مصاحبه اختصاصی با آقای محمد رزاقی

مصاحبه اختصاصی با آقای محمد رزاقی

نادر کیانی (خبرنگار)، صفحه فیسبوک، تهران، سی و یکم دسامبر 2015:…  جواب؛بله حسین ابریشمچی زندانبان و شکنجه گر معروفی بود در این سازمان. ایشان در زمان پیروزی انقلاب نفوذی سازمان بود در زمان بنی صدر،در گنبد بعنوان فرماندار منصوب میشه سعی می کنه آنها درگیریهائی را بوجود بیاره که خط سازمان بوده در تهران هم جزو رباینده گان 3 نفر بوده دزدیده بعنوان کمینه چی شکنجه می کنند اگر فیلمهای قبلی …

مهدی ابریشمچی مزدور صدام حسینحسین ابریشمچی چه کسی بود

لینک به منبع (صفحه فیسبوک)

مصاحبه اختصاصی و خواندنی “نادر کیانی” با محمد رزاقی از اعضای قدیمی و بریده سازمان مجاهدین خلق

محمد رزاقیمحمد رزاقی از اعضای قدیمی سازمان موسوم به مجاهدین خلق ایران است.

او 23 سال از عمر خود را در کمپ های این گروه سپری کرده است که به گفته خودش،23 سال از جوانی و عمر بی بازگشت خود را فدای سیاستهای عوام فریبانه و ضد مردمی مریم قجر کرده است.

محمد رزاقی در حال حاضر در یکی از کشورهای اروپایی سکونت دارد…

از او خواستم در مصاحبه ای با اینجانب،در مورد این گروهک تروریستی و سیاستهای مریم رجوی و وضعیت حال حاضر اعضای مجاهدین در کمپ لیبرتی قبل و بعد از حملات موشکی گروه جیش المختار به این گروه،صحبت کند.

آقای رزاقی در مقدمه ای از خودش و مجاهدین خلق چنین گفت؛

من 20 سال در تشکیلات علنی این فرقه بودم…

4 سال هم در زندان امریکائیها در عراق!

در ضمن به خاطر مخالفت با سیاستهای رجوی همراه 500 نفر در زندان اردوگاه اشرف بودم

18 سال در تشکیلات بودم 4 سال هم در زندان ساخته رجوی و امریکائیها برای جدا شده ها از فرقه رجوی

سوال؛چه سالی جدا شدید؟

سال 1384 از این گروه جدا شدم.

تا اوایل 88 هم در زندان امریکائیه بودم

به همراه 700 نفری که از سازمان جدا شده بودیم.

سوال؛گفته می شود رجوی تعمدا اعضایش را از لیبرتی خارج نمی کند تا به هدفش یعنی کشته سازی برسد.

جواب؛

بله موافقم،به موضوع خوبی اشاره کردید؛

رجوی و مریم قجر همیشه خواسته شان خون ریختن اعضایشان بوده است.

تا از آنها برای خود خوراک تبلیغاتی درست کنند

اما خب خمپاره باران شدن هم بدنشان نمی آید چند نفرشان کشته شود چرا که یک روشی هم هست برای خلاص شدن از دست اعضائی که رو دستشان باد کرده،چون همه الان میانگین سنی 50 تا 60 به بالا را دارند.

سوال؛حسین ابریشمچی رو می شناختید؟

جواب؛بله حسین ابریشمچی زندانبان و شکنجه گر معروفی بود در این سازمان.

ایشان در زمان پیروزی انقلاب نفوذی سازمان بود

در زمان بنی صدر،در گنبد بعنوان فرماندار منصوب میشه

سعی می کنه آنها درگیریهائی را بوجود بیاره

که خط سازمان بوده

در تهران هم جزو رباینده گان 3 نفر بوده دزدیده بعنوان کمینه چی شکنجه می کنند

اگر فیلمهای قبلی ایشان رو دیده باشید،خودتون واقعیت رو می بینید.

البته در تهران این اتفاق می افتد در خانه امن سازمان

این جنایت توسط همین حسین ابریشمچی صورت گرفته شده بود.

سوال؛بله در جریان جنایاتش هستیم.

پاسخ؛ای بابا ما که 23 سال در درون تشکیلات بودیم تازه یک دهم هم این مافیا را نشناخته بودیم

مریم قجر همیشه تو نشستها می گفت

شما مسعود را هم بعد 20 سال خواهید شناخت

راست می گفت

بعد 20 سال فهمیدیم چه جنایتکار وطن فروشی بوده

سوال؛دوس دارم مشاهدات عینی خودتون رو از 23 سال حضورتون در منافقین برای خوانندگان ما بیان کنید؛

پاسخ؛من هم امیدوارم بتوانیم کمکی در جهت افشاء ماهیت اصلی رجوی بکنم

این دین من است و باید ادا کنم

کمک شما اینه که صدای ما را به ملت برسانید…

او حرفهای زیادی برای گفتن داشت اما ترجیح داد ابتدا در خصوص فراخوان های منافقین به مناسبت 16 آذر روز دانشجو هم سخن بگوید و قرار شد در مصاحبه بعدی پاسخ سوالات مطروحه را بدهد.

آقای در مورد کینه رجوی نسبت به دانشجویان حرفهای جالبی داشت.

از او سوال کردم که نظرش را در مورد این ادعای مریم رجوی که دانشجویان برای او اهمیت خاصی دارند و روی آنها حساب ویژه ای باز کرده بگوید که پاسخ داد؛

با تشکر از شما بخاطر دعوتم به این مصاحبه؛

سایت رجوی- داعشی،برای 16 آذر که روز دانشجو نامگذاری شده است،یک فراخوان اعتراض یک هفته ای را صادر کرده بود و در این فراخوان از انجمن ها و دانشجویان موهوم که وجود خارجی ندارند،نقل و قول کرده بود که گویا با فراخوان فرقه رجوی داعشی یک هفته در حمایت از این فرقه جنایتکار و ارتش دست ساز رجوی که آنهم وجود خارجی ندارد و فقط در خیالات ابلهانه رجوی داعشی و سران فرقه وجود دارد به اعتراض خواهند پرداخت !

رجوی – داعشی سعی می کند به مناسبتهای مختلف با صدور پیامهائی که هیچ ایرانی با شرافت به ان اهمیت نمی دهد برای خود کلاه نمدی بسازد…

جا دارد اینجا به یک نمونه و ماهیت ؛

کینه حیوانی رجوی داعشی نسبت به دانشجویان و طبقه روشنفکر ایرانی را خدمت خوانندگان سایت وزین شما بیان کنم .

چند ماه ار انتخاب آقای سید محمد خاتمی به ریاست جمهوری نگذشته بود که رجوی در اردوگاه باقر زاده نشست عمومی برگزار کرد و گفت؛

خاتمی گفته می خواهد معاند به منتقد و منتقد به موافق رژیم تبدیل کند و موضوع این که با سر کار آمدن آقای سید محمد خاتمی مردم ایران و دولتهای اروپائی و امریکائیها خاتمی زده شده اند و باید اعضاء فرقه هم خاتمی زدائی شوند !

رجوی داعشی در اوهام و خیالات ابلهانه خود مدعی بود که چون ایشان مریم قجر بعنوان رئیس جمهور باسمه ای معرفی کرده سران رژیم ایران هم در مقابل خاتمی را بعنوان ریئس جمهور انتخاب کرده تا از سرنگونی نجات بدهند !

رجوی داعشی به اعضاء فرقه دستور داد علاوه بر اینکه همه باید از خاتمی عبور کنند و خاتمی زدائی شوند وهر عضوء فرقه با شاخص عملیات انتحاری به داخل ایران رفته عملیات نظامی ( ترور؛خمپاره زنی ) در داخل کشور انجام دهد تا خط خاتمی را بسوزانند و انقدر در داخل ایران عملیات نظامی اجراء کنید که سران رژیم ایران مجبور شود فضاء را بسته و نظامی کنند و یا مجبور شوند خاتمی را برکنار و حتا دستگیر کنند !

سپس رجوی به حمایت اقشار مختلف مردم از آقای خاتمی پرداخت و با بغض وکینه حیوانی شروع به توهین کردن به ملت ایران کرد و گفت:

حساب ملت که معلوم ! ملت بی غیرت غرق در جیم ( مسائل جنسی ) هستند .

حساب این دانشجوهای قرتی؛سوسول و مهندس ها هم که برای خاتمی صوت و کف می زنند معلوم باید بهشان گفت ما رئیس جمهور معرفی کردیم شما رفتید از خاتمی حمایت کردید !

سپس همه دانشجویان؛مهندس ها را به جرم خیانت باید چسباند سینه دیوار تیر باران کرد !

حال رجوی داعشی با سوء استفاده ار روز دانشجو به دادن اطلاعیه های دروغین رو آورده و با شیادی و شامورته بازی می خواهد وانمود کند که سری در میان دانشجوها و … دارد .

اما به رجوی داعشی باید گفت؛

بفرما این میدان اگر توانستید از میان 5 میلیون دانشجو 50 نفر در یک جا جمع کنی تا از رجوی داعشی حمایت کنند آن وقت می توانی ادعا داشته باشی .

مطمئنم ملت ایران و بطور خاص دانشجویان و فرهنگیان و جامعه روشنفکر ایران چه در داخل و یا خارج از ایران مثل همیشه به جفنگ؛یاوه گوئی های رجوی داعشی اهمیتی نخواهند داد حتا درون خانه و اطاقهای خود بعنوان حمایت از فرقه رجوی داعشی یک دقیقه هم به حالت اعتراض نخواهند ایستاد چه برسد به اینکه بخواهند به پیروی از اطلاعیه های رجوی داعشی یک هفته اعتراض کنند .

مطمئن ملت ایران ؛ بطور خاص قشر دانشجو ؛ روشنفکر ایرانی هیچ وقت وطن فروشی ؛ خیانت ؛ جنایت ؛ خود فروشی رجوی داعشی به سرویسهای اطلاعاتی مثل موساد؛شیوخ مرتجع عرب فراموش نکرده و نخواهند کرد .

حتما دانشجویان به رجوی داعشی خواهند گفت:صنار بده آش … به همین خیال باش!

پس نتیجه اینکه رجوی هیچوقت به فکر دانشجو نبوده بلکه به فکر استفاده تبلیغاتی و سیاسی از نام 16 آذر روز دانشجو است و لاغیر.

سوال:در خصوص وضعیت داخلی کمپ و جو غالب بر اعضای مجاهدین و ترس و هراس از حملات موشکی حرفی دارید؟ .

ج : جواب این سوال را باید در 2 بخش بدهم .

بخش اول مربوط به قبل از حمله موشکی مشکوک به کمپ لیبرتی که روند خروج اعضاء فرقه به سمت آلبانی شتاب گرفته بود و در حدود بیش از 200 نفر به البانی منتقل شده بودند و البته در بین اعضائی که در کمپ لیبرتی مانده اند بین سران فرقه و اعضاء درگیریهای لفظی و نارضایتی اعضاء به خاطر اینکه اسمشان در لیست خروج نبوده زیاد شده بود .

طبعا خیلی از اعضاء نگون بخت،خواهان این هستند که از عراق نا امن و زندگی در کمپ خلاص شوند و خبرهای موثقی رسیده بود که اعضاء نگون بخت برای خروج از عراق روز شماری می کنند .

حتی بعضی ها آنقدر ناامید شده اند که بصورت علنی و حسرت بدلی بحث خروج از عراق را مطرح می کنند و یا اینکه یک اتفاقی بیفته و کشته شوند و از این زندگی خلاص شوند !

اما سران فرقه،با برخوردهای شدید و برگزاری نشستهای مختلف به سرکوب افراد پرداخته اند و هر کس بصورت علنی خواهان قرار گرفتن در لیست خروج باشد بعنوان بریده و … تحت برخورد قرار می گیرد .

اما طبق آخرین خبرهائی که از درون کمپ لیبرتی بعد از حمله موشکی مشکوک به کمپ لیبرتی و کشته شدن 24 نفر از اعضاء نگون بخت رسیده،نا امیدی در بین اعضاء فرقه بصورت بارز،رو شده است،بصورتی که بعد از حمله موشکی 2 عضو فرقه از فرصت پیش آمده استفاده کرده و اقدام به فرار می کنند .

سوال:دلیل ممانعت رجوی از خروج و دلایل ممانعت اعضاء از حضور در عراق چیست ؟

جواب :ممانعت رجوی از خروج اعضاء،چندین علت دارد که هر کدام از علتها به هم ربط دارد .

علت اول:رجوی بهتر از هر کس می داند،خروج اعضاء از عراق،یعنی پایان یک استراتژی غلط و قبول شکست از طرف شخص رجوی یعنی آمدن به عراق اشتباه بود ؛

درست کردن ارتش با کمک صدام بنام ارتش آزادی بخش اشتباه بود .

با اینکه بعد از سرنگونی صدام ملعون،ارتش دست ساز رجوی هم خلع سلاح شد ولی رجوی در اوج شیادی باز مدعی است در در عراق ارتش آزادیبخش دارد !

پس خروج اعضاء فرقه از عراق یعنی قبول شکست استراتژی جنگ مسلحانه…

البته در عالم واقعی رجوی شکست خورده اما برای اینکه به شکست اعتراف نکند باز دم از ارتش نداشته می زند .

علت دوم:رجوی با وطن فروشی؛جاسوسی؛جنایت و …قبلا توسط صدام ملعون حمایت مالی و تسلیحاتی می شد.

بعد از سقوط صدام ارباب سابقش،رجوی به دنبال ارباب جدید و نوکری برای امریکائیها و سرویسهای اطلاعاتی بد نام مثل موساد و شیوخ مرتجع عرب در بیاد و برای اینکه وانمود کند می تواند بعنوان مزدور کامل در خدمت آنها باشد نیاز دارد که افرادش را در درون تشکیلات با هزار بهانه و شیادی نگه دارد.

حتی مریم قجر در شوهائی که در اروپا برگزار می کرد،مدام خواهان بکار گیری اعضاء فرقه مثل مزدوران و تروریستهای سوریه در ایران بود .

رجوی برای اینکه مورد پسند ارباب جدید در بیاد،نیاز به نگه داشتن این اعضاء دارد .

البته ناگفته نماند که میانگین سن اعضاء فرقه رجوی 55 بیشتر می باشد و سرویسهای اطلاعاتی یا کشورهایی که با مردم ایران دشمنی دارند از اینها فقط بعنوان لولو خور خور استفاده می کنند و گرنه اعضاء فرقه،به خاطر پیری و مریضی های گوناگون و بر اثر بیگاری های که در طول مدت اقامت در کمپ های اهدائی صدام به ایران داشتند،حتی قدرت جابجائی خود را ندارند چه برسد به اینکه قدرت جنگیدن داشته باشند .

علت سوم:رجوی می خواهد از زنده و مرده این افراد برای خود خوراک تبلیغاتی درست کند .

تا زنده هستند بعنوان نیرو و کادر تشکیلاتی مورد استفاده قرار می گیرند .

اگر بر اثر بیماری هم بمیرند باز رجوی مدعی می شود که اعضایش در کمپ به خاطر نداشتن امکانات پزشکی می میرند!!.

همه می دانیم که عراق کشور امنی برای خود عراقی ها هم نیست.

در یک سوم خاک عراق جنگ با تروریستهای داعشی و پس مانده های حزب بعث جریان دارد و هر لحظه امکان اینکه کمپ لیبرتی هم در زیر آتش بازی قرار بگیرد وجود دارد ؛

رجوی از کشته شدن اعضاء در این حوادث خوراک تبلیعاتی برای خود درست می کند تا با سوء استفاده از خون و کشته شدن اعضاء نگون بخت مظلوم نمائی کند .

 

علت چهارم:از آنجایی که اعضاء فرقه،نزدیک به 30 سال است که با دنیای بیرون ارتباط ندارند و با قوانین فرقه گرایانه خاص در یک محیط بسته زندگی می کنند رجوی ترس و وحشت عجیبی از ارتباط اعضاء با دنیای بیرون دارد .

رجوی بهتر از همه می داند در صورتیکه اعضاء فرقه با دنیای بیرون ارتباط برقرار کنند متوجه خواهند شد چقدر از افراد جامعه عقب مانده اند ؛

اعضاء فرقه نه امکان زندگی عادی دارند،نه امکان ازدواج و نه امکان ارتباط از طریق تلفن و سایر وسایل ارتباطی و نه امکان ملاقات با خانواده و نه امکان تحصیل و آشنایی با علوم امروزه و ….

مهمتر از همه ترس رجوی از جدا شدن اعضاء از این فرقه است.

رجوی می ترسد با جدا شدن اعضاء و افشاء جنایات رجوی در حق مردم ایران و حتی مردم عراق،جنایتهایش علیه اعضاء خود ماهیت جنایتکارانه و مناسبات فرقه گرایانه رجوی افشاء شود .

در نتیجه رجوی و دیگر سران فرقه،هر چقدر که می توانند بنا بر دلایلی که به نظرم محورهای اصلی هستند از خروج اعضاء به هر شکل ممکن ممانعت می کنند .

سوال: چرا منافقین اعلام کردند که حمله به کمپ لیبرتی که محل استقرار اعضاء فرقه رجوی در عراق می باشد مشکوک است؟!

جواب:حمله مشکوک در زمانی رخ می دهد که سرعت خروج اعضاء نگون بخت از عراق به سمت آلبانی در 2 ماه گذشته شتاب گرفته بود ولی یکباره همچین حمله ای صورت می گیرد !

سوال:ـ چرا می گویید؛ نگوئید کشته شدند؛بگوئید رجوی به کشتن داد ؟!

جواب :فرقه رجوی جنایتکار با 2 هدف مشخص دست به این سناریو خونین زده است.

یکم ــ برای جلو گیری از حضورخانواده ها در پشت دیوارهای لیبرتی که خواهان ملاقات با عزیزان خود بودند

رجوی با اجرائی کردن این سناریوی خونین می خواهد جلو حضور خانواده ها در پشت دیوارهای لیبرتی را بگیرد و با این ادعاهای سخیفانه خود که گویا پدران ؛مادران پیر وزارت اطلاعاتی و نیروهای سپاه قدس هستند،اعتراضات را بخواباند.

دوم ــ بر اساس خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی بعد از خروج نزدیک به 150 عضوء فرقه رجوی در 2 ماه گذشته از عراق به سوی آلبانی درون تشکیلات اکثر اعضاء باقیمانده در لیبرتی سر اینکه چرا آنها در لیست خروج از عراق نبوده اند،با سران فرقه مشکل داشتند.

بنابر این شخص رجوی جنایتکار و مریم قجر برای خاموش کردن اعتراضات اعضاء نگون بخت به یک سناریو خونین نیاز فوری داشتند،تا اعضاء نگون بختی که در عراق در اسارت سران فرقه رجوی می باشند توان اعتراض نداشته باشند و نهایت همین سناریو هم عملی شد .

مریم قجر و شیاد خانه شورای دست ساز رجوی،طی اطلاعیه هائی مدعی شده اند،موشکهای شلیک شده به کمپ لیبرتی،موشکهای 122میلی‌متری کاتیوشا و همچنین موشک هایی که از روی مدل موشکهای ان.بی‌24 روسی ساخته شده است و رژیم بر آن نام فلق گذاشته است، در شمار موشکهای شلیک شده امشب به کمپ لیبرتی هستند.

ــ به راستی چه کسی می تواند در هوا آنهم در شب نوع موشک و کشور سازنده موشک را مشخص کند؟

ــ چرا این موشک ها فقط به محل استقرار اعضاء نگون بخت اصابت می کند و هیچ وقت در آن محدوده کوچک به مقر سران فرقه که کنترل اعضاء اسیر را در درست دارند اصابت نمی کند؟!

ــ آیا بر روی موشکهای شلیک شده نوشته شده”مخصوص اعضاء نگون بخت فرقه رجوی”!؟ و یا در حافظه موشک ها نام نا مبارک عباس داوری معروف به جاسوس الدوله،احمد واقف ،زهره اخیانی و دیگر سران فرقه ثبت شده تا به محل استقرار آنها اصابت نکند !!!

بنا بر خبرهائی که در سایتهای مختلف خبری هم پخش شده 23 عضوء نگون بخت در اثر این حمله موشکی کشته شده اند که درمیان لیست کشته شده ها یک زندانبان و شکنجه گر سابق فرقه رجوی بنام حسین ابریشمچی معروف به حسین ابر دیده می شود .

به نظر،تاریخ مصرف این شکنجه گربرای رجوی تمام شده بود و می بایست برای سناریو خونین رجوی جنایتکار قربانی می شد،تا ادعاهای مریم قجر در اور سوراواز که گویا عوامل رژیم ایران به لیبرتی موشک شلیک کرده اند رنگ و بوی واقعی به خود بگیرد .

اما با مشاهده واقعیت ها می توان گفت سناریو شلیک موشک به مقر اعضاء نگون بخت در عراق توسط مریم قجر و ابریشمچی و … طرح ریزی می شود و توسط افراد و دارو دسته جنایتکاران فراری مثل طارق الهاشمی و پس مانده های حزب بعث اجرا می شود تا رجوی بتواند با به کشتن دادن اعضاء نگون بخت چند صباحی با اویزان کردن قاب عکس کشته های نگون بخت بر روی دیوارهای ویلای اوور سوراواز برای برای دستگاه تبلیغاتی منگولش خوراک تبلیغاتی درست کند و در داخل تشکیلات هم هرعضوی اعتراض کرد به بهانه کشته شدن اعضاء سرکوب شود .

سوال:آقای رزاقی در مورد حسین ابریشمچی چه حرفی دارید؟!

جواب:حسین ابریشمچی در سال 1360 یکی از مسئولین بخش اطلاعات سازمان شد . بعد از فاز نظامی که در گیری های نظامی با جمهوری اسلامی روز به بروز شدت می یافت و خانه های تیمی سازمان پی در پی لو می رفت و بسیاری از اعضا و هواداران دستگیر و اعدام شده بودند خانه موسی خیابانی در زعفرانیه در بهمن 60 که ضربه بزرگی به سازمان خورد و راه را برای قدرت انحصاری رجوی بازکرد .

طرح «مهندسی حسین ابریشمچی یکی ازطراحان و فرماندهان طرح «مهندسی » در تهران بود . . براساس این طرح در اوایل 61 ، طی عملیات مسلحانه مختلفی 3 پاسدار کمیته های ضد ترور و یک کفاش و یک معلم ( با قیافه پاسداری) را ربودند و در یکی از خانه های تیمی که ازقبل به عنوان زندان و شکنجه گاه تبدیل کرده بودند انتقال دادند ، مرداد 61 این پایگاه در خیابان بهار درتهران قرار داشت . تعدادی از افراد سازمان افراد ربوده شده را بشدت مورد شکنجه خود قرار داده بودند تا اطلاعات مربوط به لو رفتن خانه های تیمی سازمان را بدست آورند . .

بر اساس اعتراف اعضای دستیگر شده عضو سازمان،برای اعتراف گیری از روش هایی همچون شلاق زدن با کابل،سوزاندن با آب جوش،کشیدن دندان ها با انبردست،سوزاندن بدن با اتو،بریدن گوش ها و بینی،سوزاندن آلت تناسلی مردان با سیخ داغ کندن پوست سر و صورت،بیرون آوردن چشم ها و شیوه های دیگر استفاده شده بود. .

بعضی از قربانیان را در باغ فیض زنده به گور کرده بودند.

درون سازمان مجاهدین با مسئله شکنجه پاسداران برخورد و نقد جدی نشد.

شکنجه مخالفان رجوی هم در سال های بعد به صورت سازمان یافته و رسمی شد و مسئولین از گفتن نام علنی آن هم ابایی نداشتند .

حسین ابریشمچی یکی از فرماندهان عملیاتی در عملیات فروغ جاودان بود .

بعداز شکست نظامی سازمان در جریان فروغ جاودان و ریزش نیروها و اتش بس ایران و عراق ، مسعود رجوی که نمی توانست سوالات منتقدان را براحتی در نشست ها پاسخ بدهد،منتقدان سیاست ها ی خود را زندانی می کرد .

حسین ابریشمچی که به عنوان عضو شورای ملی مقاومت منصوب شده بود به عنوان فرمانده «کاظم» مسول لشگر 100 نفره ای بود که قرار بود جماران را تصرف کنند از سوی مسعود رجوی تعیین شده بود .

در پروسه زندانهای سال 1373 در قرارگاه اشرف،حسین ابریشمچی یکی از بازجویان و شکنجه گران آن پروسه بود.

دست وی در خون مجاهدینی که مخالف و یا منتقد سیاست های رجوی و وابستگی سازمان به صدام بودند،آغشته بود .

او در جریان سرکوب مردم کرد و شیعه عراق در جربان قیام علیه صدام هم مشارکت داشت .

سوال:آقای محمد رزاقی با تشکر از اینکه وقتتان را در اختیارم گذاشتید در پایان حرف خاصی ندارید؟

جواب:نخیر،آقای کیانی،من هم از اینکه به من اجازه دادید حرفهایم را به مردم بزنم ممنونم امیدوارم مردم بیشتر با پشت پرده واقعیت های این سازمان آشنا شده باشند.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22403

یک مرده خوش نام … به از صد زنده بد نام

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم دسامبر ۲۰۱۵:…  حسین فرشید در یک بی شرافت نامه مدعی شده در صورتیکه اعضاء نگونبخت می خواستند از عراق خارج شوند باید از اسم مجاهد می گذشتند ! خوب باید گفت اگر اسم مجاهد اینقدر با ارزش و اهمیت دارد پس چرا در سال ۲۰۰۳ وقتی مریم قجر در فرانسه دستگیر شد و از اطاق خوابش نزدیک به ۱۰ ملیون دلار نقد کشف و ضبط شد بلافاصله مدعی شد …

حمید اسدیان، حسین فرشید، حمید طاهرزادهجوابی به مقاله آقای حسین فرشید (پویا ) تحت عنوان بی شرف ها ما هنوز زنده ایم

مقتولین کمپ لیبرتی اکتبر 2015نگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد !

لینک به منبع

یک مرده خوش نام … به از صد زنده بد نام .

قبل از پرداختن به موضوع شخصآ هیچ وقت به مسائل فردی افراد نپرداخته ام و مسئله ام هم نبوده و نیست .

این مطلب هم در جواب نوشته حسین فرشید سیم کش دیروز رجوی و … امروز رجوی نیست !

یک عده قلم بدست ؛ شیشه ودکا به دست ؛ زر ورق به دست ؛ آمپول تزریقی به دست و یا شلوار به دست می خواهند گند و کثافتکاریها ـ بی شرافتی ؛ بی ناموسی ؛ بی اخلاقی و … خود را با لجن پراکنی به دیگران لا پوشانی کنند و به قول معروف از دیگران برای خود نردبان ترقی درست کنند .

به این بی شرافتها ؛ بی ناموسها ؛ بی اخلاقها و …. می گویم صبر هم حدی دارد ! کارد به استخوان رسیده هر کسی بودید و هستید جوابتان را به هر طریق ممکن خواهم داد من چیزی برای از دست دادن ندارم شما بی شرفها باید از رو شدن واقعیتها بترسید و اگر فکر می کنید با ادعاهای رجوی گونه می توانید مرا به سکوت بکشانید این یکی را کاملا اشتباه می کنید بلکه هرانچه را در گذشته به خاطر یکسری مسائل سانسور کردم مصصم شده ام پته همه بی شرفها ؛ بی ناموسها و هر حرامزاده را رو کنم !

مثل رجوی بی شرف و بی ناموس از سوراخ موش عربده نکشید به قول معروف اگر در خودتان مردانگی نداشته را احساس می کنید بفرمائید این میدان .

برای اینکه حسین فرشید سیم کش دیروز و پزونک امروز رجوی را بشناسید چند نمونه از بی شرافتی ؛ بی اخلاقی ؛ بی ناموسی این جیره خوار رجوی می نویسم تا همگان ببینند دور رجوی پزونک چه حیواناتی با ماسک انسان جمع شده اند .

حسین فرشید سیم کش سال ۷۰ از نزدیک شناختم انهم در قسمت سر رشته داری ؛ یک شب بعد از شام گفتند می خواهند پیام رجوی را بخوانند و همه در زمین صبحگاه جمع شوند .

من و یکی از دوستانم ( ص ) در زمین صبحگاه کنار هم ایستاده بودیم که رجوی در پیامی انتخاب فهیمه اروانی بعنوان هم ردیف مسئول اول سازمان (مریم قجر) قجر اعلام کرد و بعد پیام از بلند گو ترانه قوقولوـ قو سحر شد پخش کردند و قرار شد به هر نفر یک عدد میوه نادر ؛ کمیاب در دنیا ( موز ) را در بین اعضاء که سالی یا ۲ سال یکبار دستشان می رسید پخش کنند !

من و دوستم ( ص ) در کوشه زمین صبحگاه ایستاده بودیم که حسین فرشی موز به دست و خندان به ما نزدیک شد ویواشکی که کسی نشنود گفت :

رجوی خودش هلوهای فهیمه را می خورد به ما موز پوست کلفت فرستاده ! خدا رحم کرده رجوی موز خودش را برایمان نفرستاده !!! بعد خودش زد زیر خنده و قهقهه و بصورت تکراری می گفت موز برادر ؛ موز برادر ( مال رجوی )

حسین فرشید تا سال ۷۱ در اردوگاه بد نام اشرف در قسمت تاسیسات مشغول بود و البته تا اینجای کار هیچ مشکلی نیست چون در اردوگاه اشرف هر کس مجبوربود در قسمتی کار کند

در سال ۷۱ حسین فرشید با نام پر طمطراق مهندس حسین فرشید به عضویت شورای دست ساز رجوی درامد .

دقیقا یادم هست چند ماه بعد از عضویت این مردک در شورای دست ساز رجوی یک شب بعد شام امدند گفتند باید به نشست خواهر زهره اخیانی در سالن به اصطلاح دانشگاه فروغ جاویدان بروید ؛ من و همان دوستم ( ص ) با هم به سمت سالن نشست رفتیم وقتی وارد شدیم در حدود ۳۰ نفر از سر رشته داری در سالن نشسته بودند.

تقریبا بعد ربع ساعت زهره اخیانی وارد سالن شد و پشت میزی که کمی با تخته و بلوک بصورت جایگاه در اورده بودند نشست و شروع کرد به صحبت و اینکه در سر رشته داری اتفاقاتی افتاده که باید چند نفر خودشان را تعین تکلیف کنند !

بقول معروف سوژه اول فردی بنام ( محمود ـ ا ) بود که زهره اخیانی گفت رفته در اشپزخانه بغداد دست زن سابق اش را گرفته و … !

چون با انقلاب مشعشعی که مریم قجر راه انداخته بود همه مجبور به طلاق دادن زنها شده بودند وگرفتن دست همسر می ماند مثل مرتد و کافر شدن و از نظر رجوی زنباره باعث سر نگون نشدن رژیم می شد !

در همان نشست یک مشت رجوی صفت شروع کردند به داد و بیداد که گویا با اینکار محمود ـ ا عرش خدا به لرزه در امده !

بحث در مورد (محمود ــ ا ) داغ بود که زهره اخیانی رو به سعید ـ ص کرد و گفت مگر تو در تاسیسات مسئول نیستی مگر تو مرده ای که حسین فرشید انجا را به گند کشیده بود !

خیلی ها نمی دانستند که موضوع جسین فرشید چیست که زهره اخیانی اینقدر جوش اورده !

زهره اخیانی با داد و بیداد از سعید ــ ص می خواست که جواب بدهد چرا مراقب اطرافش نبوده که حسین فرشید ۲ بچه مدرسه را در انبار تاسیسات خفت گیری کرده !

وقتی زهره اخیانی موضوع خفت گیری بچه مدرسه ای ها توسط حسین فرشید مطرح کرد یکدفعه همه از روی صندلیهایشان بلند شدند و با داد و فریاد به سر سعید ـ ص که یا الله بگو یا با حسین فرشید همدست بودی با هم بچه ها را خفت گیری می کردی یا انقدر در بحث زن گیری که متوجه نیستی درقسمتی که کار میکنی چه اتفاقی می افتد !

داد و بیداد سر سعید ــ ص ادامه داشت که مهناز شهنازی با حالت بر افروخته گفت :

کثافتکاریهای حسین فرشید فقط با این بچه ها نبوده !

این کثافت ( حسین فرشید ) به بهانه پرو لباس نمایش یکی از خواهران را چند بار دستمالی کرده !

وقتی مهناز شهنازی اسم ان خانم گفت زهره اخیانی از همه خواست اسم ان خواهر بیرون نشست پیش دیگران به زبان نیاورند .

تقریبا ۳ شب بعد از شام نشست تعین تکلیف چند نفر ادامه داشت وهر بار هم از کثافتکاریهای حسین فرشید توسط مسئولین فرقه گفته می شد .

اما برای اینکه حسین فرشید سیم کش باز بهتر بشناسید بشنوید از زبان دختر خودش .

پائیز سال ۷۵ یک گله از مفت خورهای خارجه نشین برای برگزاری نشست شورای دست ساز رجوی به عراق امده بودند که بین انها حسین فرشید سیم کش هم تشریف داشتند .

بعد از برگزاری نشستهای شورای دست ساز رجوی یک نشست عمومی هم در اردوگاه بد نام اشرف بین اعضاء نگون بخت برگزار کردکه در ان نشست وقتی بحث امدن جیره خواران شورا به عراق توسط شخص رجوی پزونک مطرح شد و رجوی کلی از مفت خوری اعضاء شورای دست سازش اه و ناله کرد ! دختر حسین فرشید در همان نشست عمومی پشت میکروفون رفت و گفت :

من برای دیدن پدرم ( حسین فرشید ) به هتل محل استقرار شورائی ها رفتم وقتی از حسین فرشید پرسیدم چرا برای دیدن من دراشرف نماندی می توانستی من همانجا ببینی حیسن فرشید در جواب به دخترش گفته بود من عضو شورا هستم رجوی هم به من و امثال من نیاز دارد ! اوردن تو برای ملاقات به هتل سهل اگر خواسته های دیگری هم داشته باشم رجوی مجبور فراهم کند چون ما نباشیم رجوی هیچ کاره هست !

گفتم اینجا قصد جواب دادن به یاوه های حسین فرشید ندارم و شخصآ پرداختن به ادمهای کثیف و فاسد خوش ندارم بلکه خواستم به این بوزینه ها بگویم پیش قاضی معلق بازی ؟؟؟

حسین فرشید در یک بی شرافت نامه مدعی شده در صورتیکه اعضاء نگونبخت می خواستند از عراق خارج شوند باید از اسم مجاهد می گذشتند !

خوب باید گفت اگر اسم مجاهد اینقدر با ارزش و اهمیت دارد پس چرا در سال ۲۰۰۳ وقتی مریم قجر در فرانسه دستگیر شد و از اطاق خوابش نزدیک به ۱۰ ملیون دلار نقد کشف و ضبط شد بلافاصله مدعی شد که اصلا مجاهد نیست و هیچ مسئولیتی در سازمان مجاهدین ندارد !

اگر نام مجاهد اینقدر اهمیت دارد چرا سران فرقه در پشت دربهای بسته چهار دست و پا به شکر خوری می افتند و اصلا منکر مجاهد بودن می شوند .

اگر سران فرقه اینقدر مجاهد بودن حلوا ؛ حلوا ؛ می کنند وقتی در فرانسه حمید امامقلی به همراه معزی بعد از دستگیری به یک دهکده فرستاده شد حمید امامقلی که از مسئولین فرقه رجوی در اردوگاه اهدائی صدام به رجوی پزونک مسئول امداد اردوگاه جلولا به نام انزلی با رده تشکیلاتی معاون ستاد در عراق تشریف داشتند مجاهد بودن خودش را تکذیب کرد و مدعی شد نه تنها مجاهد نیست فقط هوادار شورای دست ساز رجوی می باشد .

اگر مجاهد بودن و مجاهد مردن اینقدر اهمیت دارد پس چرا تو امثال تو مجاهد بودن ول کردید در اروپا به یاوه سرائی مشغول هستید .

نکته دیگر اینکه حسین فرشید سیم کش دیروز و …. امروز رجوی پزونک مدعی شده رجوی نمی توانست همه اعضاء نگون بخت یکجا از عراق خارج کند !

اولا به حسین فرشید و دیگر جیره خواران رجوی پزونک باید گفت :

مریم قجر چطور می تواند به همراه ۲۰۰ نفر از عراق خارج شود ولی اعضاء نگون بخت نمی توانند !

چرا خانواده سران فرقه می توانند از عراق خارج شوند ولی اعضاء مریض نگون بخت نمی توانند .

البته نا گفته نماند رجوی می تواند رضا ـ آ کثافتی مثل تو ؛همجنس ترا که بر اثر فشار بخار انقلاب مریم قجر پسر یکی از وزراء مریم قجر موقع نگهبانی در بالای مرده شور خانه اردوگاه جلولا خفت گیری کند یا افرادی مثل جابر ـ س تضاد انقلاب گوهران بی بدیل حل کند ؛ یا یک مشت قاچاقچی ؛ معتاد ؛ متجاور ؛ کلاهبردارو … برای استعمال در اروپا از عراق خارج کند اما نمی تواند اعضاء مریض ؛ سرطانی نگون بخت ازعراق خارج کند ؟

حسین فرشید سیم کش یا هر حرامزاده سیم کشی که ادعا می کند در بالای دکل اتمی یا زیر دریا سیم کشی می کند باید بدانند نمی توانید کثافت کاریهای خودتان را با لجن پراکنی ؛ قمپوز در کردن لا پوشانی کنید و مطئمن روزی خواهد رسید که باید تاوان کثافتکاریهاتان را بدهید و نمی توانید مثل رجوی از سوراخ موش عربده بکشید و بگوئید من انم که رستم بود ! من با شناختی که از بی شرافتها و بی ناموسهائی مثل تو پیدا کرده ام یقین دارم و قسم می خورم تو امثال تو به خانواده های خودتان هم نامحرم هستید .

به رجوی پزونک هم می گویم مردک کوتله برای تو و مریم قجر همین ادمها به درد می خورد یک مشت بی شرف ؛ بی ناموس ؛ مفت خورحیوان صفت که حاضر هستند برای دریافت جیره ماهانه و زندگی حیوانی خودشان بوزینه وار ادا اطوار در بیاورند و دست به هر دریوزگی بزنند همین ها مبارکتان باد .

به جیره خواران و مفنگهای رجوی صفت هم می گویم شما دیگر از شرافت و زنده بودن دم نزنید .

یک مرده خوش نام … به از صد زنده بد نام .

پاریس : محمد رزاقی

مزدور پرویز خزایی مجاهدین خلق ارتش خصوصی صدام حسیننادر نادری: حسین فرشید (پویا)، تو و شورایی هایتان قاتلین دوستان ما هستنید

شکرالله پاکنژاد مزدور صدام رجوی خیانترجوی تمامی اتهامات پولشویی، دزدی و کلاهبرداری و … را قبول کرد (شورایی ها و رسیدهایشان)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22041

اردوگاه رجوی داعشی در قلب فرانسه و کشورهای اروپا است !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم نوامبر ۲۰۱۵:… طبق اخبار موثق رسیده از درون فرقه رجوی در یکماه گذشته بعد از اینکه سفر اقای روحانی ریئس جمهور ایران به فرانسه قطعی شد . مریم رجوی داعشی تمامی تیمهای سازماندهی شده از اروپا را به فرانسه منتقل و در خانه های امن مستقر کرد و این تیمها بارهای مسیر فرودگاه شاردوگل را شناسائی کرده بودند و نقشه حمله به کاروان رئیس جمهور ایران را طرح …

حمایت مریم رجوی از دزدان مسلحمحمد رزاقی: حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

لینک به منبع

دولتمردان فرانسه و اروپا ـ خانمها و اقایان .

اردوگاه رجوی داعشی در قلب فرانسه و کشورهای اروپا است !

قبل ار پرداختن به موضوع باید به خاطر کشته شدن انسانهای بی گناه توسط یک مشت وحشی داعشی که همکیشان رجوی داعشی می باشند به دولت ؛ ملت و بطور خاص با باز مانده گان این کشتار وحشیانه در قلب شهری که به زیبائی و شهر عشق معروف است تسلیت بگویم .

این کشتار وحشیانه توسط یک مشت انسان نما ولی در باطن وحشی با خوء حیوانی که رجوی داعشی انها را در سوریه رزمنده گان ازادی و در عراق از انها بعنوان عشایر و مردم انقلابی نام می برد صورت گرفت و بیش از ۱۲۰ انسان در گروگانگیری و عملیات انتحاری بی گناه جان باختند .

طی سالیان گذشته اردوگاه رجوی داعشی محل استقرار مریم رجوی داعشی به همراه دیگران سران این فرقه جنایتکار به محل پشتیبانی و پذیرائی از سران گروههای تروریستی سوریه ای و عراقی بوده و هست .

نزدیک به ۲ سال گذشته مریم رجوی داعشی با اوردن طارق الهاشمی فراری و پسمانده های حزب بعث پایه اتحاد و همکاری با تروریستهای وحشی داعشی های البغدادی را پایه گذاری کردند .

با حمله وحشیانه تروریستهای داعشی البغدادی حمایت رجوی داعشی از اشغال شهرهای عراق و کشتار مردم بی گناه عراق به اوج رسید و در اردوگاه لیبرتی سران فرقه رجوی داعشی با برگزاری جشن و پخش شیرینی در خیال ابلهانه خود اماده می شدند تا از داعش سلاح گرفته و در موصل و فلوجه و یا در سوریه مستقر شوند و تا به همراه داعش پس مانده های حزب بعث به کشتار ادامه بدهند !

دولتمردان فرانسه و اروپا .

خانمها واقایان .

رجوی داعشی اردوگاههای مختلفی را در کشورهای اروپائی ساخته و تروریستهای اموزش دیده فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون در این خانه های امن مستقر کرده تا به فرمان رجوی داعشی و مریم رجوی داعشی در هر کجا که لازم بود دست به کشتار بزنند .

بزرگترین اردوگاه رجوی داعشی در قلب فرانسه در اور سوراواز می باشد و تمامی تیمهای تروریستی رجوی داعشی از شخص مریم رجوی داعشی و مهدی ابریشمچی که با نام مستعار مهدی تهرانی شوهر سابق مریم رجوی داعشی در اردوگاه اور سوراواز مستقر می باشد دستور می گیرند .

در آلمان ؛ هلند ؛ دانمارک ؛ سوئد ؛ نروژهم تیمهای تروریستی رجوی داعشی توسط مهوش سپهری با نام مستعار نسرین به دستور شخص مریم رجوی داعشی به تیمهای ۴ ؛ ۳ ؛ ۲ ؛ نفره سازماندهی شده اند وبعضی نفرات خاص هم تنهائی باید دستورات تروریستی را اجرا کنند .

دولتمردان فرانسه و اروپا .

طبق اخبار موثق رسیده از درون فرقه رجوی در یکماه گذشته بعد از اینکه سفر اقای روحانی ریئس جمهور ایران به فرانسه قطعی شد . مریم رجوی داعشی تمامی تیمهای سازماندهی شده از اروپا را به فرانسه منتقل و در خانه های امن مستقر کرد و این تیمها بارهای مسیر فرودگاه شاردوگل را شناسائی کرده بودند و نقشه حمله به کاروان رئیس جمهور ایران را طرح ریزی کرده بودند و قرار بود یک عده هم از سوری ها که گویا مخالف دخالت ایران در سوریه هستند در این حمله به کاروان توسط فرقه رجوی داعشی استفاده شوند !

سازماندهی تیمهای ترویستی تماما توسط سران فرقه رجوی داعشی بطور مشخص از طرف مهدی ابریشمچی از اطاق عملیات اردوگاه اور سوراواز کنترل و فرماندهی می شود و مریم رجوی داعشی و ابریشمچی به تیمهای تروریستی تاکید کرده اند که در صورت دستگیری نباید خود را عضوء فرقه رجوی داعشی معرفی کنند ! تیمهای تروریستی فرقه رجوی داعشی باید خود را بعنوان مخالف رژیم ایران جا بزنند .

همچنین بنا بر این خبرها قرار بود چند نفری از تروریستهای فرقه رجوی داعشی که در قالب تک نفره سازماندهی شده اند خود را به شکل خبر نگار در بیاورند وعملیات ایذائی یا انتحاری را انجام بدهند .

اما بعد از حادثه و حمله وحشیانه داعشی های البغدادی به مردم بی گناه پاریس تروریستهای رجوی داعشی مستقر در خانه های امن در پاریس و اطراف اور سوراوازــ از ترس دستگیری به دستور شخص مریم رجوی داعشی به کشورهای محا استقرار خود در اروپا بر گشته اند و منتظر دستور رجوی داعشی می باشند .

دولتمردان فرانسه و اروپا .

آقایان و خانمها .

من و دیگر جدا شده گان از این فرقه تروریستی بارها نوشتیم و در ملاقاتهایمان تاکید کرده ایم که فرقه رجوی داعشی با اویزان کردن کروات و تراشیدن ریش سعی در فریب دادن سیاستمداران ومردم اروپا هستند و هزار بار از داعشی های البغدادی خطرناک تر می باشند .

تروریستهای رجوی داعشی علاوه بر گذراندن اموزش کشتار با سلاح نزد فدائیان صدام و گارد مخصوص صدام در کشتار بدون سلاح هم مهارت خاصی دارند و همچنین در ساختن مواد شیمیائی برای کشتار و مسموم کردن دوره های خاصی دیده اند که هم اکنون چند نفر از همان تروریستها در اردوگاه اور سوراواز مستقر می باشند و همچنین توسط رجوی داعشی در خانه های امن در کشورهای اروپائی مستقر می باشند

همچنین بنا بر خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی داعشی تیمهای تروریستی رجوی داعشی دستورحمله به جدا شده ها و کسانی که ماهیت فرقه رجوی داعشی را افشاء می کنند از شخص مریم رجوی داعشی و مهدی ابریشمچی دریافت کرده اند واین تیمهای تروریستی بطور خاص در فرانسه ؛ آلمان ؛ هلند بسیار فعال شده اند .

دولتمردان فرانسه و اروپا .

خانمها و آقایان .

بارها اعمال تروریستهای اعزامی از اردوگاه اور سوراواز مقر استقرار مریم رجوی داعشی که مدارک انکار ناپذیر ان و شاهدان زنده ان حملات تروریستی را در خیابانهای پاریس را دیده ایم وشکایت و گزارشهای ان نزد پلیس فرانسه موجود می باشد و همچنین شاهدان و قربانیان این حملات هم در فرانسه و هم در دیگر کشورهای اروپائی می باشند .

باز تاکید می کنم تروریست خوب ؛ تروریست بد وجود ندارد !

ماهیت و کار کرد رجوی داعشی و البغدادی داعشی هیچ فرقی با هم نمی کند ! رجوی داعشی و البغدادی ؛ پس مانده های حزب بعث همکاری نزدیکی در سوریه و عراق با هم دارند .

تنها تفاوتشان در ظاهر می باشد رجوی و دیگر سران فرقه تروریستی رجوی داعشی ریشهایشان را برای فریب افکار عمومی ۳ تیغه می کنند و کروات اویزان می کنند اما البغدادی و داعشی های البغدادی ریش رها و بلند می کنند تنها تفاوت همین است و بس .

اگر مصمم به برخورد با تروریستها هستید ! اگر می خواهید از ریخته شدن خون انسانها رو سنگ فرش خیابانهای پاریس و اروپا جلو گیری کنید باید از درون شهرهای خودتان شروع کنید . مقر تروریستهای رجوی داعشی در قلب فرانسه در اور سوراواز در چند قدمی می باشد .

برای جلو گیری ازریخته شدن خون شهروندان اروپائی ؛ پناهنده گان و … اردوگاه فرقه رجوی داعشی را از اور سوراواز جمع کنید و سران فرقه رجوی داعشی که قاتل هزاران شهروند ایرانی ؛ عراقی ؛ حتا اعضاء خود می باشد تسلیم عدالت کنید .در غیر اینصورت تا زمانی که رجوی داعشی در اروپا مستقر هست خون و خونریزی هم ادامه خواهد داشت . این موضوع قبلا ثابت شده و در اینده نزدیک هم خواهید دید که گفته های جدا شده از این فرقه تروریستی کاملا درست بوده و هست .

پاریس : محمد رزاقی

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

مریم رجوی هفدهم ژوتنوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

2015-10-29-1446141457-4261917-syria2013Aleppo.jpgSyrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser

***

همچنین:

فرقه رجوی جنایتکار چه فرقی با داعش دارد؟ (هشدار به ارگانهای امنیتی غرب)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  سرویسهای امنیتی به جای استفاده از فرقه رجوی بعنوان یک برگ فشار به ماهیت و عملکرد سران این فرقه در اروپا و مناسبات درون تشکیلاتی فرقه رجوی دقت کنند و اجازه ندهند اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام ملعون سنگ فرش خیابانهای شهرهای اروپا را ب

نـــــــــــــــه بــــــــــــابــــــــــــــا !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم ژانویه ۲۰۱۵:…  برای روشن شدن افکارعمومی و کسانی که از درون اردوگاه بد نام اشرف خبر نداشتند لازم می بینم به چند نمونه از گفته های شخص رجوی زنباره در مورد سلاح اشاره بکنم و همچنین روند خلع سلاح تا ماهیت کثیف رجوی جنایتکار بر همه اشکار شود . زمانی که رجوی زنباره توسط ارباب

چرا رجوی خود را به کوچه علی چپ میزند ؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم ژانویه ۲۰۱۴:…  اما اینبار رجوی زنباره ؛ مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه خود را به کوری مطلق زدند و از بازدید تفریحی سفیر ایران از حرمسرای زیر زمینی رجوی زنباره اصلا حرفی به زبان نمی اورند . اما چرا؟ چون رجوی زنباره و مریم قجر به روشنی و بهتر از هر کس می دانن

حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۴:…  سایت فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی خبر درگیری دزدان مسلح گلپایگان را طوری درج کرده هر کس اصل خبر را نداد فکر خواهد کرد همان قیام خونین خیالی رجوی رخ داده است . سابت رجوی زنباره نه تنها اصل خبر را درج نکرده بلکه درگیری نیروهای انتظامی با دزدان مسلح را طوری د

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:… درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند . این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن ۱۰ درصد از سلاحهایی که موقع خلع س