مریم رجوی و کرونا . وعده سرنگونی از صدام تا بولتون. از ارتش آزایبخش تا ویروس کرونا

مریم رجوی و کرونا . وعده سرنگونی از صدام تا بولتون. از ارتش آزایبخش تا ویروس کرونا

مریم رجوی و کرونا . وعده سرنگونیعلی جهانی، وبلاگ آیینه و انجمن نجات،  بیست و هفتم فوریه 2020:… ومریم  عضدانلو با هراس افکنی  نسبت به این  ویروس از طرفی میخواهد افکار عمومی را از وضعیت اسف بار تشکیلات پوسیده اش منحرف کند و از طرف دیگر بعد از اینکه از محقق کردن سرنگونی توسط به اصطلاح ارتش ازادی بخش و جنگ سوریه و تظاهرات مردم عراق و فشار حداکثری و تحریم شدید اقتصادی دولت ترامپ  و حرکات اعتراضی مردم ایران بخاطر معیشت و گران شدن بنزین نا امید شده است لابد به خیال ابلهانه اش این بار با راه اندازی موج کرونا هراسی و به تعطیلی کشاندن فعالیت های اقتصادی و آموزشی در ایران سرنگونی را اینبار با کرونا هراسی محقق کند باید به سران این فرقه ضد ایرانی و مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه یاد آوری کنم که چهره ضد ایرانی و دروغگوی شما برای همه مردم ایران رو شده است وکسی برای این اشک تمساح ریختن و کرونا هراسی و ایران هراسی و اسلام هراسی شما اهمیتی قائل نیست. مریم رجوی و کرونا . وعده سرنگونی از صدام تا بولتون. از ارتش آزایبخش تا ویروس کرونا 

مریم رجوی و کرونا . وعده سرنگونیبراندازان آمدند ؟ خیر مزدوران رفتند

1- کرونا هراسی توسط فرق رجوی

علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و هفتم فوریه 2020
لینک به منبع

ویروس  کرونا که ابتدا در کشور چین شروع شد و هزاران  نفر  از شهروندان  چینی را مبتلا کرده و جان تعداد زیادی را گرفت و به کشور های زیادی سرایت کرد اکنون چند روزی هست که به کشور ایران هم سرایت کرده و طبق آمار رسمی تا کنون جان 15نفر از هموطنان را گرفته و حدود 95 نفر هم در گیر این بیماری  خطرناک هستند که عمدتا از شهروندان شهر مذهبی قم هستند و مقامات و مسئولین پزشکی و بهداشت ایران تلاش میکنند که بیماری و  این ویروس را کنترل کنند و علی رغم اینکه این ویروس خطرناک و کشنده هست ولی قابل کنترل هست. حالا در این میان که مردم ایران درگیر مبارزه با این ویروس هستند سران فرقه رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی  هم طبق روال همیشگی هر وقت مردم ایران درگیر سیل و زمین لرزه و بیماری مسری هستند نمک روی زخم مردم میریزد و شیادانه با اشک تمساح ریختن برای مردم خودش را به دروغ حامی مردم نشان میدهد.  و اینبار مریم عضدانلو سعی دارد با کرونا هراسی وحشت در دل مردم ایجاد کند. البته مردم ایران این فرقه تروریستی را که تا کنون جان بیش  از هفده هزار نفر را با اقدامات تروریستی شان تحت عنوان عملیات سرنگونی گرفته اند  را بخوبی می شناسند که این گروه  خطرناکتر از هر ویروس و حوادث طبیعی مثل سیل و زمین لرزه هست و نه تنها دلش برای مردم ایران ذره ای نمی سوزد بلکه از نشر ویروس کرونا در ایران خوشحال هست.

مریم رجوی و کرونا . وعده سرنگونی

ومریم  عضدانلو با هراس افکنی  نسبت به این  ویروس از طرفی میخواهد افکار عمومی را از وضعیت اسف بار تشکیلات پوسیده اش منحرف کند و از طرف دیگر بعد از اینکه از محقق کردن سرنگونی توسط به اصطلاح ارتش ازادی بخش و جنگ سوریه و تظاهرات مردم عراق و فشار حداکثری و تحریم شدید اقتصادی دولت ترامپ  و حرکات اعتراضی مردم ایران بخاطر معیشت و گران شدن بنزین نا امید شده است لابد به خیال ابلهانه اش این بار با راه اندازی موج کرونا هراسی و به تعطیلی کشاندن فعالیت های اقتصادی و آموزشی در ایران سرنگونی را اینبار با کرونا هراسی محقق کند باید به سران این فرقه ضد ایرانی و مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه یاد آوری کنم که چهره ضد ایرانی و دروغگوی شما برای همه مردم ایران رو شده است وکسی برای این اشک تمساح ریختن و کرونا هراسی و ایران هراسی و اسلام هراسی شما اهمیتی قائل نیست.

2- بزرگترین پنهان کاران تاریخ

انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی8 اسفند 1398
لینک به منبع

با هر اتفاقی ، رهبران مجاهدین ، انگشت اتهام را به سوی دولتمردان ایران دراز کرده و به قضایای طبیعی و غیرطبیعی رنگ و لعاب غیرعادی داده و سعی در متهم کردن می کنند.
البته از دشمنان مردم ، انتظار تائید و تشکر و آفرین ، نداریم! آنانکه سالها در گوشه ی عزلت با سیاست های ” بکن پرکن ” رجوی ، عمر تلف کرده و امروز در دوران بازنشستگی بسر می برند، کار دیگری هم از دستشان برنمی آید!

مجاهدین در سایت هایشان نوشتند:

” گستردگی ابعاد شیوع کرونا در ایران و پنهان کاری جنایتکارانه رژیم آخوندی، باعث نگرانی و هشدار جدی کارشناسان و مقامهای پزشکی سایر کشورها شده است.”

مریم رجوی هم توئیت زده است که :

” وی از پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان‌ها خواست به‌خاطر حفظ جان و سلامت مردم ایران و برای خنثی کردن پنهان‌کاری‌ها و اطلاعات گمراه کننده رژیم، اطلاعات خود را سریعاً در اختیار افکار عمومی بگذارند.”

ایران نیز اقدامات پیشگیرانه را در ابعاد وسیع آغاز کرده است :

– وزیر بهداشت گفت: دانشگاههای کشور با مصوبه کمیته ملی کرونا هفته آینده تعطیل شدند.
– اگر فردی مشکوک به ابتلا باشد، ۱۴ روز به قرنطینه می‌رود.
– وزیر بهداشت در ادامه توضیح داد: برای اماکن زیارتی نیز محدودیت ورود به حرم ایجاد می‌شود.
– نماز جمعه نیز به مدت یک دوره در شهرهایی که آلوده تشخیص داده شده برگزار نخواهد شد.
– در ورودی شهرها که پر تردد است، اکیپ‌های وزارت بهداشت مستقر می‌شوند و درجه حرارت بدن را با تب سنج‌های دیجیتال می‌سنجند و افراد مشکوک متوقف می‌شوند.
– کلیه مدارس کشور تا قطعیت یافتن مهار کرونا تعطیل هستند.
– محدودیت های خاص برای تمامی کارکنان دولتی و غیر دولتی در حال اجراست.
– تمامی مراکز پزشکی موظف به خدمات رایگان برای مراجعین کرونائی هستند.

جسد مسعود رجوی کجاست ؟ چالش فرقه در درون و بیرون

اما مجاهدین کرونا را پیراهن عثمان کردند تا بعضی ارزش ها را در ایران نشانه بروند.

رهبران مجاهدین با سیاه نمائی و ادعاهای بی پایه و بی اساس سعی در کاسبی فرقه ای از کرونا دارند!

اما در ایران چه خبر است ؟

در ایران سعی شده است با آگاه سازی اجتماعی در باره ی روش های پیشگیرانه و مراقبت، اذهان عمومی را آرام کرده و از التهاب و پریشانی دوری شود.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در نشستی در محل وزارت خارجه گفت که ایران از ظرفیت‌های لازم برای مدیریت کرونا برخوردار است. مدیران وزارت بهداشت کشور نیز در این جلسه ضمن ارائه آخرین وضعیت مقابله با ویروس کرونا در ایران ، بر تعهد و پایبندی کشورمان به مقررات شناخته شده بین‌المللی در حوزه بهداشت تاکید کردند. همچنین بر این نکته تاکید شد که ایران واجد تمامی توانمندی‌های فنی و تخصصی لازم برای مقابله با کرونا است.

نماینده سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این نشست توانمندی و عملکرد ایران را یک نمونه موفق و مثال زدنی در جهان و منطقه ذکر کرد.

با توجه به اقدامات شفاف کشورمان در این زمینه و اطلاع رسانی کافی و موثر در خصوص این بیماری درخواست مقامات بهداشتی و ذیربط و همچنین نماینده سازمان جهانی بهداشت از جامعه جهانی احتراز از اعمال تضییقاتی فراتر از استانداردها و مقررات بین‌المللی به ویژه در حوزه تعاملات تجاری بود.

وزارت بهداشت ایران طی این نشست همچنین فهرستی از اقلام مورد نیاز برای کنترل، درمان و مهار بیماری کرونا را به نمایندگان کشورهایی که علاقه‌مند به کمک رسانی در این زمینه هستند، ارائه کرد.
حاضران همکاری‌های بین‌المللی و حفظ رویکرد بهداشتی به موضوع کرونا را عناصری کلیدی در مقابله با این بیماری برشمردند.

اگر امروز در ایران اسپری های آنتی باکتریال و ضد عفونی و ماسک و ژل ضدعفونی ، کم است ، باید به دولت هائی نظیر آمریکا اشاره کرد که با تحریم های ظالمانه سعی در فلج کردن شریان اجتماعی در ایران دارند.

ایران امروز، بهشت موعود نیست ! هدف از این مقاله هم سفید سازی اشتباهات برخی مسئولان نیز نیست! بله در ایران هم کم کاری در مورد کرونا بسیار فراوان است ! باید تلاش های زیادی هم صورت گیرد تا کرونا بیشتر و بهتر وسریع تر مهار شود!

رای 85 درصدی رجوی داعشی چه شد ؟!

اما مگر ایران فقط درگیر کرونا است ؟

اخیرا در قضایای بیماری کرونا که از کشور چین شروع شده و دامنگیر بیش از 15 کشور شده است ، گریبان گیرکشورهائی مثل : کره جنوبی ، هنگ کنگ، ویتنام ، ایتالیا، ژاپن، استرالیا، کانادا، فرانسه ، عربستان ، تایوان، آمریکا، تایلند، ماکانوو… هم گردیده است.

– وزیر بهداشت عربستان سعودی از ابتلای 244 نفر در این کشور به ویروس کرونا و مرگ 18 نفر به علت این بیماری خبر داد.
– کروناویروس در جهان 2700 قربانی گرفت.
– طبق اعلام کمیسیون ملی سلامت در چین تاکنون 2663 نفر در چین به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.
– همچنین 37 مورد فوتی در خارج از مرزهای چین گزارش شده که در مجموع تاکنون 2700 فرد آلوده به کروناویروس در جهان فوت کرده‌اند.
– سی‌ان‌ان: ابتلای ۵۷ نفر به کرونا در آمریکا تأیید شده است
– شبکه خبری سی‌ان‌ان گزارش داده مقام‌های آمریکایی تا کنون ابتلای ۵۷ نفر به ویروس کرونا را تأیید کرده‌اند اما انتظار می‌رود این رقم افزایش پیدا کند.

اما امروز می توان از پنهان کارترین سازمان در دنیا نام برد ، از سازمان مجاهدین که هر روز و هر لحظه اعضای خود را شکنجه می کند. آمار مرگ و میر در فرقه ی رجوی سر به آسمان زده است ! زندان و قرنطینه در انتظار منتقدان است ! هر روز با انتشار اخبار کذب و دروغ سعی در مخفی کاری و پنهان کاری دارند. خانواده ها از وضعیت فرزندان خود که امروز سالخورده شدند ، مطلع نیستند! از درون فرقه ی رجوی خبری به بیرون درز نمی کند! هیچ کس از درون فرقه حق خروج و تردد آزادانه به بیرون را ندارند !!! آمار تلفات زلزله آلبانی در داخل فرقه و ابعاد آن گزارش نشد!

اگر قرار باشد در فرقه ی رجوی راست و دروغ ها مشخص شود ، که ابعاد آن فاجعه آمیز خواهد بود !

اگر قرار باشند که در شهر مجاهدین دزد گیرند ! باید هر آنچه هست گیرند!!!

من بعنوان یک ایرانی، امیدوارم این بیماری نیز با شروع فصل گرما و روزهای گرم ، بسرعت مهار و ریشه کن شود ، برخلاف رهبران فرقه ی رجوی ، آرزو می کنم حتی یک ایرانی هم از تبعات منفی این بیماری رنج نکشد!

ملت ایران لایق بهترین ها هستند و اطمینان دارم ، فرهنگ بالای ایرانیان نیز کمک بسیار سودمندی در مهار این بیماری خواهد نمود .

مسئولان دولتی نیز حتما باید بیش از پیش تلاش کرده و ما هرگز شاهد اخبار منفی در مورد بیماری کرونا نباشیم ! خبر زیبا و خوب اینکه ، بسیاری از مردم ایران و پزشکان و محافل دانشگاهی و حوزه ای اعلام

آمادگی کردند که بعنوان پرستار در قرنطینه ها حضور یابند و به همنوعان خود کمک کنند!

همین دیروز شاهد بودیم که پرستارزن 25 ساله ای که خود داوطلب کار در قرنطینه شده بود ، قربانی این بیماری مهلک شد . این یک ارزش والای انسانی است که یک انسان داوطلبانه بخاطر کمک به همنوع جانش را فدا می کند. بیمارستان میلاد لاهیجان شاهد فداکاری خانم نرجس خانعلی زاده بود و همکاران پرستار و پزشک گفتند که:

مریم رجوی و کرونا

نرجس جان ! فداکاری هایت یادمان خواهد ماند و با هر تپش در سینه هایمان یادت زنده خواهد ماند…

فرید

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اراجیف-رجوی-و-انتخابات-دوره-جدید-مجلس-د/

اراجیف رجوی و انتخابات دوره جدید مجلس در ایران

اراجیف رجوی و انتخابات دوره جدید مجلس در ایرانعلی جهانی، وبلاگ آیینه، پانزدهم فوریه 2020:… سازمانی که بر اساس اندیشه فرقه گرایانه اداره می شود و تنها به راه حل مسلحانه و استراتژی ترور و خشونت ایمان دارد و بدان عمل می کند و همچنین سازمانی که رهبری اش خودش را رهبر عقیدتی و امام زمان می پندارد و تحمل  شنیدن کوچکترین انتقادی را حتی از جانب نیروهای سازمان ندارد  و منتقدین را تهدید به مرگ می کند. آیا هیچ وقت می تواند دم از آزادی انتخابات بزند؟ مسلما جواب منفی است و این قبیل اراجیف تکراری و دروغپردازی های همیشگی  چهره سر ان این فرقه و بطور خاص رهبری این فرقه را نه تنها تطهیر نخواهد کرد بلکه بیشتر دستش نزد نیروهای سازمان و مخاطبین بیرون از سازمان رو خواهد شد. اراجیف رجوی و انتخابات دوره جدید مجلس در ایران 

اراجیف رجوی و انتخابات دوره جدید مجلس در ایرانمشکل مریم رجوی با کلمه “انتخابات” است. خواه در سازمان مجاهدین باشد، خواه در ایران و یا آلبانی

اراجیف رجوی و انتخابات دوره جدید مجلس در ایران

باز انتخابات و باز اراجیف تکراری فرقه رجوی

در  آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران هستیم و قرار هست دوم اسفند این انتخابات بر گزار شود و سران فرقه رجوی در آستانه هر انتخاباتی در ایران طبق روال یک سری اراجیف تکراری و کلیشه ای نظیر فراخوان برای تحریم انتخابات و بعد اعلام کردن دروغ هایی نظیر عدم شرکت مردم در انتخابات و خالی بودن حوزه های انتخابات و آزاد نبودن انتخابات و سرفصل بودن انتخابات برای سرنگونی و  از این قبیل تبلیغات تکراری البته مردم ایران هیچ اعتنایی به اینگونه تبلیغات و دروغپردازی های این فرقه نمی کنند و راه خودشان را می روند و خودشان تصمیم گیری می کنند که آیا در انتخابات شرکت بکنند یا نکنند و در این زمینه نیازی به قیمی مثل فرقه رجوی ندارند.

حالا گذشته از این  حرفها و جدا از کمی و کاستی برگزاری یک انتخابات و حق داشتن هر کسی برای برای انتقاد از نحوه برگزاری یک انتخابات نکته قابل توجه اینست که فرقه رجوی و بطور خاص رهبری این فرقه اصلا بویی از آزادی و انتخابات آزاد نبرده است آنوقت می آید راجع به انتخابات اظهار نظر مي کند. آخر مگر رهبری این سازمان و رئیس جمهور ش که مادام العمر هستند بر اساس یک انتخابات آزاد برگزیده شده اند؟ و مگر این مسئول اول و اعضای شورای رهبری سازمان و اعضای شورای به اصطلاح ملی مقاومت بر اساس یک انتخابات آزاد برگزیده شده اند؟ نه همه اینها انتصابی از طرف شخص رجوی که خودش هم با خیانت به بنیان گزاران سازمان رهبری این سازمان را مصادره کرده است می باشد. مثلا انتخابات مسئول اول سازمان یک کاندید از رهبری مشخص می شود و همه هم باید به ایشان رای مثبت بدهند و کسی حق دادن رای منفی ندارد. حالا این سازمان با این رهبری و چنین طرز تفکری آیا حق اظهار نظر راجع به انتخابات را دارد؟  مسلما چنین نیست و اگر واقعا به انتخابات آزاد ایمان دارند اول باید در تشکیلات خودشان اجرایی کنند.

ولی پر واضح و روشن هست که سازمانی که بر اساس اندیشه فرقه گرایانه اداره می شود و تنها به راه حل مسلحانه و استراتژی ترور و خشونت ایمان دارد و بدان عمل می کند و همچنین سازمانی که رهبری اش خودش را رهبر عقیدتی و امام زمان می پندارد و تحمل  شنیدن کوچکترین انتقادی را حتی از جانب نیروهای سازمان ندارد  و منتقدین را تهدید به مرگ می کند. آیا هیچ وقت می تواند دم از آزادی انتخابات بزند؟ مسلما جواب منفی است و این قبیل اراجیف تکراری و دروغپردازی های همیشگی  چهره سر ان این فرقه و بطور خاص رهبری این فرقه را نه تنها تطهیر نخواهد کرد بلکه بیشتر دستش نزد نیروهای سازمان و مخاطبین بیرون از سازمان رو خواهد شد.

(پایان)

اراجیف رجوی و انتخابات دوره جدید مجلس در ایران

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/معامله-قرن-سکوت-رجوی-و-هزار-سوال/

معامله قرن سکوت رجوی و هزار سوال

معامله قرن سکوت رجوی و هزار سوالعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دهم فوریه 2020:… اما  سئوال اینجاست که فرقه رجوی که همواره سنگ حمایت از جنبش فلسطین را به سینه می زند همواره ملاقات با رهبران فلسطینی را در بوق و کرنا می کرد و با آب و تاب پخش می کرد و کلا تاسیس سازمان را مدیون جنبش الفتح هست حالا چرا در مقابل این طرحی که صد در صد علیه مردم و جنبش فلسطین هست سکوت کرده است؟  البته به نظر  بنده جواب بسیار مشخص هست و دلیل اصلی اینست که این یک طرح امریکایی و اسرائیلی هست که از طرف ترامپ و بن یامین نتانیاهو مطرح شده است و از  انجایکه فرقه رجوی با  سیاست های ضد مردمی و نژاد پرستانه آمریکا و اسرائیل همسویی کامل دارد و با طرح آنها موافق هست و اگر هم موافق نباشد جرات مخالفت با این سیاست اربابان اسرائیلی و آمریکایی را ندارد و طرف دیگر نمی خواهد ژست طرفداری از جنبش فلسطینی اش خراب بشه در بن بست گیر کرده است . معامله قرن سکوت رجوی و هزار سوال

معامله قرن سکوت رجوی و هزار سوالسردرگمی سران فرقه رجوی – افول مجاهدین خلق در غرب

معامله قرن سکوت رجوی و هزار سوال

چرا فرقه رجوی در رونمایی معامله قرن سکوت کرده است؟

در  حالیکه بیش از یک هفته از رو نمایی طرح نژاد پرستانه خرید و فروش فلسطین تحت عنوان معامله قرن از سوی ترامپ رئیس جمهور آمریکا می گذرد و همه رسانه های رسمی خبری جهان آنرا منعکس کردند و اتحادیه عرب و اتحادیه اروپا  جنبش فلسطین و محمود عباس رهبر فلسطینی ها این طرح نژاد پرستانه ترامپ و اسرائیل را محکوم کرده اند. فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه در مقابل این رویداد مهم لال مونی گرفته و سکوت مطلق پیشه کرده اند. البته بنا بر تجربه ای که دارم این شگرد همیشگی سران فرقه و بطور خاص رهبری اش هست که در مقابل رویداد های مهم منطقه سکوت کرده و مثل حز باد منتظر می ماند تا ببینت باد جهانی به کدام سمت می وزد در این رابطه اگه خاطر تان باشد در مقابل جنگ خلیج و جنگ آمریکا علیه عراق سکوت پیشه کرده بود.

اما  سئوال اینجاست که فرقه رجوی که همواره سنگ حمایت از جنبش فلسطین را به سینه می زند همواره ملاقات با رهبران فلسطینی را در بوق و کرنا می کرد و با آب و تاب پخش می کرد و کلا تاسیس سازمان را مدیون جنبش الفتح هست حالا چرا در مقابل این طرحی که صد در صد علیه مردم و جنبش فلسطین هست سکوت کرده است؟

البته به نظر  بنده جواب بسیار مشخص هست و دلیل اصلی اینست که این یک طرح امریکایی و اسرائیلی هست که از طرف ترامپ و بن یامین نتانیاهو مطرح شده است و از  انجایکه فرقه رجوی با  سیاست های ضد مردمی و نژاد پرستانه آمریکا و اسرائیل همسویی کامل دارد و با طرح آنها موافق هست و اگر هم موافق نباشد جرات مخالفت با این سیاست اربابان اسرائیلی و آمریکایی را ندارد و طرف دیگر نمی خواهد ژست طرفداری از جنبش فلسطینی اش خراب بشه در بن بست گیر کرده است و در این باره سکوت مرگبار کرده و در خفقان مطلق خبری فرو رفته است و این هم یکی از نشانه های بن بست استراتژی شکست خورده ترور و خشونت رجوی هست که در مقابل حوادث و رویداد های مهم نمی تواند هیچ موضع گیری کند بنابراین ملاحظه می فرمایید که این سکوت مرگبار حکایت از بن بست مرگبار استراتژی ترور و خشونت دارد و نتیجه اش بی آیندگی و فروپاشی مطلق تشکیلات پوسیده و قرون وسطایی این فرقه تروریستی و واپسگرا می باشد.  که در آینده نزدیک شاهدش خواهیم بود.

معامله قرن سکوت رجوی و هزار سوال

لینک به منبع

***


برنامه کلید واژه، بررسی آینده محور مقاومت پس از سردار سلیمانی و سقوط هواپیمای اوکراین

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مرگ-مسعود-رجوی-و-سکوت-مریم-عضدانلو-چرا؟/

مرگ مسعود رجوی و سکوت مریم عضدانلو چرا؟

مرگ مسعود رجوی و سکوت مریم عضدانلو چرا؟علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و چهارم ژانویه 2020:… خیلی از کادر های بالای سازمان از جمله مهدی ابریشم چی شوهر سابق مریم عضدانلو هستند که نمی پذیرند مریم عضدانلو بالای سرشان باشد و این امر را رجوی به زور انقلاب به اصطلاح ایدیولوژیکی به آنها تحمیل کرده بود و با اعلام مرگش دیگه همه چیز تمام میشه مریم عضدانلو سرکرده فعلی را تحمل نکرده  و بالای سرشان بعنوان رهبری نمی پذیرند. ولی اوضاع تشکیلات رجوی خرابتر از این حرفا هست و مریم عضدانلو سرکرده فعلی گروه تروریستی رجوی نمی تونه با کتمان وضعیت رجوی مرحوم و تلاشهایی از این خودش را به عنوان رهبری این سازمان قالب کند و تشکیلات زوار در رفته و پوسیده اش را از فروپاشی کامل نجات دهد مرگ مسعود رجوی و سکوت مریم عضدانلو چرا؟

مرگ مسعود رجوی و سکوت مریم عضدانلو چرا؟اخراج عضدانلو از پاریس به تیرانا – کلیسای تیرانا، نماد پایان تاریخ مصرف مجاهدین خلق

مرگ مسعود رجوی و سکوت مریم عضدانلو چرا؟

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

چرا سران فرقه از وضعیت رجوی چیزی نمی گویند؟

همانطور که همه شما در جریان هستید رجوی بعد از سقوط رژیم صدام حسین ناپدید شد و تا کنون هیچ خبری از مرده و زنده بودنش نیست و سران فرقه هم از پاسخ این سوال نه تنها طفره می روند بلکه همواره سعی دارند با پخش نوار های صوتی از او تحت عنوان پیام های منتصب به ایشان وانمود کنند که ایشان هنوز زنده هستند هرچند که خبرهایی از گوشه و کنار می رسد که ایشان مرده است و چند سال پیش شیخ عربستانی هم گفت رجوی مرحوم و الان در سایت ها  ایشان بعنوان رجوی مرحوم معروف شده است ولی سران فرقه از وضعیت رجوی مفقودالثر هیچی نمی گویند. البته از نظر خیلی از صاحب نظران ایشان به لحاظ سیاسی مرده است و جایی در معادلات کنونی ایران و در بین مردم ایران ندارد. ولی سوال عجیب و اساسی اینست که چرا سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه سعی می کنند از سرنوشت و وضعیت رجوی مرحوم نه تنها چیزی نگویند بلکه با پیام های منتصب به ایشان چنین وانمود کنند که ایشان هنوز زنده هستند؟!!!

به بنده دلایل زیادی هست از جمله اینکه جلوی ریزش بیش از حد نیروهای وارفته سازمان و بطور خاص فدایی های سازمان را که فقط با انگیزه رجوی مرحوم در سازمان مانده اند را بگیرند. اما به نظرم مهمترین دلیل عدم پاسخ گویی سران فرقه رجوی مرحوم از وضعیت ایشان اینست که مریم عضدانلو سرکرده فعلی رجوی به دلیل عدم سابقه تشکیلاتی و عدم توانایی رهبری صلاحیت اداره یک تیم را هم ندارد تا چه برسد که بخواهد سازمان را رهبری و هدایت کند. لذا سعی دارند چنین وانمود کنند رجوی هنوز زنده هستند و ایشان دارند سازمان را رهبری می کنند تا بدین وسیله از بهم پاشیدن شیرازه امور تشکیلات پوسیده و قرون وسطایی اش جلوگیری کند. چون اگه نیروهای سازمان و بطور خاص کادر های با سابقه تر از خود مریم عضدانلو متوجه وضعیت رجوی مرحوم شوند دیگه تره برای خانم عضدانلو خورد نمی کنند و دست به شورش علیه او می زنند. آخر خیلی از کادر های بالای سازمان از جمله مهدی ابریشم چی شوهر سابق مریم عضدانلو هستند که نمی پذیرند مریم عضدانلو بالای سرشان باشد و این امر را رجوی به زور انقلاب به اصطلاح ایدیولوژیکی به آنها تحمیل کرده بود و با اعلام مرگش دیگه همه چیز تمام میشه مریم عضدانلو سرکرده فعلی را تحمل نکرده  و بالای سرشان بعنوان رهبری نمی پذیرند. ولی اوضاع تشکیلات رجوی خرابتر از این حرفا هست و مریم عضدانلو سرکرده فعلی گروه تروریستی رجوی نمی تونه با کتمان وضعیت رجوی مرحوم و تلاشهایی از این خودش را به عنوان رهبری این سازمان قالب کند و تشکیلات زوار در رفته و پوسیده اش را از فروپاشی کامل نجات دهد.

مرگ مسعود رجوی و سکوت مریم عضدانلو چرا؟

***

بررسی تحولات مجاهدین خلق خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت دارد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عضو-شورای-ملی-مقاومت-پیام-اخیر-مسعود-ر/

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته استانجمن نجات، مرکز تهران، دهم ژانویه 2020:… بر اساس خبرهای رسیده از اروپا، تعدادی از هواداران فرقه رجوی در صحبت با یکی از اعضای برجسته شورای ملی مقاومت (ویترین غربی پسند سازمان مجاهدین خلق) انتقاداتی نسبت به پیام صوتی اخیر مسعود رجوی ابراز نمودند. آنان معتقد بودند که رجوی بر خلاف عمده جریانات داخلی و بین المللی نسبت به ترور سپهبد قاسم سلیمانی ابراز رضایت و خرسندی نموده و از این عمل غیرقانونی و غیر متعارف آمریکا (براساس بیانیه های ملل متحد و دولت عراق و . .) که خطر جنگ فراگیر در منطقه را به مراتب بیشتر می کند حمایت کرده است. عضو مربوطه شورا در این خصوص گفته بود که اتفاقاً برخی دیگر از اعضای شورا نیز در این خصوص انتقاداتی مطرح نمودند و اعتقاد داشتند که مسعود رجوی برخلاف دیگر سران اپوزیسیون که جانب احتیاط را گرفتند عجله کرده و خیلی زود بی گدار به آب زده و قطعاً دامنه مسأله داری که در حال حاضر گریبان سازمان را گرفته است با این موضع گیری ها وسیع تر خواهد کرد. عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است 

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته استمرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است

هر چه در آبان رشته بودند پنبه شد

انجمن نجات مرکز تهران۱۹ دی ۱۳۹۸

بر اساس خبرهای رسیده از اروپا، تعدادی از هواداران فرقه رجوی در صحبت با یکی از اعضای برجسته شورای ملی مقاومت (ویترین غربی پسند سازمان مجاهدین خلق) انتقاداتی نسبت به پیام صوتی اخیر مسعود رجوی ابراز نمودند. آنان معتقد بودند که رجوی بر خلاف عمده جریانات داخلی و بین المللی نسبت به ترور سپهبد قاسم سلیمانی ابراز رضایت و خرسندی نموده و از این عمل غیرقانونی و غیر متعارف آمریکا (براساس بیانیه های ملل متحد و دولت عراق و . .) که خطر جنگ فراگیر در منطقه را به مراتب بیشتر می کند حمایت کرده است.

عضو مربوطه شورا در این خصوص گفته بود که اتفاقاً برخی دیگر از اعضای شورا نیز در این خصوص انتقاداتی مطرح نمودند و اعتقاد داشتند که مسعود رجوی برخلاف دیگر سران اپوزیسیون که جانب احتیاط را گرفتند عجله کرده و خیلی زود بی گدار به آب زده و قطعاً دامنه مسأله داری که در حال حاضر گریبان سازمان را گرفته است با این موضع گیری ها وسیع تر خواهد کرد. او به علت جدائی کریم قصیم و محمدرضا روحانی از شورا اشاره کرده و گفته بود که انتقاد اصلی آنان همسوئی مواضع مجاهدین خلق با داعش بود که همچنان ادامه دارد.

در همین رابطه اطلاعاتی به دست آمده که ابعاد نارضایتی در میان اعضا و هواداران سازمان گسترده تر شده است. این عضو شورا در اروپا در گفتگو با تعدادی از هواداران منتقد تأیید کرده بود که اقدام ترامپ تمامی تلاش های این مدت مجاهدین خلق و دیگران برای سوار شدن بر موج نارضایتی در داخل کشور و ایجاد شکاف بین مردم و هیئت حاکمه خصوصاً سپاه پاسداران را نقش بر آب نمود. او اظهار داشته بود که هرچه مقاومت ایران در آبان ماه رشته بود با این اقدام پنبه شد و جای تعجب دارد که مسعود رجوی از آن حمایت نموده است.

این عضو برجسته شورای ملی مقاومت در اروپا، اقدام تروریستی ترامپ را با حمله صدام حسین به کویت مقایسه کرده و بازتاب آن را به همان اندازه برای مجاهدین خلق مخرب توصیف نموده است. او گفته بود که هر کس از ترامپ حمایت کند از سر ناچاری است وگرنه کسی نیست که نداند این کار او غیرقانونی و حماقت محض بوده و به زیان مقاومت است.

او همچنین به تصویب طرح خروج نیروهای آمریکایی از عراق در پارلمان این کشور و بیانیه آیت الله سیستانی و موضع رئیس جمهور و نخست وزیر عراق اشاره کرده و اظهار داشته بود که یک زمان سرنوشت خود را به سرنوشت صدام حسین گره زده و با او به قعر چاه رفتیم و الآن نیز اجباراً سرنوشت خود را به سرنوشت ترامپ گره زده و روز به روز منزوی تر می شویم.

لازم به ذکر است که آیت الله سیستانی مرجع عالی مقام دینی در عراق در پیامی برای شخص آیت الله خامنه ای تجلیل بسیار بالایی از سپهبد قاسم سلیمانی نمود. رسانه های غربی ابعاد تشییع جنازه سردار سلیمانی در تهران را بعد از تشییع پیکر امام خمینی بزرگترین در ایران اعلام کرده اند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که با افتخار اعلام کرد شخصاً دستور حمله تروریستی را صادر کرده است فکر نمی کرد زیر این همه هجمه سنگین و خرد کننده از رؤسای جمهور سابق آمریکا گرفته تا مقامات عراقی و سایر کشورها و از مردم سراسر آمریکا برود.

آمریکا اخیراً اعلام کرد که نیروهای این کشور در عراق در حال حاضر فقط به امنیت خود می پردازند و کلیه مأموریت ها درعراق را تعطیل کرده اند. این در حالی است که ترامپ و پمپئو مدعی شده بودند که این اقدام تروریستی قرار است امنیت آنان در عراق را بیشتر تضمین نماید. آمریکا با انواع مشکلات در عراق دست به گریبان است اما مسعود رجوی در پیام خود لیست اسامی می دهد که آنان را ترامپ دستگیر و محاکمه نماید. حالا آمریکا با مصوبه رسمی پارلمان عراق از یک طرف و واکنش ایران از طرف دیگر رو به روست که باید تکلیف نیروهایش را در این کشور معلوم نماید.

آمریکایی ها بعد از ترور فرماندهان نظامی عراقی و ایرانی که در منطقه سبز بغداد صورت گرفت و مشاهده همبستگی مردمی بی نظیر در عراق و ایران، احتمال واکنش ایران را جدی گرفتند و لذا اعلام کردند که شناورهای آمریکایی را 1000 کیلومتر از محدوده مرزهای آبی ایران عقب کشیده اند.

واقعیت اینست که مسعود رجوی که خود را کاملاً حذف شده می بیند تلاش می کند تا به نحوی مجدداً به بازی برگردد. در حال حاضر که آمریکا مجبور است بر خلاف گذشته حتی ترورها را هم در منطقه رأساً به عهده بگیرد دیگر نیازی به امثال رجوی و البغدادی نیست و تاریخ مصرف آنان تمام شده است.

After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in TehranAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

پیام صوتی رجوی به وضوح حذف شدن او را به نمایش می گذارد. او که حمایت مردم داخل کشور را با اقدام به ترور و همکاری با دشمن متجاوز به نفرت عمومی بدل کرد حالا حمایت یک ابرقدرت که از ابتدا به دنبال کسبش بود را هم از دست داده است.

به دنبال ترور سردار سلیمانی، سازمان مجاهدین خلق فوراً درخواست پس گرفتن سلاح هایش را کرد که همین امر موضوع انتقاد و حتی مضحکه برخی هواداران شد و پرسیدند “رجوی که مرز را از دست داده است توپ و تانک را در آلبانی به چه مصرفی می رساند؟” رجوی در واقع دارد پیام می دهد که او را هم مانند گذشته در بازی ترور وارد نمایند.

رجوی که آن روی سکه البغدادی است قبل از سرکرده داعش تاریخ مصرفش با اشغال عراق به پایان رسید. گروه های وابسته به آمریکا زمانی که شکست می خورند و استفاده ای ندارند لاجرم حذف می گردند. چه مانند بن لادن و البغدادی کشته شوند و چه مانند مسعود رجوی بایگانی گردند.

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته است

لینک به منبع

***

ترور سپهبد قاسم سلیمانی و مواضع نفرت انگیز رجویترور سپهبد قاسم سلیمانی و مواضع نفرت انگیز رجوی

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردشکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

Saudi_Arabia_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MEK_MKO_NCRI_Terrorism_Financeوبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

از گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجویاز گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجوی

انسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشانانسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشان

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردوطن فروشی مجاهدین خلق فرقه رجوی و ضدیت مزدور مریم رجوی  با ایران و ایرانی 

جمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلقجمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلق

عبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردندعبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند

همچنین: