مریم رجوی بلندگوی تجاوز‌گران به مرزهای میهن

مریم رجوی بلندگوی تجاوز‌گران به مرزهای میهن

مریم رجوی بلندگوی تجاوز‌گران به مرزهای میهنصابر تبریزی، ایران اینترلینک، چهارم می 2021:… البته حضور نظامی آمریکا در اطراف ایران محدود به پایگاه های فوق نیست و فهرست کردن تمام آنها زمان بر است. آمریکا اخیرا حتی زیردریایی هسته ای خود را در این آب ها مستقر کرده است که ابزار جنگی خطرناک تر از ناو هواپیمابر تلقی می شود. ایران طبیعتا با حضور نظامی آمریکا مخالف است و آن را مانع ثبات و امنیت منطقه می داند. همان طور که در افغانستان بسیاری از مردم معتقدند حضور ارتش آمریكا مانعی بر سر راه آشتی داخلی در افغانستان است، در منطقه خلیج فارس نیز آمریکا به نوعی مانع توقف درگیری ها وتنش ها تلقی می شود. حضور نظامی آمریکا به عنوان یک کشور خارج از منطقه، در خلیج فارس قطعا برای حفظ ثبات و امنیت منطقه نیست بلکه برای حفظ منافع ایالات متحده صورت گرفته است. مریم رجوی بلندگوی تجاوز‌گران به مرزهای میهن 

حدف “فارس” از نام “خلیج فارس” توسط مریم رجویحدف “فارس” از نام “خلیج فارس” توسط مریم رجوی

مریم رجوی بلندگوی تجاوز‌گران به مرزهای میهن

تفسیرها و اخبار باند رجوی این تجاوزات را توجیه میکنند!

14/02/1400

رسانه های باند رجوی مدام از تنش آفرینی های که گویا نیروهای نظامی ایران در خلیج فارس ( جلوی در خانه ی خود) انجام میدهند وبدین وسیله این اختیارات را به ارتش متجاوز آمریکا که با 50پایگه نظامی ایران را محاصره کرده، کسب برائت میکنند.

این تبثّات رجوی ها علاوه براتهامات تروریستی است که به ایران وارد میکند و برایش اهمیّتی ندارد که یک انسان صادق این اتهامات را قبول نداشته و مروﹼجین این اراجیف را شارلاتان های دروغگویی بیش نمیدانند!

ازنظر فرقه ی رجوی آمریکای سلطه گر که مخصوصا بعد از فروپاشی شوروی جهان را ملک طلق خود ( دراصل ملک طلق نیم درصدی های آمریکائی که نصف ثروت و امکانات آمریکا را دراختیار دارند )، بحساب آورده بود ، ازمشروعیت کافی برخوردار است وهرآنچه که این ستمگر بی رقیب قرن بیستم بخواهد ، باید عملی شود !

حمایت مجاهدین خلق از سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران بر فراز خلیج فارس

البته نگاه دزدانه ای هم به این توهم خود دارد که این ارباب ستمگرش، احتمال دارد که قسمتی از اموال غارت شده ی جهانیان را ، اقلا درسطحی که انداختن تکه لاشه ای برای سگ باشد ، دراختیار او قرار دهد.

نظام آمریکا اما ، همانطور که رجوی درایران شده ، براثر بحران ذاتی این سیستم ها که در طول تاریخ امپراطوری های گوناگون مسبوق به سابقه است ، هم شروع به ریختن دندان های خود کرده وهم یگانه نوکری بنام سازمان استحاله یافته ی مجاهدین خلق ندارد.

سلطنت طلبان، شورای گذار، فرشگرد و … ، مدعیان تصاحب این ریزه کاری ها بوده ودرکنار ستون پنجم خود درداخل ایران ، مشکل بتوان تصور کرد که چیزی که بخاطر تغییر وسیع شرایط جهانی وآغاز افول پرشاب امپراطوری آمریکا ، ازبیخ وبن موهوم تر شده ، نصیب متوهم نامداری مانند رجوی شود.


مجاهدین خلق سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران خلیج فارسحمایت مجاهدین خلق از سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران بر فراز خلیج فارس


در رد جنجال های وسیع باند رجوی که برعلیه ایران براه انداخته وتلاش دارد که برچشم مردم خاک پاشیده وجای ظالم ومظلوم را عوض کند ، تفسیر کوتاهی از یکی از خبرگزاری های جهان که طرز تفکری ضد جنگ داشته وطرفدار حفظ ثبات وامنیت جهانی است ، آورده میشود تا خواننده ی محترم با وجود آگاهی ازنیات شوم فرقه ی رجوی در ترویج این دروغگویی های حیرت انگیز، چهره ی کریه، ضد مردمی وضد ایرانی این گروه تبهکار وانحصار گر را از زبان دیگران هم بشنود :

” گزارش روزهای گذشته حاکی از آن است که ارتش آمریکا مدعی شده کشتی های این کشور پس از آنکه سه قایق تندروی سپاه پاسداران ایران در خلیج فارس به آن نزدیک شدند، تیرهای هشدار شلیک کرده اند.

این اولین باری است که نیروی دریایی آمریکا در تقریبا چهار سال اخیر به سوی یک شناور ایرانی شلیک کرده است. اما این تنها یک موردی از تقابل کشتی های دو طرف در خلیج فارس محسوب می شود. مقام‌های نیروی دریای آمریکا گفتند که تعدادی از قایق‌های تندرو و یک کشتی سپاه پاسداران 13 فروردین ماه سال‌جاری به کشتی‌ های گارد ساحلی ایالات متحده در خلیج فارس نزدیک شده و اقدام به انجام مانور خطرناک کرده‌اند.

در همه این حوادث آمریکا به طور پیوسته مدعی شد که کشتی های ایران مزاحم فعالیت های «عادی» کشتی های آمریکایی شده اند اما سئوال اینجا است که کدام طرف مزاحم شده است؟

ارتش آمریکا  10 هزار کیلومتر دورتر از ایالات متحده کشتی های جنگی و گارد ساحلی خود را که فقط قرار است در نزدیک آمریکا مشغول گشت زنی باشند به خلیج فارس اعزام کرده و از طریق تنگه هرمز که به مانند حیاط مقابل خانه ایرانیان است عبور می دهد و با قایق های تندروی ایران به مقابله می پردازد. به نظر می آید این آمریکاست که بیشتر در حال مزاحمت است نه ایران.

آمریکا به منظور حفظ هژمونی و منافع منطقه ای همواره حضور نظامی قدرتمند خود را در منطقه خلیج فارس تقویت کرده است. ایالات متحده در این راستا در کشورهای اطراف خلیج فارس مانند عربستان سعودی، کویت، مصر، قطر و بحرین پایگاه های نظامی فراوانی ایجاد کرده است.

پایگاه ناوگان پنجم نیروی دریایی ایالات متحده، در بحرین است؛ در پادگانی که آمریکا برای ساختش دو میلیارد دلار هزینه کرده است. پرسنل نیروی هوایی آمریکا نیز در پایگاه هوایی «شیخ عیسی» که به 7000 نفر می رسد و فرودگاه «المحرق» در بحرین مستقرند.

در کویت 13 هزار نظامی آمریکایی در دو پایگاه هوایی و یک پایگاه نیروی دریایی مستقرند؛ مقر فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا در پایگاه هوایی «العدید» قطر است که میزبان بیش از 13 هزار سرباز آمریکایی است.

البته حضور نظامی آمریکا در اطراف ایران محدود به پایگاه های فوق نیست و فهرست کردن تمام آنها زمان بر است.

آمریکا اخیرا حتی زیردریایی هسته ای خود را در این آب ها مستقر کرده است که ابزار جنگی خطرناک تر از ناو هواپیمابر تلقی می شود.

ایران طبیعتا با حضور نظامی آمریکا مخالف است و آن را مانع ثبات و امنیت منطقه می داند.

همان طور که در افغانستان بسیاری از مردم معتقدند حضور ارتش آمریكا مانعی بر سر راه آشتی داخلی در افغانستان است، در منطقه خلیج فارس نیز آمریکا به نوعی مانع توقف درگیری ها وتنش ها تلقی می شود.

حضور نظامی آمریکا به عنوان یک کشور خارج از منطقه، در خلیج فارس قطعا برای حفظ ثبات و امنیت منطقه نیست بلکه برای حفظ منافع ایالات متحده صورت گرفته است.

آمریکا اگر تصمیم بگیرد از یک طرف در منطقه حمایت کند، این اقدام آن باعث افزایش تنش و برخورد خواهد شد و به تشدید ناآرامی می انجامد. در واقع این انباشت طولانی مدت بی عدالتی ریشه تنش منطقه ای محسوب می شود. به منظور رسیدن به امنیت تام در منطقه خلیج فارس ضروری است کشورهای این منطقه روابط خوب همسایگی و دوستانه را در قابل یکدیگر توسعه دهند. مسائل منطقه خلیج فارس باید توسط خود کشورهای این منطقه حل شود نه به دست کشورهای خارج از این حوزه به ویژه کشوری زورگو و سلطه جو.”

لینک به منبع (خبرگزاری سی آر آی، چین)

صابر تبریزی

بازی خطر ناک آمریکا و خوشحالی فرقه رجوی

مریم رجوی بلندگوی تجاوز‌گران به مرزهای میهن 

***

مزدور رجوی و صدام حسین علیه ملت ایراننقش “مزدور مسعود رجوی” در شکست ایرانیان در “کربلای ۴” و قتل عام غواصان

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پایان-جنگ-تحمیلی-و-نقش-بازیگران-سیاسی-م/

پایان جنگ تحمیلی و نقش بازیگران سیاسی منطقه

پایان جنگ تحمیلی و نقش بازیگران سیاسی منطقهمسعود خدابنده، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، چهارم اوت 2020:.. مجاهدین خلق در بزنگاه‌های مختلف به‌عنوان ابزار، از سوی دشمنان جمهوری اسلامی استفاده شده‌اند. هدف قراردادن هواپیمای ایران‌ایر بر فراز خلیج فارس، کشتار حجاج ایرانی در مکه و حتی راه‌اندازی عملیات فروغ‌جاویدان همه و همه با این هدف که ایران را در یک جنگ تمام‌عیار نگه دارند صورت گرفت، از مجاهدین خلق به عنوان اصلی‌ترین مهره استفاده شده است.در تمام این سال‌ها صبر راهبردی جمهوری اسلامی ایران در رویارویی با غرب نه تنها منجر به افزایش قدرت بازدارندگی شده بلکه حضور امریکا در منطقه غرب آسیا را هم با چالش جدی مواجه کرده است. پایان جنگ تحمیلی و نقش بازیگران سیاسی منطقه 


پایان جنگ تحمیلی و نقش بازیگران سیاسی منطقهسالگرد فروغ جاویدان جنایت جنگی مسعود رجوی

پایان جنگ تحمیلی و نقش بازیگران سیاسی منطقه 

تحلیلی نو از نقش بازیگران سیاسی در یک سال پایانی جنگ تحمیلی

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴ – ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ – 2020August 02

پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی – مسعود خدابنده؛ در سال 1366مسائل مختلفی رخ داد که یکی از مهم‌ترین وقایع کشتار حجاج در مراسم حج آن سال بود. از آن تاریخ –یعنی 9 مرداد 66 – تا سال 1367 که ایران قطعنامه 598 را پذیرفت، سناریوهای مختلفی علیه جمهوری اسلامی اجرا شد که همگی در یک ‌راستا بود. دشمنان ایران به سردمداری آمریکا نتوانستند طی جنگ تحمیلی هشت‌ساله ایران را تجزیه کنند. با این‌حال سناریوی مورد علاقه غرب «عدم  قبول قطعنامه از طرف ایران» و یا «درگیری در نقاطی دیگر» بود که هم جنگ را ادامه می‌داد (که شکست را توجیه می‌کرد) و هم مشروعیت را از ایران می‌گرفت.

حالت دوم قبول قطعنامه بود که در این حالت دست غرب به‌شدت بسته شده و تنها راه‌حل‌هایی که باقی می‌ماند استفاده از سازمان مجاهدین خلق، قتل حجاج و یا حمله به هواپیمای مسافربری بود تا از این‌طریق ایران را درگیر نگه دارند. غافل از این‌که در این مقطع ایران دست غرب را خوانده بود و واکنش سریع از خود بروز نداد.

مسعود خدابنده در گفت‌وگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی

در سوی دیگر، رابطه مسعود رجوی با عربستان همیشه بر دو پایه بوده است؛ یکی این‌که مسائل استراتژیک‌تر مالی بررسی شوند. کانال ارتباط مالی از سرویس‌های غربی با واسطه عربستان میسر بود و دیگری تشویق رجوی و دلگرم نگه‌داشتن او به‌منظور بهره‌گیری در موقعیت مناسب بود.

در اواخر سال 66 صدام با استفاده از سلاح شیمیایی، فاجعه حلبچه را رقم زد. در تیرماه همان سال مسئله قطعنامه شورای امنیت مطرح شد که البته ایران آن را تیر 67 امضاء کرد.

درهرحال وضعیت منطقه به‌هم ریخته و آتش در زیر خاکستر همچنان شعله‌ور بود. طبیعتا اجازه حمله «فروغ جاویدان» از عراق به ایران نمی‌توانست بدون توافق سرویس‌های غربی – از طریق استخبارات عربستان-  باشد. این موضوع حتما نیاز به ملاقات حضوری داشت. مسئله ائتلاف غربی– عربی در آن برهه این بود که اگر ایران قطعنامه را بپذیرد چه‌ باید کرد؟ و اگر ایران با این قطعنامه موافقت نکند گام بعدی چیست؟

مسلم بود که آن‌ها تمایل داشتند ایران با قطعنامه مخالفت کند. چرا‌که پذیرش قطعنامه از سوی ایران طبعا دست غرب و ایضا خود صدام را می‌بست. در این صورت یکی از برگ‌های برنده دشمنان جمهوری اسلامی، سازمان مجاهدین خلق بود.  طراحی نقشه‌های مختلف در این راستا در آن برهه تاریخی نیاز به دیدار رودررو داشت. از این‌رو مسعود رجوی که محتاج پشتیبانی قوی‌تری نسبت به صدام بود، چشم به ریاض دوخت.

نکته دیگر که پیوند رجوی و عربستان را مستحکم‌تر کرد، مسئله «عدم اعتماد غرب به صدام» بود. در آن هنگامه، عربستان و کویت میزان پرداختی‌های خود به عراق برای جنگ با ایران را کاهش دادند و در عوض بخش اعظمی از آن پول‌ها را مستقیما به جیب رجوی واریز کردند.

مجاهدین خلق در بزنگاه‌های مختلف به‌عنوان ابزار، از سوی دشمنان جمهوری اسلامی استفاده شده‌اند. ماجرای جلسه مهم در عربستان قبل از عملیات فروغ جاویدان نیز در همین راستا بود. آن‌ها این نقش را امروز نیز در سناریوی «فشار حداکثری» علیه ایران، با تعلیمات و پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی و با پول عربستان ایفا می‌کنند.

مسعود خدابنده در گفت‌وگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی (قسمت دوم و پایانی)

مجاهدین خلق در بزنگاه‌های مختلف به‌عنوان ابزار، از سوی دشمنان جمهوری اسلامی استفاده شده‌اند. ماجرای جلسه مهم در عربستان قبل از عملیات فروغ جاویدان نیز در همین راستا بود. آن‌ها این نقش را امروز نیز در سناریوی «فشار حداکثری» علیه ایران، با تعلیمات و پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی و با پول عربستان ایفا می‌کنند.

طرح‌های مختلف غرب علیه جمهوری اسلامی طی سال‌ها اجرا شده است که در برخی از این طرح‌ها، از سازمان مجاهدین خلق هم به‌عنوان ابزار استفاده شده است. هدف قراردادن هواپیمای ایران‌ایر بر فراز خلیج فارس، کشتار حجاج ایرانی در مکه و حتی راه‌اندازی عملیات فروغ‌جاویدان همه و همه با این هدف که ایران را در یک جنگ تمام‌عیار نگه دارند صورت گرفت. اما ایران آنقدر هشیار بود که نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان خود را خنثی کند. در تمام این سال‌ها صبر راهبردی جمهوری اسلامی ایران در رویارویی با غرب نه تنها منجر به افزایش قدرت بازدارندگی شده بلکه حضور امریکا در منطقه غرب آسیا را هم با چالش جدی مواجه کرده، تا جایی که امروز خروج نیروهای امریکایی از منطقه را طرح‌ریزی و پیگیری می‌کند.

لینک به منبع

ثریا عبداللهی، مسعود خدابنده، رادیو تلویزیون جوانان امروز

پایان جنگ تحمیلی و نقش بازیگران سیاسی منطقه 

***

مجاهدین خلق از کمین سر کوچه علیه امریکایی ها تا امروز قتل مستشاران امریکایی توسط مجاهدین خلق ایران فرقه رجوی 

Saddam’s Private ArmySaddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

life of camp AshrafThe Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton)  and Massoud Khodabandeh

***

همچنین: