مطبوعات عراق: وحشت رجوی از بازگشت مالکی، فقدان ذکاوت ژنرال “کیسی”، نقش مجاهدین خلق در کشتار اکراد در الطوز

مطبوعات عراق: وحشت رجوی از بازگشت مالکی، فقدان ذکاوت ژنرال “کیسی”، نقش مجاهدین خلق در کشتار اکراد در الطوز

بنیاد خانواده سحر به نقل از مطبوعات عراق، بغداد، دهم می 2014: …   سازمان تروریستی مجاهدین خلق تلاش دارد تا با انتشار مقاله ای با نام مستعار “کوثر العزاوی” خود را تسلی داده و عنوان می کند که احتمال عدم بازگشت نوری المالکی برای بار سوم بسیار زیاد است و همه نظرات و پیش بینی ها حاکی از عدم تصدی این پست توسط نوری المالکی است. این در حالی است که پیش بینی های اولیه از نتایج انتخابات پارلمان …

رجوی و گروگانهاخروج از عراق کاملا عملی است

وحشت رجوی از بازگشت مالکی، فقدان ذکاوت ژنرال “کیسی”، نقش مجاهدین خلق در کشتار اکراد در الطوز

ژنرال “کیسی” فاقد ذکاوت سیاسی است

لینک به منبع
لینک به متن اصلی (عربی)
الجنرال كيسي لا يمتلك الكياسة السياسية/وليد سليم

سایت شبكه اخبار الناصرية

وليد سليم

Wed, 7 May 2014

مرحله پیش رو در عراق یعنی پس از انتخابات پارلمان که امروز شاهد بازتاب های آن هستیم؛ به نظر می رسد که مرحله ای حساس خواهد بود و مسائل مختلفی پیرامون پرونده های امنیتی و پیامدهای بحران ها در منطقه عربی که پیرامون ما و دیگر کشورهای همسایه است، از ویژگی های مرحله آینده خواهد بود. هر گاه به دنبال استقرار سیاسی و تلاش برای دور نگاه داشتن شبح مشکلات سال های 2006 تا 2008 هستیم اما دوباره چیزی شبیه به این مشکلات را در حافظه خود قرار می دهیم. این همان فتنه ای است که در افق وجود دارد و برخی ها تلاش می کنند که از طریق ایجاد مشکلات و گشودن پرونده قدیمی “مرگ” و مسائل مربوط به آن، ما را به آن دوران بازگردانند.

این بار در ظاهر امر به نظر می رسد که تلاش برای گشودن درهای فتنه از عمق ایالات متحده آمریکا و مشخصا ایالت آریزونا آغاز شده است. این ایالت پذیرای کنفرانسی مربوط به سازمان تروریستی مجاهدین خلق – مخالف با نظام ایران – است و همچنان این سازمان یکی از دلایل ناامنی در عراق است و ید طولایی در این مساله دارد. این سازمان، سیاستمداران و نمایندگان پارلمان عراق را که از سازمان و سیاست های آن و حضورش در عراق علی رغم مرتکب شدن کشتارهای زیاد دفاع می نماید، در خدمت اهداف خود به کار می گیرد.

در این کنفرانس “کیسی” ژنرال آمریکایی که فرمانده نیروهای آمریکا در عراق بود تلاش دارد تا زخمی کهنه را باز کند و کلید این زخم ادعاهای دروغینی است که در حد گزارش هایی کورکورانه است که از این سازمان و عناصر تروریستی آن به دست وی رسیده است و با این گزارش ها موضع گیری علیه ایران و نظام آن اتخاذ می کند و ایران را به منفجر کردن مرقد امامین عسکریین و بمب گذاری در سرتاسر عراق به منظور ناامن نمودن این کشور متهم می کند و هدف از این اقدام آن طور که “کیسی” عنوان می کند ناامن نگاه داشتن اوضاع در عراق است تا بدینوسیله ایران بازیگر اصلی در عراق باشد. آقای “کیسی”، این اظهارات نشان دهنده عدم شناخت یک فرمانده نظامی با اوضاع است. فرمانده ای که مرز عقیده و مسائل مذهبی را نمی داند؛ به خصوص در رابطه با مساله منفجر کردن مرقد امامین عسکریین در سامرا که امکان ندارد ایران این اقدام را انجام داده باشد و از عقیده خود و عشقش به ائمه معصومین خارج شده باشد. ائمه در مفهوم دینی ایران خط قرمزی به حساب می آیند که سیاست نمی تواند آن را آلوده نماید و وارد این خط قرمزها شود. بنابراین این یک ادعای مضحکی است که تروریست های سازمان خلق آن را در ذهن شما جای داده اند.

بنابراین مطرح کردن این چنین اموری بعد از انتخابات و در سایه ائتلاف های جدید شبهات زیادی را در مورد وضعیت عراق ایجاد می کند و به نظر می رسد که عراق در آستانه بحرانی جدید و نزاع هایی است که پایان نخواهد یافت و این نزاع ها برای پیاده ساختن برنامه های خبیثی است که سازمان خلق در آن دست دارد.

سازمان تروریستی خلق از بازگشت نوری المالکی هراس دارد

لینک به منبع
لینک به متن اصلی (عربی)
منظمة خلق الإرهابية تتخوف من عودة المالكي

سایت الرأي

منتشر شده در تاریخ : 5 مي 2014

به نقل از سایت اشرف نیوز

بغداد – بخش سياسی

سازمان تروریستی خلق که دستش به خون ملت عراق آلوده است از بازگشت “نوری المالکی” نخست وزیر کنونی عراق به عنوان رئیس حکومت جدید برای بار سوم ابراز نگرانی کرد.

رسانه های وابسته به سازمان خلق و برخی رسانه هایی که این سازمان از آن ها حمایت مالی می کند، عنوان کردند که عناصر جنایتکار سازمان در لیبرتی طی دو دوره حکومت “نوری المالکی” سختی های زیادی متحمل شده اند.

سازمان تروریستی مجاهدین خلق تلاش دارد تا با انتشار مقاله ای با نام مستعار “کوثر العزاوی” خود را تسلی داده و عنوان می کند که احتمال عدم بازگشت نوری المالکی برای بار سوم بسیار زیاد است و همه نظرات و پیش بینی ها حاکی از عدم تصدی این پست توسط نوری المالکی است.

این در حالی است که پیش بینی های اولیه از نتایج انتخابات پارلمان عراق حاکی از پیشی گرفتن ائتلاف “دولت قانون” به ریاست نوری المالکی نخست وزیر عراق نسبت به دیگر ائتلاف های انتخاباتی رقیب است.

گفتنی است “نوری المالکی” بر لزوم گام برداشتن در جهت مقابله با تروریسم و اخراج گروه تروریستی خلق و محاکمه عناصری که در ریخته شدن خون مردم عراق دست داشتند، تاکید می نماید. اين گروه در دوران وجود عناصر خود در عراق؛ نظام سرنگون شده صدام برای سرکوب مردم خود از آن ها استفاده نمود و دستشان به خون ملت این کشور آلوده شده است.

مجاهدین خلق اینگونه وعده خود با انقلابیون طوز را پایمال کردند

لینک به منبع
لینک به متن اصلی (عربی)
هكذا نقض منافقو خلق وعودهم لثوار الطوز

سایت المراقب العراقي

2014/05/04

گروهی از سازمان تروریستی خلق به همراه گروهی از ارتش عراق طی دوران رژیم سرنگون شده صدام در سرکوب انتفاضه ملت عراق در سال 1991 مشارکت نمودند؛ به طوری که نیروهایی از اردوگاه اشرف به سمت جنوب عراق و گروه دیگری از مبارزان سازمان خلق به شمال عراق حرکت کردند و در کشتار مردم در شهرهای کردنشین عراق همراه با نیروهای صدام مشارکت نمودند. این نیروهای تروریستی از منطقه “قدر کرم” در حال بازگشت بودند و به شهر طوز خورماتو رسیدند تا بتوانند این شهر آزاد شده را به حکومت صدام دیکتاتور بازگردانند. شهری که انقلابیون آن را از ظلم و ستم صدام آزاد کرده بودند. نیروهای انقلابی “طوزخورماتو” جلوی آن ها ایستادند و از ورود آن ها به شهر جلوگیری به عمل آوردند؛ اما مبارزان سازمان خلق که معروف به نفاق و مکر و نیرنگ هستند به ساکنان این شهر عنوان کردند که کاری به انقلابیون و ساکنان شهر نداشته و نیت سوئی در قبال آنان ندارند و این طور اظهار داشتند که آنان مخالفان ایرانی هستند که کاری به مساله عراق و آنچه که در این کشور می گذرد ندارند و نیروهای آنان صرفا می خواهند از “طوزخورماتو” به سمت اردوگاه خود در شمال شهر عبور کنند. اردوگاهی که 30 کیلومتر با “طوزخورماتو” فاصله دارد. انقلابیون “طوزخورماتو” نیز از روی مهربانی و پاکدلی خود و با توجه به اینکه مکر و نیرنگ در تعاریف آن ها نیست، به آنان اجازه عبور از “طوزخورماتو” را بدون هیچ برخورد یا تنشی با انقلابیون دادند تا بدینوسیله از خونریزی جلوگیری شود.

گروه هایی از سازمان تروریستی خلق پس از تعهدشان نسبت به اینکه کاری با شهر نخواهند داشت، از شهر “طوز” عبور کردند و به محض رسیدنشان به پل “طوزخورماتو” واقع در انتهای شهر، مبارزان خلق عهد خود را شکستند و نیروهایشان در ابتدای پل استقرار یافتند و شهر به وسیله تانک ها و خمپاره ها مورد هدف قرار گرفته شد و با سلاح های مختلف، انقلابیون و شهروندان بی گناه و بی سلاح را به صورت غیر هدفمند هدف گلوله های خود قرار دادند. این مکر و نیرنگ، ده ها شهید و زخمی از طائفه ترکمان در شهر “طوز” را بر جای گذاشت و ده ها خانه بر سر ساکنانش ویران شد. آن ها سپس کمین ها و موانعی را در راه های منتهی به شهر ایجاد کردند که این اقدامات منجر به دستگیری ده ها تن از شهروندان و تحویل آن ها به مراکز پلیس و سپس به مدیریت امنیت و اطلاعات استان صلاح الدین شد.

در خصوص نشست اخیر رجوی با ساکنان لیبرتی: رجوی هرگز دست از فریب و دسیسه بر نمی دارد

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

مطبوعات عراق: پیوستن سازمان خلق به داعش، عفو۴۲۳ تن فرقه توسط ایران، درخواست رجوی از امریکا برای نجات فرقه، …

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هفتم مارس 2014: … این روزنامه آمریکایی همچنین سوال “دانا روراباکر” عضو کنگره آمریکا از “جان کری” وزیر خارجه این کشور را نقل می کند؛ سوالی که پیرامون پیشنهاد انتقال عناصر سازمان خلق به آمریکا و کمک های واشنگتن برای قبول این پیشنهاد و انتقال عناصر سازمان است. این روزنامه عنوان می کند “جان کری” از پاسخ به این

سازمان خلق (فرقه رجوی) در مطبوعات عراق

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1بنیاد خانواده سحر به نقل از مطبوعات عراق، سیزدهم مارس 2014: … این گزارش حاکی از این است که سازمان خلق از راه های عجیبی حتی در قبال اعضای خود استفاده می کند. از جمله این روش ها گرفتن اعترافات روزانه در مقابل ناظران در رابطه با هرچه که به آن می اندیشند همچون طلاق اجباری و دور

درخواست فراکسیون التضامن جهت محاکمه سران مجاهدین خلق و تصویب قانون ممنوعیت حمایت از فرقه رجوی شد

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1بنیاد خانواده سحر به نقل از الوعی نیوز، بغداد، اول مارس 2014: …  دبیر کل فراکسیون “التضامن” همچنین تصریح کرد: «عراق در قبال عناصر تروریستی که در کنار رژیم دیکتاتور صدام مبارزه کرده و ملت را سرکوب نمودند، تساهل و تسامح به خرج داده و با آنان انسان دوستانه برخورد نموده است.» وی

چه کسی پادگان اشرف را بست؟ (مروری اجمالی بر تاریخچه پادگان)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و پنجم فوریه 2014: … اطلاع داریم که یکی از شروط سازمان مجاهدین خلق برای جابجائی از پادگان اشرف به اردوگاه لیبرتی این بود که به خانواده ها اجازه داده نشود به نزدیکی آنجا بروند. ملل متحد و دولت عراق برای نشان دادن حسن نیت، این شرط را پذیرفته و همچنان تاکنون به آن پایبند بوده اند و خانواده ها

سازمان خلق (فرقه رجوی) در مطبوعات عراق (از برنامه ریزی و حمایت از تروریسم در بروکسل تا هشدار وزارت خارجه عراق به غرب)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و چهارم فوریه 2014: … “سلیم الجبوری” و “حیدر الملا” متهم به تروریسم و تحریک به خشونت هستند. وی افزود که این افراد جزئی از طرح سازمان تروریستی خلق میباشند. “علی الشلاة” در اظهاراتی مطبوعاتی عنوان کرد: «سازمان تروریستی خلق با اعطای رشوه و وارد کرد