مریم رجوی سوگوار تروریست عبدالباسط ساروت

مریم رجوی سوگوار تروریست عبدالباسط ساروت

Maryam Rajavi MEK Syriaمیر باقر صداقی، انجمن وطنم، سوئیس، سیزدهم ژوئن 2019:… به چه حقی با مردم چنین تا کردی؟ وقتی طرفین آتش میکنند با توپ و تانک شاید لایه اول نیروهای نظامی باشند ولی لایه های دوم و سوم زنان و کودکان بیگناه هستند. چنانکه وقتی سازمان مجاهدین درجنگ اول خلیج فارس در طوز خورماتو شهر را به گلوله توپ تانک بست تنها در پشت بام لایه اول خانه ها کردهای مسلح بودند، خانه های بعدی زن و بچه های بیگناه بودند که با ترکشهای توپها کشته میشدند.  پس تو هم در کشتار کودکان و زنان بیگناه مقصر هستی و تاثر تو هیچ فایده ای دیگر ندارد بیگناهان کشته شدند. مردم آواره و بی خانمان شدند. مریم رجوی سوگوار تروریست عبدالباسط ساروت 

آرزوی که تو، مریم رجوی، به گور خواهی برد ( سرنگونی سرنگونی سرنگونی )آرزوی که تو، مریم رجوی، به گور خواهی برد ( سرنگونی سرنگونی سرنگونی )

مریم رجوی سوگوار تروریست عبدالباسط ساروت 

سوگواری فرقه رجوی از مرگ یک تروریست به اسم  عبدالباسط ساروت، عضو ارتش آزاد سوریه

میرباقر صداقی سوئیس

میرباقر صداقی سوئیس

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس یازده ژوئن دوهزار و نوزده

بعد از هشت سال جنگ داخلی در سوریه  ,  با نگاه به طرفهای درگیر در این جنگ از جمله ارتش آزاد سوریه , جبهه نصرت , تحریر شام ,جبهه فتح شام (القاعده)  و داعش وباز با نگاه به  ابعاد نابودی آثار و میراث فرهنگی سوریه و مراکز تجاری و صنعتی سوریه مخصوصا کشته های  جنگ و بی خانمانی هشت میلیون نفر از ساکنان  و مهاجرت و آواره شدن چند میلیونی مردم سوریه هر ناظر بی طرف حتی غیر منصف تنها یک چیز میتواند بگوید که ارزشش را نداشت . اما متاسفانه آنهائیکه سودای وطن فروشی و شعارتغاری بشکند ماستی بریزد , جهان گردد به کام کاسه لیسان را هنوز بر ورد زبان دارند,  هنوز با سوگواری از این مردگان , مردگانی که  در مرام وطن فروشی همچون ایشان ( فرقه رجوی ) هستند چاکری خود را به نمایش میگذارند تا بگویند باز من هستم .

Maryam Rajavi MEK Syria

فرقه رجوی در سایت همبستگی ملی سعی دارد با ظرافت کلمات از عبد الباسط اسطور درست کند , این همان خباثتی است که خواننده را گمراه میکند بیائید نوشته های فرقه رجوی را بخوانیم :

عبدالباسط که ۲۷سال داشت و در شهر زادگاهش حمص، دروازه‌ بان حرفه‌یی فوتبال بود و از زمان آغاز خیزش مخالفان سوریه در سال ۲۰۱۱میلادی با اپوزیسیون همراه شد. خیلی زود به معروف‌ترین خواننده و سراینده ترانه‌های اعتراضی بدل شد.

عبدالباسط ساروت گفت:

به خدای بزرگ سوگند، هرگز از انقلاب دست نخواهیم کشید من یکی از این مردم هستم که وارد مبارزه شدم و مردم را تشویق به انقلاب کردم. با دیدن کشتار و آواره کردن مردم و به قتل رساندن مادران و پدران و بقیه مردم متاثر شدم هرچند که زمانه پرخطری را پشت سر گذاشتم ولی بسیار زیبا بود چرا که انقلاب مردم بود. درتمام عمرم ناامید نشدم چرا که این مردم ایستاده اند و انقلاب ادامه دارد. انقلاب با فداکاری و دادن خون به پیش می رود.

اما من نوعی با خود حساب میکنم و میگویم اگر عبدالباسط بر فرض محال یکی از فرشتگان خدا بر روی زمین بود و در نیت او شکی نبود  بهتر نبود بجای شورش و طغیان بر بغض و دشمنی  خود غلبه میکرد تا مردم سوریه به این روز سیاه نمی نشست .

اما جوابهای من به شعر عبدالباسط ساروت

عزیز دل برادر , انقلاب یعنی شورش و هرج و مرج. تو تنها یک نفر از مردم بودی حق نابودی زندگی دیگران را نداشتی. به چه حقی با مردم چنین تا کردی؟ وقتی طرفین آتش میکنند با توپ و تانک شاید لایه اول نیروهای نظامی باشند ولی لایه های دوم و سوم زنان و کودکان بیگناه هستند. چنانکه وقتی سازمان مجاهدین درجنگ اول خلیج فارس در طوز خورماتو شهر را به گلوله توپ تانک بست تنها در پشت بام لایه اول خانه ها کردهای مسلح بودند، خانه های بعدی زن و بچه های بیگناه بودند که با ترکشهای توپها کشته میشدند.  پس تو هم در کشتار کودکان و زنان بیگناه مقصر هستی و تاثر تو هیچ فایده ای دیگر ندارد بیگناهان کشته شدند. مردم آواره و بی خانمان شدند. هرج و مرج و انقلاب مردم نیست. تو اگر جزو فرشتگان خدا هم باشی بعد از انقلاب کذایی نمیتوانی زندگی از دست رفته و  غم اندوه ببار آمده میلیونها نفر را جبران کنی تو با خطر کردن دیگران را در خطر انداختی. امید و نامید شدن تو به خودت ربط دارد مردم سوریه لایق زندگی کردن بودند نه لایق خون دادن مرگ .

اما تاریخچه مختصر از ارتش آزاد سوریه : یک گروه تروریست که از آغاز بحران سوریه در این کشور با پولهای عربستان و قطر و آمریکا و غیره شکل گرفت تاسیس آن در تاریخ 29 ژوئیه 2011 این گروه توسط ریاض موسی ریاض الاسعد فرماندهی میشد که از نظامیان فراری و جدا شده از ارتش سوریه بود ریاض الاسعد در سال 1961 میلادی در منطقه جبل الزاویه از توابع استان ادلب در شمال سوریه در خانواده ای سنی به دینا آمد جای که باید آنرا کانون شکل گیری جماعت اخوان المسلمین سوریه دانست ریاض الاسعد در هشت اکتبر 2011 حدود سه ماه بعد از اعلام تشکیل ارتش آزاد سوریه به ترکیه گریخت تا از ترکیه عملیات این گروه تروریستی را هدایت کند  . ریاض الاسعد در 20 فوریه 2011 در گفت و گو با روزنامه الری صراحتا از حمایت های گسترده عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه عربستان تقدیر میکند ودر ادامه با تمجید از مواضع ضد سوری رژیم عربستان سعودی و شخص سعود الفیصل وزیر امور خارجه این رژیم گفت ما مواضع جناب ملک عبدالله و قرار گرفتن امیر سعود الفیصل درکنار سوری ها را ارج مینهیم و بر نقش عربستان سعودی و کشورهای خلیج فارس در حمایت از ارتش آزاد در تمام زمینه ها از جمله نظامی حساب باز کرده ایم , از حامیان دیگر ارتش آزاد سوریه باید از فرانسه و انگلیس و آمریکا یاد کرد این کشورها بارها وبه مناسبتهای مختلف ضمن حضور در نشستهای معارضان حمایت مالی و نظامی وسیاسی خود از گروه تروریستی ارتش آزاد سوریه را اعلام کرده اند  .

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس یازده ژوئن دوهزار ونوزده

مریم رجوی سوگوار تروریست عبدالباسط ساروت 

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/محمد-محدثین-شورای-ملی-مقاومت-ایران-یا-ع/

محمد محدثین شورای ملی مقاومت ایران یا عربستان؟

محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایرانمیر باقر صداقی، سایت وطنم، دوم ژوئن ۲۰۱۹:… محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران در سلسله توئیتهایی در توضیح وقایع کنفرانس فوق‌العاده سران عرب در مکه گفت: تصمیمات متخذه در این کنفرانس بر این حقیقت صحه گذاشت که رژیم ایران عامل اصلی جنگ و ناامنی است. از به خطر انداختن کشتیرانی تا جنگ یمن و سوریه و موشک‌پرانی و ناامنی در کشورهای منطقه. مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران افزود : اعتراض عراق نسبت به محکوم نمودن اقدامات رژیم ایران توسط کنفرانس سران عرب در مکه نشان می‌دهد که این کشور همچنان گروگان رژیم ایران و سکوی صدور تروریسم وبنیادگرایی است . محمد محدثین شورای ملی مقاومت ایران یا عربستان ؟

محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران هذیان گویی های محمد محدثین

محمد محدثین شورای ملی مقاومت ایران یا عربستان ؟

آقای محمد محدثین تو بچه کجا هستی آیا میشود به تو  ایرانی گفت ؟

میر باقر صداقی  انجمن وطنم سوئیس ۱ ژوئن ۲۰۱۹

نشست سران عرب شامگاه پنجشنبه / ۹ خرداد با سخنان ملک سلمان، پادشاه عربستان در انتقاد از برنامه موشکی و برنامه هسته‌ای ایران آغاز شد , این نشست روز  جمعه / ۱۰ خرداد پیش از سحر با انتشار بیانیه‌ای ایران را بخاطر دخالت در امور کشورهای عربی محکوم کرد. در بیانیه پایانی نشست اضطراری سران عرب در مکه، حادثه نفت‌کش‌ها در بندر فجیره امارات و حملات پهپادی حوثی‌های یمن به تأسیسات نفتی عربستان سعودی  و همچنین «اشغال» جزایر سه‌ گانه در خلیج فارس که امارات ادعای مالکیت بر آن‌ها را دارد و همچنین دخالت‌های ایران در امور داخلی کشورهای عربی از جمله سوریه و یمن محکوم شد. سران کشورهای عربی در بیانیه اجلاس اضطراری مکه رفتارهای ایران در منطقه را بی‌ثبات کننده دانستند و از جمهوری اسلامی خواستند با توجه به اصل همجواری از دخالت در امور کشورهای دیگر دست بردارد. سران کشورهای عربی اعلام کردند جامعه بین‌المللی باید موضع قاطعی در قبال ایران و فعالیت بی‌ثبات‌کننده این کشور در منطقه به عمل آورد و در برابر تلاش‌های تهدیدکننده امنیت انرژی، آزادی و سلامت تأسیسات دریایی در خلیج فارس و آبراه‌های دیگر بایستد . عراق بیانیه پایانی را امضاء نکرد . در قبال بیانیه فوق باید پرسیئ  رگ غیرت میهن پرستی کجاست  چرا آقای محمد محدثین سر  جمله اشغال جزایر سه گانه  توسط ایران در خلیج فارس و ادعای مالکیت امارات اینگونه بی غیرت شده است مگر داشتن موشک و برنامه هسته ای منافع ملی هر کشور دارنده ای را تضمین نمیکند وقتی عربستان با بی شرمی به ترامپ پیام میدهد ایران را تحریم کن من سهم نفت ایران را در بازار جهانی پر میکنم تا آمریکا راحت بتواند  مردم ایران را با گرسنگی دادن شکنجه کند   منافع ملی ایران ایجاب نمیکند جلوی این زور گوئی بایستد تازه هنوز هیچ منبع آگاه و موثقی  دخالت ایران در حادثه نفت کش ها را در بندر فجیره امارات را تائید  نکرده است من نوعی مدعی میشوم اینکار کار اسرائیل بوده هست تا آمریکا را برای جنگ تحریک کند مگر میشود با حدس و گمان کشوری را محکوم  کرد , چرا فرقه مجاهدین باید اینگونه هیستریک دنبال منافع ملی آمریکا و کشورهای عربی باشند , سر انجام کار یمن و عراق و سوریه با مردم این کشورها است نه کشورهای مرتجع عربی , هنوز یادمان نرفته است هادی ربه منصور مستعفی  را چه کشوری شاخ کرده به عربستان چه ربطی داشته و دارد که به یمن چه کسی حکومت میکند یا نمیکند . چرا آقای محمد محدثین نمیگوید سران کشورهای عربی غلط کرده اند که سر جزایر سه گانه ادعای مالکیت میکنند در یک کلام گفته و نوشته آقای محمد محدثین در سایت ایلاف لندن گند نامه و گنده گوئی  است باید مجاهدین سر این گفته ها شرم کنند  و اگر فرقه رجوی از شدّت شرم بمیرد بر آن ملامتی نیست .

محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران

اما اراجیف محمد محدثین :

سایت ایلاف لندن روز شنبه ۱۱خرداد۹۸ نوشت :‌ محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران در سلسله توئیتهایی در توضیح وقایع کنفرانس فوق‌العاده سران عرب در مکه گفت: تصمیمات متخذه در این کنفرانس بر این حقیقت صحه گذاشت که رژیم ایران عامل اصلی جنگ و ناامنی است. از به خطر انداختن کشتیرانی تا جنگ یمن و سوریه و موشک‌پرانی و ناامنی در کشورهای منطقه.

مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران افزود : اعتراض عراق نسبت به محکوم نمودن اقدامات رژیم ایران توسط کنفرانس سران عرب در مکه نشان می‌دهد که این کشورهمچنان گروگان رژیم ایران و سکوی صدور تروریسم وبنیادگرایی است .

محدثین در رابطه با اشغال عراق توسط رژیم ایران بعد از ۲۰۰۳ گفت :‌ بعد از جنگ ۲۰۰۳ و سرنگونی رژیم سابق عراق و باز کردن دروازه‌های آن توسط آمریکا این رژیم توانست بدون پرداخت هیچ قیمتی عملاً عراق را اشغال و سکوی پیشروی در منطقه کند ,محدثین خاطرنشان ساخت تا رژیم از عراق اخراج نشود و قیمت تجاوزاتش را ندهد به وقایعی مانند انفجار کشتی‌ها در فجیره و خطوط لوله نفت سعودی ادامه می‌دهد .

مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران در ادامه افزود: مماشات‌گران مبلغ این تئوری احمقانه بودند که بنیادگرایی سنی خطرناکتر از شیعه است و با دومی می‌توان به جنگ اولی رفت. ما از اول می‌گفتیم مرز غیرقابل عبوری بین آنها وجود ندارد و اگر قلب بنیادگرایی اسلامی در تهران ملایان خاموش شود نه از حزب‌الشیطان و نه از داعش اثری باقی نمی‌ماند.

​میر باقر صداقی  انجمن وطنم سوئیس

(پایان)

محمد محدثین شورای ملی مقاومت ایران یا عربستان ؟

لینک به منبع

***

محمد محدثین و اعتراف به ترور و کشتار در مقابل دوربین مخفی:

 محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران(معرقی محمد سید المحدثین شکنجه گر زندنهای صدام)

Moammad Mohaddesin MEK Mojahedin Khalq Rajavi cult NCRIMohammad Mohaddesin 

مریم رجوی تجاوز کمپ اشرفشورای رهبری ، بهانه ایی برای شروع تجاوز ( سوء استفاده جنسی رجوی از زنان صدای دبیر دوم سفارت امریکا را هم در آورد)

 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کسی-از-مریم-رجوی-و-مجاهدین-خلق-ایران-نمی/

کسی از مریم رجوی و مجاهدین خلق ایران نمی پرسد سهم شما چیست؟

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهای وطن فروش عراق عربستانی علیه ملت ایرانمیر باقر صداقی، سایت وطنم ایران، سوئیس، نهم آوریل ۲۰۱۹:… در این مدتی که سیل تمامی استانهای ایران را در بر گرفته است حتی فرقه رجوی (سازمان مجاهدین خلق ایران ) یک ریال هم به مردم مصیبت زده کمک نکرده است در اطلاعیه دبیر خانه مجاهدین خلق تا جائیکه ممکن بود قضیه سیل در ایران سیاسی شده است تا این فرقه از ماهی گل آلود ماهی بگیرد آیا این فرقه مسئولیت پذیر هست و سهمی از دردهای مردم مصیبت زده را به گردن میگیرد و یا خواهد گرفت مسلماً جواب منفی است. 

سیل زدگان و خشم رسانه های فرقه رجوی (مجاهدین خلق ایران)سیل زدگان و خشم رسانه های فرقه رجوی (مجاهدین خلق ایران)

لینک به منبع

کسی از حضرات نمی پرسد پس سهم شما چیست چرا موضوع سیل سیاسی شده است ؟

مگر شما مجاهد خلق نیستید پس درد مردم چی شد  ؟

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس هفتم آوریل ۲۰۱۹

در اطلاعیه دبیر خانه شورای غیر ملی مقاومت ایران فرقه رجوی آمده است

” در  حالیکه شمار قربانیان سیل در شهرهای مختلف کشور به بیش از ۲۰۰نفر می‌رسد  که بخش زیادی از آن متعلق به شیراز است،  رژیم آخوندی آمار واقعی را در وحشت از خشم مردم پنهان می‌کند. تأخیر و تعلل رژیم در کمک‌رسانی و نجات کسانی که در محاصره سیل گرفتار شده‌اند بر شمار قربانیان افزوده است. از این‌رو رژیم با انواع ترفندها می‌خواهد ابعاد خسارتها را بسیار کمتر جلوه بدهد. به همین منظور در بسیاری از شهرها به‌خصوص شیراز، نیروهای سرکوبگر از نزدیک شدن مردم به بیمارستانها جلوگیری می‌کنند. تناقض‌گویی و انکار و تکذیبهای کارگزاران رژیم برای لاپوشانی شمار واقعی جان باختگان،تمسخر مردم را برانگیخته است. “

در این مدتی که سیل تمامی استانهای ایران را در بر گرفته است حتی فرقه رجوی (سازمان مجاهدین خلق ایران ) یک ریال هم به مردم مصیبت زده کمک نکرده است در اطلاعیه دبیر خانه مجاهدین خلق تا جائیکه ممکن بود قضیه سیل در ایران سیاسی شده است تا این فرقه از ماهی گل آلود ماهی بگیرد آیا این فرقه مسئولیت پذیر هست و سهمی از دردهای مردم مصیبت زده را به گردن میگیرد و یا خواهد گرفت مسلماً جواب منفی است  اما آنچه که مسلم است تصمیم دولت , سپاه و ارتش برای کمک رسانی به مردم سیل زده  هست با تمامی کم و کاستیها در زمان عمل باید آنها را  به نقاط قوتشان شناخت و تشویق کرد و این عمل مجاهدین بیشتر چوب لای چرخ گذاشتن است تا هم دردی . عمل مجاهدین خلق بیشتر به ضرب المثل «آب که سر بالا رفت، قورباغه ابوعطا می‌خواند» میماند اما  قصه ضر المثل

سیل زدگان و خشم رسانه های فرقه رجوی (مجاهدین خلق ایران)

 روزی و روزگاری ماهی کوچکی که در حال شنا کردن بود، احساس کرد که مثل قبل نمی‌تواند شنا کند و به اجبار مسیر حرکتش عوض می‌شود و او هرچه تلاش می‌کند، نمی‌تواند در مسیر دلخواهش حرکت کند.

کمی که دقت کرد، دید که آب در حال بالا رفتن است و او به سطح آب نزدیک می‌شود. در همین حال صدای آوازی را شنید و دید که قورباغه‌ای در حال آوازخواندن است. در این حال با خود فکر کرد که وقتی در این اوضاع عجیب و غریب آب سر بالا رفت، خب قورباغه هم آوازخوانی می‌کند دیگر!

حال بر خلاف یاوه گوییها فرقه رجوی مجموعه ای کوتاه تنها نمونه کوچک از کمک دولت و ارتش وسپاه برای کمک به مردم سیل زده ذیلاً آوره میشود .

به گزارش “شبکه اطلاع رسانی ایرانیان “: باید بود و از نزدیک دید، باید دید که جوانانی با عنوان جهادگر با چه شور و اشتیاقی راهی شهرهایی می شوند تا بتوانند برای کمک و امدادرسانی گام های بزرگی بردارند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ” سقف کمکهای دولت به سیل زدگان افزایش یافت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر, به گفته فرماندار شوشتر با احدث کانالهای انحرافی , ارتفاع آب در خیابانهای شهر گوریه بخش شعیبیه هم رو به کاهش است وبرق ۱۰ روستا هم وصل شده اما  ۲۳ روستا هنوز برق نرادند که تلاش برای وصل آن ادامه دارد .

حضور سر لشکر قاسم سلیمانی در مناطق سیل زده .

کمکهای بلاعوض دولت به سیل زدگان تهران . ایرنا . گروه های امدادی با تلاش شبانه روزی , کمک به آسیب دیگان مناطق سیلزده را آغاز کرده اند و به دستور رئیس جمهور امور مربوط به این مناطق در حال پیگیری است .

ارتش باز هم به کمک مردم آمد ” بسیچ ظرفیتهای سپاه و ارتش برای امدادرسانی به سیل زدگان و سفر جهانگیری به گلستان و مازندران

میر باقر صداقی

محمد محدثین شورای ملی مقاومت ایران یا عربستان

***

سیل زدگان و خشم رسانه های فرقه رجوی (مجاهدین خلق ایران)سیل کرکس ها و مریم رجوی!

Maryam Rajavi’s lies flood the internet while Iranians struggle with realityMaryam Rajavi’s lies flood the internet while Iranians struggle with reality

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حمزه-رحیمی،-قربانی-مقاوم-زیر-شکنجه-های/

حمزه رحیمی، قربانی مقاوم زیر شکنجه های سال ۷۴ مجاهدین خلق ایران

ارتش خصوصی صدام مجاهدین خلق ایران مریم رجوی مسعود رجوی فرقه رجوی میر باقر صداقی، انجمن وطنم، سوئیس، اول آوریل ۲۰۱۹:… فهمیدند که حمزه رحیمی در ارتش ایران خلبان اف پنج بوده است. در همان کلاسهای تئوری میدانی سئوالات سرتیپ سهیل احمد … از حمزه رحیمی شروع شد که در نیروی هوائی از  چه نوع راکتها و موشکها استفاده میکنید. حمزه از پاسخ امتناع کرد. حسن نظام و نادر دادگر  از فرماندهان آنزمان حمزه را شب هنگام بردند تا حمزه به سئوالات این سرتیپ ستادی عراقی پاسخ بدهد و حمزه رحیمی باز آنجا نیز از پاسخ دادن امتناع میکند. 

Albanian Government opens a new military Terror Training Camp for Saddam’s Private ArmyAlbanian Government opens a new military Terror Training Camp for Saddam’s Private Army

لینک به منبع

خاطره کوتاه از وطن پرستی حمزه رحیمی قربانی و کشته شده زیر

شکنجه های سال ۷۳ یا ۷۴ مجاهدین خلق ایران

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس  سی ویکم مارس ۲۰۱۹

من حمزه رحیمی را از محور ۲ می شناختم آنموقع محور ۲ شامل سه لشکر بود لشکر ۴۰ لشکر ۶۰ و لشکر ۶۷ فکر میکنم پائیز  سال ۶۸ یا ۶۹ بود که سازمان تعدادی از اسرای جنگی را با فریب آزادی از اسارت از کمپ های اسرا به سازمان آورده بود .

آنموقع اسرای پیوسته خاطرات زیادی از شکنجه های که در کمپهای عراقی دیده بودند را به ما تعریف میکردند.   از جمله این خاطرات تلخ این بود که آنها میگفتند عراقیها به پرسنل نیروی هوائی ایران مخصوصا به خلبانان ایرانی اسیر  در کمپهای اسیران  رحم نمی کردند و به هر ترتیب شده  کاری میکردند تا این خلبانان نقص عضو پیدا کنند .

بعد از جنگ مروارید و کرد کشیهای فراوان محور ما یعنی محور ۲ در جلولا در قرارگاه انزلی مستقر شد ( پادگان اهدائی صدام دیکتاتور عراق به مسعود رجوی بعد از کرد کشیهایش  و نجات صدام حسین از سقوط) .

مدتی بعد به دلیل این خوش خدمتی صدام حسین  مقرّر کرده بود تا   تاکتیک نبرد تانکها را در حد تیپ و لشکر زرهی فکر میکنم به عربی میشود دبابات لواء التکتیکات هیکلیه و معرکه الان دقیقا یادم نیست   به سازمان آموزش بدهند به این ترتیب فرماندهان و سرتیپ های  ستادی  عراقی که البته جزو گارد ریاست جمهوری عراق بودند برای آموزش ما سازماندهی شدند . به محور ۲ فرمانده تیپ ستادی به اسم احمد سهیل… اسم سوم ایشان یادم رفته است افتاده بود شروع این آموزشهای ازتاکتیک واحد تانک بعد دسته و به ترتیب تا  تاکتیک تیپ تانک ادامه داشت از اینرو حضور تمامی نفرات محور ۲ در این کلاسها الزامی بود .

در این مجموعه کلاسهای تئوری و عملی سرتیپ سهیل احمد …. فهمیدند که حمزه رحیمی در ارتش ایران خلبان اف پنج بوده است. در همان کلاسهای تئوری میدانی واقع روی یک تپه تعبیه شده درخارج از  ضلع جنوبی قرارگان انزلی سئوالات سرتیپ سهیل احمد … از حمزه رحیمی شروع شد که شما در نیروی هوائی از  چه نوع راکتها و موشکها استفاده میکنید و در کلاس حمزه از پاسخ دادن امتناع کرد اما این آقایان حسن نظام و نادر دادگر و تنی چند از فرماندهان آنزمان محور ۲ حمزه را شب هنگام  پیش این سرتیپ عراقی برده بودند و او را زیر فشار گذاشته بودند تا حمزه به سئوالات این سرتیپ ستادی عراقی پاسخ بدهد و حمزه رحیمی باز آنجا نیز از پاسخ دادن امتناع میکند تا اینکه محور ۲ قرارگاه انزلی را تخلیه کرد وبه اشرف برگشت و بعد از مدتی در لشکر ۴۰ حمزه رحیمی ناپدید شد من و خیلیها میدانستیم حمزه مسئله دار است و ناپدید شدن حمزه عادی نیست چون نه سازمان اسم اورا جزو بریده ها و جداشده گان  داد و نه جزو شهدا و کم نیستند در سازمان که ناپدید شدند از جمله نوح مجدّم  باید شاهدان همچون غلامرضا شکری بیرون بیایند و جنایات و قتلهای داخل تشکیلات مجاهدین را افشا کنند واقعا نفراتی همچون حمزه رحیمی و نوح مجدّم گمنام کشته شدن و گمنام ماندن .

میر باقر صداقی

(پایان)

محمد محدثین 

***

Former People's Mujahedin member Gholamreza Shekariافشای یک قتل درون تشکیلاتی دیگر در سازمان مجاهدین خلق، زنده یاد حمزه رحیمی

Former People's Mujahedin member Gholamreza Shekariاشرف، چه پایان بد فرجامی!

واکنش هراس آلود مریم رجوی به روشنگری اشپیگل آلمان از زندان فرقه مجاهدین خلق در آلبانیواکنش هراس آلود مریم رجوی به روشنگری اشپیگل آلمان از زندان فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEKTerrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

همچنین: