مشروح دیدار خانواده شهدای ترور با نمایندگان پارلمان انگلیس در تهران

مشروح دیدار خانواده شهدای ترور با نمایندگان پارلمان انگلیس در تهران

کانون هابیلیان، تهران، نهم ژانویه 2014: …  جک استراو همچنین با ذکر اینکه می خواهد از رنج خانواده قربانیان ترور صحبت کند، خاطرنشان کرد که در سالیان گذشته با بسیاری از قربانیان ترور در جهان دیدار کرده است. بن والاس یکی دیگر از نمایندگان هیئت پارلمانی انگلیس نیز تصریح کرد: تروریستها نمی توانند با اقدامات غیرقانونی و ترور به اهداف خود دست یابند. وی اجازه صحبت به قربانیان ترور را یکی از مهمترین …


(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

لینک به منبع

مشروح دیدار خانواده شهدای ترور با نمایندگان پارلمان انگلیس

تنی چند از خانواده شهدای ترور امروز پنجشنبه در محل ساختمان مشروطه مجلس واقع در بهارستان با هیئت پارلمانی انگلیس دیدار و به بیان دیدگاههای خود پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، دبیرکل بنیاد هابیلیان در دیدار با هیئت پارلمانی انگلیس با اشاره به ترور بیش از ۱۲۰۰۰ نفر از مردم ایران توسط سازمان تروریستی منافقین عنوان کرد: این سازمان از این جهت با سایر سازمانهای تروریستی متفاوت است که رسماً در کشورهای اروپایی دفتر دارد و برخی از ترورهای خود را هم از همان دفاتر بر عهده می گرفته است.

وی افزود: آمار کشته شده های ما طبق آن چیزی که داریم و ثبت کردیم ۱۷۱۶۰ نفر است و این آمار در گزارش گزارشگر سازمان ملل هم ثبت شده است.

فرزند شهید هاشمی نژاد در ادامه ضمن اشاره به آزادی عمل منافقین در کشورهای اروپایی خطاب به نمایندگان پارلمان انگلیس گفت: عملکرد منافقین در اروپا و انگلیس چه در زمانی که در لیست گروههای تروریستی قرار داشتند و چه بعد از خروج از آن، به هیچ وجه تغییری نکرده است و سرکرده این گروهک با استفاده از امکانات دولتهای اروپایی در حال تردد در کشورهای اروپایی برای ایجاد تنش است.

سید محمدجواد هاشمی نژاد همچنین این سوال را مطرح نمود: با توجه به گزارشات بین المللی راجع به تخلفات مالی و قاچاق انسان توسط سازمان منافقین چرا بعضی از نمایندگان پارلمان انگلیس از این گروه حمایت می کنند؟

خانم کرمی همسر شهید علیمحمدی نیز که در این دیدار حضور داشت به ذکر برخی ویژگیهای اخلاقی و علمی همسر شهید خود پرداخت.

فرزند شهید میربهزاد شهریاری که پدر خود را در حادثه انفجار دفتر حزب جمهوری از دست داده نیز با اشاره به شهادت ۷۲ تن از یاران انقلاب در جریان هفت تیر ۱۳۶۰ از هیئت پارلمانی انگلیس پرسید: شما چه احساسی داشتید اگر یک شبه ۷۲ نفر از دوستان و نخبگان کشورتان را از دست میدادید؟

رئیس هیئت پارلمانی انگلیس سپس ضمن عرض تسلیت به خانواده شهدای ترور از آنها به خاطر شرکت در این دیدار تشکر کرد.

جک استراو همچنین با ذکر اینکه می خواهد از رنج خانواده قربانیان ترور صحبت کند، خاطرنشان کرد که در سالیان گذشته با بسیاری از قربانیان ترور در جهان دیدار کرده است.

بن والاس یکی دیگر از نمایندگان هیئت پارلمانی انگلیس نیز تصریح کرد: تروریستها نمی توانند با اقدامات غیرقانونی و ترور به اهداف خود دست یابند.

وی اجازه صحبت به قربانیان ترور را یکی از مهمترین برنامه های کشورش علیه تروریسم دانست.

یکی دیگر از نمایندگان پارلمان انگلیس هم در واکنش به صحبتهای خانواده شهدای ترور ضمن ابراز نگرانی از ترور دانشمندان هسته ای نقش منافقین را در ترورهای صورت گرفته در ایران محکوم کرد.

وی با نقل از یکی از دوستان خود که از وضعیت منافقین آگاه بود افزود: دولتی که مجاهدین خلق تشکیل دهند سرکوب گرترین دولت در جهان خواهد بود.

وی همچنین به فریب نمایندگان پارلمان انگلیس توسط منافقین اشاره کرد و افزود: اعضای مجاهدین خلق در چند پاراگراف اول طومار خود یک مطالبی را می آورند که همه محکوم می کنند و متاسفانه برخی از همکاران من بدون اینکه صفحه دوم را بخوانند آن را امضا می کنند غافل از اینکه در آخرین خط از صفحه دوم حمایت از این گروه را گنجانده اند.

همچنین:

هاشمی نژاد: واشنگتن منتظر دردسرهای جدید منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) باشد

کانون هابیلیان، هفتم ژانویه 2014: … هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه “پنتاگون” گروهک تروریستی منافقین را برای اهداف خاصش زیر چتر حمایتی خود قرار داد، اظهار داشت: وزیر جنگ اسبق آمریکا با نگاه ضد ایرانی‌اش مسئله منافقین را سخت‌تر کرد، تصور آنان این بود که این گروهک تروریستی می‌تواند ابزار خوبی برای رسیدن اهداف شوم آنها در

آیا کسی صدای گروگان های محصور در لیبرتی را می شنود؟!

الف – سپینود، انجمن نجات مرکز فارس، ششم ژانویه 2014: … رهبران فرقه و اعضای رده بالای آن که در پناه گاه های امن آرمیده اند ، توجهی به وضعیت و امنیت اعضای رده پایین تشکیلات شان ندارند. در واقع رهبران فرقه تمایلی ندارند تا برای انتقال اعضا به صورت فردی به کشورهای سوم همکاری کنند و شرایط را فرا

وحشت سران فرقه رجوی از تماس خانواده ها با ارگانهای بین المللی

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، پنجم ژانویه 2014: … من از این طریق به اطلاع خانواده ها می رسانم و تاکید می کنم تماس تک ؛ تک شما با مجامع و ارگانهای بین المللی لرزه بر اندام رجوی و دیگر سران فرقه رجوی انداخته و شاهد هستید سران فرقه جنایتکار رجوی چطور به هزیان ویاوه گویی افتاده اند و مطمئن

عقلانی ترین کار برای فرقه رجوی خارج کردن نیروها از عراق است پس چرا خروج نه ؟

میرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوم ژانویه 2014: …  تجربه جدا شده ها در زندان  تیف بخوبی نشان میدهد که  امکان خروج از عراق هست بشرطی که قل زنجیر نباشد آخرین بازمانده های زندان تیف  197 نفر بودند تا لحظه ای که امریکائیها و فرقه رجوی  توافق داشتند  درب زندان تیف بسته بود و  ما نمیتوانستیم از �