مریم رجوی در فرانسه – مامان نوئل چگونه باعث مسخره و مضحک شد ؟

مریم رجوی در فرانسه – مامان نوئل چگونه باعث مسخره و مضحک شد ؟

مریم رجوی در فرانسه محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و هشتم دسامر 2021:… تا بحال سران و افرادی که مدعی سیاسی و اپوزسیون آخوندها خودشان را معرفی می کنندهیچ موقع دیده نشده بود که در کریسمس لباس کامل قرمز بپوشند .این بار مریم قجر عضدانلو  ریئس جمهوری انتصابی مرحوم مسعود رجوی، مسئول تشکیلات فعلی فرقه در شب کریسمس با لباس قرمز در کلیسای سرژی پونتواز مرکز استا ن وال دواز فرانسه حضور پیدا کرد .( البته فرقه رجوی برای بزرگ و مهم جلوه دادن این کلیسا کلمه اعظم را هم به ان اضافه کرد ) . این کلیسا که ظرفیت 100 نفر را دارد بیست نفر ان را کنیزک ها و غلام های فرقه پر کرده بودند .بر خلاف سال های قبل از محافظین مسلح شخصی، استخدامی هم خبری نبود. مریم رجوی در فرانسه 

خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت داردمحدودیت مجاهدین در فرانسه بی پایه و اساس نیست – لوبلاگ 

مامان نوئل( مریم قجر عضدانلو) چگونه باعث مسخره و مضحک شد ؟

مریم رجوی در فرانسه

مریم رجوی در فرانسه

مریم قجر عضدانلو پس از 3 سال که پناهندگی سیاسی او، تمامی سران فرقه در فرانسه باطل شده است .برای بار دوم توانست ویزا مسافرتی فرانسه را بگیرد ،به فرانسه مسافرت کند .بار پیش 9ماه قبل بود که برای عید نوروز تنها به خودش ویزا مسافرتی برای دو هتفه داده بودند . این بار به مریم قجر و 19 نفر از همراهانش یعنی محافظین و دفتر دار و کنیز های همراهش که تر و خشکش میکنند ویزا داده اند .( بعدا توضح خواهم داد چرا این دو نوبت به وی ویزا داده اند !) . تا بحال سران و افرادی که مدعی سیاسی و اپوزسیون آخوندها خودشان را معرفی می کنندهیچ موقع دیده نشده بود که در کریسمس لباس کامل قرمز بپوشند .این بار مریم قجر عضدانلو  ریئس جمهوری انتصابی مرحوم مسعود رجوی، مسئول تشکیلات فعلی فرقه در شب کریسمس با لباس قرمز در کلیسای سرژی پونتواز مرکز استا ن وال دواز فرانسه حضور پیدا کرد .( البته فرقه رجوی برای بزرگ و مهم جلوه دادن این کلیسا کلمه اعظم را هم به ان اضافه کرد ) .

این کلیسا که ظرفیت 100 نفر را دارد بیست نفر ان را کنیزک ها و غلام های فرقه پر کرده بودند .بر خلاف سال های قبل از محافظین مسلح شخصی، استخدامی هم خبری نبود .فقط وحید بابا خانی ، مریم اکبرزادگان، محمد اکبرزادگان و قادر بودند . این بار بر خلاف سال های قبل که مریم قجر در فرانسه سکونت داشت که هر کجا می رفت 50 الی60 نفر از سران و محافظین فرانسوی و ….به دنبال وی بودند خبری نبود .از حرکات مضحک ( از این بابت مضحک که کسی به مجسمه های داخل کلیسا دسته گل نمی دهد ) مامان نوئل مدرنیزه شده که باعث خنده و مسخره شده این بود که در چندین نقطه کلیسا در مقابل مجسمه ها دسته گل می گذاشت و روی انها هم نوشته شده بود تقدیمی از فرقه  رجوی!!

مریم رجوی در فرانسهکلاشی و حقه بازی این بار به این شکل نمایش داده می شود

چرا فرانسه در این زمان به مریم قجر عضدانلو ویزا مسافرت داد ؟! اگر هموطنان بیاد داشته باشند  نزدیک 9 ماه قبل هم که بعد از سه سال به مریم قجر ویزا ورود به فرانسه داده شد همزمان بود برگزاری مذاکرات وین در رابطه مسله هسته ای ایران . این بار هم که فرانسه مجدد ویزای مسافرتی به مریم قجر و اکیپ وی داده است همزمان است با نهمین جلسه مذاکرات وین . این همزنانی ها بی دلیل است . دولت فرانسه فکر میکند هر ازگاهی سران این فرقه را به فرانسه راه بدهد و در صحنه تبلیغاتی این فرقه بتواند چند روزی جست و خیز کند ، در روند سیاسی ایران تاثیری خواهد داشت ؟ اما خوب است دولت فرانسه این را بداند که مردم این از تشکیلات فرقه رجوی متنفر هستند و این فرقه درون مردم ایران مطلقا جایگاهی ندارند . که این بخوبی از اعتراضات مردمی که در این مدت درون ایران رخ داده دیده شده است . یک مورد نبوده که مردم ایران اسمی یا نوشته ای با پلاکاردی از این فرقه حمل کنند .

نکته بعدی این است که مریم قجر عضدانلو اعلام کرده است که جلسه میان دوره ای شورا را بگذار کرده است !! بنا به ادعا خود فرقه این شورا 750 نفر عضو دارد برای به رسمیت رسیدن جلسه نیاز به پنجاه به اضافه یک هست .در تصویری که از جلسه میان دوره ای انتشار داده اند تعداد شرکت کنندگان با مریم قجر و فیلم بردار و غیره 49 نفر هست . از این تعداد 10 نفرشان از مواجب بگیران انها مانند مهدی سامع و عیال ، گیسو شاکری ، رضا اولیا، خررازی ، و دو نفر دیگر هستند . مابقی هم که از اعضا و مسئولین خود فرقه هستند !! پس این چطور جلسه میان دوره ای است که کل جمعیت شرکت کننده یک پانزدهم امار خودشان است ؟؟

لینک به منبع

محدوديت در فرانسه، شكست طرح جنگ و حال زار مريم رجوى

مریم رجوی در فرانسه

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/جنایت-تروریستی-در-فرانسه-و-سکوت-مریم-رج/

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجویمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و چهارم اکتبر 2020:… اما دلیل سیاسی که فرقه رجوی و شخص مریم قجر عضدانلو مانند سال 2015 موضع گیری نکردند که این جنایت را ولو به ظاهر محکوم کنند به این برمی گردد که دولت فرانسه، سران و دفتر این فرقه را از خاک فرانسه بیرون کرده است.ولی دلیل اصلی و ایدئولوژیک این عدم موضغ گیری این است که تشکل مجاهدین، یک فرقه تماما بنیاد گرا و متعصب می باشد مثلا اگر به برنامه های ماه* محرم و سینه زنی ها و قرآن سرکردنهای رمضانی آنان توجه کرده باشید نمودهای بارز این ایدئولوژی ارتجاعی را خواهید دید. جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجویتلاش فرقه رجوی برای شکستن ممنوعیت سفر مریم رجوی

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

چرا فرقۀ رجوی در قبال جنایت تروریستی در فرانسه سکوت کرده؟

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آقای محمد کرمی

در روز جمعه عصر ساعت پنج جنایت هولناکی در حومۀ پاریس به وقوع پیوست. طبق گفته پلیس فرانسه: روز جمعه شانزدهم اکتبر جسد سربریدۀ یک دبیر تاریخ در خیابانی در نزدیکی دبیرستان بوآ دولن  که وی در آن تدریس می‌کرد در شهر «کُنفلان-سنت-اونورین» واقع در شهرستان «ایولین» کشف شد.

قاتل به دنبال شناسایی شدن به دلیل اینکه از تسلیم شدن به پلیس خودداری کرده و قصد حمله به مأموران پلیس را داشت به ضرب گلوله از پای درامد. قاتل چچنی تبار است و در مسکو بدنیا آمده بود. این تروریست اسلامگرا بعد از جنایتش در پیامی که در توئیتر منتشر کرد ، خطاب به رئیس جمهور فرانسه این چنین نوشته بود: « مکرون، رهبر کفار، من یکی از سگ های جهنم تو را که به پیامبر توهین کرده بود، کُشتم ».

بدنبال این جنایت فجیع، تمامی جریانات سیاسی آن را محکوم کردند ( بخصوص جریانات و شخصیت های سیاسی ایران). اما در این میان تشکل سازمان مجاهدین و به قول خودشان شاخه سیاسی آن یعنی شورای ملی مقاومت تا این لحظه در سکوت مطلق بوده و هستند.

سوال این است که چرا سازمان مجاهدین یا همان فرقه رجوی و شاخه تبلیغاتی آن شورای به اصطلاح ملی مقاومت در باره این جنایت هولناک سکوت مطلق پیشه کرده است!

اگر به جنایت شانزدهم اکتبر دقت کرده باشید، می بینید که فرقه رجوی در این مدت یک هفته مطلقا هیچ عکس العملی از خود نشان نداده است، زیرا تا بن استخوان و به دلیل ایدئولژی ارتجاعی خود با هر گونه انتشار یا نشان دادن این نوع کاریکاتورها به شدت مخالف می باشد و آن را شایستۀ کیفر می داند. از سویی دیگر این قتل فجیع که یک جنایت است و تمامی جریانات و گروه های سیاسی و حتی اسلامی در فرانسه آن را محکوم کرده و موضع مشخصی  علیه آن گرفته اند. لذا اینجا این سوال پیش می آید که چرا مریم قجر عضدانلو از هر اتفاقی که در ایران و اروپا پیش می آید ، بخصوص که به نام اسلام هم باشد تلاش میکند از آن به سود خودش و فرقه اش استفاده کند. اما چرا در این یک هفته این فرقه هیچ گونه عکس العملی در قبال این جنایت شنیع که همه فرانسه و اروپا را تکان داده از خود نشان نداده است؟ این درحالی است که همیشه دفتر مرکزی این فرقه و شورای ویترینی اش در این کشور بوده و مقر اصلی رهبر سابق و لاحقش بوده است.

اگر بخواهم به عنوان فردی که بیش از 30 سال درون تشکیلات فرقه رجوی بوده و 17 سال هم است که از این فرقه جدا شده  با توجه به شناخت عمیقی که از این فرقه و سران آن دارم نظرم را در این مورد بیان کنم، می گویم: با توجه به ایدئولوژی متعصب و بنیاد گرای دگمی که این فرقه دارد بشدت با انتشار و نشان دادن هر گونه کاریکاتوری از این نوع مخالف می باشد و از انجایی که اکنون فضای اجتماعی در دنیا بر ضد بنیادگرایی و اسلامگرایی تروریستی است به اجبار سکوت مطلق کرده است در حالی که ما به خوبی می دانیم سران آن در داخل تشکیلات برای اعضای این فرقه به بدگویی از مقتنول یعنی این معلم آزاداندیش می پردازند. می دانیم که در این جنایت تروریستی سر معلم آزاده ساموئل پتی، از تنش جدا شد که مطمئنا فرقه رجوی خیلی هم خوشحال است و سران آن در نشستهای داخلی شان به یقین گفته اند دست انتقام خلق از آستین فرزند راستین اسلام و پیامبرش بیرون آمده و انتقام پیامبر اسلام را گرفته است تا کسی جرأت نکند بر پیامبر اسلام توهین کند، چنانکه در تابستان 80 در نشست عمومی سازمان مجاهدین در قرارگاهی در غرب بغداد به دنبال جنایت و کشتار فجیع 11 سپتامبر به دست تروریستهای مرتجع اسلامگرای القاعده به دستور شخص رجوی با هر بار پخش فیلم زدن هواپیما به برجهای دوقلو شروع به دست افشانی و کف و سوت کرده و شیرینی پخش کردند و رجوی گفت: «بنازم به اسلام که چنین غوغایی به پا می کند».  از انجایی که خود این فرقه در سال های که سلاح بدست داشتند و پدر معنوی انها صدام از انها حمایت می کرد از این نوع جنایت ها در ایران زیاد انجام دادند به همین دلیل فرقه بنیادگرای رجوی ، این جنایت را محکوم نکرده و هیچ عکس العملی نشان نداده است.

اما دلیل سیاسی که فرقه رجوی و شخص مریم قجر عضدانلو مانند سال 2015 موضع گیری نکردند که این جنایت را ولو به ظاهر محکوم کنند به این برمی گردد که دولت فرانسه، سران و دفتر این فرقه را از خاک فرانسه بیرون کرده است.

ولی دلیل اصلی و ایدئولوژیک این عدم موضغ گیری این است که تشکل مجاهدین، یک فرقه تماما بنیاد گرا و متعصب می باشد مثلا اگر به برنامه های ماه* محرم و سینه زنی ها و قرآن سرکردنهای رمضانی آنان توجه کرده باشید نمودهای بارز این ایدئولوژی ارتجاعی را خواهید دید.

فرقه رجوی در نوشته ها و مناسبتها و تبلیغات مذهبی ایدئولوژیکش خود را خونخواه امام حسین می داند و معتقد است که انتقام خون وی هنوز گرفته نشده است.

فیلمهای زیر مشتی از خراوار معتقدات و عمل کردهای ارتجاعی فرقه رجوی است:

فرقه رجوی در مراسم عاشورا  معتقد هستند که خون امام حسین انتقام ناگرفته است *

* نوحه خوانی و مراسم عاشورا با حضور مریم قجر عضدانلو

* شام غریبان شامگاه عاشورا در اشرف   3 (1399)

لینک به منبع

جنایت تروریستی در فرانسه و سکوت مریم رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دادگاه-حمید-نوری-و-شهادت-مجاهدین-صدام-ح/

وقتی شکنجه گران و قاتلان شاهدان شکنجه و قتل می شوند

مجاهدین خلق صدام و دادگاه حمید نوری محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، چهارم نوامبر 2021:… سوال از خانم مهناز میمنت از شاهدین دادگاه حمید نوری این است که اگر افراد خانواده شما کشته شده اند و شما نام آن را شکنجه می گذارید می شود لطفا بگویید نام نشست هایی را که در تابستان سال 1380 توسط شما و هم شورایتان در ستاد مرکزی سازمان برگزار می کردید چی باید گذاشت ؟ اسم سوژه کردن یک فرد در نشست 500 نفره به مدت 8 ساعت که مورد شدیدترین تهمت ها و دشنام ها همراه با توهین و آب دهان که بر روی فرد پرتاب می کردند را چه باید گذاشت؟ می شود بفرمایید که اینها اگر شکنجه نبودند پس چه بودند؟ رحمت رهبری یا رحمت الهی بودند؟. اسم سلسله نشستهای بیدادگاهی کردن افراد مخالف تشکیلات که مسعود رجوی ترتیب داده بود و شما زن های شورای رهبری در آن نشست فقط شعار اعدام، اعدام می دادید را چه باید گذاشت؟

مجاهدین خلق صدام و دادگاه حمید نوری Swedish Courts, Where MEK Terrorists Are Witnesses

وقتی شکنجه گران و قاتلان شاهدان شکنجه و قتل در دادگاه حمید نوری می شوند

در جریان داداگاه حمید نوری در سوئد، چندی قبل تعدادی از قاتلین مردم ایران و اعضای اسیر در فرقه رجوی و شکنجه گران این فرقه  به عنوان شاهد لب به سخن گشودند. در اینجا تنی چند از شقی ترین و رذل ترین های آنها را معرفی می کنم، تا هموطنان عزیز این شکنجه گران و جانیان و قاتلان فرزندان ایران زمین را خوب بشناسند.

مجاهدین دادگاه حمید نوری مهری حاجی نژاد

شهادت مهری حاجی نژاد فرمانده ارتش خصوصی صدام حسین در دادگاه حمید نوری

این زنک ( مهری حاجی نژاد ) که یکی از فرماندهان ارشد فرقه رجوی است دستانش در زندان های فرقۀ رجوی در عراق تا مرفق به خون اعضای اسیر که مخالف نظرات و عملکردهای

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آقای محمد کرمی

مسعود رجوی ملعون بودند آلوده است. دوستان زندانی در فرقه رجوی به خوبی به یاد دارند که این جلاد زندان های رجوی چه کینه ای بر علیه زندانیان داشت و با چه حرص و ولعی زندانیان را مورد ضرب و شتم قرار می داد. در بی دادگاه هایی که مسعود رجوی برپا کرده بود این خانم یکی از سرکردگانی بود که دائم مدعی بود این زندانیانان باید اعدام بشوند چون مخالف انقلاب دست ساز مریم قجر هستند. مهری حاجی نژاد بعد از پنج سال که به سازمان پیوست، به علت سرسپردگی و خصلت خون آشامی، در تمامی جنایت ها کمک کار مسعود رجوی بود و مانند علف هرز در دستگاه او رشد کرد و در کمترین زمان ممکن  به یکی از فرماندهان ارشد فرقۀ رجوی تبدیل شد. در عملیات های تروریستی که فرقه رجوی با فرستادن تیم های تروریستی از خاک عراق به داخل ایران انجام می داد یکی از فرماندهانی که افراد را برای ترور به داخل ایران می فرستاد مهری حاجی نژاد بود که با همدستی مهوش سپهری این جنایت را انجام می داد.

مدت زمانی هم به عنوان مسئول ستاد اطلاعات و ضد اطلاعات فرقۀ رجوی توسط شخص رجوی منصوب شد. اگر شهادت نامه ای را که نوشته است هموطنان بخوانند متوجه می شوند که چقدر دارد پرت و پلا  نشخوار می کند . مثلا این زنک در سال 1365 از زندان ازاد شده است، اما در رابطه با کشتار سال 1367 در زندانها که دو سال بعد از آزادی او از زندان روی داده شهادت می دهد.

( البته ناگفته نماند همانطور که مسعود رجوی ملعون بارها در نشست های درونی سازمان می گفت: تمامی خواهران و برادرانی که در آن سال ها از زندان های خمینی آزاد شدند تا دینش همه با پاسداران همکاری کردند که ازاد شدند! فقط آنهایی همکاری نکردند که اعدام شدند. پس ای خواهران و برادران آزاده شده؛ زندانتان را به رخ دیگران نکشید).

مجاهدین دادگاه حمید نوری مهناز میمنت

شهادت مهناز میمنت فرمانده ارتش خصوصی صدام حسین در دادگاه حمید نوری

مهناز میمنت، رئیس دفتر مریم قجر عضدانلو وهمردیف مسئول اول فرقۀ رجوی هم یکی دیگر از جلادان و شقاوت پیشگان در ستاد مرکزی این فرقه بود. باید از این خانم سؤال کرد که آیا سوژه کردن یک نفر در نشست های چند صد نفره که هر ناکسی از رباتهای رجوی هر آنچه لایق مریم قجر بود به فرد سوژه می گفت  و نفرات بر روی فردی که سوژه شده آب دهن پرتاب می کردند شکنجه به شمار نمی رود و تو خودت با این وصف شکنجه گر نبودی و آیا حیات و زندگی روحی و روانی را از آن فرد نمی گرفتی؟ مگر مردن و کشتن فقط جسمی است؟ تو و همپالگی هایت افراد را روحا به قتل می رساندید که صد بار جنایتکارانه تر از قتل فیزیکی است که فرد از چنین زندگی راحت می شود ولی افرادی را که شما به دستور مستقیم شخص رجوی روان کُشی می کردید تا آخر عمرشان در رنج و عذاب می ماندند. بگذریم که گروهی از چماق داران رجوی هم در همان نشست ها با نظارت و زیر نظر شمایان نفر سوژه را مورد ضرب و شتم و شکنجۀ جسمی هم قرار می دادند و بگذریم که چندین زن عضو شورای رهبری که قصد بیرون رفتن از تشکیلات فرقه ای رجوی را داشتند با اطلاع شما و دیگر اعضای شورای رهبری تصفیۀ فیزیکی هم کرده و به قتل رساندند. این خانم شوهر و مادرش در عملیات تروریستی که فرقۀ رجوی در سال 1367 با حمایت صدام به ایران حمله کرد کشته شدند  و  برادرش نیز مفقود الاثر شده است.

این نشخوارهای صد من یک کاغذی و بدون مدرک و سند را هر کجا بیان کنند فقط به ریش رهبر اینها می خندند. سوال از خانم مهناز میمنت این است که اگر افراد خانواده شما کشته شده اند و شما نام آن را شکنجه می گذارید می شود لطفا بگویید نام نشست هایی را که در تابستان سال 1380 توسط شما و هم شورایتان در ستاد مرکزی سازمان برگزار می کردید چی باید گذاشت ؟ اسم سوژه کردن یک فرد در نشست 500 نفره به مدت 8 ساعت که مورد شدیدترین تهمت ها و دشنام ها همراه با توهین و آب دهان که بر روی فرد پرتاب می کردند را چه باید گذاشت؟ می شود بفرمایید که اینها اگر شکنجه نبودند پس چه بودند؟ رحمت رهبری یا رحمت الهی بودند؟. اسم سلسله نشستهای بیدادگاهی کردن افراد مخالف تشکیلات که مسعود رجوی ترتیب داده بود و شما زن های شورای رهبری در آن نشست فقط شعار اعدام، اعدام می دادید را چه باید گذاشت؟ در شکنجه های تابوت در زندان گوهر دشت مدعی هستید که مجبور می کردند که دفتر سیاه کنید و بنویسید که غلط کردید. در تشکیلاتی که می خواهد جامعه بی طبقه توحیدی برای تمامی جهان به ارمغان بیاورد!!، شما نفرات را مجبور به تفتیش عقاید می کردید و تحت فشار قرار می دادید که حتما باید بروند انچه در ذهن و ضمیر خود می گذشته و می گذرد را بنویسند و اگر کسی نمی نوشت قیامت را در مقابل چشمانش نمایان می کردید! چگونه این دو عمل کرد را باید مقایسه کرد یکی عمل کرد حاج داود و امثال او که مطلقا با ذهن و رؤیای افراد کاری نداشتند و نمی گفتند باید بگویی که الآن در ذهنت نسبت به من یا رهبری من چه گفتی؟ و دیگری عملکرد شما و شخص رهبر شما که حتی فکر کردن و از ذهن گذراندن مخالفت با رهبری تان و حتی خاطرات فردی گذشته مخصوصا خانواده را کنکاش کرده و فرد را مجبور به نوشتن اینها و خواندن آنها جلوی بقیۀ افراد می کردید.

البته از این نوع موارد خیلی زیاد است و شما بی سبب به عنوان همردیف مسئول اول و رئیس دفتر مریم قجر منتصب نشده بودید؟

مجاهدین دادگاه حمید نوری سید جعفر میر محمدی

شهادت سید جعفر میر محمدی فرمانده ارتش خصوصی صدام حسین در دادگاه حمید نوری

سید جعفر میر محمدی  با اسم مستعار مفید از مسئولین امنیت فرقه رجوی است. از اوائل سال 1362 تا 1370از مسئولین اموزشی بخش تروریستی فرقه بود . به افرادی که در این ستاد می خواستند به ایران بفرستند اموزش تروریستی می داد . بعد از آن به بخش اطلاعات انتقال پیدا کرد و در قسمت امنیت و ترددات  مشغول بود.

در سال 1373-1374 یکی از بازجویان و نفرات زندان فرقه رجوی در قرارگاه اشرف در عراق بود که این نفرات در ضرب و شتم اسیران زندانی هیچ محدودیتی نداشتند. او یکی از عاملان و آمران ضرب و شتم نفرات در نشستهای شکنجه فرقه و در واقع سرکرده گروه چماقداران و نفس بگیران نشست ها بود، بخصوص در نشست شش ماه معروف به نشست طعمه در سال 1380 که نفرات زیادی در آن نشست ها مورد ضرب و شتم و شکنجه و تفباران و شعارهای اعدام خواهی قرار گرفتند. این جلاد خائن که دستش به خون هموطنان در ایران و نفرات مخالف رجوی در داخل تشکیلات آلوده است، اکنون به عنوان شاهد در دادگاه سوئد بصورت انلاین شرکت کرده است و یک مشت لاطائلات و دروغ و دغل نشخوار کرده مبنی بر اینکه اقوام او در کشتار 67 کشته شده اند که وقتی به اطلاعیه ای که به اسم این وحشی منتشر شده نگاه می کنید خنده تان می گیرد که این فرد چقدر مشنگ است و پرت و پلا میگوید.

 اگر قرار باشد یک دادگاه واقعی بر اساس قانون هرکشوری که واقعا حقوق مدنی افراد در آن رعایت می شود این جنایت کاران را محاکمه کند، آنها مانند جانیان هیتلر باید سالیان سال به خاطر جنایت هایشان زندانی بشوند و ما به امید ان روز هستیم که این افراد و رهبران آنها و در رأس همه شان مسعود و مریم رجوی و دیگر سران عامل و آمر جنایتهای شکنجه و قتل در داخل تشکیلات این فرقه، در مقابل یک دادگاه قانونی و مردمی و یا بین المللی محاکمه شوند.

لینک به منبع

وقتی شکنجه گران و قاتلان شاهدان شکنجه و قتل در دادگاه حمید نوری می شوند

***

همچنین: