مریم قجر حرمسرادار رجوی از قارا کنیزی برای سیا و موساد، تا رقص الحبل برای شیوغ فاسد و مرتجع عرب !

مریم قجر حرمسرادار رجوی از قارا کنیزی برای سیا و موساد، تا رقص الحبل برای شیوغ فاسد و مرتجع عرب !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیستم اوت 2014: …البته فرقه رجوی سعی می کند با دمیدن در بوق و کرنا و اعلام مصاحبه مریم قجر با تلویزیون العربیه وانمود کند سری در میان سر ها دارد اما بر عکس این مصاحبه مریم قجر ثابت کرد شخص رجوی و مریم قجر برای رسیدن به اهداف و نیات پلید خود حاضر هستند به هر بی ناموسی به هر دریوزگی و پلیدی دست بزنند و زمان نه چندان دور خواهیم دید که از شیوخ مرتجع …

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمتمامیت ارضی ایران فدای مطامع منافقین (فرقه رجوی) + مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه

لینک به منبع

مریم قجر حرمسرادار رجوی از قارا کنیزی برای سیا ؛ موساد، تا رقص الحبل برای شیوغ فاسد و مرتجع عرب !

این روزها مریم قجر حرمسرا دار رجوی از طریق نوشتن نامه و یا مصاحبه در تلویزیون معلوم الحال العربیه که توسط خاندان فاسد سعودی چرخانده می شود بصورت اشکاردر امریکا و اروپا اعلام می کند قارا کنیزی برای سیا و موساد بصورت احسن انجام داده و الان هم حاظر برای شیوخ مرتجع منطقه رقص الحبل را در هر کجا که لازم باشد انجام بدهد .

مصاحبه مریم قجربا تلویزیون العربیه یک پیش در امدی داشت که به اسم نامه سونا صمصامی در سایت کنگره امریکا درج شده بود .

در این نامه مندرج در سایت کنگره امریکا سونا صمصامی بصورت اشکارقارا کنیزی مریم قجر برای سیا و موساد به رخ می کشد و می گوید :

سایت

هیل،7اوت2014

بقلم سونا صمصامی

شبکه وسیعی که شورای ملی مقاومت ایران در داخل ایران دارد آن را قادر ساخت تا بسیاری از سایتهای اتمی رژیم از جمله در نطنز و اراک را افشا کند…

در این نامه مندرج در سایت کنگره امریکا سونا صمصامی بصورت اشکارقارا کنیزی مریم قجر برای سیا و موساد به رخ می کشد و می گوید

در این بند از نامه سونا صمصامی ادعاء می کند شورای دست ساز رجوی شبکه وسیع در داخل ایران دارد و از طریق این شبکه سایتهای اتمی رژیم ایران شناسایی کرده اند !!!

اما این خانم در کل مخشان مثل مخ رجوی و دیگر سران فرقه کلآ پوسیده و یادشان رفته که بگوید نفرات شبکه وسیع رجوی شخصآ ماهواره دارند و از طریق همان ماهواره ها عکس هوایی سایتهای اتمی را می گیرند و در کمال امنیت از ایران به امریکا و اروپا ارسال می کنند و بعد مریم قجر انها را می دهد به شوهر سابق خود ( مهدی ابریشمچی ) بعد هم ابریشمچی با سرعت تمام چوب اشاره بدست اطلاعات را روی نقشه های هوایی برای خبرنگاران توضیح می دهد و کپی ان را برای سرویسهای امنیتی کشورهای مختلف می فرستد !

کسانی که حد اقل ها در رابطه با این مدل کارها نداند برایشان باز سوال می شود که چطوراین نفرات شبکه وسیع می توانند به این عکسهای ماهواره ای دست یابند؟ !

البته که سونا صمصامی و یا دیگر سران فرقه یاوه گویی را در مکتب شخص رجوی رذل زنباره خوب یاد گرفته اند اما این مخ پوسیده ها حد اقل قبل از قمپوز در کردن یک ثانیه هم به انچه می خواهند در کنند فکر نمی کنند که عاقبت یاوه گوییهایشان به کجا ختم خواهد شد !

البته من مطمئن هستم این نامه برای اگاهی ملت نبوده بلکه سونا صمصامی از طرف رجوی و مریم قجر ماموریت داشته تا بصورت اشکار با درج این نامه برای شیوخ عرب و سرویسهای اطلاعاتی اعلام کند که مریم قجر قبلا قارا کنیزی خود برای سیا و موساد به اثبات رسانده است .

سپس سونا صمصامی در ادامه نامه می گوید :

واشینگتن می تواند زندگی را بر ملاها در ایران به مصیبت تبدیل کند و با تقویت اپوزیسیون دموکراتیک سازمان یافته علیه آن، این رژیم را وادار کند از برنامه تسلیحاتی اتمی دست بردارند. سیاست فعلی به روشنی جواب نداشته و مطلوب واشینگتن نیست.

سونا صمصامی در این قسمت نامه کاسه لیسی را به اوج می رساند و بصورت اشکار از سیا و موساد درخواست دست مزد در مقابل جاسوسی ؛ وطن فروشی ؛ بررگزاری جلسات نمایش عکسهای ماهواره ای اسرائیل را از ارباب جدید خود می کند و در اوج درماندگی از واشینگتن می خواهد که دست مزد رجوی را با حمایت از فرقه رجوی بپردازد .

در ادامه سناریو نامه سونا صمصامی مریم قجر تحت نام ریئس جمهور باسمه ای وحسرت بدل شخصا بر روی صندلی مصاحبه با تلویزیون معلوم الحال شیوخ عرب می نشیند یک مشت یاوه در مورد اینده ایران و شکل حکومت و … اظهار می کند که باید جدا گانه به انها پرداخت .

اما مریم قجر بصورت علنی برای شیوخ مرتجع عرب از طریق این مصاحبه پیام می فرستد ومی گوید ایشان و فرقه اش حاضر است برای انها رقص الحبل بکند و در این زمینه از انجا که قبلا حرمسرادار رجوی بوده و رقص رهایی در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون برای رجوی رذل زنباره راه انداخته حالا موقع اش هست برای یک مشت شیوخ مرتجع رقص الحبل برقصد .

البته فرقه رجوی سعی می کند با دمیدن در بوق و کرنا و اعلام مصاحبه مریم قجر با تلویزیون العربیه وانمود کند سری در میان سر ها دارد اما بر عکس این مصاحبه مریم قجر ثابت کرد شخص رجوی و مریم قجر برای رسیدن به اهداف و نیات پلید خود حاضر هستند به هر بی ناموسی به هر دریوزگی و پلیدی دست بزنند و زمان نه چندان دور خواهیم دید که از شیوخ مرتجع عرب هم کسی حاضر نخواهد شد دستمال استفاده شده صدام به خودش بمالد فقط مریم قجر با این ادا اطوارها ثابت می کند به هر قیمتی حاضر برای هر کسی که دنبال مزدور هست ایشاان و فرقه اش ان را با سابقه 30 سال مزدوری ؛ وطن فروشی ؛ ترور و … انجام بدهند این مصاحبه مریم قجر پیامش همین بود و بس .

* الحبل ( رقص عربی که بیشتر رقص ناف در زبان اذری گوبح رقصی گفته می شود )

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین:

نگاهی به تاریخچه و پیدایش گروه داعش سومین گروه بزرگ و مخوف تروریستی در جهان

انتقال منافقین، مجاهدین خلق، فرقه رجوی، به کردستان عراق. (وعده ای که موساد نتوانست عملی کند)

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfirese

خانم مریم قجر خواب دیدی خیر باشد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، چهاردهم اوت 2014: …  مریم قجر حرمسرا دار رجوی در یک سفر و گردش تابستانی به ژنو با برگزاری یک جلسه اظهاراتی از خود در کردند که فقط به درد فریب دادن اعضاء نگون بخت در کمپ لیبرتی می خورد مریم قجر با استفاده از مرخصی مقام ریاست جمهوری حسرت بدلی به این سفر تابستانی مبادرت کرده اند وطبق م

چرا اسرائیل از ایجاد کشور کردستان حمایت کرد. وعده انتقال اعضاء فرقه رجوی به کردستان

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم اوت 2014: … با ورود داعش به شهرهای عراق و تصرف شهرهای تکریت و موصل با همکاری پس مانده های حزب بعث و اشفته بازاری که در صحنه سیاسی و نظامی در عراق بوجود امده بود یک عده از رهبران کردستان فکر کردند با اوضاعی که در عراق پیش امده می توانند با طرح استقلال و خارج شدن از چهارچوب

شستن دستان خون آلود جنایتکاران اسرائیلی توسط مریم قجر !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، هفتم اوت 2014: …  ماموریتی که از طرف موساد و سیا به سران فرقه رجوی برای شستن دستان خون آلود جنایتکاران اسرائیلی سپرده شده و مریم قجر حرمسرادار رجوی خود مسئولیت کنیزی و خوش خدمتی را به عهده گرفته و با برگزاری میهمانیهایی تحت نام افطاری ماه رمضان و یا کنفرانس عربی ـ اسلامی سعی در شستن دستان خون ا