مزدور رجوی: کسی ماراکنترل نکند

مزدور رجوی: کسی ماراکنترل نکند

مجاهدین دات کام، تهران، پانزدهم اکتبر 2014: … اما نکته دیگری که در مورد این ادعای منافقین فارغ از صحت و سقم آن باید گفته شود این است که منافقین حاضر در کمپ لیبرتی قبل از آن که توسط نظام اسلامی کنترل شوند و تحت نظر قرار داشته باشند به شدت توسط خود گروهک و گماشته گان مریم قجر کنترل می شوندمگر سال گذشته مارتین کوبلر نماینده وقت دبیر کل سازمان ملل …

داستان کمپ اشرف مجاهدین خلق قربانیان اربابانی بی شمار

لینک به منبع

مزدور رجوی: کسی ماراکنترل نکند

گروهک تروریستی منافقین اخیرا مدعی شده است که نظام جمهوری اسلامی تمامی تلفن ها، ایمیل ها ، بسته های پستی و تمامی مکاتبات منافقین آواره در کمپ لیبرتی را کنترل می کند و با دوربین و تجهیزات دیده بانی 24 ساعته منافقین لیبرتی را زیر نظر دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین، در پاسخ به این ادعای منافقین ذکر دو نکته ضروری به نظر می رسد.اولا همه نظام های سیاسی دنیا سعی می کنند دشمنان درجه یک ملتشان را کنترل کنند مخصوصا اگر آن دشمن گروهکی تروریستی باشد که نفراتش در سبوعیت و درندگی زبانزد خاص و عام باشد لذا چیز عجیبی نیست که نظام اسلامی تلاش کند تمامی حرکات منافقین حاضر در کمپ لیبرتی را زیر نظر داشته باشد و نگذارد از این کمپ علیه منافع ملت ایران توطئه جدیدی انجام شود. از این نظر شاید بتوان علت عصبانیت منافقین از کنترل آنها در لیبرتی فهمید منافقین می خواهند مثل دوران رژیم بعث در وضعیتی باشند که هیچ کس کاری به کار آنها نداشته باشد و آنها نیز هر جنایت و خیانتی را که خواستند با فراغ بال انجام دهند ولی زهی خیال باطل زمان دیگر به عقب بر نمی گردد.

اما نکته دیگری که در مورد این ادعای منافقین فارغ از صحت و سقم آن باید گفته شود این است که منافقین حاضر در کمپ لیبرتی قبل از آن که توسط نظام اسلامی کنترل شوند و تحت نظر قرار داشته باشند به شدت توسط خود گروهک و گماشته گان مریم قجر کنترل می شوندمگر سال گذشته مارتین کوبلر نماینده وقت دبیر کل سازمان ملل در امور عراق صراحتا نگفت که مسئولان گروهک تروریستی منافقین حقوق اعضای حاضر در کمپ لیبرتی را نقض می کنند؟ کوبلر نقض حقوق بشر در اردوگاه لیبرتی از طرف مسئولان این گروهک را نگران کننده خواند و افزود شماری قابل توجه از اعضای ساکن در اردوگاه لیبرتی به ناظران سازمان ملل متحد اعلام کرده اند که آزادی لازم را برای ترک این اردوگاه یا تماس با خانواده هایشان در خارج عراق یا تماس با نزدیکانشان در این اردوگاه ندارند.

در حالی که سرکردگان گروهک بدترین محدودیت ها و فشارها را برای جلوگیری از فرار منافقین از لیبرتی اجرا می کنند چطور نظام اسلامی را متهم می کنند که ایمیل و تلفن های منافقین لیبرتی را کنترل می کند مگر آوارگان لیبرتی از ترس گماشتگان مریم قجر تلفن هم می توانند بزنند که کسی بخواهد آنها را کنترل کند.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13526

مریم رجوی و ژستی که کسی آن را باور نمی کند

مریم رجوی حقوق بشرمجاهدین دات کام ، تهران، هشتم اکتبر ۲۰۱۴: …  وب سایت گروهک منافقین دیروز(سه شنبه ۱۵ شهریور) در یک اقدام نمایشی و منافقانه به نقل از محمود عباس رئیس تشکیلات خودگران از اقدام دولت سوئد در شناسایی دولت مستقل فلسطینی تمجید و آن را شجاعانه خواند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”، همان گروهکی که مدتها در جریان جنگ اخیر غزه در مقابل …

مریم رجوی حقوق بشرتمامیت ارضی ایران فدای مطامع منافقین (فرقه رجوی) + مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه

لینک به منبع

مریم رجوی و ژستی که کسی آن را باور نمی کند

وب سایت گروهک منافقین دیروز(سه شنبه ۱۵ شهریور) در یک اقدام نمایشی و منافقانه به نقل از محمود عباس رئیس تشکیلات خودگران از اقدام دولت سوئد در شناسایی دولت مستقل فلسطینی تمجید و آن را شجاعانه خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”، همان گروهکی که مدتها در جریان جنگ اخیر غزه در مقابل جنایتهای وحشتناک رژیم صهیونیستی در غزه سکوت کرده بود و سعی می کرد خبری را منتشر نکند (که مبادا به صهیونیستها بربخورد)حال شناسایی تشکیل دولت مستقل فلسطینی را اقدامی شجاعانه خطاب می کند.

ظاهرا منافقین چند صباحی است که از موساد اجازه گرفته‌اند که به صورت ظاهری هم که شده برای اینکه ننگ مزدور رژیم اشغالگر بودن بر پیشانی گروهک عیان نشود، با پخش چنین اخباری ژست عدالت طلبانه بگیرند.

اما روابط رجوی و رژیم صهیونیسی چیزی نیست که برای کسی پوشیده بماند. گروهک تروریستی منافقین آلت دست و عامل و مزدور رژیم صهیونیستی و سازمان اطلاعاتی این رژیم(موساد) بوده و هست و بر اساس اسناد متقن، بسیاری از اقدامات تروریستی منافقین در ایران با کمک های اطلاعاتی موساد انجام شده است که بارزترین نمونه آن می توان به ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان طی چند سال گذشته اشاره کرد.

از سوی دیگر مسعود رجوی سرکرده نفاق نیز چند سالی است که در پناه رژیم صهیونیستی زندگی می کند و هر از چند گاهی در شهرهای صهیونیست نشِین یا برخی کشورهای عرب منطقه آفتابی می شود لذا به هیچ وجه به گروهک و سرکردگان جنایت پیشه آن نمی آید که ژست ضد صهیونیستی بگیردند.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=12769

منافقین (فرقه رجوی) سقوط پهپاد را ندیدند (طبق معمول تنها اسرائیل و رجوی سکوت کردند)

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلمجاهدین دات کام، تهران، بیست و ششم اوت ۲۰۱۴: …  وب سایت گروهک تروریستی منافقین نیز در راستای سیاست اربابان صهیونیست خود کوچکترین اشاره‌ای به خبر این شکار طلایی نکرد و این گونه خشم و عصبانیت خود را از این شاهکار پدافند هوایی کشور نشان داد. هدف قرار گرفتن این پهپاد قطعا به مزاج صهیونیست ها و منافقین (پادوهای اجاره ای آنها) خوش نیامده است چرا که هر دو موضع واحدی گرفته اند یعنی خبر …

از “چاقویی که دسته خود را برید” تا تصاویر مراسم احیای منافقین”


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

منافقین (فرقه رجوی) سقوط پهپاد را ندیدند (طبق معمول تنها اسرائیل و رجوی سکوت کردند)

شکار پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط پدافند هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نزدیکی تاسیسات هسته‌ای نطنز بازتاب بسیار گسترده‌ای در رسانه‌های بین المللی و منطقه‌ای داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”، روزنامه انگلیسی دیلی میل، پایگاه خبری «کامن دریمز»، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص»، روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز، رویترز، بی بی سی ، سی ان ان، لس انجلس تایمز، الجزیره، العربیه، پایگاه صهیونیستی رویتوف و دهها پایگاه خبری دیگر با پوشش اخبار مربوط به سرنگونی این پهپاد جاسوسی فوق مدرن رژیم صهیونیستی به تحلیل این عملیات پرداختند.

اما در این میان مقامات رژیم صهیونیستی در یک موضع انفعالی که حکایت از غافلگیری سران این رژیم داشت ترجیح داد که واکنشی در این رابطه اتخاذ نکند. شبکه خبری «بی‌بی‌سی» انگلیس در پایگاه اینترنتی خود ضمن اشاره به این خبر نوشت: “سخنگوی نظامی اسرائیل در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی گفته است که نمی‌تواند در این زمینه واکنشی نشان دهد.”

روزنامه آمریکایی «لس‌آنجلس تایمز» نیز نوشت: “مقام‌های اسرائیلی برحسب عادت در باره این ماجرا و جمع آوری اطلاعاتی سخنی نگفته‌اند.” روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» نیز روز دوشنبه با اشاره به انتشار تصاویر لاشه پهپاد ساقط ‌شده رژیم‌صهیونیستی در ایران، نوشت مقامات نیروی هوایی ارتش رژیم‌صهیونیستی از اظهارنظر در رابطه با هدف قرار گرفتن این پهپاد خودداری کرده‌اند.

پایگاه خبری ـ تحلیلی «رویتوف» نزدیک به نهادهای اطلاعاتی صهیونیستی، نیز در زمینه سرنگون شدن این پهپاد نوشت: وجود سانتریفیوژ‌های پیشرفته در نطنز دلیل خوبی برای ارسال پهپاد هرمس به این منطقه بوده است. پهپاد رادار گریز «ایتان» (هرمس) در نبرد غزه نیز بکار برده شد و باید اذعان کرد که این نوع پهپاد آخرین نسل از پهپادهای برد متوسط و بلند صهیونیستی با قابلیت شناسایی و رادار گریز می‌باشد. اما این تنها مقامات رژیم صهیونیستی نبودند که تصمیم گرفتند سقوط این پهپاد را نبینند!

وب سایت گروهک تروریستی منافقین نیز در راستای سیاست اربابان صهیونیست خود کوچکترین اشاره‌ای به خبر این شکار طلایی نکرد و این گونه خشم و عصبانیت خود را از این شاهکار پدافند هوایی کشور نشان داد. هدف قرار گرفتن این پهپاد قطعا به مزاج صهیونیست ها و منافقین (پادوهای اجاره ای آنها) خوش نیامده است چرا که هر دو موضع واحدی گرفته اند یعنی خبر را ندیده اند.

منافقین سال هاست که سعی می کنند نظام اسلامی و توانمندی های آن را ضعیف نشان دهند اما هدف قرار دادن این پهپاد فوق مدرن در آسمان ایران تمامی این تبلیغات را زیر سئوال می برد و از این روست که منافقین سر خود را مثل کبک زیر برف کردند و واقعیت به این واضحی را که حتی رسانه های رژیم صهیونیستی نیز بر خلاف مقامات آنها دیدند، ترجیح دادند نبینند.

***

همچنین:

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

مزدور مریم رجوی در حاشیه اظهارات سناتور توریسلی در ویلپنت – دلخوشی مجاهدین به استماع توهمات سی واندی ساله از زبان یک غیرخودی

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

Ileana ros lehtinen Mojahedin Khalq terrorism MKO MEK Saddamالینا راس لهتین حامی رجوی و دیگر تروریستها در خاورمیانه و امریکای جنوبی پشتیبانی مطلق خود از اسرائیل علیه مردم غزه را اعلام کرد.

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfires. Rep. Ileana Ros-Lehtinen with Mojahedin Khalq (Rajavi cult) members

مریم قجر و فرار به جلوی حقوق بشری (+ مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه)

مریم رجوی حقوق بشرمجاهدین دات کام، تهران، بیست و یکم اوت ۲۰۱۴: …  مریم قجر در گفت و گوی خود با شبکه العربیه درباره برنامه صلح آمیز هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران مدعی شد که این برنامه ضد ملی است و مردم ایران نیز مخالف آن هستند؛ بعد در ادامه در ادعایی عجیب می گوید که ۷۰

روایت مریم قجر (رجوی) از مزدوری برای صدام + مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممجاهدین دات کام، تهران، نوزدهم اوت ۲۰۱۴: …  این که مریم قجر مدعی است که منافقین در زمان حمله عراق به ایران با نیروهای بعثی جنگیده اند از دروغ های شاخدار تاریخ است. اسناد بسیاری وجود دارد که نشا

اشتباه فاحش شیخ عبدالله عربستان سعودی در قبول جایگزینی صدام حسین (ملک عبدالله ولینعمت جدید گروه مزدور مجاهدین خلق، فرقه رجوی) + متن کامل حرفهای مریم رجوی در تلویزیون العربیه (عربستان سعودی)

به نقل از مجاهدین دات کام (تهران) و شبکه العربیه (عربستان)، شانزدهم اوت ۲۰۱۴: …  اشتباه فاحش اول این کشورها این است که هیچ شناخت درست و دقیقی از تحولات داخلی و درجه استحکام و ثبات سیاسی و اجتماعی ایران ندارند و به خاطر همین فکر می کنند می توانند در ای