مسموم کردن اب دمشق، شیوه ای که فرقه رجوی داعشی می خواست در فرانسه انجام بدهد

مسموم کردن اب دمشق، شیوه ای که فرقه رجوی داعشی می خواست در فرانسه انجام بدهد

 عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و ششم دسامبر 2016:…  قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی داعشی و سران این فرقه اولین بار در خاورمیانه در دهه 60 بنیان گذاری … 

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمهشدار امنیتی آلمان درباره ماجراجوئی های عربستان

لینک به منبع

مسموم کردن اب دمشق توسط تروریستهای وحشی !

شیوه ای که فرقه رجوی داعشی می خواست در فرانسه انجام بدهد !

امروز در سایتهای خبری آلوده کردن اب دمشق توسط تروریستهای وحشی را دیدم .

http://fa.alalam.ir/news/1902335

با دیدن این خبر یک نکته قابل توجه به ذهنم رسید و ان اینکه چند ماه پیش در یک برنامه تلویزیونی این شیوه را که فرقه رجوی داعشی در زمان دستگیری مریم قجر در سال 2003 می خواست بکار گیرد افشاء کرده بودم .

دقیقا یادم هست که هم در مصاحبه افشاگرانه و هم در یک مطلب تهدیدات سران فرقه علیه دولت و ملت فرانسه به شیوه مسوم کردن اب را بیان کرده و نوشت بودم .

 لطفا مصاحبه با مردم تی وی در 4 سپتامبر 2016ـــ ازدقیقه 49 به بعد  این مصاحبه را گوش بدهید !

قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی داعشی و سران این فرقه اولین بار در خاورمیانه در دهه 60 بنیان گذاری شده و سران این فرقه در همان دهه از این شیوه برای ترور امام جمعه ها و مسئولین ایرانی استفاده کرده و یا سوزاندن انسانها و حتا حمله به پدر و مادر و خانواده را رجوی و مریم قجر داعشی بنیان گذاری کردند که همه مدارک این جنایتها و شاهدان وجود دارد .

حال شیوه بزدلانه و ضد بشری مسموم کردن اب دمشق بر اساس خبرهائی که در سایتهای خبری درج شده  به نظر من می تواند گواه بر همکاری فکری مریم قجر داعشی با تروریستهای وحشی در سوریه و عراق باشد .

چون دقیقآ در سال 2003 وقتی مریم قجر داعشی توسط پلیس فرانسه دستگیر شده بود سران فرقه برای مسموم کردن اب در فرانسه برنامه ریزی داشتند و مژگان پارسائی بعنوان جانشین رجوی داعشی در اردوگاه بد نام اشرف بصورت علنی این شیوه مسموم کردن اب توسط سیانور را به زبان خودش بیان کرد .

بطور خاص بعد ازشکست تروریستها در حلب وسوزش مریم قجر رجوی داعشی وهمکاری دربر پائی تظاهرات برای روحیه دادن به تروریستهای وحشی در سوریه در پاریس همه نشان از همکاری نزدیک مریم قجر با تروریستهای وحشی سوریه و عراق را دارد و به یقین می توانم بگویم مریم قجر و سران فرقه در انتقال شیوه های کشتار و ترور به تروریستهای وحشی سوریه کمک می کنند .

از همین جا باز به دولتمردان و مقامات امنیتی کشورهای اروپائی بطور خاص به دولت مردان و مقامات امنیتی فرانسه تاکید می کنم اجازه ندهید مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی داعشی از دمکراسی کشورتان سوء استفاده کند .

من بارها تاکید کردم فرقه رجوی داعشی هزاران بار از تروریستهائی که در سوریه عراق هستند وحشی ترند و کار کشته تر و البته شیاد و کلاش تر از انها .

چون مریم قجر داعشی سعی کرده با پرداخت هزاران دلار به یک مشت لابی و نشستن در کنار آنها و بیان حرفهائی در مورد دمکراسی ؛ ازادی ؛ برابری و … که خودش از همه بهتر می داند هیچ ایمان و اعتقادی به حرفهای خودش هم ندارد و با صورت بزک کرده ماهیت اصلی و تروریستی خودش را لا پوشانی کند وجنایتهائی را که تروریستهای وحشی با انواع نامهایی مثل  داعش ؛ اانصره ؛ جیش الشام و … در این چند سال انجام داده اند رجوی داعشی 35 سال پیش انجام دادده وافراد فرقه رجوی داعشی با آویزان کردن کروات و تراشیدن صورتشان هزاران بار از داعشی ها و تروریستهای ریش و پشم دار سوریه و عراق خطر ناک تر هستند .

کشورهای اروپائی بطور خاص کشور فرانسه بدانند تروریستهای فرقه رجوی داعشی اموزش دیده های فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون هستند که رجوی داعشی بک عده از انها را با نامهای جعلی در کشورهای مختلف اروپائی در خانه های امن جا داده و یک عده هم همراه مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز فرانسه مستقر می باشند .

پاریس : محمد رزاقی

***

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشارتباط خبر مرگ رجوی با دست ندادن مریم قجر با شاهزاده وهابی 

مجاهدین خلق بفرقه رجویسی و هشت سال حسرت – سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنند

مزدوران مجاهدین خلق عربستان سعودی یبهزاد علیشاهی: رزومه مجاهدین خلق (رجوی) برای استخدام دائم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27757

چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( ۱ ) 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهاردهم دسامبر ۲۰۱۶:… چند هفته پیش خبر سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی در حالی توسط دوستان جدا شده از فرقه رجوی افشاء شد که فرقه رجوی داعشی هیچ اشاره ای به این سفر مخفیانه مریم قجر داعشی نکرده و نمی کند. تجربه نزدیک به ۲۰ سال حضور در تشکیلات فرقه رجوی می توان به یقین گفت که علت رفتن … 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgمریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

احسان بیدی سیاوش رستارCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

لینک به منبع

چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( ۱ )

 محمد رزاقیچند هفته پیش خبر سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی در حالی توسط دوستان جدا شده از فرقه رجوی افشاء شد که فرقه رجوی داعشی هیچ اشاره ای به این سفر مخفیانه مریم قجر داعشی نکرده و نمی کند .

 تجربه نزدیک به ۲۰ سال حضور در تشکیلات فرقه رجوی می توان به یقین گفت که علت رفتن مریم قجر بطور مخفیانه به آلبانی چه بوده و همین که اخبارو حرکات سری سران فرقه رجوی  داعشی  از داخل تشکیلات فرقه رجوی در اروپا و آلبانی به دست جدا شده ها می رسد مشخص می کند که اوضاع درون تشکیلات فرقه رجوی داعشی علرغم آن همه مخفی کاری و شیوه های فرقه گرایانه نتوانسته بطور کامل مانع بیرونی شدن خبرهای دورنی تشکیلات رجوی داعشی شود .

اما علت سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی.

یکم : به اصطلاح رساندن پیام رجوی داعشی به اعضاء نگون بخت در البانی !

دوم : لاپوشانی خبر مرگ رجوی داعشی .

سوم : روحییه دادن به اعضاء نگون بخت بعد از اخراج از عراق به آلبانی

چهارم : وعده های سر خرمن بعد از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری امریکا .

حال باید دید بر اساس خبرهائی که از دورن فرقه رجوی داعشی رسیده مریم قجر داعشی با چه سناریو و حقه بازی برای سر پوش گذاشتن به شکست کامل در عراق و توجیه مرگ رجوی داعشی و عده های سر خرمنی چه شامورته بازی هائی در اورده و به خورد اعضاء نگون بخت داده است .

بر اساس خبرهای درونی مریم قجر داعشی در آلبانی ادعا کرده که حامل پیام خصوصی رجوی داعشی به اعضاء فرقه می باشد و به اعضاء فرقه گفته رجوی پیام داده که از این لحظه به بعد باید همه اعضاء بدون چون و چرا گوش به فرمان مریم قجر و شورای رهبری باشند !  

مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی داعشی انقدر ابله خرفت تشریف دارند که با اینکار شیادی و حقه بازی و فرقه گرایانه بودن تشکیلات خودشان را به نمایش گذاشتند .

قبل از اخراج از عراق رجوی داعش برای به کشتن دادن اعضاء نگون بخت در اردوگاه بد نام اشرف و بصورت ابلهانه بیا بیا گفتن ؛ مقاومت در اردوگاه بد نام اشرف ؛ درگیر کردن اعضاء نگون بخت با پلیس و ارتش عراق و …. روزها نششت صوتی می گذاشت و عکس و فیلم جدا شد ه ها را نشان می داد تهدید به مرگ می کرد و پشت سر جدا شده ها یاوه سرائی می کرد !

حال چه اتفاقی افتاده رجوی داعشی نمی تواند با اعضاء اسیر خود در یک کشور امن مثل آلبانی نشست برگزار کند؟ !

چه اتفاقی در درون تشکیلات رخ داده که مریم قجر داعشی مجبور شده مخفیانه به البانی برود تا پیام رجوی داعشی به اعضاء اسیر برساند ؟

جواب این سوالها کاملا مشخص .

رفتن مریم قجر داعشی به صورت مخفیانه به آلبانی مشخص می کند  اوضاع تشکیلات فرقه رجوی داعشی در البانی اصلا بر وفق و مراد سران فرقه نبوده ؛ وادادگی و منفعل شدن افراد و تمرد ؛ نافرمانی و …اعضاء در آلبانی و بطور خاص جدا شدن اعضاء باعث شده مریم قجر داعشی شخصا به آلبانی برود تا به خیال ابلهانه اش که گویا حامل پیام شخصی رجوی داعشی هست به اعضائی که شکست خوردن را تا بن استخوان خود لمس می کنند یک روحیه بدهد و بطور خاص وانمود کند که گویا رجوی داعشی زنده هست !

مریم قجر داعشی در البانی به اعضاء نگون بخت در آلبانی تاکید کرده که گویا رجوی داعشی تاکید دارد حتما همه اعضاء گوش به فرمان مریم قجر و شورای رهبری باشند !

اگر رجوی داعشی خودش زنده هست چه نیازی به فرستادن مریم قجر به آلبانی می باشد؟

ادعای مریم قجر داعشی بار دیگر ثابت می کند احتمال سقط شدن رجوی داعشی بیشتر از قبل می باشد و این ادعا که اعضا ء نگون بخت باید گوش به فرمان مریم قجر داعشی و شورای رهبری باشند اماده سازی ذهنی اعضاء برای اینکه از این لحظه به بعد هیچ کس انتظار پیام صوتی و تصویری رجوی داعشی نداشته باشند !

 به یقین می گویم اگر شخص رجوی داعشی نباشد بیش از ۹۰ درصد اعضاء از پذیرش مریم قجر داعشی بعنوان رهبر فرقه خود داری خواهند کرد و بدون حضور شخص رجوی فرو پاشی تشکیلات فرقه رجوی با شتاب و سرعت باور نکردنی پیش خواهد رفت و مریم قجر داعشی با سناریو مشخص و آماده شده توسط شخص مهدی ابریشمچی شوهر سابق خود سعی دارد به هر طریق ممکن جلو این فروپاشی را بگیرد و طبق معمول دست به شیادی زده تا رجوی داعشی سقط شده را بعنوان زنده به خورد اعضاء بدهد .

البته ما تا بحال ندیده بودیم که مرده پیام بدهد اداء زنده بودن در بیاورد این را هم از فرقه رجوی داعشی دیدیم !

ما اذریها یک مثل داریم که می گوید :

اگر چشم هر روز چیز جدیدی نبیند کور میشه .

اگر گوش هر روز چیز جدیدی نشوند کر میشه  .

ادامه دارد …. 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27625

کینه حیوانی رجوی نسبت به دانشجویان ایرانی و خوابهای پنبه دانه مریم قجر داعشی 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، پنجم دسامبر ۲۰۱۶:…  سپس رجوی به حمایت اقشار مختلف مردم از اقای خاتمی پرداخت و با بغض وکینه حیوانی شروع به توهین کردن به ملت ایران کرد و گفت : حساب ملت که معلوم ! ملت بی غیرت غرق در جیم ( مسائل جنسی ) هستند . حساب این دانشجوهای قرطی ؛ سوسول و مهندس ها هم که برای خاتمی صوت و کف … 

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویبا حمایت مزورانه رجویه، جنبش دانشجوئی ایران متضرر می شود!ا

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

لینک به منبع

کینه حیوانی رجوی نسبت به دانشجویان ایرانی !

و خوابهای پنبه دانه مریم قجر داعشی ….. 

 سایت رجوی داعشی برای ۱۶ اذر که روز دانشجو می باشد یک فراخوان اعتراض یک هفته ای را درج کرده و در این فراخوان از انجمنها و دانشجویان موهوم که وجود خارجی ندارند نقل و قول کرده که گویا با فراخوان فرقه رجوی داعشی یک هفته در حمایت از این فرقه جنایتکار و ارتش دست ساز رجوی که انهم وجود خارجی ندارد و فقط در خیالات ابلهانه رجوی داعشی و سران فرقه وجود دارد به اعتراض خواهند پرداخت !

رجوی داعشی سعی می کند به مناسبتهای مختلف با صدور پیامهائی که هیچ ایرانی با شرافت به ان اهمیت نمی دهد برای خود کلاه نمدی بسازد .

جا دارد اینجا به  یک نمونه و ماهیت ؛کینه حیوانی رجوی داعشی نسبت به دانشجویان و طبقه روشنفکر ایرانی را بیان کنم .

چند ماه ار انتخاب اقای خاتمی به ریاست جمهوری نگذشته بود که رجوی در اردوگاه باقر زاده نشست عمومی برگزار کرد و گفت خاتمی گفته می خواهد معاند به منتقد و منتقد به موافق رژیم تبدیل کند و موضوع این که با سر کار امدن اقای خاتمی مردم ایران و دولتهای اروپائی و امریکائیها خاتمی زده شده اند و باید اعضاء فرقه هم خاتمی زدائی شوند !

رجوی داعشی در اوهام و خیالات ابلهانه خود مدعی بود که چون ایشان مریم قجر بعنوان رئیس جمهور باسمه ای معرفی کرده سران رژیم ایران هم در مقابل خاتمی را بعنوان ریئس جمهور انتخاب کرده تا  از سرنگونی نجات بدهند !

رجوی داعشی به اعضاء فرقه دستور داد علاوه بر اینکه همه باید از خاتمی عبور کنند و خاتمی زدائی شوند وهر عضوء فرقه با شاخص عملیات انتحاری به داخل ایران رفته عملیات نظامی ( ترور ؛ خمپاره زنی ) در داخل کشور انجام دهد تا خط خاتمی را بسوزانند و انقدردر داخل  ایران عملیات نظامی اجراء کنید که سران رژیم ایران مجبور شود فضاء را بسته و نظامی کنند و یا مجبور شوند خاتمی را برکنار و حتا دستگیر کنند !

سپس رجوی به حمایت اقشار مختلف مردم از اقای خاتمی پرداخت و با بغض وکینه حیوانی شروع به توهین کردن به ملت ایران کرد و گفت :

حساب ملت که معلوم ! ملت بی غیرت غرق در جیم ( مسائل جنسی ) هستند .

حساب این دانشجوهای قرطی ؛ سوسول و مهندس ها هم که برای خاتمی صوت و کف می زنند معلوم  باید بهشان گفت ما ریئس جمهور معرفی کردیم شما رفتید از خاتمی حمایت کردید !

سپس همه دانشجویان  ؛ مهندس ها را به جرم خیانت باید چسباند سینه دیوار تیر باران کرد !

حال رجوی داعشی با سوء استفاده ار روز دانشجو به دادن اطلاعیه های دروغین رو اورده و با شیادی و شامورته بازی می خواهد  وانمود کند که سری در میان دانشجوها دارد و  گویا جمعی از دانشجویان خوزستان یا گروهی از دانشجویان همدان از فرقه رجوی حمایت کرده اند ! در اصل این شیوه شناخته شده فرقه رجوی داعشی برای بزرگ کردن فرقه اش می باشد .

همچنین سایت فرقه رجوی داعشی  یک بیانیه بنام دامپزشک سابق محمد ملکی مزدور  در سایتهایش درج کرده که باید به ایشان هم بگویم دیر امدی ای نازنین !

اگر ۱۵ سال پیش به رجوی ارادت پیدا می کردی  ان موقع رجوی زنباره حتما با یک جهش انقلابی و ایدئولوژیک و مجاهد گونه دختر یا عروستان را به عقد خو دش در می اورد و راه سرنگونی درحرمسرایش بر روی تخت هموار می کرد .

اما به نظر می رسد این مزدور مفلوک به جزء نشخوار کردن یاوه های رجوی برای دریافت دلارهای خونین برای خرج فرزندش در بلاد کفر هیچ راه دیگری ندارد و مثل رجوی داعشی وعده سرنگونی و دگر گونی را به دانشجو ها پیش گش کرده که این بیانیه همانند پارس نشسته هم نیست بلکه  می ماند به زوزه های سگ استخوان خورده که موقع خوردن استخوان دهانش اب می افتد ولی موقع دفع ماتحت اش میسوزد و از سوزش زوره می کشد حالا ملکی مفلوک هم با دریافت دلارهای خونین از رجوی داعشی زوزه های جانسوزش را از طریق سایتهای فرقه رجوی داعشی به نمایش می گذارد .

اما به رجوی داعشی باید گفت بفرما این میدان اگر توانستید از میان ۵ ملیون دانشجو ۵۰ نفر در یک جا جمع کنی تا از رجوی داعشی حمایت کنند انوقت می توانی ادعا داشته باشی . مطمئنم ملت ایران و بطور خاص دانشجویان و فرهنگیان و جامعه روشنفکر ایران چه در داخل و یا خارج از ایران مثل همیشه به جفنگ ؛ یاوه گوئی های رجوی داعشی اهمیتی نخواهند داد حتا درون خانه و اطاقهای خود بعنوان حمیات از فرقه رجوی داعشی یک دقیقه هم به حالت اعتراض نخواهند ایستاد چه برسد به اینکه بخواهند به پیروی از اطلاعیه های رجوی داعشی یک هفته اعتراض کنند  .

 مطمئن ملت ایران ؛ بطور خاص قشر دانشجو ؛ روشنفکر ایرانی هیچ وقت وطن فروشی ؛ خیانت ؛ جنایت ؛ خود فروشی رجوی داعشی به سرویسهای اطلاعاتی مثل موساد ؛ شیوخ مرتجع عرب  فراموش نکرده و نخواهند کرد .

به مریم قجر داعشی هم می گویم طبق روش ثابت هر ساله به مناسبت روز دانشجو خوابهای پنبه دانه ات را تکرار کن امسال هم روز دانشجو خواهد رسید و خواهید دید که اب از اب تکان نخواهد خورد و شما بعنوان رئیس  جمهور حسرت به دل ترشیده با ان سران فرقه مخ پوسیده همچنان به دیدن خوابهای پنبه دانه به مناسبتهای مختلف دیگر ادامه بدهید . .

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

شهدای 16 آذرشانزدهم آذر سالروز مبارزه با امپریالیسم یا فرصتی برای خودنمایی مجاهدین

شانزده آذر نقطه ی سردرگمی مجاهدین

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26781

برپائی جشن و پایکوبی توسط مریم قجر داعشی برای پیروزی رژیم ایران ؛ وزارت اطلاعات ! 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۶:… انتقال اعضاء اسیر در چنگال رجوی داعشی از عراق به یک کشور امن که جان اعضاء از حملات ساختگی رجوی داعشی در امان بماند و از اینکه از این به بعد رجوی داعشی نمی تواند با همکاری پسمانده های بعثی و تروریستهای طارق الهاشمی و داعشی های البغدادی به جان اعضاء نگون بخت تعرض کند وپروسه شهید سازی رجوی به بن بست برسد در درجه اول مایه خوشحالی خانواده ها … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمراز تروریستهای مجاهدین برملا شد (میثمی: رجوی را نمیدانم ولی سازمان مرحوم است)

لینک به منبع

برپائی جشن و پایکوبی توسط مریم قجر داعشی برای پیروزی رژیم ایران ؛ وزارت اطلاعات !

این هفته شاهد خروج همه اعضاء فرقه رجوی از کمپ لیبرتی عراق به سوی تیرانای آلبانی بودیم .

با خروج اعضاء فرقه رجوی داعشی پرونده حضور این فرقه در عراق برای همیشه بسته شد .

 انتقال اعضاء اسیر در چنگال رجوی داعشی از عراق به یک کشور امن که جان اعضاء از حملات ساختگی رجوی داعشی در امان بماند و از اینکه از این به بعد رجوی داعشی نمی تواند با همکاری پسمانده های بعثی و تروریستهای طارق الهاشمی و داعشی های البغدادی به جان اعضاء نگون بخت تعرض کند وپروسه شهید سازی رجوی به بن بست برسد در درجه اول مایه خوشحالی خانواده ها و جدا شده هائی که در این مدت با افشاگریهایشان تلاش کردند نیت پلید رجوی داعشی را برای به اسارت نگه داشتن اعضاء در عراق برای همه روشن سازند .

خروج اعضاء فرقه رجوی از عراق مهر پایان و ثبت شکست استراتژی جنگ مسلحانه ای که رجوی جنایتکار هزاران نفر را کشت و به کشتن داد ؛ شکست سیاسی و معلوم شد تمام تحلیلهای رجوی ابدوغ خیاری بوده و هست و مشخص شد رجوی حتا نمی تواند کوچکترین رویداد در مورد ایران تجزیه تحلیل کند و همچنین شکست ایدئولوژی دست ساز رجوی داعشی که مدعی بود با انقلاب ایدئلوژیک و طلاق زن و زندگی و … می خواهد رژیم ایران سرنگون کند !

مریم قجر داعشی طبق معمول با شیادی و کلاشی ؛ دروغ ؛ شارلاتانیزم خاص … برپائی جشن و پایکوبی می خواهد بر شکست همه جانبه رجوی روح پلید سر پوش بگذارد .

حال برپائی جشن مریم قجر داعشی هم مثل همان مثال معروف که اگر قمار بازی که باخته نگوید به ت …م ـ دق مرگ می شود !

واقعیت اینکه رجوی داعشی برای شکست خفت بارش دست به همه شارلاتان بازی و کلاشی خواهد زد تا وانمود کند پیروز شده اند و گویا ان همه عربده کشی ؛ اطلاعیه های ساختگی ؛ ان همه برپائی شوهای مختلف توسط مریم قجر داعشی در اروپا برای حفظ اردوگاه بد نام اشرف وکمپ لیبرتی ؛ پرداخت رشوه به یک مشت جنایتکار در عراق ؛ اروپا و امریکا اصلآ کار رجوی داعشی نبوده !

جهت یاد اوری به مریم قجر داعشی وسران مخ پوسیده مقیم اردوگاه اور سوراواز و خانه های امن اروپا باید بگویم با ادعا اطوار بزینه وار نمی توانید خواسته های شیطانی خودتان مبنی بر مانده گاری اعضاء در عراق لاپوشانی کنید .

همه اعضاء نگون بخت بار اول در سال ۸۲ زمانیکه قرار شد برای گرفتن کارت اسارت پیش نیروهای امریکائی ثبت شوند شب قبل در اردوگاه بد نام اشرف توسط سران فرقه ( عباس داوری و احمد واقف ) باید توجیه می شدند که وقتی با امریکائیها مصاحبه می کنید روی ۳ موضوع باید پافشاری کنید کوتاه نیایید :

۱ــ رجوی رهبر عقیدتی مجاهدین بوده و هست !

۲ــ می خواهیم در عراق و در اردوگاه اشرف بمانیم !

۳ــ اینکه عضوء مجاهدین هستم و خواهم بود !

پس از ان هم اوردن چند شیخک از پس مانده های حزب بعث صدام ملعون به اردوگاه اشرف ؛ درست کردن امضاء های جعلی که گویا بیش از ۵ ملیون از مردم عراق خواهان مانده گاری فرقه رجوی داعشی در عراق هستند وبرپائی شوهای مختلف در داخل اردوگاه اشرف با پرداخت هزاران دلار به یک مشت بعضی های سابق مثل الجبوری ؛ صالح مطلک و … که گویا انها هم خواهان ماندن فرقه رجوی داعشی در عراق هستند .

در اوایل سال ۸۳ باز زمانیکه می خواستیم برای مصاحبه با ماموران وزارت خارجه امریکا در شمال اردوگاه اشرف مستقر بودند برویم خواندن پیام رجوی و مریم قجر داعشی وتوجیه توسط سران فرقه و تاکید برای مانده گاری در اردوگاه بد نام اشرف و اینکه حفظ شرف ــ حفظ اشرف است ! حتما از یاد کسی نرفته است .

حتما شعارهای تو خالی شخص رجوی روح پلید هم از یادها نرفته :

ــ چو اشرف نباشد تن من مباد .

ــ اشرف کانون استراتژیک .

ــ اگر اشرف به ایستد جمهان در مقابل رژیم خواهد ایستاد .

ــ از سانتی متر به سانتی متر اشرف دفاع خواهیم کرد .

ــ عربده کشی و بیا ؛ بیا ؛ گفتنهای رجوی داعشی چه شد؟

ــ کمپ لیبرتی رزمگاه اشرف نشانها چه شد؟

ــ درخواست و برگرداندن قسمتی از سلاح چه شد؟

ــ برق درخواست سلاح از طرف مریم قجر در روز جهانی زن در شوئی که مریم قجر داعشی در المان همه را برق گرفتگی دچار کرده بود چه شد؟

ــ در شوهای مریم قجر به سفارش و نوشته هادی که از قبل توسط سران فرقه اماده می شد یک مشت جیره خوار از دور خارج مدعی بودند که راه تهران از بغداد می گذرد !

حال چی ؟ حتما از فردا باید شعار بدهید راه تهران از تیرانا می گذرد !

ــ رجوی روح پلید شعار گونی ؛ سنگر؛ سرنگونی برای اعضاء نگون بخت در کمپ لیبرتی ساخته بود پس سرنگونی چه شد؟

ــ رجوی داعشی مدعی بود که می خواهد پلی از لیبرتی به تهران بزند پس چرا این پل سر از تیرانا در اورد ؟

ــ از همه مهمتر ارتش ازادیبخش دست ساز رجوی داعشی چه شد؟؟؟

سال ۸۲ بعد از سقوط ارباب رجوی داعشی ( ۲دام ملعون ) زمانیکه امریکائیها همه اعضاء نگون بخت فرقه رجوی را در اردوگاه بد نام اشرف جمع کردند خیلی از اعضاء می گفتند عراق دیگر جای ماندن نیست !

درست بیاد دارم وقتی با مژگان پارسائی این موضوع را مطرح کردم در جلو جمع با کمال پر روئی گفت :

خروج اعضاء سازمان از عراق خواست رژیم ایران ؛ وزارت اطلاعات !!!

همچنین بارها و بارها در اطلاعیه های شیاد خانه و برنامه هائی که رجوی داعشی از تلویزیون بنام سیمای اسارت پخش می کرد مدعی بود که کسانی که در رابطه با خروج اعضاء سازمان حرف می زنند همگی وابسته به رژیم ایران ؛ وزارت اطلاعات هستند !

پس با همین استدلال سخیف شخص رجوی و مریم قجر داعشی که می گفتند هر کس خواهان خروج اعضاء فرقه رجوی از عراق باشد مامور رژیم ایران ؛ وزارت اطلاعات ! پس باید گفت عجبا این جشنی که مریم قجرداعشی بر پا کرده به خاطر پیروزی رژیم ایران ؛ وزارت اطلاعات و به غیر این هیچ معنی دیگری ندارد و نمی تواند داشته باشد !

اما یک نگاه به اطلاعیه شیاد خانه شورای دست ساز رجوی داعشی و سخنرانی مریم قجر داعشی در جشن پیروزی رژیم ایران ؛ وزارت اطلاعات دراردوگاه اور سوراوازگویای همه چیز است .

مریم قجر داعشی خود بند اب داده و خواسته مثل همیشه شکست خفت بارشان را با ادا اطوار بوزینه وار لاپوشانی کند و به چند موضوع اشاره کرده که قابل توجه است .

ــ مریم قجر مدعی شده بعد از ۱۴ سال موفق شدند اعضاء بصورت سازمانی از عراق خارج کنند !

باید به مریم قجر داعشی بگویم اولآ دولت البانی شما را به صفت سازمان مجاهدین قبول نکرده و همچنین کمیساریای عالی پناهندگی افراد به رسمیت می شناسد نه فرقه رجوی داعشی .

از انجا که شما و سران فرقه اجازه نمی دهید اعضاء نگون بخت از حق و حقوق خود مطلع باشند و با پرداخت رشوه همچنان اعضاء را در البانی درداخل ساختمانهای پوشیده شده در کنترل نگه می دارید ادعا دارید بصورت سازمانی خارج شده اید اگر ریگی به کفش ندارید اجازه بدهید اعضاء نگون بخت تردد ازاد داشته باشند و امکان تماس با دنیای بیرون و خانواده هایشان انوقت خواهید دید که به محض اینکه اعضاء نگون بخت با واقعیت ها اشنا می شوند چه کار می کنند .

ــ مریم قجر داعشی فرموده اند که گویا در ظاهر رژیم ایران می خواست اعضاء فرقه از عراق خارج شوند ولی کمر به نابودی؛ اسارت انها بسته بود؟!

مریم قجر داعشی بهتر از هر کس می داند که اگر رژیم ایران قصد کشتار و نابودی اعضاء فرقه را داشت اولآ در همان روزهای اول سرنگونی صدام ملعون در عراق که سگ صاحبش را نمی شناخت رژیم ایران می توانست نیت خودش را عملی کند . دومآ رزیمی که می تواند از ایران امده و نیروهای عراق برای جنگ با داعش فرماندهی کند داعشی های وحشی به زانو در بیاورد مطمئن می توانست با یک حرکت ضربه اساسی به مقرهای رجوی داعشی بزند اما همین رژیم هم بهتر از همه می دانست که قصد شما شهید سازی و خلاص شدن از دست اعضائی هست که در عراق روی دستتان باد کرده .

اما نکته جالب و خنده دار تر از همه اینکه مریم قجر داعشی در این جشن مدعی شده با خروج اعضاء فرقه از عراق سرنگونی رژیم ایران تازه اغاز شده !

مریم قجر داعشی در این جشن فرموده اند :

حالا دوران تازه‌یی آغاز شده است که سرلوحه‌اش پیشرفت همه‌جانبه برای سرنگونی ولایت فقیه است.

خوب اینجا چند سوال اساسی پیش می اید که باید مریم قجر داعشی به ان جواب بدهد .

ــ رجوی ۳۰ سال پیش مدعی بود که می خواهد برود در عراق , در کوهستانها به افروزد اتشها و … این ارتش ازادیبخش دست ساز رجوی و صدام چه شد؟

ــ رجوی در هر نشست مدعی بود که تنها راه سرنگونی رژیم ایران جنگ مسلحانه است و ارتش ازادیبخش و هر کس یا هر حزب و سازمانی در اروپا و خارجه مانده رسوب کرده یا ولگرد سیاسی شده یا رفته پی زن و زندگی !

حال رجوی داعشی بعد ۳۰ سال رفتن به عراق رسیده به نقطه سر خط . اگر قرار بود رژیم ایران با شوء تظاهرات در اروپا و امریکا و … سرنگون شود پس چرا از همان اول رجوی داعشی به عراق رفت و هزار اشرف در اروپا و امریکا درست نکرد ؟

مریم قجر داعشی و سران فرقه انقدر ابله تشریف دارند که فکر می کنند می توانند با این ادا اطورا ها می توانند بر شکست خفت بارشان سر پوش بگذارند و اعضاء و کسانی که سالها شاهد تاکید و پافشاری رجوی و مریم قجر داعشی بر مانده گاری اعضاء نگون بخت در عراق فراموش کنند .

اما اخرین نکته که هم خنده دارهم اینکه دلم به حال اعضاء نگون بخت می سوزد .

در اطلاعیه شورای دست ساز رجوی گفته شده که خروج اعضاء فرقه رجوی از عراق با تلاشهای مستمر مریم قجر داعشی در اروپا صورت گرفته است !

کسانی که در داخل تشکیلات فرقه رجوی بودند می دانند که طرح این موضوع صرفآ به خاطر سرکوب اعضاء نگون بختی هست که در اسارت ذهنی و جسمی فرقه رجوی داعشی هستند .

از انجا که رجوی و مریم قجر داعشی هیچ وقت پاسخگوی شکستهای خفت بارشان نبودند و هر زمان تقصیر اصلی شکستهایشان را به گردن اعضاء نگون بخت می انداختند . مطمئن هستم حال که اعضاء نگون بخت به البانی و … منتقل شده اند باید هر شب پروژه خروج از عراق بصورت گزارش نویسی باید بنویسند و بخوانند و شکست خفت بار رجوی داعشی به گردن بگیرند مثلا حتما باید بنویسند :

ــ چرا از اردوگاه بد نام اشرف جانانه دفاع نکردند ؟

ــ چرا حاضر شدند از اردوگاه اشرف خارج شوند ؟

ــ چرا در اردوگاه اشرف کشته نشدند ؟

ــ چرا تا بحال زنده هستند و عکسهایشان به قاب عکسهائی که مریم قجر بر دیوار اویزان می کرد افزوده نشده ؟

ــ مهمتر از همه اینکه اکنون به خارج از عراق امده اند باید مدیون و بدهکار مریم قجر داعشی باشند که انها را از عراق خارج کرده !

اینها را از تجربه بیست سال بودن دردرون مناسبات فرقه گرایانه رجوی داعشی می گویم و مطمئن هستم از همان روزی که پای اعضاء نگون بخت به البانی رسیده باید همه بشینند گناه شکست خفت بار ـ رجوی داعشی به گردن بگیرند و به سر خود بزنند که نکرده های زیادی دارند و کوتاهی کرده اند ته خط هم دوست داشتند از عراق خارج شده و به اروپا بیایند و مارک اروپا دوست باید به خودشان بزنند … خدا به دادشان برسد چون می دانم این پروسه خوانی و فحش شنیدن برای اکثر اعضاء از شکنجه جسمی سخت تر است.

پاریس : محمد رزاقی

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَاینجا کجاست ؟!

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26726

تبریک به مریم قجر داعشی ! 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نهم سپتامبر ۲۰۱۶:…  انقلاب ایدئولوژیک مریم قجر توسط نماینده فرانسوی پارلمان اروپا لابی رجوی داعشی جلو چشم چند دختر بچه کم سن و سال ساری و جاری شد ! این پیشروی انقلاب ایدئولوژیک مریم قجر داعشی به روح پلید رجوی داعشی و به رئیس جمهور حسرت به دل و نو عروس عربستان مبارک باد ! شخصآ سالها شاهد این بودم که مریم قجر داعشی همیشه در نشستهای درونی تاکید می کرد که … 

لابی رجوی بخاطر خود ارضایی در مقابل کودکان دستگیر شدلابی رجوی در حال خود ارضایی در مقابل دو دختر بچه دستگیر شد

لینک به منبع

تبریک به مریم قجر داعشی !

انقلاب ایدئولوژیک مریم قجر توسط نماینده فرانسوی پارلمان اروپا لابی رجوی داعشی جلو چشم چند دختر بچه کم سن و سال ساری و جاری شد !

این پیشروی انقلاب ایدئولوژیک مریم قجر داعشی به روح پلید رجوی داعشی و به رئیس جمهور حسرت به دل و نو عروس عربستان مبارک باد !

شخصآ سالها شاهد این بودم که مریم قجر داعشی همیشه در نشستهای درونی تاکید می کرد که انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین محدود به اعضاء مجاهدین نبوده و نیست و روزی خواهد رسید که انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین در میان همه اعضاء و هواداران و خانواده مجاهدین و سپس همه کسانی که مشتاق خط و خطوط مجاهدین هستند پیاده خواهد شد .

زمانیکه در اسارت ذهنی و جسمی فرقه رجوی داعشی بودم شاهد پیشرفت انقلاب ایدئولوژیک مریم قجر بین برخی زنان و برادران مجاهد و گوهران بی بدیل رجوی داعشی بودم و بعضی مواقع هم پیشرفت و گسترش خبرهای انقلاب ایدئولوژیک در هنگام نگهبانی بین مسئول و تحت مسئول بشیوه خفت گیری در سر نگهبانی ؛ برقراری رابطه جنسی در داخل تانک ؛ برقراری رابطه جنسی حتا با حیوانات ؛ همجنس بازی ؛ خود ارضائی و …. یکی از دست اوردهای بزرگ و مشعشع انقلاب ایدئولوژیک مریم قجرداعشی بود که این روزها در میان لابی های رجوی داعشی هم پیشرفت چشم گیر داشته است .

هر از گاهی پرونده های مختلف داشتن رابطه غیر اخلاقی لابی های رجوی داعشی با زنان ( مثل افشاگری همسر سابق گینگریچ که حامی و لابی رجوی داعشی در مورد رابطع غیر اخلاقی گینگریچ با زنان متعدد ) یا تجاوز به بچه های کم سن و سال لابی رجوی داعشی ( بی بی سی ؛ یازدهم اوریل ۲۰۱۶ … مقامات قضائی آمریکا گفته اند که دنیس هسترت ؛ رئیس سابق مجلس نماینده گان امریکا ؛ سال ها پیش زمانی که به عنوان معلم و مربی کشتی مشغول به کار بوده دست کم ۵ پسر بچه را مورد ازار جنسی قرار داده است . بر ساس این گزارش آقای هسترت برای سر پوش گذاشتن بر روی این آزارهای جنسی مخفیانه حدود سه و نیم ملیون دلار پرداخت کرده است .

چند وقت پیش هم خبر احمد الجربا رئیس تروریستهای وحشی سوریه که رابطه نزدیک و صمیمی با مریم قجر داعشی دارد مبنی بر ازار جنسی منشی خود در ترکیه افشاء شد .

چند روز پیش هم خبر خود ارضائی لابی فرانسوی مریم قجر داعشی جلو چند دختر کم سن و سال در تلویزیون و مطبوعات فرانسه خبر ساز شد .

رابرت روچهفورد نماینده فرانسوی پارلمان اروپا روز چهارشنبه بخاطر عمل منافی اخلاق در نزدیکی شهر فرانسه دستگیر شد. وی اکنون با درخواستهای متعددی برای استعفا مواجه شده است. این مرد شصت ساله در مغازه فروش لوازم ساختمانی در حالی دستگیر شد که یکی از مشتریان مغازه وی را در حال خود ارضایی در مقابل دو دختر بچه ۱۴ و ۱۷ ساله دید و پلیس را خبر کرد.

بر اساس گزارش کانال تلویزیونی “ار ال تی”، وی قبول کرده است که آلت تناسلی اش مشهود بوده و…

رجوی داعشی روح پلید زمانی که در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون روی سن از گوهران بی بدیل خود می خواست که امار و محل خود ارضائی خودشان را بنویسند و به وی گزارش بنویسند .

ای کاش ریق رحمت سر نمی کشید می بود و می دید که چطور لابی های مریم قجر هم اکنون در مغازه و … انهم در جلو چشم دختر بچه ها انقلاب ایدئولوژیکی که مریم قجر بنیان نهاده را پیش می برند !

از قدیم گفته اند خلایق هر چه لایق !

هر چه زنباره ؛ بچه ازار ؛ جنایتکار ؛ معتاد ؛ قاچاقچی ؛ کثافتکار؛ دلار پرست و … هست لایق رجوی داعشی و به همین خاطر یک شخصیت نرمال نمی توان در اطراف رجوی داعشی دید .

پاریس : محمد رزاقی

Dennis Hastert Mojahedin Khalq Rajavi Cultمحمد رزاقی: حامی و لابی رجوی داعشی بچه آزار از آب در آمد

Denis Hastert Maryam Rajaviلابی مریم رجوی به جرم تجاوز به ۵ پسربچه و پرداخت حق السکوت محکوم شد 

سخنران کرایه ای رجوی به جرم بچه بازی دستگیر شدآبروریزی فساد اخلاقی‌ نماینده سابق مجلس آمریکا و از حامیان گروه ایرانی

آرم سازمان تروریستی مجاهدین خلق و سناتور فاسد امریکایی مناندزچه کسی مخارج روسپیان زیر سن قانونی لابی رجوی در سنای امریکا را داده است؟ (سناتورتان هم که تو زرد بود)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26564

جانشین رجوی داعشی از عراق فرار کرد ! 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم اوت ۲۰۱۶:…  مژگان پارسائی که بعد از سرنگونی صدام ملعون بعنوان جانشین رجوی داعشی در اردوگاه بد نام اشرف و کمپ لیبرتی نقش ایفا می کرد همچون رهبر مرحوم مفقود الاثرش یک عده از اعضاء نگون بخت در عراق رها کرده به همراه صدیقه حسینی منگول و مهدی برائی با نام مستعار احمد واقف که معروف به احمد واق ؛ واق و تنی چند از سران جنایتکار رجوی داعشی به سمت اروپا … 

فرار مزدوران صدام رجوی از عراقادامه فرار سران جنایتکاراز عراق (مژگان پارسایی، صدیقه حسینی، مهدی برائی، عبدالوهاب فرجی نژاد، ثریا شهری …)

مزدوران مجاهدین خلق به اروپا اعزام شدندعربستان مزدوران تحت تقیب پلیس بین الملل را از عراق به آلمان فراری داد

لینک به منبع

جانشین رجوی داعشی از عراق فرار کرد !

مژگان پارسائی که بعد از سرنگونی صدام ملعون بعنوان جانشین رجوی داعشی در اردوگاه بد نام اشرف و کمپ لیبرتی نقش ایفا می کرد همچون رهبر مرحوم مفقود الاثرش یک عده از اعضاء نگون بخت در عراق رها کرده به همراه صدیقه حسینی منگول و مهدی برائی با نام مستعار احمد واقف که معروف به احمد واق ؛ واق و تنی چند از سران جنایتکار رجوی داعشی به سمت اروپا فرار کردند .

مژگان پارسائی از سال ۷۵ بطور مستقیم از طرف رجوی داعشی به سمت فرمانده قرارگاه جلولا یکی از مقر های اهدائی صدام ملعون به رجوی داعشی برگزیده شد .

از همان سالی که مژگان پارسائی فرماندهی مقر جلولا را بعهده گرفت به همراه مهدی برائی ( احمد واقف ) در اعزام تیمهای تروریستی برای ترور و خمپاره اندازی در شهرهای داخل ایران نقش اول بازی می کردند .

مژگان پارسائی همچنین در سرکوب اعضاء مخالف نقش اصلی داشت :

ــ برگزاری نشستهای موسوم به دیگ ( تحت فشار قرار دادن روحی و جسمی ) اعضائی که مخالف بودند .

ــ زندانی کردن و بعد تحویل دادن اعضاء ناراضی به زندان بد نام ابوغریب در عراق .

ــ فرستادن اعضاء ناراضی به میدان مین بین عراق و ایران و به رگبار بستن از پشت سر

ــ ناپدید کردن اعضاء ناراضی توسط تیمهای حذفی که برگزیده شخص مژگان پارسائی در قرارگاه جلولا بودند ( اعضاء تیم حذف از فرمانده هان و مسئولین فرقه در هر قرارگاه بودند که در ان زمان در جلولا ۲ تیم حذفی بود که افشین علوی که هم اکنون نقش سخنگوی مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز بعهده دارد یک از اعضاء تیم حذف بودند ؛ علی اکبر انباز با نام مستعار یوسف یکی دیگر از اعضاء تیم حذف بود ؛ علیرضا امام جمعه که با نام رضا امامی از عراق به آلبانی فرار کرده هم یکی دیگر از اعضاء تیم حذف بود و …

مژگان پارسائی از جمله اولین زنانی بود که در نزد رجوی به رقص رهائی مشغول بود در حرمسرای رجوی داعشی فعال بود از سری اول زنانی بود که به عقد رجوی داعشی در امد .

مژگان پارسائی برای خوش ایند رجوی داعشی در قرارگاه جلولا فشاربراعضاء را به نقطه ای رسانده بود که چند نفر دست به خود کشی زدند و از جمله احمد رضا پور بر اثر فشارهای این زن جنایتکار دست به خود کشی زد که قبلآ در این مورد یک مطلب نوشته بودم و داستان خود کشی احمد رضا را توضیح داده بودم .

لینک مطلب در مورد خود کشی احمد رضا پور به خاطر فشارهای روحی و جسمی به دستور مستقیم مژگان پارسائی .

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=6575

مژگان پارسائی در اعزام تیمهای تروریستی به داخل ایران به همراه مهوش سپهری ؛ مهدی برائی ( احمد واقف ) نقش اساسی داشت از جمله :

ــ اعزام تیمهای تروریستی برای ترورو خمپاره زدن به تهران

ــ اعزام تیمهای تروریستی برای شلیک خمپاره در کرمانشاه و استان ایلام

ــ اعزام تیمهای تروریستی برای منفجر کردن لوله های نفتی در غرب کشور

ــ اعزام تیمهای اموزش دیده فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون برای مین کاری و کار گذاشتن بمب های کنترل از راه دور در جاده های مواصلاتی به پاسگاههای ایران

ــ اعزام تیمهای کماندوئی برای حمله به پاسگاههای مرزی ایران و این کماندوها اموزش بمب سازی ؛ کار گذاشتن بمب ؛ کشتن انسان حتا بدون سلاح ؛ تک تیر اندازی ؛ طندگی در شرایط شخت و .. را دیده بودند از جمله این افراد ؛ افشین علوی بعنوان یکی از تیمهای تروریستی را در قرارگاه جلولا بعده داشت و مهران کاکاوند هم یکی از فرمانده های تیمهای کماندوئی بود که هم اکنون در اروپا مستقر شده و به دستورشخص مریم قجر داعشی برای ترور جدا شده ها از اردوگاه اور سوراواز به خیابانهای پاریس اعزام شد و در یک فرصت تروریست اعزامی مریم قجر داعشی اقای منصور نظری در خیابان از طرف این تروریست اعزامی مورد سوء قصد قرار گرفت که به خاطر حضور مردم در محل مهران کاکاوند موفق نشد عمل تروریستی خودش را کامل به اتمام برساند وپرونده این جنایت هنوز نزد پلیس فرانسه باز می باشد .

از دیگر جنایات مژگان پارسائی که بعنوان جانشین رجوی داعشی در اردوگاه بد نام اشرف و کمپ لیبرتی حضور داشت ایجاد درگیری بین پلیس عراق و اعضاء نگون بخت بود که منجر به کشته شدن دهها تن از اعضاء نگون بخت شد .

همچنین مژگان پارسائی بعنوان جانشین رجوی داعشی به اسارت نگه داشتن اعضاء و اجراء دستور منع ملاقات اعضاء با خانواده هایشان و دستورحمله به خانواده ها ئی که پشت درب اردوگاه بد نام اشرف و یا دیوارهای کمپ لیبرتی مستقر می شدند .

از دیگر جنایات مژگان پارسائی ؛ مهدی برادی ؛ عباس داوری ؛ زهره اخیانی ؛ فهیمه اروانی و دیگر سران فرقه رجوی داعشی درست کردن زندان با همدستی جنایتکاران جنگی امریکا ئی بنام سرهنگ فیلیپس و سرهنگ مارتین که اعضاء جدا شده را در بدترین شرایط در زندان تیف بیش از ۴ سال نگه داشتند و بطور خاص در زمان فرماندهی سرهنگ فیلیپ و سرهنگ مارتین به سفارش شخص مژگان پارسائی و عباس داوری و زهره اخیانی و دیگر سران فرقه بدترین فشارهای روحی و جسمی از طرف جنایتکاران امریکائی اعمال می شد که در هر دادگاهی با صد ها شاهد قابل اثبات است .

ــ من شخصآ شاهد بودم زمان دستگیری مریم قجر داعشی توسط پلیس فرانسه مژگان پارسائی در اردوگاه اشرف چندین تیم برای انجام عملیات تروریستی علیه منافع فرانسه تشکیل داده بود و در جمع محدودی که صحبت می کرد ادعا کرد در صورتیکه دولت فرانسه بازداشت مریم قجر طولانی کند یا اتفاقی برای مریم قجر به افتد با ریختن سیانور و سمهائی که می توانند درست کنند درآب صدها فرانسوی به هلاکت برسانند !

لذا از این طریق به دولت های اروپائی بطور خاص به فرانسه هشدار می دهم سران فرقه رجوی داعشی با فرار از عراق درکشورهای اروپائی مستقر می شوند وجود این سران فرقه در اروپا تهدید بزرگی برای امنیت و سلامت مردم اروپا می باشد و همچنین سران فرقه رجوی چرخاننده بزرگترین سیستم پولشوئی هستند که باز من شخصا شاهد ان بودم که چطور اعضاء به دستور شخص مریم قجر و نظارت مژگان پارسائی باید سندهای قلابی می نوشتند و امضاء می کردند تا رجوی داعشی ادعا کند پولهائی که از مردم اروپا و امریکا بنام انجمنهای خیریه گرفته برای کودکان خرج کرده در صورتیکه ان پولها در اروپا و امریکا در حسابهای مالی فرقه رجوی ریخته می شد و یک سنت از ان پولها هم برای امور خیریه خرج نمی شد .

همچنین از این طریق به همه ارگانهای امنیتی ؛ قضائی و اقامتی کشورهای اروپائی اعلام می کنم من و دیگر دوستان جدا شده حاضر هستیم در هر دادگاه و ارگانی بر جنایات ؛ کشتار؛ ترور ؛ پواشوئی ؛ قاچاق انسان و… فرقه رجوی داعشی و سران جنایتکار ان شهادت بدهیم تا رجوی داعشی نتواند از دمکراسی و ازادی در اروپا برای مستقر کردن جنایتکاران و تروریستها مقرها و خانه های امن درست کند .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26498

مکه رفتن مریم قجر بهانه ای برای ازدواج و انقلاب جدید راه انداختن است ! 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و سوم اوت ۲۰۱۶:…  دلیل دیگری که مریم قجر بخواهد به مناسک حج برود ! از انجا که مریم قجردر سال ۶۴ با مهدی ابریشمچی سه طلاقه کرده و نمی توانند دوباره با هم ازدواج کنند مگر اینکه مریم قجر با یک مرد دیگر ازدواج کرده و دوباره طلاق بگیرد تا بتواند با مهدی ابریشمچی ازدواج کند . در اینصورت بهترین گزینه برای عقد با یکی از سران فرقه می باشد مثل محدثین و یا حاج اقای فرقه و یا یکی از منگولان … 

آذربایجانی ها به رجوی داعشی تف می کنند

لینک به منبع

مکه رفتن مریم قجر بهانه ای برای ازدواج و انقلاب جدید راه انداختن است !

 از دیشب در سایتهای خبری به نقل از یک شبکه تلویزیونی گویا مریم قجر برای مناسک حج از طرف ارباب جدیدش که از خاندان سلطنتی عربستان می باشد و خیلی هم عاشقانه در مورد مریم قجر سخنرانی می کند و حتا روی سن چشم در چشم به مریم قجر می گوید (مرحوم زوجک ) یعنی به طرف می رساند که شوهر سابق ات ریق رحمت سر کشیده رفته ) و می دانم شوهر مرده هستی دعوت شده است !

ازانجا که تخصص اینجانب مکانیکی و اسلاممان هم انقدر قوی نیست که در مورد مسائل شرعی صحبت کنم اما باز مجبورم همان مثل قبلی دوباره تکرار کنم : ( درسته که ما نمردیم .. ولی مرده که دیدیم !

شخصا فکر می کنم مکه رفتن مریم قجر بهانه ای برای ازدواج مججد است .

این ازدواج می تواند با شاهزاده سعودی باشد و یا اینکه جالا که رجوی ریق رحمت سر کشیده رفته و موضوع هم علنی شده مریم قجر دوباره برگرده به نزد شوهر سابق خود ( مهدی ابریشمچی بی غیرت ) .

رفتن به حج واجب یکسری پایه و اساس دارد بطور خاص اگر زن بیوه بخواهد به مکه برود باید ازدواج کند وباید به صیغه یکی درآید و یک مرد محرم باید وی را همراهی کند تا زیارت و حج اش قبول شود .

این ازدواج می تواند یکی از گزینه های مریم قجر با شیخی باشد که بعنوان ارباب جدید هم نقش بازی می کند .

البته به اسم دعوت از مریم قجر برای مناسک حج که شرعا و عرفآ شامل حال مریم قجر داعشی نمی شود و حتما مسئله عقد وعروسی مریم قجر نه چیز دیگر .

دلیل دیگری که مریم قجر بخواهد به مناسک حج برود !

از انجا که مریم قجردر سال ۶۴ با مهدی ابریشمچی سه طلاقه کرده و نمی توانند دوباره با هم ازدواج کنند مگر اینکه مریم قجر با یک مرد دیگر ازدواج کرده و دوباره طلاق بگیرد تا بتواند با مهدی ابریشمچی ازدواج کند . در اینصورت بهترین گزینه برای عقد با یکی از سران فرقه می باشد مثل محدثین و یا حاج اقای فرقه و یا یکی از منگولان مخ پوسیده که تا رفت و بر گشت به مکه مریم قجر به عقد ان در اید وقتی هم از مکه بر گشتند مرمی قجر طلاق گرفته و به عقد مجدد مهدی ابریشمچی در بیاد که در این مرحله این نفر وسط را محلل می نامند که بین زنان و مردانی که سه طلاقه کرده اند نقش دارد .

این پیوند مبارک با هرکدام از این ۲ یار مریم قجر باشد حتما راه به سرنگونی رژیم خواهد برد همانطور که ۳۰ سال پیش ازدواج مریم قجر با رجوی داعشی هر۶ ماه و حتا در نشستهای اردوگاه بد نام اشرف هر هفته رژیم سرنگون می کردند اینبار هم با این ازدواج و پیوند کهکشانی تا ۳۰ سال بهاه ای برای شعارهای جدید سرنگونی مثل شهاب وار در اسمان اور سواواز اردوگاه مریم قجر خواهد درخشید .

شعار های اولیه این ازدواج میمون ؛ به این شرح می باشد …

اگر ازدواج با شیخ فیصل باشد .

ــ مریم ؛ فیصل مبارک ؛ مبارک

اگر با مهدی ابریشمچی باشد

ــ مریم ؛ مهدی مبارک ؛ مبارک

پس دوباره … اقایان دست … خانمها رقص .. ها بیا

( لطفا از فردا برای سوالات شرعی به اینجانب مراجعه نکیند ما سواد اسلامیمان همین قدر بود که دیدید … )

*** 

مریم رجوی علی صفوی تروریسماسرائیل، عربستان و منافقین بزرگترین بازندگان توافق ایران و قدرت های جهانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26484

از چاله در امدند به چاه افتادند ! 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم اوت ۲۰۱۶:…  در ۲ ماه گذشته بطور خاص بعد از اینکه ترکی الفیصل در حضور مریم قجر داعشی اعلام کرد رجوی ریق رحمت سر کشیده فرار فله ای سران فرقه رجوی شتاب عجیبی گرفته و حتما این فرارها به اعلام خبر ریق رحمت نوشیدن رجوی داعشی پیوند می خورد که موضوع بحث جدا گانه است . اما از اینکه اعضاء نگون بخت تحت اسارت رجوی داعشی ازعراق کشوری که حتا مردم خودش امنیت و … 

مرگ مسعود رجوی
The death of Massoud Rajavi
https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

لینک به منبع

از چاله در امدند به چاه افتادند !

 در ۲ ماه گذشته بطور خاص بعد از اینکه ترکی الفیصل در حضور مریم قجر داعشی اعلام کرد رجوی ریق رحمت سر کشیده فرار فله ای سران فرقه رجوی شتاب عجیبی گرفته و حتما این فرارها به اعلام خبر ریق رحمت نوشیدن رجوی داعشی پیوند می خورد که موضوع بحث جدا گانه است .

اما از اینکه اعضاء نگون بخت تحت اسارت رجوی داعشی ازعراق کشوری که حتا مردم خودش امنیت و اسایش ندارند جان سالم به در می برند جای خوشحالی دارد .

با شتاب گرفتن خروج اعضاء از کمپ لیبرتی بسوی آلبانی می توان به یقین گفت که رجوی داعشی با شکست و سر افکندگی وخفت و خواری و با فراموشی شکرهای زیادی که قبلآ میل فرمودند وادعا داشتند اردوگاه بد نام اشرف کانون نبرد ! از میلی متر به میلی متر اشرف دفاع خواهند کرد و … دیدیم که چطور اردوگاه بد نام اشرف ترک کردند وهمین که در کمپ لیبرتی مستقر شدند رجوی داعشی مدعی شد که می خواهد برای رساندن مریم قجر داعشی به تخت ریاست جمهوری از کمپ لیبرتی پلی به تهران بزند ! اما از انجا که رجوی و مریم قجر داعشی هیچ وقت کارهای کوچک نکرده اند اینبار هم خواستند پلی بزنند انهم چه پلی ! پلی که بین ۲ کشور نباشد بلکه قاره ای باشد یعنی از اسیا به اروپای شرقی تا مثل شوهائی که مریم قجر برپا می کند کهکشانی باشد .

حقیقت اینکه من هم به نوبه خودم از اینکه اعضاء نگون بخت از کشور نا امنی مثل عراق خارج شده اند خوشحالم و از اینکه دولت عراق به سران فرقه رجوی داعشی که قاتلان ملت ایران و عراق واعضاء مخالف رجوی هستند اجازه داد تا به راحتی از عراق فرار کنند باید بگویم که این فرارها و اجازه دادنها ماهیت ؛ وابسته بودن دولت به اصطلاح اقای العبادی به سفارتخانه های معلوم الحال مشخص شد .

در چند هفته گذشته که سرعت خروج اعضاء نگون بخت فرقه رجوی داعشی بسوی الباتی شتاب گرفته دوستان جدا شده در مطالب و مقالات خودشان در مورد اینده فرقه رجوی و بطور خاص سرنوشت اعضاء در آلبانی نظراتی می دهند که قابل فهم و احترام می باشد .

واقعیت اینکه من شخصا با نظرات دوستانم زیاد موافق نیستم و دلایل خودم را هم مطرح می کنم.

البته بیان نظر مخالف دوستان به معنی رد مطلق نظرات دوستانم نمی باشد و من ارزو می کنم که تحلیل و نظر انها نسیب اعضاء فرقه رجوی در البانی شود و به زودی از چنگال رجوی داعشی ازاد شوند .

اخر و ته حرف دوستانم اینکه چون در آلبانی صدامی دیگر وجود ندارد ؛ سلاحی نیست ؛ اردوگاهی نیست بس به زودی اعضاء نگون بخت از اسارت رجوی ازاد می شوند .

ــ بله درست که در آلبانی صدامی وجود ندارد اما واقعیت امر اینکه رجوی با دلارهای خونینی که از صدام ملعون و شیوخ مرتجع عرب گرفته و می گیرد در عالم واقع با پرداخت رشوه و به سفارش امریکا ؛ شیوخ مرتجع عرب ولابی های اسرائیل فعلا یکسری از مقامات آلبانی برای سران فرقه دست باز داده اند تا هر طور که می خواهند در آلبانی رفتار کنند و …

ــ در چند سال گذشته شاهد هستیم که اعضاء نگون بخت نمی توانند تردد ازاد داشته باشند و یا از امکانات به روز مثل تلفن ؛ اینترنت و … استفاده آزاد داشته باشند و هنوز جلو درب ساختمانهائی که فرقه رجوی در البانی از انها بعنوان مقر اعضاء استفاده می کند نگهبان می گذارد .

ــ اگر یکی از دلایل دیگر را نبود سلاح باشد باید بگویم بعد از سقوط ارباب رجوی داعشی ( صدام ملعون ) خلع سلاح صورت گرفت ولی باز رجوی داعشی حاضر نشد شکست استراتژیک بپذیرد و اعضاء را از اسارت ازاد کند بلکه به شیوه های خاص و شیادانه که گویا مجاهد بی سلاح خطر ناک تر از مجاهد با سلاح است و با شامورته بازی هائی که شخص رجوی خوب بلد چه موقع فیل هوا کند و این روزهای ادعا می کردند که با زدن ساز و دهل ؛ دمبک می خواهد رژیم ایران سر نگون کند و …

به نظرمن اینها ملاک اصلی برای ازاد شدن اعضاء نگون بخت نیستند بلکه انچه رجوی و مریم قجر داعشی از ان می ترسند باز شدن چشم اعضاء به واقعیتها هست .

در سال ۸۲ به چشم و تا بن استخوان ان را لمس کرده ام که چند عامل مهم در جدا شدن اعضاء و فرارهایشان نقش اساسی داشته است و رجوی داعشی انها را بهتر از همه می داند .

۱ ــ حضور خانواده ها و ملاقات اعضاء نگون بخت :

در مهر ماه سال سال ۸۲ با اولین حضور خانواده ها و حدا اقل ساعت ملاقات خانواده ها با عزیزانشان باعث شد ان حس انساتی و عاطفی اسیران رجوی داعشی تلنگری بخورد و در همان ملاقات ۲ ساعته که داشتند به خود ایند و از خود سوال کنند که کجا هستند ؟ چه می کنند ؟ چه می خواهند بکنند ؟ و دیدیم که بعد از ان ملاقاتها بود که اکثر ان نفرات که ملاقات داشتند یا از مناسبات فرقه گرایانه رجوی فرار کردند و یا جدا شدند و …

رجوی داعشی به همین خاطر بعد از ان فرارها و جدا شدنها ملاقات ممنوع کرد و اجازه نداد خانواده ها حتا برای ۵ دقیقه با عزیزانشان روبر وشوند .

حتا بیاد دارم حضور خانواده ها در اطراف اردوگاه بد نام اشرف و یا کمپ لیبرتی مشوق جدا شدن اعضاء و فرارهائی بود که رجوی سوزش خود را بصورت حمله و تهمت و سنگ پرانی و .. از حضور خانواده ها به نمایش می گذاشت و می گذارد .

پس رفتن اعضاء به البانی و دور شدن خانواده ها حتا از اطراف اسارتگاههائی که رجوی در عراق درست کرده بود یکی از راههائی هست که رجوی برای نگه داشتن اعضاء در اسارت از ان سوء استفاده خودش را می کند .

۲ ــ در عراق بعد از صدام ملعون رجوی داعشی در اوج حماقت و ابلهی با دست خودش زندانی بنام تیف با همکاری جنایتکاران امریکائی برای اعضاء جدا شده درست کرد که اعضائی که اعلام جدائی می کردند و یاکسانی که فرار می کردند به تیف می امدند و رجوی داعشی با همان امریکائیها نقشه کشیده بود که اعضاء جدا شده را تا زمانیکه تشکیلات رجوی داعشی در عراق حضوردارد اعضاء جدا شده هم بصورت زندانی نگهدارند اما جابجائی حاکمیت و سیاست امریکا در عراق و خارج کردن نیروهای نظامی امریکائی ازعراق بعد از بوش پسرباعث شد نقشه رجوی داعشی و جنایتکاران جنگی مثل ژنرال فیلیپ که ان زمان درجه سرهنگی یدک می کشید و یا سرهنگ جنایتکار مارتین بهم بخورد و راه خروج اعضاء به دنیای بیرون بعد از تحمل بیش از ۴ سال زندان باز شود .

یا اینکه در زمان حضور خانواده ها در پشت درب اردوگاه بد نام اشرف اعضائی که می خواستند جدا شوند خود را به نیروهای عراقی معرفی می کردند و یا با فرار خودشان را به خانواده ها می رساندند و یا اینکه در کمپ لیبرتی باز اعضاء این امکان را داشتند خودشان را به نیروهای عراقی معرفی کنند و یا به ماموران سازمان ملل ..

اما واقعیت اینکه در البانی همچین امکانی و جود ندارد البته واقعیت که پس از انتقال سری اول و دوم اعضاء به البانی یک عده موفق شدند از تشکیلات جدا شوند ولی رجوی داعشی با ساخت و پاختی که با مقامات البانی و کمیساریای پناهندگی در البانی دارد توانست با تحت فشار مالی اعضاء جدا شده را مجبور کرد یا دوباره به مناسبات برگردند و یا با دریافت مواجب لب به سخن گفتن در باره مناسبات رجوی باز نکنند بعد از ان محلی را هم که برای جدا شده ها دولت البانی داده بود ان را تعطیل کند و بدین شیوه رجوی داعشی با خرید چند ساختمان مقرهائی برای به اسارت نگه داشتن اعضائی که وارد البانی می شوند درست کرده که دست کمی از اسارتگاه اردوگاه بد نام اشرف و یا کمپ لیبرتی ندارد تنها تفاوت اینکه دیگر تهدید موشک پرانی به سفارش و سناریو نویسی رجوی داعشی توسط پس مانده های حزب بعث و داعشی های البغدادی وجود ندارد وگرنه ساختار فرقه گرایانه فرقه رجوی پا برجاست بقول معروف اش همان اش و کاسه همان کاسه …..

نتیجه :

ــ با توجه به اینکه کشور آلبانی در ایران سفارت ندارد و خانواده ها نمی توانند به راحتی برای گرفتن ویزاء یا برای درخواست ملاقات با عزیزانشان بانی بصورت مستقیم به مقامات البانی مراجعه کنند تنها راه اینکه خانواده ها از طریق کشورهای همجوار ایران مثل ترکیه یا اذربایجان که البانی در ان کشورها سفارت دارد اقدام به گرفتن ویزاء کنند تا بتوانند برای ملاقات عزیزانشان بروند البته من فکر می کنم انجا هم رجوی داعشی این اجازه را به خانواده ها نخواهد داد ولی اجازه ندان برای ملاقات درالبانی برای رجوی داعشی بطور خاص برای مریم قجر داعشی گران تمام خواهد شد و افکار عمومی بطور خاص اگر خانواده ها مانع تراشی مریم قجر داعشی به سمت مقامات ؛مطبوعات و تلویزیونها ومردم محلی البانی بکشانند انوقت که ماهیت فرقه رجوی داعشی در اروپا بیشتر رو خواهد شد .

ــ مورد دیگری که من فکر می کنم مریم قجر داعشی بطور خاص بعد از اینکه خبر ریق رحمت سر کشیدن رجوی داعشی توسط مرد دوست داشتنی مریم قجر داعشی ( ترکی الفیصل ) در شوء مریم قجر اعلام شد با انتقال اعضاء نگون بخت به البانی همراه بعضی ازسران جنایتکار فرقه رجوی مریم قجر در نبود رجوی داعشی یک دوره فرسایشی با این اعضاء طی کند بدین شکل که :

ــ در اولین فرصت اکثر سران فرقه را از البانی به کشورهای اروپائی منتقل کند .

ــ اعضاء نگون بخت غلبار کند انهائی که به دردش می خورند؛ اسرار فرقه را دارند و سر سپرده تر از دیگران هستند به اروپا منتقل کند و یا درهمان البانی بعنوان پایه های تشکیلاتی نگهدارد .

ــ اعضائی که به مسئله دار هستند ویا به قول معروف در تشکیلات قلوس شناخته می شوند و یا اینکه سن و سالشان به حدی رسیده که ماندنشان بیشتر انرژی گیری تشکیلاتی تا مسئله حل کنی انها را در یک زمان معلوم در همان آلبانی رها کند که البته این دوره و بقول معروف پروسه هم به نظر من سریع و در مدت زمان کوتاه نخواهد بود بلکه شخصا فکر می کنم که این پروسه حتا بیشتر از ۵ سال هم طول بکشد .

اما باز در اخر ارزو می کنم و دعا می کنم که انچه دوستانم گفتند به زودی محقق شود و اعضاء اسیر در دستان چنگال رجوی داعشی رها شوند ولی باور کنید باز تاکید می کنم رجوی داعشی به این راحتی و زودی اجازه نخواهد داد اعضاء نگون بخت از اسارت ازاد شوند و به این خاطر که می گویم از چاله در امدند به چاه افتادند ..

*** 

مرگ مسعود رجویچرا مریم رجوی از مرده یا زنده بودن مسعود رجوی ابهام زدایی نمی کند؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26289

فرار بزدلانه سران فرقه رجوی به سبک رجوی و مریم قجر داعشی

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نهم اوت ۲۰۱۶:…  رجوی و مریم قجر داعشی بزدل و ترسو شیادانی که در زمان صدام ملعون روی سن قرارگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی داعشی با ادا اطوراهای بوزینه وار به اعضاء خود چنین القاء می کردند که گویا اگر جنگی رخ دهد اینها سوار بر تانک سفید پیشا پیش همه نفرات حرکت خواهند کرد اما در حقیقت و درعالم واقع دیدیم که رجوی و مریم قجر … 

علیرضا اکبریان حسن نظام الملکیتروریستهای رجوی داعشی با اسامی مستعار از عراق به اروپا اعزام می شوند

نام تقلبی مژگان مهدوی رادعربستان سعودی جنایتکاران شکنجه گاههای صدام حسین که تحت تعقیب پلیس بین الملل هستند را به اروپا قاچاق می کند

لینک به منبع

فرار بزدلانه سران فرقه رجوی به سبک رجوی و مریم قجر داعشی .

هفته پیش فرار دستجمعی سران فرقه رجوی داعشی ( زهره اخیانی مسئول اول باسمه ای ؛ عباس داوری پیر جاسوس و معروف به جاسوس الدوله ؛ معصومه ملک محمدی مسئول روابط با پس مانده های حزب بعث وتروریستهای طارق ا لهاشمی ؛ فرشته یگانه مسئول باسمه ای شورای دست ساز رجوی داعشی و چند تن دیگر از سران فرقه رجوی داعشی که در کشتار و زندان ؛ شکنجه و ترور ؛ پولشوئی و قاچاق انسان و… بطورمستقیم دست داشته اند و حتا در کشورهائی اروپائی تحت پیگرد می باشند مثل مریم اکبری که درانگلیس به خاطر کلاه برداردی و پولشوئی پرونده دارد از کمپ لیبرتی عراق به کشورهای اروپا ئی و آلبانی صورت گرفت !

فرار بزدلانه دستجمعی سران فرقه رجوی داعشی به شیوه و سبک و الهام گرفته از فرار رجوی و مریم قجر داعشی رخ داد و سران فرقه برای اثبات سر سپردگی خود به رجوی داعشی حتا فرارشان را به سبک رهبر مرحوم روح پلید ومفقود الاثرشان ( رجوی داعشی ) عملی کردند .

رجوی و مریم قجر داعشی بزدل و ترسو شیادانی که در زمان صدام ملعون روی سن قرارگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی داعشی با ادا اطوراهای بوزینه وار به اعضاء خود چنین القاء می کردند که گویا اگر جنگی رخ دهد اینها سوار بر تانک سفید پیشا پیش همه نفرات حرکت خواهند کرد اما در حقیقت و درعالم واقع دیدیم که رجوی و مریم قجر داعشی هیچ وقت اهل مبارزه و جنگ نبوده اند و نیستند و فقط به اسم مبارزه و … برای خود دکانی چند نبش باز کرده اند و با به کشتن دادن دیگران از خون یک عده برای خود تجارت می کنند .

با دیدن خبر فرار دستجمعی سران فرقه رجوی داعشی بیاد یک موضوعی افتادم که در زمانهای قدیم در خانه یک خان اتفاق افتاده بود .

می گویند یک خانی بود صاحب ملک ؛ باغ و در وسط باغ خانه ای داشت که دورش پر از درختانی مثل موز ؛ اناناس و … بود .

از انجا که خان برای چیدن موزها و اناناس از درختها مشکل داشت به فکر راه حلی می افتد و یکی از دوستان خان به وی پیشنهاد می کند با خریدن یک میمون می تواند مشکل چیدن موز ؛ اناناس و … را حل کند !

خان به یکی از خانه زاد های خود ماموریت می دهد که برای خریدن میمون به هندوستان سفر کند . مامور خرید میمون خان به هندوستان می رود ودر هندوستان کلی می چرخد تا یک میمون تربیت شده برای چیدن میوه پیدا می کند و ان میمون خریده بعد چند روز بر می گردد .

مامور خان وقتی سراغ خان می گیرد به وی می گویند خان در باغ و ی نیز پی خان به باغ می رود و می بیند که خان رفته بالای درخت مشغول چیدن موز می باشد .

این مامور خان که میخواسته با خوشحالی خرید میمون به خان اطلاع بدهد می بیند خان خودش برای چیدن میوه ها بالای درخت رفته رو به خان می گوید : خان قربانت گردم شما می خواستید مثل میمون بالای درخت بروید پس چرا من دنبال میمون تا هندوستان فرستادی ؟ !

حال حکایت رجوی داعشی هم مثل همین داستان که باید به رجوی و مریم قجر داعشی گفت :

ــ درعراق هنوز ترقه ای در نشده بود بدون اینکه کسی بفهمد چرا از عراق فرار کردند و رجوی به سوراخ موش خزید و مریم قجر هم به پاریس کنار رود اوور سوراواز فرار کردید .

ــ رجوی و مریم قجر داعشی مدعی بودند که راه امام حسین می روند بفرمایند کجا امام حسین تفرات خود را در بیابانها ول کرد با اسم مستعار فرار کرد؟ !

ــ رجوی و مریم قجر داعشی که ادعا داشتند اردوگاه بد نام اشرف مرکز و کانون نبرد ؛ برای سانتی متر به سانتی متر اشرف خواهند جنگید ! اگر می خواستند ان را تخلیه کنند پس چرا این همه از اعضاء نگون بخت به کشتن دادند ؟

ــ بعد از اردوگاه بد نام اشرف رجوی داعشی مدعی بود که می خواهد پلی از لیبرتی به تهران بزند !

این پل به جای تهران چرا به تیرانا زده شد ؟

ــ مریم قجر داعشی مدعی بود که کمپ لیبرتی رزمگاه و …. حالا سران فرقه رجو ی و مریم قجر داعشی در سکوت به سبک و شیوه رجوی داعشی از رزمگاه به سوی اروپا و آلبانی فرار می کنند اگر قرار بود از این رزمگاه بسوی اروپا ؛ البانی پل بزنید چرا از همان روز اول اجازه ندادید اعضاء نگون بختی که حتا به معالجه نیاز داشتند از این رزمگاه ادعائی شما برای درمان خارج شوند حال سران فرقه رجوی داعشی دستجمعی انهم با اسامی مستعار از رزمگاه فرار می کنند ؟

ــ مرحوم روح پلید رجوی داعشی از سوراخ موش به اعضاء نگون بختی که در کمپ لیبرتی اسیر بودند و هستند وعده سرنگونی با شعار: گونی ؛ سنگر ؛ سرنگونی ! می داد پس سرنگونی چه می شود؟

و یک سوال مشخص انهم اینکه چرا خروج ( فرار ) سران فرقه از عراق حتا به اعضاء نگون بخت خودتان اعلام نمی کنید؟

البته صد ها سوال که به هیچکدام نه مرحوم روح پلید مفقود الاثر رجوی داعشی جواب داد و نه مریم قجر داعشی رئیس جمهور باسمه ای حسرت به دل که در کنار رود اور سوراواز با سران و سازنده گان تروریستهای وحشی داعش ؛ شهرداران سابق ؛ نماینده گان سابق و …. مشغول عیش و نوش می باشد .

اینکه شما سران فرقه رجوی داعشی از شخص رجوی داعشی ؛ مریم قجر و دیگر سران فرقه می خواستید فرار کنید ان همه ادا و اطوار بوزینه وار روی سن در زمان صدام ملعون تا شعارهای تو خالی در مورد اردوگاه بد نام اشرف و ادعاهای پوچ درمورد رزمگاه کمپ لیبرتی از سوراخ موشی که رجوی مرحوم مفقود الاثر عربده می کشید هارت و پورت می کرد و از کنار رود اوور سوراواز هم مریم قجرداعشی در کنار شهرداران سابق ؛ نماینده گان سابق ؛ کاندیدهای سابق ؛ ژنرالهای سابق و شوهر سابق خود با بزک ؛ دوزک ادعا می کرد چه شد ؟

البته از شخص رجوی و مریم قجر داعشی گرفته تا دیگر سران فرقه هیچ وقت به سوال مشخص جواب نداده و نخواهند داد درعوض یاوه گوئی و تهمت ؛ فحش دادن و … جواب سوالاتی که سران فرقه رجوی داعشی می دهند اما باید برای روشن شدن افکار عمومی و شناساندن سران بزدل و ترسو سران فرقه رجوی داعشی هر بار این سوالات مشخص مطرح کرد تا ماهیت روح پلید رجوی داعشی و مریم قجر و دیگر سران فرقه برای همه مشخص شود .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیIranian resistance group MKO to move to Albania (aka Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, …)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

https://youtu.be/cML2aJVpFeA

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26062

شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در بغداد و پاریس

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و یکم ژوئیه ۲۱۶:… در ۲ هفته گذشته اتفاقاتی در بغداد و پاریس افتاد که هر کدام مایه ابرو ریزی و شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در پی داشت . رجوی داعشی برای رسیدن به اهداف پلیدش در حضور ارباب جدیدش و برای قدرت نمائی و اینکه ادعا کند فرقه اش خیلی مهم می باشد که رژیم ایران به مقرشان دراطراف بغداد … 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشچرا ترکی الفیصل خبر مرگ رجوی داعشی در شوء مریم قجر اعلام کرد ؟!

لینک به منبع

شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در بغداد و پاریس .

 در ۲ هفته گذشته اتفاقاتی در بغداد و پاریس افتاد که هر کدام مایه ابرو ریزی و شکست خفت بار ؛ رجوی داعشی در پی داشت .

رجوی داعشی برای رسیدن به اهداف پلیدش در حضور ارباب جدیدش و برای قدرت نمائی و اینکه ادعا کند فرقه اش خیلی مهم می باشد که رژیم ایران به مقرشان دراطراف بغداد حمله موشکی می کند نیاز به خون ریزی داشت تا ادعای خودش را ثابت کند به همین خاطر سناریو حمله موشکی به کمپ لیبرتی را طراحی و به اجرا در آورد .

۴ روز مانده به شوء مریم قجر در سالن بورژه پاریس رجوی داعشی با یک سناریواز پیش طراحی شده و ضد بشری یک حمله موشکی با همکاری داعشی های البغدادی و پس مانده های حزب بعث در عراق ترتیب داد تا با شلیک چند موشک یک کشتاری در کمپ لیبرتی رخ بدهد عده ای از اعضاء نگون بخت کشته و زخمی شوند تا مریم قجر داعشی بر روی سن هم قدرت نمائی کند هم سوژه تبلیغاتی برای مطرح کردن داشته باشد .

خوشبختانه این توطئه کثیف و پلید رجوی به واقعیت نپویست و کسی در کمپ لیبرتی کشته نشد و طبق معمول عده ای از اعضاء نگون بخت زخمی شدند و سران فرقه رجوی داعشی از اعلام اسامی زخمی شده ها خود داری کردند .

علت اینکه سران فرقه رجوی داعشی از اعلام اسامی زخمی ها خود داری می کنند کاملآ روشن است !

رجوی داعشی به خوبی می داند در صورتیکه اسامی زخمی شده ها اعلام شود باز معلوم خواهد شد که موشکهای شلیک شده فقط به مقر و محل استقرار اعضاء نگون بخت اثابت کرده و طبق نقشه و طرح رجوی داعشی برای تابلو و قاب عکسهای روی دیوار شوء مریم قجر داعشی عکس اعضاء نگون بختی که می بایست کشته شوند نیاز بود .

خوشبختانه در این حمله طراحی شده رجوی داعشی کسی کشته نشد و بدین صورت طرح رجوی داعشی شکست خورد و دست مریم قجر داعشی برای اویزان کردن قابهای عکس ها خالی ماند .

رجوی داعشی همچنین قصد داشت همزمان با پرده برداری از ارباب جدیدیش به صورت رسمی ( ترکی الفیصل ) در شوء مریم قجر داعشی ادعا کند علاوه بر جنگ طلبان امریکائی ؛ نماینده گان و لابی های اسرائیلی و ضد ایرانی در میان شیوخ مرتجع عرب هم پشتوانه دارد !

حضور ترکی الفیصل در شوء مریم قجر داعشی و اعلان مرگ رجوی از طرف ترکی الفیصل تمام سناریو رجوی داعشی به هم زد و نه تنها رجوی داعشی نتوانست از حضور ارباب جدیدش ان بهره و تبلیغات خوش خیالانه خود را بهره برداری کند بلکه تمامآ بر ضد نیات رجوی داعشی پیش رفت و مایه سر افکندگی مریم قجر داعشی و سران فرقه شد .

اعلان مرگ رجوی داعشی از طرف ترکی الفیصل انهم در شوء مریم قجر روی سن همچون گرز محکم بر سر مریم قجر داعشی و سران فرقه سر گیجه ای بوجود اورده که سران فرقه هنوز هم نتوانسته اند به خود آیند و در مقابل یک سوال مشخص که ایا رجوی مرده است به پرت و پلا گوئی روی اروده اند !

حضور ترکی الفیصل در شوء مریم قجر داعشی باعث شد تا مزدوری رجوی برای مرتجع ترین طیف حاکم در منطقه که منبع تولید داعش و تروریستهای وحشی می باشد علنی شود و انچه را جدا شده گان از فرقه رجوی سالها می گفتند که رجوی داعشی مزدور شیوخ مرتجع عرب منطقه و موساد هست به اثبات برسد .

بدین سان رجوی داعشی نه تنها نتوانست از حضور ترکی الفیصل بهره برداری تبلیغاتی لازم را بکند بلکه حضور ترکی الفیصل عمق مزدوری و جیره خوار بودن رجوی داعشی اشکار کرد و مایه شرم ساری و خفت و خواری رجوی داعشی شد .

همچنین رجوی داعشی قصد داشت با ترتیب دادن حمله موشکی به کمپ لیبرتی ولو شده به مدت کوتاهی خروج اعضاء از کمپ لیبرتی در عراق به صورت تعلیق در اورد .

اما هفته پیش ۷۵ تن از اعضاء فرقه رجوی داعشی به البانی منتقل شدند البته در میان این عده کسانی هم هستند که تهدیدی هستند برای امنیت هر کشوری که این افراد حضور دارند .

از جمله در میان انتقالی های هفته پیش نام علیرضا امام جمعه تروریست و شکنجه گری که با نام مستعار رضا امامی و تروریست دیگری بنام رضا حسینی به الیانی منتقل شده اند که هر ۲ این تروریستها در عملیاتهای تروریستی و کشتار مردم شرکت مستقیم داشتند و در ساخت و بکار گیری بمبهای گوناگون اموزش دیده گارد جمهوری و فدائیان صدام می باشند و مطمئن مریم قجر داعشی برای بکار گیری این افراد در اروپا به زودی انها را از البانی بصورت قاچاق به اروپا منتقل خواهد کرد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:

رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم فوریه ۲۰۱۶:…  اما روز سوم دولت عراق اجازه حضوربه خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نداد و مانع حضور خانواده ها شد ! رجوی داعشی و مریم قجر داعشی و یک مشت رجوی صفت حرامزاده مدعی هستند دولت عراق دست نشانده رژیم ایران می باشد و کنترل کننده های کمپ لیبرت
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۶:…  می توانید بگوئید برادر و خواهر جلال گنجه ای با پاسپورت کدام کشور از ایران خارج شده و در هلند و یا فرانسه با جلال گنجه ای ملاقات می کنند؟! ــ ایا بغیر از پاسپورت ایران با پاسپورت دیگری تردد می کنند ؟؟؟ ــ ایا پاسپورت ایرانی برای خانواده
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۶:…  رجوی داعشی با انتشار بیانیه های جعلی ؛ دورغین به نامهای مختلف از داخل ایران می خواهد بصورت شیادانه ؛ رذیلانه و فریبکارانه که مختص رجوی داعشی می باشد می خواهد وانمود کند که درداخل ایرا نیان حضورو حتا هوادار دارد . اینبار سایت فرقه رجوی
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم ژانویه ۲۰۱۶:…  به رخم تمام تلاشهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی و اربابش نتانیاهو؛ شیوخ مرتجع عرب در به شکست کشاندن توافق ایران با ۵+۱ امروز توافق بر جام صورت گرفت و سایه جنگ وتحریم از بالای سر ملت ایران دور شد . در چند سال گذشته و بطور خاص بعد از اینکه رجوی