مریم قجر عضدانلو حنایت دیگر رنگی ندارد (البغدادی، رجوی و روز زن)

مریم قجر عضدانلو حنایت دیگر رنگی ندارد (البغدادی، رجوی و روز زن)

Maryam_Rajavi_Women_Dayمجید روحی، ایران اینترلینک، دوم مارس 2016:… مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  حاج مسعود رجوی پیش از چهارصد تن از زنان بی همسر را در حضور خودتان به عقد خودش در آورد. مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر… به دستور خودتان تعداد قابل توجهی از زنان معترض و خواهان جدایی از فرقه و … 

مریم رجوی روز زن مجاهدین خلقروز جعلی زن در ویترین مردانه مریم رجوی (از جعل تاریخ تا توهین به زنان ایرانی)

زهرا سادات میرباقریبمناسبت ۸ مارس (روز جهانی زن) و خشونت طلبی های مریم رجوی

لینک به صفحه فیسبوک آقای روحی

مریم قجر عضدانلو حنات دیگه رنگی نداره مثل این میمونه که بگویند ابوبکر البغدادی سرکرده داعش نیز به مناسبت روز زن مراسم برپا کرده است.

 مجید روحیروز جهانی زن هر ساله در ۸ مارس برگزار می‌شود این روز، روز بزرگِ برپایی جشن‌هایی برای زنان در کل جهان است.

فرقه زن ستیز حاج مسعود رجوی در اقدامی فریبکارانه به بهانه روز جهانی زن، نمایش خیمه شب بازی تازه ای را از سر گرفته است. مریم قجر عضدانلو و شرکاء با هزینه های نجومی دریافتی از آل سعود و سرویس های جاسوس بیگانه، جمعی از مگسان دور شیرینی، دانشجویان بی پول و باز نشستگان و پیرزنان جیره خوارش از کشورهای عربی و آفریقای و سمالی و روسی و هندی و……از خیابان های اروپا و گدایان آمریکا را به دیسکو پارتی مریم قجر عضدانلو به پاریس کشانده است تا بدینوسیله مرحمی بر درد بی درمانشان گذارند و روحیه باختگان بیمار فرقه از لیبرتی تا آلبانی و پاریس را امیدی موقت بخشند.

مریم قجر عضدانلو هم که نام «رئیس جمهور خود برگزیده ایران» را یدک می کشد، برایشان از آزادی زن سخن می گوید و مریم قجر عضدانلو هم که تریبونی و بلندگویی مفت پیدا کرده است سخن می گوید و از کف زدن خودشان برای خودشان و مریم قجر عضدانلو لذت می برد

این داستانی است که هر سال تکرار می شود. چند نکته قابل توجه است که فکر کنم به ذهن هرکسی که با سیستم زن ستیز فرقه رجوی آشنایی داشته باشد هم زده باشد. خصوص که این گردهمای های بی رمق و تکراری دیگر نظر چندانی جلب نمی کند.

مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق روز زن

مریم قجر عضدانلو! تو را چه کسی بعنوان رئیس جمهور مادام العمر انتخاب کرده است؟ هر رئیس جمهوری، هر رهبر حزبی، هر مقام سیاسی، چهار سال یکبار، پنج سال یکبار و در برخی موارد هفت سال یکبار، عوض می شود و افراد دیگری جای آنها را می گیرند، آیا جناب عالی قصد ندارید از این کرسی کذایی و خیالی و مالیخولیایی خودتان دل بکنید؟

مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر… چرا بیش از هزار زن نگونبخت را بیش از چندین سال در جهنم عراق حبس کرده اید و از تمامی امکانات دنیای امروزی منع کرده اید؟

تمامی زنهای فرقه نه دسترسی به تلفن برای ارتباط با خانواده هایشان را دارند و نه رسانه های عمومی و نه اینترنت .

 تمامی این زنان نگونبخت طی چندین سال اخیر و تمامی مدتی که در تشکیلات فرقه بوده اند نه حتی یکبار امکان آرایش کردن داشته اند و نه امکان بچه دار شدن و نه امکان عشق ورزیدن و مورد عشق قرار گرفتن. این زنان نگون بخت که تحت عنوان شورای رهبری انتخاب کرده اید، همگی بایستی یک شوهر مشترک داشته باشند به نام حاج مسعود رجوی و عشقشان را نثار یک نفر حاج مسعود رجوی کنند که که حاج مسعود رجوی نه معنی عشق را می داند و نه معنی انسانیت و نه ذره ای وجدان بشری در او یافت می شود.

مریم رجوی البغدادی داعش مجاهدین خلق وز زن

مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  حاج مسعود رجوی پیش از چهارصد تن از زنان بی همسر را در حضور خودتان به عقد خودش در آورد.

مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر… به دستور خودتان تعداد قابل توجهی از زنان معترض و خواهان جدایی از فرقه و پس ازتحمل فشار و شکنجه و زندان درفرقه به قتل رسیده اند  . مرجان اکبری . الان محمدی و…..

مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  تجاوز جنسی  به زنان در فرقه  ازدواج اجباری _ و حرمسرا سازی  با استفاده از چند صد زن تحت نام فریب “شورای رهبری” چگونه قابل توجیه می باشد؟

مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  قاچاق زنان تحت فریب از اروپا و امریکا و ایران و پاکستان و افغانستان به عراق و با زور و دروغ و کلک آوردن به فرقه آن هم زیر سن قانونی چرا و به کدام دلیل صورت گرفته است؟

مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  درمناسبات تشکیلاتی فرقه  ده ها سند افشا شده از جمله زنان فرقه که تحت بهره کشی سیستماتیک . فیزیکی . جنسی . احساسی قرار داشته و دارند لذا محرومیت زنان از ابتدایی ترین حقوق انسانی در مناسبات را چگونه می توان نوجیه و تفسیر نمود؟

مریم قجر عضدانلو! قبل از حقوق زنان، حق انسان و انسانیت ارجحیت دارد مریم قجر عضدانلو به چه حقی سه هزار انسان را فریفته و در لیبرتی در زیر بمب و موشک و گلوله نگهداشته اید و در حالی که امکان خارج کردن آنها را دارید همچنان اصرار بر ماندن آنها در عراق را دارید؟

 این درحالی است که مریم قجر عضدانلو خودت و شوهرت که ادعای رهبری و پیشتاز بودن را دارید در ساحل امن به زندگی و خوشگذرانی می پردازید ظاهرا زندگی در حومه پاریس با زندگی در لیبرتی و گرمای بیش از پنجاه درجه و موشک و بمباران تفاوتی دارد!

مریم قجر عضدانلو در تمامی صحبتهایتان یک خط در میان از حاج مسعود رجوی بعنوان تنها مدافع زنان نام می برید. این جناب حاج مسعود رجوی شوهر شما کسی است که چهارصد زن را به عقد و نکاح رسمی خود در آورده و با همه آنها چه به صورت تکی و چه بصورت جمعی همخواب شده است این کار نامش دفاع از حقوق زنان است؟

مریم قجر عضدانلوهمین  حاج مسعود رجوی شوهر شما بیش از چندین سال است که از ترس، مخفی شده و جرأت نمی کند خودش را نشان دهد در حالی که این همه آدم را در خطرناک ترین جای ممکن نگهداشته است  این رسم انسانیت و دفاع از حقوق انسانی  و حقوق زنان است؟

حرفها , دروغها , شعارها و ادا واطوارهای تکراری مریم قجر عضدانلو بی سواد و عقده ای هر ساله در گرامیداشت روز زن به واقع تهوع آوراست.  اگر کسی سخنرانی مریم قجر عضدانلو را در سالهای قبل از تلوزیون سیمای سازش فرقه دیده باشد می بینید که هر ساله فقط آخر صحبتهایش تغییر کرده است اون هم اسامی جدیدی از زنانی که مریم قجر عضدانلو و شوهرش حاج مسعود رجوی به قربانگاه فرستاده اند جدید است وگرنه تمام صحبتها مریم قجر عضدانلو تکراری و به قول معروف کپی پیست از روی نوشته های سال قبلش است.

حقیقت این است که تشکیلات و افکار مریم قجر عضدانلو در سالهای ما قبل تاریخ است و فقط مریم قجر عضدانلو با لباسهای رنگی و جملات زیبایی که از دیگران کپی و حفظ می کند می خواهد سر دیگران شیره مالیده و افکار عقب مانده خودش و فرقه اش را به خورد دیگران بدهد.

ما الان در دنیاى مدرن با پیچیده ترین ترفندها، مریم قجر عضدانلو و حاج مسعود رجوی شوهرش به شدت زنان نگونبخت را در تشکیلاتش فرقه تحت استثمار قرار داده اند و بعنوان بردگان و فرمانبر بدون چون و چرا براى مطامع شخصى خودشان استفاده میکنند.

مریم قجر عضدانلو زن ستیز زمانه، کسی که بیش از هزار زن سیه روز را در جریان قاچاق انسان به عراق و فرقه کشاند، امروز با سوء استفاده از ناآگاهی هواداران اجاره ای، بر آن است تا به عوامفریبی و فرافکنی ادامه دهد، ناقض حقوق هر مرد و زن، حامی و مدافع زنان جهان شده!  مریم قجر عضدانلو پیر عجوزه مکار خیال می کند با پول و پارتی، بزن و بکوب و رقاصی می تواند اعتبار و ارزش از دست رفته خود و حاج مسعود رجوی شوهر زنبازه اش را باز یابد.

مریم قجر عضدانلو مدعی دروغین دفاع از زن، به مناسبت روز زن در پاریس بساط عیش و نوش به راه انداخته است. به فریاد و فغان مادران فرزند ربوده شده و زنان بی سرپرست كه در اطراف کمپ لیبرتی در انتظار چند دقیقه ملاقات با عزیزانشان هستند، توجهی نمی كند.

مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق داعش روز زن

در همین روزها گشتاپوی افسار بریده حاج مسعود رجوی و فرقه اش ، خانواده ها را سنگباران می کنند تا صدایشان را در گلو خاموش کنند، عجبا مریم قجر عضدانلو شیاد زمانه به فکر روز زن و زندگی افتاده است! جیره خوران اجاره ای و سیاه لشگران کرایه ای را به دور خود جمع کرده تا ساعتی خوراک تبلیغاتی برای رسانه های تروریستی وابسته به خود تهیه کند. جماعتی هم که حاج مسعود رجوی و فرقه اش را نمی شناسند، فقط به سفره چرم و شیرینش توجه دارند، ناآگاهانه برایش کف می زنند و سوت و هورا می کشند.

ظلم و ستمی که از سوی مریم قجر عضدانلو علیه زنان گرفتار در فرقه رجوی اعمال شده است، کمتراز جنایات صورت گرفته شده توسط داعش علیه زنان ایزدی عراق نیست وقتی خبر از برگزاری خیمه شب بازی مریم قجر عضدانلو به مناسبت روز جهانی زن را می شنویم، درست مثل این است که بگویند ابوبکر البغدادی سرکرده داعش نیز به مناسبت روز زن مراسم برپا کرده است!

مریم قجر عضدانلو باید حقوق نقض شده زنان فرقه را به آنان بازگرداند، به حقوق بشر احترام بگذارد، روز زن پیشکش مریم قجر عضدانلو باد، مریم قجر عضدانلو را معاف می کنیم تا سراغ بازنشسته بازی روزمره اش برود و از این بیشتر سر خودی و بیگانه را شیره نمالد.

داستان کمپ اشرف مجاهدین خلق قربانیان اربابانی بی شمار تقدیم به خانواده های تمامی قربانیان فرقه رجوی

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsپشت پرده کتاب مستخدم رجوی، استراون استیونسون، تحت نام “فداکاری”

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23996

خانم رجوی! کنفرانس روز جهانی زن یا لاپوشانی شکست انتخاباتی؟ 

حامد صرافپور، بیست و نهم فوریه ۲۰۱۶:… طلاع از حضور گسترده مردم در انتخابات، مریم رجوی را برآن داشت که چاره ای بیندیشد و نتیجه آن برگزاری نمایش روز جهانی زن ده روز قبل از موعد مقرر بود. وی با انبوهی تناقضات از سوی هواداران و اعضای خویش مواجه بود که از خود و تشکیلات می پرسیدند چطور با اینهمه تبلیغات گسترده جهت تحریم انتخابات، مردمی که ما مدعی هستیم همگی منتظر ورود مجاهدین به داخل کشور هستند، با این … 

sarrafpour03012015برق موضعگیری سخنگوی مجاهدین!!!!! (اصرار رجوی بر مشروع کردن خون کهنسالان کمپ لیبرتی، چرا؟)

لینک به منبع (صفحه فیسبوک آقای صرافپور)

خانم رجوی! کنفرانس روز جهانی زن یا لاپوشانی شکست انتخاباتی؟

روز شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴، مریم رجوی در نمایشی که تحت عنوان تعهد برای برابری، زنان متحد علیه بنیادگرایی برگزار شد شرکت نمود و طی سخنرانی برای ده ها لابی غربی فرقه اش، به دفاع از زنان ایرانی پرداخت و مطالبی عنوان نمود که با وجود تکراری بودن، قابل توجه است:
http://yon.ir/twFq

شکست مریم رجوی در روز زن

اولین نکته قابل توجه این سخنرانی تاریخ برگزاری آن می باشد که در ۲۷ فوریه به انجام رسید اما منسوب به روز جهانی زن مطرح شد که در واقع می بایست در تاریخ ۸ مارس برگزار می گردید. به طور معمول این فرقه تروریستی همه ساله این مراسم را برگزار می کرد که زمان آن فاصله ای کوتاه یکی دو روزه با روز جهانی زن داشت به این معنا که ماکزیمم یکی دو روز قبل یا بعد به انجام می رسید تا با روزهای تعطیل آخر هفته همخوانی داشته باشد. امسال نیز می باید این جلسه نمایشی در تاریخ ۵ یا ۶ مارس برگزار می شد. اینکه چرا ده روز فاصله برای آن گذاشته شده را باید در برگزاری پرشور انتخابات در ایران جستجو کرد. در ماه های گذشته، مریم قجرعضدانلو هزینه بسیار بالایی جهت دلسرد کردن مردم از شرکت در انتخابات و تحریم نمودن آن صرف کرده بود و در این رابطه پیام مریم رجوی خطاب مردم نیز حائز اهمیت بود که بعد از سکوتی طولانی و مشاهده شور و اشتیاق مردم برای حضور در میدان، با پیشدستی کردن مدعی شد که:

(((نمایش انتخابات با خشم و نفرت مضاعف مردم از نظام جمهوری اسلامی مواجه است و رژیم “مثل همیشه” با تقلب و رای سازی نجومی تلاش می کند میزان مشارکت را چند برابر نشان دهد.)))

این درحالی است که در طی دو انتخابات ۸۸ و ۹۲ تمامی خبرگزاری های جهانی از مشارکت بالای مردم در انتخابات سخن گفته بودند که خود نشان از دروغگویی مریم قجرعضدانلو و عدم داشتن پایگاه اجتماعی در جامعه ایران است. وی در این انتخابات هم متوجه شد که همه تلاش هایش برای تحریم انتخابات بی نتیجه مانده و مردم اراده کرده اند تا با شکوه هرچه تمام تر آنرا برگزار کنند اما نیاز داشت که برای دلداری دادن به نیروهای روحیه باخته خود، باز هم به تکرار حرف های پیشین خود بپردازد:

شکست مریم رجوی در روز زن

در هرصورت، اطلاع از حضور گسترده مردم در انتخابات، مریم رجوی را برآن داشت که چاره ای بیندیشد و نتیجه آن برگزاری نمایش روز جهانی زن ده روز قبل از موعد مقرر بود. وی با انبوهی تناقضات از سوی هواداران و اعضای خویش مواجه بود که از خود و تشکیلات می پرسیدند چطور با اینهمه تبلیغات گسترده جهت تحریم انتخابات، مردمی که ما مدعی هستیم همگی منتظر ورود مجاهدین به داخل کشور هستند، با این شور و اشتیاق به دنبال شرکت در انتخابات هستند؟ و چطور در این آمار گسترده در آن شرکت کردند؟… این سوآلات و تناقضات مثل همیشه برای رهبری مجاهدین پاسخی به همراه ندارد و باید نمایش ۸ مارس را ده روز جلوتر می انداختند تا همه تناقضات را در لابلای پوشانده و تا چند روز سخن از حماسه روز جهانی زن با شرکت لیندا چاوز! و پیام نانسی پلوسی! در حضور مریم رجوی باشد، البته با برجسته کردن مدیریت این جلسه توسط دختری از شورای مرکزی! فرقه، که خود داستان دیگری دارد… و در کنار آن مثل همیشه باید از یک لشکر لاشخورهای سیاسی عمدتاً بازنشسته با اسامی پرطمطراق نام ببرد که برای گرفتن سهمیه دلار و گردش در پاریس به این نمایش ها سرازیر می شوند:

شکست مریم رجوی در روز زن

اما در سخنرانی مریم قجرعضدانلو نیز چند نکته قابل توجه وجود دارد:

وی راجع به حجاب اجباری، رواج خشونت، رواج اعتیاد، چند همسری، سوء رفتار با زنان و کودکان، دمکراسی و در ایران چنین می گوید:

(((حجاب اجباری، اهرم سرکوب فراگیر و دائمی زنان است. تنها در یک سال سه میلیون و ۶۰۰ هزار زن به بهانه «بدحجابی» در خیابانها مورد بازرسی و بازجویی خیابانی قرار گرفته و ۱۸هزار تن به دادگاه کشیده شده‌اند. رواج خشونت و تجاوز علیه زنان و رواج گسترده اعتیاد و تیره روزی زنان نیز از نتایج شرعیات پرفساد آخوندها است. در ایران تحت حاکمیت آخوندها چند همسری و رفتار ضدبشری نسبت به زنان و دختربچه‌ها، سوءاستفاده جنسی از اطفال و دختربچه‌های کمتر از ۹ساله بر زنان تحمیل می‌شود. ولایت‌فقیه که یک انحصارطلبی جنون‌آساست، با تمام قوا رودرروی حق برابری زنان ایستاده است…آنها ایران را به زندان بزرگ زنان تبدیل کرده‌اند.

هرچه بر اساس اجبار باشد و انتخاب آزادانه مردم را انکار کند و هرچه حقوق برابر زنان را نفی کند. نه اسلام که ضداسلام است. ما انکارحقوق زنان را چه در لباس مذهب، چه در هر لباس دیگری تحمل نمی‌کنیم. در برابر افراطی‌گری و ارتجاع و دین‌فروشی، ما از اسلام دموکراتیک دفاع می‌کنیم. ما برآنیم که با تحقق برابری و به‌ویژه با مشارکت فعال و برابر زنان در رهبری سیاسی، این قرن را به‌ نام زنان، به عصر رهایی زنان تبدیل کنیم. برنامه ما برای ایران فردا برقراری یک دموکراسی بر اساس آزادی، برابری و جدایی دین از دولت و لغو حکم اعدام است. برابری در آزادیها و حقوق اساسی برابری در مقابل قانون، برابری اقتصادی، برابری در خانواده و آزادی انتخاب پوشش و مشارکت فعال و برابر در رهبری سیاسی.)))

این سخنان در حالی بیان می شود که مناسبات درونی فرقه رجوی بشدت آلوده به تبعیض، خشونت، اجبار و تحمیلات مختلف تشکیلاتی و ایدئولوژیکی است. طی ۱۵ سال گذشته بیش از ۱۰۰۰ تن از اعضا و فرماندهان فرقه رجوی با فرار از اشرف و لیبرتی موفق به آزادسازی خود شده و آمارهای شوکه کننده از سرکوب و ازدواج و طلاق اجباری ارائه داده اند که قابل تأیید در هر دادگاه بین المللی است. در این میان می توان از ده ها زن رهاشده از تشکیلات مافیایی رجوی مثال زد که با افشای سرکوبگری های رجوی، پرده از بسیاری مفاسد و جنایت های این زوج برداشتند. از جمله می توان به آمار صد زن مثله شده (بیرون کشیدن رحم و تخمدان برای از دست دادن احساسات عاطفی) از سوی خانم زهرا میرباقری – آمار صدها مورد عقد اجباری زنان شورای رهبری با مسعود رجوی از سوی خانم بتول سلطانی – گزارش زندانی و شکنجه کردن زنان، تهدید به قتل زنان در صورت درخواست جدایی از فرقه، خودکشی تعدادی از زنان، سر به نیست کردن چندین زن معترض و… از سوی خانم مریم سنجابی – موارد متعدد سوء استفاده از عواطف و احساسات خانواده ها و بخصوص زنان توسط مسعود رجوی که از سوی خانم ها: زهرا معینی، نسرین ابراهیمی، حمیرا و… افشا گردید، اشاره نمود که رسوایی شوکه کننده ای برای این تشکیلات تروریستی و مافیایی بدنبال داشت. همه اینها جدای از صدها گزارش دیگری است که توسط مردان جداشده از این فرقه گزارش شده است…

مریم رجوی در همین جلسه به صورت متوهمانه ای خطاب به زنان ایران! چنین گفته است:

(((شما و خواهران پیشتاز شما در لیبرتی می‌توانید و باید دیکتاتوری ولایت‌فقیه و بنیادگرایی و گروه‌های برآمده از آن با هر نام و نشان را از منطقه، جارو کنید و آزادی را به ایران، صلح را به منطقه و امنیت را به جهان بازگردانید. شما شایسته آن هستید که سرنوشت خود را در یک ایران بدون ولایت‌فقیه به‌دست بگیرید. زنان در مقاومت ایران برای آن مبارزه می‌کنند که مردم ایران‌، به‌ویژه زنان، آزاد باشند و حق مداخله در سرنوشت خود را به‌دست آورند.)))

وی بدون اشاره به جنایت هایی که مسعود رجوی در مورد زنان اعمال کرده، و بدون اشاره به وضعیت وخیم زنان بازمانده در لیبرتی که تحت فشارهای عصبی و روحی شدید قرار دارند ادعا کرده که زنان منفعل و روحیه باخته مجاهد در کمپ لیبرتی پیشتاز مبارزه بوده و می توانند دیکتاتوری را سرنگون سازند!. این ادعاهای خیالی در حالی بیان می شود که بازماندگان در این اسارتگاه دستساز رجوی، از حداقل حقوق انسانی خود بازمانده و قادر به رفع کمترین مشکلات و تهدیدات امنیتی، استقراری و پزشکی خود نیستند و برای گریز از این مقر خطرناک به سمت کشوری امن لحظه شماری می کنند.

مریم رجوی که از سالها قبل به جرم جنایت علیه بشریت و بخصوص به جرم جنایت علیه صدها زن عضو فرقه و همکاری با مسعود رجوی در سرکوب آنان و عقد غیرقانونی و غیرانسانی آنان با شوهرش باید محاکمه و مجازات شود، امروز از رهایی زن و حقوق آنان سخن می گوید!. به این زن جنگ افروز و سرکوبگر که به گواه شاهدان موجود بارها و بارها به طور مستقیم و یا غیرمستقیم (به واسطه زنانی چون مهوش سپهری، فائزه محبتکار، فهیمه اروانی و…) زنان مجاهد خسته از مناسبات را به مرگ و سربریدن در کنار باغچه (به شیوه داعش) تهدید کرده است باید گفت قبل از هرچیز بایستی حساب ده ها دختر جوان که در مناسبات غیرانسانی شما دست به خودکشی زده و یا به قتل رسیدند (مرجان اکبری، مینو فتحعلی، معصومه غیبی پور، مهری موسوی، آلان محمدی، هما بشردوست و…) را پس بدهید و به مردم ایران بگویید با چه استدلالی صدها زن را از شوهران قانونی خود جدا کرده و به اجبار وارد حرمسرای شوهرت (مسعود رجوی) کردی؟ تو با کدام حکم قانونی و شرعی بیش از صد زن را به بهانه های واهی مثله کردی تا عواطف و احساسات انسانی خود را از دست داده و تابع شما باقی بمانند؟ و امروز با چه حقی از زنان ایران سخن می گویی و خود را نماینده آنان فرض می کنی؟

آیا جز این است که تو و شوهرت صدها و هزاران دختر خردسال ایرانی را در سنین ۱۱ تا ۱۸ سالگی به جنگ و درگیری خیابانی کشانیده و به کشتن دادید؟ آیا دختران ۱۳-۱۴ ساله میلیشیا که آنان را ناآگاهانه به مسلخ کشانیدی کودک و نوجوان به حساب نمی آمدند که شما از آنان در جهت قدرت طلبی خویش سوء استفاده کردید؟ مگر آمار اینگونه دختران را خودتان انتشار نداده اید؟ مگر آنان را از مدرسه به مسلخ نبردید؟ امروز با کدام روئی دم از سوء استفاده جمهوری اسلامی از دختران و کودکان می زنید؟ چه کسی این سوء استفاده را پایه ریزی کرد؟ چه کسی حتی بعد از سقوط صدام، دختران نوجوان را با فریب به عراق و به قرارگاه اشرف که به گفته خودتان رزمگاه و صحنه جنگ است کشانید؟
مردم فریبی را کنار بگذارید چون چهره خیانتکار و جنایت پیشه شمایان به حدی لو رفته که دیگر قادر نیستید برای زنان ایرانی جلسه سخنرانی بگذارید و مجبور هستید مشتی زنان غربی و عربی را با صرف هزینه های نجومی به جلسات خود دعوت کنید. شما دیگر در ایران هیچ جایی ندارید و خیانت شما به امید و اعتماد ملت ایران، هرگز فراموش شدنی نیست.

حامد صرافپور
۱۰ اسفند ۱۳۹۴
۲۹ فوریه ۲۰۱۶

(پایان)

مزدور مریم رجوی روز جعلی زن در ویترین مردانه مریم رجوی (از جعل تاریخ تا توهین به زنان ایرانی)

Anne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) to promote Maryam Rajavi

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16935

تشکیل حرمسرا و نمایش ۸ مارس مریم رجوی 

حامد صرافپور، پنجم مارس ۲۰۱۵:… باز هم هشتم مارس روز جهانی زنان فرا رسید و نمایش های مضحک مریم رجوی آغاز گردید تا خود را مدافع حقوق زنان جا بزند و با اشک ریختن برای زنان داخل ایران، مروج آشوب و بلوا گردد. بگذریم که این زن جنگ افروز و سرکوبگر (که یک قلم، مثله کردن صد زن مجاهد، تشکیل حرمسرا برای مسعود رجوی و قتل چندین زن را در پرونده سیاه خود داشته و تعدادی زن و …

مریم رجوی، حجاب اجباریBehind the deceptive face of Maryam Rajavi’s Women’s Day meeting in Berlin

لینک به منبع (صفحه فیسبوک)

تشکیل حرمسرا و نمایش ۸ مارس مریم رجوی

باز هم هشتم مارس روز جهانی زنان فرا رسید و نمایش های مضحک مریم رجوی آغاز گردید تا خود را مدافع حقوق زنان جا بزند و با اشک ریختن برای زنان داخل ایران، مروج آشوب و بلوا گردد. بگذریم که این زن جنگ افروز و سرکوبگر (که یک قلم، مثله کردن صد زن مجاهد، تشکیل حرمسرا برای مسعود رجوی و قتل چندین زن را در پرونده سیاه خود داشته و تعدادی زن و دختر را هم به خودسوزی و خودکشی کشانیده) هیچ پایگاه اجتماعی در داخل ایران ندارد و دچار ریزش شدید هواداران خارج کشوری هم گردیده، هرگز نخواهد توانست با چنین نمایش هایی به مردم فریبی مشغول شود، اما طبعاً هنوز کسانی هستند که در خارج ایران با هر شعر و شعاری مجذوب شده و در دام می افتند. همچنانکه تعدادی از اروپائیان هم که هنوز از ماهیت فرقه ای (و ضدزن) او مطلع نیستند در این باتلاق گرفتار می شوند. به همین علت می بایستی هموطنان عزیز در شهرهای مختلف اروپایی و آمریکایی، چهره اصلی این بانوی قاتل زنان را در انظار خارجیان آشکار سازند تا بیش از این نتواند با برانگیختن احساسات آنان، زمینه را برای کشتار و سرکوب زنان بازمانده در لیبرتی مهیا سازد و همچنین موفق نشود به اسارت زنان در قرارگاه های آلبانی و اورسوراواز ادامه دهد.

هشت مارس روز زن مریم رجوی

یادآور می شوم که برخی از زنان عضو سابق مجاهدین، ده ها و صدها فقره از جنایات مریم رجوی و چند زن ارشد شورای رهبری این فرقه را افشا نموده و باعث رسوایی جهانی آنها شده اند که می توان به نمونه های متعددی که خانمها: بتول سلطانی، زهرا معینی، نسرین ابراهیمی، مریم سنجابی، زهرا میرباقری، حمیرا محمدنژاد و… مطرح نموده اند اشاره کرد.

در این میان می توان به افشای: “صدها نمونه عقد اجباری زنان با مسعود رجوی در حرمسرای بدیع زادگان، صد فقره بیرون آوردن رحم و تخمدان زنان، قتل مشکوک چندین زن و دختر مجاهد که در ادامه نام آنها آورده خواهد شد، وادار کردن زنانی چون صدیقه مجاوری و ندا حسنی به خودسوزی جهت نجات مریم قجر، تهدید به قتل زنان معترض در داخل تشکیلات و همچنین در آشکارترین نمونه می توان به توهین های چاله میدانی و لمپنیزم مسعود رجوی و چماقداران وی به خانم عاطفه اقبال” اشاره نمود.

می باید با یاد و خاطره زنان معترضی چون مینو فتحعلی، مهری موسوی، مرجان اکبری، هما بشردوست، آلان محمدی،‌ معصومه غیبی پور و… از مریم قجرعضدانلو بخواهیم به این نمایش های مسخره پایان داده و نگران حال صدها زن مجاهدی باشد که در لیبرتی اسیر سیاست های جنایتکارانه مسعود رجوی گشته اند و هر روز به اشکال مختلف به دلیل فشارهای روحی جان خود را از دست می دهند.

مریم رجوی روز جهانی زن هشت مارس

مریم رجوی باید به این سرکوب ها خاتمه دهد و جلوی تلاش های سازمان ملل جهت انتقال سریع زنان مجاهد از عراق به کشورهای اروپایی سنگ اندازی نکند. بازی های مختلفی که وی در این رابطه براه می اندازد دیگر هیچ کسی را فریب نمی دهد و ما مصرانه از سازمان های حقوق بشری و مدافع زنان خواستاریم که مریم قجر را برای اینهمه جنایت علیه زنان و علیه بشریت، محکوم نموده و خواستار رسیدگی به این وضع شوند.

در همین رابطه، از خانم ها شادی صدر، شیرین عبادی، مسیح علینژاد، فریبا داوودی مقدم، نازنین افشین جم (و آنهایی که مسئله حقوق بشر و حقوق زنان را به عنوان یک وسیله امر معاش قرار داده اند) درخواست دارم همچنان که نگران حقوق زنان در داخل ایران هستند، نگران حقوق صدها زن اسیر در فرقه رجوی که زیر شدیدترین سرکوب ها قرار داشته و جان شان در خطر است نیز باشند و بدانند که آنها هم “زن” و “ایرانی” هستند. اگر زنان هموطن ما در داخل ایران این توان را دارند که صدای خود را به گوش همگان برسانند، زنان مجاهد همین امکان را هم ندارند و در زیر یکی از وحشیانه ترین سرکوب های تاریخ میهنمان قرار داشته و صدایشان به طور مستقیم به گوش کسی نمی رسد. مریم قجرعضدانلو که خود را قیم آنان می داند، به هیچیک از زنان تشکیلات اجازه تماس با بیرون از مناسبات را نداده و نمی دهد جز اینکه یکی از سرسپردگان تمام عیار خودش بوده باشد.

اگر این خانم ها “به بهانه ایرانی بودن” نگران هزاران زن کرد ایزدی اسیر شده در دست داعش نبودند، اگر نگران وضعیت زنان در عربستان نیستند، اگر نگران حقوق زنان در فلسطین اشغالی نیستند، بدانند که “زنان اسیر در فرقه رجوی” همگی “ایرانی” بوده و نیازمند کمک می باشند، و مسبب اصلی همه جنایت هایی که علیه آنها صورت گرفته کسی جز “مریم قجرعضدانلو”‌ که براحتی در اروپا تردد دارد نیست. اگر این خانم ها از اعدام یک زن که (درست یا نادرست) به جرم قتل اعدام می شود در تب و تاب می افتند و همه رسانه های غربی را از موج محکومیت خود پر می کنند، لطف کرده و بخاطر آن صدها زن اسیر در عراق نیز حداقل یکبار این بانوی ترور و سرکوب را محکوم نمایید (مریم رجوی هم هرگز نگران زنان عربستانی، ایزدی و فلسطینی نبود چرا که خود را با داعش، ملک عبدالله و نتانیاهو همسو و همپیمان می دید).

مریم رجوی روز جهانی زن هشت مارس

با درود به همه زنانی که بخاطر رفع تبعیض ها و در مسیر رهایی جهان از چنگال استعمار و استثمار (در هر نوع آن)، دمی آرامش نداشته و برای رسیدن به حقوق انسانی خویش رنج های زیادی را بر خود هموار ساخته اند… و با درود به همه مردانی که زنان را در این مسیر پرتلاش تنها نگذاشته و نمی گذارند… روز زن بر همگان خجسته باد!

حامد صرافپور

۴ مارس ۲۰۱۵

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16666

این شورایی و آن شورایی- مدیحه سرایی برای مردگان

حامد صرافپور، صفحه فیسبوک، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۵:…  کاش شورایی ها پند می گرفتند و به چند دلار پول این زوج ریاکار دل خوش نمی کردند. به آندرانیک گوشزد کردیم و بدانید که فردا نوبت شماست. رجوی مرده شما را دوست دارد و زنده شما را تنها برای سوء استفاده های تبلیغی طلب می کند و افسار بردگی را با چند دلار پول به گردن شما آویخته است. بیدار شوید که فردا نوبت شماست. زنده یا مرده …

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

لینک به منبع

این شورایی و آن شورایی- مدیحه سرایی برای مردگان

بالاخره آقای آندرانیک آسطوریان دارفانی را وداع گفت. چندروز قبل از مرگ پیامی برای ساکنان لیبرتی ارسال کرده بود و با تملق گویی برای مسعود و مریم رجوی، تلاش داشت تا به فرمان رهبری مجاهدین به منتقدان ضربه وارد آورد. نمی دانم حقیقتاً در دل او چه می گذشت. بیشترین احتمال این است که در بستر بیماری نیازمند به کمک های بشردوستانه رجوی شده و تحت فشارهای روحی ناچار به موضعگیری به نفع ایشان گردیده است.

هرچه بود وی به دیار باقی شتافت و خود می داند آفریدگار خویش… کاری جز تسلیت به بازماندگان وی نمی توان کرد. کاش در بستر مرگ بیشتر به آنچه گفته بود فکر می کرد…

سخن بر سر مریم قجرعضدانلو است. وی پیام پرطمطراقی برای مرگ وی ارسال کرده و او را چنان ستوده که گویی فرشته ای از جهان پرواز نموده است. یک هفته پیش این شخص برای مریم مداحی می کرد و الان بعد از مرگ مریم است که برای او مدیحه سرایی می کند. این کار همیشگی مریم است که برای مردگان مدیحه سرایی کند. او جز مسعود برای کسی مدیحه سرایی نمی کند الا مردگان. هراس مریم از این است که مبادا زنده ای را بستاید و فردا منتقد ایشان شود. دیدیم که چه بر سر دکتر قصیم و آقای روحانی و… آورد. آقای وفایغمایی یکی از مدیحه سرایان او بود با کتابی تحت عنوان “در امتداد نام مریم” و دیدیم که با اولین نقد چه به روزگارش آورده شد. این حکایت غم انگیز و پندآموزی از مریم قجر و مسعود رجوی است.

آندرانیک آساطوریان فرقه رجوی

کاش شورایی ها پند می گرفتند و به چند دلار پول این زوج ریاکار دل خوش نمی کردند. به آندرانیک گوشزد کردیم و بدانید که فردا نوبت شماست. رجوی مرده شما را دوست دارد و زنده شما را تنها برای سوء استفاده های تبلیغی طلب می کند و افسار بردگی را با چند دلار پول به گردن شما آویخته است. بیدار شوید که فردا نوبت شماست. زنده یا مرده وقتی ارزش دارید که افسار به گردنتان آویخته باشد یا برگه ذلت را به امضا رسانیده باشید و به دیار عدم رفته باشید.

به پیام مریم قجرعضدانلو خوب بنگرید اما بدانید که این پیام بعد از مرگ شما خوانده خواهد شد و جز لعن مردم ایران را به همراه ندارد!. بعد هم به فراموشی سپرده خواهید شد. مردم ایران به اساتید بزرگی دل بسته اند که در کنارشان سختی های زمانه را متحمل شده اند. کافی است چشم بگشایید و اوج شکوفایی هنر در سخت ترین شرایط ممکن ایران را ببینید. آقای آندرانیک تجسم نیم قرن هنر و موسیقی ایران نبود، شما در غار بسر می برید، ببینید مردم ایران چه کسانی را تجسم هنر و موسیقی ایران می خوانند!.

حامد صرافپور

۲۳ فوریه ۲۰۱۵

هیچ کس از آنها یاد نکرد! ( در عوض، مراسم بزرگداشت برادر کندی و شهید نیسمان)

***

همچنین:

همه دزدی های حاج مسعود رجوی در راستای سرنگونی است

Majaid_Rouhiمجید روحی، ایران اینترلینک، هفدهم فوریه ۲۰۱۶:… دم صبح بود گله گاوی رو دیدیم که ول هستن. مسئولم گفت میخواهیم این گاوهارو بگیریم ببریم داخل قرارگاه. گفتم به مسئولم اینها صاحب دارن این کار درستی نیست دزدی است. مسئولم اعصبانی شد گفت دستور حاج مسعود رجوی هست. تو میتونی دستور حاج مسعود رجوی را اطاعت نکنی؟ رفتیم یک گاوی ک
 
Rajavi_Saddamمجید روحی، ایران اینترلینک، شانزدهم فوریه ۲۰۱۶:…  همیشه در صحنه سیاسی تا زمانی که همه چیز آرام است و هیچ خطری در کار نیست حاج مسعود رجوی وجود دارد ولی تا اندکی احساس خطر میکند حاج مسعود رجوی محو می شود. در زمان  فاز سیاسی و در جریان رو در رویی با رژیم تا زمانی که مبارزه سیاسی بود و خطری وجود نداشت هر
 
 
Majaid_Rouhiمجید روحی، ایران اینترلینک، پانزدهم فوریه ۲۰۱۶:…  باید از حاج مسعود رجوی سوال کرد: حاج مسعود رجوی بحث های شقه و قهر چه شد؟ حاج مسعود رجوی بحث های جرقه و جنگ چه شد ؟ حاج مسعود رجوی بحث های انقلاب ایدئولوژیک که معادل ناو هواپیما بر گفته می شد چه شد ؟ حاج مسعود رجوی بحث های خاتمی رئیس جمهور، ختم رژیم چ
 
 
مجید روحی، ایران اینترلینک، چهاردهم فوریه ۲۰۱۶:…  حاج مسعود رجوی در راستای همین بی هویت کردن اعضای اسیر فرقه اش چنان پیش رفت که  دیگر هیچ کار و هیچ برنامه ای در اختیار کسی نبود و افراد مهره ای بیش در دستان حاج مسعود رجوی نیستند که امروز می بینیم صورت های خود را پوشانده و با فحش و ناسزا و اعمالی غیر
 

حاج مسعود رجوی سرنگون نکردی، بد سرنگونت کردن

مجید روحی، ایران اینترلینک، سیزدهم فوریه ۲۰۱۶:… حاج مسعود رجوی چه شده؟ تو که خودت را رهبر مقاومت و مسئول سرنگونی آخوندهای دجال میدونستی ولی حالا همه شعارهای قبلی را کنار گذاشته و صرفا مسئول آخرت نیروهای خود شده ای؟ حاج مسعود رجوی حالا چرا به جای وعده سرنگونی آخوندهای دجال و کسب قدرت در این دنیا به وعده رستگ
 
 
Majid_rohiمجید روحی، ایران اینترلینک، دوازدهم فوریه ۲۰۱۶:… جا دارد از مسعود رجوی سوال کنیم چرا تعداد و اسامی کسانی را که در پروژه ی رفع ابهام پایشان به زندانهای اشرف افتاد اعلام و شفاف سازی نمیکنید؟ حاجی مسعود رجوی با دستور شما بود که در زندانهای اشرف از افراد زیر شکنجه و آزار و اذیت و نیرنگ مجبور میکردید …
 

حاج مسعود رجوی! برای مارک زدن هایت مدرک هم داری؟

Majid_rohiمجید روحی، ایران اینترلینک، دهم فوریه ۲۰۱۶:… داشتم تو اینترنت دنبال جوک خنده دار میگشتم که یکی از سایتهای فرقه رجوی را دیدم صفحه را باز کردم و چند مطلبش را خواندم درباره جداشده ها بود که مرغ پخته را هم به خنده در می آورد. دستگاه دروغ پرداز رجوی ها دیگر برایشان مهم نیست که چه چیزی را در سایت های کثیف خود سر هم می کنند
 
 
Majid_rohiمجید روحی، ایران اینترلینک، نهم فوریه ۲۰۱۶:…باید یه مسعود رجوی و فرقه اش گفت این نتیجۀ وطن فروشی و بریدن از مردم ایران و ایرانیان خارج کشور و رفتن زیر پرچم بیگانگان و آویزان شدن به دامن هر کس و ناکسی است که برای جمع کردن سیاهی لشکر جهت تظاهرات به چه کثافتکاری هایی که تن در نمی دهی!
 
 
Majid_rohiمجید روحی، ایران اینترلینک، هشتم فوریه ۲۰۱۶:… مسعود رجوی بیش از چندین دهه است که رهبری فرقه خود را به دست گرفته. مسعود رجوی نظر و ایده هیچ کس را قبول نداشته و به جز خودش چه در درون و چه در بیرون از تشکیلات فرقه ای کسی را به رسمیت نمی شناخت و نمی شناسد …