مطبوعات عراق: پیوستن سازمان خلق به داعش، عفو423 تن فرقه توسط ایران، درخواست رجوی از امریکا برای نجات فرقه، …

مطبوعات عراق: پیوستن سازمان خلق به داعش، عفو423 تن فرقه توسط ایران، درخواست رجوی از امریکا برای نجات فرقه، …

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هفتم مارس 2014: … این روزنامه آمریکایی همچنین سوال “دانا روراباکر” عضو کنگره آمریکا از “جان کری” وزیر خارجه این کشور را نقل می کند؛ سوالی که پیرامون پیشنهاد انتقال عناصر سازمان خلق به آمریکا و کمک های واشنگتن برای قبول این پیشنهاد و انتقال عناصر سازمان است. این روزنامه عنوان می کند “جان کری” از پاسخ به این سوال طفره رفته و مجددا تاکید نمود که تنها راه …

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

مطبوعات عراق: پیوستن سازمان خلق به داعش، عفو423 تن فرقه توسط ایران، درخواست رجوی از امریکا برای نجات فرقه، …

یک منبع امنیتی: پیوستن عناصری از سازمان خلق به داعش

لینک به منبع
لینک به متن اصلی (عربی)
مصدر إستخباراتي: انضمام عناصر من منظمة خلق إلى داعش

سایت القانون

نوشته شده توسط: سجاد عبد الامير

یک منبع امنیتی در عراق از پیوستن شماری از اعضای سازمان تروریستی خلق به گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به “داعش” خبر داد.

این منبع طی اظهاراتی با سایت “اشرف نیوز” خاطر نشان کرد: «گزارش های اطلاعاتی و امنیتی نشان می دهد “ظافر العانی” و “سلیم الجبوری” عضو حزب “متحدون” در پارلمان عراق با نزدیک شدن موعد انتخابات پارلمان به منظور حمایت از سازمان های تروریستی در عراق و تثبیت هسته تشکیلاتی داعش در بغداد و فرات مرکزی اقداماتی انجام داده که این اقدامات با هدف سیطره بر برخی مناطق در بغداد به منظور سرگرم کردن ارتش در در گیری های فلوجه و دیگر مناطق صورت گرفته است.

این منبع همچنین افزود “سلیم الجبوری” رئیس کمیسیون حقوق بشر پارلمان عراق با سوء استفاده از جایگاه خود زمینه فرار تعداد زیادی از مبارزان خلق به منظور اسکان آنان به همراه خانواده های آواره فلوجه را ترتیب داده است و از این طریق زمینه را برای خروج آنان به مناطقی که مورد توافق قرار گرفته، فراهم نموده است.

این منبع همچنین خاطر نشان کرد: « روند همراه ساختن مبارزان خلق با خانواده ها بسیار ساده و آسان صورت گرفت به طوری که اعضای خلق وارد آن مناطق شده و خود را به عنوان خانواده معرفی کردند چرا که مبارزان زن نیز همراه آنان بودند.» این منبع همچنین تاکید کرد برخی از اعضای خلق توانستند پست هایی را در داعش بدست آورده و همچنین موفق شدند 4 وزارتخانه از دولت اسلامی عراق و شام را بدست آورند.

تهران آمادگی خود را برای بخشیدن صدها تن از ایرانیان تبعید شده به عراق اعلام کرد

لینک به منبع
لینک به متن اصلی (عربی)
طهران تعلن استعدادها العفو عن مئات الإيرانيين المنفيين فى العراق

الیوم السابع

چهارشنبه ، 19 مارس 2014

تهران (ا ف ب)

“حسن دانایی فر” سفیر ایران در عراق روز چهارشنبه بر آمادگی ایران برای بخشیدن صدها تن از مخالفان ایرانی تبعید شده به عراق و اجازه بازگشت آنان به کشور، تاکید کرد. این در حالی است که اردوگاه لیبرتی در نزدیکی بغداد، حدود 3000 تن از اعضای سازمان مجاهدین خلق را در خود جای داده که این افراد منتظر انتقال خود به کشور ثالث هستند.

خبرگزاری مهر به نقل از “دانایی فر” عنوان کرد: «پس از انجام تحقیقات و بررسی ها، 423 عضو مجاهدین خلق که پرونده های قضایی ندارند، می توانند به ایران بازگردند.»

وی افزود: «ایران آماده بخشیدن اعضایی است که کسی را نکشته اند و هیچ گونه اتهامی علیه آنان وجود ندارد.»

سفیر ایران در بغداد همچنین خاطر نشان کرد که تعداد زیادی از فعالان مجاهدین خلق تمایل به بازگشت به ایران دارند اما سرانشان، آنان را منع کردند.

سفیر ایران در عراق همچنین افزود: «”مصطفی پورمحمدی” وزیر دادگستری ایران اواخر مارس برای امضای توافق نامه دوجانبه به منظور انتقال و تبادل محکومین، به عراق سفر خواهد کرد.»

سازمان تروریستی خلق در تلاش برای انتقال اعضای خود به آمریکا

لینک به منبع
لینک به متن اصلی (عربی)
منظمة خلق الإرهابية تسعى لنقل أعضائها إلى أمريكا

متعدد نت

دوشنبه 17 مارس 2014

سایت “هافینگتون پست” فاش کرد که سازمان تروریستی خلق تلاش می کند تا پس از اخذ موافقت مسدئولان آمریکا، عناصر خود را به ایالات متحده آمریکا منتقل نماید.

روزنامه “هافینگتون پست” طی مقاله ای به نوشته “کریستیانا ویلکی” نویسنده آمریکایی خود عنوان کرد که اعضای سازمان خلق در کنگره آمریکا، تجمع شبه مستمری دارند و حتی در جلسه گوش فرادادن به کمیته امور خارجی نیز شرکت جستند. این روزنامه هدف از تجمع عناصر خلق را فشار بر دولت آمریکا برای موافقت با پذیرش و اسکان عناصر سازمان خلق در ایالات متحده عنوان کرد.

این روزنامه آمریکایی همچنین سوال “دانا روراباکر” عضو کنگره آمریکا از “جان کری” وزیر خارجه این کشور را نقل می کند؛ سوالی که پیرامون پیشنهاد انتقال عناصر سازمان خلق به آمریکا و کمک های واشنگتن برای قبول این پیشنهاد و انتقال عناصر سازمان است. این روزنامه عنوان می کند “جان کری” از پاسخ به این سوال طفره رفته و مجددا تاکید نمود که تنها راه حل مشکل سازمان خلق، انتقال آنان به خارج از عراق است. وی کشور خاصی را برای پذیرش و اسکان آنان مشخص نکرد.

“کریستینا ویلکی” مساله اسکان و پذیرش عناصر خلق توسط کشورهای اروپایی را امری دشوار توصیف کرد؛ چرا که رهبران خلق، مشکلاتی را برای عناصر خود به وجود آورده اند. این نویسنده تاکید کرد سازمان خلق نمی تواند غرب را برای اسکان اعضای خود متقاعد نماید.

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsدر زیر سایه ملکه تروریست ها!

مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

پلاکارد مریم رجوی و سال سرنگونی چه شد؟

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1محمد ب، وبلاگ باند رجوی، بیست و چهارم مارس 2014: … ابتداي سال نود و دو، مريم رجوي در حالي كه پلاكاردي در دست گرفته بود كه روي آن عبارت «سال 92 سال سرنگوني» نوشته بود، در تلويزيون ظاهر شد. اين تصوير بسيار مضحك، كه طبق يك تحليل آبكي و دروغين از شرايط روز ايران صورت گرفته بود،

هاشمی نژاد: ترس از پیشینیه جنایات‌آمیز “رجوی” موجب اختفای این فرد شده است

باشگاه خبرنگاران، تهران، بیستم مارس 2014: …  هاشمی‌نژاد: پس از سرنگونی رژیم صدام در 10 سال گذشته تاکنون ارتباط علنی سرکرده این گروهک تروریستی با عناصر این گروه تنها از طریق ویدئو‌کنفرانس و پیام بوده است. فارغ از انتشار اخبار و شایعاتی مبنی بر مردن رجوی، به نظر می‌رسد ترس از پیشینیه جنایات‌آمیز خود و همراهی با دیکتاتور

علی خاتمی: افسردگی و ناامیدی ساکنین لیبرتی

علی خاتمی 1نیم نگاه، هجدهم مارس 2014: …  یکسری کار های بیهوده که برای سرگرمی افراد و پر کردن وقت شان می تراشند. ولی افراد در لیبرتی ناامید از همه چیز و افسرده وعصبی هستند. در این روزها دعوا و درگیری بین نفرات زیاد شده است. در نشست های عملیات جاری افراد عصبانی می شوند دعوا راه می افتد. کسی حرف فرمانده

رجوی و صدام حسین، فاجعه آفرینان نسل کشی اکراد در حلبچه

محمد علوی، آریا ایران، پاریس، هفدهم مارس 2014: …  مسعود رجوی رهبر فراری مجاهدین خلق چند ماه پیش از نسل کشی حلبچه (30 خرداد1366 – 20 ژوئن 1988)، ارتش آزادیبخش ملی را بعنوان ارتش خصوصی صدام حسین در عراق تاسیس نمود.سازمان تحت فرمان رجوی، از مرز حلبچه – سلیمانیه عملیات های زیادی را قبل از بمباران شیمیایی حلبچه