مریم رجوی: روابط جنسی شما بخشودنی است ولی جدا شدن از سازمان مجاهدین گناهی نابخشودنی است

مریم رجوی: روابط جنسی شما بخشودنی است ولی جدا شدن از سازمان مجاهدین گناهی نابخشودنی است

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم می 2017:… فکر نکنید حالا به البانی منتقل شده اید می توانید به سازمان فشار بیاورید باج بگیرید سازمان در البانی بیشتر از عراق قدرت دارد ! . وی گفته : اگر گزارش رابطه جنسی تان روی میز من بیاد بهتر از ان است که گزارش جدا شدنتان بیاد ! رابطه جنسی قابل بخشش است ! اما جدا شدن از سازمان گناه نابخشودنی است ! مریم قجر داعشی به صراحت به زبان اشهد خود به اعضاء … 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانسرنوشت تلخ فرقه ای که از صد دام به مک دام رسید

camp_tirana_albania_mojahedin_khalq_rajavi_cultصدای جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی را به گوش جهانیان برسانید (قسمت اول، دوم و پایانی)

لینک به منبع

مریم قجر داعشی گفته  :

رابطه جنسی و هم جنس بازی بخشیده می شود !

از سازمان جدا شدن گناه بزرگ و نابخشودنی است !

چند ماه بعد از اخراج فله ای و خفت بار اعضاء فرقه رجوی داعشی ازکمپ لیبرتی عراق به البانی و بیرونی شدن  خبر سقط شدن رجوی مسئله دار شدن ؛ ریزش  و جدا شدن اعضاء  در آلبانی سرعت و شتاب گرفته بود که مریم قجر داعشی در یک سفر مخفیانه هم برای لاپوشانی خبر سقط شدن رجوی و هم برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء از فرقه رجوی با پای برهنه و بر سرکوبان برای جلو گیری از فروپاشی  بطور مخفیانه به آلبانی رفته بود  .

مریم قجر داعشی در آلبانی علاوه با برگزاری نشستهای عمومی برای اعضاء نگون بخت یکسری نشستهای خصوصی و تکی هم برای اعضاء ناراضی و کسانی که امکان جدا شدن داشتند برگزار می کند .

در این نشستها مریم قجر داعشی سیاست چماق و حلوا را برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء بکار برده است .

در این نشستها مریم قجر داعشی اعضاء ناراضی به مختل کردن پرونده هایشان در کمیساریای عالی پناهندگی و قطع کمک مالی تهدید کرده و گفته:

 فکر نکنید حالا به البانی منتقل شده اید می توانید به سازمان فشار بیاورید باج بگیرید سازمان در البانی بیشتر از عراق قدرت دارد !

در این نشستهای مریم قجر داعشی به بعضی از اعضاء هم گفته :

اگر گزارش رابطه جنسی تان روی میز من بیاد بهتر از ان است که گزارش جدا شدنتان بیاد !

رابطه جنسی قابل بخشش است ! اما جدا شدن از سازمان گناه نابخشودنی است !

مریم قجر داعشی به صراحت به زبان اشهد خود به اعضاء ناراضی التماس کرده و حتا همجنس بازی و یا  داشتن  رابطه با جنس مخالف را بعنوان یک روش برای جلو گیری از فروپاشی تشکیلات بکار گرفته است .

همچنین در این نشستها مریم قجر داعشی طبق معمول سوزش ؛ اه و ناله جگر سوز خودش را از افشاگری جدا شده ها به نمایش گذاشته و با اه و فغان از افشاگری جدا شده ها مدعی شده که اجازه نخواهد داد در آلبانی یک کمپ تیف دیگری درست شود .

رجوی داعشی  سقط شده بنیان گذار جهاد نکاح در اردوگاههای صدام ملعون به رجوی داعشی بود در ان زمان رجوی تک خوری می کرد و فقط خودش حق داشتن زن و رابطه جنسی با زنان دیگر را داشت و مریم قجر هم نقش حرمسرا دار ( قوادی )  برای رجوی داعشی را به عهده داشت .

 دست وپا زدنهای مریم قجر داعشی برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء بار دیگر ثابت می کند  فرقه رجوی داعشی در همه زمینه های شکست خفت بار خورده و برای حفظ و نگه داشتن اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی دست به هر دریوزگی و بی ناموسی دست  می زنند .

البته این را هم یاد اوری کنم قبلا هم در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی سقط شده نمونه هائی بود از رابطه جنسی مخفیانه ؛ همجنس بازی و حتا نمونه هائی از رابطه جنسی با حیوانات که گوهران بی بدیل در راستای سرنگون کردن و به اثبات رساندن انقلاب مشعشع به این رابطه ها و کثافتکاری ها دست می زدند وبعد هم با خواندن گزارش تحت عنوان غسل هفتگی گناهانشان توسط رجوی داعشی بخشیده می شد .

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

مجاهدین خلق بفرقه رجویسی و هشت سال حسرت – سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنندمزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیبهزاد علیشاهی: رزومه مجاهدین خلق (رجوی) برای استخدام دائم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29185

مریم قجر داعشی آدرس زلزله را اشتباهی می دهد !ا 

mccain_Fajavi_fart3محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم آوریل ۲۰۱۷:… ملاقات سازنده گان داعش و جنایتکاران جنگی ؛ سناتور ضد ایران ؛ ایرانی با مریم قجر داعشی چنان رسوائی بزرگی برای فرقه رجوی داعشی ببار آورده که مریم قجر داعشی مجبور شده به سران مخ پوسیده خود مستقر در اور سوراواز و آلبانی دستور بدهد تا برای سر پوش گذاشتن به این رسوائی بزرگ یک علاجی و توجیهی پیدا کنند. سران پزونک و مخ پوسیده فرقه … 

جان مک کین مریم رجوی مزدوری جنایت تروریسممحمد رزاقی: دیدار مریم قجر داعشی با بنیانگذاران داعش!ا

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق 1فوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا

لینک به منبع

مریم قجر داعشی آدرس زلزله را اشتباهی می دهد !

ملاقات سازنده گان داعش و جنایتکاران جنگی ؛ سناتور ضد ایران ؛ ایرانی  با مریم قجر داعشی چنان رسوائی بزرگی برای فرقه رجوی داعشی ببار آورده که مریم قجر داعشی مجبور شده به سران مخ پوسیده خود مستقر در اور سوراواز و آلبانی دستور بدهد تا برای سر پوش گذاشتن به این رسوائی بزرگ یک علاجی و توجیهی  پیدا کنند .

مزدورمریم رجوی و جنایتکار جان مک کین

محمد رزاقی

محمد رزاقی

 ملاقات مریم قجر داعشی با مک کین جنایتکار باعث ابرو ریزی و خفت خواری برای فرقه رجوی صاحب مرده شده و به این خاطر از شخص مریم قجر داعشی تا دیگر سران فرقه به دست و پا زدن افتاده اند تا به هر شکل ممکن این ابرو ریزی و خفت و خواری را ماست مالی کنند .

سران پزونک و مخ پوسیده فرقه رجوی داعشی مستقر در اردوگاه اوور سوراواز و تیرانا با سراسیمگی و در اوج سفسطه  بازی و یاوه سرائی مدعی شده اند ملاقات مریم قجر داعشی با مک کین بد نام  یهوئی بوده و این ملاقات یهوئی هم یک زلزله سیاسی بوجود اورده است ! خخ

میرزا بنویسهای مخ پوسیده رجوی داعشی  در یک مقاله سر تا پا سر در گم وبی سرو ته طبق معمول با زدن تهمت  ؛ فحاشی به جدا شده ها و خانواده هائی که ماهیت و جنایات رجوی داعشی را افشا می کنند ادا هائی کرده که مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد …

نوشتن چنین مقاله از طرف میزا بنویسهای مخ پوسیده رجوی داعشی که سفسطه و یاوه سرائی مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه می باشد . مشخص می کند افشاگری جدا شده ها که ثابت می کند  هارت و پورتها ؛ زارت و زورتهای تو خالی و ضد امپریالیسم بازی و ضد بورژوازی های رجوی داعشی و دیگر سران فرقه رجوی داعشی شیادی بیش نبوده و مفت گران بوده و افشاگری جدا شده ها مشت تو خالی و ماهیت اصلی رجوی داعشی که همانا دریوزگی و کاسه لیسی ؛ مزدوری ؛ وطن فروشی ؛  اویزان شدن از بیضه های صدام ملعون ؛ شیوخ مرتجع عرب ؛ موساد ؛ سیا و یک مشت جنایتکار جنگی و سیاست مداران بد نام زن باز و بچه باز و … در تلاش به هر طریق ممکن یک عده را همچنان در اسارت ذهنی و جسمی نگه دارد و لا غیر .

البته از  ان زمان که رجوی داعشی روح پلید هنوز سقط نشده بود تا به همین امروز سران فرقه رجوی داعشی از یک رویاروئی و مناظره برای مشخص شدن این که چه جنایتها و خیانتها ؛ وطن فروشیها و در حق مردم ایران و عراق و اعضاء خود و … کرده اند و چه در کارنامه سیاه دارند خود داری کرده و فقط با  تهمت و فحش و یاوه سرائی و … سعی در خاموش کردن و به سکوت کشاندن منتقدان و جدا شده ها بودند ولی این یکی اشتباه کرده اند رجوی داعشی روح پلید خودش پاره کرد سقط شد اما نتوانست نه با چند هزار دلار ما را بخرد و نه با تهدید و ترور و …  ساکت کنند . به ابله های مخ پوسیده رجوی داعشی می گویم به کوه سفت و سخت برخورید ! یاواش پالانسیز اشکلر بئلوز سپرها .. خخ

البته مخ پوسیده های رجوی داعشی سفسطه بازی و یاوه سرائی شان را مبنی بر اینکه با ملاقات مریم قجر داعشی ومک کین بد نام معلوم الحال زلزله سیاسی بوجود امده در سایتهای رسمی خودش درج نکرده بلکه در یکی از سایتهای بد نام که از طریق سران فرقه رجوی داعشی کنترل می شود درج شده .

در اینجا اصلا قصد پاسخ دادن به سفسطه و یاوه سرائی های مریم قجر داعشی و مخ پوسیده های رجوی داعشی ندارم ولی برای اطلاع همین مخ پوسیده ها بگویم مریم قجر داعشی ادرس زلزله ها را اشتباهی به شما داده .

با ملاقات مریم قجر داعشی و مک کین بد نام و ضد ایران و ایرانی  ۳ جا زلزله افتاده که  مریم قجر داعشی و سران فرقه از چند ماه پیش برای ریزش و تلفات این زلزله پشت سر هم در اردوگاه تیرانا با اعضاء نگون بخت اسیر نشستهای مختلف و اماده سازی افراد برای این ملاقاتها را برگزار کرده اند .

زلزله اول :

با افشاگری جدا شده ها و خانواده ها که رجوی داعشی با ان همه ادعای ضد امپریالیستی هارت و پورت الان به چه دریوزگی  خفت و خواری افتاده که اویزان بیضه های امپریالیسم و بورژازی شده و با افشاگری های جدا شده ها و خانواده ها قبررجوی داعشی سقط شده لرزید .

زلزله دوم :

زلزله دوم در تشکیلات فرقه رجوی داعشی رخ داده با ملاقات مریم قجر داعشی و مک کین  و دولا و راست شدن سران فرقه برای مک کین ونشستن دست به زانو مثل نوکر حلقه بگوش سران فرقه مثل مهدی ابریشمچی بی غیرت شوهر سابق مریم قجر که کلاسهای ضد امپریالیستی و ضد بورژوازی برای اعضاء در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی برگزار می کردو یا احمد واقف معروف به احمد واق واق ؛ عباس داوری معروف به پیر جاسوس و …. زلزله دوم در تشکیلات رخ داده و اکثر اعضاء از این ملاقات و همراهی علنی سران فرقه با جنایتکاران جنگی و ضد ایران و ایرانی متناقض شده و اکثر سوالشان این هست که بس ان همه شعار ضد امپریالیستی و ضد بورژوازی که رجوی داعشی سالیان سال عربده می کشید چی شد که مریم قجر برای لاپوشانی و سرپوش گذاشتن به خیانتهای خود و شوهر سقط شده و دیگر سرا ن فرقه گفته این ملاقات اتفاقی و یهوئی بوده ! خخ

زلزله سوم :

 به سران مخ پوسیده و ابله رجوی داعشی که خروجی معده و رودهایشان در دهانشان هست می گویم  به جای فحش دادن و تهمت به دیگران برای یکبار هم شده  ان لایه خاکستری  مخ های پوسیده تان را کنار بزنید و از ان مخ های پوسیده تان ولو یک صدم ثانیه استفاده کنید و ببینید دلربائی مریم قجر از مک کین یک ملاقات معمولی نبوده و مطمئن قبل از ان ملاقات خصوصی رخ داده و زلزله و سونامی روی تخت ومبل رخ  داده شما بی خبر هستید ای بی خبران …. خخ

در همین سفسطه نامه و یاوه گوئی نویسنده مخ پوسیده رجوی داعشی مدعی شده خیلی هم وطن پرست تشریف دارند هر کاری می کنند از وطن پرستی هست !

ــ یعنی همکاری با صدام ملعون از طرف رجوی داعشی وطن پرستی !

https://youtu.be/ccb5oD0nA9o

ــ یعنی فروختن اطلاعات ایران به صدام ملعون از طرف رجوی داعشی وطن پرستی !

https://youtu.be/jkftU253r4E

ــ  یعنی درخواست تحریم ملت ایران  توسط مریم قجر داعشی وطن پرستی !

ــ  یعنی درخواست بمباران و حمله به ایران از طرف مریم قجر داعشی وطن پرستی !

 ــ یعنی همراه شدن با کثیف ترین جناح امریکا برای ضربه زدن به ایران و ایرانی وطن پرستی !

 ــ یعنی ترور ؛ کشتن ایرانی به دستور شخص رجوی داعشی و مریم قجر وطن پرستی !

ــ یعنی متحد شدن با شیوخ مرتجع عرب برای ضربه زدن به ایران و ایرانی وطن پرستی !

و ضدها و هزاران جنایت و خیانت رجوی داعشی که اگر هر کس بخواهد دقیق انها را بنویسد از مثنوی هم بیشتر می شود …

ملت ایران تف می کنند به روح پلید رجوی داعشی و هیکل شما که به هر بی ناموسی و بی شرفی دست می زنید تا به اهداف کثیف خود که همانا زندگی خفیف خائنانه در کنار رود اوور سوراواز ــ نگهداری یک عده در اسارت خودتان و سوء استفاده از عمرو خون انها برای اینکه یک مشت دلارهای خونین از عرعرستان و موساد و سیا می گیرید تا به زندگی با سس مبارزه در ویلاهای خودتان خوش گذرانی کیند البته با سس مبارزه …..

پاریس : محمد رزاقی

***

McCain Is the MEK’s Newest Fan (aka Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult Flaqsgrooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28653

رمز تابلو (سین) که مریم قجرداعشی بدست می گیرد پیدا شد !ا 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول مارس ۲۰۱۷:…  چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد !  اینبار هم گوهران بی بدیل … 

MEK member arrested in Tirana Albaniaعنصر مجاهد خلق در آلبانی. از دزدیدن غذا و قاچاق تا بچه بازی و آزار و اذیت زنان در خیابانها

مریم رجوی عراق صدام حسینایرج شکری: توّهم بی پایان .

لینک به منبع

رمز تابلو (سین)  که مریم قجرداعشی بدست می گیرد پیدا شد !

 قرن بیستم بعنوان قرن اتم شناخته شد و قرن بیست ویکم بعنوان قرن ارتباطات ولی بشر با این همه پیشرفت علم و رمز گشائی از این همه علم در فیزیک و شیمی و بطور خاص  دراین زمانهدر زمینه علم  نانو هنوز یک چیز کشف نشده مانده بود که انهم این هفته کشف شد !

ملیونها انسان با امدن سال نو سفره هفت سین میگذارند و امدن بهار و سال نو را با نشستن سر سفره هفت سین آغاز می کنند .

در این میان مریم قجر داعشی  با فرار از عراق قبل اینکه ترقه ای در شود در کنار رود سن نشسته به اسم مبارزه و سرنگونی با ادا اطوار بوزینه وار هر سال یک تابلو که روی ان سین = سرنگونی  نوشته شده را بدست می گیرد و هر سال هم مثل بوزینه ای که فقط بلد ادا و اطوار در بیاره ادعا می کند امسال سال سرنگونی ! و یا رژیم در سراشیب سرنگونی ! یا رژیم در فاز سرنگونی ! رژیم در مرحله سرنگونی ! رژیم در استانه سرنگونی ! رژیم در کانال سرنگونی ؛ رژیم رو به سرنگونی ؛ رژیم در روزهای نزدیک به سرنگونی و …. را مطرح می کند .

اما نهایت که رمز ان تابلوئی که مریم قجر داعشی در سفره هفت سین می گذارد و هر سال هم  بدست می گرفت پیدا شد .

چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد !

اینبار هم گوهران بی بدیل رجوی داعشی علاوه بر ازار و اذیت جنسی زنان و دختران البانیائی به یک حرکت مجاهد گونه و رجوی صفت دست زده اند .

 به نقل از یک روزنامه آلبانیائی هفته پیش یکی از سران فرقه در آلبانی به جرم دزدیدن سوس و کنسرو دستگیر و در دادگاه به ۶ ماه حبس تعلیقی محکوم شده .

http://www.gazetaimpakt.com/lajm/19366/denohet-muxhahedini-iranian-vodhi-konserva-ne-nje-market-ne-babrru

رجوی داعشی سقط شده و مریم قجر که بزرگترین سارق مال ؛ جان و ناموس مردم ایران می باشند به اعضاء خود که بیش از ۳۰ سال در اسارت ذهنی و جسمی رجوی داعشی گرفتار هستند به اندازه ۵ دلار هم ارزش قائل نیستند  .

در حالی که مریم قجر داعشی برای بزک دوزک کردن ؛ کشیدن پوست صورت ؛ دوختن لباسهای رنگارنگ برای خوش ایند جولیانی و گینگیریج ؛فیصل و .. و برای پوشاندن چهره جنایتکارش هرساله  صدها هزار دلار خرج می کند .

 بنا به گفته اکثر خبر گزاریهای خارجی فارسی زبان و غیره برای یک سخنرانی ۵ دقیقه ای بیش از پنجاه هزار دلاربه لابی های سازنده داعش  پرداخت می کند  .

http://www.bbc.com/persian/live/institutional-38873000?

http://fa.rfi.fr/%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%DB%8C-

مریم قجر داعشی با خرج دلارهای خونین و کثیف برای پاک کردن دستان خونین داعشی ها و بعثی های جنایتکار در عراق جلسه برگزار می کند و هزاران دلار خرج می کند .

برای خوش ایند آل سعود و اسرائیل و جنگ طلبان امریکائی  شوهای مختلف برگزار می کند تا روی سن اداء اطوار رئیس جمهور البته از نوع باسمه ای و حسرت بدل را نشان بدهد .

جولیانی ؛ کندی مفنگ شیره ای ؛  گینگیرچ زنباز ؛  سرهنگ مارتین جنایتکار و … را با پرداخت صد ها هزار دلار برای شرکت در شوهای مریم قجر از امریکا بار زده و به پاریس میاورد تا هر چه ادا اطوار بوزینه وار خواست روی سن اجرا کند .

در حالی که برای مستقر کردن تیمهای تروریستی که اموزش دیده های فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون هستند  در فرانسه و دیگر کشورهای اروپائی خانه های امن تامین می کند .

در حالی که به یک مشت رجوی صفت چند هزار دلار می دهد تا بیایند بر علیه جدا شده ها یاوه سرائی کنند و در خانه های خود نشسته از کنار تخت و روی تخت به جدا شده هائی که ماهیت ضد انسانی و جنایات و خیانتهای رجوی داعشی را افشاء می کنند فحش بدهند و به مریم قجر داعشی گزارش بدهند که گویا در حال مبارزه هستند البته درست مثل رهبرشان که روی تخت مبارزه و رژیم سرنگون می کرد !

در البانی یک از سران فرقه رجوی داعشی باعث شد رمز تابلو( سین ) که هر ساله بر روی سفره هفت سین می گذاشت وبعد هم با نیش تا بناگوش باز شده بدست می گرفت رمز گشائی شود .

رمز واقعی تابلو مریم قجر داعشی که بدست می گیرد اینها هستند  .

 سین = سرقت

سین = سر افکندگی

سین = سفسطه

سین = سماق مکیدن

سین = سر سره بازی در حیاط اور سوراواز و یا در لابی های هتلهای ویژه  ( با جولیانی و فیصل و گینگریج و… ) حتما رژیم سرنگون می شود . خخ

سین = سال نکبخت و بدبختی برای رجوی و مریم قجر داعشی

سین = سر کشیدن ریق رحمت رجوی داعشی  .

 به مریم قجر داعشی و سران فرقه و جیره خواران ریز و درشت شان پیشنهاد می کنم این سین ها را حتما بنویسید و در سفره هفت سینتان بگذارید  امسال با سر به نیست شدن شدن رجوی داعشی واعلان خبر نوشیدن ریق رحمت رجوی حتما این سین یکی از بهترین سینها خواهد بود  .

سین امسال : سین = سر کشیدن ریق رحمت  رجوی داعشی

پاریس : محمد رزاقی

*** 

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَعادل اعظمی: تو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

احسان بیدی سیاوش رستارCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28465

وقتی جابرزاده آیین نامه ارتش رجوی و صدام را توضیح می داد، مرده بود (شکنجه گر ها هم می میرند)ا 

 محمد علی جابرزاده به درک واصل شدمحمد رزاقی و محمد حسین سبحانی، وبلاگ رزاقی و ایران قلم، سیزدهم فوریه ۲۰۱۷:… مسعود رجوی و محمد علی جابرزاده در نشریه مجاهد شماره ۵۹۹ نوشته اند که اگر مورد سفارش! رهبری سازمان مجاهدین نبودم، مطابق آیین نامه ارتش آزادیبخش من را تکه تکه و یک گلوله حرامم می کردند، اکنون ممکن است که آقای مسعود رجوی پاسخ دهند که چندین نفر از اعضا … 

(مزدوری چیست، مزدور کیست؟)

شکنجه گر ها هم می میرند .

سر شکنجه گر رجوی داعشی سقط شد. 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، سیزدهم فوریه ۲۰۱۷:
لینک به منبع

سایت رجوی داعشی خبر مرگ سر شکنجه گر فرقه اش ( محمد علی جابر زاده با نام مستعار قاسم )  را درج کرد .

محمد علی جابر زاده سر شکنجه گر و تئوریزه کننده جنایتهای رجوی داعشی ؛ کسی که شریک جرم و جنایتهای رجوی و مریم قجر داعشی بود با مرگ خود اسرار زیادی از جنایتها ؛ خیانتها ؛ وطن فروشی ها ؛ مزدوری  رجوی داعشی برای صدام تا سعودی و موساد ؛ و …  را با خود به گور برد .

محمد علی جابر زاده یکی از سران فرقه رجوی داعشی بود که اکثر اعضاء از این شکنجه گربه خاطرتئوریزه کردن جنایتها و قوانین ضد بشری توسط رجوی داعشی بشدت نفرت داشتند .

جابر زاده بعنوان یکی از سران فرقه رجوی داعشی در مناسبات توجیه کننده و ماست مالی کردن شکستهای سیاسی؛ نظامی  و ایدئولوژیک رجوی داعشی بود همیشه با استدلالهای رجوی پسند افکار اعضاء را فریب می داد و بطور مشخص در چند مورد که همه اعضاء شاهد بودند ازسرکوبگران و عربده کش های رجوی داعشی بود .

دقیقا به یاد دارم درفروردین سال ۷۴ رجوی برای اعضائی که زندانی بودند دادگاه تشکیل داده بود که در ان دادگاه رجوی داعشی نقش شاکی ؛ وکیل ؛ دادستان ؛ قاضی را بعهده داشت .

روزی که نوبت دادگاه سلول ما بود ما را چشم و دست بسته به محل استقرار رجوی داعشی بردند داخل سالنی که بعنوان سالن محاکمه بود میزها را بصورت T  چیده بودند بالا رجوی نشسته بود سمت راست اعضاء زندانی شده و سمت چپ هم یک عده از زنان حرمسرای رجوی تحت نام شورای رهبری و در روبروی رجوی هم یک مشت از شکنجه گران و زندانبانان و در وسط هم سر شکنجه گران ( محمد علی جابر زاده با نام مستعار قاسم ) ( محمد محدثین ) با نام مستعار بهنام .

قبلا در مورد محاکمه اعضاء ناراضی و زندانی شده در اردوگاه بد نام اشرف مطلب نوشتم و لی با سقط شدن سر شکنجه گر رجوی داعشی باز یاد ان روزها افتادم که وسط محاکمه هر چند دقیقه یکبار جابر زاده عربده می کشید و می گفت همه شما را باید اعدام کرد و شما ها ضد انقلاب ایدئلوژیک و ضد مناسبات هستید !

شما ها را باید اعدام کرد و نباید زنده از اردوگاههای مجاهدین خارج شوید اگر روزی پایتان به خارج از اردوگاه ها برسد شما ها اولین نفراتی خواهید بود که موضوع زندان و … را افشاء خواهید کرد بس چه بهتر که همینجا همه شما را دفن کنیم !

بعد محدثین هم در تائید حرفهای جابر زاده  گفت :

ما اگر صدها نفر هم اینجا بکشیم کسی با خبر نخواهد شد ! در ضمن متین دفتری و محمد رضا روحانی بارها تاکید کرده اند که هر کس مخالف سازمان و رهبری رجوی بود شما اعدام کنید هر تعداد نفر هم باشد اگر یک روزی صدایش به بیرون رسید ما رفع و رجوع می کنیم !

جابر زاده یکی از سر شکنجه گران و سران فرقه رجوی داعشی در یکی از نشستهائی که موسوم به نشست طعمه از طرف رجوی داعشی نامگذاری شده بود در محاکمه و سرکوب اعضاء ناراضی نقش اساسی داشت .

 همه بیاد داریم در همان نشستها وقتی یکی از دوستان خواستار جدائی از تشکیلات بود جابر زاده با عربده کشی و داد ؛ فریاد که صورتش مثل لبو سرخ شده بود میکروفون بدست فریاد می زد هر کس بخواهد از سازمان جدا شود اعدامش می کینم !

سپس این سر شکنجه گر رو به دوربینهای فیلم برداری کرد و گفت فیلم من بگیرید و به دنیا نشان بدهید که بله ما زندان دارم  ! ما اعدام داریم ! هر کس در خارجه بر علیه سازمان  حرفی بزند و کاری انجام بدهد همان را هم در خارجه می کشیم از هیچ کس هم ترس نداریم هر کس هر غلطی می خواهد بکند هر حزب و هر کسی می خواهد هر اطلاعیه ای بدهد بله ما اعدام می کنیم و …..

در همان نشستهای  موسوم به طعمه جابر زاده با تهدید مخالفان رجوی داعشی و تشکیلات فرقه گرایانه  برای خوش آیند رجوی روح پلید  درزمان محاکمه مهدی افتخاری و استاد غلام حسین نژاد و دوست جدا شده اقای امیر موثقی در خواست اعدام می کرد و مدام عربده می کشید که همه اینها باید همین امشب باید اعدام شوند !

البته رجوی ترسو و بز دل ریق رحمت سر کشید و هیچ وقت یک ثانیه هم از ان نشستهای سرکوب که رجوی داعشی کلت اهدائی صدام ملعون به کمر بسته بود و دست روی کلت می گذاشت  اعضاء ناراضی تهدید به زندان و اعدام می کرد ومریم قجر دست به کمر روی سن می گفت من خرخره هر کسی را که بخواهد از سازمان خارج شود با مسعود ( رجوی روح پلید ) مخالفت کند می جوم  پخش نکرد ومریم قجر هم از ترس رو شدن ماهیت جنایتکارش دران نشستها  به سران فرقه دستور داده بود که اصلا وجود همچین نشستها را تکذیب کنید و حتا به امریکائیها  گفته بودند در ان تاریخ ( تابستان سال ۸۰ ) اصلا نشستهای موسوم به طعمه نداشته ایم  کلا خیلی از اعضاء سازمان در عراق حضور نداشتند ! و اینها شایعه و حرفهای رژیم و ماموران رژیم ایران !

بعید نیست که مریم قجر داعشی ادعا کند تابستان سال ۸۰ رجوی داعشی اعضاء  نگون بخت برای سپری کردن مرخصی سالیانه به جزایر قناری فرستاده بود و اصلا نشستهای موسوم به طعمه وجود نداشته !

جابر زاده  سرشکنجه گر نقش گوبلز در تشکیلات رجوی روح پلید بازی می کرد . وی  در پخش و نشر اخبار کذب و نوشتن ؛ نشر اکاذیب و تهمت ؛ فحش و … علیه جدا شده ها و مخالفین رجوی را در نشریات و اخبار سیمای اسارت رجوی را بعهده داشت و تمامی خبرهای کذب مبنی بر اینکه از داخل رژیم خبرهائی بدست امده و یا از نشست شوارای امنیت رژیم خبر بدست امده و … تماما دروغهائی بود و هست که سناریو نویس ان همین جابر زاده سر شکنجه گر و محمد علی توحیدی بوده و هستند .

نکته بعد اینکه نقش اساسی دیگر این سرشکنجه گر که مثل رجوی داعشی ریق رحمت سر کشید قبل از اینکه در عراق ترقه ای در شود به همراه مریم قجر به کنار رود اوور فرار کرد ودر اردوگاه رجوی داعشی در اوور سوراواز مستقر شد و از انجا که مریم قجر به اندازه یک زن خانه دار هم سواد سیاسی ندارد (البته با پوزش از همه خانم های خانه دار )  و فقط از رجوی داعشی ادعا و اطوار در اوردن خوب یاد گرفته سر شکنجه گر ( محمد علی جابر زاده ) و محمد علی توحیدی یکی دیگر از شکنجه گران رجوی داعشی مسئول نوشتن سخنرانیهای هستند که مریم قجر در شوهائی مختلف و به مناسبتهای گوناگون  اجرا می کند .

شخصآ آرزو می کردم بعد از اینکه رجوی داعشی ریق رحمت سر کشید  حد اقل سران فرقه که شریک جنایتهای رجوی داعشی بودند و هستند زنده می ماندند و برای جوابگوئی در یک دادگاه عادلانه می امدند ولی خوب مرگ خفت بار شکنجه گران و سرکوبگران خود درس عبرتی هست .

بارها در نوشته ها و مصاحبه هایم گفتم و باز تکرار می کنم که رجوی داعشی و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی از اب تهران هرگز نخواهند خورد .

رجوی داعشی که ریق رحمت و سر کشید وآرزوی رسیدن به مقام رهبری ؛ فرمانده کل ارتش و … را با خود به گور برد و مریم قجر داعشی رئیس جمهور حسرت بدل هم هر وقت توانست نادر شاه پشت اسب ببیند نشستن به صندلی ریاست جمهوری در ایران خواهد دید همان بهتر مریم قجر که تجربه حرمسراداری دارد  فعلا مشغول دوست پسر بازی با جولیانی و گینگریچ زن باز و ترکی فیصل و …  باشد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28061

صد رحمت به گاو ؛ حیف به آن نان ! 

Al Arabian Mojahedin Khalq ISIS Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها . ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟ ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟ باید از مریم قجر داعشی پرسید که ایا اقای رفسنجانی بالاتر از آقای خمینی … 

خاکسپاری آیت الله هاشمی رفسنجانیدر گذشت رفسنجانی و نگاهی به اراجیف مریم رجوی در این رابطه

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدینشاهزاده سعودی مرگ مسعود رجوی را در پاریس اعلام کرد ولی جسد وی مفقود است

لینک به منبع

صد رحمت به گاو ؛ حیف به آن نان !

 امروز در سایت فرقه رجوی داعشی مصاحبه یکی از شکنجه گران مریم قجر داعشی  ( محمد علی توحیدی ) مستقر در اردوگاه اور سوراواز ـ  را می خواندم که در مورد فوت اقای رفسنجانی مریم قجر داعشی وی را فرستاده بود تا به خیال ابلهانه خودش در مورد فقدان اقای رفسنجانی در ترکیب حکومت از خودش تحلیل در کند .

واقعیت اینکه از انجا که به شیوه صحبت و تحلیل سران فرقه رجوی داعشی آشنا هستم و خوب می دانم سران فرقه یک ساندویج ۱۰ کیلومتری درست می کنند ولی داخل ساندویچ خالی ولی خودشان به ان به به ؛ چه چه می کنند و با شیوه تحلیل های ابدوغ خیاری شخص مرحوم رجوی تا سران فرقه اشنا هستم مجبور شدم ۲ بار تحلیلهای این شکنجه گر بد نام مریم قجر داعشی را بخوانم تا مطمئن شوم باز اقایان مخ پوسیده در همان دوران سال ۶۰ سیر می کنند و بعد از ۲ بار خواندن دقیقآ به انچه حدس زده بودم رسیدم .

مریم قجر داعشی با فرستادن این شکنجه گر مخ پوسیده به میدان تنها هدف اش این بوده که از مرگ اقای رفسنجانی برای خودش یک کلاه بدوزد انهم کلاهی که همیشه برسراعضاء خود می گذارد و در راستای ان هدف درست این مخ پوسیده شروع به تحلیل کرده تا برسد به انجائی که هدفشان است و گویا  درنبود اقای رفسنجانی در ترکیب رژیم ایران بزودی سرنگونی محقق خواهد شد و مطمئن هستم الان سران فرقه به اعضاء نگون بخت وعده می دهند که چون اقای رفسنجانی فوت کرده و یکی از ستونهای رزیم بوده بس در نتیجه در نبود وی رژیم ایران دچار بحران و سپس سرنگون خواهد شد !

این متد ثابت و برای من و ما شناخته شده هست و مطمئن بقیه اعضاء اسیر هم از این شیوه مریم قجر داعشی مطلع هستند .

اما بر گردیم به تحلیل این شکنجه گر داعی کرواتی که در مقر مریم قجر داعشی مستقر می باشد .

ایشان در نیمی از حرفهائی که بعنوان تحلیل از خودش در کرده به سابقه حضور اقای رفسنجانی در زمان انقلاب و بعد انقلاب اختصاص داده که در پایه ریزی و تشکیل حکومت چه نقشی داشته !

ببینید این داعشی کرواتی طوری صحبت می کند که گویا کشف جدید و بزرگی کرده و می گوید  :

جدای از این منصب، جایگاه خاصی در پایه‌ریزی، ساختار و شکل‌گیری این رژیم ـ حتی قبل از روی کار آمدن خمینی ـ دارد. رفسنجانی نزدیکترین مهره در بین همه نزدیکان این رژیم، به شخص خمینی بوده است. حتی در آخرین مقاطعی که انقلاب داشت به ثمر می‌رسید و رژیم شاه داشت سرنگون می‌شد. در مأموریتهای ویژه‌یی که خمینی در رابطه با اعتصابها و مسائل مختلف به او محول می‌کرد و رفسنجانی را پیش می‌فرستاد. بعد هم در جریان به‌اصطلاح مشورتها و تصمیم‌گیریهایش در همان مقطع مبارزه سیاسی ـ به‌قول معروف در همان فاز سیاسی ـ رفسنجانی خیلی نزدیک بود. گزارشهای زیادی از نزدیکترین افراد رژیم هست که از روابط رفسنجانی در جلسات خصوصی همین آخوندها با خمینی می‌گویند که چقدر خمینی تحت تأثیر او بود و از او کارها را می‌خواست. …..

خوب به این داعشی کرواتی مریم قجر باید گفت ایا این چیزهائی که از خودت در کردی برکسی پوشیده بود؟

این حرفها را چنان با آب و تاب می گوئی که گویا کاشف اول و اخر این رابطه ها تو بودی و مریم قجر داعشی و کسی متوجه ان نبوده .

نخیر بد بخت مخ پوسیده انجه را تو اینجا بعنوان تحلیل ابدوغ خیاری مثل همیشه بلغور فرموده اید ۱۰۰ برابر بیشتر از ان را در تلویزیون و شبکه های مختلف ایران در رابطه با گذشته اقای رفسنجانی و رابطه اش با اقای خمینی و نقش وی از اعاز حکومت که نه از زندگی نامه اش ؛ از تاریخ تولدش ؛ از اینکه در ۱۴ سالگی وارد حوضه شده ؛ شاگرد چه کسانی بوده ؛ در زمان شاه چه فعالیتهائی داشته ؛ چند بار دستگیر شده و چند سال زندان بوده و در انقلاب ضد سلطنتی چه نقشی داشته و بعد از ان در برپائی حکومت بعد از سقوط شاه چه نقش موثری داشته ؛ چه مسئولیتهایی داشته ؛  رابطه اش با ایت الله خمینی چگونه بوده همه اینها را می توان همین روزها از تلویزیونها و شبکه های  مختلف ایران دید .

اما اینکه مخ پوسیده مریم قجر داعشی امده اینها را بعنوان تحلیل قالب می کند اینجاست که باید گفت صد رحمت به گاو  ! ( البته با پوزش از همه گاوها که شیرو لبنیات ؛ گوشت … مردم می دهند ولی اسمشان بد در رفته ) .

سپس این داعشی کرواتی با اتکا به تحلیلهای ابدوغ خیاری سران فرقه رجوی داعشی و شورای دست سازشان  مدعی می شود که :

در تحلیل‌ها و ارزیابیها و بیانیه‌های شورای ملی مقاومت هم این هست و گفته شده که موقعیت رفسنجانی، بحران رفسنجانی، بحران رژیم است. این یک تمامیت است. شما وقتی رفسنجانی را مطالعه کنید که در چه وضعیتی است، در سراشیب است یا در وضعیت تثبیت شده‌یی یا در حال پیشروی یا در حال تلوتلو خوردن است، هر حالی که رفسنجانی دارد را می‌شود شاخص وضعیت رژیم از نظر سیاسی و تحلیلی، تحلیل کرد.

خوب باید به این مخ پوسیده باید گفت الان که اقای رفسنجانی فوت کردند و رفت بس با مرگ اقای رفسنجانی می بایست رژیم ایران هم تمام می شد !

پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها .

ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟

ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟

باید از مریم قجر داعشی پرسید که ایا اقای رفسنجانی بالاتر از آقای خمینی بود؟

رژیمی که توانست در نبود رهبر بلافاصله خودش را بسازد و جایگزین رهبری مشخص کند پشت نبود اقای رفسنجانی می ماند؟!

رژیمی که با فوت رهبرش سرنگون نشد آیا با مرگ اقای رفسنجانی سرنگون می شود؟!

در اخر هم این  شکنجه گر داعشی کرواتی باد به غبغب می اندازد و می فرماید :

شکی نیست که فقدان رفسنجانی، بحران را در درون آن باند به‌اصطلاح مغلوب، باند تدبیر و امید هم بیشتر می‌کند، چون آن مدبر اصلی رفت. ریزشهایی آنجا هست. شکی نیست که بحران را در این طرف هم در دستگاه خامنه‌ای تشدید می‌کند. شکی نیست که دستگاه خامنه‌ای را هم برهم می‌زند. دیگر مشورتهای رفسنجانی را ندارد، دیگر نصیحتهای رفسنجانی را ندارد، دیگر رفسنجانی را زیر دست خودش و در شورای مصلحت خودش ندارد. به همین میزان، آن طلسمِ آسیب دیده، بیشتر آسیب می‌بیند.

در یک کلام خلاصه کنم: فقدان رفسنجانی، بحران درونی رژیم را به میزان جدی از مدیریت و کنترل به‌اصطلاح مصلحت‌جویانه در رژیم خارج خواهد کرد و درست به همین دلیل به زیان خامنه‌ای هم هست؛ به زیان آن یکی باند هم هست.

در مورد سوریه هم همینطوری است. رژیم در سوریه بی‌دنده و ترمز وارد یک مسیری شد که الآن عوارضش روی سرش بار شده است. وقتی تضادها این‌طور در سوریه آوار می‌شود، طبعاً ولایت خامنه‌ای را می‌لرزاند و فقدان تکیه‌گاهی مثل رفسنجانی، این لرزش را می‌تواند به لبه پرتگاه بکشاند. چون رفسنجانی یک هنری که داشت این بود که رژیم را ـ به قول خودش ـ از بحران یا پرتگاه، با تردسی‌هایی عبور بدهد؛ البته با تردستی‌های جنایتکارانه.

به این مخ پوسیده باید گفت اگر اقای رفسنجانی با رهبر و جناح اصول گرا اینقدر مشکل داشت باید با گفت با فوت اقای رفسنجانی کار رهبر و جناح اصول گرا سبک تر می شود و دیگر وزنه ای به اسم اقای رفسنجانی نیست که به سران رژیم فشار بیاورد تا به نفع یک جناحی امتیازی بگیرد .

در پایان هم اینکه یکدفعه این تحلیل گر مخ پوسیده چطور توانسته موضوع سوریه را به مرگ اقای رفسنجانی ربط بدهد خودش از ان نکاتی هست که شاید افراد بیرونی متوجه ان نشوند فقط ما که با شگردهای فرقه رجوی داعشی اشنا هستیم می فهمیم که تنها رجوی داعشی و سران این فرقه می توانند یک اعضاء نگون بخت را با یاوه گوئی ؛ سفسطه ؛  وعده های سرخرمن در اسارت ذهنی و جسمی نگه دارند و این تحلیل هم از همان نوع تحلیل های ابدوغ خیاری رجوی داعشی می باشد که هر چند ماه یکبار به بهانه های مختلف  وعده سرنگون شدن رژیم می داد و الان که رجوی داعشی ریق رحمت سرکشیده و معلوم نیست در کدام گوری خوابیده مریم قجر داعشی شکنجه گر کرواتی خودش را برای دادن تحلیل اینکه گویا با مرگ رفسنجانی رژیم  ایران هم سرنگون خواهد شد به میدان فرستاده که باید گفت حیف به ان نان …..

در ضمن اگر شما جرات داشتید برای ان مرحوم شیر خفته که ریق رحمت سر کشیده و معلوم نیست در کدام گوری خوابیده مراسم یک ملیونی پیش کش یک مراسم ۱۰ نفره می گرفتید !

پاریس : محمد رزاقی

anne-khodabandeh-singleton-albanian-gazeta-impkt-2017Qytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë informacion

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton

https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

*** 

 • mccain_Fajavi_fart3محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم آوریل 2017:… ملاقات سازنده گان داعش و جنایتکاران جنگی ؛ سناتور ضد ایران ؛ ایرانی با مریم قجر داعشی چنان رسوائی بزرگی برای فرقه رجوی داعشی ببار آورده که مریم قجر داعشی مجبور شده به سران مخ پوسیده خود مستقر در اور سوراواز و آلبانی دستور بدهد ت

  Read More….

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم آوریل 2017:… شخصآ به خاطر رو شدن ملاقاتهای مریم قجرداعشی و سران فرقه با سازنده گان و سران گروههای تروریستی خوشحالم . چون سالهاست که ما جدا شده ها از این فرقه در مصاحبه ها و نوشته هایمان تاکید می کردیم که داعش ساخته و کپی فرقه رجوی داعشی و ت

  Read More….

   Maryam Rajavi, leader of the Council of Resistance of Iran (NCRI), takes part in a rally in Villepinte, near Parisمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم آوریل 2017:… چند ماه پیش برای اولین بار سفر مخفیانه مریم قجر داعشی توسط اخباری که از درون تشکیلات فرقه رجوی داعشی به دست رسید افشاء شد . در نهایت مریم قجر داعشی مجبور شد با برگزاری یک شوء در البانی به مناسبت روز ؛ زن 8 مارس

  Read More….

   2017/03/03 چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( ۲ )ا

   مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سوم مارس 2017:… سوالاتی که در نشستهای درونی بعنوان تناقض اعضاء مطرح می شود عبارت است از : ــ چرا از عراق به البانی امدیم ؟ ــ اگر قرار بود ازعراق خارج شویم چرا بعد از سقوط صدام اقدام نکردیم ؟ ــ چرا قبل از اینهمه کشته دادن از عراق خارج نشدیم ؟ ــ شعار چ

  Read More….

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول مارس 2017:…  چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد !  اینبار هم گوهران بی 

  Read More….

  2017/01/23 نامه محمد رزاقی به نمایندگان مردم فرانسه (اثرات عملیات تروریستی رجوی و سازمانش در فرانسه را جدی بگیرید)ا

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و سوم ژانویه 2017:…  خانمها و اقایان . از طریق سایت فرقه رجوی داعشی مطلع شدم مریم قجر معروف به مریم قجر داعشی می باشد به محل مجلس مردم فرانسه امده و در حضور چند نماینده سخنرانی کرده ! به اطلاع شما می رسانم مریم قجر داعشی از قوانین و دمکراسی موجود در کشورتان سوء استفاده می کند و با پرداخت د

  Read More….

  Al Arabian Mojahedin Khalq ISIS Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم ژانویه 2017:…  پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها . ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟ ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟ بای

  Read More….

   عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و ششم دسامبر 2016:…  قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی د

  Read More….

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهاردهم دسامبر 2016:… چند هفته پیش خبر سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی در حالی توسط دوستان جدا شده از فرقه رجوی افشاء شد که فرقه رجوی داعشی هیچ اشاره ای به این سفر مخفیانه مریم قجر داعشی نکرده و نمی کند. تجربه نزدیک به 20 سال حضور در تشکیلات فرقه رجوی می توان به ی

  Read More….