مریم قجربا ترامپ هم نتوانست به اهداف پلیدش برسد 

مریم قجربا ترامپ هم نتوانست به اهداف پلیدش برسد 

مریم قجربا ترامپ هم نتوانست به اهداف پلیدش برسد محمد رزاقی، کانون آوا، پاریس، بیست و پنجم نوامبر 2020:…سال پیش وقتی ترامپ به ریاست جمهوری امریکا رسید همه مزدوران و جیره خواران امریکا ؛ اسرائیل ؛ عرعرستان هلهله زنان دست افشان و پا کوبان با ادا اطوار میمون وار ادعا می کردند ترامپ رژیم ایران سرنگون خواهد کرد. مزدوران ؛ وطن فروشان دشمنان ایران و ایرانی به ترامپ لقب شیر دل دادند و چنان گرد و خاکی به پا کردند که گویا همین مزدوران ساکهایشان را بسته اند تا با اولین پرواز به سمت ایران حرکت کنند . مریم قجربا ترامپ هم نتوانست به اهداف پلیدش برسد 

With Trump gone , is the MEK finished ?With Trump gone , is the MEK finished ?

مریم قجربا ترامپ هم نتوانست به اهداف پلیدش برسد

پاریس : محمد رزاقی 24_11_2020

قبل از شروع به بحث باید تسلیت بگویم به :

همه مزدوران ؛ وطن فروشان ؛ و دشمنان ایران و ایرانی خاص مریم قجر داعشی ؛ پهلوی چی های عقب مانده ؛ مصی قمی صیغه ای ؛ فخر اور مایه ننگ ؛ فرشگردهای معروف به ته گردها .

محمد رزاقی

آقای محمد رزاقی

همچنین تسلیت به بن سلمان سلاخ ؛ شیوخ شاش شتر خور امارات و بحرین ؛ کشور میکروسکوپی دومنیکن و جیبوتی و …. انشالله که غم اخرتان نباشد و مطمئن باشید شما که با طناب ترامپ به چاه ویل افتادید هر گز این سوزش جانسوز و جانکاه فراموش نخواهید کرد و تاریخ شما را به بدنامی یاد خواهد کرد .

4 سال پیش وقتی ترامپ به ریاست جمهوری امریکا رسید همه مزدوران و جیره خواران امریکا ؛ اسرائیل ؛ عرعرستان هلهله زنان دست افشان و پا کوبان با ادا اطوار میمون وار ادعا می کردند ترامپ رژیم ایران سرنگون خواهد کرد !

به قول ما اذری ها که به کچل می گوییم زلفعلی ؛ مزدوران ؛ وطن فروشان دشمنان ایران و ایرانی به ترامپ لقب شیر دل دادند و چنان گرد و خاکی به پا کردند که گویا همین مزدوران ساکهایشان را بسته اند تا با اولین پرواز به سمت ایران حرکت کنند .

با روی کار امدن ترامپ در بین مزدوران ؛ وطن فروشان فرقه رجوی با ادا اطوار بوزینه وار ادعا کردند مماشات خارجی ها تمام شد و پروژه سرنگونی رژیم ایران شروع شده است !

رجوی روح پلید شروع سرنگونی را اعلام کرد و سران فرقه رجوی که کلا از اوضاع و احوال دنیا خاص ایران 40 سال عقب هستند به دستور مریم قجر به خط شدند تا با ارائه تحلیل های ابدوغ خیاری ادعا کنند زمان مماشات تمام شده وبا روی کار امدن ترامپ با اعمال تحریم های امریکا و حتا حمله نظامی رژیم ایران سرنگون خواهد شد .

مریم قجر با امدن ترامپ وکیل شخصی ترامپ رودی جولیانی را چند بار به اسارتگاه اشرف 3 در البانی اورد و شوهای مسخره مثل پاره کردن توافق نامه برجام توسط ترامپ را به نمایش بگذارد .

ترامپ با مستقر شدن در کاخ سفید و با لابی یک عده ضد  ایران وایرانی مثل جولیانی  حرکات ضد ایرانی خودش را با اعمال تحریم های ضد انسانی شروع کرد و هر بار مریم قجر خواستار تحریم بیشتر و گسترده ترامپ علیه ملت ایران شد .

هدف ترامپ و فرقه رجوی این بود که با تحریم ملت ایران کمبود اقلام معیشتی ملت ایران مردم را به شورش وعصیان سوق دهند تا بتوانند به اهداف پلید خود برسند .

( البته در داخل ایران هم باند های فرصت طلب از تحریم امریکائی ها سوء استفاده کرده و در همراهی و همسوئی با اربابانشان با گران کردن اقلام معیشتی مردم به کمک ترامپ و اسرائیل و عربستان کمک زیادی کردند و می کنند ) .

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

با همه تحریم هائی که امریکا بر علیه مردم ایران اعمال کرد جزء بیشتر کردن درد و رنج مردم ایران مزدوران ؛ وطن فروشان و جیره خواران امریکا ؛ اسرائیل ؛ عربستان در هر نشست و بر خواست خواهان تحریم اقتصادی ؛ ورزشی و … بر مردم ایران بودند چیز مهمی بدست نیاورند و خاص مریم قجر داعشی نتوانست به اهداف پلید خود برسد و مثل 25 سال گذشته در حسرت رئیس جمهوری باید در اردوگاه البانی به برگزاری شوء های مختلف ادامه بدهد .

البته نا گفته نماند به نظر من بایدن هم به ریاست جمهوری امریکا برسد هیچ فرقی اساسی در اوضاع نخواهد کرد .

تحریمهای امریکا بر علیه ملت ایران ادامه خواهد داشت و یک عده مزدور خود فروخته فقط برای بدست اوردن دلار های خونین و قطع نشدن جیره هایشان رنگ عوض خواهند کرد و از ترامپ بازی اینبار به بایدن بازی روی خواهند اورد و با ورود بایدن به کاخ سفید برای گرفتن جیره خود فروشی خودشان شعار حقوق بشر ؛ ازادی ؛ دمکراسی و … را بیشتر در بوق کرنا خواهند کرد تا بتوانند با شعار های رنگا رنگ به هدف خود برسند .

 اما با ورود بایدن به کاخ سفید مریم قجر 2 موضوع اساسی پیش روی خود دارد .

اول : حفظ و نگهداری اعضاء نگون بخت در اسارت ذهنی و جسمی با وعده های سر خرمن و تحلیل ها و شعارهای فریکارانه که شروع ان از زبان رجوی روح پلید استارت خورد و بیان شد که گویا با ترامپ و یا بدون ترامپ سرنگونی کار ارتش ازادیبخش دست ساز وی البته بخوانید توسط پیر دخترا و پیرپسر های  پوشک پوش و یک عده اراذل و اوباش در داخل ایران که  فرقه رجوی انها را  کانونهای شورشی نام گذاشته صورت خواهد گرفت که همه این ادا اطوارها برای اینکه تا بتواند اعضاء نگون بخت در اسارت نگه دارند و از ان طریق جیره و مواجب خود را از عربستان بگیرد .

چون بدون حضور اعضاء نگون بخت هیچ دولت و سازمان امنیت کشوری بار پهن هم پشت سران فرقه بار نمی کند .

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکا

دوم : چرخش از ترامپ به بایدن .با اعلام پیروزی بایدن سران فرقه با دست پاچگی سعی می کنند خود را از ترامپ دور کنند به همین خاطر خیلی از مقالاتی که در وصف ترامپ شیر دل ارائه داده بودند را از سایتهایشان حذذف می کنند تا مدرکی برای ترامپ پرستی شان نماند و در اینده نزدیک خواهیم دید که سران فرقه با چرخش از ترامپ به سمت بایدن به هر کاری دست خواهند زد از ادا اطوار دمکراسی طلبی و ازادیخواهی و …

اما به همه مزدوران خود فروخته و خاص به سران فرقه رجوی باید بگویم :

غم از سدت دادن ترامپ به همه تان تسلیت می گویم و سفارشم اینکه در غم از دست دادن ترامپ و بر باد رفتن ارزوهایتان زیاد محکم بر سرتان نزنید که ممکن جای دیگرتان گشاد شود .

اشک هم زیاد نریزید ممکن اشک چشمهایتان خشک شود بهتر برای پایان دوران بایدن هم مقداری اشک نگه دارید .

لینک به منبع

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

مریم قجربا ترامپ هم نتوانست به اهداف پلیدش برسد

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/از-ترامپ-به-بایدن-،-آغاز-چرخش-مریم-رجوی/

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی 

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی حامد صرافپور، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و سوم نوامبر 2020:… گذر زمان نشان داد که تمامی این مشاوره ها، جز شکست سرانجامی نداشت، از هزینه کردن صدها میلیون دلار در اروپا برای ایجاد یک مجمع سیاسی علیه ایران، تا نمونه مشابه در بین کشورهای عربی (که همگی با شکست پروژه داعش در غرب آسیا آغاز گردید). در هر صورت نزدیک شدن دوستان مریم رجوی به کاخ سفید، جز رسوایی بیشتر برای ترامپ و حلقه پیرامونش به دنبال نداشت. البته مریم رجوی پیش از آن نیز با معدوم جان مک کین نرد عشق می باخت تا بلکه دل او را در مجلس سنا بدست آورد و توسط او و همراهی چند ژنرال شکست خورده در عراق بتواند امتیازات بیشتری برای مسلح شدن دوباره به دست آورد. اقداماتی که تماماً به شکست انجامید و در نهایت با مرگ مک کین به پایان خود رسید. از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی  

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شداخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی

انجمن نجات مرکز فارس شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹

کمتر کسی در این سالیان فراموش کرده که مریم رجوی چگونه با آمدن دونالد ترامپ به کاخ سفید، ارتباط بسیار نزدیکی با یاران وی برقرار کرد. رابطه ای که پیش از آن هم سالها ادامه داشت و با آمدن ترامپ، شکل دیگری به خود گرفت. مهمترین لابی های آمریکایی مریم رجوی که پس از سقوط صدام به حمایت گسترده از مجاهدین پرداختند، رودی جولیانی و جان بولتون بودند که با گرفتن دستمزدهای هنگفت، در حمایت از ایشان سخنرانی و لابی گری می کردند.

با پیروزی ترامپ، رودی جولیانی نزدیکترین وکیل ترامپ محسوب می شد که طبعاً مشاوره های حقوقی-سیاسی زیادی در مورد مجاهدین به ترامپ می داد. همزمان جان بولتون نیز وارد کاخ سفید شد و مشاور امنیتی کاخ سفید گردید که می توان حدس زد بخاطر رابطه نزدیک وی با مریم رجوی، چه نوع مشورت هایی را به کاخ سفید ارائه می داد. جان بولتون که همچون جولیانی رابطه بسیار نزدیکی با مریم رجوی برقرار کرده بود، انبوهی از مشورت های خود را با وی انجام می داد، و او نیز همان سیاست ها را در کاخ سفید به نفع مجاهدین و علیه ایران بکار می گرفت.

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی 

گذر زمان نشان داد که تمامی این مشاوره ها، جز شکست سرانجامی نداشت، از هزینه کردن صدها میلیون دلار در اروپا برای ایجاد یک مجمع سیاسی علیه ایران، تا نمونه مشابه در بین کشورهای عربی (که همگی با شکست پروژه داعش در غرب آسیا آغاز گردید). در هر صورت نزدیک شدن دوستان مریم رجوی به کاخ سفید، جز رسوایی بیشتر برای ترامپ و حلقه پیرامونش به دنبال نداشت.

البته مریم رجوی پیش از آن نیز با معدوم جان مک کین نرد عشق می باخت تا بلکه دل او را در مجلس سنا بدست آورد و توسط او و همراهی چند ژنرال شکست خورده در عراق بتواند امتیازات بیشتری برای مسلح شدن دوباره به دست آورد. اقداماتی که تماماً به شکست انجامید و در نهایت با مرگ مک کین به پایان خود رسید.

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی 

با فرارسیدن روزهای پایانی حضور ترامپ در کاخ سفید، مریم رجوی هم با وجود تقلا و تبلیغ برای حمایت از ترامپ، نتوانست نتیجه دلخواه خود را به دست آورد، لذا (درست با همان سیاستی که مسعود رجوی در عراق پس از صدام بکار گرفت و بناگاه فراموش کرد که صدام نزدیکترین دوست و متحد خودش بود و چرخش به سمت آمریکایی ها را در پیش گرفت و به قبر صدام هم لگد زد) تلاش می کند دلبستگی خود به حلقه ترامپ را به آرامی (و بگونه ای که خفت ناشی از شکست ترامپ و حلقه وصل مجاهدین به کاخ سفید کمرنگ جلوه کند) کنار بگذارد و چنین بنمایاند که گویی مجاهدین هیچگاه به کاخ سفید دلبستگی و وابستگی نداشته اند!

در جدیدترین مطالبی که سایت ایران افشاگر وابسته به نهادهای امنیتی مجاهدین منتشر کرده است، می توان بخوبی این حرکت مستأصلانه را مشاهده کرد. این سایت با انتشار چند عکس مرتبط به نمایش های تبلیغی و کودکانه «کانونهای شورشی» در آتش زدن اماکن فرهنگی-مذهبی و یا پلاکاردهای نصب شده در کنار مراکز مرتبط به بسیج، ادعا کرده که «سیاست را ما می سازیم، نه بایدن و ترامپ».

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی 

البته پس از سالهای طولانی خدمت به استخبارات عراق و سعودی و نیز همکاری با پنتاگون، سیا و موساد، دیگر حتی هواداران مجاهدین در خارج کشور هم می دانند چنین سخنانی بی پایه و غیرواقعی است.

اما آنچه می توان از این بازی با کلمات دریافت اینکه مریم رجوی بشدت نگران آینده است و تلاش دارد روحیه افسرده نیروهایش در اشرف 3 آلبانی را تسلی ببخشد چون خودش می داند این نمایش ها جنبه داخلی دارد و اگر حتی یک درصد هم به این جملات ایمان داشت، در طول این سالیان دل به نمایشگران کاخ سفید نمی سپرد و تلاش می کرد دوران جدیدی را برای جبران سالها جنایت و خیانت آغاز کند و اسیران موجود در زندان آلبانی را آزاد می کرد و برایشان فرصتی مهیا می ساخت که هویت خود را بازیابند و دست به دامان خانواده هایی می شد که سالها عزیزانشان را به اسارت گرفته بود و والدین اعضای مجاهدین را نیز مورد اهانت قرار می داد.

حامد صرافپور

لینک به منبع

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی

***

درخواست ملاقات خانواده های اسرای مجاهدین در آلبانیاستمداد خانواده حسین حسینی سرباز وظیفه اسیر اردوگاه های صدام و رجوی در عراق و آلبانی

MEK cult in Albania poses public health riskMEK cult in Albania poses public health risk

Saddam’s Private ArmySaddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

life of camp AshrafThe Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton)  and Massoud Khodabandeh

همچنین: