مریم قجر داعشی در نقش هخا در آلبانی !ا

مریم قجر داعشی در نقش هخا در آلبانی !ا

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و ششم سپتامبر 2017:… باید به مریم قجر داعشی بگویم : شما مثل ان شوهر دوم روح پلید تان زیاد به شکمتان صابون نکشید ؛  ما سالیان پای منبر رجوی شیاد نشستیم و شاهد سرنگون کردن رژیم درهر زمانی که انتخاباتی در ایران صورت می گرفت شاهد بودیم . رجوی داعشی هم زمان بوش برای اعضاء نگون بخت در نشست صوتی … 

ابریشمچی مسعود رجوی قرارگاه صدام حسینشارلاتانیسم مجاهدین پایانی ندارد 

لینک به منبع

مریم قجر داعشی در نقش هخا در آلبانی  !

سال 2005 در زندان تیف ساخته جنایتکاران جنگی امرایکا با همدستی رجوی داعشی امکان این را داشتیم که برای اولین بار تلویزیون ماهواره ای را تماشا کنیم .

در بین کانالهای ایرانی یک تلویزیون رنگا رنگ نامی بود که فردی به اسم هخا در این تلویزیون برنامه اجر امی کرد و مدعی بود که می خواهد رژیم ایران را از امریکا سرنگون کند !

این اقا هخا یک روز ماکت یک هواپیمای مسافربری روی میز خود گذاشت و مدعی شد برای سرنگون کردن رژیم ایران تدارک هوا پیمائی را دیده وهر وقت صندلی های این هواپیما پر شد از امریکا مستقیم بسوی تهران پرواز کرده در فرودگاه مهر اباد نشسته و رژیم ایران را سرنگون خواهد کرد !

البته قبل از ان اقا هخا روشهای مختلف سرنگون کردن را طی کرده بود یک روز می گفت همه مردم راس ساعت سرود ای ایران بخوانند تا رژیم سرنگون شود !

یک روز مدعی می شد همه اتوهای خود را در یک ساعت به برق بزنند تا قطعی برق بوجود بیاد تا رژیم سرنگون شود و… اراجیفی از این دست .

چند هفته بعد نه از هخا خبری بود نه از ماکت هواپیما .

چند وقت پیش مریم قجر داعشی در آلبانی بعد از گذراندن و اتمام تعطیلات تابستانی بعنوان عروس هزار داماد به همراه چند داماد امریکائی و اروپائی برای اعضاء نگون بخت نشستهای مختلف برگزار کرده در این نشستها چند عضو فرقه در قالب داشتن تناقض اقدام به طرح سوال از مریم قجر می کنند.

سوال  اعضاء از مریم قجرداعشی در اردوگاه این فرقه در البانی :

حال که کنار مرز ایران نیستیم و سلاح هم نداریم با چه وسیله ای می خواهیم رژیم ایران سرنگون بکنیم ؟

 مریم قجر داعشی با شیادی که از شوهر روح پلید مفقود القبر خود یاد گرفته در جواب اعضاء نگون بخت که به دنیای ارتباطات دسترسی ندارند و از اخبار ایران ودنیا توسط سران فرقه بدور نگه داشته شده اند گفته :

 با آمدن ترامپ دوران استمالت و مماشات زمان اوباما با رژیم ایران تمام شده و رژیم ایران در زمان ریاست جمهوری ترامپ سرنگون خواهد شد و در نتیجه اعضاء فرقه به راحتی  از البانی سوار هواپیما شده و در فرودگاه تهران پیاده شده وموفق به سرنگون کردن رژیم ایران خواهند شد !

جوابهای مریم قجر داعشی برای اعضاء نگون بخت درست تداعی مزخرفاتی هست که مریم قجر از هخا یاد گرفته با این تفاوت که یادش رفته اول ادعا کرده  رژیم ایران توسط ترامپ زنباز سرنگون شده و بعد  ایشان اعضاء کهن سال خود را سوار هواپیما کرده از آلبانی برای سرنگون کردن رژیم ایران در تهران پیاده می کند !

یعنی مریم قجر داعشی  می خواهد رژیم سرنگون شده توسط ترامپ را چطور  دوباره سرنگون بکند فرمول و معمائی  هست که تا بحال از پیدایش این گیتی هیچ کس نتوانسته این فرمول را پیدا کند فقط و فقط در قوطی عطاری مریم قجر داعشی همیچین معجونی پیدا شود که یک رژیم سرنگون شده را دوباره سرنگون کند !  

باید به مریم قجر داعشی بگویم :

شما مثل ان شوهر دوم روح پلید تان زیاد به شکمتان صابون نکشید ؛  ما سالیان پای منبر رجوی شیاد نشستیم و شاهد سرنگون کردن رژیم درهر زمانی که انتخاباتی در ایران صورت می گرفت شاهد بودیم .

رجوی داعشی هم زمان بوش برای اعضاء نگون بخت در نشست صوتی از سوراخ موش پیام داده بود مبنی بر اینکه باقی مانده پایان 2 سال ریاست جمهوری بوش را تعیین تکلیف رژیم ایران می داند و مدعی بود شرابی را که چند سال انداخته در 2 سال اینده سر خواهد کشید و از انجا که بوش ایران را در محور شر قرار داده بعد از عراق سراغ ایران خواهد رفت .

البته شراب رجوی داعشی به سرکه تبدیل شد و رجوی از خوردن شراب محروم شد و به خوردن تریاک با خرمای بصره و چای پر رنگ ادامه داد نهایت هم در سوراخ موش روح پلیدش از جسم بی مقدارش خارج شد .

این امید رجوی به بوش برای سرنگون کردن رژیم ایران زمانی بود که امریکائها بیش از 120 هزار نیروی نظامی و کلی ادوات جنگی ( هواپیما ؛ توپ ؛ تانک و … ) در کنار مرزهای ایران  داشت اما هیچ غلطی نتوانست بکند .

حالا این ترامپ درست مثل رجوی داعشی دلار دوست و زنباره می خواهد رژیم ایران سرنگون کند ؟  بعد هم دوباره شما مثل هخا بروید رژیم ایران دوباره سرنگون کنید ؟

مریم قجر داعشی در نبود هخا روش سرنگون کردن رژیم هخا را دزدیده و نقش هخا را در البانی بازی می کند  . 

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

Massoud Rajavi fugitive terrorist cult leaderGrand Controversy As MEK Can’t Prove Leader Massoud Rajavi Is Dead Or Alive

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31430

دست و پا زدنهای بیهوده مریم قجر داعشی در باتلاق آلبانی 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:… این شیوه شناخته شده برای ما که بیست سال در تشیکیلات این فرقه مافیائی بودیم کاملا شناخته شده است . این شیوه کلاشی و شیادی از زمان ان مرحوم روح پلید مفقود القبر ( رجوی داعشی ) در عراق اجرا می شد و حالا تکرار همان شیوه توسط مریم قجر داعشی اینبار در آلبانی به اجرا گذاشته می شود تنها چیزی که … 

مجاهدین خلق مریم رجوی فرقه تروریستی داعش کد دادن باند رجوی به داعش در نمایش اخیر فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

لینک به منبع

دست و پا زدنهای بیهوده مریم قجر داعشی در باتلاق آلبانی .

چند هفته پیش مریم قجر داعشی با سفر به آلبانی چند مراسم پشت سر هم برگزار کرد .

در این مراسم عروس هزار داماد ( مریم قجر داعشی ) به همراه دامادهای امریکائی و اروپائی اش به اسم مبارزه اما در واقعیت تعطیلات تابستانی خود را در آلبانی سپری کرد و با برگزاری چند مراسم و هوا کردن کفتر و بادکنک به همراه دامادهایی که مریم قجر انها را با پرداخت هزاران دلار های خونین به البانی اورده بود مدعی شد در حال مبارزه و سرنگون کردن رژیم ایران می باشد .

البته نویسنده های سناریو ها و برنامه های مریم قجر یک مشت مخ پوسیده عقب مانده هائی هستند که فکر می کنند مردم شعور و عقل ندارند و نشسته اند تا ببیند مریم قجر تعطیلات تابستانی خود را که قبل از اخراج اعضاء در کشورهای اروپائی مثل سوئد ؛ نروژ؛ بلژیک ؛ المان و .. به اسم مبارزه و سرنگون کردن رژیم ایران می گذراند امسال در البانی همراه با دامادهای امریکائی و اروپائی به کام دیگران اما به اسم مبارزه چطور رژیم سرنگون می کند !

ـــ علت راه اندازی نمایش انتخاب مسئول اولی فرقه رجوی داعشی در آلبانی چیست ؟

این شیوه شناخته شده برای ما که بیست سال در تشیکیلات این فرقه مافیائی بودیم کاملا شناخته شده است . این شیوه کلاشی و شیادی از زمان ان مرحوم روح پلید مفقود القبر ( رجوی داعشی ) در عراق اجرا می شد و حالا تکرار همان شیوه توسط مریم قجر داعشی اینبار در آلبانی به اجرا گذاشته می شود تنها چیزی که فرق کرده موقعیت مکانی وگرنه کلاشها همان کلاشها و شیوه همان شیوه رجوی داعشی روح پلید می باشد که در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی داعشی برگزار می شد  و هر بار هم ادعا می کنند با انتخاب مسئول اول برای فرقه رجوی رژیم سرنگون خواهد شد که این شیوه تمامآ مصرف داخلی دارد و برای نگه داشتن اعضاء نگون بخت در اسارتگاههای و سوء استفاده از زنده و مرده این نگون بختها می باشد و هیچ مصرفی به جزء این ندارد  .

مر یم قجر داعشی برای سر پوش گذاشتن به شکست استراتزیک فرقه اش و اخراج فله ای از عراق به البانی طبق معمول  با دست و پا زدن در بن بست و باتلاق آلبانی با کلاشی و شیادی تلاش می کند شکست خفت بار با یاوه سرائی و فیل هوا کردنهائی همچون هجرت بزرگ ( اخراج از عراق به البانی ) را  لاپوشانی کند .

البته نام واقعی این هجرت بزرگ ادعائی مریم مقجر داعشی در اصل و واقعی شکست بزرگ و خفت بزرگ برای رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی که بیش از ۱۰ سال با برگزاری شوهای مختلف در پاریس و کشورهای مختلف خواهان نگه داشتن اعضاء در عراق بود وبه کشتن دادن دهها نفر از اعضاء نگون بخت برای حفظ اردوگاه بد نام اشرف وپیش برد این هدف پیلد با پرداخت دهها هزار دلار به هر یک از ژنرالهای سابق ؛ سرهنگهای سابق ؛ نماینده های سابق ؛ کاندیدهای سابق ؛ وکیل سایق و … با یاوه سرائی و سفسطه بازیهای بی پایان که مدعی بود راه تهرا ن از بغداد می گذرد و برای نگه داشتن اعضاء  دست به دامن امریکائیها و شیوخ مرتجع عرب و نماینده گان اروپائی که لابی های اسرائیل و … شدند ولی در نهایت مجبور شدند با خفت ازعراق به البانی اخراج شوند حالا مریم قجر داعشی  در البانی این شکست خفت باربه اسم هجرت بزرگ به خورد اعضاء نگون بخت می دهد !

به این لینک مراجعه کنید متوجه کلاشی و شیادی مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی داعشی می شوید .

مریم قجر داعشی همراه با سران فرقه رجوی داعشی به شیوه رجوی روح پلید با  کلاشها و شیادها ئی مثل عباس داوری معروف به جاسوس الدوله و مهدی برائی با نام مستعار احمد واقف که به احمد واق واقو معروف هست درهر نشست ویا به اصطلاح انتخاب مسئول اول که در اصل انتصاب یکی از سران فرقه رجوی داعشی می باشد مدعی هستند که با انتخاب مسئول اول برا ی فرقه رژیم سرنگون خواهد شد !

از زمانی که شخص رجوی داعشی مسئول اولی فرقه را یدک می کشید و قرار بود در چند ماه رژیم سرنگون کند تا به امروز با همین وعده پوچ و خیالی ۱۰ تن از سران فرقه همین اسم مسئول اولی را یدک کشیده :

۱ــ مسعود رجوی داعشی ۲ ــ مریم قجر داعشی ۳ ــ فهمیمه اروانی ۴ ــ بهشته شادرو ۵ ـ شهرزاد صدر ۶ ــ بهشته شادرو ۷ــ مهوش سپهری با نام مستعار نسرین ۸ ــ مژگان پارسائی ۹ ــ صدیقه حسینی ۱۰ ــ زهره اخیانی ۱۱ ــ زهرا مریخی

زهرا مریخی  چند هفته پیش از طرف مریم قجر داعشی بعنوان مسئول اول فرقه رجوی داعشی گماشته شد و با این حساب با هر انتصاب مسئول اول برای فرقه که قرار بود رژیم سرنگون کنند تا بحال رژیم ۱۰ بار سرنگون شده که هیچ کس خبر ندارد و بطور خاص اینبار مریم قجر داعشی می خواهد با یک مشت پیر و پاتال که به رسیدگی های ویژه نیاز دارند  هر شب که می خوابند و صبح بیدار می شوند باید خدا را شکر کنند که یک روز هم زنده هستند و برای رفتن به مزار روز شماری می کنند و یک عده دیگر از  اعضاء نگون بخت که در عراق بصورت برده وار به بیگاری مشغول بودند وهر کدام دچار بیمارهای جسمی ؛ روحی و روانی هستند با این افراد می خواهد از البانی رژیم ایران سرنگون کند !

این نمایشهائی که مریم قجر داعشی این روزها در البانی برگزار می کند  جزء دست و پا زدنهای بیهوده دربن بست استراتژیک و ایدئولوژیک و سیاسی اسم دیگر ی ندارد حال مریم قجر داعشی می خواهد به این نمایشات و یاوه سرائی ها هر اسمی بدهد به قول ان مثل معروف که می گوید عاقلان دانند .

به مریم قجر عروس هزار داماد می گویم  رجوی داعشی روح پلید نتوانست با انهمه توپ ؛ تانک و سلاح و اردوگاه ؛ دلارو نفت اهدائی از صدام ملعون غلطی بکنید حال تو همراه دامادهای امریکائی و اروپائی که برای گذران تعطیلات تابستانی به البانی رفتید و با  سس مبارزه به خورد اعضاء نگون بخت می دهید  با کفتر و بادکنک هوا کردن می خواهید رژیم سرنگون کنید ؟!

صنار بده اش … به همین خیال باش .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31259

آلبانی قبرستان رو باز برای فرقه رجوی داعشی 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفتم سپتامبر ۲۰۱۷:… تقریبآ یکسال پیش همه اعضاء فرقه رجوی داعشی از عراق بصورت فله ای به البانی اخراج شدند . از همان زمان من و دوستانم در میزگردهائی که برای برسی اوضاع فرقه رجوی در آلبانی داشتیم من شخصا معتقد بودم و گفتم که سران فرقه سعی خواهند کرد وضعیت اعضاء نگون بخت در آلبانی هم مثل عراق بوجود بیاورند و در این راه هم به یک عده از … 

احسان بیدی سیاوش رستاراوضاع فعلی در فرقه رجوی

لینک به منبع

آلبانی قبرستان رو باز برای فرقه رجوی داعشی 

تقریبآ یکسال پیش همه اعضاء فرقه رجوی داعشی از عراق بصورت فله ای به البانی اخراج شدند . از همان زمان من و دوستانم در میزگردهائی که برای برسی اوضاع فرقه رجوی در آلبانی داشتیم من شخصا معتقد بودم و گفتم که سران فرقه سعی خواهند کرد وضعیت اعضاء نگون بخت در آلبانی هم مثل عراق بوجود بیاورند و در این راه هم به یک عده از ماموران البانیائی رشوه داده و هم به بعضی ازکارمندهای ارگانهای بین المللی و سران فرقه رجوی سعی می کنند که به هر طیق ممکن اعضاء نگون بخت در یک حصار و محدوده نگه دارند .

البته این گفته پیشگوئی یا فال بینی نبود بلکه بر اساس تجربه بیست ساله و شناخت ماهیت کثیف و خبیث رجوی دعشی رو ح پلید  و دیگر سران فرقه بدست امده و بطور خاص واقعیت امر اینکه هنوز هم که هنوز ما که عمر خود را در تشکیلات فرقه رجوی داعشی گذرانده ایم به عمق چاه ویلی که رجوی داعشی برای اعضاء نگون بخت درست کرده پی نبرده ایم و از شیادی ؛ دجالی ؛ شارموطه بازی های مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه رجوی همان ۲ درصدی که مریم قجر در نشستها مطرح می کرد شناخت داریم !

مریم قجر داعشی با برگزاری جلسات و شوهای مختلف در پاریس و البانی به اعضاء نگون بخت چنین القاء می کند که گویا با اخراج وانتقال اعضاء از عراق به آلبانی رژیم در مرحله سرنگونی ! در سراشیب سرنگونی ؛ در موقعیت سرنگونی ! قرار گرفته است .

یعنی یک مشت یاوه ؛ سفسطه که جز شیادی و شارمورتی بازی مریم قجر داعشی چیزی دیگری نیست و   مفت هم گران و خریدار ندارد و برای اینکه مریم قجر به این ادا اطوار بوزینه وار خودش یک رنگ و لعابی بدهد تا بخورد اعضاء نگون بخت خود بدهد  با پرداخت هزاران دلار به نماینده گان سایق ؛ کاندید سابق ؛ رئیس سابق ؛ سرهنگ سابق ؛ ژنرالسابق و … مراسم و شوهای مختلف در پاریس و البانی برگزار می کند .

اما واقعیت چیست ؟ وضعیت فرقه رجوی داعشی در البانی در چه نکته ای هست و به کجا ختم خواهد شد ؟

بعد از اخراج اعضاء فرقه رجوی داعشی از عراق به آلبانی مریم قجر داعشی شخصآ وارد عمل شد و یک مشت اموزش دیده های فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون و همچنین زنانی که در سرکوب و قتل اعضاء و ترورهای داخل کشور دست داشتند به کشورهای اروپائی اورد و بصورت علنی و یک عده را هم بصورت مخفی در خانه های امن مستقر کرد .

البته مریم قجر داعشی شخصا به انتخاب واعزام افراد اموزش دیده فدائیان و گارد جمهوری عراق از البانی به کشورهای اروپائی نظارت مستقیم دارد واین تروریستها قبل از اینکه ازآلبانی به اروپا قاچاق شوند مدتی از اعضاء فرقه بصورت جدا گانه در مقر اصلی فرقه رجوی در البانی نگه داشته می شوند و توجیه می شوند و با انتخاب نام مستعار و کیس سازی برای خودشان طبق توجیهاتی که سران فرقه برای این تروریستها برگزارمی کنند بعد ان توسط پاسپورتهای قلابی که فرقه رجوی در اختیارشان می گذارد و یا قاچاقچی انسان که درآلبانی با فرقه رجوی همکاری می کنند انتقال به کشورهای اروپائی صورت می گیرد .

ـــ مریم قجر داعشی یک عده از سران فرقه را برای کنترل اعضاء نگون بخت در البانی مستقر کرده تا این افراد به اسارت نگه داشتن اعضاء با ترفند ها و حقه بازی و تهدید و … ادامه بدهند . این سران فرقه هر وقت نیاز باشد در کوتاهترین مدت از البانی به کشورهای اروپائی منتقل خواهند شد و صرفآ برای کنترل اعضاء نگون بخت در البانی مانده اند .

ـــ یک عده از اعضاء موفق شده اند از تشکیلات فرقه رجوی جدا شوند  ولی کماکان با حقه بازی و شیادی بی نظیرمریم قجر داعشی و سران فرقه و با همکاری مقامات البانیائی و کمیساریای پناهندگی و پرداخت رشوه به دست اندرکاران موضوع اقامت اعضاء در آلبانی اعضاء جدا شده را هم به خاطر پرداخت حقوق و … به گروگان گرفته اند و بدین وسیله مانع جد ا شدن دیگر اعضاء شده و انها را از عواقب جدا شدن از فرقه رجوی می ترسانند .

ــ اما عاقبت ان عده از اعضاء نگون بختی که در اسارت فرقه رجوی داعشی مانده اند از ۲ حالت خارج نیست .

یکم : به هر طریق ممکن از فرقه رجوی جدا شده به دنیای ازاد قدم بگذارند .

دوم : مرگ تدریجی به جان بخرند و همچنان در اسارت فرقه رجوی بمانند . البته این عده کسانی خواهند بود که از تهدیدات مریم قجر داعشی و سران فرقه برای جدا شدن می ترسند و عده دیگری که امیدی برای شروع زندگی دوباره را ندارند سن و سالشان بین شصت تا هفتاد گذشته  و می خواهند دوران پیری و مریضی خود را به هر طریق ممکن با حد اقل امکانات به سر برسانند و درحقیقت باید گفت منتظر مرگ تدریجی هستند . این یک واقعیت امر و اینده ای هست که مریم قجر داعشی و سران فرقه برای این اعضاء نگون بخت ساخته اند و من و ما چه بخواهیم و یا نخواهیم این اتفاق خواهد افتاد .

بر خلاف ادعاهای شیادانه مریم قجر داعشی و سران فرقه که گویا با اخراج از عراق به البانی رژیم ایران شکست خورده و یا رژیم در سراشیب و یا مرحله سرنگونی قرار دارد باید بگویم  آلبانی مسیر یا راه سرنگونی رژیم ایران نبوده و نخواهد بود بلکه آلبانی آخرین نقطه و محلی هست که رجوی داعشی در ان مسقر شده یعنی  بن بست کامل برای فرقه رجوی داعشی وآلبانی قبرستانی هست رو باز برای اعضاء نگون بخت فرقه رجوی داعشی ومطمئن هستم دریکی دوسال اینده باید قبرستانی درست کنند با نام اشرف نشانها یا مرواریدها ؛ گوهران بی بدیل و …هر از چند روز یکبار یکی را در ان قبرستان دفن کنند بیشتر از این اتفاق خاصی برای فرقه رجوی داعشی در البانی نخواهد ا فتاد.

پاریس : محمد رزاقی

*** 

فروغ جاویدانعملیات فروغ جاویدان در کمینگاه مرصاد 

سید حجت سید اسماعیلی: تنگنای فروغ جاویدان. مجاهدین خلق (فرقه رجوی) از سازمان تا فرقه

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31164

آقای محمد رزاقی مهمان این هفته تلویزیون مردم

مردم تی وی، کانون آوا، دوم سپتامبر ۲۰۱۷:… برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون  MardomTV.com روزجمعه اول سپتامبر۲۰۱۷ برابر با ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲ ظهر بوقت واشنگتن – ساعت ۱۸ بوقت آلمان وساعت ۲۰:۳۰ بوقت ایران آقای محمد رزاقی  عضوسابق فرقه رجوی ازفرانسه درمورد موضوعات زیر: – سفر مریم قجر به آلبانی و دیدار با سناتورهای آمریکائی … 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

لینک به منبع

آقای محمد رزاقی مهمان این هفته تلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون  MardomTV.com

Ex-Mojahedin * Mohammad Razzaghi * 1. September 2017 * AAWA-Association.com * MardomTV.
https://youtu.be/-1_0Io5zPBU

 روزجمعه اول سپتامبر۲۰۱۷ برابر با ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲ ظهر بوقت واشنگتن – ساعت ۱۸ بوقت آلمان وساعت ۲۰:۳۰ بوقت ایران آقای محمد رزاقی  عضوسابق فرقه رجوی ازفرانسه
درمورد موضوعات زیر:

– سفر مریم قجر به آلبانی و دیدار با سناتورهای آمریکائی

– گروگانگیری اعضاء جدا شده در آلبانی از فرقه رجوی به شیوه مافیائی

– آینده فرقه رجوی و اعضاء نگون بخت در آلبانی

بمدت یکساعت صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند. ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.

***

Elona Gjebrea_Maryam Rajavi

ایلونا جبریا هماهنگ کننده مبارزه با قاچاق انسان در آلبانی، برده داری مریم رجوی را ستایش می کند

Albania’s Anti-Trafficking Coordinator Elona Gjebrea praises Maryam Rajavi for keeping modern slaves in Tirana

Elona Gjebrea përgëzon Marjam Raxhavin për mbajtjen e skllevërve modernë në Tiranë

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیجشن نوروزی در تیرانا، در هیاهوی مریم مهر تابان

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30986

گربه رقصانی مریم قجر داعشی در آلبانی 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و یکم اوت ۲۰۱۷:…  سران مخ پوسیده فرقه رجوی داعشی از انجا که خود فهم و شعور و حتا سواد و توان تحلیل مسائل روز را ندارند با توهین به شعور ملت می خواهند به هر شکل ممکن همکاری با جنگ طلبان و سناتور های ضد ایران وایرانی ؛ وطن فروشی ؛ مزدوری ؛ همکاری با اربابان داعش را وارونه جلوه دهند . بوزینه های مخ پوسیده های رجوی داعشی سعی کرده اند ملاقات … 

امریکا علت حمله به عراق را پشتیبانی صدام از مجاهدین خلق اعلام کردHow do you explain this to the families of over 4000 US servicemen Killed in Iraq?

(مسعود رجوی و مهدی ابریشمچی در خدمت استخبارات صدام حسین)

لینک به منبع

گربه رقصانی مریم قجر داعشی در آلبانی

 محمد رزاقیچند روز پیش سایت فرقه رجوی داعشی خبر ملاقات مریم قجر داعشی با ۳ سناتور جنگ طلب و ضد ایران و ایرانی با چنان اب و تابی درج کرد که گویا با این ملاقات مریم قجر داعشی دنیا دگرگون و مهم تر از همه رژیم ایران هم سرنگون شد و مریم قجر به تخت و تاجی که ۲۰ سال درحسرت ان هست رسید دنیا شد به کام کاسه لیسان !

هر چقدر فکر کردم که فهم و شعور سران این فرقه جنایتکار با چه حیوانی می توان مقایسه کرد واقعیت اینکه دیدم خوک ؛ الاغ ؛ گاو؛ … خیلی  فایده دارند و مردم کرده زمین از خدمات و گوشت ؛ پوست  و … این حیوانات بهره می برند و حتا در بعضی جاها بعنوان حیوان مقدس پرستش می شوند ومقایسه مخ پوسیده سران فرقه رجوی داعشی به معنی  بی احترامی به این حیوانات می باشد !

سایت فرقه رجوی داعشی که توسط سران فرقه از اردوگاه اور سوراواز کنترل می شود ادعا کرده ملاقات مریم قجر داشعی با ۳ سناتور جنگ طلب برای دست یابی به راه حل مشکلات منطقه به گفتگو نشسته اند !

آخرین اوضاع ایران و منطقه و راه‌ حلهای پایان دادن به بحران در منطقه که از تغییر دموکراتیک در ایران می‌گذرد، گفتگو کردند.

سران مخ پوسیده فرقه رجوی داعشی از انجا که خود فهم و شعور و حتا سواد و توان تحلیل مسائل روز را ندارند با توهین به شعور ملت می خواهند به هر شکل ممکن همکاری با جنگ طلبان و سناتور های ضد ایران وایرانی ؛ وطن فروشی ؛ مزدوری ؛ همکاری با اربابان داعش را وارونه جلوه دهند .

 بوزینه های مخ پوسیده های رجوی داعشی سعی کرده اند ملاقات مریم قجرداعشی را با هزار من سریش به پیدا کردن راه حل برای مشکلات منطقه بچسبانند که البته با هزار تن سریش هم نمی چسبه چون هرفرد بی سوادی هم می داند که در دنیا یک سازمان مللی هست . شورای امنیت ؛ ارگانهای مختلف بین المللی ؛ کشورهای قدرت مند دنیا و منطقه  و … تا بحال نتوانسته اند برای مشکلات راه حل پیدا کنند فقط نشسته بودند تا ملاقات مریم قجر داعشی با سناتورهای جنگ طلب ملاقات صورت بگیرد  و از ان  ملاقات برای مشکلات منطقه راه حل بیرون بیاد ! نویسنده مطلب که از سران فرقه می باشد  به زبانی مریم قجر داعشی نویسنده انقدر باد کرده  که بزرگتر از سازمان ملل؛ شورای امنیت ؛ شورای همکاری عرب ؛  دیپلماسی کشورهای قدرت مند دنیا مثل امریکا ؛ روسیه ؛ فرانسه ؛ المان و انگلیس و … نشان داده !

ایا این توهش  و ادعائی که فرقه رجوی داعشی مدعی شده از فکر و ذهن یک ادم نرمال می گذرد که مریم قجر داعشی را که خود با هزار درد و بلای لا علاج گریبان گیر هست  باید بند تومبون خودشان را مجکم بچسبند که نه افته و قادر نیستند حتا زنده بودن رجوی داعشی ثابت کنند با این ادعا ها اینقدر بزرگ کند؟

باید از مریم قجر داعشی پرسید :

شما که اینقدر قدرت دارید برای مشکلات منطقه راه حل پیدا می کنید و ادعا می کنید که هنوز رجوی روح پلید زنده هست پس چرا برای بیرون امدن ان روح پلید ازسوراخ موش راه حل پیدا نمی کنید؟

این ادعاهای سخیف مریم قجر داعشی حتا در ردیف سفسطه ؛ یاوه گوئی  که توهین اشکار مریم قجر داعشی به شعور مردم هست هم نمی گنجد . تنها می توان شیادی ؛ کلاشی و گربه رقصانی مریم قجر داعشی به این ادعای سخیف اسم گذاشت .

اما واقعیت چیست ؟

بر اساس خبرهائی که در خبرگزاریهای البانی درج شده قرار بوده این ۳ سناتور یک دیداری از البانی داشته باشند و از انجا که هر کجا عناصر ضد ایران و ایرانی باشد مریم قجر داعشی و سران فرقه هم دربین انها حضور دارند بنابر این مریم قجراز پاریس خودش به البانی رساند تا هم با این سناتورهای جنگ طلب ملاقاتی داشته باشد برای همکاری بیشتر برای جاسوسی و ترورهائی که داعش در داخل ایران انجام می دهد . هم اینکه برای اعضا ء نگون بخت که در چنگال فرقه رجوی داعشی در آلبانی اسیر و گرفتار هستند نشستهائی برگزار کند تا مانع جدا شدن و خروج اعضاء ناراضی شود .

البته با توجه به افزایش امار جدائی از اعضاء ناراضی از فرقه رجوی در البانی مریم قجر می خواهد این ملاقات انقدر بزرگ جلوه دهد وبه اعضاء نگون بخت خود القاء کند که گویا مریم قجر داعشی سخت در حال مبارزه هست ! و رژیم ایران هم با این ملاقاتهای مریم قجر با سناتورها در حال سرنگون شدن هست بس اعضاء نگون بخت منتظر باشند که به زودی مریم قجر رژیم با این ملاقاتها رژیم سرنگون و اعضاء فرقه هم نه با توپ و تانک بلکه با کت و شلوار و کروات با هواپیمای اختصاصی وارد ایران می شوند !

اما به مریم قجر داعشی باید بگویم شما بند تومبون خودتان را سفت بچسبید پیدا کردن راه حل برای مشکلات منطقه پیش کش . شما که توان حل مشکلات داخلی خودتان را ندارید و با اویزان شدن و دادن رشوه به مقامات کشورها و ارگانهای مختلف ؛ با دروغ و دغل و با گروگان گرفتن بوسیله حقوق پناهندگی  و …می خواهید اعضاء نگون بخت در اسارت نگه دارید چطور می توانید دم از پیدا کردن راه حل برای مشکلات منطقه دم بزنید از این به بعد هم یادتان باشد پیش توپچی ترقه در نکنید .

ما اعضاء جدا شده و حتا اعضائی که هم اکنون در اسارت فرقه به خوبی با راه حل های شما اشنا هستیم .

تها را حل هائی که شما یاد دارید کشتار ؛ شکنجه ؛ تهدید ؛ فحش ؛ تهمت و افترا ؛ وارونه گوئی ؛ شارلاتان بازی ؛ کلاشی ؛ دروغگوئی ؛جاسوسی ؛ وطن فروشی ؛ همکاری با تروریستهای وحشی داعشی ؛ همکاری با هر ضد ایران و ایرانی  و…. راه حل هائی هستند که از رجوی داعشی روح پلید تا دیگر سران فرقه رجوی داعشی تا بحال استفاده کرده اید و هنوز هم به همان شیوه ادامه می دهید .

پاریس : محمد رزاقی

***

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviشما رجوی ها را دست انداخته اند ، باور کنید!ا

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29901

مریم قجر داعشی و تلاش برای شستن دستان خون الود همپیمانانش ! 

Maryam_Rajavi_Supporting_ISIS_Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم ژوئن ۲۰۱۷:… خبات یک گروه مزدور خود فروخته هست که قبلا در زمان صدام ملعون در زمان جنگ ایران عراق هموطنان کردی را که در شهرهای مرزی سکونت داشتند و یا برای امرار معاش  به کردستان عراق تردد داشتند دستگیر می کرد وبعنوان اسیر جنگی در مقابل دریاف یک گونی شکر و برنج به عراقیها می فروختند .این گروه کوچک چاش و مزدور تمام عیار به خاطر …

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

مریم قجر داعشی و تلاش برای شستن دستان خون الود همپیمانانش !

البته مریم قجر داعشی چندین بار به این شگرد شیادانه دست زده و فکر کرده اینبار هم می تواند با همان شگردهای پوسیده می تواند همکاری و همپیمانی تروریستهای وحشی را لاپوشانی کند به همین خاطر قبلا برای سرپوش به جنایتهایش دست به دامن جیره خواران رنگارنگ شده و خواست هبود با درج مطالب و مصاحبه های رنگارنگ دستان خونین رجوی داعشی را با دامن ننگین خود پاک کنند .هفته گذشته تروریستهای وحشی در تهران دسست به جنایت زدند از انجا که همکاری و همپیمانی  مریم قجر داعشی با داعشی های ابوبکر البغدادی و تروریستهای طارق الهاشمی و پس مانده های حزب بعث در هر زمینه  به اثبات رسیده است مریم قجر سعی می کند از ترس جوابگوئی و رو شدن ماهیت اش با سفسطه بازی  یاوه سرائی ؛  با به میدان اوردن یک مشت جیره خوار خودش روی این اصل  همکاری رجوی داعشی با تروریستهای وحشی  که بارها اثبات شده است را بپوشاند .

قبلا یک مزدوری بنام محمد نوری زاد که در بین ایرانیان به محمد مزدور زاد معروف از طرف فرقه رجوی داعشی ماموریت یافته بود که ترور اقای لاجوردی را به خود رژیم ایران نسبت بدهد که دقیقا یادم ان زمان با دلایل و بیان سخنان رجوی داعشی  در نشستها ی درونی و دادن نام قهرمان به تیم تروریستی که از عراق و از اردوگاه اشرف برای ترر به داخل ایران از طرف رجوی داعشی اعزام شده بودند ثابت کردم که بیان اینکه ادعا که ترور کار خود رژیم ایران بوده پاک کردن دستان خون الود رجوی داعشی  سرمریم قجر داعشی  سران و مزدوران فرقه رجوی داعشی خراب شد .

مریم قجر داعشی در این چند سال گذشته همواره سعی کرده دستان خون الود همپیمانانش مثل ابوبکر البغدادی و طارق الهاشمی و ال سعود ؛ موساد و .. را با یاه سرائی و اخبار کذب پاک کند که البته این ماموریت داده شده به مریم قجر داعشی در همکاری با اربابان و سازنده گان داعش می باشد .

اینبارهم در پی عملیات تروریستی داعشی ها همپیمان مریم قجر داعشی در تهران مریم قجر داعشی با به میدان فرستادن ند مزدور و جیره خوار خود باز دست به همان شیوه پاک کردن دستان خون الوده خود پرداخته است .

مریم قجر داعشی با فرستادن حسن داعی که نفر و عضو فرقه رجوی داعشی با اسم تحلیلگر باسمه ای سعی کرده با یاوه سرائی در مصاحبه با تلویزیونی که از طرف یک مفنگ دلار پرست ترتیب داده شوه بود بصورت داستانهای جیمز باندی این ترور وحشیانه را به هر طریق ممکن از اب دهان گرفته تا با یم خرمن سریش به رژیم ایران بچسباند  .

از طرف دیگر هم مطلبی از یکی از جیره خواران خود با نام خبات مدیا  درج کرده که خیلی هم خنده دار می باشد .

مریم رجوی حمایت از تروریسم داعش مزدوری جنایت

مطمئن هستم که مردم ایران و یا ایرانیان خارج از کشور اسم خبات را نشنیده اند و شناختی از این جیره خواران ۲۰ خانوار در کردستان عراق ندارند که مریم قجر داعشی تماما جیره این ۲۰ خانوار می پردازد اینبار برای شستن دستان تروریستهای همپیمان مریم قج داعشی برای پاک کردن دستان خونین این تروریستها استفاده می شود .

خبات یک گروه مزدور خود فروخته هست که قبلا در زمان صدام ملعون در زمان جنگ ایران عراق هموطنان کردی را که در شهرهای مرزی سکونت داشتند و یا برای امرار معاش  به کردستان عراق تردد داشتند دستگیر می کرد وبعنوان اسیر جنگی در مقابل دریاف یک گونی شکر و برنج به عراقیها می فروختند .این گروه کوچک چاش و مزدور تمام عیار به خاطر جنایتهائی که مرتکب می شدند بعنوان یک گروه وحشی در بین مرز نشینان شناخته می شوند .

در زمان صدام این گروه  با بریدن سر و یا گوش جنازه ها انها را به عراقیها تحویل می دادند و مدعی می شدند که گویا یک پیا چند پاسدار یا سرباز ایرانی کشته و برای دلیل و مدرک گوش انها را به عراقیها می دادند و در مقابل یک کیسه شگر و برنج می گرفتند .

حتا بودند نفراتی در سازمان که ملیت کرد داشتند فریب سران فرقه رجوی داعشی خورده و ازفشار اردوگاههای عراق به اردوگاه اشرف امده بودند هر وقت فرصتی گیر می امد و به نفر اعتماد می کردند  ماجرای اسارت خود را تعریف می کردند که بوسیله همین گروه جاش در مرزایران و عراق دستگیر و به عراقیها فروخته شده بودند که من درد دل ۲ تا از این افراد از زبان خودشان شنیده بودم که حتا تعریف می کرد ان روز که به مرز رفتم به خاطر این بود که پدرم مریض بود و نمی توانست تردد کند وی به جای پدر بهمراه یک عده به مرز می رود تا کالا تبادل کند که بوسیله همین مزدوران خبات در تردد مرزی دستگیر می شوند وبه یک پاسگاه عراقی منتقل شده و هر کدام به ۵۰ دینار عراقی فروخته می شوند !

به مریم قجر داعشی عروس هزار داماد باید بگویم :

با دریافت دلارهای خونین از اربابان جنایتکارتان نمی توانید دستان خونین خود و همپیمانانتان را با اب هفت دریا بشورید تقلا و بالا و پائین پریدن های بوزینه وار هم نمی تواند ماهیت تروریستی و مزدوی شما را بپوشاند .درج یک مطلب از زبان کسانی که دست در دست شما در قاچاق انسان وبردن تیمهای تروریستی شما در زمان صدام ملعون به داخل ایارن را دارند و در جنایتهای صدام در حق خلق کرد سهیم هستند و الان هم در کردستان عراق نشسته حقوق ماهیانه شان توسط شما تامین می شود نمی توانند دستان خون الود داعش و رجوی داعشی را با دامن خود پاک کنند .

شیوه و عملکرد تروریستهای داعشی تماما شیوه ای هست که فرقه رجوی داعشی از سال ۶۰ تا ۸۰ در ایران برای ترور بکار برده و مطمئن هستم به زودی تمامی رد پا و همکاری مستقیم مریم قجر داعشی با تروریستهای داعشی همانطورکه در عراق و سوریه به اثبات رسیده در ایران هم به اثبات خواهد رسید و رو سیاهی باز برای مریم قجر داعشی و مزدوران رنگارنگ فرقه رجوی داعشی خواهد ماند .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

جان مک کین مریم رجوی مزدوری جنایت تروریسممحمد رزاقی: دیدار مریم قجر داعشی با بنیانگذاران داعش!ا

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق 1فوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا

Toby Perkins,_Labour_Chesterfield_Coreruption_Mojahedin_Khalq_Saddam_Terrorism_Maryam_RajaviTOBY PERKIN’S TRIP FUNDED BY A ‘BIZARRE IRANIAN CULT’

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29834

روز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود ! 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دهم ژوئن ۲۰۱۷:…  با انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی بیش از ۷۵ نفر از سران رژیم ایران فرستادیم به هوا ( منفجر ) کردیم اما هیچ وقت بصورت علنی این انفجار بعهده نگرفتیم و همیشه گفتیم انفجار خشم خلق ! رجوی بارها روی این نکته تاکید می کرد که هر کجا دیدیم می تواند اسم ما را در نزد اروپائیها خراب کند ان عملیاتها را بصورت علنی بعهده نگرفتیم و به اسم خودمان و یا … 

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانحملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

لینک به منبع

روز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود !

صبح روز چهارشنبه بار دیگر خون یک عده از هموطنان بی گناهم توسط تروریستهای وحشی بر زمین ریخته شد . ۱۷ نفر جان خود را از دست دادن و دهها نفر زخمی شدند بعضی از خبرگزاریها و یا مفسران خبر می گفتند این اولین عملیات داعش در ایران بود .

به نظرمن گفتن اولین عملیات تروریستی داعش در ایران کاملا غلط و اشتباه می باشد .

چون از سال ۱۳۶۰ فرقه رجوی داعشی عملیات تروریستی خود را در ایران شروع کرد و به همین شیوه ای که تروریستها در تهران خون ریزی کردند به همین شیوه تروریستهای رجوی داعشی از ۳۵ سال پیش دست به کشتار مردم ایران زده اند .

اگر اینبار تروریستهای وحشی به زبان عربی داد می زدند در سال ۶۰ تا  سقوط صدام ملعون تروریستهای رجوی داعشی به فارسی فریاد می زدند .

شیوه و محل عملیات تروریستی روز چهارشنبه در تهران بار دیگر ثابت می کند که مریم قجر داعشی بصورت کاملا هماهنگ با داعشی های ابوبکر البغدادی ترتیب به دستور اربابان خود این حمله تروریستی را انجام داده اند .

همه اعضاء  فرقه شاهد هستند که رجوی داعشی هر بار روی سن به اعضاء خود فرمان می داد که قبر خمینی باید منفجر شود !

دستور انفجار قبر ایت الله خمینی سالیان سال در دستور کار تروریستی رجوی داعشی بود و حتا چندین بار از اعضاء خود خواست برای انجام این عملیات به شرط منفجر کردن خود ثبت نام کنند .

طبعآ شناسائی و انتخاب محل های  انجام عملیات تروریستی قبل از حمله نیاز به سر کشی و بررسی محل از نزدیک و چک و کنترل نقاط ضعف امنیتی  محل نیاز دارد که معمولا ترریستهای وحشی داعشی با این شیوه عملیات تروریستی خود را انجام نمی دهند انها بصورت حمله کور کورانه و یا بمب گذاری با ماشین و … اقدام به ریختن خوم مردم بی گناه می کنند .

اما این شیوه انجام عملیات تروریستی کاملا شیوه فرقه رجوی داعشی که از سال ۶۰ در داخل ایران با شناسائی از قبل و … عملیات تروریستی خود را شروع کرد  و درست برای اولین با هم در خاورمیانه به دستور شخص رجوی عملیات انتحاری با منفجر کردن خود برای کشتن دیگران انجام گرفت و ان زمان رجوی نام این شیوه کشتن انسانها و ترور ؛ را عملیات مقدس اسم گذاری کرد .

همکاری نزدیک رجوی داعشی با تروریستهای ابوبکر داعشی همزمان با پیدایش این گروه وحشی در سوریه اغاز شد . زمانیکه تروریستهای و حشی داعشی در سوریه دست به کشتار مردم بی گناه می زدند مریم قجرداعشی انها را رزمندگان ازادی در شوهائی که  در اروپا و بطور خاص در اردوگاه اورسوراواز و پاریس برگزار می کرد خطاب می کرد و اوج همکاری مریم قجر داعشی با تروریستهای ابوبکر داعشی  و بعثی های صدام ملعون و تروریست فراری طارق الهاشمی در سال ۲۰۱۴ درعراق شکل گرفت .

مریم قجر داعشی در نقش تبلیغاتچی تروریستهای وحشی داعش و بعثی ها ؛ طارق الهاشمی که در عراق و در استانهای موصل و انبار ؛ تکریت  و شهرهای دیگر عراق شروع به کشتار مردم کردند مری مقجر داعشی در پاریس با پرداخت دلارهای خونینی که قبلا از صدام گرفته بود و ادامه دریافتهایش را از ارباب جدیدی عربستان ؛ موساد و … می گیرد  یک مشت جیره خوار و مزدور ؛ را در جلساتی که برگزار می کرد جمع کرده ادعا می کرد در عراق داعشی وجود ندارد بلکه این عشایرانقلابی عراق و مردم عراق هستند که دست به قیام علیه دولت مرکزی عراق نموده اند و کشتار مردم بی گناه عراق برای فریب افکار عمومی از جنایاتی که همپیمانانش انجام می دادندبهار مردم عراق می نامید .

زمانی که به خاطر خیانت یک عده خود فروش مثل طارق الهاشمی و … تروریستهای داعشی و بعثی ها در حال پیشروی به بغداد بودند و تقریبا به ۴۰ کیلومتری شهر بغداد رسیده بدند رجوی داعشی از مخفیگاه خود به اعضاء اسیر در کمپ لیبرتی پیام داده بود که به زودی بغداد سقوط خواهد کرد و اعضاء فرقه دباره مسلح خواهند شد وهمراه با تروریستهای داعش و بعثی ها علیه دولت عراق  و ایران خواهند جنگید !

ملاقاتهای متعدد مریم قجرداعشی با سران گروههای تروریستی و همچنین سازنده گان داعش مثل شیوخ مرتجع عربستان و افراد جنایتکاری مثل مک کین همکاری مریم قجر داعشی با تروریستهای ابوبکر داعشی را بیشتر از هر زمان دیگر اربابان رجوی داعشی طلب می کنند و نتیجه اینکه از این همکاری شیوه ترور ؛ محل ترور؛ شناسائی و … تماما به شیوه تروریستهای رجوی داعشی صورت می گیرد تنها تفاوت  در این حمله تروریستی اینکه ان زمان اعضاء فرقه رجوی این ترورها را به دستور شخص رجوی و مریم قجر داعشی در ایران انجام می دادند اینبار توسط اعضاء داعشی های ابوبکر بغدادی صورت گرفته است . ولی اندیشه همان اندیشه رجوی داعشی ؛ شیوه ترور شیوه رجوی داعشی که از ۳۵ سال پیش این ترور در ایران رجوی داعشی اغاز کرد .

واکنش فرقه رجوی داعشی به عملیات تروریستی تهران در روز چهارشنبه :

از اول صبح روز هارشنبه خبر حمله تروریستی در تهران روی انتنهای خبر ها رفت ستیت فرقه رجوی هم شروع به درج خبر کرد اما با این تفاوت که حمله همپیمانانش را بعنوان تهاجم  و حمله مسلحانه تا ظهر به خورد اعضا و افکار عمومی داد .

درست زمانی که در شبکه های اجتماعی و خبری دستگیری یکی از تروریستها روی انتن رفت سران فرقه رجوی داعشی درج ادامه خبرها ی درگیری را متوقف کرد و بعد چند ساعت اطلاعیه شورای دست ساز رجوی صادر شد که اعلام کرد درگیری های تهران به سازمان مجاهدین خلق ایران مربوط نیست !

این شیوه فریب افکار عمومی بطور خاص فریب دولتمردان اروپائی و مردم اروپا می باشد که حتا رجوی داعشی بارهای روی سن به همراه مریم قجر می گفت :

با انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی بیش از ۷۵ نفر از سران رژیم ایران فرستادیم به هوا ( منفجر ) کردیم اما هیچ وقت بصورت علنی این انفجار بعهده نگرفتیم و همیشه گفتیم انفجار خشم خلق !

رجوی بارها روی این نکته تاکید می کرد که هر کجا دیدیم می تواند اسم ما را در نزد اروپائیها خراب کند ان عملیاتها را بصورت علنی بعهده نگرفتیم و به اسم خودمان و یا سازمان اطلاعیه ندادیم و این روش در انفجار در ساختمان نخست وزیر زمانیکه اقای رجائی  رئیس جمهور انتخاب شده بود هم صدق می کند  اینها سخنان و گفته های شخص رجوی و مریم قجر داعشی روی سن و در نشستهای داخلی می باشد .

زمان اشغال شهرهای عراق  توسط تروریستهای وحشی حتا زمانیکه هزاران نفر تروریستها در یک روز قتل عام می کردند مریم قجر داعشی تروریستها و همپیمانانش را حلو حلوا می کرد سایتهایش پر خبرهای سوریه و عراق بود  وقتی شکست تروریستها در عراق شروع شد مریم قجر داعشی برگزاری جلسات در پاریس و اردوگاه اورسواز را تعطیل کرد و خودش را به کوچه علی چپ زد تا وانمود کند خبری نبوده است !

چرا مریم قجر داعشی بعد از ظهر روز چهارشنبه تغییر مسیر داد ؟

ــ چند علت اصلی باعث شد تا مریم قجر داعشی خبرهائی را که هر ۱۵ دقیقه در سایتهایش درج می کرد بعد از اینکه معلوم شد یکی از تروریستها زنده دستگیر شده و حتا سیانور داشته برای اینکه هم شیوه ترور و هم داشتن سیانور تنها در فرقه رجوی داعشی وجود دارد مریم قجر برای فریب افکار عمومی ادعا کرده درگیریها به مجاهدین ربط ندارد .

ــ از انجا که مریم قجر داعشی می خواهد چند روز دیگر در پاریس شوء برگزار کند با این ادعا که درگیری به مجاهدین ربط ندارد خواسته دولتمردان و سیاستمداران فرانسوی را فریب بدهد چون این می تواند بعنوان سند همکاری رجوی داعشی با تروریستها را ثابت کند .

ــ مریم قجر برای فرار از دست عدالت با شیادی و کلاشی می خواهد با گفتن اینکه حمله مسلحانه در تهران به مجاهدین ربطی ندارد از پاسخگوئی فرار کند .

با عرض تسلیت به خانواده های کسانی که در این حمله وحشیانه جان خود را از دست دادند  و ارزوی شفا برای زخمی ها .

از دولت فرانسه و کشورهای اروپائی تقاضا می کنم اجازه ندهند مریم قجر داعشی به راحتی در اردوگاه اورسوراواز و خانه های امن تروریستهای اموزش دیده فدائیان و گارد جمهوری صدام را با اسامی جعلی مستقر کند و انها را برای ترور  و کشتن کسانی که ماهیت رجوی داعشی را افشا می کنند اعزام کند .

 بارها در نوشته ها و مصاحبه ها همه جدا شده هائی که شاهد جنایتهای و مزدوری رجوی داعشی می باشند تاکید کرده اند کشورهای اروپائی اجازه ندهند تروریستهای اموزش دیده مریم قجر داعشی که در ساختن بمب و سیانور و کشتن حتا بدون سلاح اموزش دیده و متخصص هستند و تهدید جدی برای مردم فرانسه و همه کشورهای اروپائی هستند .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

هفت گناه مجاهدین خلق فرقه رجوی (پشت صحنه ستون پنجم استخبارات عراق در زمان جنگ)

https://youtu.be/ThX9j6-FRMY

*** 

همچنین:

 • mccain_Fajavi_fart3محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم آوریل ۲۰۱۷:… ملاقات سازنده گان داعش و جنایتکاران جنگی ؛ سناتور ضد ایران ؛ ایرانی با مریم قجر داعشی چنان رسوائی بزرگی برای فرقه رجوی داعشی ببار آورده که مریم قجر داعشی مجبور شده به سران مخ پوسیده خود مستقر در اور سوراواز و آلبانی دستور بدهد ت

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم آوریل ۲۰۱۷:… شخصآ به خاطر رو شدن ملاقاتهای مریم قجرداعشی و سران فرقه با سازنده گان و سران گروههای تروریستی خوشحالم . چون سالهاست که ما جدا شده ها از این فرقه در مصاحبه ها و نوشته هایمان تاکید می کردیم که داعش ساخته و کپی فرقه رجوی داعشی و ت

   Maryam Rajavi, leader of the Council of Resistance of Iran (NCRI), takes part in a rally in Villepinte, near Parisمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم آوریل ۲۰۱۷:… چند ماه پیش برای اولین بار سفر مخفیانه مریم قجر داعشی توسط اخباری که از درون تشکیلات فرقه رجوی داعشی به دست رسید افشاء شد . در نهایت مریم قجر داعشی مجبور شد با برگزاری یک شوء در البانی به مناسبت روز ؛ زن ۸ مارس

   ۲۰۱۷/۰۳/۰۳ چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( ۲ )ا

   مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سوم مارس ۲۰۱۷:… سوالاتی که در نشستهای درونی بعنوان تناقض اعضاء مطرح می شود عبارت است از : ــ چرا از عراق به البانی امدیم ؟ ــ اگر قرار بود ازعراق خارج شویم چرا بعد از سقوط صدام اقدام نکردیم ؟ ــ چرا قبل از اینهمه کشته دادن از عراق خارج نشدیم ؟ ــ شعار چ

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول مارس ۲۰۱۷:…  چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد !  اینبار هم گوهران بی

  ۲۰۱۷/۰۱/۲۳ نامه محمد رزاقی به نمایندگان مردم فرانسه (اثرات عملیات تروریستی رجوی و سازمانش در فرانسه را جدی بگیرید)ا

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۷:…  خانمها و اقایان . از طریق سایت فرقه رجوی داعشی مطلع شدم مریم قجر معروف به مریم قجر داعشی می باشد به محل مجلس مردم فرانسه امده و در حضور چند نماینده سخنرانی کرده ! به اطلاع شما می رسانم مریم قجر داعشی از قوانین و دمکراسی موجود در کشورتان سوء استفاده می کند و با پرداخت د

  Al Arabian Mojahedin Khalq ISIS Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها . ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟ ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟ بای

   عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و ششم دسامبر ۲۰۱۶:…  قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی د

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهاردهم دسامبر ۲۰۱۶:… چند هفته پیش خبر سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی در حالی توسط دوستان جدا شده از فرقه رجوی افشاء شد که فرقه رجوی داعشی هیچ اشاره ای به این سفر مخفیانه مریم قجر داعشی نکرده و نمی کند. تجربه نزدیک به ۲۰ سال حضور در تشکیلات فرقه رجوی می توان به ی