مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایرانمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و ششم نوامبر 2019:… مریم قجر عضدانلو زالو صفت و خونخوار، در کمین است تا از  رنج وخون مردم ایران تا سرحد ممکن سو استفاده کند .در روز ششم این اعتراضات مردمی ، یک شوئ که از قبل کاملا برنامه ریزی شده بودبرپا کردند چه بسا درهمان زمان که مریم قجر داشت شوئ اجرا میکرد باز کسی به زمین افتاده باشد …. اگر این حقانیت استراتژیک شما درست بوده و کانون های شورشی ، هزار اشرف و یگانهای ارتش ازادیبخش در داخل خاک میهن که مدعی ان هستید . پس این کانون های شورشی صاحب مرده و…. کجا هستند و برای چه روزی انها را تشکیل داده اید ؟ پس این کانون های صاحب مرده شما کجا هستند ؟ چرا به دفاع از مردم که کشته می شوند بیرون نمی ایند؟ مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران 

اعتراضات مردمی ، مجاهدین خلق و زهر خشونتاعتراضات مردمی ، مجاهدین خلق و زهر خشونت

مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

یک هفته از ناارامی های داخل ایران گذشته است . کماکان باز بعضی از شهر ها درگیری ما بین مردم و نیروهای انتظامی وجود دارد .  کم و بیش مردم به دنبال مطالبات خود هستند . در خارجه نیروهای سیاسی ، تشکل های سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی  و ایرانیان از هر سنخی کم وبیش به دنبال فراخوان ، راه اندازی تظاهرات ، هر انچه از دستشان بر می اید کم و بیش دارند مایه میگذارند .جریانات و تشکل های سیاسی خارجه فعلا به دنبال ان نیستند که در حال حاضر از این تظاهرات و اعتراضات مردم در داخل کشور برای خود نمدی درست کنند .

 درداخل کشور هیچ کسی از امار دقیق کشته شدگان خبری ندارد تا این لحظه عفو بین الملل 115 نفر را تائید کرده است. خاکسپاری در نهمین روز در برخی نقاط ادمه دارد . مجروحین در بیمارستان ها .در خیلی از شهرها خون های مردم که برزمین ریخته شده است کماکان باقی است . خانواده های که عزیزانشان را از دست داده اند در غم عزیزانشان هستند و مراسم ختم برپا نکرده اند .در یک کلام تا این لحظه بجز فرقه رجوی هیچ جریانی به دنبال سو استفاده از کشته شدگان داخل کشور نبوده است .اما……

مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

اما مریم قجر عضدانلو زالو صفت و خونخوار، در کمین است تا از  رنج وخون مردم ایران تا سرحد ممکن سو استفاده کند .در روز ششم این اعتراضات مردمی ، یک شوئ که از قبل کاملا برنامه ریزی شده بودبرپا کردند چه بسا درهمان زمان که مریم قجر داشت شوئ اجرا میکرد باز کسی به زمین افتاده باشد . ( این شوئ مریم قجر با یک برنامه ریزی دقیق بود ه است ! چرا ؟ به دلیل اینکه دکور بندی های بیرون محوطه تبعدگاه اشرف 3 و داخل سالن که برنامه اجرا کردند کار یک روز یا دو روز قبل نبوده حداقل پنج روز کار اماده سازی و تدارکات ان بوده است . هزینه این دکورو دستک را با پول خون ملت ایران تهیه کرده اند ) .

در این شوء با کلاشی و خرمرد رندی تمام  این زالو صفت اولا یک امار دروغ از کشته شده های می دهد .سپس می خواهد افرادی را که با سیاست ملعون مسعود رجوی وخودش در اشرف قدیم به کشتن داده اند را در این اعتراضات قاطی کند !؟ ان موقع  برای خانواده های که عزیزانشان را از دست داده اند دارد نشخوار میکند که غم و اندوه به خود راه ندهید و درد ها و زخم ها و الام خود را تبدیل به خشم و اراده و قدرت مضاعف برای ادمه اعتراض ها و مقاومت کنید  خوب معلوم هست این زالو صفت که زحمت نکشیده بچه برزگ کند که درد از دادن فرزند را درک کند بر عکس این هند جگر خوار تا امروز هرچه توانسته خونخوار تر شده از بس در خون ریزی دست داشته است .

در نهایت با حرامزادگی ایدئولوژیکی که از ملعون مسعود رجوی به ارث  برده است . به وقیحانه ترین شکل این اعتراضات مردم را دارد مصادره می کند و ادعا می کند :

قیام‌هایی که در این چند روزه در سراسر ایران واقع شد،‌ حقانیت استراتژی کانون‌های شورشی و شهرهای شورشی و حتمیت پیروزی‌ آن را نشان داد.
مسعود رجوی درسال ۹۲ یعنی ۴ سال قبل از قیام دی ۹۶ استراتژی هزار اشرف و کانون‌های شورشی را اعلام کرد. در قیام۹۶ و جنبش اعتراضی بعد از آن و در اوج‌اش رد قیام روزهای اخیر نشان داده شد که چه شرائط آماده و جوشانی برای باروری و جوشش کانون‌های شورشی وجود دارد و بسیاری شهرهای ایران از نظر نارضایتی‌های حاد و عمیق مردم، آماده شورش و رها شدن از سلطه آخوندها هستند.
در پیام‌های پس از قیام دی ۹۶ مسعود رجوی تأکید کرد: بالا بردن مشعل قیام در کانون‌های شورشی در هر فرصت، هر زمان و هر مکان دستور کار و وظیفه مبرم انقلابی و میهنی است. او گفت: با کانون‌ها و شهرهای شورشی قدر تاریخی مردم ایران در نبرد آزادیبخش رقم می‌خورد . .

اولا قیام یک بار شروع میشود مانند سال 57 تا به نتیجه نهایی که می رسد تمام می شود . اگر این حقانیت استراتژیک شما درست بوده و کانون های شورشی ، هزار اشرف و یگانهای ارتش ازادیبخش در داخل خاک میهن که مدعی ان هستید . پس این کانون های شورشی صاحب مرده و…. کجا هستند و برای چه روزی انها را تشکیل داده اید ؟ پس این کانون های صاحب مرده شما کجا هستند ؟ چرا به دفاع از مردم که کشته می شوند بیرون نمی ایند؟ برای چه روزی انها را تشکیل داده اید نکند می خواهید ترشی انها را بگیرید !؟ چرا در این نه  روز حتی یک شعار یا یک پلاکاردی را یک نفر در این اعتراضات بلند نکردند ؟ مگر شما مدعی رهبری و داشتن هزاران کانون شورشی نیستید ؟ ای حرامزاده گان تاریخ که در خون خواری ، روی دست زالو بلند شده اید و در دروغ گوئی از هند جگرخوار پیشی گرفته اید . و به وقیح ترین شکل میخواهند مبارزات  حقه مردم را به اسم خود مصادره کنند .در پایان باید گفت : اگر شما ارتش ازادیبخش ملی هستید پی در اوج قیام ملی و کشتار جوانان میهن در کدام گوری هستید ؟ چرا اقدام نمی کنید و یا به یگان های ارتش ازادی ، یگانهای هزار اشرف و کانون های شورشی که تشکیل داده اید دستور نمی دهید به کمک مردم بشتابند!؟

اعتراضات ایران : مردم درباره مجاهدین خلق آگاهند

آیا این حرامزادگی شما بزرگترین اتو را به دست حکومت نمی دهد که مردم عادی که برای گرانی بنزین اعتراض کرده و به خیابان امده اند به شدید ترین شکل مجازات بشوند .شما با اخوند ها چه بده بستانی دارید که در چنین مواقعی شتابان به کمک شان می روید ؟؟و هزاران سوال دیگر

فیلم بزرگداشت شهدای قیام ابان 1398 ،  روز ششم اعتراضات * توسط مریم قجر عضدالنو

مریم قجرعضدانلو زالو صفت ترین حرامزاده سیاسی تاریخ ایران

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/استراتژی-رجوی-در-آلبانی-با-هفت-دست-آفتا/

استراتژی رجوی در آلبانی با هفت دست آفتابه لگن

استراتژی رجوی در آلبانی با هفت دست آفتابه لگنمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، بیست و چهارم نوامبر 2019:… ملعون مسعود رجوی در سال 88 چند ده بار در ان نشست که برگزار کرد گفت این جوانان که به ما نپیوستند و رژیم را سرنگون نکردند باید همه را کنار دیوار چید و وهمه را اعدام کرد !! پیس به این جنایت کار رجوی چی باید گفت … ملعون مسعود رجوی ومریم قجر که این همه ادعا دارند و فرمان می دادند به یگان های ارتش ازادیبخش ، یگانهای هزار اشرف ، یگانهای شورشی و …. کدام از این کشته شده ها مربوط به این یگانهای کذائی می باشد که شما اسم انها را قطار می کردید ؟؟ اسامی کشته شدگان خودتان را نام ببرید خون افراد یگان هایتان پایمال نشود !!؟ استراتژی رجوی در آلبانی با هفت دست آفتابه لگن 

استراتژی رجوی در آلبانی با هفت دست آفتابه لگنرضا احمدی، نروژ، سال 2004: استراتژی تغار

استراتژی رجوی در آلبانی با هفت دست آفتابه لگن

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آفتابه لگن هفت دست ، نهار و شام هیچی، شعار استراتژیک مریم قجر عضدانلو

این دقیقا وضعیت مریم قجر و فرقه صاحب مرد رجوی است . یک زمانی بود که به اسم ملعون مسعود رجوی ، اطلاعیه های انچنانی به نام : یگان های ارتش ازادیبخش داخل ایران ! یگان های هزار اشرف در داخل ایران ! یگان های شورشی در داخل ایران ……! باصدای تقلید شده از ملعون رجوی  توسط کامپیوترتولید و در دنیای مجازی پخش می شد .در پیام های که به اسم وی بود جیغ بنفش می کشید و به یگان های کذائی در داخل کشور برپا ، بفرمان من ،…. می داد . الان هم مریم قجر عضدانلو به نوعی دیگر دارد تکرار می کند .

29 ابان ماه مریم قجر عضدانلو پیامی بلغور کرده است که قسمت های از ان را با هم مرور میکنیم .

( *  مریم رجوی: ایران شورشگر به پا می‌خیزد . )

ایران بپا می خیزد به شما ها که در روستای مانزا  البانی لمیده اید چه ربطی دارد .؟ از فاصله 4000 کیلومتری یک مشت پیر مرد و پیره زن چکار می خواهند بکنند ؟

( * حمایت از مردم بپاخاسته و پشتیبانی از جوانان شورشگر و کانون‌های شورشی یک وظیفه ملی و میهنی است ) .

حمایت و پشتیبانی شما هم مانند اربابتان عمو سام هست .حرف مفت به قول معروف نه نزول دارد ، نه مالیات ، نه کنتور هست که شماره بیندازد ، وراجی هست که شما هم استادش هستید .

( * قیام ایران با تقدیم بیش از ۲۰۰ شهید سرفراز، اراده آتشین، شکست‌ناپذیر و پیروزمند مردم ایران ) .

به فرض اینکه این اماری که داده می شود درست باشد . طبق گفته خود مریم قجر این کشته شده را مردم ایران داده اند به شما ها چه ربطی دارد؟ ملعون مسعود رجوی ومریم قجر که این همه ادعا دارند و فرمان می دادند به یگان های ارتش ازادیبخش ، یگانهای هزار اشرف ، یگانهای شورشی و …. کدام از این کشته شده ها مربوط به این یگانهای کذائی می باشد که شما اسم انها را قطار می کردید ؟؟ اسامی کشته شدگان خودتان را نام ببرید خون افراد یگان هایتان پایمال نشود !!؟

( * خامنه‌ای سردمدار خون‌آشام ارتجاع،‌ در سخنان آشفته‌اش در روز ۲۶ آبان ضمن چند دقیقه درباره آنان ۱۵ بار کلمات ناسزای اشرار و شرارت را به کار برد. ) .

اگر خامنه ای فقط کلمه اشرار و شرارت را به کار برده است . ملعون مسعود رجوی در سال 88 چند ده بار در ان نشست که برگزار کرد گفت این جوانان که به ما نپیوستند و رژیم را سرنگون نکردند باید همه را کنار دیوار چید و وهمه را اعدام کرد !! پیس به این جنایت کار رجوی چی باید گفت ؟

( * حمایت از مردم بپاخاسته و پشتیبانی از جوانان شورشگر و کانون‌های شورشی یک وظیفه ملی و میهنی است. )

مریم قجر اول باید دهنش نجس خود را اب بکشد و بعد نام ملی و میهنی را به زبان بیاورد . فرقه جنایتکار رجوی بیشتر ظلم و جنایت وخیانت را به این میهن ملی انجام داده است و به خاطر همین خیانت ها خائن ترین فرد و تشکیلات تاریخ ایران شدند . در ثانی کدام کانون های شورشی ؟ در کدام سوراخ هستند ؟! این مردم بی گناه هستند که برای مطالبات خود به میدان امده اند که هیچ ربطی به شما جنایت کاران تاریخ ندارد .

مریم قجر عضدانلو با این عمل کرد جنایت کارانه اش که نزدیک چهار دهه بیشتر جنایت و خیانت را به ایران و مردم ایران انجام داده اند و می دهند این خائنین معلوم از چه موضعی برای ارگان های بین المللی مانند شواری امنیت ملی و سازمان ملل امر و نهی میکند که چکار بکنند و چطور انجام بدهند.؟

باید به این زنگ گفت : ببند این گند ، گاو دهان را خائنین به خدا و خلق و میهین . اگر شما خائنین به همراه  عمو سام در امور مردم ایران دخالت نکنید ، مردم خودشان می دانند که به چه شیوه ای مطالبات خود را به صورت مسالمت امیز حل و فصل و به حق قانونی خود برسند .این مردم نه قیم می خواهند نه فضول .لطفا خفه بشوید و ببندید ان دهان نامبارک خود را . مردم ایران شما را موقتا عطایتان را به لقایتان بخشیدند تا زمانی دیگر که به پای میز محاکمه بکشانند و اینهمه جنایت وخیانت را که انجام داده اید را پاسخگو بشوید.

استراتژی رجوی در آلبانی با هفت دست آفتابه لگن

لینک به منبع

***

همچنین: