مسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کرد تا چه بگوید و چرا؟ 

مسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کرد تا چه بگوید و چرا؟ 

مسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کرد انجمن نجات، مرکز مازندارن، بیست و هشتم ژانویه 2020:… رجوی تروریست بعد از شهادت سردار به خیال خام خود فکر می کرد که بالاخره زمان جنگ آمریکا علیه ایران فرا رسیده است و فکر می کرد که ایران می بایست جواب ترور سلیمانی را بدهد و از آنجائیکه غرب یعنی ترامپ تهدید به حمله و زدن ایران نموده به تبع جنگ بین ایران و آمریکا در خواهد گرفت و در این جنگ ایران بازنده اصلی می باشد و در نهایت حکومت ایران راه به سرنگونی برده و او در ایران البته با حمایت غرب به قدرت می رسد !!!. با این تحلیل بود که سریع از سوراخ موش خارج شده و پیام صوتی داده و از بس هول بوده که مانند مریم قجر که سال 2000 را سال سرنگونی نامگذاری کرده بود او اکنون بعد از 20 سال ،سال 2020 را سال سرنگونی اعلام نموده است!!! مسعود رجوی قبر گمشده را ترک کرد تا چه بگوید و چرا؟  

مسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کردسالروز آزادی مسعود رجوی و جعلیات مریم عضدانلو

مسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کرد تا چه بگوید و چرا؟

مسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کرد 

1- انگیزه ی رهبر مجاهدین برای خروج از قبر چه بود؟- قسمت اول

انجمن نجات مرکز مازندران۲۹ دی ۱۳۹۸

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده استمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

بعد از اتفاقات اخیر ایران و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی توسط آمریکای جنایت کار و پیام صوتی رجوی که بعد از سالیان از گور تاریخی خود بیرون آمد و حتی موضعگیری بسیار ذلیلانه رئیس جمهور و نخست وزیر کشور آلبانی در حمایت از تروریست های ایران در اشرف سه به همین خاطر تعدادی از اعضای جدا شده و سابق فرقه در استان مازندران در دفتر انجمن نجات حضور یافته تا در مورد مسائل مختلف به بحث و گفتگو بپردازند و به جمع بندی از مسائل روز و فرقه تروریستی رجوی برسند که بسیار خوب و مفید بوده است .

مسعود رجوی قبر گمشده  

ابتدا مسئول انجمن هادی شبانی ضمن خوش آمد گویی به همه دوستان جدا شده گزارشی از فعالیت های فرقه تروریستی رجوی در فصل پائیز(98) پرداخت و اینکه رجوی تروریست بعد از سالیان غیبت!!! بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی از خوشحالی پیام صوتی داده و مدعی شده که زمان به اصطلاح سرنگونی فرا رسیده و سال جدید میلادی را سال سرنگونی اعلام نمود.
در ادامه بحث به مهمترین اخباری که طی این مدت اتفاق افتاده ، پرداخته شد از جمله می توان به اغتشاشات آبان ، ترور سردار سلیمانی و متعاقب آن سر در آوردن مسعود از سوراخ موش برای اولین بار و دادن پیام صوتی ، مقابله ایران با آمریکا و زدن موشک به دو تا از مهمترین پایگاه هوائی آمریکا در عراق(عین الاسد) ، حادثه هواپیمای مسافربری اوکراین در پایتخت ، و این روزها هم در بعضی از دانشگاهها حرکاتی اعتراضی در رابطه با این موضع اشاره کرد.

دفاع ملت از ایرانگرایی و واکنش فرقه رجوی با فحاشی علیه ملت ایران

رجوی تروریست بعد از شهادت سردار به خیال خام خود فکر می کرد که بالاخره زمان جنگ آمریکا علیه ایران فرا رسیده است و فکر می کرد که ایران می بایست جواب ترور سلیمانی را بدهد و از آنجائیکه غرب یعنی ترامپ تهدید به حمله و زدن ایران نموده به تبع جنگ بین ایران و آمریکا در خواهد گرفت و در این جنگ ایران بازنده اصلی می باشد و در نهایت حکومت ایران راه به سرنگونی برده و او در ایران البته با حمایت غرب به قدرت می رسد !!!. با این تحلیل بود که سریع از سوراخ موش خارج شده و پیام صوتی داده و از بس هول بوده که مانند مریم قجر که سال 2000 را سال سرنگونی نامگذاری کرده بود او اکنون بعد از 20 سال ،سال 2020 را سال سرنگونی اعلام نموده است!!!

اما چیزی که در این مدت ما در داخل کشور شاهدش بودیم در اغتشاشات آبان حتی یک شعار به نفع فرقه تروریستی رجوی داده نشد . در این رابطه اگر به تبلیغات سرسام آور فرقه تروریستی رجوی دقت کرده باشید خواهید دید که با تمام توان سعی نمودند که جا بیندازند که اغتشاشات آبان توسط گروه آنها سازماندهی شده بود این در حالی بود که گروههای سلطنت طلب با بی بی سی عنوان نمودند که سازماندهی این کار از دو سال پیش انجام گرفته و ما منتظر این فرصت بودیم .

مطلب دیگر در خصوص موضع گیری اخیر دولت آلبانی در مورد ایران و گروه تروریستی مجاهدین می باشد.

ما شاهد موضعگیری بسیار خفت بار رئیس جمهور و نخست وزیر آلبانی بودیم که چگونه دم از دیکتاتوری می زند و برای ما روشن است وقتی از پولهای دریافتی غرب و سران فرقه رجوی سیراب می شوند البته باید این گونه علیه ایران موضعگیری کنند . کشوری که به تروریستهای رجوی جا داده دم زدن از دیکتاتوری دیگر خیلی خنده دار است . چگونه حکومت آلبانی تا فرق سر در منجلاب همکاری با تروریستهای ایرانی و غرب فرو رفته است و تا جایی پیش رفته که امنیت مردم خود را نیز نادیده گرفته و قربانی عواید مالی می کند.
بعد از صحبت های مسئول انجمن ابتدا آقای مسعود دریاباری اظهار داشت که پیام رجوی تروریست در مورد سرنگونی همش کشک و پوشال است تا حالا آنها چکار کردند که اکنون و یا امسال بخواهند انجام دهند .
ما قبلاٌ هم شاهد این گونه بازیهای رجوی در مورد سرنگونی بودیم ولی چیزی که نمود درون تشکیلاتی داشت نگهداشتن نیرو در مناسبات بود چون رجوی فریبکار به نیروهای ناآگاه خود نیاز داشت و کسی نمی بایست از سازمان جدا شود .

شایان ذکر است که این ترفند رهبران سازمان مجاهدین می باشد که مدام برای سرنگونی ، زمان تعیین می کنند تا با وعده های پوچ و دروغین بتوانند نیروهایشان را همچنان در مناسبات بسته و فرقه ای خود نگاه دارند.

ادامه دارد…

هادی شبانی

لینک به منبع

2- انگیزه ی رهبر مجاهدین برای خروج از قبر چه بود؟- قسمت دوم

انجمن نجات مرکز مازندران۲ بهمن ۱۳۹۸

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلقجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

در ادامه اظهارات آقای دریاباری ، آقای مجید محمدی عنوان داشت وقتی ترکی الفیصل در مراسم سی خرداد 2016 اعلام نمود مرحوم مسعود رجوی و دو بار هم تکرار نمود بخوبی معلوم بود که این یک حرکت سیاسی است چون قصد دارند وی را به خاطر سابقه عملیات تروریستی سازمان کنار گذاشته و مریم قجر که اکنون شعار همسویی با غرب و سازش با سران عبری و عربی می دهد او را وارد گود کنند تا دیگر کسی سراغ رجوی تروریست نرود .

مسعود رجوی قبر گمشده  

در ضمن با این کار قصد داشتند مریم رجوی را در نزد خارجی ها فرد مهمی نشان دهند ولی ما خودمان و حتی در مناسبات شاهد بودیم که مریم رجوی یک مترسک بیشتر نبود و جرات نداشت حرفی بیشتر از چیزی که شوهرش می گفت بگوید . رجوی تروریست فکر می کرد که تنشها بین آمریکا با ایران راه به جنگ خواهد برد و این مسئله در نهایت باعث شکست ایران و سرنگونی حکومت خواهد بود و در نهایت او با هواپیماهایی غربی به ایران خواهد آمد ولی او از آنجایی که قدرت درک شرایط جامعه ایران را ندارد مجبور است نزد خودش به تحلیل اوضاع پرداخته و یک شبه خود را به تهران برساند .

تناقض عملكرد هاى رجوى

برای نمونه می توان به حرفهای رجوی در نشست قبل از سال 2000 در اشرف اشاره نمود وقتی پیشگویی در روسیه گفت که سال دو هزار در ایران اتفاق مهمی خواهد افتاد که در نهایت راه به سرنگونی حکومت ایران می برد وقتی رجوی این را مطرح نمود همه نفرات خوشحال شدند که دیگر کار تمام است و مریم رجوی در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی عنوان کرد که سال دوهزار سال سرنگونی حکومت ایران خواهد بود ولی سال دو هزار گذشت و خبری از سرنگونی نشد و ما متوجه شدیم که این حرفهای رجوی فریبکار فقط برای روحیه دادن افرادش بوده است و حالا هم رجوی فکر می کند که انگار خبری شده و اتفاق خاصی افتاده و ما نیز شاهد خواهیم بود که امسال هم مانند بقیه سالهایی که رجوی قول سرنگونی داده بود به پوچی خواهد رسید ولی از آنجائیکه آنان هیچ وقت پاسخگو نبودند این بار هم به روی نامبارک خود نیاورده و سعی می کنند بامبول جدیدی را برای سرپوش گذاشتن روی تحلیل و استراتژی خود علم کنند .

یکی دیگر از جدا شدگان به نام آقای عین الله شعبانی عنوان نمود وقتی رجوی تروریست پیام صوتی داد اشتباه محاسبه بسیار بزرگی انجام داده است او به زعم خودش فکر کرد که شرایط داخلی و خارجی برای سرنگونی فراهم است و او بعد از چندین سال در گور زندگی کردن می تواند بر خر مراد خود سوار شود . اما چیزی که در پیام رجوی قابل مشاهده است او هنوز بر طبل توخالی جنگ و ارتش کاغذی خود می کوبد و به واقع نشان داد که تهی مغز و کودن است چون با شهادت سردار و اینکه به فرض محال جنگی هم بین ایران و آمریکا آغاز گردد ایران جایی برای تروریست هایی مانند وی نیست و مردم ایران به آن درجه از شناخت و آگاهی رسیدند که خوب و بد را تشخیص دهند .

آقای عبدالله افغان اظهار داشت که بعد از شهادت سردار برایم روشن شد که دشمنان ایران قصدشان این بود که ایران را از هر جهت زیر فشار ببرند و در این میان دشمنانی مانند رجوی نیز هم کاسه با آنان بوده و نعره پیروزی سر دادند و به همین خاطر وی بعد از سالیان به طور رسمی و بیرونی زمان برای سرنگونی اعلام کرده است ولی مردم ایران با حمایت از سردارشان به خوبی مشت محکمی به دهان یاوه گویان همانند رجوی تروریست زدند .

تا مدتها دستگاه تبلیغاتی رجوی این گونه وانمود می کرد که ایران جرات حمله به مواضع نیروهای آمریکایی را ندارد ولی بعد از حمله موشکی ایران همه یاوه گویان رجوی تروریست خفه خون گرفتند و دیگر صدایشان در نیامد .

چیزی که بعد از اصابت موشک ایران به پایگاههای آمریکایی مشهود بود ابتدا ترامپ دیگر شاخ و شانه کشیدن برای ایران را کنار گذاشت و متوجه شد که دیگر نمی توان با ایران شوخی نمود و از طرف دیگر رجوی هم دریافت که چه غلطی در رابطه با بیرونی کردن صدایش شده به همین خاطر باز هم در گور خود فرو رفته و این بار پیام خود را صوتی نداد تا همگان متوجه شوند که باز هم وی برای یک دوره تاریخی به خواب زمستانی فرو رفته است .

آقای محمد فرحی گفت اگر طبق گفته رجوی تروریست مبنی بر سرنگونی محقق نشود باز هم شاهد دوباره ریزش نیرو خواهیم بود و می توانیم به این جمع بندی برسیم که چرا رجوی مزدور در این مقطع پیام صوتی داده به خاطر شرایط بسیار بد تشکیلات است که حتی مریم رجوی هم نتوانسته آن را جمع و جور کند .

رجوی فریبکار از آنجایی که از فردیت بالایی برخوردار است و قدرت درک شرایط ایران را ندارد فکر می کرد که حتماٌ جنگی در خواهد گرفت و او همانند کاسه لیسان به قدرت خیالی خود خواهد رسید ولی حضور مردم در مراسم تشیع سردار سلیمانی مشت محکمی به دهان وی و همه خام خیالان زدند و مردم ایران نشان دادند که اگر سرداری به دست دشمنان ایران شهید می شود مردم در کنارشان هستند و هرگز پرچم آن سردار بر روی زمین نمی ماند .

من هم مانند بقیه دوستان جدا شده تا سال آینده میلادی منتظر می مانیم تا شاهد فریبکاری دیگر رجوی باشیم و اینکه آیا جرات انتقاد کردن از خودش را دارد یا خیر ؟

بعد از صحبت های دوستان جدا شده آقای ایرج صالحی عنوان داشت رجوی ادعا دارد تنها آلترناتیو است و حرف هایش ارزش دارد بیرون آمدن از سوراخ موش و اعلان سال سرنگونی بهاء دارد چرا تا حالا اعلان بیرونی نکرده بود به نظرم بحران در فرقه بالا گرفته و آنقدر وضع داخلیش خراب است که مجبور شد خودش را یک جوری نشان دهد . به نظرم در حال فروپاشی است با این حرکت آمده تا جلوی فروپاشی را بگیرد . دیگر اینکه چون سلطنت طلب ها در اغتشاشات آبان مطرح شدند و حتی زنی به نام مسیح علینژاد با پمپئو ملاقات می کند و مریم رجوی را تحویل نمی گیرد نشان از این دارد که رجوی در بن بست کامل است به همین دلیل آمده تا از بقیه عقب نیفتد می خواهد نشان دهد که او هم حضور دارد اینها نشاندهنده بحرانی است که در داخل تشکیلات وجود دارد و در بیرون هم جوری دیگر .
آقای علی اصغر باباپور عنوان داشت که ظاهر شدن رجوی تروریست اشتباه محاسبه بود که بد جوری بند را آب داده است. این کار وی از روی فرصت طلبی و موج سواری می باشد . او فکر می کرد که شرایط جامعه به سمتی خواهد رفت که او بتواند میوه چینی کند اما دیدیم که تاریخ به گونه دیگری رقم خورد و او باز هم در منجلاب تحلیل های کشکی خود گیر نموده است .
چیزی که می توان در مورد پیام صوتی رجوی تروریست گفت این است که او به خوبی می داند که کاری از پیش نمی تواند ببرد به همین خاطر با زمان دادن برای سرنگونی سعی نمود که اوضاع داخلی تشکیلاتش را سر و سامان دهد که این کار هم باعث دوباره ریزش نیرو و موضع انفعالی نیروهایش خواهد بود .

اگر از هر جنبه پیام صوتی رجوی فریبکار را بخواهیم جمع بندی کنیم او به هیچ نتیجه ای نخواهد رسید. این نشان از دور بودن از شرایط جامعه ایران دارد و از بس در همسویی با غربی های جنگ طلب درگیر شده که فکر می کند با یک حرف ترامپ جنگ طلب حکومتی مانند ایران سرنگون خواهد شد .

ادامه دارد

هادی شبانی

لینک به منبع

3- توطئه غرب و بیرون آمدن رجوی از قبر – قسمت پایانی

انجمن نجات مرکز مازندران۸ بهمن ۱۳۹۸

اخراج مجاهدین خلق از عراق و مرگ مزدور مسعود رجویَمیثمی: رجوی را نمیدانم ولی سازمان مرحوم است

آقای محمدرضا گلی در رابطه با ظاهر شدن رجوی و پیام صوتی وی گفت رجوی تروریست بعد از سالیان خودش را بیرونی کرد همانطوری که دوستانم بدان اشاره داشتند این نشان دادن روشن می سازد که اوضاع مناسبات فرقه ای به غایت خراب است و از طرفی هم فکر کرد به احتمال بسیار قوی بین ایران و آمریکا جنگ شود در آن صورت او و دیگر اعضایش با اسکورت آمریکایی ها به ایران بر می گردند اما مثل این که هر چه سن او بالاتر می رود کودن تر می شود. تحلیلی که رجوی تروریست از شرایط حاضر داشت از پایه غلط است. ظاهر شدن برایش قیمت دارد حالا باید جواب اعضایش را بدهد که سرنگونی کذایی که گفت چی شد ؟ مجبور است مثل همیشه یک جوری ماستمالی کند که ایندفعه با دفعات دیگر فرق دارد به این آسانی نمی تواند از زیرش در برود خلاصه نتیجه کار تشکیلات رجوی باز هم تکه تکه خواهد شد .

مسعود رجوی قبر گمشده  

آقای علی برادران با تائید حرفهای دوستانش عنوان داشت که پیام رجوی فریبکار برای من بسیار روشن نمود که او چقدر از شرایط جامعه ایران عقب است. او هرگز نمی تواند شرایط عینی و ذهنی جامعه ایران را درک کند و از بس در گور خود بسر برده مغزش هم تهی شده و با خواندن پیامش می توان گفت که به واقع به لحاظ سیاسی بسیار کودن است . هیچ سیاست مداری و حتی هیچ انقلابی هیچ وقت برای سرنگونی حکومتی زمان نمی دهد ولی ما اکنون شاهد هستیم رجوی فریبکار حتی برای سرنگونی زمان می دهد و اگر این گونه نشد آیا رجوی فریبکار حاضر است جواب این تحلیل مسخره خود را بدهد و از خودش انتقاد کند ؟ البته که خیر چون هیچ وقت وی جرات انتقاد کردن از خودش را نداشته است و اگر اکنون زمان برای سرنگونی می دهد از موضع ضعف و ناتوانی است نه از موضع قدرت !!!.

بعد از صحبت های دوستان جدا شده مسئول انجمن نجات عنوان داشت می توان در یک نگاه به این نتیجه رسید که رجوی به لحاظ تشکیلاتی بسیار تحت فشار است و حتی زن سومش یعنی مریم قجر هم نمی تواند تشکیلات را جمع و جور کند .

سئوالی که وجود دارد با تمام دم تکان دادن مریم قجر برای سناتورهای جنگ طلب غربی چرا دولت مردان غربی او را به حساب نمی آورند ؟ در این مورد باید گفت که دولت مردان غربی به خوبی به ماهیت تروریستی رجوی اشراف دارند و از سابقه آن در مورد ترور آمریکایی ها در ایران خبر دارند به همین خاطر حاضر نیستند دوباره در این مورد اشتباه کنند . مریم قجر برای رفتن به آمریکا لع لع می زند و لحظه شماری می کند و به تمام سناتورها و لابی های خود که با پول سیرابشان می کند آویزان شده تا حداقل یک بار پایش به آمریکا برسد ولی می بینیم که او را هنوز به حساب نمی آورند ولی با زنی فرصت طلب به نام علینژاد ملاقات انجام می دهند و این مسئله برای مریم قجر بسیار دردناک است .

البته در این باره باید گفت که غرب از فرقه رجوی به عنوان یک اهرم فشار استفاده می کند که کار جاسوسی و اطلاعاتی کند چون مصرف دیگری ندارند و اگر به فرض محال حکومتی هم عوض بشود غرب به اعضای سازمان اجازه ورود به داخل کشور را نخواهد داد و آنان باید در همانجا بمانند و رجوی زن باره به رقص رهایی خود ادامه دهد .

در مورد رئیس جمهور و نخست وزیر آلبانی همانگونه که خودتان توضیح دادید آنان از بس در خوش رقصی برای غرب و اسرائیل فرو رفتند که دیگر توان فکر کردن هم ندارند و اکنون هم که از پولهای دریافتی سران فرقه رجوی سیراب می شوند به طبع باید این گونه علیه کشوری مانند ایران که تاکنون اسم شان را نشنیده بودند به لجن پراکنی بپردازند و خودشان را مدعی دمکراسی بدانند !!!.

مسعود رجوی موش خفته ، سیاست نخ نما و دم خروس

چیزی که باید به آن اشاره نمود اینکه رجوی در دنیای کنونی اصلاٌ به حساب نمی آید اگر توجه داشته باشید بعد از اینکه سالیان رجوی پیام صوتی داد هیچ رسانه و یا خبرگزاری حتی طرفداری های عربستانی شان هم اشاره به زنده بودن رجوی و اینکه زمان سرنگونی اعلام نموده نکردند .

این کار نشان می دهد که لاشه رجوی که بعد از سالیان از قبر در آمده از بس وی گندیده است که هیچ کس حاضر نیست به آن نزدیک شده و یا خبری در این باره عنوان کند .

پس می توان گفت که زمان برای سرنگونی دادن از طرف رجوی تروریست اصلاٌ مهم نیست و هیچ ارزش بیرونی ندارد و بیشتر مصرف داخلی دارد تا با این شیوه نیروهای ناآگاه خود را حتی برای یک سال هم شده در فرقه نگهدارد . اما باید برای همه کسانی که هنوز در تشکیلات رجوی تروریست آب به آسیاب وی و کارهای کثیفش می ریزند متاسف بود که تا کی شما باید فریب دروغهای رجوی ها را بخورید ؟

در ضمن بهتر بود رجوی ها آدرس کانونهای(کارتن های) شورشی اش را می داد که اگر ما کاری داشتیم به آنان مراجعه کنیم . اما در مورد کانونهای شورشی مورد ادعایی رجوی هم به نکته ای اشاره کنم به قرار اطلاع همه کسانی که دستگیر شدند همه یا بیکار بودند و یا در زندگی خود دچار مشکلات بوده و از سازمان هیچ اطلاعی نداشتند و در فضای مجازی در دام فرقه رجوی گرفتار شدند تا حداقل پولی هم بدست بیاورند اما در یک کلام می توان گفت که تمام تلاش دستگاه تبلیغاتی رجوی برای تور زدن افراد در دنیای مجازی است و هیچ ارزشی نداشته و بیشتر برای فریبکاری و سرپوش گذاشتن روی شکست هایشان می باشد .

اعضای جدا شده استان مازندران ضمن محکوم نمودن موضعگیری رئیس جمهور و نخست وزیر آلبانی عنوان داشتند به جای اینکه با تروریست ها همسو شوید بهتر بود با چند نفر از جدا شده های داخل آلبانی هم صحبت شده تا متوجه شوید وقتی از دمکراسی حرف می زنید که خودتان تا فرق سر با تروریستهای رجوی همکاری می کنید . شما وقتی دم از دمکراسی می زنید بسیار خنده دار است چون حتی اجازه ورود یک خانواده برای ملاقات با فرزند خود را نمی دهید دولت شما از بسیاری کشورهای دیگر دیکتاتورتر است پس زیاد از دمکراسی دم نزنید . اما این را بدانید که نحسی رجوی ها که دامنگیر خیلی ها شده روزی سروقت تان خواهد آمد و این قدر دلتان را به دلارهای مریم قجر خوش نکنید .

در انتها همه دوستان جدا شده توطئه های غرب و فرقه تروریستی رجوی را محکوم نمودند و از این که دوباره در کنار هم بودند اظهار خوشحالی نموده و به کوری چشم رجوی ها این دورهمی ها ادامه خواهد داشت و همه دشمنان ایران همانند رجوی های تروریست از بین رفته و ایرانی آباد خواهیم داشت.
هادی شبانی

لینک به منبع

(پایان)

صدای جنازه مسعود رجوی هر روز جوانتر ، جفنگیاتش هر روز وقیح تر

مسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کرد تا چه بگوید و چرا؟

***

عبدالرضا نیک بینآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)اآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/جست-و-خیز-مرحوم-رجوی-در-حاشیه-ترور-قاسم/

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانی

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانیگفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی، آریا ایران، نهم ژانویه 2020:… تنها یک گروه ظاهرا ایرانی که بیش از چهل سال دست به عمل تروریستی زده، ده ها هزار تن از هموطنان خود را ترور نموده و تا چند سال پیش در لیست سیاه اکثر کشورهای جهان بوده، به جشن و سرور در زندان اشرف ۳ واقع در آلبانی اقدام نمود. مسعود رجوی را که از چند سال پیش مرحوم اعلام شده از قبر بیرون کشیده، پیام صوتی منتشر کرده، درخواست سلاح از آمریکا داده و به جست و خیز میمون و ارسال موهوم سرنگونی وادار کرد! در این برنامه با آقای محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین خلق به گفتگو نشسته ایم تا علاوه بر تجزیه و تحلیل وقایع چند روز گذشته، جست و خیز دیوانه وار و افسارگسیخته رهبری سازمان نسبت به این عمل تروریستی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانی 

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانی

بررسی مواضع مرحوم رجوی پس از ترور ژنرال قاسم سلیمانی

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانیجنگ در هر شکل و لباسی علیه مردم ایران مردود و محکوم است، با آغاز جنگ احتمالی بین دولت های آمریکا و ایران، منطقه ای بزرگ از خاورمیانه به آتش کشیده می شود که تنها سودبرنده آن تروریزم بین المللی خواهد بود. با پیام صلح جلو گسترش تروریسم را بگیریم!

از روز جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ برابر با سوم ژانویه ۲۰۲۰ ، که ارتش آمریکا بنا به دستور دونالد ترامپ، قاسم سلیمانی و همراهان او را در سفری رسمی به عراق، در فرودگاه بغداد ترور کردند. سایه شوم جنگ بیش از هر زمانی به مرزهای ایران نزدیک تر شد.

طی این روزها اکثریت قریب به اتفاق ایرانیان و رسانه های بین المللی نسبت به این عمل تروریستی به تجزیه و تحلیل پرداختند و طرفین را به آرامش و دوری از جنگ تشویق نمودند و همزمان از آمریکا تا دیگر کشورهای اروپایی گروه های ضد جنگ به تظاهرات علیه جنگ پرداختند.

اما در این میان تنها یک گروه ظاهرا ایرانی که بیش از چهل سال دست به عمل تروریستی زده، ده ها هزار تن از هموطنان خود را ترور نموده و تا چند سال پیش در لیست سیاه اکثر کشورهای جهان بوده، به جشن و سرور در زندان اشرف ۳ واقع در آلبانی اقدام نمود.

مسعود رجوی را که از چند سال پیش مرحوم اعلام شده از قبر بیرون کشیده، پیام صوتی منتشر کرده، درخواست سلاح از آمریکا داده و به جست و خیز میمون و ارسال موهوم سرنگونی وادار کرد!

در این برنامه با آقای محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین خلق به گفتگو نشسته ایم تا علاوه بر تجزیه و تحلیل وقایع چند روز گذشته، جست و خیز دیوانه وار و افسارگسیخته رهبری سازمان نسبت به این عمل تروریستی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی
عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق
با تشکر از آقای سبحانی و کانون ایران قلم
آریا ایران – چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ – ۸ ژانویه ۲۰۲۰

جست و خیز مرحوم رجوی در حاشیه ترور قاسم سلیمانی

لینک به منبع

***

Tectonic Shift In World Order After UnfAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehranorced Error By Trump 2Tectonic Shift In World Order After Unforced Error By Trump
After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

***

همچنین: