مصاحبه بهزاد نظیری با العربیه سعودی، نماینده اسیران لیبرتی در ژنو؟!

مصاحبه بهزاد نظیری با العربیه سعودی، نماینده اسیران لیبرتی در ژنو؟!

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویانجمن فراق، بیست و نهم ژوئن 2015:…  آقای نظیری در دنباله مصاحبه حتماً باید اشاره می کردید که چرا در عراق زندانها را از صدام خریدید؟ چه کسانی در این زندانها شکنجه و اعدام شدند ..؟! آدرس زندانها خریداری شده از صدام حسین : ع-ر-تعدا زندانها و بازداشتگاههای و خانه های امن در سطح قرارگاهها و همچنین در سطح شهر بغداد بیش از 50 زندان و بازداشتگاه را شامل میشد . اسامی بعضی …

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویبهزاد نظیری مزدور و شکنجه گر ارتش خصوصی صدام، نفوذی فرقه تروریستی رجوی در ژنو

لینک به منبع

مصاحبه بهزاد نظیری ، نماینده اسیران لیبرتی در ژنو

ایشان در مصاحبه خود که با شبکه العربیه داشتند از چگونگی اعدام خواهر هفده ساله و اعدام دیگر دوستان در ایران سخن گفتند ولی ای کاش در میان این مصاحبه خبرنگار العربیه از ایشان سئوال میکرد که نظام ایران این اعدام را به چه دلیل انجام داده و یا چرا ایشان اشاره ای به اعدامها و شکنجه های فرزندان ایران که توسط گروهک مجاهدین صورت گرفته هیچ اشاره ای نکردند .

نکته قابل توجه در اینجاست که

چرا بعد از چندین سال اکنون آقای نظیری برای مصاحبه با شبکه العربیه حاظر شدند و یا چرا قبل از اینکه ایشان توسط نفرات جدا شده و خانواده ها شناسائی بشوند هیچ گونه اطلاعاتی از چگونگی پیوست خود به مجاهدین اعلام نکردند؟!!

واقعاً جای سئوال دارد که چرا آقای نظیری که نمایند گروگانها درلیبرتی ست (و در ژنو زندگی میکند)، سازمان برای سیاه و سرخ و زرد پوستان انواع هزینه های کلان را برای شرکت در جشن ویلپنت پرداخت میکند خوب هزینه رفت و برگشت ایشان را به ژنو و لیبرتی هم پرداخت میکردند! چرا که ایشان نماینده و وکیل نگون بختان لیبرتی هستند ، آیا نباید از درد دل و مشکلات روزمره آنها از نزدیک آشنائی داشته باشند و گزارشات به روزه شده را تحویل نمایندگان حقوق بشر مثلاً آقای احمد شهید می دادند؟؟؟؟

آقای نظیری شما هم در مصاحبه باید به خبرنگارالعربیه می گفتید که چرا چندین هزار اعدام و ترور و شکنجه فرزندان بی گناه ایرانی را بی دلیل وبی منطق به چوبه دارمی سپردید و میکشتید؟! قیافه مظلومانه شما یعنی همان گرگی را نشان میدهد که لباس میش به تن دارد !!!!

در اینجا لازم میدانیم جنایت همین فرقه را چه در ساختار خود سازمان مجاهدین و چه از فرزندان سرزمین ایران زمین را با قلم ع- ر-به استحضار خوانندگان محترم برسانیم تا قضاوت کنند که چه کسانی ریگی ها را تربیت و حمایت کرد تا کودکان و زنان و نوزدان را سرببرند !!!!

ع-ر- : عملیات اعدام انقلابی 630/116 تن که بدست رزمندگان صلح آزادی اعدام شدند

عملیات تخریب و انفجار در اماکن دولتی و عمومی 3740

عملیات تعداد اسیران جنگی 2923تن

آقای نظیری در دنباله مصاحبه حتماً باید اشاره می کردید که چرا در عراق زندانها را از صدام خریدید؟ چه کسانی در این زندانها شکنجه و اعدام شدند ..؟!

آدرس زندانها خریداری شده از صدام حسین :

ع-ر-تعدا زندانها و بازداشتگاههای و خانه های امن در سطح قرارگاهها و همچنین در سطح شهر بغداد بیش از 50 زندان و بازداشتگاه را شامل میشد .

اسامی بعضی زندانها جهت یاد آوری به آقای نظیری و خبرنگار شبکه العربیه اشاره میکنیم:

ع-ر- : زندان غیور در شهر ماوت عراق

زندان منصوری واقع در شهر کهریزه عراق

زندان مصباح و زندان خادمی و پنج خانه امن در سطح شهر سلیمانیه عراق

شهر کرکوک زندان رانبی شماره 1 . رانبی شماره 2

زندان شفاهی

زندان کریمی

ده خانه امن در سطح کرکوک

زندان سردار خیابانی

زندان بدیع زادگان معروف به زندان دبس واقع در 30کیلومتری غرب شهر کرکوک

این فقط تعداد معدودی از زندانها و شکنجه گاهای مسعود رجوی در عراق بود .

واما از شماست که برشماست ،آیااین زندانها برای کشتن و اعدام سربازان ایرانی و یا حتی عراقی درکشور عراق بود ویا برای سرنگونی و دفاع از حقوق مظلوم ایران؟! شما بخاطر دمکراسی ومخالفت با ظلم و ستم مبارزه می کردید و یا برای کشتن جوانان ایران ؟؟؟ این سئوالاتی است که درآینده نزدیک حتماً به آنها هم جواب خواهید داد!

حالا برمیگردیم به عملیات درون سازمان که برعلیه نفرات خود سازمان ویا بهتر بگوئیم گروهک مخالف ایران و ایرانی که سر سپردگان خود فرقه دجال رجوی در اشرف بودند .

– زندانهای قرار گاه اشرف ربعیی

– زندان شهر داری

– زندان دانشکده

– زندان پشت میدان تیر

– زندان لشکر 61

– زندان اسکان

– زندان ستاد مرکزی

که این زندان ها از مخوف ترین زندانهای معاصر بحساب می آید

بیش از ده خانه اماکن در سطح شهر بغداد و زندان پادگان شخصی مسعود رجوی در منطقه ابوغریب شهر بغداد

آقای بهزاد نظیری ، وکیل مدافع زندانیان لیبرتی در ژنو

اگر به نظر شما نظام ایران مجاهدین را به ناحق اعدام کردند ، پس شما چرا نفرات اصلی و سرسپرده خودتان به جوقه اعدام می سپردید؟ آنها که مخالف نظام و موافق عقیده های دمکراتیکی شما بودند و جانشان را فدای اهداف شما کرده بودند، چرا آنها را شما و رهبر عقیدتی و رئیس جمهور برگزیده شما اعدام کردند!؟

گویا خبرنگار شبکه العربیه دریافتی آنچانی داشته که این سئوالات را از شما نکرده تنها طبق معمول شما موظف بودید ،سئوالات از پیش طراحی شده را جواب گو باشید .

به ذکر چند اسامی که از اعضای گروهی که مجاهدین بودند کشته و شکنجه شده اند ، به ع-ر- می پردازیم :

آقایی به نام محمد گموش در بند 200 زندان دبس ،شبانه حلق آویز میشود

خانمی بنام زهرا که پس ازخلع رده تشکیلاتی بعنوان کارگر ساده آشپزخانه پایگاه سعادتی به بیگاری گماشته شده بود پس از مدتی جسد اورا در یخچال فریزر می یابند.!

درسال 1370:

سرنوشت بیش از 1000هزار تن از اعضای معترض در دورانی سخت و جانکاه در زندانهای نامبرده گذشت و همچنین زندانهای مخوف دولت عراق که بعضاً از یک هفته تا یک ماه در سلولهای انفرادی بسر میبردند .

جهت اطلاع آقای بهزاد نظیری نماینده اسیران لیبرتی درعراق:

– اردوگاه مرگ و وحشت بنام رمادیه در خاک عراق در انتظار این قربانیان بود و بنابه دستور رهبر سازمان مجاهدین خلق ایران و نطق تاریخ سازش که در آن گفته بود جایی آنها را تبعید خواهیم کرد که روزانه هزار بار از خداوند طلب مرگ و بلکه یک میلیون بار و همچنین هر لحظه مرگ را به چشم خود دیده و لمس کنند و این چنین شد که آقایی بنام جواد بخاطر شرایط سخت اردوگاه و بعنوان اعتراض به عملکرد رهبری سازمان مجاهدین خلق ایران خودرا در برابر دیدگان کارکنان اداره امور پناهندگان و سایر همرزمان ،حلق آویز کرد .

آقای نظیری شما چرا وبه چه دلیل فرزندان ایران زمین را اعدام می کردید؟

شما که کاسه دفاع از حقوق بشر روی سرتان گذاشته و فریاد دفاع از حق مظلوم ملت را سر داده و میدهید !!!

چند اشاره به اعدامهای منافقین به قلم ع-ر

طی سه بار اسرای زخمی ارتش ایران در صحنه عملیات توسط فرمانده نظامی مجاهدین خلق ایران فردی بنام ناصر معروف به ناصر گشتاپو به رگبار بسته و اعدام می شود.

سال 1362 – کردستان ایران – منطقه سردشت – روستای زمزیران:

یک تن از اسرای زخمی در صحنه عملیات توسط فرمانده دسته سازمان مجاهدین بنام یحیی از زنجان به رگبار بسته و اعدام می شود.

سال 1362- کردستان ایران – منطقه سردشت – روستای کاولان :

دوتن از اسرای زخمی درصحنه عملیات توسط فرمانده تیم نظامی مجاهدین خلق ایران بنام هادی معروف به هادی فاشیست ازتبریز به رگبار بسته واعدام می شود

سال 1363- کردستان ایران – منطقه بوکان :

دوتن از اسرای زخمی در صحنه عملیات توسط گروه نظامی سازمان مجاهدین خلق ایران بنام رضا سندجی به رگبار بسته و اعدام می شوند.

سال 1365-شهر بغداد – کشور عراق

آقای مجتبی میر میران معروف به میم بارون که شاعر نیز بوده ودر بخش تبلیغات رادیو صدای مجاهدین خلق ایران مشغول بکار بود در شهر بغداد خیابان السعدون پایگاه میرزائی طبقه سوم واحد آخر دست راست؛ بطور مشکوکی شبانه حلق آویز میشود، نامبرده یکی از اعضای مسئله دار و مخالف سرسخت ولایت فقیه شدن مسعود رجوی بود . سازمان مجاهدین علت آنرا خود کشی اعلام کرد.

آقای بهزاد نظیری در اینجا فقط به اندک جنایت شما که ازانسانیت و انقلاب و حق و حقوق دم میزنید، اشاره شده ! مابقی به لطف خدا در آینده نزدیک جهت آگاهی ذهن فراموش کار شما به اطلاع خواهیم رساند.

واما اصل مسئله اینجاست ،این مصاحبه ها و ودروغها و ننه من غریب ها باعث پاک شدن صورت اصل مسئله و جنایات نخواهد شد.

تنها روی به قاضی ، برگردی به راضی!

جداشدگان و چهاردهه شاهد جنایت فرقه جنایت کار مجاهدین درحق ملت ایران بوده اند و اکنون نزدیک به دو دهه است که در حال افشاگری هستند.

نماینده و وکیل اسیران لیبرتی !!!!!آقای بهزاد نظیری ‍!

آیا خانواده های بی گناه باید جوابگوی بی عدالتی های شما را بدهند؟

فرزندانی که از کشورهای اروپایی به بهانه های مختلف فریب دادید و زندانی و اسیر کردید؛ باید جوابگوی اعدام خواهر شما شوند ؟

ادامه دارد..

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسموقت دفاع از جنایات عربستان هم رسید! (رجوی آبرو را خورد و حیا را …)

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

(مسعود رجوی و مهدی ابریشمچی در خدمت استخبارات صدام حسین)

علی کشتگر: دست‌ های پشت پرده تظاهرات پاریس علیه توافق هسته‌ای!

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=10820

مشروح گزارش اقدام خشونت طلبانه و تروریستی فرقه تروریستی مجاهدین علیه فعالین حقوق بشر در ژنو (گزارش شماره ۲)

.… لازم به یادآوری است که هفته گذشته پس از انتشار بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان فعالین حقوق بشر منتقدین این سازمان هشدار داده بودند که مجاهدین به هر وسیله ممکن و با سنگ اندازی مانع اجرای بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان میشوند ومریم رجوی سرکرده این فرقه در فرانسه باتمام وقاحت گفت: “… ما ا جازه نمیدهیم خط مالکی وبارزانی مزدورپیش برود که تحت عنوان مصاحبه با تک تک افراد خط حکومت ایران پیش را ببرد….” و در ادامه این تلاش‌های مزبوحانه میگوید” ….کلیه افراد مجاهدین می بایست با هلیکوپتربرای مصاحبه برده شوند…”و این به این مفهوم است که برای مصاحبه اسیران در بند این سازمان حداقل ۷هزار سورتی پرواز برای رفت و برگشت و انجام مصاحبه‌ها صورت گیرد وهمه …

ایران قلم، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۱
http://www.iran-ghalam.de/2Haupt/5358-TahririeGalam-EjlaseJenev2-29.09.2011.htm

همانطور که در گزارش شماره ۱ که به تاریخ ۲۸ سپتامبر منتشر شد همزمان با اجلاس سالانه کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد گروهی از فعالین حقوق بشر و منتقدین فرقه تروریستی مجاهدین خلق از جمله سرکار خانم بتول ملکی و آقایان مهرداد ساغرچی، روح الله تاجبخش، علی قشقاوی، امیر موثقی، میلاد آریایی، علی اکبر راستگو، علی جهانی و محمدحسین سبحانی در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۱ در شهر ژنو حضور یافتند و در حمایت از نجات اسرا و قربانیان این فرقه خشونت طلب در کمپ عراق جدید (اشرف سابق) به روشنگری پرداختند.

اما بدلیل عدم تحمل هر گونه دیگراندیشی و صدای مخالف توسط رهبران خشونت طلب این فرقه تروریستی وهمچنین بدلیل وجود جو سرکوب و خشونت نهادینه شده در این جریان ضد ملی گروهی از چماقداران اعزامی این فرقه با حمله ور شدن و توهین و گرفتن عکس و فیلمبرداری از منتقدان این سازمان برای سازماندهی حملات احتمالی اقدام به موارد زیر نمودند:

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجوی(بهزاد نظیری و دیگر چاقوکش های رجوی در اروپا)

پیش از اجرای موفقیت آمیز آکسیون روشنگرانه فعالین حقوق بشری که در غالب انجمن‌های متعدد سازمان داده شده بود و به مدت سه ساعت به طول انجامید باعث خشم وغضب مسئولان این جریان گردید که بطور مشخص تروریست بهزاد نظیری نماینده و سرکرده این جریان تروریستی پس از دیدن این فعالیتها با تماس تلفنی اقدام به اعزام این تروریست ها به محل اجرای آکسیون اعتراضی در مقابل مقر اروپایی سازمان ملل در شهر ژنونمود.

سپس دقایقی بعد یکی از اعضای شورای رهبری فرقه با روسری وحجاب فرقه پسند به همراه یک نفر دیگرهمراه با یک خودروی در محل حاضر شده و از درون ماشین مشغول فیلمبرداری وعکسبرداری از آکسیون مزبور شدند.

لحطاتی بعد تیم های اعزامی که پیوسته با تلفن همراه مشغول گرفتن خط وخطوط از فرماندهان پشت صحنه خود بودند در میان آکسیون آمده و آنان نیز در حالیکه بشدت ترسیده ورنگ پریده بودند از فاصله نزدیک ۳-۴ متری از افراد فیلم تهیه میکردند و در همین رابطه یک تیم چند نفره از چماقداران فرقه همزمان با تهدید و فحاشی به خانم ملکی و آقای سبحانی و آقای ساغرچی و علی جهانی خود را برای حمله فیزیکی به فعالین حقوق بشر آماده می کردند که لازم است در اینجا از شجاعت و جسارت سرکار خانم بتول ملکی در این تهاجم فرقه تروریستی به فعالین حقوق بشر تشکر ویژه داشته باشیم. در ادامه یک تیم دو نفره دیگر فرقه تروریستی به تیم های قبلی این فرقه اضافه شدند که عکس های بعضی از آنها در این گزارش مشاهده می کنید.

فعالین حقوق بشر با توجه به اینکه اساساً برای فعالیت‌های افشاگرانه و تبلیغی و برای نجات اسیران و گروگانهای این فرقه در عراق تلاش میکردند و قصد داشتند روشنفکران جامعه جهانی را با اهداف خود آشنا سازنند بلافاصله با پلیس شهر ژنو تماس گرفته و درخواست کمک کردند و همزمان اعضای جدا شده از مجاهدین همزمان با خونسردی و متانت اقدام به ادامه فعالیتهای روشنگرانه خود نموده و با پخش بیانیه و اطلاعیه های متعدد و نشریات انگلیسی و فرانسوی و همچنین ترجمه نامه سرگشاده به آقای اد مرکلت نماینده ویژه سازمان ملل در عراق و ….. و همچنین توضیح و تشریح آن برای فعالین حقوق بشرو مراجعه کنندگان به مقرسازمان ملل در ژنو وکمیسیون حقوق بشرخواستاراین شدند که جامعه جهانی و مجامع حقوق بشری برای نجات و آزادی قربانیان ازبند فرقه، تلاش کنند.

پر واضح است فیلم‌برداری چماقداران این فرقه برای آن صورت میگیرد که در شرایط احتمالی ودرسرکمینگاه های مورد نظر اقدام به تروراعضای ناراضی در اروپا کنند اما لازم به یادآوری است که تمامی فعالیت‌های آنان توسط پلیس کشورها مانیتورینگ می‌شود و با توجه به سابقه سیاه و طولانی این گروه و حضور پانزده سالانه در لیست گروههای تروریستی تاکنون موفق به انجام اهداف پلید خود نگردیده و منتقدین این سازمان با توجه به حفاظت از جانب مسئولان امنیتی کشورها به کارشان همچنان مصمم و پرشور ادامه خواهند داد.

لازم به یادآوری است که هفته گذشته پس از انتشار بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان فعالین حقوق بشر منتقدین این سازمان هشدار داده بودند که مجاهدین به هر وسیله ممکن و با سنگ اندازی مانع اجرای بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان میشوند ومریم رجوی سرکرده این فرقه در فرانسه باتمام وقاحت گفت:

“… ما ا جازه نمیدهیم خط مالکی وبارزانی مزدورپیش برود که تحت عنوان مصاحبه با تک تک افراد خط حکومت ایران پیش را ببرد….” و در ادامه این تلاش‌های مزبوحانه میگوید” ….کلیه افراد مجاهدین می بایست با هلیکوپتربرای مصاحبه برده شوند…”و این به این مفهوم است که برای مصاحبه اسیران در بند این سازمان حداقل ۷هزار سورتی پرواز برای رفت و برگشت و انجام مصاحبه‌ها صورت گیرد وهمه این ها بخشی از موانع و مشکلاتی است که برای عدم اجرای طرح کمیساریای عالی پناهندگان توسط بالاترین مراجع این سازمان بوجود می آید .

تأکید میکنیم که این بیانات یک شارلاتان سیاسی است که تلاش میکند برای بازمانده بقای خود راه خروجی اندیشیده و بیش از هر چیز از به خطر افتادن جان سرکرده این جریان یعنی مسعود رجوی به هول و ولا افتاده وبی ربط نیست که بگوئیم که حضور بلا تردید مسعود رجوی در این قلعه باعث بیان وطرح این خزعبلات سیاسی میشود وگرنه همه میدانند این فرقه برای جان اعضای خود هیچ اهمیتی قائل نیست و ازسویی دیگر از آنجا که میداند چنین هزینه وامکانی برای کمیساریای عالی پناهندگان ممکن نیست این فرار به جلو را پر شتاب و بی دنده و ترمزانجام میدهد.

بار دیگر ضمن تشکر از همه دست اندرکاران و حاضر شدگان در آکسیون اعتراضی در گزارش های بعدی سایر فعالیت های صورت گرفته حقوق بشری در شهر ژنو به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

عکسهای از سایر چماقداران در حمله به آکسیون های قبلی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19117

ترس رجوی از عشق خانواده (خانواده ها آزادی اسرا را میخواهند)

انجمن فراق، سیزدهم ژوئن ۲۰۱۵:…  رجوی خود بی بته و بی خانواده است ، پس هیچ ترسی از تهمت وافترا به خانواده ندارد. و اما رجوی عشق وبمب اتمی غنی سازی شده خانواده و مادران را می داند ومی داند که اگر مادران در میدان مبارزه قدم گذاشتند روزگار رجوی ها را به گونی سیاه خواهند پیچید. آری آزموده را آزمودن خطاست . مادران شجاع و از جان گذشته را هفت سال تمام است که می آزماید و می داند که …

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتیخانواده ها: نفرت در نوشته های اخیر رجوی نگران ترمان می کند

لینک به منبع

ترس مسعود رجوی از اورانیم عشق خانواده ها

Family-Love

مسعود و مریم رجوی از بمب اتمی خانواده ها ی متحصن در درب لیبرتی که غنی سازی شده از اورانیم عشق هزار درصدی است به خود می لرزد.

رجوی خود مزدور است ، پس راه کنار آمدن با مزدور را هم می داند!

رجوی خود وطن فروش و شکنجه گراست ، پس می داند چگونه باید خیانت کند و پیروز شود!

مسعود رجوی خود عیاش و فاسد است پس می داند به مریم چگونه آموزش دلربائی بدهد تا بتواند چند سناتور مفعول را بخرد و نمایش سیرکی به پا کند تا چند صباحی هم شده نام مجاهد خلق قهرمان را یدک بکشد!

رجوی خود بی بته و بی خانواده است ، پس هیچ ترسی از تهمت وافترا به خانواده ندارد.

و اما رجوی عشق وبمب اتمی غنی سازی شده خانواده و مادران را می داند ومی داند که اگر مادران در میدان مبارزه قدم گذاشتند روزگار رجوی ها را به گونی سیاه خواهند پیچید.

آری آزموده را آزمودن خطاست .

مادران شجاع و از جان گذشته را هفت سال تمام است که می آزماید و می داند که کابوسان رجوی همین مادران زخم خورده ای هستند که فرزندان اسیر و بی گناه آنها ، استخوان سرطانی شده در گلو و حلقوم رجوی ها می باشد.

صدای مادران و پدران هنوز در گوش کثیف رجوی شبانه روز آزارش می دهد و صدای ۳۲۰بلندگوها هنوزبختک و کابوسیست که خواب از چشمان رجوی ربوده و رجوی می داند حضورو تحصن خانواده ها درجلوی درب لیبرتی یعنی آخر خط خیانت ورسوایی های رجوی ها .

آهای رجوی ! نکند شعار باز کوه اگر بجنبد لیبرتی زجا نجبند را می دهی ؟

همین خانواده ها اشرف سی ساله ی تورا از بیخ وبن ویران کردند و اکنون نوبت لیبرتی است.

Chersonesos' Bell

خانواده ها آزادی اسیرانشان را می خواهند و بس ، سرنگونی بخورد به کله ی بی مخت .

ملاقات با اسیران و گروگانها حق مسلم و قانونی خانواده هاست .

انجمن فراق همراه و همگام تمامی خانواده های متحصن جلوی درب لیبرتی است

خداوند صابر ، به شما صبر و استقامت عطا کند . آمین

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم سرزنش ها کند خارمغیلان ، غم مخور

گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بعید هیچ راهی نیست کآن رانیست پایان ، غم مخور

all

به امید رهایی تمامی اسیران از بند فرقه ی رجوی

انجمن فراق

***

همچنین:

حیله رجوی برای کشتار ۱۹ فروردین ۹۰ در اشرف – قسمت اول و پایانی

انجمن فراق، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… رجوی در پی یک حیله شیطانی بود که به نحوی از این مظلومان به نفع خودش سودی ببرد یعنی هم از شر جداشده ها رها شود وهم از خون و بعد جسد آنها به نحو احسن برای تبرئه خود در مجامع بین المللی استفاده بهینه کند ، به همین دلیل با هماهنگی قبلی کشتار

فراقنامه، نشریه خبری تحلیلی خانواده ها. شماره های اول و دوم

فراقنامهانجمن فراق، اردبیل، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… من فقط پسرم را می خواستم ومی خواهم، چه کسی این قدرت و اجازه را به توداده که پسرم را فریب بدهی و بعد برعلیه خانواده اش تحریک کنی؟ چقدر هزینه این شهردار و آن سناتور و ژنرال پرداخت میکنی تا جان کثیف تو را فرزند بی گناه من ضمانت

عدالت … !!؟؟ (از جان فرزندان ما چه میخواهی؟)

ثریا عبداللهی (مادر امیر اصلان)، سایت انجمن فراق، دوم مارس ۲۰۱۵:…  مریم خانم؛عدالت واقعی را در چشم انتظاری هزاران پدر و مادری که در انتظار فرزندان خود هستند تا شاید روزی از دست چنگال خون آلود تو و مسعود رجوی رها یابند جستجو کن ، مریم فرزندم را ربودی ! شستشوی مغزی دادی ! شکنجه ا

منصور قدرخواه و خود فروشی به خاطر یک مشت دلار!؟

منصور قدرخواه مجاهدین خلق فرقه رجوی انجمن فراق، بیست و ششم فوریه ۲۰۱۵:…  آقای منصور از کدام ارتباط تنگاتنگ صحبت می کنید، از کدام عاطفه و همسر و از کدام خواهر و برادری و از کدام هزینه صحبت می کنید به نظر می رسد شما اصلاً تو باغ نیستی و نبودی ؟ مگر شما از مسئول ارشد بر

بازخوانی جنایات منافقین. روایاتی از نجات یافتگان فرقه رجوی

انجمن فراق، به نقل از شبکه صدا و سیما، اردبیل، بیست و یکم فوریه ۲۰۱۵:…  این مجموعه مستند حاصل تلاش جداشده هائی است که به عناوین مختلف توسط گروهک تروریستی منافقین اغفال و به کمپ اشرف انتقال داده شده بودند .. که با حضور خانواده ها ؛ نور امید درقلبشان تابیده و

روباه را به ده راه ندادند سراغ کد خدا را گرفت ! (چرا رجوی مستقیم داعش را محکوم نکرد)

عبداللهی، سایت انجمن فراق، سوم فوریه ۲۰۱۵:…  ببینید چه کسی از اسلام و تعارض وتربیت اسلامی سخن میگوید! شهروندان فرانسه بی گناه بودند ولی ایرانیان ترورشده به دست غاصبان و دژخیمان رجوی ، بیگناه نبودند ؟! برای همدردی با همسنگر خود یعنی جناب اولاند، از ملت ایران هم مایع �

شروع به کار سایت “انجمن فراق” (ندای خانواده های چشم انتظاری است که ۲۰ سال است به امید دیدار با عزیزانشان هستند)

انجمن فراقانجمن فراق، بیستم ژانویه ۲۰۱۵:… این انجمن یک سند زنده است از جنایت مسعود رجوی و مریم قجر و حضور چهارساله در پشت دیوارهای اشرف. دو سال هم از آن ماجراها می گذرد و هنوز ما خانواده ها منتظریم تا نهادهای بین المللی همچون سازمان ملل ودیگر سازمان های مسئول به درد های ما گوش بدهد. ما رسا