مسعود دلیلی و یاوه گویی های پوچ و بیهوده رهبری مجاهدین

مسعود دلیلی و یاوه گویی های پوچ و بیهوده رهبری مجاهدین

نیما میهن دوست (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق)، نیم نگاه، دوم ژانویه 2014: …  صورت مسئله بسیار احمقانه و خنده آور دستگاه گشتاپوی رجوی بود که خواندید ولی شاید بتوان در فضایی منطقی به تمام پیرامون آن پرداخت : – در مقدمه باید گفت اعلام دلائل فرضی جسدی با صورتی سوخته و منتسب به “مسعود دلیلی” آنهم با جیپ های پر از پول ایرانی!!! بسیار سخیف ، نابکارانه و غیرحقوقی است و بعبارتی هیچ …

لینک به منبع

مسعود دلیلی و یاوه گویی های پوچ و بیهوده رهبری مجاهدین

روز دوشنبه نهم دیماه ، ناگهان شورای ملی مقاومت دستگاه رجوی ، بیانیه ای را منتشر و اطلاع رسانی نمود که یکی از اعضای باسابقه سازمان بنام “مسعود دلیلی” که در سال ۱۳۹۰ از سازمان جدا شده بود به واسطه خدمت رسانی به نیروهای عراقی در شناسایی محل ستاد فرماندهی و اطلاعات سازمان در کمپ اشرف در حمله به اشرف در روز دهم شهریور امسال بعد از خاتمه عملیات برای پاکسازی و رد گم کنی توسط همان نیروها سربه نیست شده و حتی صورت اش سوزانده شده است !!!؟؟؟؟؟؟…………………………………

این صورت مسئله بسیار احمقانه و خنده آور دستگاه گشتاپوی رجوی بود که خواندید ولی شاید بتوان در فضایی منطقی به تمام پیرامون آن پرداخت :

۱- در مقدمه باید گفت اعلام دلائل فرضی جسدی با صورتی سوخته و منتسب به “مسعود دلیلی” آنهم با جیپ های پر از پول ایرانی!!! بسیار سخیف ، نابکارانه و غیرحقوقی است و بعبارتی هیچ وجاهت قانونی ندارد. ضمن اینکه زنده ایشان آنهم با آن سوابقی که داشته شاید همواره به زنده بودن همیشگی اش می ارزید و نیازی نبود با چیدمان همان فرض سازمان حذف اورا توسط نیروهای نظامی مداخله گر قبول نمود.

۲- بعد از تخلیه اشرف و ماندگاری ۱۰۰ نفر آنهم در مقر کوچک فرماندهی اصلی اشرف نیاز به راهنما و یا هر هرکس دیگر نداشت اصلا فضا و مساحت مورد نظر برای هر نیروی نظامی مورد مداخله پیچیدگی خاصی را نمی توانست داشته باشد. ضمن اینکه تیم های نظامی ترور اعزامی سالهای ۷۸ تا ۸۰ که بارها بعد از عملیات و قبل از آن دستگیر شده بودند هم اکنون در جای جای کشور ایران آزادانه در مسیر زندگی خود قدم بر می دارند و مورد اذیت واقع نشده اند.

نامه ۱۲ تن از کادرهای تشکیلاتی جدا شده مجاهدین خلق ( ساکن اروپا و ایران ) به خانم مریم رجوی : فرقه مجاهدین در بن بست کامل قرار گرفته است ، فرقه مجاهدین از پایگاه و وزنی در جامعه ایرانی برخوردار نیست و اصولا دنیای نسل جدید ایرانی با دنیای بسته و واپسگرایانه مجاهدین تفاوت ماهوی دارد

نامه ۱۲ تن از کادرهای تشکیلاتی جدا شده مجاهدین خلق ( ساکن اروپا و ایران ) به خانم مریم رجوی : فرقه مجاهدین در بن بست کامل قرار گرفته است ، فرقه مجاهدین از پایگاه و وزنی در جامعه ایرانی برخوردار نیست و اصولا دنیای نسل جدید ایرانی با دنیای بسته و واپسگرایانه مجاهدین تفاوت ماهوی دارد

۳- بالغ بر ۱۴۰۰ نفر از سازمان بعد از سال ۱۳۸۲ جدا شده اند که بعضی ها داوطلبانه به ایران برگشته اند و خیلی ها هم با مساعدت سازمان ملل به اروپا عزیمت نموده اند. نفرات بسیار مهمتری از مسعود دلیلی در این میان بودند که حتی در ایران حضور دارند ولی حتی برای ده دقیقه بابت عملیات نظامی سنوات قبلی شان در داخل کشور مورد سوال و جواب هم قرار نگرفته اند که این موارد را سران سازمان با آن سیستم تبلیغی منگول بهتر می فهمند ولی چاره ای ندارند زیرا در فضای تعطیلی اعتصاب غذای تشکیلاتی و نه خودجوش و دهها سوال سیاسی اعضای بستوه آمده در لیبرتی به بن بست رسیده و نمی توانند آنان را مدیریت کنند. به لحاظ ملاحظات محرمانه از بیان بیش از شش مورد مثال قابل استناد که نفری که آگاهانه در عملیات داخل بوده و دولت ایران اشراف به نتایج شهید شدن سربازان ایرانی منتسب به او را دارد به جهت عفو رهبری و ملاحظات اسلامی از هر پیگیری جدا ممانعت نموده و حتی برای کار و زندگی و اخذ مدارک شخصی جدید و… او مساعدت نموده است . ولی گفتنی است همین گروه رجوی شنیع ترین رفتار را با فرد خواهان جدایی در سالهای قبل از ۸۲ و بعد از آن بعمل آورده و تلاش داشته حتی دست نوشته های جلسات مجاب سازی فکری یا همان غسل هفتگی او را بعنوان سند خیانت فلان یا بهمان عضو در سیمای ضد آزادی خود اطلاع رسانی کند تا به حیات نداشته سیاسی خود رمقی حقیرانه ببخشد .

۴- بنا به اظهار دوستان مسعود دلیلی ، وی زمانی با آنها در هتل مهاجر بغداد بسر برده و سپس به جهت رفتار مشکوک و پنهان سازی های غیرعادی و بنابه درخواست خود آنجا را به مقصد هتلی دیگر ترک کرده است ضمن اینکه فریبکاری سازمان در پیگیری های بعدی با عضو جدا شده واصرار در مکالمات تلفنی با وی علی الخصوص آنهایی که هنوز به ایران نرفته اند بر کسی پوشیده نیست در این مورد مراجعات مکرر تلفنی مسئولین اول سازمان بعد از جدایی خانم سلطانی با وی بهترین مثال میتواند ، باشد. یا در زمان موجودیت تیف سازمان با هزار پیغام و وعده به بعضی از افراد سعی در فریب مجدد آنها جهت بازگرداندن به اشرف را داشت. پس میتوان این چنین گفت: که آقای رجوی تیرتان خیلی راحت به سنگ خورده و سعی نکنید با استمرار جرم و جنایت بار سنگین خود را حجیم کنید ، مطمئن باشید اعضای سابق و جداشده سازمان با انگیزه های بسیار قوی هر لحظه در کمین تو و برملا شدن دسایس و خیانت های تواند و برای فروپاشی سیستم سرکوبگر تشکیلات ات از هر تلاشی مضایقه نمی کنند. شاید فکر کنی با کشته شدن ۵۲ نفر خون به بانک رسیده و خرج مقاومت تو شود!!!؟؟؟ ولی واقعیت این است که به هر حال غائله لیبرتی هم زیاد به طول نخواهد کشید خود را برای هر حسابرسی عجیب و غیرقابل باور آماده کن .

۵- موضوع مهمتر اینکه سازمان در سراشیبی سقوط سیاسی و تشکیلاتی ، اینک در نظر دارد با ابهام آفرینی برای اعضای حاضر در لیبرتی ، سرابی خطرناک در پیش روی آنان بسازد تا بی آیندگی جدایی آنها را پر رنگ تر بکند و آنان را براحتی از جداشدن و فرارکردن بترساند تا برعمر ننگین سیاسی سازمان بیفزاید.

درخواست ( جداشدگان مجاهدین و فعالین حقوق بشری و سیاسی ) از آقای مسعود رجوی برای نجات جان مجاهدین مستقر در لیبرتی :شما بهتر از هرکس می دانید که در قبال جان آنان مسئولید. بجای ایجاد تنش و بحران و تلف کردن زمان ، شهامت خود را با پذیرش یک گردهمائی با تمامی نیروهای جداشده و نشده و خانواده ها اعلام کنید

درخواست ( جداشدگان مجاهدین و فعالین حقوق بشری و سیاسی ) از مسعود رجوی برای نجات جان مجاهدین مستقر در لیبرتی : شما بهتر از هرکس می دانید که در قبال جان آنان مسئولید. بجای ایجاد تنش و بحران و تلف کردن زمان ، شهامت خود را با پذیرش یک گردهمائی با تمامی نیروهای جداشده و نشده و خانواده ها اعلام کنید

رجوی در فرار از پاسخگویی: اگر مسعود دلیلی فرار نکرده بود ما هنوز در “اشرف” بودیم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=8779

هشدار نسبت به ترور جداشدگان توسط فرقه رجوی. چه کسی مسعود دلیلی را کشت؟

بنیاد خانواده سحر، بغداد، سی ام دسامبر ۲۰۱۳: … قرار داشتن جسد مسعود دلیلی که از سازمان مجاهدین خلق جدا شده بوده است در میان کشته شدگان تهاجم به پادگان اشرف این حدس را قوت می بخشد که رجوی مابقی این افراد مانند زهره قائمی و گیتی گیوه چیان که احتمالا همگی مسئله دار و حتی جداشده بوده و در عین حال دارای اطلاعات ویژه مربوط به شخص رجوی بوده اند را هم برای کشته شدن و بعد سوء استفاده از خون آنان …

Mojahedin Khalq MKO MEK Rajavi cult Saddam husseinاسماعیل مرتضایی (جواد خراسان)، مامور اعزامی رجوی (فرقه مجاهدین خلق) در بین نجات یافتگان اعزام شده به آلبانی کیست؟

لینک به منبع

هشدار نسبت به ترور جداشدگان توسط فرقه رجوی. چه کسی مسعود دلیلی را کشت؟

روز گذشته سیمای سازمان مجاهدین خلق در بخش چهارم یک مستند دنباله دار در خصوص وقایع اول سپتامبر سال جاری که منجر به بسته شدن خونین پادگان اشرف در عراق گردید با نشان دادن تصاویری مدعی شد که مسعود دلیلی که مدت ها قبل از فرقه رجوی جدا شده و در بغداد سکونت داشت همراه با نیروهای مهاجم عراقی به منظور کمک به آنها وارد اشرف شده و سپس توسط همان نیروها و عوامل عراق و ایران کشته شده است. این مستند همچنین مدعی شد که وی نفوذی ایران در سازمان مجاهدین خلق بوده و قصد ترور رهبر این فرقه را داشته است. در همین مستند دست نوشته های دلیلی که در گذشته اظهار وفاداری به مسعود رجوی کرده بود نیز نشان داده شد. همچنین مقداری پول ایرانی پخش شده در کنار جسد او هم به نمایش گذاشته شد. این فیلم ها البته همان موقع توسط خود سازمان مجاهدین خلق گرفته شد. در این مستند از وی با عنوان “پاسدار دلیلی” یاد گردید.

لازم به ذکر است که مسعود دلیلی سالهای سال از محافظان ارشد شخص مسعود رجوی و از کادرها و فرماندهان با سابقه سازمان مجاهدین خلق بود که تمامی مراحل آمادگی های نظامی را در داخل سازمان گذرانده و در چندین عملیات در داخل کشور شرکت کرده و از نزدیکان رهبر فرقه به شمار میرفت که اطلاعات زیادی در خصوص شخص رجوی داشت. او در تابستان گذشته از سازمان مجاهدین خلق جدا شد و از اردوگاه فرقه فرار کرد و به نیروهای عراقی پناهنده گردید و در هتل مهاجر در بغداد و تحت کنترل نیروهای عراقی زندگی میکرد. او سپس به درخواست خودش به هتل منصور منتقل شد و بعد از مدتی دیگر کسی ردی و خبری از وی نداشت. همان زمان این حدس و گمان وجود داشت که وی به داخل سازمان بازگشته باشد.

در جریان واقعه ۱ سپتامبر پادگان اشرف، سازمان مجاهدین خلق بلافاصله اعلام نمود که ۵۳ نفر کشته شدند اما تنها نام ۵۲ نفر را اعلام نمود که الان مشخص گردیده که فرد نام برده نشده مسعود دلیلی بوده است. فرقه رجوی مدعی است که نفرات عراقی مهاجم به پادگان اشرف که وابسته به رژیم ایران هستند و ۷ نفر را هم با خود برده اند با همکاری مسعود دلیلی این کار را انجام داده و سپس او را همانجا همراه با سایر نفرات به قتل رسانده اند. این ادعا نه تنها کاملا غیر منطقی بلکه مضحک به نظر میرسد چرا که زنده او خیلی بیشتر از جسد بجا مانده او  در اشرف به درد ایران و عراق میخورد. رژیم ایران که تیم های ترور مجاهدین خلق در داخل کشور را آزاد کرده است به چه دلیل باید برود یک جداشده فرقه را در عراق به قتل برساند. همچنین جای سؤال دارد که چرا فرقه رجوی کشته شدن او را تاکنون مسکوت گذاشته و حالا ادعا میکند که وی توسط نیروهای مهاجم به اشرف که به زعم فرقه وابسته به ایران هستند کشته شده است.

احتمال بسیار قوی اینست که مسعود دلیلی قبلا توسط فرقه رجوی از بغداد ربوده شده و یا با فریب به پادگان اشرف کشانده شده است. این امر در فرقه رجوی به کرات در گذشته اتفاق افتاده است. خانم بتول سلطانی زمانی که در بغداد اقامت داشت در سلسله مصاحبه هائی با بنیاد خانواده سحر پرده از فریبکاری های فرقه رجوی و افرادی مانند مژگان پارسائی و فهیمه اروانی برداشت که قصد داشتند با واسطه قرار دادن برخی افراد عراقی و حتی نیروهای آمریکائی که توسط فرقه اجیر شده یا بدلایلی همکاری داشتند با وعده و وعید او را به درون فرقه بازگردانند. آنزمان خانم سلطانی افشا نمود که به وی قول پول زیاد و اقامت در اروپا و غیره را داده بودند و حتی مزدوران عراقی فرقه او را تا بعقوبه هم کشانده بودند و نیروهای آمریکائی ارتباط تلفنی او را با سران فرقه برقرار کرده بودند ولی خوشبختانه خانم سلطانی به فرقه اعتماد نکرد و فریب آنها را نخورد و از محل خود در بعقوبه گریخت. همچنین در گذشته در موارد بسیاری حتی شخص مسعود رجوی مستقیما با جداشدگان تماس گرفته و وعده هائی را به آنها داده و سعی کرده بود آنها را به درون سازمان بکشاند. لازم به ذکر است که کسانی که فریب مجدد فرقه را خورده و بازگشتند یا سربه نیست گردیدند یا زیر فشارهای روانی به مرز جنون کشانده شدند.

قرار داشتن جسد مسعود دلیلی که از سازمان مجاهدین خلق جدا شده بوده است در میان کشته شدگان تهاجم به پادگان اشرف این حدس را قوت می بخشد که رجوی مابقی این افراد مانند زهره قائمی و گیتی گیوه چیان که احتمالا همگی مسئله دار و حتی جداشده بوده و در عین حال دارای اطلاعات ویژه مربوط به شخص رجوی بوده اند را هم برای کشته شدن و بعد سوء استفاده از خون آنان در اشرف باقی گذاشته بود. این سؤال در اردوگاه لیبرتی مدام مطرح میشود که “اگر میخواستیم اشرف را نگاه داریم چرا تمامی ۳ هزار نفر در آنجا نماندیم و به لیبرتی آمدیم و اگر میخواستیم آنرا تحویل دهیم پس چرا این ۱۰۰ نفر را این همه مدت در آنجا گذاشتیم تا به این شکل به خاک و خون کشیده شوند؟” اکنون مسعود رجوی برای فرار از پاسخ به این سؤال و کنترل موج مسئله داری در لیبرتی داستان نفوذی بودن مسعود دلیلی و سپس دست داشتن رژیم ایران در قتل او را علم کرده است.

پر واضح است که سازمان مجاهدین خلق سلاح در اختیار داشته است. نفرات جداشده که آنزمان در TIPF بودند اظهار داشته اند که مکررا به نیروهای آمریکائی محل اختفای سلاح توسط فرقه رجوی در اشرف را گزارش کرده اند اما نیروهای آمریکائی هرگز ترتیب اثری نداده اند. یکی از جداشدگان میگفت که خودش به چشم دیده است که افسانه وطن خواه محافظ مژگان پارسائی در لیبرتی یک سلاح کمری کلت با خشاب ۱۳ فشنگی داشته است. بنابراین این گمان که واقعه خونین اشرف با سلاح های خود فرقه رجوی و به منظور یک تصفیه حساب درونی صورت گرفته باشد دور از ذهن نیست. نمونه ها و اسناد و شواهد بسیاری وجود دارد که برخی اعضای سازمان مجاهدین خلق در جریان این سالها در عراق به دست خود سازمان به قتل رسیده اند و بعد اعلام شده که به دلیل شلیک ناخواسته یا خودکشی یا بمباران یا حتی توسط رژیم ایران کشته شده اند.

آنچه موجب نگرانی است و می بایست توجه ارگان های بین المللی و مقامات امنیتی در غرب را به آن معطوف نمود اینست که خط حذف و ترور مخالفان و منتقدان و جداشدگان و بعد آنرا به گردن رژیم ایران انداختن توسط فرقه رجوی پیش گرفته شده و بعید نیست که افرادی را مثلا در پاریس ترور کنند و به گردن رژیم ایران بیندازند. ناگفته مشخص است که رژیم ایران نه تها تاکنون هیچگونه گزندی به جداشدگان فرقه رجوی وارد نکرده بلکه به اعتراف خود سازمان جهت استفاده اطلاعاتی و تبلیغی از آنان بالاترین حد مراقبت و رسیدگی را نسبت به آنها روا داشته است و لذا هر جداشده ای که به قتل برسد انگشت اتهام تنها متوجه شخص مسعود رجوی است که بارها دستور قتل به اصطلاح بریده ها را صادر کرده است. مسعود رجوی در یکی از نشست های خود به نفرات اینطور رهنمود داده بود که اگر در برابر یک پاسدار و یک جداشده قرار گرفتید اول باید به سمت جداشده شلیک کرده و او را از پای درآورید. همچنین مسعود رجوی در نشستی در لیبرتی بعد از واقعه خونین اشرف به صراحت مدعی شده بود که “مقصر اصلی تخلیه اشرف نه من بودم و نه شما بلکه کار یک نفوذی رژیم به اسم مسعود دلیلی بود”. لازم به ذکر است که رجوی اخیرا در نشستی در لیبرتی متذکر شده بود که می بایست میز مذاکره رژیم با غرب را برهم زد که این میتواند شامل فعالیت های تروریستی هم بشود. در جریان تحصن خانواده ها در مقابل دروازه اشرف هم رجوی گفته بود که “حق است که این خانواده ها را بکشید و خونشان را بخورید ولی ما فعلا این کار را نمیکنیم.”

بنیاد خانواده سحر بار دیگر در برابر خط ترور جداشدگان توسط فرقه رجوی هشدار میدهد. همچنین جداشدگان فرقه رجوی در هر کجا که هستند لازم است نظر مقامات امنیتی محلی را نسبت به حفاظت از خودشان در برابر تهدیدات فرقه ای سازمان مجاهدین خلق جلب نمایند. همچنین مقامات عراقی و بین المللی مستقر در بغداد لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص نحوه به قتل رسیدن مسعود دلیلی و اینکه سازمان مجاهدین خلق تنها طرفی بوده که از این موضوع اطلاع داشته و بعد از گذشته ۴ ماه آنرا برملا نموده است به عمل آورند و مشخص نمایند که وی به چه صورت از هتل در بغداد ربوده شده و به پادگان اشرف برده شده است. قطعا برخی عناصر محلی هم در این امر نقش داشته اند که باید روشن گردد.

بنیاد خانواده سحر

۳۰ دسامبر ۲۰۱۳

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

همچنین:

حمله تروریستی چماقداران مریم رجوی به خانه خانم عفت اقبال را محکوم می کنیم

۲۰۱۳-۰۲-۲۳
حامد صرافپور، پاریس، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۳: … به خانم عاطفه اقبال نیز پیشنهاد می کنم تصورات گذشته خویش در مورد رهبران فرقه را به طور کامل کنار گذاشته و همین الان به پلیس اطلاع دهند تا خودروی مربوطه (که به گفته ایشان جلوی منزل وی مستقر شده تا وی را زیر نظر داشته باشد) را مورد تفتیش قرار دهند تا هویت اصلی این تروریستها مشخص شود. تاریخ نشان داده که جمهوری اسلامی اگر دست به اعمال تروریستی در خارج زده باشد، هیچگاه به تهدید و یا تخریب درب خانه کسی در خارج دست نزده است چرا که برخلاف این تصور، جمهوری اسلامی از این کار بهره ای نخواهد برد بلکه به زیانش خواهد بود و تجارب گذشته نشان می دهد که این گونه اقدامات (در چندسال گذشته) به طور معمول در دستورکار مریم رجوی برای حمله به منتقدینش قرار داشته است که نمونه های آنرا …

کارزارهای تو زرد مجاهدین خلق (فرقه رجوی) علیه اعضای جداشده – آیا با استفاده از ترور هم می‌توان دموکرات ماند؟!

۲۰۱۳-۰۱-۲۷
نیما میهن دوست، عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق، نیم نگاه، بیست و هفتم ژانویه ۲۰۱۳: … با تسلیم شدن رجوی به نیروهای ائتلاف درسال ۱۳۸۲ و شروع بازداشت و تعیین هویت اعضای قرارگاه اشرف و واکاوی این عناصر از سوی دستگاه های متفاوت و ضدتروریستی امریکا همانند اف بی آی و سلسله مصاحبه های کارکنان وزارت امور خارجه امریکا و بعدا نیروهای عراقی، بناگه نزدیک ۱۴۰۰ نفر از اعضای سازمان تا سالهای ۱۳۸۷ ریزش نموده و از دستگاه و فرقه رجوی گریخته ودر تیف مستقر شدند. یادمان نرفته که چگونه فرماندهان سرکوب سازمان در حین انجام ملاقات مثلا دوبرادری که یکی در تیف و دیگری درتشکیلات بود، وعده پرداخت پول!!! به نفر تیف می دادند و سعی می نمودند با تطمییع الکی وی ( بردنش به اروپا و……وحفظ او در سطح هواداری و اجازه زن گرفتن!!!؟؟؟ ) او را مخبر و جاسوس تشکیلات قراردهند. یا …

اختر قاسمی (خبرنگار و فعال سیاسی): مجاهدین خلق مرا تهدید به قتل کردند

۲۰۱۲-۱۲-۱۷
محمد ب، وبلاگ باند رجوی،  هفدهم دسامبر ۲۰۱۲: … راستش من تا زمانی که این برخوردهای وحشتناک را با خودم نکرده بودند فکر نمی کردم تا این حد وقیحانه برای توجیه کارهاشون به کثیف ترین شیوه ها هم دست بزنند! تا حال که میدونید به من مامور وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ، فاحشه و تن فروش و خائن و ….خیلی توهین ها و تهمت های دیگه ردیف کردند! وقتی می بینم که اینها با من که در دنیای آزاد دمکراسی فقط بخاطر انتشار یک لینک این چنین برخورد می کنند دقیقا می تونم خیلی از مواردی که علیه نقض حقوق بشر در این سازمان گفته شده راحت تر بپذیرم و میتونم تصور کنم که اون بیچاره هایی که در کمپ اشرف بودند اگر کوچکترین انتقادی می کردند چه بلایی در اون زندان به سرشون می آوردند و برا همین فکر می کنم که حرف های این زنان را باید کاملا جدی گوش داد! و باید جدی پرسید …