مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدینعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، نوزدهم نوامبر 2020:… خانم رجوی منظورت از خانواده مجاهدین،کدام خانواده هست من واقعاً،گیج شدم چون تا آنجا که یادم هست،از اوّلین سِری خانواده ها که به اشرف آمدند،همه به یک باره شدند ماموران وزارت اطلاعات،یعنی مادر،خواهر،و پدر من که در عمرشان حتی مقاله ای سیاسی هم ندیده بودند،یک دفعه شدند ماموران ارشد وزارت اطلاعات،انقدر کشک و پوشال در مغز ماها کردید که خیلی ها در همان ورد به این بحث جا،زدند،و حاضر نشدند که خانواده های خودشان را بعد از سالیان ببیند! مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین  

کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98 و مریم رجویهند جگر خوار برفراز سالگرد کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

ماه آبان شده نون دونی فرقه رجوی،برای پُر کردن سایت هایش

همانطور که همه ی ملّت شریف و گرامی ایران بهتر از هر آدم بیرونی که در مورد ماه آبان حرف میزنه،و یا مطلب چاپ می کند، و یا میزگرد،و یا کنفرانس میگذارد،شما مردم در دلِ این حادثه،قرار داشتید،و چگونگی،و چند و چون،آن را از ما که،در خارج کشور هستیم بهتر می دانید.

راستش هستند آدمها و یا گروهها،و فرقه ها که کاسه داغ تر از آش می شوند،و میخواهند خودشان را دلسوز.و غمخوار مردم ایران نشان دهند،و از دل این حادثه نفع خودشان را ببرند،وگرنه به خدا ذره ای دلشان نه برای مردم می سوزد و نه برای ایران،فقط و فقط مثل کفتار گوشه ای کمین کردنند تا در بهترین زمان شکار دیگران را بدوزدند.

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

مطلب جالبی در سایت فرقه رجوی منتشر شده بود که:

“دستگیری مجدد،زندانیان،آزاد شده و خانواده مجاهدین در آستانه سالگرد قیام آبان ،و فراخوان بین المللی به آزادی زندانیان سیاسی تا پایان دوره کرونا.”

راستش مریم رجوی خانواده را قشنگ آمدی،کلمه خانواده اصلا برایت مهفومی هم داره که ازش استفاده می کنی؟
آیا تا به حال شده فقط برای یک لحظه خودت را به جای خانواده یکی از اسرای در دستت قرار دهی؟
آیا شده در تمامی این سالها دخترت را ندیده باشی،و یکی مثل خودت تو را از دیدن دخترت مَحرم کند؟
مریم رجوی،یادت هست قبل از جنگ جرج بوش در،آخرین نشست که تو و مسعود رجوی بودید،مسعود چی گفت؟
میدونم که بهتر از هر کسی،خودت میدونی که چقدر کثافت کاری کرده اید در طول این چهل و خوردی سال،و جالب اینجاست که خسته هم نمی شوید!

من عین روز برایم روشن است که خیلی،زودتر از آنچه که فکرش را بکنی وجدان درد، و غذاب وجدان به سراغت خواهد آمدو هر ثانیه آرزوی مرگ را خواهی کرد،چون مردن برایتان یک رویا خواهد شد.شما و امثال شماها که عمری آدمها را عذاب داده اید،و با قلب و روح انسانها بازی کرده اید، هم در این دنیا و هم در آخرت به عذاب سخت خدا و خلق آن دچار شوید،همان خلقی که به ما گفتید،باید برایش مبارزه کنیم،باید برایش خون بدهیم،باید برایش جون داد،باید برایش بها پرداخت کرد،اری،خانم رجوی منظور خانواده های ما هست که قرار بود پشتیبان ما باشند ولی متاسفانه شماها کاری کردید که شدند دشمن درجه یک سازمان مجاهدین،وتمامیت آن.

اعتراضات ایران : مردم درباره مجاهدین خلق آگاهند

خانم رجوی منظورت از خانواده مجاهدین،کدام خانواده هست من واقعاً،گیج شدم چون تا آنجا که یادم هست،از اوّلین سِری خانواده ها که به اشرف آمدند،همه به یک باره شدند ماموران وزارت اطلاعات،یعنی مادر،خواهر،و پدر من که در عمرشان حتی مقاله ای سیاسی هم ندیده بودند،یک دفعه شدند ماموران ارشد وزارت اطلاعات،انقدر کشک و پوشال در مغز ماها کردید که خیلی ها در همان ورد به این بحث جا،زدند،و حاضر نشدند که خانواده های خودشان را بعد از سالیان ببیند!

علیرضا نصراللهی

آقای علیرضا نصراللهی، پاریس

برای مثال دکتر این فرقه بعد از دیدار خودش با مادرش بعد از سی و پنج سال چنین گفتند:

“خواهرمهناز من رفتم ملاقات با مامواران اطلاعات،دیدم یه پیر زن چرکیده و خمیده را آوردند، و به من می گویند،این مادرت هست،رفتم جلو بدون اینکه اون را در آغوش بگیرم بهش گفتم برو مادر برو برای چی آمدی برو بقیه زندگیت را بکن!!!!!”

شما فکر میکنید آن لحظه بر آن پیر زن که با دنیایی آرزو آمده بود تا پسرش را بعد از سالها ببیند چه گذشته؟
باور کنید ذره ای اگر من دروغ گفته باشم بچه های قرارگاه، شیش و هفت همه در نشست بودن وقتی این دکتر،سوزنی،این ماجرا را داشت تعریف می کرد.

نفر بعدی دقیق اسم اون یادم نیست یکی دیگه آمد پای میکرفن،وگفت خواهر مهناز رفتم ملاقات،دیدم خانواده ام آمدند،از همان لحظه اوّل که پدرم آمد منو بقل کنه با دو کف دستم زدم به سینه اش و،گفتم برو عقب،تو همراه و یا ماوران وزارت اطلاعات آمدی،بین من و شما دریای خون است برید و دیگه پسری به نام من ندارید!!!!

این موضوعات را اگه شما توانستید به غیر از فرقه رجوی در جای دیگر پیدا کنید که به چه شکل قبل از دیدار،نفرات ساعتی قبل در دفتر خواهران شورای رهبری حاضر می شدند،و کاملا با بخوردی صمیمی و احساسی متفاوت با انقلاب مریم توجیه می شدند و آماده می شدند برای مبارزه با خانواده خودشان،

باور کنید در آن زمان خواهران شورای رهبری،شده بودند ملیجک،تا از این طریق بتواند از ریزش جلوگیری کنند.تا یادم نرفته خدمت شما عرض کنم،خط آن روزها خط موازی بود نه برخورد ولی باید دشمن (خانواده ها) را هم شکست داد.

توقع اجازه ی یک راهپیمایی درتهران ، امتناع از حضور یک حانواده در دهکده ای درآلبانی

بعد از هر سخن ور دست،کف،سوت برایشان ارسال می شد تا تشویق شوند که خانواده هایشان را شکست دادند،و آنها رو قبول نکردنند،البته بودن کسانی هم که مثل قدیم خانواده های خودشان را پذیرفتند،فقط خواستم بدونید خانواده در فرقه رجوی هیچ جایگاهی نداشته و نخواهد داشت.

به قول رهبر این فرقه،خانواده =فساد

آیا به نظر شما این فرقه با داشتن این ایدولوژی،میتواند جایگاهی در ایران داشته باشد؟

راستش این فرقه خیلی از گروهای افراطی اسلامگرا،تند روتر،و افراطی تر هست،شما نگاه کنید،در درون تشکیلات این فرقه همه چیز جدا سازی شده،زنها جای مردها رو گرفتند،همه چیز جدا شده،حتی پمپ بنزین ها هم در فرقه رجوی جدا بود فکرش را بکنید پمپ بنزین

البته خدای نکرده سوتفاهم نشود گفتم زنها جای مردها را گرفتند،منظور این هست که رجوی با بر پا کردن انقلاب ایدولوژیک،توانست با مَکر و حیله سر آدم ها کلاه بگذارد و زن از مرد و بچه ها رو از خانوادها جدا کند،با یک حساب،ساده ببیند چگونه با شیادی مرکز خانواده یکی همان فساد را از هم جدا کرد

شما خودتان،شاهد بودید حداقل خانواده های اعضای در بند فرقه که در این چند سال چقدر برای شماها سنگ اندازی،کردنند تا جلوی ملاقات شماها رو از عزیزانتان بگیرند،البته تلاش شبانه روزی شماها و دیگر عزیزان نگذاشت که این فرقه به آرزویش برسد،دیر نخواهدبود،که همه خانواده به عزیزانشان برسند،و اعضای بالای فرقه رجوی،در دادگاهای مردمی ایران مجازات شودند

درود بر تمامی خانوادها.

لینک به منبع

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خاطرات-من-و-مسعود-نوری-در-العمارة-عراق/

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراقعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، پانزدهم نوامبر 2020:… مسعود نوری، مادرت هر شب دست به آسمان و به درگاه خداوند التماس می کند تا بتواند صدای تو صورت تو و در آغوش گرفتن تورا ببیند،آیا به نظر تو این خواسته ی زیادی هست برای یک مادر که سالیلن است فرزند،خودش را ندیده؟ مسعود جان در کدامین کتاب و آئین،آمده که خانواده یعنی وزارت اطلاعات،خانواده یعنی فساد،خانواده،یعنی دور شدن از مبارزه،به خدا که این فرقه کثیف ترین رهبران روی زمین را در خود دارد،که حتی اجازه نمی دهند که اعضای خودش با مادر،فرزند،زن،پدر،خواهر،برادر و فامیل خودش دیدن و یا حتی گفتگوی تلفنی داشته باشند،واقعاً چرا مسعود؟ خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق .

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراقحقایق مهم کمپ آلبانی با تبلیغات کتمان کردنی نیست

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق

علیرضا نصرالّهی،انجمن یاران ایران،پانزدهم،نوامبر ۲۰۲۰

علیرضا نصراللهی

آقای علیرضا نصراللهی

پایان دوره آموزشی ما وقتی در قرارگاه اشرف به پایان رسید طبق تقسیم بندی مسولین پذیرش و با صلاح دید خواهران شوارای رهبری،و برادر رضا مرادی هر کدام از ما به قرارگاه های نوار مرزی فرستاده شدیم.

البته چون از قبل با قرارگاه ها هماهنگ شده بود هر قرارگاه با تیم خودش آمده بود تا نیروهای خودش را ببرد،ما هم به قرارگاه شیش یا همایون تقسیم شده بودیم که سر جمع دوازده نفر بودیم.

قرارگاه همایون در جنوب عراق قرار داشت همان قرارگاهی که بعد از جنگ آمریکا به دست نیروهای انگلیسی افتاد،فکر کنم خورشید واقعأ چسبیده بود به جنوب عراق،چون واقعأ گرمای طاقت فرسا العمارة باعث می شد که ما در خیلی از تابستانها شب ها کار کنیم و روزها بخوابیم.

وقتی داشتیم اشرف را ترک می کردیم واقعأ ناراحت بودم چون تازه خودم را با آن شرایط وقف داده بودم،ولی به قول خواهر فرشته یگانه،هر جابجای برکعت خودش را دارد و جابجایی سر گل مجاهد خلق هست از همین چرت و پرت ها که همیشه در گوشمان می کردنند.

خلاصه الان دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم بین هفت تا هشت ساعت در راه بودیم،وقتی به قرارگاه شیش یا همایون رسیدیم،دیدم برایمان جشن تدارک دیدند،و بعد از اینکه مختصری سلام علیک کردیم ما را به آسایشگاهی راهنمایی کردنند،و محل خواب و استقرارمان را نشانمان دادند،من آنجا مسعود را دیدم،و از انجا با هم آشنا شدیم،چون مسعود نوری شده بود مسول غیر مستقیم من،راستش من از شخصیت مسعود خیلی خوشم آمده بود،بچه خاکی و بی ریایی بود،از همان لحظه اوّل با هم به قول مجاهدین تن واحد شدیم،بعد از آن شب محل خواب و استقرار همه ی ما و مسعود و چند تا دیگه از مسولین با هم شد.

از فردای آن روز هر کدام از ما با برادران ام جدید و ام قدیم چفت  شدیم و کارهای اجرایی و تئوری سرنگونی را دنبال میکردیم،راستش نمیخوام برای مسعود بد شود و یا به خاطر نوشتن یک یا دو خاطره مسعود را زیر شکنجه روحی قرار دهند،ولی مسعود واقعأ مال این فرقه نبود،مسعود به نظر من اگه تا به الان بیرون نیامده فقط و فقط به خاطر اینه که شرمنده خانواده اش است و خجالت می کشه که به صورت مادرش نگاه کنه،و از شرمساری هست که به ایران برنمیگردد.

یادم هست مسعود نوری فوتبالیست خیلی خوبی بود،و همیشه برایم تعریف می کرد که قبلاً فوتبال بازی میکرده،من همیشه در تیمی که مسعود بود بازی میکردم،چون می دونستم،تیم ما با مسعود قوی هست،ولی شخصی بود به نام خلیل کعبی این آدم شکنجه گر مجاهدین در اردوگاهای اسرای ایرانی بوده،و چون به زبان عربی مسلط بود،از اون به عنوان عراقی استفاده میکردنند،این اطلاعات را خدا رحمت کنه بهروز ثابت را اون برایم تعریف کرده بود،که قرار بود من برسم به اروپا بهروز هم بیاد ولی عجل بهش مهلت نداد،و فرقه رجوی هم از اون به عنوان طعمه استفاده کرد.

من به عنوان کسی که مسعود را به خوبی میشناسم،میخواهم بهش بگویم مسعود باور کن همه ی حرفهای این فرقه دروغ است آنها قاتل همه ی کسانی هستند که در طول چهل سال انقلاب ایران کشته شده اند،و قبل از انقلاب هم مسعود رجوی با گفتن جاوید شاه و غلط کردن به سواک بنیانگذاران سازمان را فروخت،همانطور که در طول جنگ تحمیلی ارتش و مردم را به صدام حسین فروخت.

مسعود جان،به خدا راه اشتباه است و مریم رجوی مدام در حال دورغ گفتن به اعضای فرقه می باشد،چون می داند اگه شماها به دنیای مجازی دست پیدا کنید،خواهید فهمید که هر آنچه تا به الان دیده و شنیده اید دورغی بیش نبوده،و دگر حاضر به ادامه راه نخواهید بود،برای همین دست شماها را از دنیا کوتاه کرده،تابا خیال آسوده خط کثیف خودش را پیش ببرد.

مسعود نوری، مادرت هر شب دست به آسمان و به درگاه خداوند التماس می کند تا بتواند صدای تو صورت تو و در آغوش گرفتن تورا ببیند،آیا به نظر تو این خواسته ی زیادی هست برای یک مادر که سالیلن است فرزند،خودش را ندیده؟

مسعود جان در کدامین کتاب و آئین،آمده که خانواده یعنی وزارت اطلاعات،خانواده یعنی فساد،خانواده،یعنی دور شدن از مبارزه،به خدا که این فرقه کثیف ترین رهبران روی زمین را در خود دارد،که حتی اجازه نمی دهند که اعضای خودش با مادر،فرزند،زن،پدر،خواهر،برادر و فامیل خودش دیدن و یا حتی گفتگوی تلفنی داشته باشند،واقعاً چرا مسعود؟

فقط به یک دلیل هست،وقتی هر کدام از شما با فامیل خود دیدار و یا گفتگو داشته باشید،متوجه خیانت و جنایت این فرقه خواهید شد،و دیگه از از اسب اثری خواهد ماند و از سوار،

مسعود جان فقط میخواهم بهت بگم مادر تکرار نشدنی هست،پدر فراموش نشدنی،پس تا دیر نشده بیا و فقط برای یک بار درخواست تماس با مادرت را مطرح کن،ببین در جواب چه خواهی شنید،پس تا دیر نشده و پیش وجدان خودت شرمنده نشدی این حصار را پاره کن و بزن بیرون و نفس آزاد بکش،دوستان تو همه منتظرت هستند تا جشن آزادیت را از این فرقه دجال بگیرند،مسعود نوری به یاد همان روزهایی که باهم قدم زدیم و درد،دل کردیم بیا و به خاطر دل خانواده ات بخصوص مادرت،تصمیم بگیر و جدا شو،مسعود من فقط ازت میخوام،تا دیر نشده از حصارها بیرون بزن.

به امید آزادی تو و همه ی اسیران در بند فرقه رجوی

دوست قدیمی تو افشین

لینک به منبع

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق 

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین 

***

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

Maryam Rajavi AlbaniaOpen Letter to the Negotiators for Albania’s Accession to the EU

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کوید۱۹-جان-اسرای-اشرف-۳-را-تهدید-می-کند/

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

علیرضا نصراللهی کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیستم سپتامبر 2020:… همانطور که در جریان خبرهای ضد و نقیض ازکشور آلبانی هستید خبرها حاکی از ویروس کرونا در کمپ اشرف ۳ با سرعت زیادی در جریان می باشد،وظیفه شرعی و میهنی ما حکم می کنند که با هر آنچه در توان داریم در مقابل سازمانهای حقوق بشری،سازمان ملل،صلیب سرخ جهانی،ارگانهای خیریه مردمی،چه بسا نامه نگاری،وچه بسا حضوری البته بستگی به شرایط آدم ها دارد،رفته و از آنها درخواست کنیم جنایتی وحشتناک در وقوع جریان است و اگه الان دست بکار نشوید دگر قادر به مهار آن نخواهید بود . کوید۱۹ جان اسرای اشرف .

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندکرونا دلیل مرگ مجاهدین خلق در آلبانی است . تایید مسئولین بیمارستان تیرانا

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین 

همانطور که در جریان خبرهای ضد و نقیض ازکشور آلبانی هستید خبرها حاکی از ویروس کرونا در کمپ اشرف ۳ با سرعت زیادی در جریان می باشد،وظیفه شرعی و میهنی ما حکم می کنند که با هر آنچه در توان داریم در مقابل سازمانهای حقوق بشری،سازمان ملل،صلیب سرخ جهانی،ارگانهای خیریه مردمی،چه بسا نامه نگاری،وچه بسا حضوری البته بستگی به شرایط آدم ها دارد،رفته و از آنها درخواست کنیم جنایتی وحشتناک در وقوع جریان است و اگه الان دست بکار نشوید دگر قادر به مهار آن نخواهید بود

از آنجا که دولت آلبانی با فرقه رجوی در این چند ساله دست به زد و بندهایی زده اند شکی نیست،برای همین باید از بیرون فشار وارد کرد تا بتوانیم از دولت آلبانی بخواهیم اجازه حداقل ها را برای افراد در بند فرقه رجوی قائل شود.

سیستم دیکتاتوری فرقه رجوی در، درون تشکیلات چنان قوی عمل می کند،که قدرت تفکر را از هر فردی میگیرد و اجازه نمی دهد شخص بتواند به آینده و خانواده فکر کند،و اگر هم در زمان هایی هم بتواند دست به چنین تفکری هم بزند افرادی چون شیطان در جلوی آنها ظاهر شده و تمام افکار آنها را برهم میزنند.

برای همین ما نمیتوانیم توقع داشته باشیم که بچه های درون فرقه با ما همکاری کنند،چون انقدر فضا در ،درون فرقه سنگین می باشد که حتی در خیالهای آنها هم ریشه کرده اند،پس ما باید این سد را بشکنیم،و به آنها کمک کنیم.

الان نشستن و گریه زاری کمکی به بچه های درون فرقه نمیکنند،ما همه با هم بای دست در دست هم دهیم ، و با فشار اوردن به همه ی سازمانهای به اصطلاح حقوق بشر خواهان اجازه ملاقات،اجازه تماس هر شخص،داشتن ارتباط فردی با خانواده های درچه یک،مثل موبایل ، ایمیل، و …

ما در وضعیت بسیار خطرناکی هستیم کوید ۱۹ یا همان کرونا با کسی شوخی ندارد. پای مرگ و زندگی هزاران نفر در میان است. فرقه رجوی ( مجاهدین ) خواهان همین داستان هستند،تمام نقشه دستگاه رجوی بر روی همین بنا شده “خون بده سود ببر”، ولی ، باید پرسید این بازی را چرا با نزدیکان خودتان نمی کنید،هر کسی را که ببینند کمی داره تکروی میکند را به هر طریقی که شده سرش را زیر آب می کنند و بعد هم چهار تا مارک و تهمت به رژیم و جداشده ها میزنند و در سایتهایشان به اصطلاح سودش را می برنند،و بعد هم حمایت کننده گان خودشان را که همگی جیره خوار فرقه هستند را روانه بازار می کنند.

نود درصد آدم های درون فرقه بالای پنجاه سال می باشند،یعنی با کوچکترین سرماخوردگی شاید فاجعه ای پدید آید،که کنترل آن از دست همه خارج شود،و دگر پشیمانی هیچ سودی نخواهد داشت،پس تا دیر نشده ما پیشدستی کرده و با فشار حداکثر ولی کاملا در چارچوب قانون آن کشور خواهان هر چه زودتر حقوق پناهندگی هر فرد با آزادی های فردی آن شخص باشیم،تا بتوانیم آنها را از خطر بزرگی که در کمین آنها نجات دهیم.

فرقه رجوی یک چیز را فراموش کرده و آن این است آن کسانی که الان در تشکیلات تو اسیر هستند همگی خانه و خانواده دارند و همه آنها شرف دارند همه آنها عاطفه دارند همه آنها عشق دارند ولی ترس از آینده نامعلوم آنها را نگران کرده که انشالله به زودی درب های دژ تشکیلات تو خواهد شکست و ما آنها را به آغوش خانواده ها یشان خواهیم رساند همانطور که خودمان آمدیم.

درود به همه شما خانواده های عزیز و با شرف

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

خاطرات من و مسعود نوری در العمارة عراق 

***

Coronavirus in Albania and the Presence of Mojahedin-e Khalq (MEK)#coronavirus reveals #MEK

همچنین: