری و احتمالاً تهاجم نظامی کار ایران را یکسره خواهد کرد و رجوی به قدرت خواهد رسید. مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده 

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا ماندهاخراج مجاهدین از عراق و سفسطه مریم رجوی

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

مریم رجوی – از اروپا رانده – از آمریکا مانده

مجاهدین خلق بعد از کنار رفتن ترامپ از قدرت در آمریکا

نوشتۀ شده توسط غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار

مروری بر واکنش های سازمان مجاهدین خلق در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا طی دو ماه اخیر خیلی از مسائل را در خصوص این فرقه برملا می کند.

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان ، پاریس

فرقه رجوی قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حساب ویژه ای روی پیروزی دونالد ترامپ برای دور دوم باز کرده بود و عیناً حرف های او و رودی جولیانی و فاکس نیوز را تکرار می کرد. تصور آن ها این بود که ترامپ در دور دوم حتماً رئیس جمهور خواهد شد و با ادامه فشار حداکثری و احتمالاً تهاجم نظامی کار ایران را یکسره خواهد کرد و رجوی به قدرت خواهد رسید.

با روی کار آمدن ترامپ در سال 2016، سازمان مجاهدین خلق بسیار به آینده خود امیدوار شد و تا پایان هم این امیدواری را حفظ نمود. حتی همین اواخر مسعود رجوی سال 2020 را سال سرنگونی قطعی جمهوری اسلامی اعلام کرد. البته سال هاست که فرقه رجوی مدام برای سرنگونی زمان مشخص می کند و وعده می دهد اما هرگز وعده های داده شده عملی نگردیده اند. سازمان با این ترفند ها و قول های واهی همچنان نیروهای خود را در اسارت نگاه می دارد.

در نظرسنجی های قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، شانس بایدن بالا بود ولی فرقه رجوی این نظرسنجی ها را جعلی می دانست و این طور تحلیل می کرد که آرای واقعی نهایتاً به نفع ترامپ خواهد بود. حتی استدلال می کرد که در انتخابات سال 2016 هم نظرسنجی های همین رسانه ها همیشه به نفع هیلاری کلینتون بود اما ترامپ پیروز شد. با شروع شمارش آرا، مدام سازمان مجاهدین خلق می گفت که رأی ایالت های اصلی شمارش نشده و ورق به نفع ترامپ برخواهد گشت.

در رسانه های سازمان به تغییر نتیجه شمارش آرا امیدواری داده می شد. فرقه رجوی با رودی جولیانی مصاحبه می کرد که صحبت از تقلب گسترده می نمود و چندین ساعت برنامه های رسانه های سازمان را به انعکاس سخنرانی های ترامپ و بحث تقلب اختصاص می داد. سازمان حتی صحبت از کودتای انتخاباتی در آمریکا مشابه سال 2009 در ایران که صحبت از تقلب شد می کرد که از ابزار مشابهی استفاده شده و انتخابات کلاً مهندسی گردیده است.

با قطعی شدن پیروزی جو بایدن و عقب نشینی رسانه هایی مانند فاکس نیوز و همچنین برخی جمهوری خواهان و حامیان ترامپ، ناگهان سکوت معنی داری بر رسانه های سازمان حاکم شد. گویا فرقه رجوی کاملاً سردرگم شده و در بن بست قرار گرفته بود و می خواست فضا را بسنجد. از یک طرف نمی خواست دوستانی همچون رودی جولیانی را برنجاند و از طرف دیگر می بایست خود را با شرایط جدید منطبق می کرد. بعد از این سکوت طولانی نهایتاً از

این موضع وارد شد که بایدن مواضع ضد ایرانی آمریکا را حفظ خواهد کرد و باید مسأله موشکی را هم مطرح نموده و به عنوان شرط بازگشت آمریکا به برجام قرار دهد. یعنی حالا که ترامپ باخته است تلاش شود تا بایدن یک ترامپ ثانی گردد و در خط منافع سازمان مجاهدین خلق حرکت کند.

قربانی اصلی در این میان اعضای خود سازمان مجاهدین خلق هستند که هر روز با یک برنامه ای سرگرم و مغزشویی می شوند. تا امروز به مواضع ضد ایرانی ترامپ و فشار حداکثری دلخوش بودند و از فردا باید به تغییر نکردن سیاست آمریکا در قبال ایران دلخوش باشند.

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

فرقه رجوی از هم اکنون توجیهات درونی را آغاز کرده است. بر اساس اطلاعات دریافتی، سازمان در توجیه های داخل تشکیلات برای اعضای خود می گوید که رژیم ایران تصور می کند که با بایدن بهتر از ترامپ می تواند به تفاهم و ترک مخاصمه رسید حال آن که استراتژی آمریکا چه بایدن باشد و چه ترامپ برگشت ناپذیر بوده و تغییری نخواهد کرد و فقط تاکتیک ها ممکن است تغییر کند. در این توجیهات برای اعضا اشاره شده که آمریکا به برجام بازنخواهد گشت و اگر هم برگردد مشکلی از سرنگونی رژیم حل نخواهد نمود و آمریکا فشار اقتصادی را کمتر نخواهد کرد.

سازمان مجاهدین خلق تلاش می کند این طور جا بیندازد که دوران اوباما هرگز تکرار نخواهد شد و شرایط به عقب بازنخواهد گشت و تحریم های ترامپ به سرعت قابل لغو نیست. برای اعضای داخل تشکیلات این طور توجیه می شود که ترور سردار قاسم سلیمانی هم راه را برای هر گونه مذاکره احتمالی بین آمریکا و ایران بسته است.

این حرف ها البته مختص مجاهدین خلق نیست. از هم اکنون نتانیاهو و بن سلمان و پهلوی هم مشابه همین اظهارات را دنبال می کنند و سعی می نمایند که احیاناً دوران اوباما تکرار نشود. تا جایی که به مجاهدین خلق برمی گردد فعلاً خط جنگ طلبی و حامیان بین المللی این سیاست حداقل برای چهار سال دیگر بی جواب مانده است.

گفته می شود که وضعیت سازمان مجاهدین خلق در حال حاضر مشابه زمان پذیرش قطعانه 598 شورای امنیت ملل متحد در سال 1988 در جنگ ایران و عراق است که سازمان در بن بستی مرگبار گرفتار شد و ناچار وارد خودزنی عملیات فروغ جاویدان گردید. حال سازمان مجاهدین خلق به غیر از توجیهات مسخره و تحلیل های رؤیایی برای حفظ نیروها چه کار دیگری خواهد کرد.

پس از اخراج مریم رجوی از فرانسه و ممنوعیت ورود به اتحادیه اروپا اکنون فرقه رجوی از آمریکا هم ناامید شده است و از این پس شاهد ریزش سیستماتیک و گسترده نیروها در آلبانی  خواهیم بود.

لینک به منبع

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

***

Maryam Rajavi AlbaniaAlbania Accession TO EU – Open Letter to the Negotiators

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پیروزی-جو-بایدن-و-شوکه-شدن-فرقه-صاحب-مرد/

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجویغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، نهم نوامبر 2020:… انتخاب جو بایدن به ریاست جمهوری آمریکا شوک خرد کننده ای بر پیکر پوسیده و تشکیلات درهم شکسته رجوی فرود آورد بطوری که صدای آن در فردا و فرداها با فرار روز افزون بقایای سالخورده در اشرف سه واقع در آلبانی و سکته و مرگ و میر سریالی در این تیمارستان روانی به گوش خواهد رسید و به همین خاطر است که فرقه درماندۀ رجوی تا این لحظه از انتخاب جو بایدن خود را به خریت و نفهمی زده است و هنوز هم دست به دعا و جادو و جنبل برداشته بلکه فرجی برای او حاصل شود و بار دیگر ترامپ به ریاست جمهوری برسد. زیرا این فرقه تمام هست و نیست خود را در جوال ترامپ گذاشته بود که شاید روزی روزگاری ترامپ به ایران حمله کند . پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکاشزچگونه دونالد ترامپ بازی را باخت

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

نوشتۀ شده توسط غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

انتخاب جو بایدن به ریاست جمهوری آمریکا شوک خرد کننده ای بر پیکر پوسیده و تشکیلات درهم شکسته رجوی فرود آورد بطوری که صدای آن در فردا و فرداها با فرار روز افزون بقایای سالخورده در اشرف سه واقع در آلبانی و سکته و مرگ و میر سریالی در این تیمارستان روانی به گوش خواهد رسید و به همین خاطر است که فرقه درماندۀ رجوی تا این لحظه از انتخاب جو بایدن خود را به خریت و نفهمی زده است و هنوز هم دست به دعا و جادو و جنبل برداشته بلکه فرجی برای او حاصل شود و بار دیگر ترامپ به ریاست جمهوری برسد. زیرا این فرقه تمام هست و نیست خود را در جوال ترامپ گذاشته بود که شاید روزی روزگاری ترامپ به ایران حمله کند و از این رهگذر شاید چیزی نصیب مریم خانم شود ولی فرقه رجوی و تمام سرمداران ان کور خوانده بودند.

چندی پیش هم رهبر فراری به اصطلاح مقاومت که خود در سوراخ قبر مخفی است و جرات علنی شدن را پیدا نمی کند بو کشیده بود که دیگر از ترامپ خبری نیست و در مورد سرنگونی که سی سال پیش وعده آن را داد بود در یک فرار به جلوی مفتضانه مدعی شده بود که با ترامپ و بی ترامپ سرنگونی در تقدیر است .. این رهبر همان فرقه شعبده بازی است که تا همین امروز دست به دعا برداشته و جلسات دعا و نیایش برگزار می کرد تا ترامپ پیروز شود.

حال فرقه درمانده رجوی همانند خر در یک باتلاق گیر کرده است زیر دیگر چیزی برایش در کیسه جادو و جنبلش باقی نمانده است که بتواند بار دیگر با شیادی اسیران دربند و بی خبر را در خانه سالمندان در آلبانی نگه دارد و همچون سالیان گذاشته روی لابیهایش همانند جولیانی و بولتون که در نزد جهانیان از منفورترین موجودات روی زمین هستند حساب باز کند. جولیانی همان موجود کثیفی است که فیلم عصبانیت و جلز و ولزش از باخت ترامپ در شبکه های مجازی بصورت گسترده پخش شد همان که یار و رفیق دیرینه مریم رجوی است.

البته ان زمان هنگامی که در پادگان اشرف بودیم در نشست های مغز شویی در رابطه با کارکرد انقلاب جعلی مریم قجربرای تحقیر کردن نفراتی که رو در روی این انقلاب مریم می ایستادند می گفتند که شما ها درک و فهمی از انقلاب مریم ندارید زیرا همین فهیمه اروانی و دیگر زنان شورای رهبری با همین انقلاب مریم، یک نرینه وحشی همانند جولیانی را که نرینه اش زبانه می کشید به مریم وصل کرده اند.

و در خارجه نیز می گفتند که همین شورای رهبری زنانه همۀ لابیها را به سازمان وصل کرده اند.

بعدها متوجه شدیم که مریم قجر و شوهر ملعونش از هیچ رذالتی برای پیش بردن اهداف کثیف خود فرو گذار نکرده و حتی زنانی را که برای مبارزه و با صداقت پا به میدان مبارزه برای دفاع از مردمشان نهاده بودند به چه بهایی حراج می کرده است.

البته این نوع کارها برای رجوی طبیعی است زیرا کسی که به زن رفیق خودش هم رحم نکرد به کس دیگری رحم نمی کند. رجوی فقط تشنۀ به قدرت رسیدن به هر بهایی است، بود ولی باید به او گفت زهی خیال باطل.

لینک به منبع

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تعهد-سرنگونی-عقب-افتاد-تقصیر-کانونهای/

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی استغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، سی ام سپتامبر 2020:… طبق این خبرها در فرقه فریب کار رجوی طی نشستی که با حضور مریم قجر و تعدادی از سردمداران این باند جنایت کار برگزار شده بود زمانی که در همین نشست مریم قجر موضوع کانونهای موهوم شورشی را پیش می کشد و با آب و تاب از انها تعریف می کند بلافاصله مهدی ابریشمچی یا همان مهدی دلال که خود را مسئول کل کانونهای موهوم شورشی می داند لنگ لنگان خود را به میکروفن می رساند و به مریم قجر می گوید که مسئولین کانونهای شورشی در داخل کشور پیام دادند و خواهش کردند که به مسعود رجوی بگوید که زمان سرنگونی امسال را برای چند سالی عقب بیاندازد چون ما در این زمینه کم کاری داشتیم و به این تعهدی که مسعود برای ما گذاشته بود نمی توانیم برسیم و می خواستیم خواهش کنیم که زمان سرنگونی را عقب بیاندازند. تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است 

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی استپیام احمقانه مسعود رجوی و کمدی کلاسیک سرنگونی اش

تعهد سرنگونی عقب افتاد . تقصیر کانونهای شورشی است

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

نوشتۀ شده توسط غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

خبرهای رسیده از دوستانی که اخیرا از فرقۀ رجوی در آلبانی جدا شده اند حاکی از زمینه سازی سران فرقۀ برای اعلام به تأخیر انداختن صدمین بار زمان سرنگونی رژیم این بار با دخیل بستن به کانون های موهوم شورشی است.

طبق این خبرها در فرقه فریب کار رجوی طی نشستی که با حضور مریم قجر و تعدادی از سردمداران این باند جنایت کار برگزار شده بود زمانی که در همین نشست مریم قجر موضوع کانونهای موهوم شورشی را پیش می کشد و با آب و تاب از انها تعریف می کند بلافاصله مهدی ابریشمچی یا همان مهدی دلال که خود را مسئول کل کانونهای موهوم شورشی می داند لنگ لنگان خود را به میکروفن می رساند و به مریم قجر می گوید که مسئولین کانونهای شورشی در داخل کشور پیام دادند و خواهش کردند که به مسعود رجوی بگوید که زمان سرنگونی امسال را برای چند سالی عقب بیاندازد چون ما در این زمینه کم کاری داشتیم و به این تعهدی که مسعود برای ما گذاشته بود نمی توانیم برسیم و می خواستیم خواهش کنیم که زمان سرنگونی را عقب بیاندازند.

در این حال تعدادی ازنفرات که می دانند کانون شورشی دروغ و فریبی بیش نیست با کنایه به همدیگر می گویند که قبلا در اشرف خود رجوی سال به سال ما را به هوای سرنگونی سر کار می گذاشت حالا نوبت کانونهای شورشی رسیده که ما را سرکار بگذارند.

البته این خیزبرداشتن مهدی دلال برای رفع و رجوع و ماستمالی غلطی که رجوی کرده و سال 2020 را سال سرنگونی اعلام کرده از قبل طی یک سناریو هماهنگ شده بود.

یادآوری می شود که چند ماه پیش، مسعود رجوی طی پیامی از قبر ناپیدایش سال 2020 را سال سرنگونی اعلام کرد. البته ناگفته نماند که رجوی گور به گور شده از چهل سال پیش تاکنون هر سال ایرانی را سال سرنگونی اعلام می کرد و بعد از اینکه دید همیشه حسابش غلط از آب در می آید و باز هم کفگیر سرنگونیش به ته دیگ خورد با دجاللیت و فریب کاری سال میلادی را جانشین سالهای ایرانی برای سرنگونی کرد.

اکنون که سال میلادی اعلام شده توسط رجوی تا چند ماه دیگر به پایان می رسد و در نتیجه انتخابات امریکا هم نزدیک است از این رو مرحوم و دار و دسته اش به فکر حیله و فریبکاری دیگر افتادند که همان استفاده از کانونهای موهوم شورشی است که هیچ هزینه و خرجی برای فرقه صاحب مرده ندارد.

و این همه فریب کاری و علم کردن کانونهای شورشی فقط برای نگه داشتن تعدای افراد سالخورده و اسیر درتیمارستان البانی است که در انتظار مرگ نشسته اند تا به این وسیله به آنها روحیه بدهد و فردا کسی طلبکار رجوی و سیستم تشکیلاتی اش نشود که بگوید سرنگونی امسال چی شد؟

بنابراین از همین حالا زمینه سازی را شروع کرده اند تا بعد از انتخابات امریکا این تصمیم به تآخیر سرنگونی را به صورت رسمی و علنی اعلام کنند چون فرقه رجوی روی دولت ترامپ سرمایه گذاری کرده به خیال اینکه اگر ترامپ رئیس جمهور شود مریم را روی دوش جان بولتون به تهران می برد. البته جان بولتون را مثل یک حیوان دم بریده از کاخ سفید بیرون انداختند و فکر کنم در انتخابات بعدی هم ترامپ را بیرون می اندازد و این بار مثل همیشه رجوی می ماند و حوضش. البته رجوی که از رو نمی رود و فردا فیل دیگری را هوا می کند و این سریال تا زمانی که تمام سالمندان فرقۀ رجوی در آلبانی به کام مرگ کشیده شوند ادامه خواهد داشت. بویژه که در حال حاضر بیماری کرونا سراسر خانه سالمندان فرقۀ رجوی موسوم به اشرف سه در آلبانی را فرا گرفته است.

غفور فتاحیان پاریس 30 09 2020

لینک به منبع

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-سرنگونی-را-به-2021-موکول-کرد/

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کردغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، اول ژوئن 2019:… طبق خبرهای رسیده از داخل قلعۀ اشرف سه توسط کسانی که اخیرا موفق به فرار از این زندان شده اند؛ مریم قجر در یکی از این نشستها گفته: مطمئنا رژیم تا سال 2021 سرنگون می شود! به دنبال آن یکی از افراد پشت بلندگو رفته و می گوید: خواهر مریم چرا دروغ می گویید؟ شما همیشه دو سال دو سال سرنگونی را تمدید می کنید، مگر شما بچه گول می زنید؟ شما به شعور همه مان دارید توهین می کنی. مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد . 

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کردوعده سرنگونی از رجوی و ترکی الفیصل تا بولتون و بهزاد نظیری

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کرد

اعلام سرنگونی توسط مریم قجر به بعد از 2021 موکول شد!!

نوشتۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

01062019

با موضع گیری ترامپ در توکیو و همچینن دیگر موضع گیریهای ترامپ مبنی بر اینکه آمریکا دنبال جنگ نیست رئیس جمهور آمریکا آب پاکی روی دستان سیاه مریم رجوی و شرکایش که کیسۀ بسیار گشادی را برای رسیدن به قدرت در همین امروز و فردا دوخته بودند ریخت و با این موضع گیری ترامپ بدجوری پوزۀ مریم قجر به خاک سیاه مالیده شد و این هم همانند هزاران تحلیل های غلط فرقه رجوی خالی و پوچ از آب در آمد.

به همین علت مریم قجر و سرمداران فرقه در خانۀ سالمندان موسوم به اشرف سه برای نگه داشتن اسیران کهنسال و بیمار انواع نشستهای پیاپی برگزار کرده و می کنند که طی آنها با هزار تحلیل آبکی و قسم و آیه به آنها می گویند: «باز هم صبر کنید امسال نشد سال دیگر!! دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد!! بالاخره این رژیم تا قیامت که نمی ماند سرانجام سرنگون می شود!! و…. » ولی جالب این است که هرچه سوخت و سوز بوده در این طرف دامن فرقۀ رجوی و مریم قجر را گرفته و تمام تحلیلها و برگها و حسابهایشان سوخته است!.

طبق خبرهای رسیده از داخل قلعۀ اشرف سه توسط کسانی که اخیرا موفق به فرار از این زندان شده اند؛ مریم قجر در یکی از این نشستها گفته: مطمئنا رژیم تا سال 2021 سرنگون می شود! به دنبال آن یکی از افراد پشت بلندگو رفته و می گوید: خواهر مریم چرا دروغ می گویید؟ شما همیشه دو سال دو سال سرنگونی را تمدید می کنید، مگر شما بچه گول می زنید؟ شما به شعور همه مان دارید توهین می کنید. این اعتراض منجر به تشنج در نشست با حملۀ فالانژهای رچوی به آن فرد شده و نشست بهم می خورد و مریم رجوی ناچار به ترک نشست و فرار از اشرف سه به هتل محل اقامتش در تیرانا می شود.

مریم رجوی با دادن رشوه های صدهزار دلاری به جان بولتون او را واداشت که اعلام کند امسال بین ایران و امریکا جنگ می شود و مریم هم بر دوش جان بولتون و جولیانی به تهران می رود ولی با این موضع گیری ترامپ مریم دوچار سکته ناقص شد!

به اعتقاد من شاید جان بولتون توسط ترامپ کنار گذاشته شود آنوقت است که مریم رجوی سکته کامل را استارت خواهد زد!

حال که مریم رجوی این جاودگر پیر مکار شکست سختی خورد است برای جلوگیری از فرار و ریزش اسیرانش در خانۀ سالمندان در آلبانی به فکر چاره افتاده و می خواهد و با رفع و رجوع صحبت های ترامپ و سانسور قسمت هایی از آن در سایت فارسی زبان فرقه رجوی بگوید که بدلیل نزدیک بودن زمان انتخابات امریکا ترامپ فعلا وقت ندارد که وارد جنگ شود و به همین دلیل طرح جنگی خودش را برای سال بعد از انتخابات موکول کرده است!!

این حال و روز یک فرقۀ وارفته و درمانده است که برای رسیدن به قدرت آویزان ترامپ شده در حالیکه برفرض جمهوری اسلامی هم توسط امریکا سرنگون شود مگر مردم ایران اجازه می هند که مریم رجوی قدمش را به مرزهای ایران نزدیک کند؟ چه رسد به اینکه بگذارند بر دوش بولتن جان قهرمانش به تهران برود! البته خود مریم و سران علیل فرقه به خوبی بر این امر وقف هستند.

این هم ناگفته نماند که خود مرحوم مسعود رجوی در سال هفتاد و چهار در یک نشست گفت: «آمریکا هیچ وقت و در هیچ زمانی حملۀ نظامی به ایران نمی کند نه الآن و نه صد سال دیگر و به همین خاطر است که من انقلاب مریم را انتخاب کردم…»!!. این هم نمونۀ دریوزگی آن مرحوم بود که در هر مقطعی از یک موضوعی برای به اسارت کشیدن و نگه داشتن اسیران کهنسال استفاده می کرد.

اما تنها کسی که در این معرکه جیپش را پر از دلار کرد جان بولتون بود که فرقه رجوی را حسابی دوشید.

آری این است سرنوشت فرقه ای خیانت کار، پس: فاعتبروا یا أولو الأبصار!!…

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

***

مریم رجوی سرنگونی را به 2021 موکول کردسرنگونی ؛ استراتژی یا وسیله فریب اعضا 

***

همچنین: