مریم قجر داعشی و تلاش برای شستن دستان خون الود همپیمانانش !

مریم قجر داعشی و تلاش برای شستن دستان خون الود همپیمانانش !

Maryam_Rajavi_Supporting_ISIS_Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم ژوئن 2017:… خبات یک گروه مزدور خود فروخته هست که قبلا در زمان صدام ملعون در زمان جنگ ایران عراق هموطنان کردی را که در شهرهای مرزی سکونت داشتند و یا برای امرار معاش  به کردستان عراق تردد داشتند دستگیر می کرد وبعنوان اسیر جنگی در مقابل دریاف یک گونی شکر و برنج به عراقیها می فروختند .این گروه کوچک چاش و مزدور تمام عیار به خاطر …

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

مریم قجر داعشی و تلاش برای شستن دستان خون الود همپیمانانش !

محمد رزاقی

محمد رزاقی

هفته گذشته تروریستهای وحشی در تهران دسست به جنایت زدند از انجا که همکاری و همپیمانی  مریم قجر داعشی با داعشی های ابوبکر البغدادی و تروریستهای طارق الهاشمی و پس مانده های حزب بعث در هر زمینه  به اثبات رسیده است مریم قجر سعی می کند از ترس جوابگوئی و رو شدن ماهیت اش با سفسطه بازی  یاوه سرائی ؛  با به میدان اوردن یک مشت جیره خوار خودش روی این اصل  همکاری رجوی داعشی با تروریستهای وحشی  که بارها اثبات شده است را بپوشاند .

البته مریم قجر داعشی چندین بار به این شگرد شیادانه دست زده و فکر کرده اینبار هم می تواند با همان شگردهای پوسیده می تواند همکاری و همپیمانی تروریستهای وحشی را لاپوشانی کند به همین خاطر قبلا برای سرپوش به جنایتهایش دست به دامن جیره خواران رنگارنگ شده و خواست هبود با درج مطالب و مصاحبه های رنگارنگ دستان خونین رجوی داعشی را با دامن ننگین خود پاک کنند .

قبلا یک مزدوری بنام محمد نوری زاد که در بین ایرانیان به محمد مزدور زاد معروف از طرف فرقه رجوی داعشی ماموریت یافته بود که ترور اقای لاجوردی را به خود رژیم ایران نسبت بدهد که دقیقا یادم ان زمان با دلایل و بیان سخنان رجوی داعشی  در نشستها ی درونی و دادن نام قهرمان به تیم تروریستی که از عراق و از اردوگاه اشرف برای ترر به داخل ایران از طرف رجوی داعشی اعزام شده بودند ثابت کردم که بیان اینکه ادعا که ترور کار خود رژیم ایران بوده پاک کردن دستان خون الود رجوی داعشی  سرمریم قجر داعشی  سران و مزدوران فرقه رجوی داعشی خراب شد .

آقای نوری زاد. لطفآ دستان خونین رجوی را با دامن خود پاک نکنید !

مریم قجر داعشی در این چند سال گذشته همواره سعی کرده دستان خون الود همپیمانانش مثل ابوبکر البغدادی و طارق الهاشمی و ال سعود ؛ موساد و .. را با یاه سرائی و اخبار کذب پاک کند که البته این ماموریت داده شده به مریم قجر داعشی در همکاری با اربابان و سازنده گان داعش می باشد .

اینبارهم در پی عملیات تروریستی داعشی ها همپیمان مریم قجر داعشی در تهران مریم قجر داعشی با به میدان فرستادن ند مزدور و جیره خوار خود باز دست به همان شیوه پاک کردن دستان خون الوده خود پرداخته است .

مریم قجر داعشی با فرستادن حسن داعی که نفر و عضو فرقه رجوی داعشی با اسم تحلیلگر باسمه ای سعی کرده با یاوه سرائی در مصاحبه با تلویزیونی که از طرف یک مفنگ دلار پرست ترتیب داده شوه بود بصورت داستانهای جیمز باندی این ترور وحشیانه را به هر طریق ممکن از اب دهان گرفته تا با یم خرمن سریش به رژیم ایران بچسباند  .

از طرف دیگر هم مطلبی از یکی از جیره خواران خود با نام خبات مدیا  درج کرده که خیلی هم خنده دار می باشد .

مریم رجوی حمایت از تروریسم داعش مزدوری جنایت

مطمئن هستم که مردم ایران و یا ایرانیان خارج از کشور اسم خبات را نشنیده اند و شناختی از این جیره خواران 20 خانوار در کردستان عراق ندارند که مریم قجر داعشی تماما جیره این 20 خانوار می پردازد اینبار برای شستن دستان تروریستهای همپیمان مریم قج داعشی برای پاک کردن دستان خونین این تروریستها استفاده می شود .

خبات یک گروه مزدور خود فروخته هست که قبلا در زمان صدام ملعون در زمان جنگ ایران عراق هموطنان کردی را که در شهرهای مرزی سکونت داشتند و یا برای امرار معاش  به کردستان عراق تردد داشتند دستگیر می کرد وبعنوان اسیر جنگی در مقابل دریاف یک گونی شکر و برنج به عراقیها می فروختند .این گروه کوچک چاش و مزدور تمام عیار به خاطر جنایتهائی که مرتکب می شدند بعنوان یک گروه وحشی در بین مرز نشینان شناخته می شوند .

در زمان صدام این گروه  با بریدن سر و یا گوش جنازه ها انها را به عراقیها تحویل می دادند و مدعی می شدند که گویا یک پیا چند پاسدار یا سرباز ایرانی کشته و برای دلیل و مدرک گوش انها را به عراقیها می دادند و در مقابل یک کیسه شگر و برنج می گرفتند .

حتا بودند نفراتی در سازمان که ملیت کرد داشتند فریب سران فرقه رجوی داعشی خورده و ازفشار اردوگاههای عراق به اردوگاه اشرف امده بودند هر وقت فرصتی گیر می امد و به نفر اعتماد می کردند  ماجرای اسارت خود را تعریف می کردند که بوسیله همین گروه جاش در مرزایران و عراق دستگیر و به عراقیها فروخته شده بودند که من درد دل 2 تا از این افراد از زبان خودشان شنیده بودم که حتا تعریف می کرد ان روز که به مرز رفتم به خاطر این بود که پدرم مریض بود و نمی توانست تردد کند وی به جای پدر بهمراه یک عده به مرز می رود تا کالا تبادل کند که بوسیله همین مزدوران خبات در تردد مرزی دستگیر می شوند وبه یک پاسگاه عراقی منتقل شده و هر کدام به 50 دینار عراقی فروخته می شوند !

به مریم قجر داعشی عروس هزار داماد باید بگویم :

با دریافت دلارهای خونین از اربابان جنایتکارتان نمی توانید دستان خونین خود و همپیمانانتان را با اب هفت دریا بشورید تقلا و بالا و پائین پریدن های بوزینه وار هم نمی تواند ماهیت تروریستی و مزدوی شما را بپوشاند .درج یک مطلب از زبان کسانی که دست در دست شما در قاچاق انسان وبردن تیمهای تروریستی شما در زمان صدام ملعون به داخل ایارن را دارند و در جنایتهای صدام در حق خلق کرد سهیم هستند و الان هم در کردستان عراق نشسته حقوق ماهیانه شان توسط شما تامین می شود نمی توانند دستان خون الود داعش و رجوی داعشی را با دامن خود پاک کنند .

شیوه و عملکرد تروریستهای داعشی تماما شیوه ای هست که فرقه رجوی داعشی از سال 60 تا 80 در ایران برای ترور بکار برده و مطمئن هستم به زودی تمامی رد پا و همکاری مستقیم مریم قجر داعشی با تروریستهای داعشی همانطورکه در عراق و سوریه به اثبات رسیده در ایران هم به اثبات خواهد رسید و رو سیاهی باز برای مریم قجر داعشی و مزدوران رنگارنگ فرقه رجوی داعشی خواهد ماند .    

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

جان مک کین مریم رجوی مزدوری جنایت تروریسممحمد رزاقی: دیدار مریم قجر داعشی با بنیانگذاران داعش!ا

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق 1فوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29834

روز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود ! 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دهم ژوئن ۲۰۱۷:…  با انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی بیش از ۷۵ نفر از سران رژیم ایران فرستادیم به هوا ( منفجر ) کردیم اما هیچ وقت بصورت علنی این انفجار بعهده نگرفتیم و همیشه گفتیم انفجار خشم خلق ! رجوی بارها روی این نکته تاکید می کرد که هر کجا دیدیم می تواند اسم ما را در نزد اروپائیها خراب کند ان عملیاتها را بصورت علنی بعهده نگرفتیم و به اسم خودمان و یا … 

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانحملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

لینک به منبع

روز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود !

صبح روز چهارشنبه بار دیگر خون یک عده از هموطنان بی گناهم توسط تروریستهای وحشی بر زمین ریخته شد . ۱۷ نفر جان خود را از دست دادن و دهها نفر زخمی شدند بعضی از خبرگزاریها و یا مفسران خبر می گفتند این اولین عملیات داعش در ایران بود .

به نظرمن گفتن اولین عملیات تروریستی داعش در ایران کاملا غلط و اشتباه می باشد .

چون از سال ۱۳۶۰ فرقه رجوی داعشی عملیات تروریستی خود را در ایران شروع کرد و به همین شیوه ای که تروریستها در تهران خون ریزی کردند به همین شیوه تروریستهای رجوی داعشی از ۳۵ سال پیش دست به کشتار مردم ایران زده اند .

اگر اینبار تروریستهای وحشی به زبان عربی داد می زدند در سال ۶۰ تا  سقوط صدام ملعون تروریستهای رجوی داعشی به فارسی فریاد می زدند .

شیوه و محل عملیات تروریستی روز چهارشنبه در تهران بار دیگر ثابت می کند که مریم قجر داعشی بصورت کاملا هماهنگ با داعشی های ابوبکر البغدادی ترتیب به دستور اربابان خود این حمله تروریستی را انجام داده اند .

همه اعضاء  فرقه شاهد هستند که رجوی داعشی هر بار روی سن به اعضاء خود فرمان می داد که قبر خمینی باید منفجر شود !

دستور انفجار قبر ایت الله خمینی سالیان سال در دستور کار تروریستی رجوی داعشی بود و حتا چندین بار از اعضاء خود خواست برای انجام این عملیات به شرط منفجر کردن خود ثبت نام کنند .

طبعآ شناسائی و انتخاب محل های  انجام عملیات تروریستی قبل از حمله نیاز به سر کشی و بررسی محل از نزدیک و چک و کنترل نقاط ضعف امنیتی  محل نیاز دارد که معمولا ترریستهای وحشی داعشی با این شیوه عملیات تروریستی خود را انجام نمی دهند انها بصورت حمله کور کورانه و یا بمب گذاری با ماشین و … اقدام به ریختن خوم مردم بی گناه می کنند .

اما این شیوه انجام عملیات تروریستی کاملا شیوه فرقه رجوی داعشی که از سال ۶۰ در داخل ایران با شناسائی از قبل و … عملیات تروریستی خود را شروع کرد  و درست برای اولین با هم در خاورمیانه به دستور شخص رجوی عملیات انتحاری با منفجر کردن خود برای کشتن دیگران انجام گرفت و ان زمان رجوی نام این شیوه کشتن انسانها و ترور ؛ را عملیات مقدس اسم گذاری کرد .

همکاری نزدیک رجوی داعشی با تروریستهای ابوبکر داعشی همزمان با پیدایش این گروه وحشی در سوریه اغاز شد . زمانیکه تروریستهای و حشی داعشی در سوریه دست به کشتار مردم بی گناه می زدند مریم قجرداعشی انها را رزمندگان ازادی در شوهائی که  در اروپا و بطور خاص در اردوگاه اورسوراواز و پاریس برگزار می کرد خطاب می کرد و اوج همکاری مریم قجر داعشی با تروریستهای ابوبکر داعشی  و بعثی های صدام ملعون و تروریست فراری طارق الهاشمی در سال ۲۰۱۴ درعراق شکل گرفت .

مریم قجر داعشی در نقش تبلیغاتچی تروریستهای وحشی داعش و بعثی ها ؛ طارق الهاشمی که در عراق و در استانهای موصل و انبار ؛ تکریت  و شهرهای دیگر عراق شروع به کشتار مردم کردند مری مقجر داعشی در پاریس با پرداخت دلارهای خونینی که قبلا از صدام گرفته بود و ادامه دریافتهایش را از ارباب جدیدی عربستان ؛ موساد و … می گیرد  یک مشت جیره خوار و مزدور ؛ را در جلساتی که برگزار می کرد جمع کرده ادعا می کرد در عراق داعشی وجود ندارد بلکه این عشایرانقلابی عراق و مردم عراق هستند که دست به قیام علیه دولت مرکزی عراق نموده اند و کشتار مردم بی گناه عراق برای فریب افکار عمومی از جنایاتی که همپیمانانش انجام می دادندبهار مردم عراق می نامید .

زمانی که به خاطر خیانت یک عده خود فروش مثل طارق الهاشمی و … تروریستهای داعشی و بعثی ها در حال پیشروی به بغداد بودند و تقریبا به ۴۰ کیلومتری شهر بغداد رسیده بدند رجوی داعشی از مخفیگاه خود به اعضاء اسیر در کمپ لیبرتی پیام داده بود که به زودی بغداد سقوط خواهد کرد و اعضاء فرقه دباره مسلح خواهند شد وهمراه با تروریستهای داعش و بعثی ها علیه دولت عراق  و ایران خواهند جنگید !

ملاقاتهای متعدد مریم قجرداعشی با سران گروههای تروریستی و همچنین سازنده گان داعش مثل شیوخ مرتجع عربستان و افراد جنایتکاری مثل مک کین همکاری مریم قجر داعشی با تروریستهای ابوبکر داعشی را بیشتر از هر زمان دیگر اربابان رجوی داعشی طلب می کنند و نتیجه اینکه از این همکاری شیوه ترور ؛ محل ترور؛ شناسائی و … تماما به شیوه تروریستهای رجوی داعشی صورت می گیرد تنها تفاوت  در این حمله تروریستی اینکه ان زمان اعضاء فرقه رجوی این ترورها را به دستور شخص رجوی و مریم قجر داعشی در ایران انجام می دادند اینبار توسط اعضاء داعشی های ابوبکر بغدادی صورت گرفته است . ولی اندیشه همان اندیشه رجوی داعشی ؛ شیوه ترور شیوه رجوی داعشی که از ۳۵ سال پیش این ترور در ایران رجوی داعشی اغاز کرد .

واکنش فرقه رجوی داعشی به عملیات تروریستی تهران در روز چهارشنبه :

از اول صبح روز هارشنبه خبر حمله تروریستی در تهران روی انتنهای خبر ها رفت ستیت فرقه رجوی هم شروع به درج خبر کرد اما با این تفاوت که حمله همپیمانانش را بعنوان تهاجم  و حمله مسلحانه تا ظهر به خورد اعضا و افکار عمومی داد .

درست زمانی که در شبکه های اجتماعی و خبری دستگیری یکی از تروریستها روی انتن رفت سران فرقه رجوی داعشی درج ادامه خبرها ی درگیری را متوقف کرد و بعد چند ساعت اطلاعیه شورای دست ساز رجوی صادر شد که اعلام کرد درگیری های تهران به سازمان مجاهدین خلق ایران مربوط نیست !

این شیوه فریب افکار عمومی بطور خاص فریب دولتمردان اروپائی و مردم اروپا می باشد که حتا رجوی داعشی بارهای روی سن به همراه مریم قجر می گفت :

با انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی بیش از ۷۵ نفر از سران رژیم ایران فرستادیم به هوا ( منفجر ) کردیم اما هیچ وقت بصورت علنی این انفجار بعهده نگرفتیم و همیشه گفتیم انفجار خشم خلق !

رجوی بارها روی این نکته تاکید می کرد که هر کجا دیدیم می تواند اسم ما را در نزد اروپائیها خراب کند ان عملیاتها را بصورت علنی بعهده نگرفتیم و به اسم خودمان و یا سازمان اطلاعیه ندادیم و این روش در انفجار در ساختمان نخست وزیر زمانیکه اقای رجائی  رئیس جمهور انتخاب شده بود هم صدق می کند  اینها سخنان و گفته های شخص رجوی و مریم قجر داعشی روی سن و در نشستهای داخلی می باشد .

زمان اشغال شهرهای عراق  توسط تروریستهای وحشی حتا زمانیکه هزاران نفر تروریستها در یک روز قتل عام می کردند مریم قجر داعشی تروریستها و همپیمانانش را حلو حلوا می کرد سایتهایش پر خبرهای سوریه و عراق بود  وقتی شکست تروریستها در عراق شروع شد مریم قجر داعشی برگزاری جلسات در پاریس و اردوگاه اورسواز را تعطیل کرد و خودش را به کوچه علی چپ زد تا وانمود کند خبری نبوده است !

چرا مریم قجر داعشی بعد از ظهر روز چهارشنبه تغییر مسیر داد ؟

ــ چند علت اصلی باعث شد تا مریم قجر داعشی خبرهائی را که هر ۱۵ دقیقه در سایتهایش درج می کرد بعد از اینکه معلوم شد یکی از تروریستها زنده دستگیر شده و حتا سیانور داشته برای اینکه هم شیوه ترور و هم داشتن سیانور تنها در فرقه رجوی داعشی وجود دارد مریم قجر برای فریب افکار عمومی ادعا کرده درگیریها به مجاهدین ربط ندارد .

ــ از انجا که مریم قجر داعشی می خواهد چند روز دیگر در پاریس شوء برگزار کند با این ادعا که درگیری به مجاهدین ربط ندارد خواسته دولتمردان و سیاستمداران فرانسوی را فریب بدهد چون این می تواند بعنوان سند همکاری رجوی داعشی با تروریستها را ثابت کند .

ــ مریم قجر برای فرار از دست عدالت با شیادی و کلاشی می خواهد با گفتن اینکه حمله مسلحانه در تهران به مجاهدین ربطی ندارد از پاسخگوئی فرار کند .

با عرض تسلیت به خانواده های کسانی که در این حمله وحشیانه جان خود را از دست دادند  و ارزوی شفا برای زخمی ها .

از دولت فرانسه و کشورهای اروپائی تقاضا می کنم اجازه ندهند مریم قجر داعشی به راحتی در اردوگاه اورسوراواز و خانه های امن تروریستهای اموزش دیده فدائیان و گارد جمهوری صدام را با اسامی جعلی مستقر کند و انها را برای ترور  و کشتن کسانی که ماهیت رجوی داعشی را افشا می کنند اعزام کند .

 بارها در نوشته ها و مصاحبه ها همه جدا شده هائی که شاهد جنایتهای و مزدوری رجوی داعشی می باشند تاکید کرده اند کشورهای اروپائی اجازه ندهند تروریستهای اموزش دیده مریم قجر داعشی که در ساختن بمب و سیانور و کشتن حتا بدون سلاح اموزش دیده و متخصص هستند و تهدید جدی برای مردم فرانسه و همه کشورهای اروپائی هستند .

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

هفت گناه مجاهدین خلق فرقه رجوی (پشت صحنه ستون پنجم استخبارات عراق در زمان جنگ)

https://youtu.be/ThX9j6-FRMY

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29738

سیاستمداران فاسد همدست تروریستهای وحشی و جنایتکار در کشتار مردم بی گناه هستند !ا 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷:… همکاری رجوی داعشی با تروریستهای سوریه در اوایل شروع قتل عام مردم سوریه توسط تروریستهای وحشی بصورت مخفی  توسط رابط های رجوی داعشی و تروریستها  و پس مانده های حزب بعث در اردن و ترکیه شروع شد ولی بعدآ بصورت علنی مریم قجر داعشی به دیدار و همکاری  با سران تروریستها در اردوگاه اوور سوراوز مشغول شد تا جائی که بعد از … 

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsAlbania’s destabilization? You have forgotten hundreds of Mojahedin!

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیShould we be afraid of Senator McCain meeting with the Mojahedin Khalq (Rajavi cult, MEK,

لینک به منبع

سیاستمداران فاسد همدست تروریستهای وحشی و جنایتکار در کشتار مردم بی گناه هستند !

در یکسال گذشته چندین حمله تروریستی در اروپا بطور خاص در بلژیک و فرانسه ؛ انگلستان صورت گرفته که منجر به کشته و زخمی شدن یک عده از شهروندان بی گناه اروپائی شده است .

در اولین نگاه هرکس متوجه تنها چیزی که به چشم می خورد اعمال تروریستی خون و خونریزی و کشتار مردم توسط این جنایتکاران وحشی می باشد .

اما زمینه حضور و فعالیت این تروریستها وحشی را چه کسانی فراهم می کنند ؟

ــ چرا دولتمردان کشورهای اروپائی نمی خواهند به این موضوع بپردازند؟

ــ واقعیت چیست ؟

همکاری مجاهدین خلق و داعش در اروپا و امریکا و خاور میانه

قبل از پیدایش داعش در سوریه و عراق  ؛ لیبی در اروپا فرقه رجوی داعشی توسط  بعضی از کشورهائی اروپائی برای لولو خور نشان دادن در مقابل ایران مورد حمایت قرار گرفت و همه امکانات استقراری و تبلیغاتی در اختیار فرقه رجوی داعشی قرار دادند و فرقه رجوی داعشی در فرانسه نزدیک پاریس اردوگاه ساخت و در اروپا خانه های امن بر پا کرد و کسانی را که اموزش دیده فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام هستند را در این خانه ها با نامهای و مدارک جعلی مستقر کرد و هنوز هم اردوگاه مریم قجر داعشی توسط پلیس وتروریستهای  اموزش دیده فدائیان  صدام حفاظت می شود و سیاستمداران فاسد به این تروریستهای رجوی داعشی انقدر دست باز داده اند که مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز اطاق عملیات تشکیل داده و شخصا از انجا دستور  ترور ؛ قتل و ضرب و شتم جدا شده ها را صادر می کند و تیمهای تروریستی خود را روانه خیابانهای پاریس و دیگر شهرهای اروپا می کند .

همکاری رجوی داعشی با تروریستهای سوریه در اوایل شروع قتل عام مردم سوریه توسط تروریستهای وحشی بصورت مخفی  توسط رابط های رجوی داعشی و تروریستها  و پس مانده های حزب بعث در اردن و ترکیه شروع شد ولی بعدآ بصورت علنی مریم قجر داعشی به دیدار و همکاری  با سران تروریستها در اردوگاه اوور سوراوز مشغول شد تا جائی که بعد از ساختن داعش توسط کشورهای مرتجع عرب مریم قجر داعشی از طرف این دولتهای مرتجع مامورت یافت با برگزاری جلسات مختلف در پاریس با شرکت یک مشت سیاستمداری که در مقابل دریافت دلار های خونین  در جلسات مریم قجر شرکت می کردند دستان خون الود تروریستهای وحشی داعش را پاک کنند و انها را عشایر انقلابی و مردم انقلابی جا بزنند در حالی که تروریستهای وحشی در عراق و سوریه به قتل عام مردم و زنان و مردان و کودکان عراق و سوریه مشغول  بودند ودر یک کشتار بی رحمانه  تروریستهای داعش هزارو هفتصد جوان در عراق  در یک روز تیرباران کردند مریم قجر با برگزاری جلسات با شرکت اقای کوشنر و یک مشت تروریست که در اصل همان  تروریستهای جیش النصر و جیش الشام سوریه و تروریستهای وحشی داعش و … همین جلساتی که در پاریس مریم قجر داعشی با دست باز برگزار می کرد اشغال شهرها توسط تروریستهای وحشی را بهار عراق می نامید و تروریستهای سویه را رزمنده گان ازادی خطاب می کرد .

همکاری مجاهدین خلق و داعش در اروپا و امریکا و خاور میانه

میدان دادن به تروریستها ی رجوی داعشی در اروپا برای تبلیغ تروریستهای وحشی ابوبکر البغدادی به جائی رسید که مریم قجر داعشی طارق الهاشمی جنایتکار که در عراق به ۵ بار اعدام محکوم شده به همرا ه چند تا از پس مانده های حزی یعث صدام ملعون  به اروپا اورد تا پیوند ترویستهای رجوی داعشی ؛ طارق الهاشمی ؛  حرب بعث صدام و داعشی های ابوبکر بغدادی صورت بگیرد و تقسیم کار مشخص شود و همانطور هم شد کشتار توسط تروریستها در عراق و سوریه انجام می شد در اروپا مریم قجر به همراه یک مشت سیاستمدار خود فروخته افکار عمومی مردم و دولتمردان اروپا را گمراه می کردند به جای اینکه تروریستهای وحشی را محکوم کنند دولت وقت عراق ( نور المالکی و اسد در سوریه را مقصر نشان می دادند ) .

نتیجه همکاری این سیاستمداران فاسد به خاطر دریافت یک مشت دلارهای خونین با فرقه رجوی داعشی که نقش اصلی پاک کردن دستان خون الود تروریستها را بعهده داشت  اینکه افکار دولتمردان و حتا ارگانهای امنیتی را به بیراهه سوق دادند تا حضور و فعالیت این تروریستها در کشورهای اروپائی دقیق پیگیری نشود و تروریستهای وحشی هم از این فرصت استفاده کرده در هر کجا که زمینه را مناسب دیده اند دست به کشتار مردم بی گناه بزنند .

قتل شهروندان بی گناه  توسط تروریستهای وحشی در هر کجا که می خواهد باشد سیاستمداران فاسد شریک جرم این تروریستها هستند و مردم اروپا باید از این سیاستمداران فاسد که با تروریستهای وحشی دست در دست همدیگر دارند فاصله بگیرند و اجازه ندهند بیشتر از این تروریستهای وحشی از قوانین دمکراتیک کشورهائی اروپائی برای کشتن شهروندان اروپائی استفاده کنند .

 به دولتمردان اروپائی هم پیشنهاد می کنم  اجازه ندهند یک مشت سیاستمدار فاسد که فقط به فکر پر کردن جیبهای خود با دلارهای خونین هستند با القابی همچون لابی گری و فعال سیاسی و…. زمینه حضور ترویستها را در کشور خود فراهم کنند . دولتمردان اروپائی باید این سیاستمداران فاسد را به محاکمه بکشانند و اجازه ندهد این سیاستمداران فاسد به بهاء جان و مال مردم  بی گناه برای خودشان تجارت کنند .  

چند روز دیگر مریم قجر داعشی می خواهد با برگزاری شوء در سالن ویلپنت پاریس با پرداخت دستمزد به یک مشت از همین سیاستمداران فاسد و اوردن یک مشت از همین تروریستها از کشورهای مختلف بهترین امکان برای دیدار حضوری و قرار مدار این ترویستها فراهم کند .

به دولت فرانسه پیشنهاد می کنم اجازه ندهد مریم قجر داعشی تروریستهای وحشی را از کشورهای مختلف به پاریس منتقل کند باید جلو ملاقات این تروریستها با هم  به هر ترتیب و قیمت گرفته شود.  در غیر اینصورت عدم برخورد جدی با این موضوع می تواند در اینده نه چندان دور خطر بزرگی برای مردم فرانسه و یا کشورهای اروپائی بوجود اورد .

پاریس: محمد رزاقی  

(پایان)

*** 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانسرنوشت تلخ فرقه ای که از صد دام به مک دام رسید

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29495

قیام و شورش ؛ تجمع در میدان آزادی چه شد ؟ا 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و دوم می ۲۰۱۷:… قبلا هم نوشته بودم نه شخص رجوی داعشی سواد درست حسابی برای تحلیل داشت و نه مریم قجر داعشی و این یک حقیقت انکار ناپذیری که اگر؛ شیادی و کلاشی ؛ رنگ و لعاب و حرفهای قلمبه سلمبه بکار رفته در ان اطلاعیه و سخنرانی ها این مخ پوسیده ها را کنار بزنیم می توان به این حقیقت پی برد . زمانی که رجوی داعشی در کنار صدام ملعون بود روی سن در اوج نئشگی تند ؛ تند رژیم سرنگون می کرد در … 

رحوی اعضای مجاهدین خلقانتخابات ایران و وعده های مریم رجوی

لینک به منبع

قیام و شورش ؛ تجمع در میدان آزادی چه شد ؟

در استانه انتخابات ریاست جمهوری در ایران سایتهای مختلف فرقه رجوی داعشی مدعی شده بود که انتخابات به قیام و شورش و در نتیجه رژیم سرنگون خواهد شد !

ملکی مفلوک هم با دستوری که  از رجوی داعشی گرفته بود چند روز قبل ازانتخابات اطلاعیه داده و خواهان تحریم انتخابات شده بود و خواسته بود کسانی که رای نمی دهند در میدان آزادی تجمع و اعتراض کنند !

این بدبخت مفلوک روز انتخابات حتا از اطاق خانه اش بیرون نیامد چه برسد به تجمع در میدان ازادی فقز برای اینکه شما جیره اقا زاده اش در اروپا تعمین کنید مثل بوزینه پشتک وارونه می زند وسلام .

البته با شناخت و تجربه ۲۰ ساله درمقاله قبلی به شیوه کثیف فرقه رجوی داعشی در قبل از انتخابات و روز انتخابات و بعد از ان اشاره کرده بودم که رجوی داعشی مو به مو  مثل همیشه همان شیوه پوسیده را بصورت احمقانه و با سفسطه زیاد , یاوه گوئی به نمایش گذاشت .

http://www.razaghi13.blogfa.com/post-490.aspx

قبلا هم نوشته بودم نه شخص رجوی داعشی سواد درست حسابی برای تحلیل داشت و نه مریم قجر داعشی و این یک حقیقت انکار ناپذیری که اگر؛ شیادی و کلاشی ؛ رنگ و لعاب و حرفهای قلمبه سلمبه بکار رفته در ان اطلاعیه و سخنرانی ها  این مخ پوسیده ها را کنار بزنیم می توان به این حقیقت پی برد .

زمانی که رجوی داعشی در کنار صدام ملعون بود روی سن در اوج نئشگی تند ؛ تند رژیم سرنگون می کرد در استانه هر انتخاباتی روی سن یک مشت یاوه سرائی  می کرد و اخر می گفت من که نمی دانم نتیجه چه می شود ولی یک چیزی می شود !

بعد هم برای اینکه اعضاء نگون بخت به این باور برساند که یاوه هائی که چند روز چند هفته روی سن بلغور کرده درست و دقیق رد خور ندارد اماده باش صادر می کرد اعضاء نگون بخت با کارهای پوشالی مثل سمبه زدن و رنگ زدن توپ و تانک و … مشغول می کرد .

حال که رجوی داعشی ریق رحمت سر کشیده مریم قجر ادامه دهنده راه شوهر مفقود القبرش می باشد با یک مشت یاوه گوئی اعضاء نگون بخت در اسارت نگه داشته با این تفاوت که رجوی در اوج نئشگی یاوه سرائی می کرد الان مریم قجر بعنوان عروس هزار داماد در کنار اقا داماد ها و بعد از خوش گذرانی سیر شدن از دیدار با سناتور سابق ؛ نماینده سابق ؛ کاندید سابق ؛ وکیل سابق ؛ سرهنگ سابق و …با هوا کردن بادکنک در آلبانی می خواهد رژیم سرنگون کند !

مریم قجر داعشی و سران مخ پوسیده تحلیلشان این بود که با کنار گذاشتن احمدی نژاد و امدن رئیسی حتما می خواهند روحانی کنار بگذارند و رئیسی را به مقام ریاست جمهوری برسانند ! در خیالهای پنبه دانه ای و ابلهانه خود فکر می کردند که حتما طرفداران اصلاحات هم بعد از اعلان نتایج انتخابات به خیابانها خواهند ریخت و در نتیجه مسائلی شبیه سال ۸۸ رخ خواهد داد و فرقه رجوی تمام تخم مرغهای گندیده خوش را در این سبد گذاشته بود روی همین تخم مرغهای گندیده نشستند تا شاید جوجه ای بیرون بیاید .

  یک مشت مخ پوسیده هم دور مریم قجر داعشی جمع شده اند که مخ هایشان ۴۰ سال پیش استوپ خورده مفنگ تشریف دارند و مطالبی که به اسم مریم قجر می نویسند بیشتر مایه ابرو ریزی و سر افکندگی  برای مریم قجر و کل فرقه رجوی داعشی می باشد  . واقعا حیف به نانی که اینها می خورند یونجه هم برای این مخ پوسیده ها زیادی والله  .

http://www.razaghi13.blogfa.com/post-489.aspx

اما بعد از اینکه انتخابات تمام شد و حتا از دماغ یک نفر هم خون نیامد پرت و پلا گوئی و یاوه سرائی همیشگی مریم قجر و سران فرقه در قالب اطلاعیه شورای دست ساز رجوی  به اسم مریم قجر عمق سوزش و خالی بودن دست فرقه رجوی داعشی و بی اعتنائی مردم ایران به فراخوانهای صد بار تکراری رجوی داعشی ثابت کرد که  در داخل ایران به یاوه های رجوی داعشی و جیره خواران رجوی هیچ کس توجه ندارد .

اما مریم قجرداعشی و دیگر سران مخ پوسیده به  یاوه هائی که سالیان سال طوطی وار تکرار می کنند رو اورده اند دوباره مدعی شده اند با انتخاب روحانی رژیم ضعیف شده بس به سرنگونی نزدیک شده !

باید به مریم قجر داعشی و مخ پوسیده های اور سوراز ؛ البانی نشین بگویم کسی که بتواند احمدی نژادی که ۸ سال ریاست یک مملکتی مثل ایران به عهده داشت با تمام اطرافیانش مثل بقائی و مشائی کنار بگذارد ؛ رژیمی که بتواند جناح اصلاح طلب بر خلاف میل باطنی خودش قبول کند این از قدرتش می باشد یا ضعف اش ؟ شما چرا عادت دارید سورنا را از سر گشادش بزنید ؟

ما یک مثل داریم که می گوید :

موغاندا بوغدادان قالدون . ( دستت به گندم مغان نمی رسد )

بغدادا خورمادان قالدون . ( دستت به خرمای بغداد نمی رسد )

نتیجه این انتخابات دقیقا برای رجوی داعشی اینطور شد . سران فرقه ارزو می کرد که رئیسی انتخاب شود که نشد !

انتظار داشت که یک شورشی بعد از انتخابات بوجود بیاد که ان هم اتفاق نه افتاد هیچ بلکه مردم به جشن و پایکوبی هم پرداختند !

البته نا گفته نماند شما یک تشکر به احمدی نژاد بدهکار هستید چون همین اقا با یکسری سیاستهای غلط باغث شد اول انگلیس و سپس اروپئیها برای لولو خور نشان دادن جلو احمد ی نژاد شما را از لیست تروریستی در بیاورند و خارج شدن از این لیست  سیاه را مدیون احمدی نژاد هستید .

اما باید گفت :

برای سوزش مریم قجرکمی مرهم بیارید .

برایش سماق اعلاء از هندوستان بیارید .

برای مخ پوسیده های دور مریم .

از ورامین روغن کرچک بیارید .

برای چند مفلوک زوار در رفته .

از ان ور چند پالان ایکی قاش بیارید .

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

Elona Gjebrea_Maryam Rajavi

ایلونا جبریا هماهنگ کننده مبارزه با قاچاق انسان در آلبانی، برده داری مریم رجوی را ستایش می کند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29421

وحشت مریم قجر داعشی از انتخابات در ایران .

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم می ۲۰۱۷:… البته از هر جناح انتخاب شود باز مریم قجر ادعا خواهد کرد برای جلو گیری از گسترش ونفوذ محبوبیت فرقه رجوی داعشی و ارتش ازادیبخش نداشته اش می باشد . اخر سر هم نتیجه خواهد گرفت با این انتخابات رژیم به سرنگونی نزدیک شده یا در مرحله سرنگونی یا در فاز سرنگونی یا استارت سرنگونی ؛ یا اغاز سرنگونی ؛ زنگ … 

انتخابات ریاست جمهوری ایران مجاهدین خلق فرقه رجویباز هم سرفصل انتخابات (نامه وارده، تیرانا، آلبانی)ا

لینک به منبع

وحشت مریم قجر داعشی از انتخابات در ایران .

با رسیدن انتخابات ریاست جمهوری در ایران طبق روال همیشگی مریم قجر داعشی و دفتر شورا دست ساز رجوی داعشی در اوج شیادی و کلاشی اطلاعیه های مختلفی از قبل اماده صدور کرده این روش شناخته شده در فرقه رجوی داعشی می باشد که ما جدا شده ها بهتر از هر کس با شیوه های کثیف رجوی داعشی اشنا هستیم  .

طبق معمول تمام اطلاعیه هائی که قرار صادر شود  ۳ قسمت خواهد بود  .

ــ فعالیت هواداران نداشته رجوی داعشی در ایران به نفع مریم قجر !

البته نا گفته نماند رجوی داعشی چند جاسوس پولکی در داخل ایران دارد که با پرداخت دلار به این چند نفر که مشخصا بعضی از انها هم از خانواده اعضاء فرقه رجوی می باشد برای فرقه رجوی داعشی جاسوسی می کنند وگر نه به غیر ان هیچ ایرانی با شرافت وطن پرستی با فرقه رجوی داعشی ارتباط ندارد و مردم ایران از رجوی داعشی نفرت شدید دارند .

اما از حق نگذریم در داخل ایران یکی هست بنام ملکی مفلوک که رجوی  داعشی سعی داشته از طریق این شخص به رده های پائین اصلاحات چی ها نفوذ کند که با افشاگری جد اشده ها و ارائه اسناد مشخص مبنی بر همکاری ملکی مفلوک با رجوی داعشی این ارتباط هم قطع شد و ملکی مفلوک ماند و رجوی مفلوک که هر ۲ انتخابات تحریم کرده اند .

البته نا گفته نماند که ملکی مفلوک ادعا کرده روز انتخابات همراه با کسانی که انتخابات تحریم کرده اند قرار یک گردهمائی در میدان ازادی برگزار کند ! خخ

اطلاعیه ملکی مفلوک درج شده در سایت فرقه رجوی داعشی :

دکتر محمد ملکی اولین رئیس دانشگاه تهران بعد از انقلاب ضدسلطنتی طی مصاحبه‌یی به تحریم نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری رژیم آخوندی فراخواند.

وی گفت: شرایط در جهان با سرعت در حال تغییر است و سال ۹۶ سال بسیار متفاوتی است. من از مردم می‌خواهم که تحت تاثیر شرایطی که برایشان درست می‌کنند قرار نگیرند و در این انتخابات شرکت نکنند، پیشنهاد من این است که در روز انتخابات کسانی که در رأی‌گیری شرکت نمی‌کنند در مکانی مانند میدان آزادی تجمع کنند.

کوری عصا کش کور دیگر شده . ملکی مفلوک عصا کش رجوی مفلوک شده انهم به خاطر اینکه خرج اقا زاده اش در اروپا توسط فرقه رجوی تامین شود وسلام …

روز انتخابات خواهیم دید که علی مانده با حوض اش رجوی مفلوک کانده با ملکی مفلوک مردم ایران به اینها چخه هم نخواهند گفت … اما اینها به پارس کردن در حالت دراز کش عادت دارند و ترک عادت هم موجب مرش است .

قسمت دوم : تلویزیون رجوی داعشی معروف به  سیمای اسارت  چند تا عکس توسط همان جاسوسان رجوی داعشی صبح اول وقت از شعبه ها ی خلوت گرفته شده اعلام خواهد کرد مردم ایران در انتخابات شرکت نکرده اند و انتخابات تحریم کرده انند !

تماس های ساختگی ( از ساختمان یا از خانه های امن که تروریستهای رجوی داعشی در اروپا در ان خانه ها مستقر هستند با تلوییزیون فرقه رجوی داعشی تماس خواهند گرفت و ادعا خواند که گویا از داخل ایران تماس می گیرند و حامی مریم قجر داعشی هستند و انتخابات تحریم کرده اند و ….

قسمت سوم : حال که رجوی داعشی ریق رحمت سرکشیده و الان رجوی داعشی  با صدام ملعون در طبقه هفتم جهنم هم اطاق هستند مریم قجر داعشی اقدام به پخش پیام خواهد کرد و ادعا خواهد کرد ملت ایران انتخابات تحریم کردند مشارکت زیر ۵۰ درصد بوده و اماری که از طرف رژیم ایران اعلام شده ساختگی هست و ایشان امار دقیق دارد !

اگر در این انتخابات از اصولگراها انتخاب شد ادعا خواهد کرد رژیم مجبور شده دست به جراحی بزند یعنی حرف عوض نمی شود فقط رنگ لباس و بزک دوزک ؛ رنگ لنز چشم مریم قجر عوض خواهد شد  وگرنه حرفها تکراری که مفت گران .

اگر هم نماینده اصلاح طلبها انتخاب شود باز مریم قجر ادعا خواهد کرد که ولایت فقیه مجبور شده جام زهر بنوشد !

البته از هر جناح انتخاب شود باز مریم قجر ادعا خواهد کرد برای جلو گیری از گسترش ونفوذ محبوبیت فرقه رجوی داعشی و ارتش ازادیبخش نداشته اش می باشد .

اخر سر هم نتیجه خواهد گرفت با این انتخابات رژیم به سرنگونی نزدیک شده یا در مرحله سرنگونی یا در فاز سرنگونی یا استارت سرنگونی ؛ یا اغاز سرنگونی ؛ زنگ سرنگونی ؛ و …

که تمامی این یاوه سرائی سفسطه بازیها به خاطر اینکه بتواند اعضاء نگون بخت که از خبرهای واقعی جامعه دور هیتند در اسارت ذهنی و جسمی نگه دارد تا از انها سوء استفاده کرده بعنوان ارتش ازادیبخش از مرتجعین عرب و موساد جیره ماهیانه اش را بگیرد و خودش در کنار رود اوور سوراواز در ویلا به زندگی خفیف خائنانه و عروس بازی با هزار داماد ادامه بدهد .

مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه بهتر از هر کس می دانند هر انتخابات در داخل ایران یعنی اینکه میخی بر تابوت رجوی داعشی و به فراموشی سپرده شدن در زباله دان تاریخ و بس و مریم قجر از ترس ؛ وحشت به یاوه گوئی ؛ اطلاعیه سازی و امار سازی می پردازد و لا غیر .

اما یک خواسته منطقی که میدانم مریم قجر داعشی هیچ وقت نخواهد پذیرفت چون خودش بهتر از هر کس می داند در داخل ایران از ۸۰ ملیون ایرانی ۸۰ نفر هم هوادار ندارد .

ولی باز برای اینکه همه چیز روشن و مشخص شود این خواست هرا تکرار می کنم .

بنا بر امارهائی که در سسایتهای خبری دیدم در ایران نزدیک به ۵۶ ملیون نفر حق رای دارند مریم قجر داعشی  این همه هارت و پورت کنار بگذارد .

یک تجمع ۵۶ نفره با عکس و پلاکارد و شعار های مشخص در یکی از میدانهای تهران برگزار کند تا سیه رو شود هر که در او غش باشد .

از انجا که ملکی مفلوک به نمایندگی از رجوی داعشی در داخل ایران فراخوان داده خواهیم دید چند نفر به نماینده رجوی داعشی در میدان ازادی خواهند پیوست ! خخ

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

Albania’s Anti-Trafficking Coordinator Elona Gjebrea praises Maryam Rajavi for keeping modern slaves in Tirana

Elona Gjebrea përgëzon Marjam Raxhavin për mbajtjen e skllevërve modernë në Tiranë

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیجشن نوروزی در تیرانا، در هیاهوی مریم مهر تابان

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29325

رجوی داعشی فکر و سواد تحلیل نداشت. مریم قجر داعشی هم سواد تحلیل ندارد

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دهم می ۲۰۱۷:…  رجوی داعشی با این طرز فکر ابلهانه و بی وسوادی  واز ترس باز شدن فضاء سیاسی و اجتماعی  با راه انداختن یکسری عملیات تروریستی در داخل ایران ( اعزام تمیهای تروریستی اموزش دیده گارد جمهوری و فدائیان صدام ملعون  از اردوگاههای اهدائی صدام برای ترور؛ بمب گذاری وزدن خمپاره ) سعی می کرد به هر قیمتی شده وانمود کند که سری در میان سرها دارد به … 

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیMojahedin khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) the ending stage of the radicalization process

لینک به منبع

رجوی داعشی فکر و سواد تحلیل نداشت

مریم قجر داعشی هم سواد تحلیل ندارد 

هر وقت در ایران نزدیک به انتخابات می شد رجوی داعشی برای اینکه اعضاء نگون بخت که از دنیای بیرون و از واقعیتهای جامعه ایران هیچ خبری نداشتند در همان بی خبری نگه دارد با برگزاری نشستها ی مختلف انهم در اوج  شیادی و شامورته بازی یکسری خبرها را  از روزنامه ها ی داخلی و خارجی را جمبندی کرده بعنوان تحلیل به خورد اعضاء خود میداد و هیچ وقت هم قبل از انتخابات نمی توانست تحلیل درستی ارائه بدهد.

رجوی داعشی تمام تلاش خود را بکار می گرفت تا وانمود کند هر اتفاقی در انتخابات به افتد و هر کسی انتخاب شود اوضاع به نفع فرقه او تمام خواهد شد .

هر وقت در داخل ایران انتخاباتی شروع می شد رجوی مخ پوسیده با بالا انداختن چند نخود تریاک با خرما بصره و چائی پررنگ و سیگار کشیدن پشت سرهم روی سن شروع به روده درازی می کرد زمین و زمان به هم می بافت تا وانمود کند که گویا هر انچه رژیم ایران در داخل انجام می دهد فقط به خاطر جلو گیری از رسیدن مریم قجر به تخت ریاست جمهوری در ایران است !

اما واقعیت چیز دیگری بود رجوی داعشی بشدت از انتخاب یک رئیس جمهور اصلاح طلب و میانه رو در ایران وحشت داشت و همیشه سعمی می کرد با شامورته بازی ترس وحشت خودش را لاپوشانی کند .

زمانیکه اقای خاتمی در ایران به ریاست جمهوری انتخاب شد یکسری رابطه های ایران با اتحادیه اروپا و کشورهای همجوار گسترش یافت و دراخل ایران فضاء اجتماعی و سیاسی هم نسبت به گذشته بازتر شد رجوی داعشی بلافاصله برای اعضاء خود نشست درونی برگزار کرد و مدعی شد که همه شما خاتمی زده شده اید و باید خاتمی زدائی بشوید !

این در حالی بود که اصلا ۹۰ درصد اعضاء حتا نمی دانستند خاتمی کیست و شناختی از اقای خاتمی نداشتند خیلی ها نمی دانستند که وابسته به چه جناحی هست تنها شناخت عمومی بود .

رجوی داعشی در اوج شارلاتان و شامورته بازی روی سن همیشه چند حرف ثابت داشت که موقع انتخابات در ایران ان را قرقره می کرد .

ــ انتخابات ریاست جمهوری در ایران = سرنوشت ساز

ــ انتخابات نماینده گان مجلس = مهم

ــ انتخابات شوراها = تاثیر گذار

ــ هر گونه انتخابات خارج از ایران ( در امریکا و اروپا و … = اثر گذار

تمام تحلیل و حرف رجوی داعشی قبل از ششروع هر انتخابات در ایران همین بود و بس !

اما همینکه انتخابات تمام می شد نتیجه انتخابات مشخص می شد رجوی داعشی می شد بمب تحلیل و تفسیر و سخنران و روی سن در اوج نئشگی بعد از خوردن تریاک چند استکان چائی و سیگار به لب شروع به سخنرانی داغ می کرد و بطور واقعی در اوج شارلاتان بازی و شامورته بازی مدعی می شد که اگر اصلاح طلبها قدرت بدست گرفته اند این تنها از ترس ارتش ازادیبخش دست ساز وی می باشد در نتیجه رژیم در مرحله سرنگونی و باید ما هم برای سرنگونی اماده باشیم !

رجوی داعشی با این طرز فکر ابلهانه و بی وسوادی  واز ترس باز شدن فضاء سیاسی و اجتماعی  با راه انداختن یکسری عملیات تروریستی در داخل ایران ( اعزام تمیهای تروریستی اموزش دیده گارد جمهوری و فدائیان صدام ملعون  از اردوگاههای اهدائی صدام برای ترور؛ بمب گذاری وزدن خمپاره ) سعی می کرد به هر قیمتی شده وانمود کند که سری در میان سرها دارد به هر شکل می تواند جلو روند داخل ایران با این عملیاتهای تروریستی بگیرد .

این روزها هم هر چه به انتخابات ریاست جمهوری در ایران نزدیک می شویم می بینیم که بعد از سقط شدن رجوی داعشی مریم قجر بعنوان رئیس جمهور باسمه ای حسرت به دل حتا نتوانسته یک حرف در مورد انتخابات در ایران حرف بزند و تحلیلی ارائه بدهد که علت انهم باز بر می گردد به بی سوادی مریم قجر داعشی که واقعا چیزی برای گفتن در چنته ندارد وتنها به میزانی که از شوهر دوم سقط شده اش شیادی و شامورته بازی یاد گرفته حتما بعد از انتخابات با بزک دوزک کردن بعنوان عروس هزار داماد در کنار چند تا از نامزدهای آمریکائی ؛ اروپائی و عربی اش می ایستد و  بعنوان عروس هزار داماد نقش  رئیس جمهور حسرت به دل بازی کند .

البته از همین الان هم حرفهای عروس هزار داماد در نقش رئیس جمهور حسرت به دل مشخص و پیشاپیش می گویم که مریم قجر داعشی با اب و تاب  ته ؛ ته اخر حرفش چه خواهد گفت  :

 ــ اگر فرض کنیم در انتخابات فردی مثل رئیسی انتخاب شود مریم قجر داعشی خواهد گفت ولی فقیه مجبور شده روحانی از نظام جراحی کند یعنی قدرت استحاله شدن را این رژیم ندارد  !

ــ اگر بر فرض مثال اقای روحانی دوباره انتخاب شود مریم قجر داعشی خواهد گفت ولایت فقیه تن به شکست داده یعنی معلوم که طلسم ولایت شکسته و تن به روحانی داده !

در چند روز اینده منتظر این تحلیل ابدوغ خیاری از شخص مریم قجر داعشی یا اطلاعیه شیاد خانه شورای دست ساز رجوی داعشی و یا اینکه سخنرانی و برگزاری جلسه با شرکت وزیرخارجه خیالی با کشیدن یک کیلو پاروافین به سرش باشید .

این را هم یاد اوری کنم حتما این تحلیل ابدوغ خیاری مریم قجر داعشی  بعنوان ریس جمهور حسرت به دل اما در حقیقت بعنوان عروس هزار داماد درشوء سالیانه اش در کنار دامادهای امریکائی ؛ اروپائی ؛ عربی اش با سوزش خنده دار به استحضار حضار خواهد رساند …

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29275

مریم رجوی: روابط جنسی شما بخشودنی است ولی جدا شدن از سازمان مجاهدین گناهی نابخشودنی است

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم می ۲۰۱۷:… فکر نکنید حالا به البانی منتقل شده اید می توانید به سازمان فشار بیاورید باج بگیرید سازمان در البانی بیشتر از عراق قدرت دارد ! . وی گفته : اگر گزارش رابطه جنسی تان روی میز من بیاد بهتر از ان است که گزارش جدا شدنتان بیاد ! رابطه جنسی قابل بخشش است ! اما جدا شدن از سازمان گناه نابخشودنی است ! مریم قجر داعشی به صراحت به زبان اشهد خود به اعضاء …

camp_tirana_albania_mojahedin_khalq_rajavi_cultصدای جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی را به گوش جهانیان برسانید (قسمت اول، دوم و پایانی)

لینک به منبع

مریم قجر داعشی گفته  :

رابطه جنسی و هم جنس بازی بخشیده می شود !

از سازمان جدا شدن گناه بزرگ و نابخشودنی است !

چند ماه بعد از اخراج فله ای و خفت بار اعضاء فرقه رجوی داعشی ازکمپ لیبرتی عراق به البانی و بیرونی شدن  خبر سقط شدن رجوی مسئله دار شدن ؛ ریزش  و جدا شدن اعضاء  در آلبانی سرعت و شتاب گرفته بود که مریم قجر داعشی در یک سفر مخفیانه هم برای لاپوشانی خبر سقط شدن رجوی و هم برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء از فرقه رجوی با پای برهنه و بر سرکوبان برای جلو گیری از فروپاشی  بطور مخفیانه به آلبانی رفته بود  .

مریم قجر داعشی در آلبانی علاوه با برگزاری نشستهای عمومی برای اعضاء نگون بخت یکسری نشستهای خصوصی و تکی هم برای اعضاء ناراضی و کسانی که امکان جدا شدن داشتند برگزار می کند .

در این نشستها مریم قجر داعشی سیاست چماق و حلوا را برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء بکار برده است .

در این نشستها مریم قجر داعشی اعضاء ناراضی به مختل کردن پرونده هایشان در کمیساریای عالی پناهندگی و قطع کمک مالی تهدید کرده و گفته:

 فکر نکنید حالا به البانی منتقل شده اید می توانید به سازمان فشار بیاورید باج بگیرید سازمان در البانی بیشتر از عراق قدرت دارد !

در این نشستهای مریم قجر داعشی به بعضی از اعضاء هم گفته :

اگر گزارش رابطه جنسی تان روی میز من بیاد بهتر از ان است که گزارش جدا شدنتان بیاد !

رابطه جنسی قابل بخشش است ! اما جدا شدن از سازمان گناه نابخشودنی است !

مریم قجر داعشی به صراحت به زبان اشهد خود به اعضاء ناراضی التماس کرده و حتا همجنس بازی و یا  داشتن  رابطه با جنس مخالف را بعنوان یک روش برای جلو گیری از فروپاشی تشکیلات بکار گرفته است .

همچنین در این نشستها مریم قجر داعشی طبق معمول سوزش ؛ اه و ناله جگر سوز خودش را از افشاگری جدا شده ها به نمایش گذاشته و با اه و فغان از افشاگری جدا شده ها مدعی شده که اجازه نخواهد داد در آلبانی یک کمپ تیف دیگری درست شود .

رجوی داعشی  سقط شده بنیان گذار جهاد نکاح در اردوگاههای صدام ملعون به رجوی داعشی بود در ان زمان رجوی تک خوری می کرد و فقط خودش حق داشتن زن و رابطه جنسی با زنان دیگر را داشت و مریم قجر هم نقش حرمسرا دار ( قوادی )  برای رجوی داعشی را به عهده داشت .

 دست وپا زدنهای مریم قجر داعشی برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء بار دیگر ثابت می کند  فرقه رجوی داعشی در همه زمینه های شکست خفت بار خورده و برای حفظ و نگه داشتن اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی دست به هر دریوزگی و بی ناموسی دست  می زنند .

البته این را هم یاد اوری کنم قبلا هم در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی سقط شده نمونه هائی بود از رابطه جنسی مخفیانه ؛ همجنس بازی و حتا نمونه هائی از رابطه جنسی با حیوانات که گوهران بی بدیل در راستای سرنگون کردن و به اثبات رساندن انقلاب مشعشع به این رابطه ها و کثافتکاری ها دست می زدند وبعد هم با خواندن گزارش تحت عنوان غسل هفتگی گناهانشان توسط رجوی داعشی بخشیده می شد .

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

مجاهدین خلق بفرقه رجویسی و هشت سال حسرت – سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنندمزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیبهزاد علیشاهی: رزومه مجاهدین خلق (رجوی) برای استخدام دائم

McCain Is the MEK’s Newest Fan (aka Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult Flaqsgrooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton

https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

*** 

 • mccain_Fajavi_fart3محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم آوریل ۲۰۱۷:… ملاقات سازنده گان داعش و جنایتکاران جنگی ؛ سناتور ضد ایران ؛ ایرانی با مریم قجر داعشی چنان رسوائی بزرگی برای فرقه رجوی داعشی ببار آورده که مریم قجر داعشی مجبور شده به سران مخ پوسیده خود مستقر در اور سوراواز و آلبانی دستور بدهد ت

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم آوریل ۲۰۱۷:… شخصآ به خاطر رو شدن ملاقاتهای مریم قجرداعشی و سران فرقه با سازنده گان و سران گروههای تروریستی خوشحالم . چون سالهاست که ما جدا شده ها از این فرقه در مصاحبه ها و نوشته هایمان تاکید می کردیم که داعش ساخته و کپی فرقه رجوی داعشی و ت

   Maryam Rajavi, leader of the Council of Resistance of Iran (NCRI), takes part in a rally in Villepinte, near Parisمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم آوریل ۲۰۱۷:… چند ماه پیش برای اولین بار سفر مخفیانه مریم قجر داعشی توسط اخباری که از درون تشکیلات فرقه رجوی داعشی به دست رسید افشاء شد . در نهایت مریم قجر داعشی مجبور شد با برگزاری یک شوء در البانی به مناسبت روز ؛ زن ۸ مارس

   ۲۰۱۷/۰۳/۰۳ چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( ۲ )ا

   مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سوم مارس ۲۰۱۷:… سوالاتی که در نشستهای درونی بعنوان تناقض اعضاء مطرح می شود عبارت است از : ــ چرا از عراق به البانی امدیم ؟ ــ اگر قرار بود ازعراق خارج شویم چرا بعد از سقوط صدام اقدام نکردیم ؟ ــ چرا قبل از اینهمه کشته دادن از عراق خارج نشدیم ؟ ــ شعار چ

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول مارس ۲۰۱۷:…  چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد !  اینبار هم گوهران بی 

  ۲۰۱۷/۰۱/۲۳ نامه محمد رزاقی به نمایندگان مردم فرانسه (اثرات عملیات تروریستی رجوی و سازمانش در فرانسه را جدی بگیرید)ا

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۷:…  خانمها و اقایان . از طریق سایت فرقه رجوی داعشی مطلع شدم مریم قجر معروف به مریم قجر داعشی می باشد به محل مجلس مردم فرانسه امده و در حضور چند نماینده سخنرانی کرده ! به اطلاع شما می رسانم مریم قجر داعشی از قوانین و دمکراسی موجود در کشورتان سوء استفاده می کند و با پرداخت د

  Al Arabian Mojahedin Khalq ISIS Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها . ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟ ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟ بای

   عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و ششم دسامبر ۲۰۱۶:…  قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی د

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهاردهم دسامبر ۲۰۱۶:… چند هفته پیش خبر سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی در حالی توسط دوستان جدا شده از فرقه رجوی افشاء شد که فرقه رجوی داعشی هیچ اشاره ای به این سفر مخفیانه مریم قجر داعشی نکرده و نمی کند. تجربه نزدیک به ۲۰ سال حضور در تشکیلات فرقه رجوی می توان به ی