مسافران وحشت در لیبرتی

مسافران وحشت در لیبرتی

ایرنا، بغداد، چهاردهم دسامبر 2013: …  یک عضو جدا شده از شورای سرکردگان منافقین گفت: سرعت مغزشویی در کمپ ترانزیتی و موقت لیبرتی محل اسکان سه هزار و 100 نفر از منافقین بسیار وحشتناک است. مریم سنجابی در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایرنا به عراق، گفت: در این کمپ تمام اعضای مرتبط به لایه های مختلف شورای رهبری فرقه رجوی مسلط به تمام تکنیک های شستشوی مغزی هستند. وی توضیح داد: این افراد …

لینک به منبع

مسافران وحشت در لیبرتی

بغداد – ایرنا – اردوگاه اشرف نزدیک بغداد مرکز سه دهه همکاری منافقین با ارتش و گارد صدام در جنگ علیه ایران، کشتار شیعیان و کردهای عراقی، عملیات تروریستی و جاسوسی های ضدایرانی و سپس فراموشخانه منافقین، چندی پیش تخلیه شد، ولی وحشت درون گروهکی علیه بازماندگان این گروهک هنوز ادامه دارد.

یک عضو جدا شده از شورای سرکردگان منافقین گفت: سرعت مغزشویی در کمپ ترانزیتی و موقت لیبرتی محل اسکان سه هزار و 100 نفر از منافقین بسیار وحشتناک است.

مریم سنجابی در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایرنا به عراق، گفت: در این کمپ تمام اعضای مرتبط به لایه های مختلف شورای رهبری فرقه رجوی مسلط به تمام تکنیک های شستشوی مغزی هستند.

وی توضیح داد: این افراد مورد اعتماد سرکرده گروهک تروریستی نفاق با استفاده از روش های مغزشویی کنترل ذهن، متقاعد سازی اجباری، بهره کشی از ذهن، ذهن جویی، کنترل فکر و اصلاح فکر به فرآیند تغییر غیرارادی و ناآگاهانه ارزش ها، باورها، احساسات و هیجانات اعضای فریب خورده در گروهک تروریستی منافقین ساکن در کمپ لیبرتی می پردازند.

این عضو جدا شده از شورای رهبری فرقه تروریستی رجوی ادامه داد: هم اکنون این افراد با استفاده از فشار روانی بر نیروها، فاکت نویسی و برگزاری انواع نشست ها از قبیل نشست عملیات جاری، غسل هفتگی، نشت های دیگ، حوض، تعیین تکلیف، حاضرˈ و پرچم ساکنان کمپ ترانزیتی لیبرتی را آزار می دهد.

سنجابی اضافه کرد: هم اکنون در اردوگاه ترانزیت لیبرتی یک دیوار بلند بتون آرمه به اسم تبلیغات ایجاد کرده اند که اجازه نمی دهد اخبار و یا اطلاعاتی از بیرون به این اردوگاه ترانزیت نفوذ کند.

وی گفت: در این اردوگاه هرچه هست فقط تبلیغات مسموم و تلقینات سران و فرماندهان گروهک تروریستی منافقین برای جلوگیری از فرار و ماندن اعضای در این کمپ است.

این عضو جدا شده از شورای رهبری فرقه رجوی ادامه داد: برگزاری نشست های مختلف تشکیلات، نشست سیاسی و طمعه به دلیل افزایش موج نارضایتی اعضا به عنوان یک اهرم سرکوب عرصه را بر ساکنان این اردوگاه تنگ کرده به طوری که برگزار کنندگان این نشست ها در پاسخ به ساکنان لیبرتی می گویند هدف از برگزاری این جلسات این است که تشکیلات را محکم کنیم.

وی گفت: آنان آنقدر روی ذهن افراد کار می کنند که احساس کنند یکی از سربازانی هستند که به سمت جامعه بی طبقه توحیدی در حال حرکت هستند.

سنجابی افزود: در اردوگاه ترانزیت لیبرتی این نشست ها را آنقدر ادامه می دهند که افراد احساس کنند تنها نقطه امید ملت هفتاد و چند میلیونی ایران به آنها است و سرنوشت تمام ایران و ملت ستم دیده آن در لیبرتی و مقاومت آنان نهفته است.

لیبرتی یا حریه پایگاهی نظامی در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد پایتخت عراق است که هم اکنون به عنوان اردوگاه ترانزیت و موقت اسکان اعضای سازمان مجاهدین خلق(منافقین) از آن استفاده می شود.

همچنین:

جامعه بی طبقه توحیدی و عدالت در فرقه رجوی

2013/11/28 by

مریم سنجابی، بیست و هشتم نوامبر ۲۰۱۳: … جامعه بی طبقه توحیدی و عدالت در فرقه رجوی. راستی چرا سران سازمان  و مسعود و مریم رجوی خودشان اعتصاب نمی کنند و باجان صدها اعضا اسیر بازی می کنند.؟ جواب : چون آنها از ما بهتران هستند اعتصاب برای خانواده رجوی حرام است و خاص طبقه […]

رجوی هم منتقدان درونی و هم هواداران مجاهدین خلق (فرقه رجوی) را به بازی گرفته است

2013/11/08 by

مریم سنجابی، هشتم نوامبر ۲۰۱۳: … دریغ از اینکه نه آنها و نه آقای مصداقی نمی دانند که آنها را به بازی گرفته اند. و دلیل همین تلاش های درهم و برهم سران سازمان و مطالب موهومی که بیان می کنند حقانیت نوشته های آقای مصداقی را می رساند. اگر حسین توتونچیان و فریبا هادی […]

مسئول کیست؟

2013/10/24 by

مریم سنجابی، بیست و چهارم اکتبر ۲۰۱۳: … رهبری که حتی به اعتماد اعضایش خیانت کرده و آنقدر خود را خفیف می کند که در جلسات تهدید به افشای گزارشات و مطالب شخصی و مقابله با اعضای جدا شده تنها به صرف بیان سرگذشت خود… می کند. رهبری که در اکثر جلساتش می گفت ما […]