مصاحبه با رحمان محمدیان در تلویزیون مردم تی وی

مصاحبه با رحمان محمدیان در تلویزیون مردم تی وی

مصاحبه با رحمان محمدیان پارسا سربی مردم تی ویکانون آوا (مردم تی وی)، پنجم ژوئن 2021:… آقای رحمان محمدیان عضو جدا شده فرقه مجاهدین در آلبانی  دررابطه با  نقد و بررسی موسسان ارتش پنجم رجوی صحبت کردند مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن، ایمیل ویا فیسبوک مسنجربا مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم. مصاحبه با رحمان محمدیان در تلویزیون مردم تی وی

جبهه و جنگ – خاطرات عبدالرحمان محمدیان (قسمت ششم)جبهه و جنگ – خاطرات عبدالرحمان محمدیان (قسمت ششم)

مصاحبه با رحمان محمدیان در تلویزیون مردم تی وی 

آقای رحمان محمدیان عضوجدا شده فرقه مجاهدین درآلبانی

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

روز جمعه چهارم ژوئن2021 برابر با 14 خرداد ماه 1400 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران آقای رحمان محمدیان عضو جدا شده فرقه مجاهدین در آلبانی  دررابطه با  نقد و بررسی موسسان ارتش پنجم رجوی صحبت کردند

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن، ایمیل ویا فیسبوک مسنجربا مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

لینک به منبع

مصاحبه با رحمان محمدیان در تلویزیون مردم تی وی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سران-نامرد-فرقه-رجوی-چه-عذری-دارند/

سران نامرد فرقه رجوی ، چه عذری برای این همه خیانت به همرزمانتان دارید ؟

سران نامرد فرقه رجوی رحمان محمدینان، نجات یافتگان در آلبانی، چهاردهم فوریه 2021:… منصور براهویی می گفت که رفته ام و به نفرات این فرقه ( افراد دفتر فرقه رجوی در آلبانی) گفته ام که من مسکن و ماوا ندارم و در خیابان و… می خوابم و به من کمک کنید اما هیچ ترتیب اثری ندادند و کلی هم تحقیرم میکردند. واقعا دل هر کسی که ذره ای انسانیت در وجودش باشد بدرد می آید که هموطنش شب را در خیابان و لای زباله ها بخوابد و مردم آلبانی از سر ترحم و انسانیت گاهی برای او غذایی تهیه کنند و این عمل برای این فرد بارها تکرار شده است. تف برشما و قولتان اگرمبارزه و مردم داری این است تف برشما و این مبارزه شما. تف بر شما و تف بر مبارزه شما. سران نامرد فرقه رجوی ، چه عذری برای این همه خیانت به همرزمانتان دارید ؟

سران نامرد فرقه رجوی مرگهای خاموش در فرقه رجوی

سران نامرد فرقه رجوی ، چه عذری برای این همه خیانت به همرزمانتان دارید ؟

رجوی قاچ زین را بچسب ، اسب سواری پیش کش

نامردی و نامردمی فرقه مجاهدین خلق اندازه ندارد

چه عذری برای اینهمه خیانت دارید؟

رحمان محمدیان ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 12.02.2021

رحمان محمدیان

آقای رحمان محمدیان ، آلبانی

با اینکه من خودم عمری را درفرقه مجاهدین گذرانده و سالیان دراز را در این فرقه و در خدمت به آن تلف کرده ام و بر این اساس با شیوه کار و بی رحمی و بی رسمی این فرقه آشنا هستم ولی گاه شاهد مواردی هستیم که باورش بسا مشکل است! از جمله این موارد اقدامات و فشارهایی است که اینروزها شاهد آن برعلیه جداشدگان و از قضا آنهایی که مستمری بگیر این فرقه هستند وفرقه باصطلاح خودش آنها را هوادار می گوید و این افراد وابستگی خود را به انحاء مختلف به این فرقه اعلام کرده اند. اما بازهم فرقه دست از سر آنها برنمی دارد وبرسم داخل تشکیلات در هر برهه از آنها طلب اعلام وفاداری و جان نساری و نوشتن تعهدات دارد و تعهد جدید چنانچه دیده اید و بعض افراد با امضای نماینده قانونی این فرقه در آلبانی آنرا افشاء کرده اند همان است که باید برعلیه بقیه مقاله نوشته و از این فرقه دفاع کنند…

اما از این فرقه بدنام و بی وطن هر تازه تر از تازه تری می رسد.!

داشتم مصاحبه منصور براهویی را گوش می کردم از شنیدن بلایی که این فرقه ( علیرغم اینکه این فرد تاجایی که می توانست سنگ اینها را به سینه می زد و …در هر جایی از آنها دفاع می کرد بطوری که باعث چندش بقیه افراد می شد و حتی گاه باعث منزوی شدن او در بین جداشدگان می شد)بر سر او آورده است منقلب شدم.

منصور براهویی می گفت که رفته ام و به نفرات این فرقه ( افراد دفتر فرقه رجوی در آلبانی) گفته ام که من مسکن و ماوا ندارم و در خیابان و… می خوابم و به من کمک کنید اما هیچ ترتیب اثری ندادند و کلی هم تحقیرم میکردند.

وا قعا دل هر کسی که ذره ای انسانیت در وجودش باشد بدرد می آید که هموطنش شب را در خیابان و لای زباله ها بخوابد و مردم آلبانی از سر ترحم و انسانیت گاهی برای او غذایی تهیه کنند و این عمل برای این فرد بارها تکرار شده است. تف برشما و قولتان اگرمبارزه و مردم داری این است تف برشماو این مبارزه شما.

البته مردم گفتن و از مردم دم زدن شما مثل همان شعار ضدامپریالیستی شماست که پته اش دیگر زده شده است و مردم خوب شما و اهداف ضد ملی و ضد مردمیتان را شناخته اند و اینطور ملعون مردم وتاریخ ایران شده اید که مجبورید که با کلان ترین دستمزدها، لمپن ترین افراد را استخدام کنید وبا خرج میلیونها دلار( ونه تومان) مثلا یک عکسی ازشما را در یک خیابانی آویزان کنند و بعد بگویید که مثلا کانون های شورشی و فلان وبهمان ! اینکار و انکار را کردند! زهی شرم و زهی شرم. باید بشما گفت قاچ زین را بچسبید که باد نبردتان؛ سواری پیشکش.

البته باید گفت که عاقبت همه کسانی که ذره ای به این سازمام اعتماد می کنند واز آن فاصله نمی گیرند دیر یا زود همین است.

بهرحال وقتی که این فرقه با کسی که 30 سال از بهترین سالیان عمرش را – که دیگر قابل جبران و بازگشت نیست – را در خدمت آن بوده و مثل برده برایش کار کرده است و حالا درسنین پیری چندرغاز پول برای گذران زندگیش را از او دریغ می کند با مردم ایران چه خواهد کرد؟

همان طلبکاری که اعضای این فرقه از مردم ایران دارند که ما این سالیان دربدر بوده و… و اگر روزی به ایران رسیدیم مردم حق ندارند نظر بدهند و رای مردم یعنی چه؟ رهبران شما هم بارها به شهادت همه اعضاء اعلام می کردن مشروعیت ما از مبارزه ما و مقاومت ماست و کسی که نبوده و باما نبوده هیچ حقی ندارد.

اگر چه من خودم شاهد بوده ام که اعضاء بیچاره چطور با جان و دل کار می کنند و مورچه وار وسیله آسایش بالایی ها را فراهم می کنند  ولی مبارزه شما همان وطن فروشی و جاسوسی برای آمریکا و اسرائیل است وگرنه برای مردم ایران چکار کرده اید؟

مگر جزاین است که همیشه حامی آمریکا و تحریم آن بر علیه ملت ایران بوده اید. همه و از جمله خود نامردتان هم خوب می دانید تحریم سران هیچ رژیمی را نمی آزارد و فقط کمر ملت را می شکند ولی شما مامورو معذور هستید و باید طبق فرموده اربابتان عمل کنید و همشه آب در آسیاب ارباب بریزید و تنور دشمنی او با مردم ایران را گرم کنید. آخر هروقت می آیید مثلا افشاگری کنید از روی عکسی هوایی و برپایه آن حرف می زنید! شما که ماهواره ندارید  ! پس عکس را چه کسی بشما می دهد.  هرکسی می داند تمام این حرفها مال آنها است اما از زبان شما زده می شود که مثلا ژست اپوزیسیون بخود می گیرید و آنها هم می گویند دیدید اینها رافقط ما نمی گوییم و یک گروه ایرانی ( البته فقط شناسنامه ایرانی دارند و اسم ایرانی را یدک می کشند؛ ولی بویی از ایرانیت نبرده و دشمن ترین مردم ایران هستند) گفته است. وای برشما، وای بر شما و بازهم وای برشما که در محکمه خلق – که شماکباده آنرا می کشید –  چه عذری برای اینهمه خیانت دارید؟

لینک به منبع

مصاحبه با رحمان محمدیان 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مزخرفات-تکراری-مزدور-رجوی-علیه-اسیر-جن/

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی نجات یافته خلیل انصاریان

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی خلیل انصاریانعبدالرحمان محمدیان، نجات یافتگان در آلبانی، چهارم ژانویه 2020:… فرقه مجاهدین آنان را تهدید کرده  که یا علیه دیگر اعضای منتقد و ناراضی موضع گیری کنید  یا کمک هزینه برای حداقل زندگی که کمیساریای عالی پناهندگان به آنها می داد را قطع می کنیم و شما را انگ می زنیم و  افشاء می کنیم. نگاه کنید سراسرغیر قانونی و ضد بشری و کاملا برخلاف موازین حقوق بشر است. رجوی خودش در پیامش به اعضاء در لیبرتی گفت: بعد از یک هفته مذاکره بین تیم ما و دولت آلبانی به یک پیچ خوره بودند که موضوع مخارج و مصارف کسانی است که از ما جدا می شوند ، می گفت من به شریف  (مهدی ابریشمچی) گفتم بپذیر و مساله حل شد و رفتن سازمان به آلبانی حل شد. حالا در این شرایط زیر تعهدش می زند و آنرا منوط به پذیرش ذلت جاسوسی برای فرقه می کند. مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی نجات یافته خلیل انصاریان

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی خلیل انصاریانرجوی و حقوق بشر – امتناع اسیر جنگی صدام و رجوی خلیل انصاریان از موضعگیری قابل انتشار

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی نجات یافته خلیل انصاریان

رجوی بار دیگر اعتراف کرد یکی دیگر از اعضای مجاهدین ( خلیل انصاریان ) با سی سال سابقه تشکیلاتی از آنها جدا شده است

آیا رجوی باد نکاشته است که طوفان درو می کند؟!

بازهم فرقه رجوی بقول خودش خبر از کشف مزدور دیگری داد و بقول معروف کوه موش زائید

رحمان محمدیان ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 03.01.2021

اینبار هم یکی دیگر از جداشدگان از  «همین فرقه» بر این سکو ایستاد، راستی چرا چنین است و اینقدر – مزدور- کشف می شود مگر اینها قبلا تمام عمر و تمام وقت در این بقول خودشان؛ سازمان نبوده اند و تحت آموزش اینها نبوده اند ؟

 

اینبار چه شده است؟

مدتی است که فرقه رجوی افراد جدا شده که از آن مستمری دریافت می کنند را مخیر کرده است ؛ یا باید برعلیه بقیه جداشدگانی که در برابر این فرقه تمکین نکرده و حاضر به ضدیت و خبرچینی برعلیه دوستان قدیمی خود(بقیه جداشدگان نشده اند) مقاله بنوسند و آنها را مزدور و … بخوانند یا از مستمری ماهانه خبری نیست و کسانی که حاضر به انجام اینکار ضداخلاقی نشده اند  و حاضر نستند وجدان خود را زیر پا گذاشته و بدروغ به بقیه انگ بزنند مثلا افشاء می کند که بله اینها هم مزدورند و غیره…

مثلا سال گذشته تعدادی را وادار کرد که بیایند و بنویسند که اینها که در نوشته و مصاحبه ها می گویند در مناسبات و رفتارهای سازمان مجاهدین دیکتاتوری هست و همه چیز از بالا تعیین و بقیه مجبور به اطاعت بی چون وچرا هستند دروغ است و روابط داخلی سازمان کاملا دمکراتیک و بسیار انسانی و سازمان برای اعاده حق مردم تلاش می کند !

اما ما نخواستیم بپرسیم که آدم … اگر اینطور است و واقعا اینطوری می پنداری! پس دردت چی بود که از این سازمان به این خوبی جدا شدی و خودتان هم می گویید برای جدا شدن خیلی سختی کشیدید و منتظر شدید؟ (منظورم؛ قرنطینه و ماندن در خروجی بمدت چند ماه و بازجویی ونوشتن ندامت نامه و…است).

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی خلیل انصاریان

اماچرا ماچیزی نگفتیم ؟

عبدلرحمان محمدیان

آقای عبدالرحمان محمدیان

دلیل اینست که میدانیم اینها تحت اجبارو برای اینکه مستمری شان از جانب فرقه قطع نشود وادار به این کار شده اند ! ساختار این فرقه منطبق با ساختار همه فرقه ها بر این مبنا است . که برای کنترل اعضاء دشمنان موهوم می سازند و مبنای را بر شک و سوء ظن به جهان بیرون می گذارند. با استفاده از نوشته های مقدس دنیا را پوچ و پر از پلشتی وانمود می کنند و برای رهایی از این معظل خود را راه چاره و درمان این نابسامانی در جهان می دانند. عموما رهبران فرقه بی هیچ استثناء؛ نارسایی شخصیتی و مریضی سوء ظن به بیرون دارند و همه را نفوذی و دشمن میدانند که می خواهند در آنها نفوذ و به آنها ضربه بزنند پس باید خود را ببندند و حصار بکشند و…  همانطور که آقای جورج اورول تصویر کرده است افراد باید همیشه مطیع اوامر برادر بزرگ بوده و هرروز باید وفاداری خود را ثابت کنند؛ حتی افرادی قدیمی که بارها وفاداری خود را اثبات کرده اند همیشه زیر شک امنیتی هستند. بقول رجوی اعتماد کسب کردنی است و افراد باید همیشه امتحان پی بدهند و هیچگاه این شک بر طرف نمی شود. تناقضی که همه افراد در سازمان مجاهدین داشتند ودارند که بالاخره کی بما اعتماد می شود و چند سال باید باشیم و … تا بما اعتماد شود و در جواب گفته می شد به این فکر نکنید اینرا حق سازمان بدانید. به هیچکس و هیچگاه اعتماد نباید کرد. دلیلش هم همان مریضی رهبری – که اساس شخصیتش را شک و مسائل دیگر ساخته شده است و در جای دیگر باید به آن پرداخت-  است.

فرقه ها برای افراد و اعضاء حق انتخاب و تصمیم گیری قائل نیستند و البته اینرا با مسائل آرمانی و حق رهبری که عقل کل و دوای مشکلات و مصائب جامعه در دست اوست می پوشانند و اگر کسی بخواهد از آنان جدا شود اورا خائن و سزاوار مرگ می دانند (تارخچه فرقه ها که رجوی به آنها استنادمی کرد پر است از کشتار و ترور جداشدگان). مگر که شرایط به آنان اجازه ندهد و البته اینرا هم منتی میدانند و …

اما فرقه رجوی حتی  برای جداشدگان هم حق حیات و زندگی بدلخواه را نمی پسندد! به هیچ اصلی پایبند نیست و برخلاف تعهدش به دولت  آلبانی که باید مخارج جداشدگان را بپردازد این مستمری را که بسیار هم ناچیز است را منوط به این کرده است که افراد باید اعلام هواداری کرده و موازین سازمان را زیر پا نگذارند نباید باکسانی که سازمان تشخیص می دهد ارتباط برقرار کنند و…

جدیدا هم از همه خواسته است که موضع گیری علنی و قابل انتشار بنویسند و بدست سازمان بدهند. مثل همه تعهدات و موضع گیری هایی که رجوی سالیان ودهه ها و در برهه های مختلف و با بهانه های مختلف از اعضاء می گیرد و بعد هم می گوید در کمال اختیار وآزادی نوشته اند! و در حقیقت پای افراد را بیشتر می بندد.

حالا هرچه این افراد می گویند بابا ما از شما جدا شده که زندگی خودمان را داشته باشیم و دیگر عضو تشکیلات شما نیستسم؛ فرقه تهدید می کند که : آهای مشکوکی و دیدی روابط مشکوک داری و..

شما به متن آنچه رجوی و این فرقه خشونت طلب برای این افراد منتقد فرستاده نگاه کنید ، فرقه مجاهدین آنان را تهدید کرده  که یا علیه دیگر اعضای منتقد و ناراضی موضع گیری کنید  یا کمک هزینه برای حداقل زندگی که کمیساریای عالی پناهندگان به آنها می داد را قطع می کنیم و شما را انگ می زنیم و  افشاء می کنیم. نگاه کنید سراسرغیر قانونی و ضد بشری و کاملا برخلاف موازین حقوق بشر است.

رجوی خودش در پیامش به اعضاء در لیبرتی گفت: بعد از یک هفته مذاکره بین تیم ما و دولت آلبانی به یک پیچ خوره بودند که موضوع مخارج و مصارف کسانی است که از ما جدا می شوند ، می گفت من به شریف  (مهدی ابریشمچی) گفتم بپذیر و مساله حل شد و رفتن سازمان به آلبانی حل شد. حالا در این شرایط زیر تعهدش می زند و آنرا منوط به پذیرش ذلت جاسوسی برای فرقه می کند البته با رشوه و پراختی کلان دهن مقامات را هم در این رابطه می بندد. و فرد جدا شده در کشور غریب و بی پناه شاید ناچار به پذیرش این ذلت شود. زهی نامردی و دجالیت و شارلاتانیزم که این فرقه از آن هیچ ابایی ندارد.

مصاحبه با رحمان محمدیان

***

رجوی و حقوق بشر - اعترافات اجباری اعترافات اجباری اسیر جنگی صدام و رجوی، رسول شخصی زاده

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دنائت-در-فرقه-رجوی-حد-و-مرز-ندارد/

دنائت در فرقه رجوی حد و مرز ندارد

دنائت در فرقه رجوی حد و مرز نداردرحمان محمدیان، نجات یافتگان در آلبانی، سوم دسامبر 2020:… همینکه بگویی آقا من آزادم و از تشکیلات شما بیرون آمده ام که خودم باشم؛ ولم کنید بشما چه که با چه کسی صحبت می کنم ویا نمی کنم و چه می پوشم و … درجا اولین تهدید شروع می شود:  بین فلانی ما فقط به کسی پول می دهیم که برگه هواداری امضا کند و هرکس هم هوادار ماست و می خواهد که سازمان براو منت گذاشته و ماهانه به او کمک کند باید مثل یک هوادار رفتار کند! یعنی طبق معیارهای ما با افراد رابطه برقرار کند و مرز سرخ های  ما رارعایت کند و هروقت هم صداش کردیم بهانه نیاورد و بیاید تا ما توجیهات خودمان را به او ابلاغ کنیم و گرنه از کمک و…خبری نیست! می بیند که همه اش با تهدید و شانتاژ کارشان را پیش می برند. دنائت در فرقه رجوی حد و مرز ندارد

دنائت در فرقه رجوی حد و مرز نداردمریم رجوی مستمری نفرات خودش در آلبانی را قطع کرد

دنائت در فرقه رجوی حد و مرز ندارد

مصاحبه با رحمان محمدیان 

رحمان محمدیان ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 02.12.2020

اینکه اساس فرقه رجوی بر اساس شانتاژو تهمت و دروغ پایه ریزی شده است الان دیگر برهمه آشکار شده است اما این فرقه در دنائت و نامردمی هم واقعا رودست ندارد. افرادی که از دور با این سازمان آشنا هستند (و نه آنانی برهه ای از عمر خود را در درون این جماعت گذرانده باشند) شاید باور کنند که این سازمان برای اهداف مثلا مردمی و … تلاش می کند ویا تبلیغات آن روی آنها تاثیر داشته باشد، بگذریم از آنانیکه در سال چند بار در سال در یک نشست شرکت می کنند وبرای همان هم پول حلال گرفته ویا به تفریح وسفرمجانی می رسند. اما واقعا باید در این سازمان بوده باشی و واقعا صابون این سازمان به تنت خورده باشد تا کمی از این حرفها را باور کنی.

بهمین دلیل است که شما کسی را پیدانمی کنید که از این سازمان جدا شده باشد اما موید اعمال آن باشد و کسی نیست که یک خاطره شیرین از درون این سازمان داشته باشد! هرچه هست تلخی و تلخکامی و … است. همه جدا شدگان سینه ها سخن دارند ازنامردمی و ناروایی این جماعت اما خیلی ها نمی توانند که بگویند. این راز نگو هم بدو دلیل است.

اول اینکه بمحض اینکه چیزی بگویند که به مزاج این فرقه خوش نیاید ( چون گفتن واقعی لحظه و خاطره این افراد لجن درونی این تشکیلات را آشکار می کند )سریعا این فرقه با سایتها و تبلیغاتش او را ترورشخصیت می کند و اورا به همه سازمانهای جاسوسی دنیا ربط می دهد و….

دوم اینکه مستمری ناچیز او را قطع می کند و قبلا هم با دولت اینجا تبانی کرده است که این فرد دستش به هیچ جایی نرسد.

پس افراد با انبوه زخم نامرادی و نامردی این فرقه در سینه ناچار به سکوت و حتی امضای بعضی برگه بنفع این سازمان هستند.

رفتاری که این فرقه با افراد جدا شده دارد خودش گویای ذات و درون مایه پلید این جماعت است که البته همه اش از رهبر دجال و بی پرنسیپشان سرچشمه می گیرد. از جمله سوء استفاده از مقرری که  این فرقه باید به جداشدگان بپردازد. (طبق گفته خودشان این یک بند از توافقی است که بین این فرقه و دولت آلبانی امضاء شده است که  آنها متعهد شده اند که مخارج  افراد جدا شده را مادامی که دراین کشور هستند  بپردازند تا بقول دولت آلبانی بر سر این دولت آوار نشوند.)

اما این فرقه همین مقرری ناچیز را هم به یک برگ فشار و اهرمی تبدیل کرده است که بدینوسیله افراد را با تهدید به قطع آن تحت کنترل داشته باشد و این افراد فلک زده که دستشان به جایی بند نیست خارج از خواست این فرقه دست از پا خطا نکنند. ازجمله برای این فرقه باید از بقیه افراد خبرچینی کنند و حتی با چه کسی هم خانه شده و یا رابطه داشته باشند هم از طریق دفتراین سازمان تعین می شود و این افراد حق سرپیچی از این دستور العمل ها را ندارند وگرنه قطع مستمری و اطلاعیه و تهمت و افتراء و…

چند روز پیش متوجه شدم که فردی از اینان اعلام برائت کرده است و اعلام جدایی کرده است انگار بازهم آب در لانه مورچگان ریخته اند بعد همان سناریوی رذیلانه و از پیش تعین شده شروع شد.

بعد از تهمت و انبوهی افتراء ( انگار نه انگار فردی که از این جماعت جدا می شود حق دارد سرنوشت خودشان را تعیین کند و پیش خانواده اش برگردد که در قاموس این جماعت جرم نابخشودنی است و خانواده حرام است) اما جالبتر اینکه برگه های دریافت مستمری ماهانه را چنان چاپ کرده بودند که گویی این فرد جرم کرده است که جوانی و عمر خودش را برای اینان فدا و اموالی که اینان همه اش از آن دم می زنند حاصل رنج و عمر افرادی مثل او بوده است.

افرادی که با فرقه مجاهدین خلق  آشنا هستند میدانند که تمامی اموال این سازمان حاصل رنج و تلاش شبانه روزی افراد و اعضای پایین تر است  که در سرما و گرما و شب نخوابی های مستمر و طولانی ذره ذره آنها را ساخته اند ( بردگان بی جیره و مواجب و فاقد حق ) و افرادی که سازمان را اداره می کنند درهمه احوال در اتاق های گرم و راحت مواظب بودند که کسی از این خیل بردگان چند دقیقه اضافه حتی اگر خسته و مریض باشد استراحت نکند. بلکه فقط در حدی که بتواند ادامه بدهد. شاید باور اینها برای خیلی ها مشکل باشد برای همین گفتم باید سالیانی از عمرت را در این فرقه گذراند باشی تا این حرفها را بفهمی !

اما داستان جالب تر اینکه همانهایی هم که واقعا طرفدار و از این سازمان دفاع می کنند و بقول خودشان با رژیم ایران مرز دارند؛ از آزار و اذیت این گروه در امان نیستند. بارها شینده و دیده ام که همین مستمری ناچیز اینها را به بهانه های مختلف به این افراد دیر پرداخت می کنند و اصلا برایشان مهم نیست که این افراد باید هربرج با این پول ناچیزکرایه خانه پرداخته و خورد وخوراک ماهانه خودشان را تامین کنند.

گفتم جالبی قضیه اینست که همین افراد کسانی هستند که با اینها روابط خوبی دارند. سال گذشته  به شخصی بنام قاسم  اینها پولش را نمی دادند؛ زیر بار قرض و کرایه خانه، فقط یک پلاکار نوشت وجلوی وزارت کشور اینجا رفت، چه تهمت ها که به او نزدند و آخرسر او را مجبور به امضای برگه هایی که می خواستند کردند و بعد به او مقداری پرداخت کردند و همین ماه هم مطلع شدم که هنوز به تعدادی از افراد این مستمری را نداده اند که خیلی از آنان به قرض کردن از دیگران و یا ازبعضی دوستان آلبانیایی که در این مدت پیدا کرده اند روی آورده اند.

از جمله این کسان شخصی بنام شهرام نصیری است که هوادار دوآتشه اینها و چنان ازاین فرقه و خط وخطوط آن دفاع می کند که کسی می شنود باورش نمی شود که این فرد از این سازمان جدا شده است ومن شنیده و دیده ام که بارها با نفرات که کمی با دلخوری از سازمان یاد می کنند,صحبت کرده و ازحفظ مرز سرخ ها بقول اینها وخودش با آب وتاب می گوید.

در واقع این فرد بیش از 100 عضو فعال در تشکیلات برای آنها دل می سوزاند وکار تبلیغی می کند و واقعا همانطور که دفتر فرقه می گوید طرفدار آنها است. حالا طنز قضیه این است که حتی افرای مثل شهرام نصیری هم شنیدم بدلیل همین دیر کرد در پرداخت مستمری از طرف فرقه که برای کرایه خانه و مخارجش به قرض کردن محتاج شده است و جای بسی تاسف است.

حال شما تصور کنید فرقه ای که با طرفداران خودش و کسانی که برای او سینه چاک می دهند اینطور رفتار می کند با کسی که از آن انتقاد کند چکار می کند حالا حتی اگر فرد فقط خاطرات تلخ خود از زندگی گذشته و اشتباه در انتخاب خودش را بیان کند که البته بطور غیر مستقیم به تشکیلات و عملکرد این سازمان برمی گردد.

فرقه فقط یک حرف می فهمد یا بامایی  یا برمایی در حالیکه واقعا حد وسطی هم هست می شود نه با او بود و بر او. هرکس می تواند زندگی خودش را داشته  باشد. همیشه هم بد و بیراه از جانب این فرقه شروع می شود چون همینکه بگویی آقا من آزادم و از تشکیلات شما بیرون آمده ام که خودم باشم؛ ولم کنید بشما چه که با چه کسی صحبت می کنم ویا نمی کنم و چه می پوشم و … درجا اولین تهدید شروع می شود:

بین فلانی ما فقط به کسی پول می دهیم که برگه هواداری امضا کند و هرکس هم هوادار ماست و می خواهد که سازمان براو منت گذاشته و ماهانه به او کمک کند باید مثل یک هوادار رفتار کند! یعنی طبق معیارهای ما با افراد رابطه برقرار کند و مرز سرخ های  ما رارعایت کند و هروقت هم صداش کردیم بهانه نیاورد و بیاید تا ما توجیهات خودمان را به او ابلاغ کنیم و گرنه از کمک و…خبری نیست!

می بیند که همه اش با تهدید و شانتاژ کارشان را پیش می برند.

اما باید گفت : تف برشما و روشتان و کارکردتان و ننگ بر خط وخطوط خائنانه شما .شما ملعون تاریخ و مردم ایران هستید.

رحمان محمدیان

آلبانی – تیرانا

مزخرفات تکراری مزدور رجوی 

***

همچنین: