از “شوی مسخره مریم رجوی” تا تذکری به “لابی های مجاهدین خلق” در آلبانی

از “شوی مسخره مریم رجوی” تا تذکری به “لابی های مجاهدین خلق” در آلبانی

علی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم دسامبر 2018:… مریم رجوی از آنجایی که وقاحت  و پرویی بی حد و مرز را از شوهر مفقودالاثر خودش مسعود رجوی به ارث برده است با کمال پر رویی و اوج وقاحت اسمش را می گذارد ویدئو کنفرانس بین‌المللی که این به اصطلاح مقاومت برگزار کرده است و بعدش هم اندر فواید نداشته چنین شویی مسخره‌ای تنها رسانه به شدت سانسور شده شان مدتی برای خودش … 

مریم رجوی مجاهدین خلق خودشان با خودشان عکس میگیرندخودشان با خودشان ملاقات میکنند و فیلم میگیرند

1- برگزاری شو های مسخره توسط مریم عضدانلو

علی جهانی وبلاگ آیینه
لینک به منبع

مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی این روزها از سر بیکاری و سرکار گذاشتن نیروهای نگونبخت سازمان در کشور آلبانی و جلوگیری از ریزش روز افزون نیرویی تحت عنوان مقاومت و فعالیت های مقاومت در راستای به اصطلاح خودشان سرنگونی متوسل به برگزاری شو های مسخره و مضحک شده است . در این رابطه رسانه سانسور شده فرقه رجوی یک روز اعلام می کند که مریم رجوی با نمایندگان مجلس آلبانی دیدار کرده  است و یک روز اعلام می کند که مریم رجوی یک ویدئو کنفرانس گذاشته و همزمان بطور مستقیم  در تمام شهرهای مهم دنیا پخش شده است و به دروغ مدعی می‌شود که دراین شوی مسخره فعالان سیاسی ایرانی شرکت داشته اند.

البته تا آنجا که من یادم هست هرساله ایشان چنین ویدئو کنفرانس برای معدود هواداران سازمان بر گزار می کرد و در بعضی موارد شاید در یک شهر فقط یک هوادار در آن شرکت می کرد . ولی از آنجایی که ایشان وقاحت  و پرویی بی حد و مرز را از شوهر مفقودالاثر خودش به ارث برده است با کمال پر رویی و اوج وقاحت اسمش را می گذارد ویدئو کنفرانس بین‌المللی که این به اصطلاح مقاومت برگزار کرده است و بعدش هم اندر فواید نداشته چنین شویی مسخره‌ای تنها رسانه به شدت سانسور شده شان مدتی برای خودش خوراک تبلیغاتی درست کرده و آنرا به خورد نیروهای نگونبخت سازمان در کشور آلبانی می دهد . اما واقعیت این است که همان گونه که تلاش های مذبوحانه ایشان برای مهار و حفظ تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش در گذشته در کشور آلبانی مفید هیچ فایده ای نبوده است اینگونه جست و خیز های مسخره و اجرای شو های مسخره توسط مریم عضدانلو در این مقطع نه تنها هیچ فایده ای ندارد بلکه اولا اوج سردرگمی ایشان را به نمایش می گذارد و ثانیا بیانگر اوج وخامت اوضاع تشکیلات رجوی می باشد که دیگر توان مهار تشکیلات و جلوگیری از ریزش روز افزون نیرویی را ندارد و این طوری به پرت  و پلا گویی و اجرای شو های مسخره روی آورده است. 

2- نامه ای سرگشاده به پارلمانتار های مجلس آلبانی

علی جهانی، وبلاگ آیینه
لینک به منبع

با سلام اینجانب علی جهانی که مدت زیادی از بهترین دوران عمرم یعنی دوران جوانی ام را در مناسبات استالینی رجوی تلف کرده است به شما توصیه می کنم که فریب تبلیغات دروغین و مدره نمایی  سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی را نخورید .  

چند روز پیش فرقه رجوی خبری مبنی براینکه تعدادی از نمایندگان مجلس آلبانی با مریم عضدانلو دیدار کرده اند منتشر کرد در این خبر  از قول نمایندگان مجلس آلبانی  آمده بود  که سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی آزادی خواه هست و مقاومت مردم ایران را نمایندگی می کند . البته برای همگان بسیار واضح و روشن است که اولا این دیدار فقط یک دعوت چند تن از نمایندگان مجلس آلبانی برای سورچرانی بوده و  ثانیا گفته های منتسب به آنها هم حرف های دیکته شده سازمان بوده که توسط این به اصطلاح نمایندگان بلغور شده است.  اینکار و تاکتیک لو رفته سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی می باشد که هر از گاهی برای روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته و وارفته و زوار در رفته و جلوگیری از ریزش روز افزون نیرویی  با پول های هدیه شده از طرف شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل یک سور چرانی مفصل راه اندازی کرده و به دروغ مدعی می‌شود که دیدار بوده و حمایت کسب کرده است .بنابراین وضعیت فرقه رجوی و دروغپردازی هایش برای همه واضح و آشکار هست. 

اما در در اینجا روی سخنم با نمایندگان مجلس آلبانی و دیگر مقامات کشور آلبانی هست که فریب تبلیغات دروغین سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی را نخورید. 

نمایندگان محترم 

این فرقه تروریستی علی رغم ادعای پوشالی آلترناتیو نه تنها هیچ پایگاه مردمی ندارد و از هیچ جایگاهی در بین اپوزیسیون خارج و داخل کشور برخوردار نیست بلکه به خاطر جنایات و خیانت های بیشمار رجوی به ملت ایران به شدت مورد تنفر آحاد جامعه قرار دارد .

نمایندگان محترم 

سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی علی رغم ادعای آزادیخواهی و دفاع از حقوق بشر و عدالت اجتماعی و از این قبیل شعارهای دروغین نه تنها هیچ بویی از اسلام و آزادی و حقوق بشر نبرده اند بلکه نقض فاحش حقوق بشر و سانسور و خفقان شدید در مناسبات وجود دارد و اینرا دیدبان حقوق و دیگر ارگانهای حقوق بشری تایید کرده اند و ما جدا شدگان از این سازمان فرقه گرا و تروریستی حاضر هستیم که در یک دیدار با شما با سند و مدرک همه موارد نقض حقوق بشر و آزادی توسط این سازمان فرقه گرا و تروریستی را در اختیار شما قرار دهیم .

نمایندگان محترم 

شما بجای شرکت در سور چرانی های سازمان و تکرار حرف های دیکته شده سازمان سعی کنید تسهیلاتی فراهم نمایید تا نیروهای گرفتار در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی بتوانند با خانواده هایشان ملاقات نمایند . 

نمایندگان محترم مجلس آلبانی فرقه تروریستی رجوی می خواهد در کشور شما همانند کشور عراق جولانگاهی برای تاخت و تاز های خودش تبدیل کند . لذا به شما توصیه می کنم که فریب تبلیغات دروغین سازمان را نخورید و از وضعیت فرقه رجوی در کشور که تجربه بدی برای فرقه بود پند گرفته و با دوری جستن از این سازمان فرقه گرا و تروریستی دوستی خود را به مردم ایران که به شدت از این سازمان متنفرند ثابت کنید و اینجانب به عنوان یک قربانی این سازمان فرقه گرا از شما خواهشمندم با نپذیرفتن دعوت به سورچرانی فرقه رجوی دوستی تان را به‌  ملت ایران ثابت کنید . چون که مردم ایران همه کسانی را که با سازمان ضد ایرانی همراهی و همکاری کنند همانند صدام حسین دیکتاتور سابق عراق دشمن می دانند  اینجانب ضمن تشکر از زحمات شما بخاطر پذیرش نیروهای سازمان از کشور عراق و پناه دادن به آنها ؛ پیشاپیش از زحمات شما بخاطر ایجاد تسهیلاتی برای انجام دیدار خانواده ها با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی و عدم همکاری تان با سران این سازمان فرقه گرا تشکر می کنم و برای شما و ملت شریف آلبانی بهترینها را آرزو می کنم 

با احترامات فراوان 

علی جهانی از آلمان 

(پایان)

*** 

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultEurope’s Extreme Right Is In Bed With MEK (Mojahedin Khalq and Alejo Vidal-Quadras)

هزار موشک هزار اشرف هزار پوشک مجاهدین خلق فرقه رجویMaryam Rajavi’s MEK Propaganda Fightback Goes Wrong

Why the US Has Not Won a Real War (Colonel Wesley Martin, MEK and Maryam Rajavi)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/خشونت-علیه-زنان-در-فرقه-رجوی-مجاهدین-خل/

خشونت علیه زنان در فرقه رجوی

علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و هشتم نوامبر ۲۰۱۸:… مسعود رجوی با عنوان رهبری این سازمان با راه اندازی طلاق های اجباری تحت عنوان انقلاب کذایی مریم در گام اول زنان نگونبخت در تشکیلات  را مجبور به طلاق و جدایی از فرزندان خرد سال شان کرد و در گام بعدی برای کشتن همه عواطف و احساسات خانواده و مهر مادری در آنان نشست های مغز شویی تحت عنوان عملیات جاری و  غسل هفتگی … 

به گفته گاردین مریم رجوی زنان را به سکس با مسعود رجوی مجبور می کردبه گفته روزنامه گاردین مریم رجوی زنان را به سکس با مسعود رجوی مجبور می کرد

لینک به منبع

خشونت علیه زنان در فرقه رجوی

از سال ۱۹۸۱ روز ۲۵ نوامبر به عنوان روز جهانی رفع خشونت علیه زنان جهان انتخاب شد.  و ۱۸ سال بعد یعنی در اکتبر ۱۹۹۹این روز رسما در مجمع سازمان ملل به عنوان ” روز بین المللی مبارزه با خشونت علیه زنان ” نامگذاری و تصویب شد . با این حال پس از  گذشت چند دهه متاسفانه  هنوز شاهد خشونت سیستماتیک علیه زنان در گوشه و کنار جهان و به ویژه در فرقه قرون وسطایی رجوی هستیم.

بله دوستان  سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی اش تحت عناوین دروغین رهائی زنان و رفع ستم مضاف علیه زنان و ضرورت رهبری و ضرورت سرنگونی بیشترش خشونت گرایی و ستم مضاف علیه زنان را در مناسبات استالینی اش داشته و دارند.

مسعود رجوی با عنوان رهبری این سازمان با راه اندازی طلاق های اجباری تحت عنوان انقلاب کذایی مریم در گام اول زنان نگونبخت در تشکیلات  را مجبور به طلاق و جدایی از فرزندان خرد سال شان کرد و در گام بعدی برای کشتن همه عواطف و احساسات خانواده و مهر مادری در آنان نشست های مغز شویی تحت عنوان عملیات جاری و  غسل هفتگی را  در مناسبات مخوفش براه  انداخت  که البته برای تحت فشار قرار دادن زنان این نشست های غسل هفتگی بطور روزانه برگزار می شود و آنها باید همه لحظاتی را که برای فرزندان و شوهر خود داشته اند و اگر در خواب هم چنین لحظاتی داشته اند تحت عنوان لحظات و تناقضات جنسی و بقول خودشان” لحظات جیم” باید بطور مکتوب نوشته و در نشست جمعی لایه تشکیلاتی خود در حضور مسئول نشست خوانده و بعد حاضرین در این نشست باید  او را   بخاطر داشتن چنین لحظاتی مورد ضرب و شتم و اهانت قرار دهند.

مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی در حالی از حقوق بشر و رهایی زنان جهان و بویژه جنبش زنان ایران دم می‌زند و بطور فرمالیستی شورای رهبری و مسول اول فرمایشی را از زنان بر گزیده است که زنان حق آرایش  فکر کردن به ازدواج و تشکیل خانواده و داشتن فرزند و یا آنهایی که قبلا ازدواج کرده و  فرزند دارند حق فکر کردن به فرزندان  و شوهر سابق خود را ندارند.  و زنان و دختران جوانی که فریب تبلیغات دروغین سازمان را خورده و به سازمان پیوسته اند حق ملاقات با خانواده شان را ندارند.

همچنین در تشکیلات استالینی رجوی زنانی که مخالف این افکار و اعمال خشونت گرایی علیه زنان در فرقه تروریستی رجوی بودند را سر به نیست کرده است  زنانی همچون مینو فتحعلی و الان محمدی هما بشر دوست دهها زن معترض دیگر که  تنها بخاطر مقاومت  و اعتراض علیه خشونت گرایی زنان در فرقه رجوی توسط شکنجه گران مریم عضدانلو کشته شدند.

حال با این اوصاف آیا خنده دار و مضحک نیست که این فرقه تروریستی زن ستیز و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه  دم از رهایی زنان و حمایت از جنبش رهایی زنان بزند؟ از نظر بنده  یکی از قربانیان این سازمان فرقه گرا و تروریستی هستم و از نزدیک شاهد خشونت گرایی سیستماتیک زنان در فرقه رجوی بودم؛ مریم عضدانلو رئیس جمهور مادام العمر فرقه تروریستی رجوی  ابتدا قبل هر چیز و قبل از هر ادعای دروغی در رابطه بایستی   بیاید این اعمال خشونت گرایی علیه زنان در سازمان را پاسخ بدهد .

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/فرقه-رجوی،-مجاهدین-خلق،-خوشحالی-از-تحر/

فرقه رجوی، مجاهدین خلق، خوشحالی از تحریم مردم، خوش رقصی برای دولت ترامپ

علی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم نوامبر ۲۰۱۸:… همانطور که همه شما در جریان هستید سیاست های جنگ طلبانه تحریم‌های اقتصادی  دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه مردم ایران شکست خورده است و راه بجایی نبرده است . ولی مضحک تر از این خوش رقصی سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی است که چنان در این رابطه عنان از کف داده … 

خوشحالی مریم رجوی مجاهدین خلق از تحریم هاجلب این افتخارات بود که سازمان را به فرقه ی رجوی تبدیل کرد!

خوش رقصی فرقه تروریستی رجوی برای آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه

لینک به منبع

همانطور که همه شما در جریان هستید سیاست های جنگ طلبانه تحریم‌های اقتصادی  دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه مردم ایران شکست خورده است و راه بجایی نبرده است . ولی مضحک تر از این خوش رقصی سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی است که چنان در این رابطه عنان از کف داده اند و چنان مواضع ضد ایرانی آمریکایی های جنگ طلب نظیر جان بولتن را با آب و تاب انعکاس می دهند که انگار جان بولتون رهبری این سازمان هست. و فرقه تروریستی ضد ایرانی فراموش کرده است که روزی شعارهای دروغین ضد امپریالیستی می داد و می گفت امپریالیست جهانی به سرکردگی آمریکا ببر کاغذی هست و شعار آمریکایی بیرون رو خونت روی زمینه را سر می داد ولی الآن خودش به چنان وضعیت اسف باری مواجه شده است که بقای تشکیلات رو به زوالش را آویزان شدن و خوش رقصی برای دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل می داند و ابلهانه فکر می کنند که با اینگونه خوش رقصی ها میتوانند جلوی ریزش نیرویی و فروپاشی کامل تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده شان را بگیرند‌ و به عمر ننگین تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده شان را چند صباحی بیفزایند.

دور جدید تحریم‌های آمریکا و ابراز خوشحالی فرقه رجوی

لینک به منبع

چهاردهم آبان دور جدیدی از تحریم‌های ظالمانه علیه مردم ایران توسط ترامپ رئیس جمهور آمریکا آغاز شد هرچند جنبه روانی این تحریم نفتی ایران بیشتر است و بیشتر به یک جنگ روانی علیه مردم شبیه هست ولی با این روی زندگی اقشار مختلف   مردم ایران تاثیرات منفی دارد و هیچ سیاست مداری در دنیا از آن استقبال نمی کند و حتی کشور های اروپایی هم با آغاز تحریم‌های یک جانبه و خصمانه آمریکا موافق نبستند و سیاست های خود خواهانه و خود سرانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا را محکوم می کنند و همه ارگان های حقوق بشری و سازمان های بین الملی این عمل ضد انسانی آمریکا را محکوم می کنند. ولی این وسط تنها فرقه تروریستی رجوی همسو با آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه‌ای اش نظیر عربستان سعودی و اسرائیل از این عمل ضد انسانی ترامپ استقبال کرده اند.

بله دوستان فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی که خود را فدائی خلق قهرمان ایران می  دانند و سنگ می زنند به جشن و پایکوبی پرداخته اند و طی یک پیام منتصب به رجوی مفقودالاثر آماده باش سرنگونی داده اند و ابلهانه فکر می کنند با آغاز تحریم‌های جدید آمریکا رژیم ایران سرنگون می شود و ارتش به اصطلاح آزادی بخشش که بیشتر به شیر بی یال و دم و اشکم شبیه هست وارد ابران شده و توسط کانون های دروغین شورشی به حکومت می کنم رسند .

واقعا وقاحت سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی حد و مرز ندارد و هر از گاهی برای ادامه گرفتار نگه داشتن نیروهای سازمان چنین مواضع ضد انسانی را اتخاذ می کنند.

*** 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Services For Iran’s Enemies

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/نامه-ای-دوستانه-به-ساکنان-کمپ-تیرانا/

نامه ای دوستانه به ساکنان کمپ تیرانا

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، اول نوامبر ۲۰۱۸:… سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی بجای پاسخگویی به سوالات واقعی و اساسی شما مانند وضعیت نامعلوم رجوی و ارتش به اصطلاح آزادی بخش و سرنگونی بدنبال این هستند که شما را همچنان در در تشکیلات نگه دارند ولی طی یک پروسه مرگ تدریجی بقیه عمرتان را تلف کنند و از فروپاشی کامل … 

حملات و فحاشی های مریم رجوی علیه نجات یافتگان فرقه مجاهدین خلق در آلبانیمریم رجوی بعد از سی سال عضویت آقایان میرزایی و میش مست در سازمان مجاهدین کشف کرد که آنها جاسوس و مزدور هستند

لینک به منبع

نامه ای دوستانه به ساکنان کمپ تیرانا

با سلام به همه شما دوستان قدیمی که همچنان در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی در کشور آلبانی گرفتار هستید. اینجانب علی جهانی که مدت زیادی همانند شما دربند تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی گرفتار بودم؛ ضمن آرزوی موفقیت برای تک تک شما دوستان قدیمی می خواستم نکاتی را جهت یادآوری و کمک به شما جهت رهایی از جهنم تشکیلات رجوی بعرض تان برسانم .

اولا : بنده تا کنون نامه های زیادی برای شما چه در کمپ اشرف و لیبرتی در عراق بودید و چه اکنون که در کشور آلبانی هستید نوشته ام و قصدم تصمیم گیری برای سرنوشت شما نبوده و نیست و نخواهد بود و تنها قصد روشنگری و افشای جنایت ها و خیانت های بیشمار رجوی به ملت ایران و شما نیروهای سازمان بوده و هست و همچنین هدف من از نگارش این نامه ها برای شما عزیزان گرفتار انتقال تجربیات خود از این فرقه تروریستی رجوی می باشد چونکه من اکنون بیرون از این سازمان فرقه گرا و تروریستی هستم و بهتر از شما که همچنان در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی گرفتار هستید مسائل را می توانم ببینم و مورد بررسی قرار دهم .

ثانیا: همانطور که همه شما در جریان هستید این روزها موج  ریزش روز افزون نیرویی رو به افزایش هست و هر روز شاهد خبر هایی از رهایی یکسری از دوستانی که تا دیروز پیش شما بودند هستیم ضمن تبریک به همه دوستان جدا شده برای همه شما که بفکر جداشدن هستید آرزوی موفقیت میکنم.

ثالثا: سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی بجای پاسخگویی به سوالات واقعی و اساسی شما مانند وضعیت نامعلوم رجوی و ارتش به اصطلاح آزادی بخش و سرنگونی بدنبال این هستند که شما را همچنان در در تشکیلات نگه دارند ولی طی یک پروسه مرگ تدریجی بقیه عمرتان را تلف کنند و از فروپاشی کامل تشکیلاتش جلوگیری کنند. و در این رابطه از هیچ ترفندی برای رسیدن به اهداف شوم خود دریغ نکرده اند ولی خوشبختانه تا کنون موفق نشده اند و دلیل عدم موفقیت شان هم موج روز افزون ریزش نیرویی است سازمان با آن مواجه می باشد.

رابعا : همانطور که همه شما در جریان هستید سازمان بدلیل آویزان شدن به دشمنان قسم خورده همین خلق قهرمان ایران مانند آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران همسویی کامل دارد و  به همین خاطر هم نه تنها  از هیچ  مشروعیتی بر خوردار نیست بلکه  شدت مورد تنفر آحاد جامعه قرار دارد و در این رابطه شما در اعتراضات معیشتی مردم در دی ماه سال گذشته علی رغم اینکه سازمان مدعی است که کانون های شورشی اش این تظاهرات در ایران را راه اندازی کرده اند  ؛  حتی یک شعار بنفع این سازمان فرقه گرا و تروریستی شنیده نشد و این نکته گواه این مدعاست که این سازمان از هیچگونه پایگاه اجتماعی در بین اقشار مختلف مردم ایران برخوردار نیست .

خامسا: دوستان عزیز همه شما که مسئله دار هستید ملاحظه می کنید که همه وعده های  دروغین سرنگونی شش ماهه و شعار های دروغین و تکراری سرنگونی و مقاومت و جامعه بی طبقه توحیدی و رهایی زنان و حقوق بشر و عدالت اجتماعی و آزادی و خلق قهرمان ایران  و مجاهد خلق قهرمان ایران و هزاران شعارهایی از این قبیل تو خالی و پوچ از آب درآمد و همه تحلیل های رجوی که اکنون مفقودالاثر می باشد غیر واقعی و آبکی بودند.

سادسا: دوستان عزیز همه شما و ما جدا شدگان روزی بخاطر شعارهای ضد امپریالیستی و اسلام انقلابی جذب سازمان شدیم ولی الآن نه تنها دیگر هیچ خبری از آن شعارهای دروغین نیست بلکه رهبری سازمان طی یک چرخش صد و هشتاد درجه ای آویزان امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا شده است و لیست شهدای تان را به جان مکین افراطی ترین و جنگ طلب ترین سناتور آمریکا که ضد ایران و ایرانی می باشد در کمپ تیرانا تقدیمش کرد. و این سازمان چه در عراق بخاطر شرکت در جنگ ایران و عراق و سرباز کشی و چه اکنون هم سعی می کنم با آویزان شدن به آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران همسویی کامل داشته باشد .

دوستان عزیز

بنابرین ملاحظه می کنید که این فرقه تروریستی رجوی نه استقلال سیاسی و مشروعیت دارد و شعار های  تکراری سرنگونی و مقاومت  هم دروغی بیش نیست وازطرف دیگر در آستانه  فروپاشی کامل قرار دارد و  آینده روشنی ندارد و به نظرم ماندن شما در سازمان  تلف کردن عمر باقیمانده تان می باشد و شما میتوانید بیرون از این سازمان فرقه گرا و تروریستی زندگی و مبارزه را خودتان انتخاب کنید و برای آینده تان تصمیم گیری کنید.

با آرزوی بهترینها برای آینده شما

دوست قدیمی تان از آلمان علی جهانی

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33885

موج روز افزون ریزش نیرویی در فرقه رجوی 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۸:…  همانطور که همه شما در جریان هستید هر روز اخبار تازه ای از نفراتی از فرقه تروریستی رجوی جدا می شوند  در رسانه‌ها منتشر می‌شود . ضمن تبریک و تهنیت به همه دوستانی که جدیدا از فرقه تروریستی رجوی رهائی پیدا کردند و یا در روزهای آینده رها خواهندشد و تبریک به خانواده های  چشم انتظار این قربانیان می در این رابطه نکاتی … 

دیدار زینب و مونا حسین نژاد بعد از سی و شش سال اسارت در فرقه رجویMona And Zeinab Hosseinnejad Meet Each Other After 36 Years

لینک به منبع

موج روز افزون ریزش نیرویی در فرقه رجوی

همانطور که همه شما در جریان هستید هر روز اخبار تازه ای از نفراتی از فرقه تروریستی رجوی جدا می شوند  در رسانه‌ها منتشر می‌شود . ضمن تبریک و تهنیت به همه دوستانی که جدیدا از فرقه تروریستی رجوی رهائی پیدا کردند و یا در روزهای آینده رها خواهندشد و تبریک به خانواده های  چشم انتظار این قربانیان می در این رابطه نکاتی را بعرض برسانم .

همانطور که همه شما در جریان هستید سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی بعد از انتقال نیروهای سازمان به آلبانی تمام سعی و تلاش خود را صرف جلوگیری از ریزش روز افزون نیرویی معطوف کرده اند و از هیچ  ترفند و نیرنگی برای نگه داشتن نیروهای سازمان و فراهم ساختن بستر مرگ تدریجی شان دریغ نکرده اند ولی خوشبختانه تیرشان به سنگ خورده و نه تنها موفق به جلوگیری از ریزش روز افزون نیرویی نشده اند بلکه موج ریزش نیرویی هر روز ابعاد وسیعتری بخود گرفته و می رود تا فروپاشی کامل تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی را فراهم سازد.

بله دوستان تا  وقتی که این فرقه تروریستی شعار های پوچ و غیر واقعی نظیر: جامعه بی طبقه توحیدی ؛ اسلام انقلابی ؛ رهایی زنان ؛ حقوق بشر و عدالت اجتماعی؛ آزادی  ؛ و هزاران شعارهایی از این قبیل و وعده  های دروغین سرنگونی می دهد و  ادعای تنها آلترناتیو را دارد.

و تا وقتی که این فرقه تروریستی آویزان قدرت های خارجی نظیر آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل هست و چنان مرید آنها شده که حتی  بصورت صوری همانند ترامپ حاضر نشد علیه قتل فجیح روزنامه نگار منتقد حکومت آل سعود که در کنسولگری عربستان سعودی در ترکیه صورت گرفت  موضعگیری کند . تا مبادا شیوخ عربستان سعودی خوششان نیاد و کمک های مالی اش را به‌ این سازمان فرقه گرا و تروریستی قطع کند.

همچنین تا وقتی که این فرقه تروریستی در مقابل مردم ایران و منافع ملی شان قرار دارد و تا وقتی که سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی حاضر به پاسخگویی سوالات واقعی و اساسی نیروهای متناقض سازمان نظیر رجوی کجاست و چشم انداز سرنگونی چیست و سرنوشت انقلاب کذایی مریم و ارتش به اصطلاح آزادی بخش چی شد پاسخ ندهد. این معضل تشکیلات یعنی موج روز افزون ریزش نیرویی و فروپاشی کامل تشکیلات قرون وسطایی سازمان راه چاره ای ندارد و همین روزها است آخرین میخ تابوت تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی کوبیده شده و بساط فرقه گرایی این سازمان فرقه گرا و تروریستی

*** 

Maryam_Rajavi_Cult_MEK_MKO_NCRI_Tirana_Albania_TRT_World_2018The MEK: a group looking to overthrow the Iranian regime

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33843

نگاهی به تقویم تاریخ رجوی در مهر ماه 

Maryam_Rajavi_Massoud_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MKO_MEK_Rajavi_Cult_Saddam_Terroristsعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و دوم اکتبر ۲۰۱۸:… رجوی بعد از این شکست مفتضحانه مجبور شد که وعده های دروغین و تکرار سرنگونی شش ماهه را بدهد تا ۳۰ مهر ماه سال ۱۳۷۲ رجوی که در اجلاس فرمایشی شورای دست سازش در شش شهریور ماه همان سال مریم رجوی را به عنوان رئیس جمهور مادام العمر منصوب کرده بود علنی کرده و بعدش با اعلام بند ” ر ” در داخل مناسبات استالینی … 

مریم رجوی مسعود رجوی سازمان مجاهدین خلق ایران تروریسم صدام حسین وطن فروشی Albanians angry that America dumps its terrorists on them (Mojahedin Khalq, MEK, ISIS, … )

کمپ اشرف 3 زندان گروگانهای مریم رجوی در تیرانا آلبانیFootage of the MEK’s secret base in Albania
(Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Saddam’s private army, Rajavi cult …)

لینک به منبع

نگاهی به تقویم تاریخ رجوی در مهر ماه

از آنجایی که فرقه تروریستی رجوی بدور از مردم ایران و در مقابل آنها قرار دارد تقویم تاریخ رجوی هم عجیب و غریب و ویژه خودش هست و دور از واقعیت ها و حقایق می باشد.  در این رابطه می خواستم دو فقره از همین تقویم تاریخ رجوی در مهرماه را مرور بکنیم تا ببینید که این تقویم تاریخ رجوی مثل تحلیل های آبکی اش چقدر عجیب و غریب و دور از واقعیت ها و حقایق جهان بیرون از این سازمان و بدور از واقعیت ها و حقایق جامعه کنونی ایران میباشد.

یکی از این تاریخ های رجوی ۵ مهر ماه سال شصت می باشد رجوی در این روز با راه اندازی شورش مسلحانه در چند خیابان تهران بقول خودش می خواست قدرت نمایی کرده و نهایتا مردم را به خیابان‌ها بکشاند و قیام توده‌ای همانند ۲۲ بهمن راه اندازی کرده سرنگونی را محقق نماید اما واقعیت این بود که مردم ایران بخاطر شروع مبارزه مسلحانه در سی خرداد سال شصت و اقدامات تروریستی رجوی نظیر ۷ تیر و ۸ شهریور به شدت از این سازمان تروریستی متنفر بودند و لذا نه تنها قیام توده‌ای راه نیفتاد و سرنگونی محقق نشد بلکه کلی از نیروهای سازمان در این رابطه دستگیر و اعدام شدند.

لذا رجوی بعد از این شکست مفتضحانه مجبور شد که وعده های دروغین و تکرار سرنگونی شش ماهه را بدهد تا ۳۰ مهر ماه سال ۱۳۷۲ رجوی که در اجلاس فرمایشی شورای دست سازش در شش شهریور ماه همان سال مریم رجوی را به عنوان رئیس جمهور مادام العمر منصوب کرده بود علنی کرده و بعدش با اعلام بند ” ر ” در داخل مناسبات استالینی اش به سرکوب نیروهای معترض دست زد و رجوی می گفت این انتخاب برای ضرورت سرنگونی هست و بعدش این بند  ” ر ” را بقول خودش موشک استراتژیکی را به فرانسه پرتاب کرد تا سرنگونی را محقق نماید اما واقعیت این است که نه تنها تا کنون سرنگونی محقق نشده است بلکه این خود تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی هست که بخاطر سیاست های مزدوری و جنگ طلبانه و تحلیل های آبکی اش در آستانه فروپاشی کامل قرار دارد و اکنون مشکل اصلی سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی اینست که جلوی ریزش روز افزون نیرویی را سد نموده و از فروپاشی کامل تشکیلاتش جلوگیری کند.

بنابرین ملاحظه می کنید که این شعار سرنگونی رجوی که ۵ مهر ماه سال شصت استارت خورد و در سی مهر ماه سال ۷۲ ضرورت پیدا کرد هیچ دستاورد و نتیجه مثبتی برای فرقه تروریستی رجوی نداشته و فقط منجر به تلفاتی از طرف مردم ایران و نیروهای نگونبخت سازمان شده است . و این مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی که بعد از طلاق گرفتن اجباری از ابریشم چی و ازدواج با مسعود رجوی مریم پاک رهایی لقب گرفته بود و بعدش هم با منصوب شدن به عنوان رئیس جمهور مادام العمر از جانب مسعود رجوی سیمرغ رهایی لقب گرفته بود اکنون بعد از گذشت زمان این سیمرغ رهایی حسابی کرک و پرش ریخته است و اینکه قرار بود سرنگونی را محقق نماید  سرنگونی تشکیلات خودش را مهیا ساخته است .

*** 

هچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33743

چند سوال اساسی از مریم عضدانلو 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دهم اکتبر ۲۰۱۸:… میخواستم چند سوال اساسی از مریم عضدانلو  رجوی بپرسم برای روشنتر شدن افکار عمومی و افشای ماهیت ضد ایرانی و ضد حقوق بشر و آزادی این سازمان فرقه گرا و تروریستی  رجوی کجاست؟ سرنگونی چی شد؟ ارتش آزادیخش چی شد؟ انقلاب ایدئولوژیک چی شد؟ دستاورد های این استراتژی مبارزه مسلحانه تا کنون چه بوده ؟ … 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

لینک به منبع

چند سوال اساسی از مریم عضدانلو

همانطور که همه شما در جریان هستید سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی در تبلیغات دروغین شان همواره مدعی تنها آلترناتیو هستند و وعده های دروغین و تکراری سرنگونی سرنگونی را بلغور می کنند که گویی انگار همه مردم ایران پشت شان هستند و همین روزهاست که سرنگونی را محقق سازند.

ولی میخواستم چند سوال اساسی از مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی بپرسم هرچند که هیچگاه ایشان حاضر به پاسخگویی نبستند ولی برای روشنتر شدن افکار عمومی و افشای ماهیت ضد ایرانی و ضد حقوق بشر و آزادی این سازمان فرقه گرا و تروریستی این سوالات اساسی را مطرح می کنم.

۱) رجوی کجاست؟

رجوی که مدعی قهرمانی و رهبری عقیدتی سازمان هست چرا همواره سر بزنگاه ها و مواقعی که احساس خطر جانی کرده و یا برای فرار از پاسخگویی غیب شده و الآن هم بعد از سقوط صدام حسین غیب شده و مفقودالاثر می باشد .مگر در این شرایط اسف بار کنونی تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده تان نباید بالای سر نیروهایش باشد و چرا به سوالات نیروهای سازمان در مورد وضعیت ایشان هیچ اطلاع رسانی نمی کنید

۲) سرنگونی چی شد ؟

سازمان شما که از سال شصت همواره وعده های دروغین سرنگونی شش ماهه را می داد. می شود لطفا بفرمائید بعد از خروج مفتضحانه از کشور عراق و خلع سلاح چگونه و کی می خواهید سرنگونی را محقق کنید

۳) ارتش آزادی بخش چی شد ؟

شما که در عراق زمان صدام حسین تحت حمایت همه جانبه ایشان قرار داشتید و بقول خودتان ارتش آزادی بخش که در حقیقت ارتش کوچکی در خدمت صدام بود. حالا می شود لطفا بفرمائید این ارتش به اصطلاح آزادی بخش  که اکنون بخاطر کهولت سن و بیمار بودن نیروهای مسن بیشتر به  خانه سالمندان شبیه هست؛ چی شد و الآن در کمپ کشور آلبانی به چکاری مشغول هست

۴) انقلاب ایدئولوژیکی چی شد ؟

راستی این انقلاب کذایی شما که بقول شوهر مفقودالاثر برای ضرورت سرنگونی بود ولی در اصل اهرمی برای ایجاد خفقان و سانسور شدید در داخل مناسبات بود چی شد و الآن در کمپ کشور آلبانی دچار چه سرنوشتی شده است و این انقلاب کذایی شما که می خواستید بیرونی کنید چه گلی بر سر نیروهای درون سازمان زده است و چرا شکست این انقلاب کذایی تان را اعلام نمی کنید

۵) دستاورد های این استراتژی مبارزه مسلحانه تا کنون چه بوده ؟

راستی می شود لطفا بفرمائید که بعد از این همه مدت  مبارزه مسلحانه تان چه دستاوردی داشته است و چقدر پیشرفت کرده اید و به سرنگونی رژیم ایران  نزدیک شده اید؟ البته خودتان هیچگاه حاضر به گزارش دادن در این زمینه نیستید چون که نه تنها هیچ پیشرفتی در این زمینه نداشته اید بلکه چنان پس رفته اید که تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده تان به لبه فروپاشی کامل قرار گرفته است.

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33539

نامه سرگشاده به وزیر کشور آلبانی (تضمین حقوق انسانی سمیه محمدی، گروگان فرقه رجوی، بعهده شماست )ا 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۸:…  دیدار خانواده از اولیه ترین حقوق انسانی هست ولی متاسفانه این فرقه تروریستی از دیدار خانواده ها با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی جلوگیری می کند و الآن مدتی هست که خانواده محترم آقای مصطفی محمدی برای دیدن دخترشان سمیه محمدی در کشور تان هستند ولی متاسفانه هنوز … 

تلویزیون انگلستان اردوگاه تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی تیرانا آلبانی گزارش کانال ۴ تلویزیون انگلستان از اردوگاه مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در حومه تیرانا-آلبانی

لینک به منبع

نامه سرگشاده به وزیر کشور آلبانی

با سلام حضور محترم جناب آقای جافای  

اینجانب علی جهانی که مدت زیادی در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی بودم و یکی از قربانیان این سازمان فرقه گرا و تروریستی هستم که بهترین دوران عمرم یعنی دوران جوانی ام را این  تشکیلات استالینی از من گرفت . خوشبختانه موفق به رهایی از جهنم تشکیلات رجوی شدم و اکنون در کشور آلمان اقامت دارم.

جناب وزیر کشور بنده بعنوان یک جدا شده از فرقه تروریستی رجوی ضمن قدردانی از پناه دادن نیروهای سازمان که در کشور ناامن عراق بودند می خواستم نکاتی را در رابطه با این فرقه تروریستی بعرض برسانم .

این فرقه تروریستی در تلاش هست که کشور شما را همانند کشور عراق جولانگاهی برای تاخت و تاز های خودش تبدیل کند و در این رابطه سران فرقه تحلیل شان اینست که کشور شما به لحاظ اقتصادی وضعیت خوبی ندارد و راحت می تواند با هدیه دادن و مهمانی دادن و انواع تمهیدات بین مقامات کشور شما نفوذ کرده و حمایت های آنان را نسبت به خودش جلب کند و بعدش شما هم از جنایات و نقض فاحش حقوق بشر این فرقه تروریستی در کشور تان چشم پوشی کنید .

جناب وزیر کشور

دیدار خانواده از اولیه ترین حقوق انسانی هست ولی متاسفانه این فرقه تروریستی از دیدار خانواده ها با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی جلوگیری می کند و الآن مدتی هست که خانواده محترم آقای مصطفی محمدی برای دیدن دخترشان سمیه محمدی در کشور تان هستند ولی متاسفانه هنوز موفق به دیدار با دختر شان نشده اند و در این رابطه از شما خواهشمندم که تسهیلاتی را برای ملاقات خانواده ها با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی سازمان فراهم سازید.

جناب وزیر کشور این سازمان فرقه گرا و تروریستی امنیت جانی جدا شدگان در کشور تان را تهدید می کند و چندی پیش یکی از جدا شدگان را به طرز مشکوکی از بین برد . لذا از شما می خواهم که جلوی ترک تازی سران این فرقه را بگیرید و امنیت جانی جدا شدگان در کشور تان را تامین کنید.

درپایان میخواهم به شما و مقامات دیگر کشور تان گوشزد نمایم که مواظب باشید که این فرقه تروریستی کشور تان را همانند کشور عراق جولانگاهی برای تاخت و تاز های خودش تبدیل نکند .

با احترامات فراوان

علی جهانی از آلمان

***

MSNBC_Massoud_KhodabandehMassoud khodabandeh: No decent American intelligence officer would say MEK is trustworthy 

Albawaba_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MKO_MEK_NCRI_2018Who are the MEK? How One Iranian Group Lobbied Itself From Terrorist to Freedom Fighter

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33473

نگاهی به آخرین وضعیت فرقه رجوی در آلبانی 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۸:… فرقه تروریستی رجوی بعد از خروج مفتضحانه از کشور عراق و انتقال نیروهای سازمان به کمپ تیرانا در کشور آلبانی با مشکلات و چالشهای عظیمی مواجه شده که نه تنها  هیچ راه برون رفتی ندارد بلکه هر روز به دامنه این مشکلات و چالشهای لاعلاج افزوده می شود و فرقه تروریستی رجوی را به پرتگاه … 

حسن حیرانی تلویزیون کانال چهار انگلستانThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Kidnaped_Canadian_woman_AlbaniaCanadian family asks Top Channel’s “Fiks Fare for help: “MEK mujahedeens took our daughter”

لینک به منبع

نگاهی به آخرین وضعیت فرقه رجوی در آلبانی

فرقه تروریستی رجوی بعد از خروج مفتضحانه از کشور عراق و انتقال نیروهای سازمان به کمپ تیرانا در کشور آلبانی با مشکلات و چالشهای عظیمی مواجه شده که نه تنها  هیچ راه برون رفتی ندارد بلکه هر روز به دامنه این مشکلات و چالشهای لاعلاج افزوده می شود و فرقه تروریستی رجوی را به پرتگاه سقوط و فروپاشی کامل نزدیکتر می کند. اکنون برای روشنتر شدن این موضوع نگاهی گذرا به وضعیت اسف بار تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی در کشور آلبانی می اندازیم.

فرقه تروریستی رجوی علی رغم همه تلاش های مذبوحانه اش برای مهار و حفظ تشکیلات و انتقال نیروهای سازمان به زندانی دیگر تحت عنوان اشرف سه با مشکل فشار خانواده ها برای ملاقات با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی می باشد و اخیرا هم خانواده محترم مصطفی محمدی برای دیدن دخترشان سمیه محمدی کارزاری را در کشور آلبانی راه انداخته اند و رسانه های خبری در کشور آلبانی مصاحبه‌ها انجام دادند و حسابی علیه فرقه تروریستی رجوی و اندیشه های ضد خانواده این سازمان فرقه گرا و تروریستی افشاگری کرده اند که سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی تحت فشار قرار گرفته اند.

فرقه تروریستی با از دست دادن مکین سناتور افراطی و ضد ایرانی آمریکایی حسابی عزادار شده و طبق خبر های رسیده برای مکین مراسم بزرگداشت و عزاداری راه انداخته است.

همچنین فرقه تروریستی رجوی با معضل جدا شدگان در کشور آلبانی و افشاگری های مستمر شان مواجه می باشد که علی رغم همه تلاش های مذبوحانه اش و تهدید های مستمر شان نتوانسته است جلوی فعالیتها و افشاگری های جدا شدگان در کشور آلبانی را بگیرد .

اما در حاضر علاوه براین مشکلاتی که اشاره شد مهمترین مشکل بزرگ جریان مسئله داری و ریزش روز افزون نیرویی می باشد و طبق خبر های رسیده اخیرا تعدادی از زنان شورای رهبری هم جدا شده اند فرقه رجوی از طرفی بدلیل وضعیت اسف بار ش نمی تواند هیچ نیروی جدیدی را جذب کند و از طرف دیگر با مرگ و میر نیروهای سالمند و بیمار و جدا شدن کادرهای سازمان در رده های مختلف تشکیلاتی مواجه می باشد که هیچ چشم انداز روشنی برای آینده این سازمان فرقه گرا و تروریستی متصور نمی باشد.

حال با این اوصاف آیا خنده دار و مضحک نیست که این فرقه تروریستی و سرکرده فعلی اش یعنی مریم عضدانلو ادعای پوشالی آلترناتیو و مقاومت و سرنگونی می کند؟ آخر شما که ادعا می کردید انقلاب کذایی تان همه نیروهای سازمان را تغییر داده و مسئله سرنگونی را حل می کند و در صدد بیرونی کردن این انقلاب کذایی توسط همین نیروهای بقول خودتان انقلاب کرده بودید و می خواستید از زنان شورای رهبری صفی تا تهران تشکیل دهید. پس چی شد ه که با این همه ادعا های دروغین از افشاگری خانواده ها و جدا شدگان در کشور آلبانی می ترسید ؟ و چرا حالا همین زنان شورای رهبری و دیگر مجاهدین بقول شما انقلاب کرده و بی بدیل بطور روز افزون اعلام جدایی می کنند ؟ و اگر شما راست می گویید چرا تا بحال علی رغم همه تلاش های مذبوحانه و هدیه دادن  و مهمانی دادن در کشور آلبانی نه تنها نتوانسته اید هیچ سمپاتی در بین مردم و رسانه های خبری آنجا پیدا کنید بلکه ما هر روز شاهد خبر هایی از ابراز تنفر مردم آنجا از شما هستیم؟

*** 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33312

چرخش صد و هشتاد درجه ای فرقه رجوی 

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سوم سپتامبر ۲۰۱۸:…  بله سازمانی که زمانی انتقاد و انتقاد از خود یک اصل بود توسط رجوی به نقطه‌ای رسیده که تحمل کوچکترین انتقادی را از هیچکس حتی از طرف اعضاء سازمان را ندارد و منتقدان را مزدور نامیده و اعضای معترض در داخل مناسبات را مورد ضرب و شتم قرار داده و زندان و شکنجه و اعدام می کند.  همچنین سازمانی که زمانی … 

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

لینک به منبع

چرخش صد و هشتاد درجه ای فرقه رجوی

در آستانه پنجاه و چهارمین سالروز تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران هستیم .سازمانی که  با ایدئولوژی اسلام در سال ۴۴ خورشیدی توسط بنیان گزاران با هدف مبارزه با امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا تاسیس شد ولی بعد از اعدام بنیان گزاران و کادر های برجسته سازمان توسط ساواک شاه زمام امور تشکیلات سازمان بدست فردی نالایق و هوسران و قدرت طلبی بنام مسعود رجوی افتاد و ایشان به خودش که یک دانشجوی سوسولی بیش نبود سازمان مجاهدین خلق ایران را نه تنها از اهداف اولیه خودش دور کرد بلکه یک چرخش صد و هشتاد درجه ای نموده و سازمان را از صفت یک سازمان انقلابی و مردمی خارج کرده و آنرا تبدیل به سازمان مسعود و مریم کرد که به شیوه فرقه گرایانه و تروریستی اداره‌ می‌شود .

بله سازمانی که زمانی انتقاد و انتقاد از خود یک اصل بود توسط رجوی به نقطه‌ای رسیده که تحمل کوچکترین انتقادی را از هیچکس حتی از طرف اعضاء سازمان را ندارد و منتقدان را مزدور نامیده و اعضای معترض در داخل مناسبات را مورد ضرب و شتم قرار داده و زندان و شکنجه و اعدام می کند.

همچنین سازمانی که زمانی با هدف آزادی برای مردم ایران و عدالت اجتماعی تاسیس شد توسط رجوی دیکتاتور تبدیل به یک تشکیلات مخوف گردیده که به شیوه استالینی اداره میشود و خفقان و سانسور و تفتیش عقاید و سرکوب شدید و نقض فاحش حقوق بشر در مناسباتش بیداد می کند .

و یا سازمانی که زمانی توسط بنیان گزاران با هدف مبارزه با رژیم وابسته شاه تاسیس شده بود تا مردم ایران به استقلال و آزادی و رعایت  حقوق بشر برسند  توسط رجوی نه تنها در جهت خلاف منافع ملی مردم ایران حرکت کرده بلکه همواره کوشیده است که به دشمنان مردم ایران وابسته باشد و  با بستن پیمان مزدوری و نوکری تمام عیار منافع آنها را علیه مردم ایران برآورده سازد . در این رابطه ما شاهد مزدوری تمام عیار رجوی برای صدام حسین دیکتاتور سابق عراق بودیم که در زمان جنگ ایران و عراق در کنار صدام حسین قرار گرفته و علیه مردم ایران وارد جنگ شد و در مناطق مرزی به سرباز کشی پرداخت.

و مهمترین چرخش صد و هشتاد درجه ای سازمانی که زمانی توسط بنیان گزاران با هدف مبارزه با امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا تاسیس شده بود اینست که رجوی این سازمان فرقه گرا و تروریستی اش را کاملا هم سو با آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران قرار داده است و علنا دیگر نه تنها از مبارزه با امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا صحبت نمی کند بلکه به مزدوری و نوکری تمام عیار ش برای آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل افتخار می کند و کاملا علیه منافع ملی مردم ایران با دشمنان مردم ایران همسویی کامل داشته و بدان افتخار می کند.

حالا بعد از گذشت بیش نیم قرن از تاسیس این سازمان به سبب همین چرخش صد و هشتاد درجه ای توسط رجوی در آستانه فروپاشی کامل قرار گرفته و نه تنها توان جذب حتی یک نیروی جدید را ندارد بلکه با مشکل ریزش روز افزون نیرویی مواجه می باشد که به هیچ شیوه ای نمی تواند جلوی جریان مسئله داری و ریزش روز افزون نیرویی را سد نموده و از فروپاشی کامل تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش جلوگیری کند .

*** 

MEK_MKO_Mojahedin_Khalq_demo_khomeiniRussiagate Conceals Israeli Meddling and Coming War with Iran

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33257

مکین سناتور حامی فرقه تروریستی رجوی مرد 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سی ام اوت ۲۰۱۸:… فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی یکی از حامیان اصلی اش را از دست داده و الان هم عزادار هستند. فرقه رجوی بعد از اخراج مفتضحانه از عراق و انتقال نیروهای سازمان از عراق به کمپ تیرانا در کشور آلبانی برای روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته و وارفته و زوار در رفته … 

جان مک کین مریم رجوی مزدوری جنایت تروریسممحمد رزاقی: دیدار مریم قجر داعشی با بنیانگذاران داعش!ا

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلقملاقات سناتور جان مک کین حامی سر سخت فرقه بی آبروی رجوی با (ابوبکر بغدادی) امیر داعش

لینک به منبع

مکین سناتور حامی فرقه تروریستی رجوی مرد

امروز در خبر ها آمده بود که سناتور مک کین که مدت زیادی بود با بیماری سرطان درگیر بود در ۸۱ سالگی درگذشت ایشان که منفورترین چهره جنگ طلب از  افراطی ترین جناح‌های جنگ طلب از حزب جمهوری خواه آمریکا بود ایشان که ریاست کمینه نیروهای مسلح را در مجلس سنای آمریکا بر عهده داشت یکی از افراطی ترین ضد ایرانی ها بود و زمانی که برای ریاست جمهوری آمریکا کاندید شد بود می گفت ایران را باید بمباران کرد ایشان یکی از حامیان اصلی جنایت های اسرائیل علیه مردم بی دفاع فلسطین بود همچنین ایشان بخاطر ماهیت جنگ طلبانه ای که داشت  با همه گروههای تروریستی از جمله گروه تروریستی دایش در عراق  و فرقه تروریستی رجوی در ارتباط بود و تصاویر ملاقات ایشان با سران این گروه های تروریستی موجود هست. خلاصه اینکه ایشان کارنامه سیاهی داشت که حتی جمهوری خواهان آمریکا از او متنفر بودند و حتی ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا با اختلاف شدید داشت و به همین خاطر هم مکین قبل از مرگش به اطرافیان خود گفته بود که ترامپ حق شرکت در مراسم تشییع جنازه اش را ندارد .

و حالا چنین فرد منفوری حتی بین مردم آمریکا کسی که خواستار بمباران ایران بود آرزویش را به گور برد و سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی یکی از حامیان اصلی اش را از دست داده و الان هم عزادار هستند. فرقه رجوی بعد از اخراج مفتضحانه از عراق و انتقال نیروهای سازمان از عراق به کمپ تیرانا در کشور آلبانی   برای روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته و وارفته و زوار در رفته در کشور آلبانی مکین را به این کمپ آورده بود تا به نیروهای مسئله دار  سازمان بگوید که آمریکا حامی ماست و سرنگونی محقق خواهد شد و در آنجا بود که مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی لیست کشته شده های سازمان را تقدیم مکین سناتور افراطی و ضد ایرانی کرد و  از آن زمان به برادر مکین معروف شد. حالا این سناتور افراطی و ضد ایرانی همه آرزوهایش را به گور برد و این واقعه بایستی درس عبرتی برای سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی باشد که همه آرزو های ضد اهداف ملی مردم ایران را بگور خواهند برد.

*** 

What makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33115

تناقض گونی فرقه رجوی در باره کودتای ۲۸ مرداد

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیستم اوت ۲۰۱۸:… می خواستم از سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی خانم مریم عضدانلو رئیس جمهور مادام العمر سوال کنم که مگر ماهیت چپاول گری و جهان خواری آمریکا تغییر کرده است ؟ مگر همین دولت و رئیس جمهور وقت آمریکا نبود که دستور کودتا علیه دولت مردمی مصدق را صادر کرد؟ و حالا این دستور اخیر دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا … 

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

لینک به منبع

تناقض گونی فرقه رجوی در باره کودتای ۲۸ مرداد

در ۲۸ مرداد  سال ۱۳۳۲ خورشیدی دولت وقت آمریکا احساس خطر برای رژیم وابسته شاه کرد و در نتیجه رئیس جمهور وقت آمریکا دستور کودتا علیه دولت مردمی مصدق را صادر کرد و با ساقط کردن دولت مصدق اردشیر زاهدی را روی کار آورد تا راحتر به چپاول مردم ایران بپردازد . البته امپریالیست جهانی به سرکردگی آمریکا همواره جهانخوار بوده و این ماهیت چپاول گری ملت هائ جهان از جمله ایران تغییر نکرده و نمی کند. در این رابطه همین الان هم مواجه هستیم با اقدامات جنگ طلبانه دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه مردم ایران که با خارج شدن آمریکا از توافق برجام شروع شده و اکنون هم یک گروه اقدام علیه منافع ملی مردم ایران در وزارت خارجه آمریکا تشکیل شده است که در واقع کارش اقدام  برای سرنگونی از طریق یک کودتای نظامی می باشد که همان تجربه شکست خورده ۲۸ مرداد ماه سال ۱۳۳۲ خورشیدی علیه مردم ایران و دولت مردمی مصدق می باشد. که قطعا اینبار هم شکست خواهد خورد.

ولی نکته قابل توجه در این رابطه مواضع ضد و نقیض و تناقض گونی های فرقه تروریستی رجوی می باشد. این سازمان فرقه گرا و تروریستی در حالی خودش را مدافع سینه مصدق و آرمان هایش می داند که مصدق به راه حل سیاسی اعتقادی راسخ داشت و بدان عمل کرد و پای الزاماتش خوابید و توسط دولت وقت آمریکا توسط کودتای نظامی بر کنار شد. ولی این سازمان فرقه گرا و تروریستی صد و هشتاد درجه عکس عقاید مصدق اعتقاد به سرنگونی از طریق مسلحانه و اکنون هم توسط جنگ خارجی که توسط آمریکا دارد.

این گروه فرقه گرا و تروریستی در حالی خودش طرفدار مصدق می داند و کودتای ننگین ۲۸ مرداد ماه سال ۱۳۳۲ خورشیدی را محکوم می کند همان اقدام ضد ایرانی دولت آمریکا علیه منافع ملی مردم ایران آلان این گروه فرقه گرا و تروریستی از تشکیل گروه اقدام علیه منافع ملی مردم ایران در وزارت خارجه آمریکا حمایت می‌کند و ابراز خوشحالی می کند و خواستار تحریم‌های همه جانبه و جنگ و خونریزی و ویرانی علیه مردم ایران میباشد.

می خواستم از سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی خانم مریم عضدانلو رئیس جمهور مادام العمر سوال کنم که مگر ماهیت چپاول گری و جهان خواری آمریکا تغییر کرده است ؟ مگر همین دولت و رئیس جمهور وقت آمریکا نبود که دستور کودتا علیه دولت مردمی مصدق را صادر کرد؟ و حالا این دستور اخیر دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا با تشکیل گروه اقدام علیه منافع ملی مردم ایران چه فرقی با همان اقدام کودتا علیه دولت مردمی مصدق دارد؟ البته خودتان بهتر از هر کسی می دانید که ماهیت ضد بشری دولت آمریکا تغییر نکرده است ولی از آنجایی که گروه فرقه گرا و تروریستی شما هم ماهیت ضد خلقی و جنگ طلبانه دارد سرنوشت خود را گره زده به تصمیمات ضد خلقی و جنگ طلبانه آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران حرکت کرده و با آنها همسویی کامل دارید .

*** 

مزدوران فرقه رجوی مجاهدین خلق در خدمت جنگ و امریکاعکس فوق: مریم رجوی در کنار سناتور جان مک کین آمریکائی
عکس زیر: خواهران و برادران مجاهد خلق به صف در مقابل پرچم آمریکا 

Incidenti në kamp, muxhahedinët iranianë rrahin gazetaren britanikeFull Exclusive / Camp Incident, Iranian Mojahedin Beat British Journalist (aka MKO, MEK, Rajavi cult, Saddam’s Private Army)

 Muxhahedinët sulmojnë gazetarët anglezë në Shqipëri, ndërhyn policiaThe scandal / Mojahedin Khalq (MEK, MKO, Rajavi cult) attack English journalists in Albania, police intervene

Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëPandli Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianë
Pandli Majko attends the meeting of jihadists promising them Albanian Passports

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33084

فرقه عقب مانده (سازمان مجاهدین خلق ایران، مسعود رجوی و مریم رجوی)ا

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، چهاردهم اوت ۲۰۱۸:… همانطور که همه شما در جریان هستید سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی تحت عنوان سازمان مجاهدین خلق ایران از عقب مانده ترین فرقه هایی هست که ما تا بحال شناخته ایم برای روشنتر شدن این موضوع فقط کافیست کمی به وضعیت اسف بار تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده و عملکرد این سازمان فرقه گرا … 

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیمروری مختصر بر فرقه های مخرب کنترل ذهن (۱۰) – قسمت پایانی

ابراهیم خدابنده دسامبر 2014ترجمه کتاب فرقه ها درمیان ما
(مهندس ابراهیم خدابنده، انتشارات دانشگاه اصفهان)

لینک به منبع

فرقه عقب مانده

همانطور که همه شما در جریان هستید سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی تحت عنوان سازمان مجاهدین خلق ایران از عقب مانده ترین فرقه هایی هست که ما تا بحال شناخته ایم برای روشنتر شدن این موضوع فقط کافیست کمی به وضعیت اسف بار تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده و عملکرد این سازمان فرقه گرا و تروریستی نگاهی گذرا بیندازیم  .

در حالیکه ما در عصر ارتباطات زندگی می کنیم و سرعت بالای فضای مجازی جهان را به یک دهکده تبدیل کرده است  این گروه فرقه گرا و تروریستی تنها گروهی هست که در داخل مناسبات نیروهایش حق دسترسی به اینترنت و رسانه های خبری آزاد ندارند و گوش کردن به رادیو برای نیروهای سازمان ممنوع است و جرم محسوب می شود و نیروهای سازمان در بی خبری مطلق از جهان بیرون این سازمان نگه داشته می شوند .

در حالیکه ما در قرنی زندگی می کنیم که خانواده را کانون گرم می دانند و همه گروههای حقوق بشردوستانه و ارگانهای بین‌المللی بر احترام به خانواده و تقویت عشق و عواطف خانوادگی پا می فشارند   و طبق قوانین مدرن اروپایی اعضای   خانواده ها می توانند  کنار هم باشند  و با استفاده از همین قانون پناهندگان می توانند فرزندان زیر سن هیجده ساله و یا همسر شان را به محل اقامت خود بیاورند. این سازمان فرقه گرا و تروریستی خانواده را کانون فساد میداند و سرانش می گویند که کانون خانواده را بایستی منفجر کرد و مسعود رجوی  رهبر  این فرقه هم یک کتاب علیه خانواده ها نوشته و خانواده های قربانیان فرقه را خانواده الدنگ نامیده و خانواده ها را دشمن اصلی خود می داند . و ملاقات خانواده ها با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی ممنوع کرده است .

در حالیکه همه دنیا به ازدواج برای بقای نسل اعتقاد دارند و همه گروههای حقوق بشردوستانه و ارگانهای بین‌الملی جوانان را تشویق به ازدواج میکنند و برای ازدواج به آنها وام مسکن  و سایر امکانات می دهند  در گروه عقب مانده ازدواج ممنوع است و مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی تحت عنوان کذایی انقلاب ایدئولوژیکی  همه را مجبور به طلاق اجباری کردند و کمپ این سازمان تنها نقطه ای در جهان هست که ازدواج در آن ممنوع می باشد.

در حالیکه ما در قرنی زندگی می کنیم که همه دنبال راه حل های صلح آمیز و مذاکره و گفتمان هستند و دوران خشونت گرایی و راه حل های مسلحانه بسر رسیده است این سازمان فرقه گرا و تروریستی همچنان خواستار جنگ و خونریزی و ویرانی می باشد و در این رابطه تا آنجا پیش رفته که از افراطی ترین جناح‌های جنگ طلب از حزب جمهوری خواه آمریکا مثل مک کین خواستار راه اندازی جنگ نظامی علیه مردم ایران میباشد . حال با این اوصاف آیا خنده دار و مضحک نیست که این فرقه تروریستی مدره نمایی کرده و مدعی آزادی خواهی و مدافع حقوق بشر هست ؟

*** 

کمپ بدنان اشرف تعطیل شدابراهیم خدابنده: جریان مسئله داری در فرقه رجوی – قسمت هشتم

محمد حنیف نژادآیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33045

دروغگویی کار همیشگی فرقه رجوی 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هشتم اوت ۲۰۱۸:… همگان می دانند که سازمانی که در مناسبات قرون وسطایی و استالینی اش سرکوب و سانسور و خفقان شدید و نقض فاحش حقوق بشر بیداد می کند و در از آزادی و عدالت اجتماعی بویی نبرده است. نه تنها نمی تواند تنها آلترناتیو باشد بلکه هسچ جایگاهی در بین مردم ندارد و منتسب کردن حرکات اعتراضی مردم به خودش دروغ … 

مریم رجوی: سرفرازی بجای سرنگونیَسال سرنگونی !؟، سال سرافرازی!! یا سال سر در گمی

لینک به منبع

دروغگویی کار همیشگی فرقه رجوی

همانطور که همه شما در جریان هستید سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی به دروغگویی و دروغپردازی و فرافکنی و دروغ افکنی معتاد شده است و یک لحظه بدون دروغگویی اموراتش نمی چرخد .

لذا در این رابطه ما همواره شاهد وعده های دروغین و تکراری سرنگونی بوده ایم و اکنون هم برای پس نیفتادن از قافله حرکات اعتراضی مردم ایران نسبت به معیشت و مسائل اقتصادی و صنفی را مصادره کرده و به خودش نسبت می دهد در صورتی که تا کنون نه تنها مردم ایران در جریان حرکات اعتراضی شان در دی ماه گذشته و تا کنون یک شعار بنفع این سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی نداده اند بلکه تنفر خود را با شعار مریم عضدانلو خفه شو نسبت به این سازمان فرقه گرا و تروریستی ابراز داشته اند .

ولی متاسفانه هنوز هنوز سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی شیر فهم نشده اند و همچنان ابلهانه حرکات اعتراضی مردم ایران بخود منتسب کرده و همچنان وقیحانه و با کمال پر رویی وعده های دروغین و تکراری سرنگونی سرنگونی را تکرار می کند. ولی همگان می دانند که سازمانی که در مناسبات قرون وسطایی و استالینی اش سرکوب و سانسور و خفقان شدید و نقض فاحش حقوق بشر بیداد می کند و در از آزادی و عدالت اجتماعی بویی نبرده است. نه تنها نمی تواند تنها آلترناتیو باشد بلکه هسچ جایگاهی در بین مردم ندارد و منتسب کردن حرکات اعتراضی مردم به خودش دروغ بزرگی بیش نیست که همانند همه دروغ های تکراری اش نه تنها  کسی را نمی فریبد  بلکه باعث افشای بیشتر چهره کثیف و دروغین این سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی می گردد.

*** 

***
Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser 1
پایان یک راه – تیزر اول

Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser ۲
پایان یک راه – تیزر دوم 


https://youtu.be/yt-rXbs8014

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟


https://youtu.be/26Mps-OQLTU

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

NEW YORK, NY - JANUARY 11: President-elect Donald Trump speaks at a news cenference at Trump Tower on January 11, 2017 in New York City. This is Trump's first official news conference since the November elections. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

Trump’s MEK version of events won’t secure victory against Iran, lets ISIS off the hook

انگلی به نام “منافقین” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کند

مسعود خدابنده تیرانا آلبانی فرقه رجوی مجاهدین خلقMassoud Khodabandeh i pergjigjet shpifjeve te MEK-ut ne Gazeta TemA
Massoud Khodabandeh responds to MEK (Rajavi cult)’s defamations in the Gazeta TemA newspaper

آن خدابنده سینگلتون در مورد فرقه ها و تروریسم و مقابله با آ«Radicalisation Awareness 
Anne Khodabandeh (Singleton)
Presentation at the ICSA Conference, Bordeaux, July 2017

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

Debate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:

 • Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:…  روز شنبه سی ژوئن همزمان با خیمه شب بازی و شوی مسخره و تکراری فرقه تروریستی رجوی تحت عنوان گرامیداشت سالروز ترور و خشونت در سالن ویلپنت پاریس؛ جدا شدگان و منتقدین فرقه تروریستی رجوی هم طی یک آکسیون اعتراضی در پاریس دست افشاگری علیه فرقه تروریستی رجوی زدند که مورد استقبال شهروندان

  Self-emulation Mojahedin Khalq Rajavi cult 2شهروز تاج بخش، سید امیر موثقی و علی جهانی، یازدهم دسامبر ۲۰۱۷:… نقض سیستماتیک حقوق بشر و هزاران جنایت دیگر را که در درون تشکیلات جهنمی اش به وقوع پیوسته است ، تعیین تکلیف نموده و ابتدا روشن کند که خود به این ارزش پایبند است که البته به گواهی تاریخ و ماهیت این

   شهدای 16 آذرعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هشتم دسامبر ۲۰۱۷:… اصولا فرقه تروریستی رجوی که خودش را نخود هر آشی می داند سعی می کند اینگونه وانمود کند که حامی همه اقشار مردم ایران هست و خودش را قیم مردم ایران می داند. لذا به مناسبت های مختلف نظیر روز معلم و روز زن و روز کارگر و شروع سال تحصیلی و روز دانشجو سعی می کند با سرهم بندی یک سری ارا

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سوم دسامبر ۲۰۱۷:… یکی از ویژگی های بارز فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص رهبری این فرقه فرار از پاسخگویی به سوالات واقعی می باشد سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی و خود شخص مسعود رجوی نه تنها هیچ وقت حاضر به پاسخگویی نبوده و نیست بلکه سعی می کند با دروغپردازی و دجالیت …

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و هشتم نوامبر ۲۰۱۷:… همانطور که در خبرها آمده بود فرقه تروریستی رجوی در صدد جابجایی نیروهای وارفته و روحیه باخته و مسئله دار به یک محل دور افتاده در کشور آلبانی میباشد. ظاهرا اینطور به نظر می رسد که دنبال جایگزین کردن اشرف می باشد و شاید هم نیروهای نگون بخت را اینگونه توجیه می کند ولی از نظر بنده

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۷:… فرقه تروریستی رجوی در حالی با زلزله زدگان اظهار همدردی میکند که خودش در عملیات به اصطلاح فروغ جاویدان به شهرهای سرپل ذهاب و کرند و اسلام آباد غرب حمله ور شد و تعداد زیادی را کشته و زخمی کرد و عده زیادی را آواره کوه های کردستان نمود که مردم زلزله زده هیچگاه فراموش نخواهند کرد.

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۷:… رجوی همیشه در نشست های تشکیلاتی به دروغ می گفت بر سر در سازمان نوشته فدا و صداقت ولی کاملا صد و هشتاد درجه عکس ما در فرقه تروریستی جز دروغ و خیانت و جنایت و دجالیت چیزی دیگری ندیدیم. سازمان مجاهدین خلق ایران از زمانی که توسط رجوی از صفت یک سازمان انقلابی و سیاسی و ضد امپریالیستی د

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، ششم نوامبر ۲۰۱۷:… چندی پیش یکی از مزدوران فرقه رجوی مطلبی نوشته بود که از تیرانا تا تهران که منظورش این بوده که  روزی سازمان از تیرانا جهت سرنگونی رژیم ایران به سمت تهران حرکت خواهد کرد. اما از آنجایی که فرقه تروریستی رجوی در وارونه جلوه دادن حقایق ید طولایی دارد. لذا بنظرم درستش این است که از تهران ت

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سی ام اکتبر ۲۰۱۷:…اما در میان مشکلات اساسی و لاعلاج سازمان عمده ترین این مشکلات لاینحل و لاعلاج سازمان موج روز افزون ریزش نیرویی می باشد که سازمان همواره بعد از دزدیدن رهبری سازمان توسط رجوی و تبدیل شدن سازمان به یک فرقه تروریستی با آن مواجه می باشد که اکنون با از دست دادن سلاح و پایگاه استراتژیکی اش

   Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و دوم اکتبر ۲۰۱۷:… این بازی ها که در سال ۶۴ با طلاق و ازدواج مریم عضدانلو و اعلام همردیف مسئول اول ایشان تحت عنوان انقلاب کذایی مریم توسط رجوی استارت خورد در سال ۶۸ با راه اندازی طلاق های اجباری و اعلام مسئول اولی مریم عضدانلو به اوج رسید و بعدش هم با انتصاب ایشان به عنوان رئیس جمهور مادام العمر

   Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، پانزدهم اکتبر ۲۰۱۷:… همانطور که در خبرها آمده بود روز جمعه ترامپ رئیس جمهور نامتعادل آمریکا یک راهبرد جدیدی علیه منافع ملی مردم ایران و علیه توافق هسته‌ای برجامبرجام صادر کرده است . این توافق هسته‌ای برجام طی مذکرات فشرده چندین ماهه بین ایران و کشورهای پنج بعلاوه یک که آمریکا هم یکی از همین کشوره

   Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، نهم اکتبر ۲۰۱۷:…  سازمانی که تحت عنوان سازمان مجاهدین خلق ایران در سال ۴۴ خورشیدی توسط بنیانگزاران تاسیس شده بود اکنون به برکت رهبری مسعود رجوی نه تنها قدمی به سمت اهداف این سازمان جلو نرفته است بلکه صد و هشتاد درجه عکس اهداف سازمان حرکت کرده و اکنون در نقطه فروپاشی کامل قرار دارد . برای …

   Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آییه، دوم اکتبر ۲۰۱۷:… فرقه تروریستی رجوی شعارهای توخالی و پر طمطراق زیادی را از هنگام صدارت رجوی بر سازمان تا کنون سر داده است که نه تنها از واقعیت بدور بوده بلکه صد و هشتاد در جه عکس عملکرده است . اکنون به چند نمونه از این شعار های غیر واقعی و پوشالی اشاره ای گذرا می کنیم . یکم ) رجوی را رهبر عقیدتی می دانند

   Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و چهارم سپتامبر ۲۰۱۷:… خانم عضدانلو در قسمتی از اراجیف تکراری شان خود را مدافع کودکان محروم از تحصیل که مجبور به کار و بیگاری شده اند ؛ می پندارد که خودش به همراه شوهر مفقودش در تشکیلات قرون وسطایی اش انواع اقسام بیگاری ها مثل علف کنی در بیابانهای عراق  را راه اندازی کرده بود و تعداد زیادی از ب

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  سران فرقه سعی دارند با انتقال شما از کمپ تیرانا به یک محل دور افتاده اشرف دیگری را برای نگه داشتن شما در تشکیلات پوسیده شان؛ این تشکیلات قرون وسطایی را چند صباحی بیشتر حفظ کنند. اما واقعیت این است که دیگر نه شرایط سیاسی و جغرافیایی کشو۵آلبانی چنین اجازه ای را می دهد و نه وضعیت اس

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، چهارم سپتامبر ۲۰۱۷:… بنابراین مشاهده می فرمائید که بعد از اینکه پنجاه و دو سال از تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران می گذرد این سازمان نه تنها از اهداف اصلی خودش فاصله گرفته است بلکه به برکت رهبری عقیدتی مسعود رجوی با اندیشه فرقه گرایانه و تروریستی صد و هشتاد درجه عکس اهداف اصلی بنیان گزاران حرکت می کن

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سی و یکم اوت ۲۰۱۷:… اگر به دلایل ریزش نیرویی در سرفصل های مختلف که در بالا بدان اشاره کردم دقت بفرمایید مشاهد می کنید که تنها دلیل اصلی ریزش نیرویی در سازمان در مقاطع مختلف تصمیمات اشتباه و عدم مسئولیت پذیری و پاسخگویی این اشتباهات توسط شخص رجوی بوده است که با اندیشه فرقه گرایانه اش و تحلیل های آبکی