مسعود رجوی مرده متحرک . مقر مژگان در آلبانی

مسعود رجوی مرده متحرک . مقر مژگان در آلبانی

مسعود رجوی مرده متحرک . مقر مژگان در آلبانیایرنا، دوازدهم اکتبر 2020:… مسعود رجوی، محل اقامتش در مقری به نام “مژگان” در کنار مقر “تیرانا” است که از سوی سیا برای سرکرده های این گروهک تروریستی احداث شده و با تدابیر شدید امنیتی از آن حفاظت می شود. نشانه های دیگری هم که احتمال حضور سرکرده منافقین در آلبانی را بالا می برد،‌ حضور نفرات همراهش در این کشور می باشد؛ افرادی که کنار وی در عراق بودند و مسعود بدون آنها و به تنهایی نمی تواند هدایت سازمان را انجام دهد و یا از خود محافظت کند یا کارهایش را انجام دهد، هم اکنون همگی این افراد در آلبانی حضور دارند. مسعود رجوی مرده متحرک . مقر مژگان در آلبانی

پایان جنگ تحمیلی و نقش بازیگران سیاسی منطقهپایان جنگ تحمیلی و نقش بازیگران سیاسی منطقه

مسعود رجوی مرده متحرک . مقر مژگان در آلبانی

لینک به متن انگلیسی:

Massoud Rajavi Dead Man Walking In Albania

توقع آمریکایی ها از مرده متحرک

تهران – ایرنا – در ماه های اخیر باردیگر اخبار و گزارش هایی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی در خصوص مرگ “مسعود رجوی” سرکرده گروهک تروریستی منافقین منتشر شده که در تمامی آنها با استناد به برخی ظواهر گفته می شود که وی به هلاکت رسیده است، این گزارش ها کافی بود که نظرها دوباره به سرنوشت نامعلوم سرکرده فرقه منافقین جلب شود و باردیگر کنجکاوی افکار عمومی را تحریک کند.

سرکرده گروهک تروریستی منافقین از سال ۱۳۸۲ تاکنون در مقابل دوربین ها ظاهر نشده و همین مساله باعث شده که از آن تاریخ تاکنون بارها خبر کشته شدن وی از سوی برخی رسانه ها اعلام شود که منابع مطلع تاکنون هیچ یک را تایید نکرده‌اند.

سازمان مجاهدین خلق که  شهریور ۱۳۴۴ تشکیل شد و از تشکیل آن نزدیک به ۵۵ سال می گذرد، در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی با پشت کردن به آرمان هایش و همراهی با دشمنان مردم ایران راه خود را به سرعت عوض کرد و از همان زمان به یک گروهک تروریستی علیه ملت ایران و به ابزاری در اختیار استکبار جهانی ضد انقلاب اسلامی مبدل شد؛ اولین بنیانگذاران این سازمان محمد حنیف‌نژاد، سعید محسن و علی اصغر بدیع‌زادگان بودند که پس از اعدام این سه نفر و مابقی شورای مرکزی سازمان در سال ۱۳۵۱، مسعود رجوی به عنوان تنها عنصر باقی مانده شورای مرکزی، هدایت عناصر مجاهدین در زندان را به عهده می گیرد و تقی شهرام نیز تا قبل از رفتن به انگلستان در سال ۱۳۵۶هدایت عناصر سازمان را در خارج زندان به عهده داشت. مسعود رجوی عملا پس از آزادی از زندان در سال ۱۳۵۷ رهبریت سازمان را عهده دار شد.

 در این گزارش تلاش شده است با توجه به اسناد موجود به سوالات متنوعی از جمله “آیا مسعود رجوی به هلاکت رسیده؟، یا اگر زنده است، هم اکنون کجا بسر می برد؟، چه می کند؟ و یا اینکه آمریکایی ها چه برنامه ای برای او و منافقین در آینده دارند؟ و دست آخر اینکه چرا مسعود رجوی در طی سال های اخیر مخفی شده است؟”، پاسخ داده شود.

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلق

از اشرف عراق تا مانز آلبانی

اولین بار که سخن از مرگ سرکرده منافقین به میان آمد فروردین سال ۱۳۸۲ یا همان ۲۰۰۳ بود؛ زمانی که آمریکایی ها به عراق حمله کردند و در بمباران های گسترده آمریکایی ها، قرارگاه اشرف نیز به اشتباه مورد هدف قرار گرفت. در همان زمان اعلام شد که سرکرده منافقین به همراه ۲۰ نفر دیگر به هلاکت رسیده، خبری که از سوی منابع مطلع در همان زمان رد شد.

بنابر اخباری که در همان زمان از سوی برخی منابع  منتشر شد، مشخص گردید که مسعود رجوی از ناحیه صورت دچار آسیب شده و یک طرف صورت وی کاملا سوخته است. دقیقا از همان زمان سرکرده گروهک تروریستی منافقین زندگی مخفی خود را شروع کرد و از آن پس دیگر در هیچ صحنه علنی ظاهر نشد، اما بعد از این دوره چندین بار صدای سخنرانی وی به صورت محدود منتشر شد که کارشناسان با آزمایش صدای وی و زمان و همچنین موضوع مطرح شده در سخنان مسعود اعلام کردند که سرکرده منافقین زنده است که آخرین بار در ۱۱ آبان  سال ۹۳ بود که صدای سخنرانی مسعود پخش شد و به دست منابع خبری رسید و پس از آزمایش، تعلق این صدا به سرکرده منافقین مورد تایید قرار گرفت.

بالاخره مسعود طی طراحی صورت گرفته در سری هفتم انتقال عناصر جریان نفاق از اردوگاه اشرف به لیبرتی (پایگاه آمریکایی ها در کنار فرودگاه بغداد) از اردوگاه اشرف خارج و به لیبرتی منتقل شد و در سال ۹۵ هم با کمک آمریکایی ها از لیبرتی خارج و به آلبانی رفت؛ در خروج وی از عراق بخش اطلاعات گروهک منافقین و سیا نقش کلیدی داشتند.

در سری هفتم انتقال سرکرده منافقین و شماری از عناصر این گروهک از اردوگاه اشرف به لیبرتی به عناصر در حال خروج دستور داده شد که از عینک دودی، کلاه و چفیه برای پوشاندن صورت خود استفاده کنند؛ همچنین در زمان خروج زنان منافقین از قرارگاه اشرف طی برنامه از قبل طراحی شده، با نیروهای عراقی که در گیت بازرسی حضور داشتند، درگیری ساختگی درست کردند و در نهایت مسعود را با پوشش زنانه از اشرف خارج و به لیبرتی بردند.

 در اواخر شهریور ماه سال ۱۳۹۵ بود که رسانه های بین المللی اعلام کردند که آخرین عناصر گروهک تروریستی منافقین پادگان لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد را که آخرین توقف گاه ها آنها در کشور عراق بود به مقصد آلبانی ترک کردند.

این گروهک تروریستی نیز در همان زمان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که بیش از ۲۸۰ نفر از عناصر باقی مانده این گروهک در پادگان لیبرتی به آلبانی منتقل ‌شدند.

انتقال عناصر منافقین از عراق به آلبانی بر اساس توافق صورت گرفته میان آمریکا و کمیساریاری پناهندگان سازمان ملل، صورت گرفت.

 تا سال ۹۵ خبر جدیدی از سرکرده منافقین نبود، اما در همین سال به یکباره “ترکی فیصل شاهزاده سعودی و رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان در سخنرانی خود در اجتماع سالانه حامیان گروهک تروریستی منافقین در “پاریس”، چندین بار از لفظ “فقید” و “درگذشته” برای اشاره به مسعود رجوی استفاده کرد که موجب شد بسیاری از رسانه ها با استناد به همین سخنان و ارتباط نزدیک منافقین با آل سعود اعلام کنند که مسعود مرده است، خبری که بازهم از سوی منابع مطلع تایید نشد.

در تاریخ ۲۱ تیرماه سال گذشته نیز، عناصر گروهک منافقین در جریان نشست سالانه خود، بیلبوردی را در محوطه اردوگاه مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، محلی که آمریکایی ها پس از اخراج منافقین از سوی دولت عراق، برایشان در اروپا در کشور آلبانی تدارک دیده شد، نصب کردند که در آن تصویر مسعود رجوی پیشاپش تصاویر شخصیت های برجسته تاریخی ایران مانند ستارخان، باقرخان، میرزاکوچک خان و یکی دو تن از رهبران اولیه سازمان مجاهدین خلق، دیده می شود.

نصب بنر فوق منجر شد به برداشتی مبنی بر اینکه گروهک منافقین مرگ مسعود رجوی را تایید کرده است، این درحالی است که هنوز بسیاری را باور بر این است که او به دور از انظار زنده است.

گروهک تروریستی منافقین تاکنون در قبال موج رسانه ای در خصوص این برداشت، بویژه در شبکه های اجتماعی، واکنشی نشان نداده و همین امر باور آنان را که اعتقاد دارند، بنر یاد شده به منزله تایید ضمنی مرگ مسعود رجوی است، قوت بخشیده است.

آخرین بار هم حدود ۳ ماه پیش بود که قضیه مرگ سرکرده منافقین سر زبان ها افتاد. منافقین با انتشار عکسی در توئیتر تصویر مسعود رجوی را در کنار کشته شدگان این گروهک قرار دادند و برخی دوباره به این جمع بندی رسیدند که سرکرده منافقین به هلاکت رسیده است.

نکته مهمی که در این بین وجود دارد بازی جدیدی می باشد که منافقین با کمک سیا و موساد آغاز کرده اند که با انتشار اخبار ساختگی مرگ مسعود، به دنبال اجرای سناریوی جدید می باشند که متاسفانه برخی رسانه های داخلی و شبکه های اجتماعی هم ناخواسته وارد این بازی شده اند.

خاطرات بهمن بازرگانی: مسعود رجوی گریه کرد چون به مرکزیت راهش ندادند

مرده متحرک

جمع بندی اطلاعاتی که در ارتباط با وضعیت سرکرده منافقین، طی سال های اخیر به دست می دهد، این گمانه را که مسعود رجوی زنده است، قوت بیشتری می بخشد و احتمالا در اردوگاه آمریکایی آلبانی زندگی می کند و هدایت گروهک تروریستی منافقین هنوز هم بر عهده او است؛ بطوری که شنیده می شود، چهره مسعود نسبت به گذشته تفاوت زیادی کرده، موهای پشت سر و مقداری از موهای جلوی سرش از اطرف ریخته و صورتش افتاده تر و چروکتر شده و گاها از عینک استفاده می کند. محل اقامتش در مقری به نام “مژگان” در کنار مقر “تیرانا” است که از سوی سیا برای سرکرده های این گروهک تروریستی احداث شده و با تدابیر شدید امنیتی از آن حفاظت می شود.

نشانه های دیگری هم که احتمال حضور سرکرده منافقین در آلبانی را بالا می برد،‌ حضور نفرات همراهش در این کشور می باشد؛ افرادی که کنار وی در عراق بودند و مسعود بدون آنها و به تنهایی نمی تواند هدایت سازمان را انجام دهد و یا از خود محافظت کند یا کارهایش را انجام دهد، هم اکنون همگی این افراد در آلبانی حضور دارند؛ دو نفر در دفتر کارش ، ۲ نفر برای امور فنی و ارتباطات و ۲ نفر برای امور تدارکاتی و حداقل ۶ تا ۸ محافظ، همگی در آلبانی همراه او هستند؛ نام یکی از این محافظین “انسیه باباخانی” است و فردی بنام هدایت با نام کامل “هدایت عباس میناچی” نیز مسئول ارتباطات وی می باشد.

مهمتر از این نشانه ها، سوالی که بر این ابهام می افزاید، این است که چرا سازمان در خصوص سرنوشت وی با ایما و اشاره و استعاره برخورد می کند و جالب اینکه بگونه ای  وانمود می شود که انگار او مرده است؛ راستی دلیل این موش و گربه بازی چیست؟

نوار مرحوم مسعود رجوی از کمیت تا کیفیت + اعتراف به انزوا

منافقین در آب نمک آمریکایی ها

در این خصوص تحلیلی وجود دارد که مبتنی بر یک برنامه طراحی شده آمریکایی است، اینکه سازمان های اطلاعاتی “آمریکایی او را در آب نمک خوابانده اند تا در شرایط خاص و با پوششی قدسی و خرافه گونه وارد صحنه کنند تا اثرات قوی تری در افکار سازمانی و حتی افکار عمومی کشور داشته باشد”.

با اینحال، آمریکا در سال های اخیر شکست های زیادی را از ایران در منطقه متحمل شده است، شکست هایی که هنوز هم ادامه دارد و روز به روز ابعاد تازه ای به خود می گیرد؛ از سرنگونی پهپاد مجهز گلوبال هاک آمریکایی در آبهای سرزمینی ایران در جنوب کشور گرفته تا شکست تروریست های مورد حمایت واشنگتن در سوریه و ائتلاف عربی – آمریکایی در یمن؛ این شکست ها موجب شده تا جریان های تندرو و افراطی دست راستی در آمریکا ، از منافقین به عنوان اهرم فشار علیه ایران استفاده کنند و از آنان به عنوان پیاده نظام خود بهره بگیرند، با اینکه خوب می دانند، تشکیلات منافقین به عنوان یک سازمان حالا مانند اعضایش فرتوت و سالخورده شده است و طی سال های اخیر ریزش نیروهایش شتاب تندتری گرفته است.

گروهک منافقین از زمان خروج ترامپ از برجام در اردیبهشت ۹۷ برای تشویق و ترغیب وی جهت حمله به ایران – در کنار مایک پمپئو و دادن اطمینان مبنی بر اینکه نیروهای این سازمان نقش پیاده نظام را به خوبی ایفا خواهند کرد- لابی گسترده ای کرده و طبیعی است که برای نشان دادن وزن خود در افکار عمومی نیاز به تحرکی داشت و در این میان عنصر سوخته ای چون مسعود رجوی می بایست این وزن کشی را نشان دهد، هرچند سرنوشت او در ایران حائز اهمیت نیست، چرا که اساسا میخ تابوت منافقین در ایران، همان دهه ۶۰ شمسی که مسعود و نیروهایش به دامان صدام پناه بردند، کوبیده شد، اما معلوم نیست تندروهای آمریکایی از این مرده متحرک چه انتظاری دارند؟

لینک به منبع

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

مسعود رجوی مرده متحرک . مقر مژگان در آلبانی

***

آشی بنام مسعود رجوی و نعناع داغی بنام هادی مظفریمریدان فرقه رجوی ، شعار یا حسین یا مسعود پس از تایید رسمی مرگ رهبر

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بررسی-اطلاعیه-مسعود-رجوی-قسمت-دوم-و-پ/

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت دوم و پایانی

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت دوم و پایانیصابر تبریزی، ایران اینترلینک، دوازدهم سپتامبر 2020:… مسعود رجوی بعنوان فرمانده اصلی ارتش پوشالی آزادیبخش ؟؟!!ایران، در قسمت دیگر بیانیه ی شماره 28 که در17 شهریور جاری منتشر شده، مینویسد : ” قیام آبان ثابت کرد که تنها ره رهایی، راه آزموده شده ۴۰ساله مقاومت ایران، آتش جواب آتش است. آن‌قدر که امروز مدعیان برای این‌که از قافله عقب نمانند، ناگزیر به حمایت لفظی از همان شورشگران محکوم به اعدام روی می‌آورند، که با عملکرد آتشین آنها با رژیم مخالف بودند”. تظاهرات آبان 98 بعلت نداشتن رهبری ، قادر به جلب حمایت اکثریت مردم ایران نشده و فعلا ایزوله میباشد و شما با متهم کردن شرکت کنندگان آن به اعمال خشونت، دراصل مقدماتی فراهم میآورید که اعمال مجازات سنگین درمورد آنها موجه بنظر رسد. بررسی اطلاعیه مسعود رجوی

بررسی اطلاعیه مسعود رجویمسعود رجوی از گور گم شده اش باز منم منم دیگری کرد

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت دوم و پایانی

بررسی اجمالی اطلاعیه ی شماره ۲۸مسعود رجوی (ارتـش آزادیبخـش مـلی ؟!ایــران )

 قسمت دوم و پایانی

لینک به قسمت اول

22/06/1399

مسعود رجوی بعنوان فرمانده اصلی ارتش پوشالی آزادیبخش ؟؟!!ایران، در قسمت دیگر بیانیه ی شماره 28 که در17 شهریور جاری منتشر شده، مینویسد :

” قیام آبان ثابت کرد که تنها ره رهایی، راه آزموده شده ۴۰ساله مقاومت ایران، آتش جواب آتش است. آن‌قدر که امروز مدعیان برای این‌که از قافله عقب نمانند، ناگزیر به حمایت لفظی از همان شورشگران محکوم به اعدام روی می‌آورند، که با عملکرد آتشین آنها با رژیم مخالف بودند”.

تظاهرات آبان 98 بعلت نداشتن رهبری ، قادر به جلب حمایت اکثریت مردم ایران نشده و فعلا ایزوله میباشد و شما با متهم کردن شرکت کنندگان آن به اعمال خشونت، دراصل مقدماتی فراهم میآورید که اعمال مجازات سنگین درمورد آنها موجه بنظر رسد.

یعنی اینکه آقا مسعود بطور سالوسانه ومزورانه ای تلاش میکند تا با وقوع اعدام ها ونسبت دادن این افراد به خود، به مظلوم نمائی که کار دائمی اش هم هست ، دست بزند.

بدین ترتیب روشن میگردد او با روش های مختلف قصد جان بعضی ازدستگیر شدگان نا آرامی ها گذشته را دارد ومثل همیشه چنان متوهم است که درک نمیکند که مردم این حقه بازی های او را بسادگی درک میکنند!

باردیگر :

“… بسیاری مدعیان، کار ما و ملت ما را ساده کردند و با صراحت بی‌مانند گفتند که همین رژیم را بر شورای ملی مقاومت و مجاهدین ترجیح می‌دهند.به وضوح اذعان کردند که در جنگ بین رژیم و ضدرژیم در طرف رژیم قرار دارند “.

کار حکومت در عرصه هایی هم که مناسب نباشد، دراینکه طرفدار اشغال کشور بدست بیگانگان وتجزیه شدن آن نیست وبرعکس گام های درخور توجهی برعلیه این بدبختی ها برمیدارد ، قابل تقدیر است ومن با وجود اینکه نام آن جریان ویا شخص را که گفته است که اگر کار مقایسه دربین باشد، آنها حکومت ایران را بر باند رجوی ترجیح خواهند داد، نادرست نمیدانم.

دوباره :

” اخیراً پیک نت حزب به‌اصطلاح کمونیست توده اظهار لحیه کرده است که از مار جمهوری اسلامی به افعی مجاهدین پناه نمی‌برد. عمداً از یاد برده است که هم‌چون کرم خاکی در کنار همین مار در نیش زدن و سرکوب و کشتار مجاهدین همکاری می‌کرد و متقاضی اعدام ما بود “.

این سایت  خبری- تحلیلی  که نه وابسته به حزب توده ی رسمی بلکه مستقل است ، معمولا توجهی به مجاهدین خلق رجوی ندارد واگر این حرف را زده، با توجه به عملکرد عمیقا ضد ملی رجوی ها حرف بدی نزده است .

ضمنا زمانی که اعضای تشکیلات شما بی محابا ترور میکردند وپاداش اعدام رادرمقابل آن دریافت مینمودند ، اصلا اینترنتی درکار نبود و به تبع آن، وبسایت پیک نت وجود نداشت تا متقاضی اعدام آنهایی باشد که بدستور شما ترور های بی نظیری را درتاریخ ایران انجام دادند.

همچنین :

” آخوند یونسی وزیر اطلاعات رژیم در شهریور۸۳ گفته بود: «وزارت اطلاعات با نفوذ در سازمانهای برانداز مانع از وحدت و تصمیمات خطرناک آنها علیه نظام می‌شود… وزارت اطلاعات گرایش جریان خودی به غیرخودی را خطرناک دانسته و از آن جلوگیری می‌کند و در تبدیل جریانهای ضدانقلاب به جریانهای بی‌خطر موفقیتهایی نیز داشته است “.

نفوذ در سازمان های برانداز واپوزیسیون دیگر ، کار عادی تمامی سرویس های امنیتی درسراسر جهان است و واضح است که هیچ حکومتی میلی به وحدت سازمان های برانداز نداشته باشد .

اگر این حرف مرا نمیپذیرید، کشوری را نشان دهید که حکومتش تلاش دارد که سبب وحدت نیروهای برانداز باشد ودرآن صورت مرا نقد کرده و به تامل وتفکر بیشتر وادارید.

ضمنا تبدیل جریانات ضدانقلاب به جریانات بی خطر چه عیبی دارد که حرف های این وزیر اسبق دراین مورد ، تورا این چنین آشفته حال کرده است؟

همینطور :

” طبق طرح مصوب شورا «هر گونه آموزش اجباری مذهبی و عقیدتی و اجبار به انجام یا ترک آداب و سنتهای مذهبی ممنوع است. حق آموزش، تبلیغ و برگزاری آزادانهٔ آداب و سنتهای تمامی ادیان و مذاهب و احترام و امنیت همهٔ اماکن متعلق به آنها تضمین می‌شود”.

آن شورا که این مصوبات را تصویب کرده، اکنون وجود خارجی ندارد وبشما  اجازه داده نمیشود که باتوسل به نظریات آنها که عملا هیچگونه التزام عملی بدان نشان نداده اید ، دست به عوامفریبی بزنید.

چرا که بی اعثتقادی خود را به این مصوبات عملا نشان داده ودرحقیقت از شورا خارج شده وشورا هم بنوبه ی خود، خود را منحل کرده است.

این کار تو شباهت زیادی به کار ترامپ دارد که با وجود اینکه از برجام خارج شده  ، در عین حال میخواهد از ماده وتبصره های آن برعلیه جمهوری اسلامی استفاده کند.

بازهم :

” بیانیه‌های نمایندگان منتخب مردم در کشورهای مختلف جهان در آستانهٔ ۳۰خرداد به‌ویژه قطعنامه دو حزبی اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا با ۲۲۱ امضاء در حمایت از قیام مردم ایران، طرح ۱۰ ماده‌ای رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت و برقراری یک جمهوری دمکراتیک، غیرمذهبی و غیراتمی، با تصریح بر این‌که مردم ایران دیکتاتوری سلطنتی را رد کرده و مخالف دیکتاتوری مذهبی هستند، بارزترین آثار قیام آبان و جوشش خون شهیدان در عرصهٔ بین‌المللی است “.

اینها یا سخنگویان نیم درصدی های صاحب اقلا 50 درصد ثروت وامکانات جهان هستند ویا روسپیان سیاسی ولابی های اسرائیل و … ، که اظهار همدردی تمساح گونه ی شان با ما، عین دشمنی با ماست.

ضمنا حتی تمام پارلمانترها وسناتور ها ی غرب و … هم، برعلیه ایران بیانیه بدهند ، ازآنجا که منتخب مردم ایران نیستند، اظهارات ومصوبات شان فاقد هرنوع وجاهت قانونی است وحکم دخالت درامور داخلی ایرانی است . بخصوص که خود واسلافشان  در عقب نگه داشته شدن ایران نقش بزرگی ایفا کرده اند! پایان

صابر تبریزی

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت دوم و پایانی

***

همچنین:
لینک

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت اول

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی صابر تبریزی، ایران اینترلینک، هشتم سپتامبر 2020:… مسعود رجوی !! این قلم نیست که دردست تو به عقرب تبدیل شده، بلکه اوهامات و کج اندیشی ها هستند که مغزت را خورده اند. اگر قرار است مردم سرکوب شود، احتیاج به این سلاح های سنگین نیست وسلاح های سبک است که دراین موارد بکار گرفته میشود وایران ازاین سلاح ها به وفور تولید میکند وبنابراین داشتن سلاح سنگین هیچ منافاتی با منافع ملی ندارد وبلکه ازاوجب واجبات است و تو با همراهی با آمریکای سلطه گر، به منافع ملی خیانت میکنی و بیشرمانه آنرا بحساب دفاع از مردم میگذاری! بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت اول 

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلقجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت اول

بررسی اجمالی اطلاعیه ی شماره ۲۸مسعود رجوی (ارتـش آزادیبخـش مـلی ؟!ایــران )

 قسمت 1

18/06/1399

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی

این مردک باوجود اینکه 16 صفحه نوشته وآنرا کم دانسته ،بعنوان فرمانده ارتش پیر وپاتالی خود چنین مینویسد:

“تلاش می‌کنم بنویسم. اما تصور صدهزار پیکر جان‌باخته، آرام و قرار باقی نمی‌گذارد. خشکم زده. گویی قلم در دستم عقرب است. در پنجاه سال گذشته ضربه‌ها، شکنجه‌ها، شهادت‌ها، صدمات و تلخ‌کامی‌های بسیار دیده‌ام. اما این یکی انگار فرق می‌کند. نمی‌دانم چه بگویم. احساس می‌کنم در برابر خلق اسیر و مردم دردمند که در گرداب کرونا و ویروس ولایت گرفتارند و چاره‌ای نمی‌یابند، سراپا غرق در خجالتم  “.

این قلم نیست که دردست تو به عقرب تبدیل شده، بلکه اوهامات و کج اندیشی ها هستند که مغزت را خورده اند.

تو ازبابت شکنجه چندان هم بدشانس نبودی و تمام این سختی ها را به رهبران وسپس زیردستان خودت منتقل کردی و درعوض حلاوت های نامشروعی درکار بوده که تو ازآنها حظی وافر یافتی!

درست است که درمقابل مردم باید شرمنده باشی  ولی این شرمندگی ازبابت آن باید باشد که تعداد زیادی از فرزندان خلق را به کشتن دادی واطلاعاتی بیش از دانسته هایت را ازاسرائیل و … گرفته ودراختیار دشمنان 99درصدی های مردم جهان قرار دادی تا برعلیه آنها ودر درجه ی اول ملت ایران بکار برند.

تو درمورد ویروس کرونا که نه زورت به آن میرسد ونه مسئول شیوع آنی، ازکسی شرمنده نیستی واین شرمندگی نابجا را برای آن مطرح میکنی که شرمندگی هایت درمقابل اعضای سازمان وخانواده های گرفتار فراق چند دهه ای ازیادها بزدایی و البته این امر زمانی درست است که مقوله ای بنام شرمندگی در مغز وروح تو وجود داشته باشد!!

بازهم :

” در نیمه اسفند گذشته وقتی آمار قربانیان کرونا به ۲هزار نفر رسید، زنگ‌های فاجعه به صدا در آمد. در آن زمان ‌گفتیم که امکانات بهداشتی و درمانی را باید از چنگ رژیم بیرون کشید و در اختیار مردم گذاشت “.

به اعتقاد متخصصان و آگاهان ، علیرغم اینکه مردم باید در جلوگیری از شیوع این نوع بلایا نقش مهمی داشته باشند ، مقابله ی ریشه ای و تقسیم وسازماندهی امکانات ، تنها ازدست دولت برمیآید ومردم سازمان نیافته قادر به انجام کارهایی نیستند که دولت- هرچه که هم خوب نباشد-  با آن تشکیلات عظیم اش میتواند انجام دهد.

برگترین ضعف دولت ما نداشتن منابع مالی است که یک علت عمده اش مواجه شدن با تروریزم اقتصادی است که شما شبانه روز به این جنایت علیه بشریت دامن زده وازارباب خود میخواهید که برمیزان این جنایتکاری خود بافزاید ودرعوض برای ما اشک تمساح میریزید!

تو دراصل ازآنارشی گری که هرگز نتیجه ی خوبی نمیدهد، دفاع میکنی و برضد مردم وبنفع ویروس کرونا عمل میکنی و جزو ادوات کرونا (هرچیز خطرناک ومضر) بشمار میروی:

کند همجنس با همجنس پرواز / کبوتر با کبوتر باز با باز!

درادامه :

” این رژیمی است که روی کلان بازی مرگ سرمایه‌گذاری کرده تا سرنگونی را برای ما دست‌نیافتنی کند. اما شورشگران سردی و سکون و خاموشی نمی‌پذیرند. برمی‌شورند و راه قیام می‌گشایند. پیوسته گفته‌ایم که باید صد بار بیشتر بجنگیم و ایران را پس بگیریم”.

بجان تو ومریم تابان نه!

حکومت ابدا درگسترش ویروس کرونا نفعی ندارد.

این بیماری هزینه های سرسام آوری برای حکومت دارد وحتی این هزینه ها میتواند باعث توقف طرح هایش شده وزبان امثال شماها را درازترنموده والبته با تنگناهای بوجود آمده به مردم مواجه میشود که  سبب تضعیف موقعیت دولت میشود.

ضمنا ما بارها غیر عملی بودن شعارهای تو را دیده ایم واعتمادی باین شعار دهی ها تو حتی بفرض اینکه مخالف دولت باشیم ویا برانداز ، نداریم.

سپس :

” یک دستگاه، دستگاه «نه‌جنگ» و عزا و ماتم است، زانوی غم در بغل گرفتن و نمی‌توان و نباید. در این دستگاه که کمال مطلوب خامنه‌ای است رژیم این پا و آن پا می‌کند تا بایدن بیاید و فرجی حاصل شود. در این دستگاه، کرونا ماده مخدر ضدسرنگونی و باعث انفعال و یأس و افسردگی است تا بعداً رژیم و دنبالچه‌هایش جشن بگیرند و بگویند دیدید امسال هم سرنگون نشدیم “.

علیرغم تمامی این سختی ها، زندگی با بی مروتی هم که باشد، جریان دارد و کسانی که فکر میکنند حقوقی را ازدست داده ومیدهند، درشکل اعتراضات مدنی که حکم مرگ امثال ترا دارد ، این حقوق خود را مطالبه میکنند و یاس وافسردگی ازنوع فلج کننده اش درکار نیست وبجای آن شماها خشمگین شده ودچار جنون بیشتر خواهید شد.

دوباره :

” … ما باید کرونا را به اهرمی برای قیام و سرنگونی تبدیل کنیم. رژیم هر سال و هر بار باید شانس بیاورد تا سرنگون نشود اما برای ما یکبار، کافیست “.

خودت که گفتی با وجود کرونا این کار عملی نیست؟

آیا میخواهی ابتدا میخواهی کرونا را ازبین ببری که ارباب بزرگت جازده وسپس کار سرنگونی را آغاز کنی؟

آیا کارهای 40 ساله ات که ابدا ببار ننشست ، در راستای غیر سرنگونی ومسلمت جویانه ومدنی بود؟؟!!

ویا :

” آیا مخالفت با تمدید تحریم تسلیحاتی این رژیم و روا داشتن سلاح و پول برای این رژیم، به‌رغم ۶۶بار محکومیت به‌خاطر سرکوب و کشتار فرزندان مردم ایران به‌ویژه در قیام آبان، شرم‌آور نیست “.

ایران هم مثل سایر کشورها حق دارد که بنیه ی دفاعی خود ازنظر داشتن سلاح سنگین ومخصوصا هواپیما را تقویت کند و دراین میان اربابت آمریکا بود که میخواست که ایران را ازاین حق خود محروم کند که به درخواستش رای نداده ونشان دادند که کار جهان تک قطبی که تمام محاسبات تو بر روی اقتدار آن است، ترک بزرگی برداشته است.

اگر قرار است مردم سرکوب شود، احتیاج به این سلاح های سنگین نیست وسلاح های سبک است که دراین موارد بکار گرفته میشود وایران ازاین سلاح ها به وفور تولید میکند وبنابراین داشتن سلاح سنگین هیچ منافاتی با منافع ملی ندارد وبلکه ازاوجب واجبات است و تو با همراهی با آمریکای سلطه گر، به منافع ملی خیانت میکنی و بیشرمانه آنرا بحساب دفاع از مردم میگذاری!

وایضا :

” راستی کدام فرد یا جریان سیاسی خواهان تغییر و سرنگونی این رژیم را می‌توان یافت که در عین‌حال دشمن و تضاد اصلی‌اش مجاهدین و مقاومت ایران باشد که ۹۰درصد کل شهیدان مسیر سرنگونی و آرمان آزادی را در این ۴۰سال تقدیم کرده است”.

بفرض که این آمار تو درست باشد، این 90 درصد ازکل شهیدان قربانی بوالهوسی ها تو هستند و ومتاسفانه مرگ وزندگی آنها تاثیری درحال مردم نداشته است.

بله دیگران باندازه ی تو قربانی های این چنینی ندادند ودراین مورد حق با شماست!

در اصرار مجدد به انحصار طلبی غیر قابل علاج که این انحصار طلبی ازنوع فرقه ایست، مسعود رجوی چنین مینویسد :

” اپوزیسیون‌نمایی و رنگ و لعاب مخالفت با رژیم فقط برای این خوبست که رژیم به حساب خودش بریزد و ادعا کند اپوزیسیون آن متفرق و پراکنده و در جنگ و دعوا با یکدیگر است حال اگر تضاد اصلی و دشمن اصلی فرد یا جریانی، مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران است و بالفعل رژیم را ترجیح می‌دهد، اپوزیسیون نیست بلکه یک نوع «پزی‌سیون» همین رژیم و نیروی تقویت راه دور آن است”.

غیر از تو، تمامی رهبران اپوزیسیون قبول دارند که متفرق هستند واگر جمهوری اسلامی هم این حرف را مطرح کرده، کاری پر بیجا نکرده است.

اپوزیسیون ناتوان ایران مدعی اند که نتیجه ی دامن زدن به شورش درزمانی که آلترناتیوی موجود نیست وتوازن قوایی درکار نیست، مستقیما به جیب اسرائیل وآمریکا ریخته میشود و ظاهرا فکر میکنند در زمانی که پیروزی برحکومت را درچشم انداز نمیبینند، درست تر است که اقلا با دامن زدن به تنش بیشتر که نتیجه اش را گفتم، متهم به خیانت به منافع ملی نشوند!

ونهایت اینکه :

” اکنون حرف ما این است که سپاه پاسداران باید منحل شود. بودجه و دارایی‌های آن باید به مقابله با کرونا و بهداشت و درمان مردم اختصاص یابد”.

منهم در تبعیت ازتو، برنامه هایی را دراین مورد به عمه جانم پیشنهاد کرده ومنتظر تایید ازطرف او هستم  .

درموقع خود خبرت میکنم آقا مسعود!

صابر تبریزی

بررسی اطلاعیه مسعود رجوی – قسمت اول

*** 

عضو شورای ملی مقاومت : پیام اخیر مسعود رجوی گریبان سازمان را گرفته استمرحوم رجوی ماموریت سرنگونی و هزار سوال

همچنین: