رهبر فتوشاپی، حراج  حتی زیر قیمت بازار (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

رهبر فتوشاپی، حراج  حتی زیر قیمت بازار (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

سعید پارسا، راه نو، هشتم فوریه 2019:… در این بازار مکاره هر تخصص و حرفه ای به وی نسبت داده شده است.  یک روز در کسوت یک  ایدئولوگ،  روز دیگر در نقش یک «فرمانده نظامی» و در وقت دیگر بعنوان یک «استراتژین» و . . .  ولی باید گفت اصلی ترین کار وی در تشکیلات اختراع راه و روش هایی بود که بتوان هرچه بیشتر اعضا را  وادار به تکمین کرد.  البته همه اینها برای یک هدف اصلی بود و آن جداسازی زوجین از همدیگر  و سپس خواندن خطبه عقد برای زنان مطعلقه توسط این کوتوله و جمعآوری آنها در حرمسرایش  به سرپرستی مریم رجوی.

مسعود رجوی تروریست معدوم مزدور صدام حسین با مریم رجوی جابجا شدشاهزاده ترکی الفیصل رئیس سابق سرویس امنیتی عربستان سعودی و ولینعمت جدید سازمان مجاهدین خلق مرگ مسعود رجوی را در پاریس اعلام کرد

لینک به منبع

رهبر فتوشاپی، حراج  حتی زیر قیمت بازار

زندگی در رویا،  خیال پردازی در دنیای ذهن،  یکی از ویژگی های اصلی رهبران خود شیفته مجاهدین است. اگر این روزها به رسانه های رسمی و غیر رسمی این جماعت نگاه کنید انبوه آگهی تبلیغاتی را مشاهده خواهید کرد که صرفا  برای فروش دو کالا  عرضه میشود؛ مسعود و مریم رجوی. اجناس بنجولی که حتی زیر قیمت بازار هم خریدار ندارد.  ولی مجاهدین سعی می کنند آنرا به نسل جوان این کشور غالب و چهره ای غیر از آنچه که در واقع امر از وی وجود دارد ارائه دهند؟!

مسعود رجوی رهبر فتوشاپی مجاهدین خلق فرقه رجوی 2

تبلیغ مزخرفات و سخنان «رهبر»  مفقود الاثر مجاهدین در رسانه های این گروه متوهم که اگر زنده باشد بیش از ۷۰ سال سن دارد، پایانی ندارد.

تبلیغ کتابهای تبیین جهان، بازنشر سخنرانی های سالهای گذشته وی، انواع و اقسام عکس های فتوشاپی از این مردک پیر که تلاش شده است با استفاده از ابزار استامپ چهره جوانتری از وی  در پیام رسان تلگرم نمایش داده  شود، از جمله تقلاهایی است که در بازار مکاره این گروه برای عرضه و فروش این فریبکار صورت  می گیرد.

در این بازار مکاره هر تخصص و حرفه ای به وی نسبت داده شده است.  یک روز در کسوت یک  ایدئولوگ،  روز دیگر در نقش یک «فرمانده نظامی» و در وقت دیگر بعنوان یک «استراتژین» و . . .

ولی باید گفت اصلی ترین کار وی در تشکیلات اختراع راه و روش هایی بود که بتوان هرچه بیشتر اعضا را  وادار به تکمین کرد.  البته همه اینها برای یک هدف اصلی بود و آن جداسازی زوجین از همدیگر  و سپس خواندن خطبه عقد برای زنان مطعلقه توسط این کوتوله و جمعآوری آنها در حرمسرایش  به سرپرستی مریم رجوی.

او را فرماندهی زبردست معرفی کرده اند. ولی کارنامه سیاه او هرگز در تائید آن نیست. یک قلم عملیات فروغ جاویدان لکه ننگی بر چهره این مردک و شاهکار نظامی وی محسوب می شود.

هرچند پیشتر از آن در سرفصل هایی مثل «عملیات راهگشایی»، «عملیات گردانی» و . . . که وی شخصا آنها را ابداع می کرد کارنامه خوبی نداشت.

این دیوانه دو – سه هزار نیرو با کلاش و خودروهای دوکابین و سواری های شخصی را پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ از سوی ایران و پیش از اجرایی شدن آتش بس،  تحت نام  عملیات نام فروغ جاویدان روانه مرزهای غربی ایران کرد. هدف از این عملیات، تسخیر تهران و ساقط کردن حکومت عنوان شده بود. شاهکار بعدی این «فرمانده» این بود که  در شب عملیات، پیش بینی کرده بود که نیروهایش به سرعت به تهران خواهند رسید؟!

مسعود رجوی رهبر فتوشاپی مجاهدین خلق فرقه رجوی 1

عملیات از صبح سوم مرداد ۱۳۶۷ آغاز شد و سه روز طول کشید. نیروهای مجاهدین از مرز خسروی وارد خاک ایران شدند. این نیروها نهایتاً در ۳۰ کیلومتری کرمانشاه و در گردنه چهارزبر، در کمین نیروهای ارتش و سپاه گرفتار شدند.

بر اساس اعلام منابع حکومتی ایران، در جریان عملیات مرصاد بیش از ۲۵۰۰ نفر از مجاهدین کشته شدند. مجاهدین نیز  این تعداد را ۱۳۰۰ نفر اعلام  کرد.  در این میان رجوی نه تنها عذرخواهی نکرد بلکه اعضای سازمان را برای اهداف شوم بعدی اش مقصر جلوه داد.

هنر بعدی این مرد کوتوله  اعلام مکرر در ورود به مرحله سرنگونی است که این قصه هم سر درازی دارد.  اخیرا مریم مریم رجوی هم به این بیماری توهم دچار شده و مستمرا  اعلام «ورود به مرحله سرنگونی» میکند.

از شاهکارهای رجوی این بود که وی در تابستان سال ۱۳۷۷  و بعد از تبدیل «مراکز فرماندهی» به «ارتش» اعلام كرد كه ارتش وارد مرحله «آمادگي براي سرنگوني» شده است كه اصطلاحا آنرا «آ۷۷»  مي ناميد.  يعني آمادگي براي سرنگوني در سال ۱۳۷۷٫

حدود يكسال بعد از آن و در سال ۱۳۷۸  رجوی طي نشستي و با تحليل شرايط سياسي ايران  اعلام كرد كه ما از مرحله آمادگي عبور كرده و وارد فاز «مرحله سرنگوني »   شده ايم؟!

تناقض دستگاه وی اینجا بود که وی فراموش کرده بود که در سال ۱۳۶۵ وقتی به عراق آمد در پائيز همان سال طي پيامي به نیروهای سازمان در تمامی پایگاهها اعلام کرد: « ما از مرحلۀ تدارک برای سرنگونی خارج شده و وارد مرحله سرنگونی رژيم شده ايم».

البته این مزخرفات پایانی ندارد. این  مردک در سال ۱۳۷۸ نیز مجددا اعلام کرد  كه ما وارد فاز سرنگوني شده ام . ضمن اینکه از سال ۱۳۹۰ به بعد مریم رجوی نیز بیماری اعلام « مرحله سرنگونی» گرفته است. و در نوروز هر سال علام میکرد که دیگه امسال سال سرنگونی است.

اخیرا نیز مریم رجوی به اعضای نگون بختش اعلام کرده است که این یکی واقعی است اینبار حقیقتا در «مرحله سرنگونی» شده ایم؟!!

بدین ترتیب باید گفت همه این تبلیغات خسته کننده و القای یک چهره جوان  و البته خارق العاده از مسعود رجوی که در خوشبینانه ترین وجه یک فرد بیمار  زمین گیر و در سن بالای هفتاد سالگی است، با هدف غلبه بر یاس و ناامیدی است که تمامی تار و پود مجاهدین از جمله خود مریم رجوی را دربر گرفته است. ضمن اینکه باید گفت او نیز وارد فاز پیری شده و  آفتاب عمرش  بر لب بام است.

نویسنده : سعید پارسا
منبع خبر : سایت راه نو

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خواب-مجاهدین-خلق،-مریم-رجوی-و-جان-بولتو/

خواب مجاهدین خلق، مریم رجوی و جان بولتون تعبیر نشد

جان بولتون، مریم رجوی، مجاهدین خلق، سرنگونیراه نو، دوم فوریه ۲۰۱۹:… بیست  و شش روز  از سال نو  میلادی گذشت ولی از جشن «مجاهدین» و جان بولتون در تهران خبری نشد. اگر یادمان باشد در تیرماه سال ۱۳۹۶ بود که «جان بولتون» سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل (در دولت جورج دبلیو بوش) و مشاور امنیت ملی فعلی کاخ سفید و یکی از تندروترین سیاستمداران آمریکایی طبق روال همیشگی در  گروهمایی … 

جان بولتون، مریم رجوی، مجاهدین خلق، سرنگونی Bolton/Pompeo used MEK to prep the table for Warsaw summit against EU interests

لینک به منبع

خواب مجاهدین خلق، مریم رجوی و جان بولتون تعبیر نشد

امید واهی، بیست  و شش روز  از سال نو  میلادی گذشت ولی از جشن «مجاهدین» و جان بولتون در تهران خبری نشد. جان بولتون: رفتار و اهداف حکومت ایران به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد و به هین خاطر تنها راه حل موجود تغییر خود رژیم است … امیدواریم در سال ۲۰۱۹ چنین اتفاقی را در تهران جشن بگیریم!

بیست  و شش روز  از سال نو  میلادی گذشت ولی از جشن «مجاهدین» و جان بولتون در تهران خبری نشد.

اگر یادمان باشد در تیرماه سال ۱۳۹۶ بود که «جان بولتون» سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل (در دولت جورج دبلیو بوش) و مشاور امنیت ملی فعلی کاخ سفید و یکی از تندروترین سیاستمداران آمریکایی طبق روال همیشگی در  گروهمایی سالانه مجاهدین در پاریس شرکت  و اقدام به سخنرانی کرد.

این چهره تندرو  و ضد ایرانی در سخنان خود در این گروهمایی  گفت: نتیجه بازنگری دولت ترامپ در سیاست آمریکا در قبال ایران باید این باشد که انقلاب اسلامی آیت الله خمینی تا دو سال آینده دوام نیاورده و جشن چهلمین سالگردش را نبیند.

وی  در ادامه سخنرانی خود که با سوت و کف ممتد حاضران در نشست قطع می شد، مدعی شد: کنترل حکومت ایران بر اوضاع تضعیف شده و به همین خاطر تغییر کادر رهبری آمریکا پس از دوران هشت ساله دولت اوباما بسیار مهم است.

بولتون در ادامه گفت:سیاست قطعی و اعلامی ایالات متحده آمریکا پس از این باید سرنگونی حکومت ایران و تغییر رژیم در این کشور باشد.

او گفت: رفتار و اهداف حکومت ایران به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد و به هین خاطر تنها راه حل موجود تغییر خود رژیم است … امیدواریم در سال ۲۰۱۹ چنین اتفاقی را در تهران جشن بگیریم!

شایان توجه اینکه براساس گزارشات رسانه‌های آمریکایی «بولتون» در کنار «رودی جولیانی»، شهردار اسبق نیویورک به ‌عنوان یکی از دریافت‌کنندگان هزینه‌های هنگفت از «مجاهدین» برای سخنرانی در اینگونه گردهمایی ها بوده اند.

پیش از این نیز، «رکس تیلرسون»، وزیر خارجه آمریکا در یک نشست استماع مقابل کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان در پاسخ به سؤال یک نماینده گفته بود که دولت ترامپ سیاستش را کار با مخالفان داخلی در ایران برای تغییر نظام این کشور قرار داده است.

بدین ترتیب باید به مجاهدین و رهبران خائن آنها گوشزد کرد کسانی که به مردم پشت می کنند و  استراتژی جز ترور و خشونت طلبی و مزدوری و وطن فروشی ندارند  و تنها به اعتبار آمریکا پارس کرده  و  پاچه این و آنرا می گیرند، هرگز از گندم ری نخواهند خورد.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق-فرقه-رجوی،-از-سانسور-اخبار/

مجاهدین خلق فرقه رجوی، از سانسور اخبار تا جعل و جنگ روانی

راه نو، سی و یکم ژانویه ۲۰۱۹:…  دستگاه منگول تبلیغاتی مجاهدین در تلاش است به هر نحو ممکن و با جعل انواع دروغ افکار عمومی مردم ایران را در راستای اهداف ضد ایرانی خود سمت و سو  دهد. یکی از جدیدترین ترفند ها و  خبرسازی این گروه وامانده را می توان  در یکی از حسابهای  کاربری در توئیتر به نام «براندازنیوز» و همچنین در تعدادی از کانال های تلگرامی این گروه  از جمله … 

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_تهدید مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای اعضای خودشان بیشتر از تهدیدشان برای جمهوری اسلامی است

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

۱- خبری که توسط رسانه های مجاهدین سانسور شد/رئیس سیا: ایران به برجام وفادار مانده است

راه نو، سی و یکم ژانویه ۲۰۱۹
لینک به منبع

جنگ روانی به سبک مجاهدین خلق فرقه رجوی 3

در حالیکه امروز اکثر خبرگزاری های بین المللی خبر گزارش خانم «جینا هسپل» رئیس سازمان  اطلاعات مرکزی آمریکا – سیا و  «دن کوتز» رئیس کل تشکیلات اطلاعاتی ابن کشور به کنگره  در مورد صلح آمیز بودن فعالیت های هسته ای ایران را به جهان مخابره کردند. ولی رسانه های مجاهدین  بشدت  این خبر  را سانسور و تنها به ذکر جملاتی از «دن کتز» اکتفا کردند.

در حالیکه امروز اکثر خبرگزاری های بین المللی خبر گزارش خانم «جینا هسپل» رئیس سازمان  اطلاعات مرکزی آمریکا – سیا و  «دن کوتز» رئیس کل تشکیلات اطلاعاتی ابن کشور به کنگره  در مورد صلح آمیز بودن فعالیت های هسته ای ایران را به جهان مخابره کردند. ولی رسانه های مجاهدین  بشدت  این خبر  را سانسور و تنها به ذکر جملاتی از «دن کتز» اکتفا کردند.

سایت رسمی مجاهدین در این رابطه نوشت: «دن کوتس رئیس جامعه اطلاعاتی آمریکا روز سه‌شنبه ۹بهمن ۹۷در جلسه استماع کمیته منتخب اطلاعات سنا گفت: رژیم ایران به جاه‌طلبیهای خود در منطقه ادامه داده و با وجود ضعیف شدن اقتصادش توانمندیهای نظامی خود را ارتقا می‌دهد . . . ».

گویا  سران مجاهدین فراموش کردند که در  جلسه استماع  خانم «جینا هسپل» رئیس سازمان  اطلاعات مرکزی آمریکا – سیا نیز حضور داشته و گزارش مفصلی در رابطه با فعالیت های هسته ای ایران به کنگره داده است.

در همین رابطه سایت خبری بی بی سی امروز نوشت: جینا هسپل، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و دن کوتز، رئیس‌کل تشکیلات اطلاعاتی این کشور به سناتورهای کنگره گزارش دادند که بنابر اطلاعات آنها ایران هم‌چنان به برجام پایبند مانده هر چند “با هدف فشار به اروپا” گام‌هایی برای بازگشت به وضعیت قبل از برجام را در دست بررسی دارد.

روسای چند نهاد اطلاعاتی آمریکا که روز سه‌شنبه (۲۹ ژانویه) برای ارایه آخرین گزارش‌ها درباره تهدیدهای امنیتی متوجه ایالات متحده به کنگره فراخوانده شده بودند در جلسه صبح به سوالات سناتورها پیرامون آنچه “چهار (تهدید) بزرگ” (روسیه، چین، کره‌شمالی و ایران) خوانده شد پاسخ دادند.

جینا هسپل، رئیس سازمان سیا در این جلسه گفت: «در حال حاضر اطلاعات ما نشان می‌دهد که ایران به توافق هسته‌ای پایبند مانده‌… هرچند ما فکر می‌کنیم آنها با هدف فشار بر اروپا در حال سبک و سنگین کردن گام‌هایی هستند که اگر منافعی که قرار بود از محل برجام به دست بیاورند تامین نشد، چگونه از این تعهد (برجام) عقب‌نشینی کنند.»

خانم هسپل همچنین گفته بنابر آخرین اطلاعات سازمان سیا ایران در حال “آماده کردن خود است تا در صورت تصمیم گرفتن به پا پس گذاشتن (از برجام) بتواند گام‌های عملیاتی بردارد”.

رئیس سازمان اطلاعات مرکزی با اشاره به حساسیت جزئیات گزارش خود به سناتورهای کنگره وعده داد که در جلسه محرمانه عصر امروز (سه‌شنبه) اطلاعات بیشتری در این باره ارایه کند.

منبع: سایت بی بی سی

۲- جنگ روانی به سبک مجاهدین

راه نو، سی و یکم ژانویه ۲۰۱۹
لینک به منبع

جنگ روانی به سبک مجاهدین خلق فرقه رجوی 1

دستگاه منگول تبلیغاتی مجاهدین در تلاش است به هر نحو ممکن و با جعل انواع دروغ افکار عمومی مردم ایران را در راستای اهداف ضد ایرانی خود سمت و سو  دهد.

یکی از جدیدترین ترفند ها و  خبرسازی این گروه وامانده را می توان  در یکی از حسابهای  کاربری در توئیتر به نام «براندازنیوز» و همچنین در تعدادی از کانال های تلگرامی این گروه  از جمله «شب شکن آذربایجان»  به تاریخ دوم بهمن ۹۷ برابر با بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۹ مشاهده کرد.  در این توئیت  و  مطلب پست شده در تلگرام ، مجاهدین ادعا کرده اند «خانم  چاوجوان ورمقانی دختر کرد ۳۲ ساله از روستای جولانده، توابع شهرستان سروآباد کردستان به دلیل اینکه پدرش مبلغ دین بهائیت بود او را شکنجه و سپس به وی تجاوز کردند.»

اما  مطابق اطلاعات مندرج در ویکی پدیا عکسی  که مشاهده می کنید مربوط به خانم «سلاف فواخرجی»  بازیگر سوری است  که در شهر لاذقیه متولد شده است. وی در فیلم های سینمایی و تلویزیونی زیادی حاضر شده است.

جنگ روانی به سبک مجاهدین خلق فرقه رجوی 1

(پایان)

*** 

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق،-مریم-رجوی-دستورات-اخیر-و-ت/

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

راه نو، نوزدهم ژانویه ۲۰۱۹:…  عناصر مجاهدین یا بعبارتی دقیق تر پیاده نظام دشمن، به هر ترفندی روی می آورند  تا شاید به آنچه که هدف و مقصودشان است  برسند و اکنون  ترفند  بزرگنمایی از فعالیت های ضد ایرانی آمریکا  را در پیش گرفته و یک جنگ روانی  بر علیه مردم ایران راه  انداخته اند. اخیرا تعدادی از کانال های تلگرامی غیر رسمی مجاهدین تحت عنوان اخبار فوری و با آب و تاب فراوان  … 

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکاPeople’s Mujahedin (MEK), Questionable Allies Of Washington In Iran

لینک به منبع

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

سازمان مجاهدین از زمانیکه در جبهه خیانت و مزدوری به نفع دشمنان این مرز و بوم و مردم شریف ایران  پای نهادند ، به جد  سرآمد همه گروههای مزدور ، تروریست و  وطن فروش شدند.  بنحویکه  حتی حزب توده  هم که نامش با خیانت در تاریخ معاصر ایران  عجین  است، هم به گرد پای مجاهدین نمی رسد.

اگر این روزها به سایت ها ،  انواع و اقسام کانال های تلگرامی ، حساب های در توئیتر و . . . اعم از  رسمی و غیر رسمی مجاهدین نگاهی بیفکنیم بیشتر  میشود به مفهوم مزدوریِ دو آتشه و  نقش بی بدلیل مجاهدین   بعنوان پیام نظام دشمن مردم ایران یعنی  آمریکا  پی برد.

مجاهدین با رهبران توتالیتر و فرقه گرای خود  چهار نعل در دستگاه تبلیغاتی غرب  می تازنند  تا شاید در اندیشه های خیالی و بیمارگونه خود راهی به سوی ایران باز کنند.

مجاهدین نه یک اپوزیسیون بلکه تنها ابزار تبلیغاتی در دست اربابانشان  هستند که همسو با سیاست های آمریکا بکار گرفته می شوند.

مجاهدین که از پیام های منتسب به مسعود رجوی و درج سخنان برخی از شخصیت های سیاسی و  یا ادبی جهان،  در کانال هایشان برای تحریک مردم طرفی نبستند حال به تبلیغ  فعالیت های ضد ایرانی آمریکا در منطقه خاورمیانه دل بسته اند. تا بدین ترتیب مردم را از فشارهای آمریکا بترسانند .

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

عناصر مجاهدین یا بعبارتی دقیق تر پیاده نظام دشمن، به هر ترفندی روی می آورند  تا شاید به آنچه که هدف و مقصودشان است  برسند و اکنون  ترفند  بزرگنمایی از فعالیت های ضد ایرانی آمریکا  را در پیش گرفته و یک جنگ روانی  بر علیه مردم ایران راه  انداخته اند.

اخیرا تعدادی از کانال های تلگرامی غیر رسمی مجاهدین تحت عنوان اخبار فوری و با آب و تاب فراوان  نوشتند: « به گفته یک منبع کرد عراقی دو هزار نیروی نظامی آمریکایی پس از خروج از سوریه در پایگاهی در ۶۰ کیلومتری مرز عراق با ایران مستقر خواهند شد».

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

در همین رابطه گفتنی است در تاریخ ۱۸/۱۰/۹۷  نیز تعدادی از  خبرگزاریها  هم نوشتند: «محمد البلداوی نماینده ائتلاف “البناء”  در پارلمان عراق اخیراً هشدار داده است که نیروهای آمریکایی همزمان با خروج از سوریه، اعضای سازمان مجاهدین را به عراق باز گردانده‌اند.

وی افزود که پادگان‌های نیروهای آمریکایی در شمال عراق ده‌ها نفر از  اعضای سازمان مجاهدین  را مسلح کرده و آنها را با هدف رهبری توطئه علیه منطقه آموزش داده است. وی ابراز داشت که آمریکا تلاش می‌کند پس از خروج از سوریه منطقه را شعله ور کرده و ایران و ثبات خاورمیانه را هدف قرار دهد.

ضمنا این  نماینده عراقی از رهبران سیاسی  عراق خواست که نسبت به این تحولات هوشیار  بوده  و اجازه ندهند خاک عراق وسیله ای برای  هدف قرار دادن کشورهای همسایه که به عراق در نبرد ضد تروریسم کمک کرده ند، تبدیل شود.»

به نظر می‌رسد آمریکا در شرایط فعلی  به دنبال استفاده از برگه مجاهدین که توسط این کشور حمایت سیاسی و تبلیغی و توسط عربستان سعودی پشتیبانی مالی میشود، است تا هرچه بیشتر ایران را در مرزهای پیرامونی اش تحت فشار قرار دهد.

اگر دولت ترامپ هم  می خواهد مثل دولت های قبلی آمریکا بخت خود را بیازماید اشکالی ندارد ولی باید گفت : زمانیکه صدام حسین بر سر قدرت بود و ارتش باصطلاح  آزادبخش مجاهدین  تا دندان مسلح را برای حمله به نیروهای ایرانی  در مرزها وا می داشت ، نتوانستند کاری از پیش ببرند. حال که همگی در خانه سالمندان این گروه در آلبانی گرد هم آورده شده اند دیگر جای خود دارد.

ضمن اینکه باید گفت تاریخ به عقب بر نمی گردد. و تنها حاصل آن، بازهم آبروریزی بیشتر برای رهبران مجاهدین است.  و  تنها کاری که رهبران مجاهدین توانستند آنرا بخوبی پیش ببرند رونق دادن به دادوستد پوشک  در کشور فقیر  آلبانی  است.

نویسنده : سردبیر
منبع خبر : راه نو

*** 

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

Bolton_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Payed

John Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

همچنین: